Kristen, Charlize, Chris & Sam Presenting The New Snow White and the Huntsman Trailer

13. march 2012 at 20:00 | Angie. |  snow white other videos
Ahoj ahoj, jak se máte? Nejdřív bych chtěla říct, že blog.cz mě fakt občas dost vytáčí. Hlavní stránka nefunguje. No, možná vám ano, ale mně ne. A nejsem jediná, kdo má tenhle problém. Znám pár lidí, kteří mají problém i se svým blogem, no já naštěstí ne a do adminu se dostanu, ale stejně je to dost na nic, když je blog.cz offline. Měla bych psát úkol na češtinu, ale vůbec se mi nechce. Nic mě nenapadá a je to na pytel:D No já nakonec něco napíšu, ale radši jsem tady na blogu a plácám tady kraviny, než abych dělala něco seriózního:D Takže mám pro vás jedno nové video. S Charlize, Kris, Samem a Chrisem, kteří nás v tom videu jeden po druhém zve k tomu, abysme sledovali stránky Snow White and the Huntsman, protože se brzy objeví nový trailer a já už se fakt nemůžu dočkat, vážně ne!:) Tak si užijde video:D jsem zas jak posedlá. Byla jsem v kině a tam pustili ten trailer... nevím, jesti jsem to už říkala, no jen mě to utvrdilo v tom, jak hrozně se na ten film těším.
* * * * * * *
Hi, hi, how are you? First, I would like to say, that blog.cz sometimes really sucks. The main site blog.cz doesn't work. Well, maybe it works for you, but I am not the only one with this problem. I know some people who have problems with their own blogs. I don't actually, just blog.cz is offline. I have to write homework to my literature class, not articles, but It's so boring. I have no idea what I should write there... So.. I am here and I am writing this article. I have for you one video. It's video with Charlize, Kristen, Chris and Sam and they're presenting the new Snow White and The Huntsman trailer which will be soon and I am really excited about that!:) So... enjoy the video. Can't wait for the new trailer!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie* Katie* | Web | 14. march 2012 at 18:54 | React

já už se taky moc těším :) ten trailer by se měl objevit 19.března,ale nevím jestli je to pravda...na film se samozřejmě taky moc těším ♥ a k nedočkavosti mi ještě přispěly ty videa z natáčení,co se objevily :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement