March 2012

2012 - Snow White and the Huntsman - 'Bound' TV Spot

29. march 2012 at 17:32 | Angie. |  snow white clips
Ahoj moji drazí:D jak se máte? Já celkem fajn, jenom... já nevím, mám takovou divnou náladu... neni mi moc dobře a zejtra jedem se třídou do Terezína... a nejsem si úplně jistá, jestli tam vůbec jet chci... no už jsem si to zaplatila, takže pojedu a ve skutečnosti mě tohle téma zajímá, myslím, že bude zajímavý a poučný to tam vidět a tak, ale... když jsem byla v Osvětimi, měla jsem pak pořádnou depresi celkem dost dlouho... je to tam vážně hodně depresivní, to je jasný, podle mě by to měl každej vidět, je to zážitek, je to zajímavý, ale když jste potom opravdu tam na tom místě, přemýšlíte o tom... cítíte se hrozně, pokud nejste totální ignoranti... i když pochybuju, že je někdo, kdo by se tam hrozně necítil, je vám z toho smutno, je vám úzko, cítíte tu beznaděj, která z toho místa pořád čiší... a nemůžete změnit ty hrozný věci, který se staly a zároveň o tom nechcete přemejšlet, představit si to, protože to se nedá, nechcete tomu věřit, i když víte, že se to stalo, protože nechápete, jak se něco takovýho vůbec stát mohlo... a fakt mam strach, že mě zejtra přepadne přesně tahle nálada jako minulý jaro... mám strach do toho Terezína jet, i když vlastně chci... asi jsem šílená, neumím to pořádně vyjádřit, ale doteď mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu, co jsme v Osvětimi viděli a co nám tam všechno říkali... no nic, dost řečí... teď jsem se zas hezky deprimovala:D ale doufám, že vás ne.. no mám pro vás něco veselejšího než jsou řeči o holokaustu, takže... zase jde o SWATH, jak jinak už taky:D je to televizní ukázka tzv. spot na SWATH a je fakt skvělej:) pár novejch scén, jinak sestříhaný a tak, rozhodně stojí za to ho zkouknout:)
* * * * * *
Hello my dears, how are you? I'm fine, I just... I don't know why but I have really weird mood. I'm quite sick... and we are going to visit Terezín tomorrow and I'm not sure if I really want to go... I've paid for it already, so I will... and in fact, I'm really interested in this topic and it will be really interesting... but... when I was in Auschwitz I was really really depressed for a long time, it was so depressive, you know, it is really interesting and everyone should see that but when you think about that and when you're really here, you feel bad, you're sad, you feel the hopelessness everywhere around you because you can't change those terrible things which happened and in the same time you really don't to believe that it really happened, because it's quite unbelievable... and I'm really afraid that this is exactly what I'm gonna feel after our trip to Terezín, I'm afraid of it even if I want to go there... Well... enough talking, I have for you again something about Snow White and the Huntsman. Well, it's TV spot which is called 'Bound' and I really love that, it's cool:) Some new scenes, so check out! :)


The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two: first official teaser trailer

26. march 2012 at 21:17 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn - part two trailers
Konečně sem taky přidávám něco, co nemá nic společného se SWATH:D No... když mi bylo čtrnáct, viděla jsem první film a stala jsem se veeeelkou fanynkou. Fakt velkou fanynkou Twilight ságy... Nejsem tak... šílená jako jsem byla... vlastně jsem nikdy nebyla jedna z těch ječících pipin, ale prostě jsem to fakt milovala:D první díl jsem viděla pěkně prosím 11 krát:D Víckrát jsem viděla už jen Piráty z Karibiku 1, kteří se stále a ještě dlouho budou držet na špici s neuvěřitelným číslem 13! :D No po třech letech už to vážně nežeru tolik, co dřív. Ale furt je to součástí mojí osobnosti, mojí minulosti, já prostě žeru tyhle fantasy upírský knížky, nejen twilight, obecně všechny upíry a nikdo mě nezmění, nestydím se za to:D Ačkoliv je teda docela gól, že nemám nijak zvlášť ráda ani Roberta Pattinsona a ani Taylora Lautnera, takže jsem prakticky už od prvního dílu team Jasper:D ale ne v tom originálním smyslu, nechtěla jsem nikdy, aby byl Jasper s Bells, jen prostě... miluju Jaye Rathbonea a jeho postavu, takže asi tak:D No nic, k věci:D mám pro vás teda první oficiální teaser trailer na 2. část filmu Rozbřesk, který teda fakt mohl bejt o trochu delší, no má asi 40 vteřin, ale i tak se mi líbí... ty pasáže s Bells, ty její rudý oči, ty mě fakt dostaly! :D
* * * * * * * * *
Finally, I have for you something what is not about SWATH:D When I was fourteen and I've seen the first movie, I became a huuuuuge fan. Really HUGE fan of the Twilight saga... I am not as... crazy as I was... actually, I have never been one of those screaming fans, I just really loved that... three years later I don't actually love that as much as I did, but still, I like it and I will ever like it, it's part of my personality, I love vampire books and movies, I love vampires, it's part of who I am... But I'm one of those people who don't like Robert and I actually don't like Taylor Lautner either, I'm team Jasper, I always was:D but not in the original meaning, because I don't think Bella should be with Jasper, I just love Jackson Rathbone and his character so much:D Well, I have for you first official 40-second-long teaser trailer to The Twilight Saga: Breaking Dawn, part two... I love Bella's red eyes, that's SO cool... I'm nosy, I'm still excited abou that...:


