Kid's Choice Awards 2012: Accepting an award

3. april 2012 at 20:20 | Angie. |  videos
Ahoj, no tak jak jsem slíbila, mám pro vás i to video z KCA, kdy Kristen vyhrála v kategorii nejoblíbenější filmová herečka a přebírá svou cenu, kterou byl jakýsi...:D meč a taková oranžová vzducholoď s nápisem Nickelodeon :D prostě trochu prdlý ceny, ale tak je to hezký. Co tak Kristen říká? No vlastně prakticky jenom děkuje, že je to super, že je na KCA poprvý, a že je to úžasný, že fanoušci jsou úžasný, no znáte to, klasika :D Už jsem říkala, že jí to moc slušelo, tak se nechci opakovat. Jen mi přijde, že se jí tam líbilo, jako těžko říct, ale občas z ní mám pocit, že jí ty akce trochu nudí, že by radši byla jinde, ale jde tam, aby se neřeklo, no tady mi přijde, že tam fakt byla ráda, a že měla z tý ceny radost, no tak ještě, aby ne, že ano... :D
* * * * * * * * *

Hello. Like I promised, I hae for you video from Kid's Choice Awards where Kristen won an award in category Favorite Movie Actress. So congratulation, I think she's the best from nominees, but I'm not actually person who should judge that. Kids choose her, so, I'm happy for it:) :D Well, this video is from acceptance, she has a short speech... what is she saying? She says thanks, that all fans are amazing, that the show is amazing and that she's there for a first time and it's great there, etc, I don't know, why am I write that, you can see her and hear what is she saying. I've already sad what is my opinion about her outfit, so I think, that's everything what I wanted to write. The award is some... sword or... whatever:D and orange Nickelodeons air ship... interesting...:D I maybe have something more to say. I think, she looks that she's glad she came there. I don't know, but she sometimes - in my opinion - seems at this kind of events, that she wants to be somewhere else... like "yeah, I'm here when you wanted me to come, but don't force me to smile all the time"... on this event, I don't know, she smiles all the time and I think that it's not completely fake, I think she was happy for that award and she enjoyed the show, but It's really hard to say...:

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie* Katie* | Web | 3. april 2012 at 21:33 | React

tady musím Kristen vážně pochválit - bylo jí krásně rozumět a vůbec nekoktala :) z tohoto jejího přednesu jsem byla vážně nadšená ♥ a KCA si asi vážně zamilovala přeci jen tam říká "...tohle je lepší než odpočinek" :D a ten meč si tam zapomněla nejspíš Katy Perry,která vystupovala v rytířské zbroji ;) (a měla s sebou i meč ;))

2 Bea|Correct-start Bea|Correct-start | Web | 5. april 2012 at 14:18 | React

moc jí gratuluju,,,,,,

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement