July 2012


Jimmy Kimmel Live: Celebrities Read Mean Tweets

31. july 2012 at 14:53 | Angie. |  videos
Ahoj. Našla jsem včera tohle video a musím říct, že mě vážně pobavilo:D Jimmy Kimmel, jeden z těch, co mají talk show, požádal nějaké celebrity, aby našly nějaké hnusné a nevhodné tweety o jejich osobě a potom je přečetly:D No některé jsou vážně dost hnusné, musím říct, ale některý mě pobavili:D No je tam i Kristen, jinak bych to sem nedávala, o Kristen někdo napsal: "I liked Kristen Stewart more when she was a boy." Jakože... Líbila se mi Kristen Stewart víc, když byla kluk:D což zní divně, možná tim chtěl spíš básník říct, že by se mu víc líbila, kdyby byla kluk, ale nevim:D Každopádně její reakce je vtipná:D Ale pár jinejch mě taky rozsekalo, vlastně většina, ale většinou nejen ty tweety, ale ještě i ty výrazy a to, jak to čtou :D Třeba Matt Leblanc: "Matt Leblanc looks so old. #whathappened" To mě fakt rozsekalo:D nebo "Ever since @matisyahu shave, he looks like old, fat Justin Bieber." (Od té doby, co se @matisyahu holí vypadá jako starý, tlustý Justin Bieber). No prostě docela hlína, ačkoliv je neuvěřitelný, co jsou lidi schopný napsat:D No koukněte na to, je to fajn:) Ještě jedna věc... taky si myslíte, že si jsou Katy Perry a Zooey Deschanel jsou si strašně podobný, nebo je to jen můj pocit?:D
* * * * * * * * * *

Hello. I've found this video and I have to say, that it's funny:D Jimmy Kimmel from one talk show let some celebrities read some very mean tweets about them. And Kristen is there too. The person - whose tweet she've read - wrote about Kristen this...: "I liked Kristen Stewart more when she was a boy." Hm, interesting...:D Kristen's reaction is quite funny:D but other tweets are great too. For example Matt Leblanc: "Matt Leblanc looks so old. #whathappened" this one killed me:D Or: "Ever since @matisyahu shave, he looks like old, fat, Justin Bieber." :D But watch that, the best are those actors, how they read it! :D I need your oppinion. Am I the only one who thinks that Katy Perry and Zooey Deschanel look f*cking similar? :D I can't help myself:D warch that, it's great:)Gallery update 5.4: 2012 Teen Choice Awards (July 22, 2012)

31. july 2012 at 13:53 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám celkem fajn. Měla jsem sen... takovej zvláštní a měla jsem jich víc teda:D ale tenhle jeen byl o tom, o čem mi říkala kámoška včera. Zdálo se mi o tom, že jsem si nechala udělat industrial piercing, po kterym už toužim nějakej ten pátek. Nedávno jsem se konečně rozhodla, že si nechám nabarvit vlasy na zrzavo...:D ale včera mě kámoška zase nalomila s timhle. Jí je teprv šestnáct a rodiče jí to dovolili a šli tam s ní... se mnou by tam nikdy nešli. A až s tim přijdu domů (už tam můžu sama:D), tak mě zabijou:D To je ten rozdíl mezi mou mámou a jinými rodiči:D No myslím, že by mě zabili, nevím, ale bojím se toho:D Nicméně si to možná stejně nechám udělat, ještě do konce prázdnin. A když ne do konce prázdnin, tak nejspíš nikdy:D Ale jo, možná jo, ještě si to rozmyslím. Každopádně se mi o tom zdálo, že sem si ho nechala udělat a ani to nebolelo:D jen mě děsí, jak pak to ucho bolí a hnije:D Pokud má člověk smůlu... no nic:D Mám pro vás nějaké fotky, co jsem včera ukládala. Jsou to fotky z Teen Choice Awards 2012... to se konalo 22. července a já to prošvihla, páč jsem se zrovna válela někde na pláži, nejspíš:D Každopádně jsem to teď naprsvila a doukládala. Kristen to tam moc slušelo, to její modré sáčko se mi hrozně líbí:) Je to hezký vidět je zase takhle všechny tři spolu... bojím se toho, jak to bude vypadat teď, po tom všem, s Kristen, Robem a tak, prostě mě štve, že nevím, jak je to doopravdy. Já vím, že jsem říkala, že o tom nebudu mluvit, takže to i dodržím, jen mě tyhle fotky donutily se nad tím zamyslet.
* * * * * * * * * * *

Hi guys, how you're doing? I'm doing well. I had a dream... a dream about something about what was my friend talking about. About industrial piercing. Past few weeks I decided that I will let my hairdresser to dye my hair... I will be redhead. I mean red like orange color, not red. I wanted to have red hair, really red, but I have all my clothes red, so I wouldn't have anything to wear:D Anyway, when my friend told me, that she has got industrial piercing... and she's just sixteen. I want it for a long time, but was not as brave... My parents would never let me do that and go there with me... Now, I'm eighteen, so I can do there on my own. And I probably will. Till the end of summer holidays. But I'm not sure if I should. I have a dream about this today:D Anyway:D I have for you some photos from July 22. I missed Teen Choice Awards, but I have those photos for you now. Kristen wears there lovely blue jacket and looks very beautiful:) They looks happy there... all three again together. I'm actually pretty afraid, how it will continue with Kristen and Robert in gossip magazines etc... and how it will look on Breaking Dawn premiere... I said, I will not talk about that, so I won't, but these photos forced me to think about that...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

I don't care what everyone says. I still love Kristen Stewart.

30. july 2012 at 14:11 | Angie. |  articles
Ahoj lidi. Tahle stránka je od této chvíli oficiálně "paparazzi free". To znamená, že už nikdy víc nepřidám žádné paparazzi fotky nebo videa či zprávy, které by měly něco společného s paparazzi. (No maximálně oznámení těhotenství, svatby, případně spekulací ohledně nové role). Já ostatně moc candids nepřidávám. Přidala jsem tuším dva články s fotkama. No další už tu nepřibudou. Paparazzi jsou zlo, paparazzi zabili princeznu Dianu, paparazzi ničí lidské životy, jejich soukromí, všechny vytáčí, otravují, nenechají je žít... jsou to kreténi, které já rozhodně nehodlám podporovat. V průběhu aféry, která nedávno započala, jsem tu nebyla. A upřímně jsem za to vážně vděčná. Tohle je jediný článek, kterého se ode mě ohledně téhle aféry dočkáte, takže kdo má na to náladu, ať si přečte můj názor, ten se totiž nezmění. Nejdřív bych chtěla říct, že těch 49 fotek, které se objevily pro mě moc velkým důkazem, že je to pravda, nejsou, poněvadž je všichni smazali a já je neviděla. A navíc, i 49 fotek může být snadno FAKE. Photoshop dokáže divy, to si nemyslete. Každopádně podle toho, co jsem viděla, si i já myslím, že to nejspíš bude pravda a je velmi nepravděpodobné - ačkoliv na coveru toho časopisu Kristen neměla ucho:D - že by vážně zfalšovali tolik fotek jen proto, aby někomu takhle ublížili. Ačkoliv na tomhle světě už je snad možný všechno. No tak... Kristen Stewart podvela Roberta Pattinsona s režisérem Rupertem Sandersem.

Dobře. Dejme tomu, že budu akceptovat, že je to skutečně pravda...
No a co?

Jasně, že mě to nepotěšilo. Je jasný, že jsem z toho smutná, netěší mě to a že jsem si i chvíli řikala, ježiš, chudák Robert. Jistěže je špatný to, co udělala, uznávám, že je. Ale jednu věc vám povím. Jsem VELKÁ fanynka Kristen Stewart. Nepřestanu jí mít ráda a podporovat jenom kvůli tomu, že se jednou zachovala trochu jak mrcha no. Zaprvé, miluju Roba a Kris spolu, nechci aby se rozešli a věřim, že tuhle aféru přežijou, ale takový věci se prostě stávaj ať lidi chtěj nebo nechtěj. Lidi se rozcházej. Nedávno se rozešel Johnny Depp s Vanessou Paradis. To mnou tehdá taky dost otřáslo. Zadruhý. Možná si to někteří lidé neuvědomují, ale i Kristen je jenom člověk. Jen ČLOVĚK. Jako já, jako vy, jako všichni. A lidi zkrátka dělají chyby. Theodore Roosevelt jednou řekl:
"Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic."

A to je velká pravda. Já tu nejsem od toho, abych někoho soudila. Abych soudila Kristen za to, co udělala. Já bych to totiž ani správně neměla vědět. Nebudu jí soudit za její chybu, za její osobní rozhodnutí, za její volby, za její osobní, soukromý život... protože je to jen a jen její osobní soukromá věc. Nemůžu vystát všechny ty lidi, kteří končí se svými stránkami o Kristen, o Kristen a Robertovi a o Twilight jenom kvůli tomuhle. Z mého pohledu to nejsou praví fanoušci. Miluju Kristen Stewart a vždycky jí nejspíš milovat budu. Pro všechno, co za svou kariéru dokázala, pro všechno, co mi dala ona a její filmy, pro to, jak skvělá je herečla, pro všechny ty krásný filmy, které jsem viděla a ve kterých hrála, pro její krásu, pro její ksichty, prostě pro všechno... I se všema chybama, protože jí mám ráda jako herečku. Můžu říct, že i jako osobu a svým způsobem ano, ale vlastně ji neznám. Byla jsem zklamaná. Pár minut, no možná i trochu teď, nechtěla jsem tomu věřit a možná tomu ani tak trochu nevěřím ani teď... ale nedonutí mě to přestat mít ráda tak skvělou herečku, jakou Kris bezpochyby je. Nepřestanu být její největší fanynka:D Možná jednou, ale rozhodně ne kvůli tomuhle. Ale ráda jí budu mít vždycky. Je mi moc líto, že si tímhle vším musí projít, protože lidi jsou nemožný, lidi budou hnusný a dají to hnusně najevo, ale doufám, že to zvládne s grácií, že nenechá bulvár a šílený fanoušky, aby jí zdeptali. A snad tohle šílenství brzy skončí.

To je asi tak všechno, co jsem vám chtěla říct.
Vaše zmatená
Angie.


Hi guys. This site is from now official paparazzi free. I will never ever post any paparazzi photos or videos. Anything like this. I've never do that so much, I think I published just two articles with candids photos, but it will never happen again. Paparazzi killed princess Diana... paparazzi ruined lives of many people, paparazzi photographers are sons of bitches. I was not here during this HUGE affair. And I'm glad for it. I will never talk about that again. And I will not publish any of those pictures. I will tell you just this. What I'm writing at this moment. First, I would like to say, that those 49 photos which I had no chance to see because everyone deleted them from their sites, are not a big prove for me, that Kristen really cheated on Robert. 49 photos still can be FAKE. But I've seen some of those 49 pictures, so I know, that it's probably not... but still it can be. With the fact that on the cover Kristen didn't have ear was the possibility much higher. After showing 49 photos from that day... it's not very probable. Well. Kristen Stewart cheated on Robert Pattinson with Rupert Sanders.

Okay. I'm in situation when I accept, that it's true.
SO WHAT?


Soy de la República Checa, vole!

30. july 2012 at 14:05 | Angie. |  diary
Ahoj ahoj ahoj.
Jak se máte, bobani?:D
Včera jsem se konečně vrátila z dovolené ve Španělsku. Totálně dorubaná, úplně mrtvá, šla jsem spát před desátou a spala zas až asi do deseti:D Jeli jsme totiž autobusem, takže já totálně rozlámaná a skoro jsem nespala, jak jinak, že?:D Ještě si musím dneska zavolat do autoškoly, no z toho jsem teda taky odvázaná. Měsíc jsem tam nebyla, nechci vidět, jak bude ta jízda vypadat:D A to mám už jen 3 jízdy před zkouškama, fakt bomba:D No co se dá dělat. Rozhodla jsem se tam zavolat až v půl čtvrtý, jako vždycky, nechce se mi. Nerada volám a zvlášť kvůli autoškole:D No možná tam zavolám až dopíšu tenhle článek, abych to měla z krku, ale uvidím:D

Nečekejte tu ode mě nějakérozsáhlé romány, o tom, jak jsem se měla, vám nejspíš podrobněji povyprávím až jindy. Dneska na to nějak nemám sílu. Všechno to rozepisovat a tak. Já hlavně musím dopsat ten papírovej deník, než všechno zapomenu:D ale měla jsem se skvěle, bylo to úžasný, ještě bych tam zůstala, i když zároveň jsem se už docela těšila domů. Bejt tam bez rodičů nakonec nebylo takový HALÓ, jako z toho všichni dělali:D Žádní chlípní španělé... no možná pár, ale nijak zvlášť.:D Byly jsme v Barceloně, na Montserratu a největší zážitky mám asi ze zábavního parku Port Aventura, kde jsem byla na největší horský dráze v Evropě :D a pak ještě na jedný, která má asi sedm loopingů... a na tý jsem byla dokonce 3x:D:D:D No bomba, naprostá, totálně jsem to žrala:D Teda z tý největší jsem se málem po strachy, když jsme vyjížděli na první kopec, ale nakonec to byla fakt prča i tohle:D Jediný, co se mi honilo hlavou, než jsme sjeli to první: "Já z toho vyletim, zaručeně z toho vyletim a zabiju se! A jestli ne, tak se natuty pobleju" :D

No, nějaká míň veselá historka z dětství. Vrátila jsem se domů a hned na mě vyskočillo téma tady o Kris propílaný už nějakou chvíli, který mi je teda dost proti srsti a už mě vážně nebaví číst všechny ty reakce. K tomu jsem se rozhodla vyjádřit jedním článkem, který zveřejním hned po tomhle, a víc o tom mluvit nebudu. Nebyla jsem tu, když to vypuklo, a jsem za to i ráda. Každopádně se zároveň dneska pustím do ukládání nějakých fotek, které jsem prošvihla, no nejvíc teda People Choice, to mě štve, a pak se vrhnu na psaní delšího článku o legendárním Španělsku možná i s fotkama, ať z toho taky něco máte:D

Takže jsem oficiálně zase zpátky.
Angie.

Gallery update 5.3: Comic-Con 2008 - portraits

29. july 2012 at 16:09 | Angie. |  gallery updates
Ahojda. Jak se máte? Dneska už bych se měla vrátit, no mám pro vás ještě poslední článek. Taky se týká Comic-Conu, ale ne toho letošního posledního, ale naopak toho úplně prvního z roku 2008. První Comic Con, na kterém Kristen byla s Twilight ságou. No vlastně tuším první Comic Con, na kterém vůbec kdy byla:D Je tam hrozně mlaďounká. Jí tehdy bylo jak mně, možná vlastně tehdy ještě ne, to je hrozný:D Bejt v semnácti takhle slavná. No tohle jsou oficiální portréty, na tom prvním i s režisérkou 1. filmu Catherine Hardwicke a s autorkou celé knižní ságy, Stephenie Meyer. Moc jí to tam sluší, líbí se mi ty vlasy.. je vidět ta změna za ty čtyři roky teda:D ale furt jí to sekne stejně:) A má super triko... a ksichty:D no já musím, tak se mějte, páááá a užijte si den:D
* * * * * * * * *

And the last article, yahoo:D This is about Comic-Con too, but not about the 2012 one, but the one from year 2008. So the first Comic Con where Kristen was with Twilight. I think the first Comic Con she visited at all. And those photos are official portraits. Very beautiful She's so young there, it's a long time ago. But she's still very beautiful, I love her hair and her outfit and everything. Enjoy photos and have a nice day:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comGallery update 5.2: Entertainment Weekly outtakes - photoshoot 2008

27. july 2012 at 18:09 | Angie.
Mám pro vás poslední dva články. Ten první právě teď. Nemám už víc času. Vlastně ten čas nemám ani v tuhle chvíli, měla bych spát, ráno vstávám brzo, ale ještě to musím dodělat, když už jsem v tom:D No, dneska je oficiálně nějakýho 27. července, takže... ten článek:D Je to jeden z dalších starších photoshootů, které jsem se rozhodla začít postupně ukládat. Tenhle tentokrát z roku 2008 a byl nafocen pro Entertainment Weekly krátce po premiéře a začátku mánie Twilight. No na první pohled můžete vidět, jaké že je téma photoshootu. Dá se to nazvat klidně promoshootem k Twilight, ačkoliv ty fotky nebyly primárně foceny jako součást těch filmových stills a produkce a tak, ale propagace je to jednoznačná. No přesto se mi hrozně líbí, zamilovala jsem si ho a doufám, že se bude líbit i vám. Robert na tý první fotce vypadá fakt divně:D ale tak je jich 27, tak doufám, že si vyberete aspoň jednu fotku, která se vám bude líbit:D

* * * * * * * *
I have for you last two articles. This is the first one. I have no time for some other. I actually should sleep right now, because I have to wake up early in the morning, but officially is today July 27th, so... I am supposed to write about what I have for you today, right? I have for you another old photoshoot. This is photoshoot for Entertainment Weekly which was made in 2008. It's I can say Twilight promoshoot, but it was not made mainly as a Twilight photo session. But still, the topic is obvious and I actually love it. It's awesome. Robert looks quite weird in the first picture:D but I have for you 27, so I hope you'll like them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com2007 - The Cake Eaters: Official trailer

25. july 2012 at 19:29 | Angie. |  the cake eaters trailers
Nooo... takže dneska pro vás nemám fotky. Překvápko! :D Jo jo, příjemná změna, já vím. Nenašla jsem si čas na recenzi, napíšu jí až se vrátim. No ale místo toho mám pro vás dva trailery. Tenhle první je na The Cake Eaters. Miluju ten film, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Viděla jsem to snad už třikrát, nebo nevím, kolikrát. Není to zrovna veselý, ale mně se hrozně líbil, ani nevím pořádně proč, prostě je to silný příběh a myslím, že pro lidi, kteří mají rádi dramata, je to super zážitek, když se na to koukne. Kristen je tam úžasná. No, z traileru tak možná pochopíte, že ta holčina, co jí Kris hraje, je nějak nemocná, no musíte vidět celý film na to, abyste pochopili. Tak třeba vás to navnadí:)
* * * * * * *
Well, I don't have for you photos today. Surprise!:D I don't have for you review about any movie, but I have for you two trailers. The first one is trailer to one of my most favorite movies, to The Cake Eaters. I love this movie, I've seen it more then twice times. I really like it and Kristen is awesome there. So look at this trailer and look at that movie too, I believe you will like it if you like strong stories about life:)


2010 - The Runaways: Official trailer

24. july 2012 at 17:39 | Angie. |  The Runaways trailers
Další trailer, který jsem se vám rozhodla zveřejnit je na The Runaways. Tenhle film už jsem taky viděla, samozřejmě, já viděla skoro všechno:D No dobře, to ani zdaleka ne, ale tak ty novější povětšinou ano. Moc se mi to lbilo, i když The Cake Eaters asi víc. Ale já mám ráda filmy, ve kterých figuruje hudba a taky mám ráda filmy, které jsou podle skutečných událostí, takže jsem věděla, že tenhle film se mi líbit bude. Kris tam byla skvělá a věrohodná Joan Jett a mimochodem tam hrála i Dakota Fanning. Kris a Dakota spolu už hrály ve třech filmech, když počítám Twilight ságu jako jeden film:D

* * * * * * * *
The second trailer is to The Runaways. Another great movie I've already seen. It's great, I liked that, but I liked The Cake Eaters more. But I really like movies about music or some music bands or something like that and in the same time I like movies based on a real story, so I was totally sure I will love this movie, where by the way playes Dakota Fanning too.Gallery update 5.1: Kristen's arriving at Comic Con 2012

23. july 2012 at 16:19 | Angie. |  gallery updates
Ahoj. Tohle je poslední článek s fotkami, které se týkají Comic Conu 2012 v San Diegu. Aspoň tedy co jsem přednastavila, páč už vážně nestíhám a to ještě nejsem ani v půlce zájezdu:D Budu to házet obden, protože jinak nemám šanci:D Dobře, moc často nezveřejňuju candids, ale tyhle se mi hrozně líbily:) Kristen přichází na Comic Con a hrozně jí to sluší:) Mně se strašně líbilo to její oblečení. Ta sukně je fakt skvělá, děsně se mi líbí:) Byla tam krásná:)
* * * * * * *
Hi guys. This is probably the last article with photos from Comic Con 2012 from San Diego. I hope you'll like them. Ökay, I usually don't save candids, but I loved these four photos. Kristen is arriving at Comic Con and she looks very beautiful. I loved her outfit. That yellow skirt is amazing:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comGallery update 5.0: Photoshoot for Bazaar Harper's with Robert Pattinson (2009)

21. july 2012 at 16:39 | Angie. |  gallery updates
Víte, co je můj největší problém? Imagebam.com. Je příšerně pomalej! Mám tolik uloženejch fotek, ale nemůžu je předzveřejnit, když se ještě neuložily:D no dobře, pamatuju doby, kdy imagebam neexistoval, nechápu, jak jsem bez něj mohla žít:D Nicméně mám pro vás teď jeden starší shoot, který byl nafocen v roce 2009 pro Bazaar Harper's magazín. Tuším to bylo po Eclipse nebo před Eclipse, nejsem si jistá, každopádně je perfektní a já si ho zamilovala už, když jsem ho viděla poprvý:D Kris tam vypadá jako upírka, ještě s těma černejma vlasama :D (které měla tehdy přirozeně, jen prodloužené, kvůli The Runaways). Je těch fotek 49 a jsou super:)

* * * * * * * *
Do you know, what is my biggest problem? Imagebam.com. It's too slow. So I have many pictures saved, but I can't pre-publish the article with them:D Anyway, I decided for adding some older photoshoot. This one is from the year 2009 and I totally fell in love with it, when I've seen that for a first time. Kris looks there like a vampire. I think it was made after Eclipse premiere, but I'm not sure. Well... maybe before Eclipse, I don't know. Still, I love it. Hope you'll like it too. It was for Bazaar Harper's magazine and it's perfect! 49 photos in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com