January 2012

‘Snow White And The Huntsman’ Behind The Scenes Footage

31. january 2012 at 18:08 | Angie. |  snow white other videos
Překvápko! Další článek o Sněhurce a lovci...:D Ale ne, není to další trailer, ten přichází až v závěsu:D Mám pro vás teď video o natáčení tohohle filmu a je to super, je to zajímavý, i je to sranda... Kris tam mluví o natáčení, i Chris Hemsworth a Sam Claflin a tak... sice jsem to viděla už před nějakou dobou a nemůžu na to kouknout znova, protože jsem u mamky a ta nemá nainstalovaný to, co je nutný ke sledování videí na youtube, ale pamatuju si, že to bylo super a že jsem to dokoukala, ne každý video já totiž dokoukám, i když je o něčem, co mě zajímá. Odkazy na písničky od jedný kámošky zásadne vypínám už po 15 vteřinách, protože poslouchá fakt děsný píp:D takže tak.. fak se mrkněte, stojí to za to:D
* * * * * * *
Surprise! Another one about Snow White and the Huntsman:D But no, that's not another trailer. It's behind the scenes video, which I really like:D It's fun... I saw that few weeks ago, but I remember, that it was fun...:D I can't watch it again now, because I'm on mom's computer and she doesn't have adobe flash player or whatever we need for watching videos on youtube. Anyway, I remember that it was interesting video about filming Snow White and the Huntsman, so watch that!


Kristen Stewart on Tonight show with Jay Leno (November 3, 2011)

30. january 2012 at 21:02 | Angie. |  videos
První článek, který se netýká Sněhurky a lovce... no dobře... ne tak úplně, protože tenhle film je jedním z témat hovoru, ale ne jediným, což ho řadí to kategorie článků, které nespadají do podmnožiny s názvem Snow White and the Huntsman:D Mám pro vás totiž přenos z talk show Jaye Leto, což je taková americká show Jana Krause, akorát že lepší a mnohem starší... no je to už ze 3. listopadu 2011, ale rozhodně stojí za to se na to kouknout. Kristen je tam super... přijde mi taková víc v pohodě, než v jinejch takovejhle pořadech... taková uvolněnější než obvykle, já jí znám většinou takovou... že mi přijde, že se tam necejtí nic moc, ale tady naopak mi přijde, že si to fakt užívá... třeba jak líčí, jak omylem dala Chrisi Hemsworthovi ránu do nosu:D to je moje oblíbená část!:D A není jediná, která je vtipná, stojí za to na to mrknou, Kristen tam přichází někdy kolem 17. minuty tohohle dílu. Radši bych vám sem dala videa z youtube, ale někdo to smazal, takže musím takhle, no ale nevadí...:D buď koukněte na celej díl, nebo to stačí přeskočit na 17. minutu... hrozně jí to slušelo, ty šaty jsou parádní a je to fakt sranda, viděla jsem to už asi 6x a určitě ne naposled, protože některý pasáže mě fakt dostaly...:D Snow White would never ever wear real fur! Jo a mimochodem taky 31 fotek ze show, jsou čerstvě nahraný v galerii, tak na ně taky mrkněte, já se loučím, páááčko;)
* * * * * * *
First article which is not connected with Snow White and the Huntsman movie... actually, that's not exactly a truth, because Snow White and the Huntsman is one of talking topics... anyway, I have for you one video, it's Tonight Show with Jay Leno from November 3, 2011. It's full show, because they deleted "just Kristen" videos from youtube... so there is a link to vimeo or how is that called...:D to whole show... Kristen is somewhere around 17:10 and you have to see that. It's fun! I mean, she's so cute there, I think she feels good there and it's real fun. She talks about Snow White, about Twilight, about many things, but in a humorous way and I love that. She's talking about how she hit Chris Hemsworth to his face:D that's my favorite part!:D Well... watch that, it's cool, really. And she looked beautiful, I love that dress:) let's click to the picture... and I have for you 31 photos from this show, by the way...:

[let's click at the photo ↑]

Snow White would never ever wear real fur!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magazine scans from Best Movie [Italy] - February 2012