2012 - Snow White and the Huntsman - "battle" behind the scenes

25. march 2012 at 20:52 | Angie. |  snow white other videos
Dneska jsem viděla Hunger Games. A bylo to skvělý, fakt že jo. Nejspíš si přečtu ty knížky, protože se mi to opravdu líbilo, až mě to překvapilo:D Je to super téma a podle mě byl ten film natočenej fakt skvěle, i když jsem od někoho slyšela, že je to vykrádačka nějakýho Japonskýho filmu, ale podle mě je to prostě náhoda, ten japonskej film jsem neviděla, takže fakt nevim no, ale pochybuju, že by to autorka těch knížek obšlehla... každopádně to neřešim, protože se mi to líbilo:D Jennifer Lawrence je fakt skvělá herečka a oblíbila jsem si i Joshe Hutchersona, který hraje postavu jménem Peeta Mellark. Taky jsem se zamilovala do postavy ze sektoru 11, do Rue, protože ta byla fakt sladká, tý mi bylo hrozně líto, že ji vybrali a tak... no a ataky do postavy jménem Cinna, toho si loupnulLenny Kravitz a fakt mi přirostl k srdci, i když jsem nečetla ty knížky:D Pokud nevíte co s časem a chtěli byste do kina, tak jděte na tohle, mně se to fakt líbilo:) Lidi to hodně kritizujou, na ČSFD zvlášť, ale já z toho měla dobrej pocit, tak nevím, co maj no, jsou moc kritický:D já si to užila, fakt jo a chci si to přečíst... asi to pro mě nebude taková posedlost jako ty všechny upířiny, na kterejch ujíždim, ale těžko říct. No hrál tam i Liam Hemsworth... mladší bratr Chrise Hemswortha, kterýho mám ale mimochodem radši, i když je Liam taky fajn... ale moc se tam nevyskytoval, prej v dalších dílech bude víc, tak uvidíme :D No o Chrise tu tak trochu jde, protože mám pro vás video, které nám opět uvedl s tím svým krásným přízvukem:D On je totiž z Austrálie, to se neztratí jen tak...:D pouštím si to pořád dokola:D No nic, jsem v klidu:D no je to video z natéčení jedný z bitev ve SWATH a vypadá to fakt zajímavě, už se těším:)
* * * * * * *
I've seen Hunger Games today. It was really awesome, I loved that. I will probably read books, because I really liked that, I think, it's great, great idea and the movie was made really well. Jennifer Lawrence is an amazing actress and I really liked Josh Hutcherson who plays Peeta Mellark. I fell in love with character of a girl from district 11, with Rue, she was so sweet... and with character called Cinna who's played by Lenny Kravitz. You should go to see that too, it's really cool. Well... Liam Hemsworth plays there too by the way. But he's not there a lot, but I like him, he's great, but I like his brother more... and that's actually topic of this article, because I have for you video from behind the scenes of filming one of the battles from Snow White and the Huntsman and Chris is presenting that, I have to play that again and again, because I really love his voice, I can't help myself... well, the video is really interesting, so check out...:


2001 - The Safety of Objects: Scenes with Kristen

24. march 2012 at 20:27 | Angie. |  the safety of objects clips
Ahoj moji drazí, jak se máte? Byla jsem dneska s jednou kámoškou ze školy venku... a bylo to fakt fajn... vlastně jsem vůbec jít nechtěla, ale ukecala mě a nakonec jsem si to i celkem užila, jsem ráda, že mě vytáhla, alespoň jsem měla odpoledne co dělat, i když jsem teda původně plánovala, že budu hlavně psát na blog. No co se dá dělat:D Ona je jedna z těch lidí, který se baví úplně s každym a vy jí můžete říct naprosto cokoliv a neni to divný... a když to náhodou divný je, tak se kvůli tomu necejtíte trapně, prostě... nestarám se o to, co si o mně myslí a ona zas o to, co si myslím já oní, fakt don't care, jenom spolu skrátka mluvíme, vlastně skoro o čemkoliv a myslim, že to je fakt fajn. No, jak jsem slíbila, mám pro vás videa se scénami s Kristen z filmu Životní jistoty. Je to úžasný, někdo fakt sestřihal všechny, nebo skoro všechny a dal je za sebe, je to v dobrý kvalitě a jediný, co jediný, co se tomu dá vytknout je, že je to zrcadlově převrácený:D ale to je fakt každýmu ukradený. Mně teda rozhodně... Byla tak maličká, je to hrozný:D ale fakt skvělá, když si vezmu, že to byla její první mluvící role a hned takhle velká, tak teda... WOW! :D Fakt, že jo! Takže tady jsou... jo mimochodem, bylo jí jedenáct a už tam kouřila? Fakt? To jako vážně?:D Ani se nedivím, že se z ní stala kuřačka:D
* * * * * * *
Hi dears, how are you? I was out with my friend from school and it was fine... I actually didn't want to go, but it was cool, I really enjoyed that, I'm glad I went with her... you know, she's one of those people that talk to everybody and I like her, I can tell her anything and it's not weird... well, and if it's weird, I don't feel bad about that, you know, I don't care what she thinks about me and she doesn't care what I think about her, we just talk to each other and I think that's cool. Like I promised, I have for you videos with scenes from The Safety of Objects where is Kristen, it's awesome, I found that in high quality, the only problem is that it's mirrored... :D but I think that it doesn't matter:D she was so young there! But still she was great... it was her first movie where she actually spoke and she absolutely nailed it. Here they are... By the way, she was only eleven and she smokes there? Really? That shocked me a little...:D


The Safety of Objects - official trailer

24. march 2012 at 12:30 | Angie. |  the safety of objects trailers
Pravděpodobně mi hrábne, protože jsem začla dodělávat rubriky a rozcestníky:D ale je to potřeba no, já to vím, nechci tu mít takovej bordel jako na všech stránkách, který jsem kdy měla:D No takže jsem dodělala filmografii... teda myslím ty rozcestníky, no rozcestníky k videím jsem dala jen u některejch... původně jsem chtěla všechny, ale pak už jsem na to neměla nervy:D a o těhle filmech hodlám v brzký době psát, takže asi tak... :D Každopádně mám pro vás jeden dost starej trailer, je to trailer k filmu Životní jistoty, který je z roku 2001 a je to naprosto první trochu větší film, ve kterém se Kristen objevila... před tím hrála jen nějaký komparzní štěky asi ve dvou Disneyho filmech...:D No ten film jsem neviděla a upřímně ani necítim nijak velkou touhu ho vidět, ale přišlo mi fér vám sem dát ten trailer, Kris je tam jen hroznou chviličku, ale už jsem našla i video se scénama, kde je, tak ho zkouknu a pak vám ho sem taky někdy hodím... co jsem tak četla a slyšela, tak je to prej docela dobrej film...:
* * * * * *
I will probably get crazy, because I've started with making categories:D but I have to do it, it's necessary, I don't want to have a mess here. Well, I did whole filmography today... okay, not whole, but I'm done with almost all movies, I did just some links for videos, just those I want to write about in the near future... mostly those I've seen. Well, I didn't seen The Safety of Objects, but it's first bigger movie where Kristen played, it was in 2001 so she was eleven. She's just for a second in this trailer, but I wanted to post that:) It's really, really old, so the trailer doesn't have very high quality and I actually don't see a reason why see that movie, I really don't need to see that, but what I heard or read, it's a good movie... so here is the trailer:


Speak - videos

24. march 2012 at 11:30 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Yellow Handkerchief - videos

24. march 2012 at 11:29 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

Welcome to the Rileys - videos

24. march 2012 at 11:29 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

On the Road - videos

24. march 2012 at 11:29 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Twilight Saga: Breaking Dawn - videos

24. march 2012 at 11:28 | Angie.
The Twilight Saga: Breaking Dawn - part one »
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu
****

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two »
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Twilight Saga: Eclipse - videos

24. march 2012 at 11:27 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Twilight Saga: New Moon - videos

24. march 2012 at 11:26 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

Twilight - videos

24. march 2012 at 11:26 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Cake Eaters - videos

24. march 2012 at 11:26 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Runaways - videos

24. march 2012 at 11:25 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» písně z filmu, rozhovory a jiná videa týkající se filmu

Panic Room - videos

24. march 2012 at 11:24 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

The Safety of Objects - videos

24. march 2012 at 11:23 | Angie.
» trailery k filmu

» klipy a scény z filmu

» rozhovory a jiná videa týkající se filmu

2012 - The Twilight Saga: Breaking Dawn, part two

24. march 2012 at 10:54 | Angie.
Information
» informace o filmu
.
» videa týkající se filmu
.
Gallery
» fotky z filmu
.
My opinion
» můj názor; recenze

2012 - On the Road

24. march 2012 at 10:53 | Angie.
Information
» informace o filmu
.
» videa týkající se filmu
.
Gallery
» fotky z filmu
.
My opinion
» můj názor; recenze

2011 - The Twilight Saga: Breaking Dawn, part one

24. march 2012 at 10:53 | Angie.
Information
» informace o filmu
.
» videa týkající se filmu
.
Gallery
» fotky z filmu
.
My opinion
» můj názor; recenze