June 2012


Konec roku a začátek prázdnin, nejoblíbenější období roku :D

29. june 2012 at 22:43 | Angie. |  diary
Miluju tuhle animaci:D Vůbec netuším, odkud je, ale miluju jí:D
Ahoj všichni!
Dneska by možná i bylo co přidat, ale já vůbec neměla čas. Chystám se dost ponocovat, takže budu přednastavovat:) Ale nevím, jestli neusnu uprostřed prvního článku:D Jsem urvaná, úplně urvaná:D Měla jsem skvělej den, byla jsem skoro celej den s kámoškou a s mamkou na obědě, což bylo skvělý. Byla sranda a nic než sranda:) A já srandu ráda. Teď se tejden neuvidíme... no dobře, zejtra máme sraz, ale pak se tejden neuvidíme:D tak jsme si to musely užít.
Co výzo?
U nás to bylo takový... divný.
Je to naše poslední středoškolský výzo, který dostáváme na konci školního roku.
Příští rok už maturuju a to je fakt... dost děsivá představa. A taky to budou poslední středoškolský prázdniny.
Těším se na ně, ale mám strach z příštího roku. Všechno je tak... tak... tak konečný. Střední končí, po osmi letech skončí úplně a bude čas se rozloučit. S nej kámoškou půjdem každá na jinou vysokou, je to dost pravděpodobný, i když jsme si dřív plánovaly, že se nikdy nerozdělíme... ale holt... se to stane no, ale to, že budem na jiný škole neznamená, že se rozdělíme úplně, samozřejmě. Je to moje nejlepší kamarádka a nedovedu si představit svůj život bez ní. Nevím, co bych dělala, neznat ji. Každopádně dnešek byl super a jen jsem si potvrdila, že lepší kámošku prostě není možný najít;)
A výzo? Boží. Zlepšila jsem se od pololetí... a nemám ani jednu čtýru... možná si řeknete, že to výzo je hnusný, ale pro mě ne, pro mě je krásný, protože jsem na všeobecnym a k tomu dost těžkym gymplu, takže jsem se sebou spokojená... Mám 6 trojek, 3 jedničky a 4 dvojky. Průměr 2,23. Prostě super:)
No a prázdniny jsou tady:)
Super!
Mějte se skvěle, já se určo před odjezdem ozvu:)
Angie.


Prázdniny se kvapem blíží, až to začíná bejt děsivý... aneb co má Angelique. v plánu dělat celý léto.

28. june 2012 at 22:33 | Angie. |  diary
Že to vypadá, jakoby tam řikala "Nevim." Zkuste kouknout na tu pusu, to mě dostalo:D
Já teda vím, co tam říká v originále, aspoň si to myslim, protože jsem Welcome to the Rileys viděla:D Prej to má bejt never knows, no mně přijde, že spíš říká jen never, ale každopádně to vypadá, že říká NEVIM! :D Prostě jo! :D

Ale tak to jen tak na okraj. Posledních pár dní nějak není o čem psát a já jsem líná na to dělat rozcestníky nebo ukládat staré fotky, ale nejspíš budu muset:D Nového nic moc není a samozřejmě o všechny ty důležitý akce přijdu, protože budu pryč:D Prázdniny jsou za dveřmi a já se samozřejmě během zítřka a soboty pokusím přednastavit alespoň jeden článek na každý den, ale v neděli odjíždím na týden pryč, takže novinky holt budou muset počkat, až se vátím.
Jaké mám vlastně plány na léto?

No je jich celkem dost. Jedním z nich je dodělat autoškolu, z čehož nadšená nejsem, ale co se dá dělat. Chtěla jsem taky na nějakou brigádu, ale nakonec mám ty prázky tak zaflákaný všema možnejma akcema, že na brigádu prostě nevyšel čas. Možná si něco najdu během roku, ještě uvidím. Ale zas maturitní ročník... a chci chodit na italštinu... a zumbu a tančit.. hm, budu to mít náročný, ale nějak se to zvládne:D Další plány začínají už v neděli, kdy s rodičema odjíždíme do Bečova nad Teplou (kus od Karlovejch Varů), kde budu dva dny a v úterý večer - nebo spíš odpoledne - mě rodiče hodí do Karlovejch Varů, kam jedu na fesťák:) no, ne, že bych z toho byla úplně tolik nadšená, protože vloni to byl co se týče filmů docela propadák:D ale tak bude snad sranda, jedu tam za kámoškou, takže se snad nějak zabavíme. Taky tam jede jedna další kámoška s pár lidma, tak doufám, že se tam někde sejdem aspoň jednou.

Každopádně se vracím v neděli. Pak jsem tejden tady, ve středu 11. jdu na jízdu a pak na koncert Springsteena... kvůli mámě, ne, že by se mi úplně chtělo :D no a 16. jedeme s kámoškama do Španělska. Za 18 dní, tak to je hodně hodně hodně děsivý:D ale bude to legendární:D No, a až se vrátím ze Španělska - kam si mimochodem možná beru noťas, takže se možná někdy ozvu:D ale ještě jsem se úplně nerozhodla, jestli ho vzít nebo nevzít, zvažuju, jak moc nebezpečný to je no. No, až se vrátím, 29. července, tak budu mít nějaký ještě dvě jízdy a pak zkoušku z autoškoly. Doufám, že mi to nevyjde na vodu, na kterou jedu 12. srpna do 16. srpna. No a pak, 27. srpna naprosto legendární věc. Jdu na koncert své nejoblíbenější hudbní skupiny...
Red Hot Chili Peppers!
A to bude fakt dokonalý:) Takže spousta plánů. Možná ještě někam s mamkou, ale nevím:D
Prostě fakt nepráskaný prázdniny a děsně se těším:D Jen doufám, že se na vodě neutopím:D a že udělám ty zkoušky.
No mějte se krásně :D Já se ještě před odjezdem ozvu, rozhodně, jen už teď musím jít:D tak ahoj.
Angie.
Interview with Kristen & Chris Hemsworth for Q&A Facebook SWATH Junket

26. june 2012 at 20:04 | Angie. |  videos
Ahoj. Jak se máte? Posledních pár dní není moc novinek, které bych mohla přidávat. Nic moc, kromě candids fotek a já téměř nikdy candids nepřidávám, protože jsem proti tomu, aby ty lidi vůbec fotili. Myslím, že když jsou jim paparazzi všude v patách, furt je fotí a pronásledují, tak zaprvý nemají žádný soukromí a zadruhý to může ovlivnit jejich život i jinak. Spousta lidí se s tím prostě nedokáže srovnat a pak to může dopadat až tragicky. Takže je v tom fakt nechci podporovat. Jako občas pár přidám, když fakt nemám co jinýho nebo jsou to nějaký typu... Kris a Robert někde spolu a jsou hezký nebo tak, ale stejně jsem furt proti tomu. Viděla jsem pár videí, jak takhle paparazzi krouží, je to děsný, já bych to nevydržela. Každopádně jsem se rozhodla vám přidat pár starých věcí, které mám už děsivě dlouho v rozepsanejch:D Ještě jsem se k nim holt nedostala no:D Jako první mám pro vás starší rozhovor Kristen a Chrise Hemswortha pro Q&A Facebook Junket. Mám tenhle rozhovor fakt ráda, oni jsou tam takoví... já nevím, roztomilí :D Tak se určo koukněte:) Má to dvě části, druhá je v celém článku:D

* * * * * * * *
Hi guys. How are you guys? Last few days I don't have many things to write about. No news except candids and I almost never save candids photos, because I'm against it. I think, that when paparazzi are all around and they are still watching you and hound them it seriously affects their lives and I don't want to support them in it. Let them live! Well, sometimes, I post some candids... when it's something great, like... oh god, they took a photo of Kristen and Rob together, that's cool, but still I don't like it:D Anyway, I decided to post some older videos which I have in pre-writed for a long time... because I want to write some articles but I don't have anything new..:D Well, I have for you today one older interview with Kristen and Chris Hemsworth about Snow White and the Huntsman for Q&A Facebook Junket. I love this interview, I truly love it, but I have never found a time for posting that. So watch it, it's great :)

<3
Gallery update 4.2: 'Snow White and the Huntsman' Sydney Premiere

23. june 2012 at 21:05 | Angie. |  gallery updates
Ano, mám pro vás dneska dva články:D A i tohle jsou fotky. Plus ještě donahraju dalších 6 do toho předchozího článku. Každopádně teď k těmhle. Neměla jsem vůbec čas je uložit, takže jsem to konečně dodělala až před pár dny a dneska se dostala k tomu, abych vám je zveřejnila. Jsou to fotky z premiéry Snow White and the Huntsman ze Sydney, kde byla Kris spolu s Chrisem Hemsworthem a režisérem Rupertem Sandersem. Jsem celkem překvapená ze dvou věcí. Zaprvé, jaký jsou některý ty lidi, co komentujou na ČSFD prasata:D a za druhý, jak moc lidí srovnává SWATH d Pánem Prstenů a tvrdí, že SWATH vykrádá. Jako asi na tom něco je, když to řiká tolik lidí, ale mě fakt nic nenapadá. Možná tak to, že má Sněhurka na štítu bílej strom, kterej byl i ve znaku Gondoru, ale jinak... napadá vás něco, protože mě fakt ne a to si myslím, že znám LOTRa docela dobře. Tak nevím no, fakt by mě to zajímalo. Každopádně k těm fotkám. Je jich celkem dost, asi 112. Mně osobně se ty šaty, co měla Kristen... teda, šaty, no prostě to oblečení, moc nelíbí... nevím, má mnohem lepší modely, nevím, nesedne mi to. Možná i proto, že nemám ráda zelenou... moc se mi ale líbí jak měla vlasy a celkově jí to teda celkem slušelo no... a Chris je tam zas k sežrání, jako všude:D tak snad se vám budou fotky líbit...:
* * * * * * * * * *
Yes, I have two articles today. I have for you another photos. I didn't have time for saving them so I did it just few days ago, long time after the event, but it doesn't matter. I have for you photos from Snow White and the Huntsman premiere in Sydney, where Kris was with Chris Hemsworth and the director - Rupert Sanders. I'm surprised how many people are searching for similarities between SWATH and Lord of the rings. I really don't understand. Do you see any similarities? Cause I don't actually, except the white tree... but maybe I'm wrong. Maybe there are such a strong similarities that everyone has to talk about that... anyway, these photos, I saved them pretty a lot. 112. Kristen had interesting clothes, but I actually don't like it very much. I think she could wear something better, these dresses seem weird to me. But she had very nice hair and I'm glad that there are photos with Chris Hemsworth too :D Enjoy them...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 4.1: 'Snow White and the Huntsman' Sydney Portraits

23. june 2012 at 18:35 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn, jen je mi trochu zle, zase... Zrovna poslouchám Evanescence. Hrozně mě mrzí, že jsem nemohla jít na ten koncert, co byl minulej tejden v neděli v Praze. Neměla jsem peníze na lístek. Mamka mi koupila lístek na Red Hot Chili Peppers a ten byl hodně drahej, no myslím, že by mi přesto na tenhle možná dala, ale mně to bylo blbý. A hlavně jsem stejně neměla s kym jít. Ale tak stejně mě to mrzí. Každopádně tenhleten song, co je nad textem, ten fakt žeru, dokonce i přes to, že je fakt příšerně depresivní.... je to hodně smutná písnička, ale já ji miluju:) No nic, dneska mám pro vás pár nějakejch fotek. Prvních devět zveřejňuji teď. Jsou to fotky ze Sydney, kde byli Kristen, Chris Hemsworth a režisér filmu na premiéře a taky na nějakejch promo akcích Snow White and the Huntsman... tohle jsou portréty z 18. června 2012, tak doufám, že se vám budou líbit:)
* * * * * * * * * *
Hi everybody, how are you? I'm fine, but sick a little again. I am listening Evanescence right now. I'm so sorry I could not go to their concert which was last week on June 18th in Prague. I didn't have money for a ticket and my mom wouldn't give me any money for it, because she bought me ticket to Red Hot Chili Pepper's concert for Christmas and it was very expensive. Okay, is possible that she would give me money for it, but I didn't have anyone to go with. Anyway, I love them, they are amazing and I love this f*cking depressive song. It is really sad, but I love it:) Well, I have for you nine photos from Sydney where were Kristen and Chris Hemsworth with the director promote Snow White and the Huntsman. Those portraites are from June 18th, 2012 and I hope you'll like them :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo of the day (June 23, 2012)

23. june 2012 at 13:09 | Angie. |  Photo of the Day
I just love this photo, I love all photos from this photoshoot:)
Já prostě tuhle fotku miluju. Stejně jako všechny z tohohle shootu.

Gallery updates 4.0: The Twilight Saga: Breaking Dawn, part two: official stills photos

22. june 2012 at 19:18 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Znáte takovou tu náladu, kdy fakt něco chcete dělat, ale nemůžete se k ničemu dokopat, protože jste líný? Tak tu mám já právě teď. A taky je mi teda blbě, ale to je celkem fuk:D Jsem líná dělat cokoliv. Měli jsme dneska sportovní den, takže jsem byla celej den venku, až se mi z toho udělalo zle:D Spočívalo to v tom, že jsme s E. jen seděly, sledovaly, jak hrají volejbal a počítali jim skóre no:D zní to jako nuda, ale bylo to celkem fajn. Pak jsem byla ještě s jinou kámoškou na pivě a nějak nemůžu mluvit, bolí mě v krku, musí to ale přejít, jinak se zabiju:D Přechodim angínu, hm, zajímavé :D Mám pro vás dneska konečně fotky, který jsem uložila už dávno, akorát jsem se ještě nedostala ke zveřejnění. Jsou to nové stills fotky z Rozbřesku... nahrála jsem vám i ty, na kterých není Bella/Kris, protože se mi fakt líbily, tak doufám, že se budou líbit i vám:)
* * * * * * * * * *
Hi guys. Do you know that kind of mood when you would love to do something but you're too lazy for start doing that. That's what I have now:D I'm too lazy for doing anything:D We had sport day at school today. It means that we - my friend and I - were just sitting next to beach volleyball fields and were rating scores:D So it looks kinda boring but It was actually quite fun. Well, I have for you finally these photos. I have them saved for a long time... so I finally have them for you. And what exactly? New Breaking Dawn part 2 official photos :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comThe Twilight Saga: Breaking Dawn - part two - official teaser trailer

20. june 2012 at 19:31 | Angie. |  videos
Ahoj lidi. Jak se máte? Já už líp. Měla jsem další jízdu a celkem to šlo... bylo to lepší, jak včera, já to vážně hrozivě prasila, fakt příšerně. Dneska už to šlo, ačkoliv mi to asi čtyřikrát chcíplo:D No... včera jsem měla poslední hodinu fyziky v životě... a trochu mě to i mrzelo, protože mám naší profesorku fakt ráda, ale fyziku teda ne:D jdu na humanitní blok, takže dneska jsem měla i poslední biologii s naší učitelkou (příští rok budu mít seminář) a zejtra budeme mít poslední chemii... Fyzika mě mrzí, bižule ani ne, ale chemča asi nejvíc, ne kvůli chemče, ale kvůli naší učitelce. Sice nás nic nedokáže naučit, ale mám jí ráda, ona je fakt super :D No nic... jsem ráda, že se zbavím přírodovědných předmětů, ale zas to znamená, že přichází ten poslední, maturitní rok a blíží se chvíle, kdy se budu muset rozhodnout, co dál se svým životem a to mě dost děsí. Fakt hodně, hrozně hrozně hrozně moc, příšerně, áááá! No nic :D Dost o mně. Mám pro vás konečně ten teaser trailer na Breaking Dawn druhou část a fakt ho žeru. Hrozně se mi líbí ten styl, kterym udělali ty sny, je to natočený tak nějak zvláštně, ale má to takovou tu správnou fantaskní atmosféru. No nemůžu se dočkat film, vážně ne :) Jsem nadšená, ale asi to nevydržím do listopadu, fakt mě štve, že udělali tak hroznou pauzu mezi oběma díly, je to na nic... :( No užijte si trailer,Kris je tam hodně;) a je jako upírka fakt sexy!:D
* * * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I'm better today... I had another driving lesson but today it was quite good. Not as good as it should be, or my teacheris saing that, but it was not bad... Well, I'm done with physic, I'm done with biology and tomorrow I will be done with chemistry. Last hours of those three subjects. AWESOME! What is not as awesome is the fact that next year will be my last, so I have to decide what to do in my life. And that makes me crazy and scares me... Anyway, I have for you today full Breaking Dawn: Part two teaser trailer :) It's awesome, I love it, I love that style of visions and dreams which were in the first movie too, I really like it. And I'm very nosy, I can't wait for the movie... the premiere will be on November... they want to kill me, I want it NOW! Enjoy the trailer, I love it, Kristen is very hot as a vampire!
The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two: Teaser trailer 10 seconds long preview

19. june 2012 at 20:39 | Angie. |  videos
Ahoj všichni. Jak se máte? Já vlastně nemám moc dobrou náladu... abych byla přesná, mám hodně blbou náladu. Mam fakt hooodně debilní náladu, jsem naštvaná, mám vztek a je mi mizerně. Nesnášim autoškolu. Nenávidim to, nenávidim řízení, nechci řídit, nechci řidičák, nepotřebuju ho, už tam nikdy nechci jít! Bohužel... mám další hodinu zejtra... fakt bomba... grr:( Mám z toho akorát nervy. Já se prostě bojim řídit, bojim se tý zkoušky a možná jí vlastně ani nechci udělat, protože jednoduše nechci řídit, tím pádem nemusim mít řidičák. No nic, nebudu vám kazit náladu. Mám pro vás něco, co vám jí spíš doufám zvedne. Zítra má být zveřejněn Teaser trailer k 2. části Rozbřesku, takže se děsně těším, samozřejmě:) no Summit se rozhodl potěšit fanoušky tím, že nám zveřejnili 10 vteřinovou ukázku z traileru, takže třeba já jsem nadšená:) Je to sice dlouho, co jsem četla k nihy a viděla první díl... tehdy jsem byla téměř posedlá, to už mě přešlo :D ale stejně se mi to furt líbí:)
* * * * * * * * * * *
Hello everybody. How are you guys? I don't have good mood... actually I have very bad mood. I am angry and mad and I hate my driving lessons. Really hate and I don't want to go there ever again. But I have to... tomorow. I don't want to talk about that. I have for you something amazing today. As you maybe know, Summit Entertainsment wants to release new official teaser trailer to Breaking Dawn part two early tomorrow, but today, they showed us 10-second-long preview, so I am very excited! It looks awesome, I can't wait for whole trailer. It's gonna be amazing. I read all Twilight books long time ago and I was almost obsessed about that a long time ago, but I still like it:)