29. january 2012 at 22:49 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Jak už jste si asi všimli, tak jsem téměř posedlá filmem Sněhurka a myslivec, který ještě ke všemu ani není hotový... já vím, že je to šílený, ale není to tak úplně moje chyba. Ti filmaři totiž dokážou sestříhat takový trailery a nafotit takový fotky, že já se do toho prostě a jednoduše musím zamilovat... pokaždý... no tentokrát jsem zamilovaná do tohohle filmu. Co se týče mého nadšení pro různé filmy, ve kterých hrála Kristen, ani jeden z nich mě zatím nezklamal. Vážně ne... nějaké jsem neviděla, samozřejmě, ale viděla jsem dost na to, abych mohla s klidem říct, že většina filmů, ve kterých hrála, stojí za to zhlédnout a stálo za to se na ně těšit... takže doufám, že to vyjde i tentokrát...:D Zároveň je ale většina novinek právě o Snow White and the Huntsman, je to prostě aktuální téma a to není moje chyba, že je to teď všude... píšu o tom holt taky:D a k tomu mě o tom psát baví a to je dobře, ne snad? No mám pro vás tentokrát 13 scanů z italského časopisu "Best Movie", kde je v únorovém čísle velký článek právě o Sněhurce... no je to italsky, takže moc nerozumím, ale je tam i pár novejch pěknejch fotek, tak se mrkněte, stojí to za to;) Best Movie je v podle mýho něco jako u nás časopis Cinema... prostě časopis podle mýho gusta... o tom, co je novýho ve filmovym světě:D
* * * * * *
Hello everybody. As you can see, I'm obsessed about Snow White and the Huntsman. Actually it's not just my fault. They do such a great trailers and photos that I just always fall in love with something... and now, I'm in love with this movie, which will be released on June, 2012, I think... maybe on May? I'm not sure actually. All sites about Kristen write news about this movie, so I have to write about this movie too... almost all Kristen's news are about Snow White and the Huntsman. Now, I have for you 13 scans from Italian magazine "Best Movie". It's something like Czech magazine "Cinema"... just Italian version... magazine about movie... there is a huge article about this movie and new photos, so enjoy it...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

(2012) Snow White and the Huntsman: Spanish Trailer with new scenes + translation

29. january 2012 at 20:58 | Angie. |  snow white trailers
Ahoj ahoj ahoj. Další článek. Miluju psaní článků o tomhle filmu:D Měla jsem je totiž uložený už hodně dlouho, stačí jen dopsat text a můžu to zveřejnit. Můj táta si ze mě dělá srandu, že bych se mohla živit přepisováním dokumentů... nebo jako písařka:D píšu na compu totiž hrozně rychle... sice ne všema deseti, ale i bez toho se vůbec nepotřebuju koukat na klávesnici. Myslím, že je to tím, že hraju už hrozně dlouho na klavír. Dokážu si mechanicky zapamatovat, kam jít tou danou rukou a prstem a prostě si pamatuju, kam mam jít pro jaký písmenko i bez koukání, ale přepsat bych vám jí na nějakej papír nedokázala, chápete? No nic... mám pro vás trailer na Sněhurku a Lovce, tentokrát ale španělskou verzi traileru, která je jiná, než ta anglická. Tahle verze anglicky ještě nevyšla... a upřímně se mi líbí víc... je tam pár nových scén, je postavený tak trochu jinak než ten první... no zatím je jen španělská a německá verze, tak jsem vám to přeložila do češtiny a angličtiny, tak doufám, že to oceníte:D s tím anglickým mi trochu pomohl jeden kluk z youtube, ačkoliv o tom neví:D Se svou znalostí španělštiny jsem tomu sice celkem rozuměla, ale něco mi přece jen uniklo, takže mu tímto neoficiálně děkuji, že jsem díky němu přišla na ty díry, které jsem v tom základu měla... ještě mám co zlepšovat no, co se dá dělat:D Užijte si trailer:)
* * * * * * *
Hi hi hi... another article. I love writing articles about this movie:D I had them saved for a long time... finally, I can post them. I have for you spanish version of Snow White and the Huntsman trailer. It's a different one, this one was not released in English yet. Just in German and Spanish... this is the Spanish one. With new scenes... and honestly, I like him more than the one for English speaking countries...:D I have for you translation... to Czech and English. With those translations helped me one guy from youtube... I was trying to do it on my own, but I was not able to translate everything... and I found there what I needed:) Enjoy:


Huge gallery update: Appearances 2002 - 2007

29. january 2012 at 20:32 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Jak se máte? Mám pro vás první větší aktualizaci galerie... když se tam kouknete, zjistíte, že je tam toho víc, ale rok 2008 mám udělanej zatím jen tak z poloviny, takže si to nechávám až na další článek... mám pro vás tedy odkazy na fotky od roku 2002 do roku 2007. Víte, je s tim vážně hrozně práce a je to docela vopruz, ale zas musím uznat, že je sranda vidět některý ty starý fotky a vidět, jak Kris rostla... jsem ráda, že jsem se do toho pustila:D Dneska jsem byla u kámošky a to bylo fakt skoro vražedný:D Smrt jídlem, ale byla to sranda, doufám, že jste víkend taky strávili super:)
* * * * * *
Hello everybody. How are you? I visited my friend today and it was fun:D we have a... eating party:D I'm SICK! Really...:D But it was fine and that's the main thing:) I have for you first bigger gallery update. All events since year 2002 till year 2007. I have just half of year 2008, so I will write article with this update later... So... I hope you'll like those photos... it was pretty annoying save all of them...:D I still have a lot things to do... enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Je to docela vtipný vidět Kris takhle malou!:D Bylo jí tehdy teprve 10 let a už hrála v tak velkym filmu, jako byl Úkryt. To je skoro až neuvěřitelný:) Ty fotky jsou roztomilý:D
* * * * * *
It's quite funny see Kris so young! :D She was just ten years old, that's unbelievable. Her first big movie role. That's so amazing:) She's cute here:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Na tenhle film byste se měli kouknout, je fakt dobrej, líbí se mi. A to tak, že dost. No vážně. Nekecam:D
You should watch this movie, it's really good, I like it. A LOT. Really. I'm telling the truth:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Premiéra mého oblíbeného filmu s Kristen... dobře, mám víc oblíbených filmů, ve kterých hrála, ale tenhle fakt miluju, viděla jsem ho už několikrát, je hrozně emotivní a Kris je tam neuvěřitelná:)
* * * * * * * *
Premiere of my favorite movie with Kristen. Okay, I have more favorite movies with her, but I love this one, really, it's really emotive movie and Kris was there totally amazing:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miluju ty fotky, kde je s Eddiem Redmaynem...:D miluju ho, fakt, že jo:D
I love photos with Eddie Redmayne. He's so cool, I love him:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

(2012) Snow White and the Huntsman: First Official Trailer

28. january 2012 at 21:26 | Angie. |  snow white trailers
Ahoj. Jak se máte? Tohle video mi vlastně poslala kámoška e-mailem, nikde jsem ho nenašla... :D Je to... pár týdnů, možná i měsíců, ale nejsem si jistá. Každopádně jsem to viděla už asi milionkrát a hrozně se mi líbí. Miluju ho, i když tu druhou verzi, která ještě nevyšla v angličtině, ale jen v němčině a španělštině, se mi líbí víc. Ne, že bych tomu v tý němčině nebo ve španělštině rozuměla:D fajn... ve španělštině tomu rozumim:D Každopádně jsem nadšen. Kámoška řikala, že si myslí, že ten film bude fakt ujetej:D no já si to myslim taky, ale zároveň myslim, že bude skvělej a já jsem z toho všeho odvázaná:) nebude to žádná klasická verze Sněhurky, ale myslim, že v tom bude to hlavní kouzlo... a Sam Claflin hraje prince, což je další důvod, proč se na to těším, a když se do týmu přidá i Chris Hemsworth v podobě myslivce... tak to už tuplem. Chci to vidět!:D Doufám, že nebudu zklamaná... no já myslim, že to budu milovat, ale uvidíme... tak se koukněte na oficiální trailer k filmu Snow White and the Huntsman, ve kterém hraje Kristen hlavní roli, tedy Sněhurku.
* * * * * * * *
Hi. My friend send me this video actually. I didn't find that anywere on my own. It's few... weeks maybe months ago, I'm not sure. I've seen that for a billion times, really. I truly love that trailer. I'm excited about that. My friend told me, that she thinks it will be... strange movie... but personally, I think, that it's gonna be amazing! It's pretty clear that it will not be classic version of Snow White fairytale. And that's good, I think. It will be... if anything else it will be interesting and can't wait for it! Here is official trailer for Snow White and the Huntsman. By the way, Prince William is played by Sam Claflin and Huntsman is Chris Hemsworth... that's another reason, why I'm so excited about that:D


Snow White and the Huntsman - first official stills photo

28. january 2012 at 20:27 | Angie. |  gallery updates
Wow, tohle je můj první článek! To je tak vzrušující!:D no dobře, jsem v pohodě:D jak se máte vy? Mám pro vás první článek, který obsahuje nějaké informace... nějaké informace týkající se Kristen, když nepočítám životopis:D Chtělo se mi napsat něco, kde bude něco fakt nového a aktuálního, takže mám pro vás první oficiální stills fotku z filmu Sněhurka a Lovec... a je opravdu krásná, hrozně se mi líbí, je parádní:) Já se na tenhle film hrozně těším, vím, že budu možná zklamaná, ale pořád jsem ještě nadšená, takže mi to do premiéry nic nezkazí...:D
* * * * * * *
Wow, this is my first article! That's so exciting! :D Okay, I am fine. How are you guys? I have for you first information article and that's so cool:D I have for you first official stills photo from Snow White and the Huntsman. It's really beautiful, I love it. I decided to write an article with something what is really new...:D so this is current thing... I hope you like it, I do:) It's amazing photo... I believe that this movie will be awesome:


Welcome message aneb jak se Angie totálně zbláznila.

27. january 2012 at 23:52 | Angie. |  diary
Ahoj všichni. Jak se máte? Jsem Angelique, ale prosím, říkejte mi Angie... no měla jsem jinou přezdívku, ale ta už mě omrzela, takže od teď jsem Angie. Hrozně se mi líbí jméno Angelique. Je to moje upíří jméno... i když je to vlastně podle toho generátoru nejspíš upíří jméno všech holek, jejihž křestní jméno začíná na A, ale to je vedlejší... :D Mně se to hrozně líbí, víc jak moje křestní jméno, takže asi tak. To není důležité. Seděla jsem ve svém pokoji, u počítače - dobře, nebyl to můj pokoj, ale bráchův pokoj - a moje kámoška mi zrovna řekla, že končíme s blogem, do kterýho jsem vkládala velký naděje po té, co jsem ukončila práci na tom svém vlastním o Ashley Greene. Všechny fotky, které jsem poukládala pro ten nový blog... všechno úsilí přišlo vniveč... no já se rozhodla, že udělám něco, co jsem chtěla udělat už od chvíle, co jsem skončila s blogem o Ashley. Jen jsem na to prostě neměla dost odvahy. No teď už jí mám a tak jsem tady. Ashley mám pořád hrozně ráda, ale bylo období, kdy jsem zhlédla hrozně moc filmů s Kristen a zkrátka a dobře... mi došlo... že jí mám ráda víc. Že jí mám ráda natolik, abych se dokopala k ukládání milionu fotek od roku 2002... dost ráda natolik, aby mě bavilo o ní psát články. Jasně, o Ash mě taky bavilo hledat informace, ale ukládat pak ty fotky, to už bylo peklo. Víte... možná tu někdy přibude něco o Ashley... jen tak, nějaká poznámka, nějaký odkaz na nové fotky, protože já to pořád sleduju, nemyslete si. Jsem moc líná na to vymazat všechny ty záložky v oblíbených. Často se někam mrknu. Myslím, že tu bude jedna rubrika s názvem: What's up with Ashley Greene, ale především je tohle blog o Kristen. Jsem naproto nadšená z jejího nového filmu Sněhurka a Lovec... a to je vlastně i důvod, proč otevírám už teď. Chci stíhat přidávat ty novinky i starý novinky o tomhle filmu dřív, než na to půjdu do kina a zjistím, že je to fakt velká kravina:D Je tu pořád hrozně moc práce, a to především v galerii... kdo máte blog o nějaké celebritě a začli jste tak pozdě jako já, tak víte, jak hrozivě těžký a otravný je ukládat deset let starý fotky:D Naštěstí byla Kris tehdy tak malá, že jich zase tolik neni... ale to už jsou detaily. Momentálně jsem někde v půlce roku 2008. 2008 - 2010 jsou zatím nejhorší. Tam bylo těch akcí dohromady asi 250... no dobře, to nejspíš ne, ale prostě hrozně moc... 2011 už není tak strašné, ale taky nic moc... chybí mi chvíle, kdy byly v každé složce čtyři fotky z roku 2002... teď je jich ve všech nejmíň 40. No já samozřejmě nejsem takovej magor, abych ukládala úplně všechny. Každopádně:D Ahoj, jsem Angie. a dnes oficiálně otvírám tuhle stránku!
Ten design vlastně není tak úplně jen moje práce. Kámoška mě naučila, jak na to a tohle mi vzniklo... zkoušela jsem to pak i znova, ale nějak už to nebylo ono... mám takový tvůrčí výkyvy, no rozhodla jsem se design udělat z tohohle, takže tu nějakou chvíli bude, než překonám svou krizi. Rozhodně ode mě ale nečekejte žádné namakané webové designy. Možná někoho ukecám, aby mi nějaký udělal, ale sama na to vážně nemám ani čas, ani nervy ani dostatek zkušeností...:D Nicméně vás vítám na své stránce o mladé a talentované herečce Kristen Stewart, kterou hodně lidí pomlouvá, ale já se nikým ovlivnit nenechám, jelikož jsem viděla víc jejich filmů než kdokoli z těch lidí, kteří maj plnou pusu blbejch komentářů... Samozřejmě chápu, že jí někdo nemá rád, ale nemusí jí hned urážet. Takový lidi fakt nesnášim. No doufám, že těm, kteří na tuhle stránku zabrousí, se tu bude líbit a že se třeba někdy ještě vrátí. Je to teď takový trend, všichni píšou dvojjazyčně. Původně jsem se chtěla trochu odlišit a psát česky a španělsky... pak jsem ale došla k závěru, že španělsky by to asi moc valně nevypadalo, takže jsem skončila u angličtiny. Ale víte co? Já vlastně mnohem radši píšu anglicky... víte proč? Protože když píšu česky, tak se vždycky přííííšerně rozkecam, jako dneska. Ale anglicky... se sice taky dovedu rozkecat, ale né tolik, protože nemám takové znalosti. No... od zítřka tedy konečně začnu psát plnohodnotné články... nejspíš hlavně ty starší novinky... myslím tím věci, které mám narvané v rozepsaných, které nejsou zas tak starého data ale úplně nové taky ne. A samozřejmě budu pokračovat v ukládání fotek. Mám před sebou už jen tři a půl roku, no než to dodělám, bude za náma další:D Teď už to ale skloubím i s fotkama, které jsou aktuální. Ale musím se pochlubit, že jsem dokonce napsala životopis ve dvou jazycích... a myslím, že celkem pěknej životopis... paradoxně bylo asi horší překládat ty informace do češtiny než nějak přepsat ty věty do jednodušší angličtiny... bylo to míň zdlouhavý. No ať jedno nebo druhý, byl to trochu vopruz, životopisy nejsou můj šálek kávy, a alespoň už to mám za sebou. Bože, musím psát články, už fakt musím, jinak se z toho asi zblázním:D Vidíte, jak dlouhý je to, co jsem vyplodila? A to jsem vám vlastně jen chtěla oznámit, že dnes, 27. ledna 2012 otevírám tento blog... no... možná by to chtělo nějaký hezčí datum... jako... já nevim... 12.2.2012. ve 12:12, ale na to už nemám nervy. Takovou krásnou stillsku jsem dneska našla a prostě už musím začít:D No, teď už musím jít spát a hlavně to chci zveřejnit ještě dneska. Jsem úchylná na lichý čísla, když ne rok, tak aspoň určení dne... tak dobrou:D
- Angie

* * * * * * * * *
Hi everybody. How are you? I am Angelique, but please, call me Angie. Angelique is one of my nicknames, it's my vampire name and I love it, but it's too long. I prefer Angie. But that's not important know. I was sitting in my room in front of the computer and my friend just told me that we are ending with our blog. Thinks changed again, but I decided that I will do exactly what I wanted for a long time. I had one blog. It was site about Ashley Greene. I still like her a lot, but after watching so many movies with Kristen Stewart... I just reliazed that I like her more. I am totally excited about her new project, Snow White and the Huntsman and about many other projects she already did. Maybe I will write here... sometimes... something about Ashley, because I like her and I'm still watching what's new... I would not like to stop with that. Well... I am here today to tell you that this site is officially opened! I have sooo much work with this site... soo much especially with gallery, but I am tired of saving photos, I want to write articles. I love writing articles! I'm talkative person I need to write articles, really:D
Design of this site is not just my work... my friend told me how to make this style of wallpapers and arts and I fell in love with that and I did this layout... I know, it's dark, but it doesn't matter. I think that it will be here for a long time because I have a huge graphic crissis... anyway. Welcome to my site about an young and talented actress Kristen Stewart. I hope you'll like my site and you'll be coming back...:D It's a trend to write in two languages, so I decided to write in English too... actually I like it more than writing in Czech, because in Czech, I talk too much:D
Okay... Since tomorrow I will write articles. I think especially quite old ones, mainly about her new project and I will do everything what I have to do... inclueding gallery... but I already did a biography in two languages... I think that's COOL, isn't it? :D I think it was harder to translate information to Czech then re-write those English sentences to my simple language...:D I gotta go, so... see ya soon.
- Angie