August 2012

Skoro jsem měla tu paličku!!! Ale radši jsem si zvolila nezlomenou kost:D

28. august 2012 at 12:36 | Angie. |  diary
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj!
Jak se máte lidi? Já naprosto totálně skvěle. Akorát za chvíli odjíždím a nestihla sem přednastavit totálně nic:D Takže bohužel musím ohlásit až do soboty naprostý HIATUS, protože už naprosto nestíhám. Včera jsem byla na koncertě svýho života! Na koncertě Red Hot Chili Peppers!
Poslouchám RHCP od nějakejch 12 let. A od těch 12 let toužím po tom jít na jejich koncert. A to se mi včera, 27. srpna 2012 konečně splnilo! Bože, jak já je miluju! Vloni jsem byla na The Offspring, což je moje druhá nejoblíbenější kapela, no letos se mi splnil životní sen. Nevím, kterej z těch dvou byl lepší, prostě oba byly naprosto totálně úžasný. Včera jsem si to maximálně užila. Teda... ne tak maximálně, přežít do začátku RHCP bylo skoro nemožný, protože tam v kotli bylo děsně málo místa a předkapely.. no Charlie Straight v pohodě, ale AAAK (aneb As Able As Kane), to sem málem nepřežila.
Ale Red Hot Chili Peppers tam bylo to nejdůležitější.
Boží, totálně neskutečně boží!

Hráli spoustu písní z novýho alba, bohužel ne mojí nejoblíbenější z novýho alba, ale mojí naprosto totálně nejoblíbenější z celý historie všech jejich písní. Otherside! Miluju ten song, miluju je, že mi jí zahráli, jakoby to věděli:D A spoustu dalších. Byla sranda, jak to vždycky vybuchlo mezi divákama, takovej jekot sem nezažila, když začli hrát nějakou z těch starších:D Prostě víte co, ty nový sou super, ale ty starší maj všichni radši. Hráli Give it away, Around the world, By the way - miluju tenhle song -, hráli Under the Bridge, asi nejstarší co tam hráli, naprostý nadšení ze všech'!
Asi dvě jsem neznala... no tak neznám všechny, že ano.
Ale bylo to legendární. Nezapomenutelný, zážitek na celej život.
Taky jsem měla šanci získat paličku od bubeníka... ale radši jsem si zvolila jí pustit, místo aby mi ta druhá holka zlomila zápěstí, páč už moc nechybělo, jak jsem jí měla zkroucenou. Fakt nic moc. Teď mě fakt bolí, ale tak snad to přejde:D Škoda, že jsem nevyužila tu druhou ruku, abych jí dala do tlamy, ale na to tam nebylo místo:D
Jednu jsem taky skoro měla, ale to mě málem zabil kluk přede mnou s batohem, když po ní skočil:D Takže mám prd, al aspoň úžasnej zážitek. Ten je nejdůležitější! Dokonalost největší! Trochu víc sem připíšu, až se vrátím z Vídně, ale prozatím jen... pá pá a uvidíme se v sobotu:D

Hiatus 28. 8. - 1.9.2012


Photo of the day (August 27, 2012)

27. august 2012 at 12:20 | Angie. |  Photo of the Day
Už jen pár hodin do koncertu mých snů... napíšu vám o tom zítra, dneska jen fotka dne:D

Little White Lies magazine: Interview & Scans (CZ)

26. august 2012 at 22:07 | Angie. |  articles
Ahoj lidi. Zas jsem u tý výjimečný chvíle, kdy zveřejním článek jen v češtině hned po článku jen v angličtině :D No... co bych vám tak pověděla. Včera jsem se na to pěkně vybodla, ale dneska jsem se přece jen rozhodla stihnout to přeložit. No jsem mamlas, dalo mi to celkem zabrat, ale myslím, že to nakonec nedopadlo tak blbě:D Hlavně se nikdy nevydržím soustředit jen na jednu věc, když jsem na počítači. Jak říkám, jsem mamlas:D Zkrátka a dobře, během dvou hodin neustálého odbíhání, jsem přeložila článek - rozhovor s Kristen z časopisu Little White Lies. Rozhodně stojí za to si ho přečíst, pokud jste ochotní zkousnout můj volný překlad. Pokud ne, tak si můžete přečíst originál nebo cizí překlad, ale tohle je jen a jen moje práce a myslím, že tak hrozný to není, takže u koho to najdu bez zdroje, toho kousnu! U koho to najdu s řetězovým zdrojem, toho kousnu taky! Takže aby bylo jasno, kdokoliv to skopíruje, toho kousnu, ale ty se zdrojem možná kousnu a pak to zkousnu :D Ale ne, tak dalo mi to celkem práci, nejsem žádnej rodilej mluvčí, takže doufám, že to budete akceptovat.
Některé věci mě tam mě dost překvapily, hlavně asi to v tom posledním odstavci. A pak ať mi někdo tvrdí, že je Kristen špatný člověk!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kapitola první: Otázka
Robert Pattinson. Stmívání. Svlékání se v nezávislých filmech. Sláva. To je několik věcí, o kterých s Kristen Stewart mluvit nebudeme. "Ach, super," říká herečka, mírně zaskočená, když jsme jí tuto dobrou zprávu sdělili. Sedíme na střešní terase hotelu - jehož přízemí je plné bezpečností služby - a je druhý týden filmového festival v Cannes. Teprve dvaadvacetileté Stewart se dostalo tohoto druhu elitní ochrany proti médiím, který mají většinou zamluvený největší Hollywoodské hvězdy. Ale to opravdu není to, na co se jí chceme ptát.

Ve skutečnosti, Little White Lies mají jen jednu otázku: O čem chce mluvit Kristen Stewart? "Dobře," říká. A pak přemýšlí. "Nehci prodávat sama sebe. Lidi jsou fakt divný. Často si myslí, že jsou tak zajímaví, že to stojí za to prodat. Obvykle říkám, ta nejzajímavější věc, která se mě týká v tuto chvíli je ten fakt, že je už k vidění film On the Road. A já chci mluvit o On the Road."

Little White Lies magazine: Interview & Scans (EN)

26. august 2012 at 22:06 | Angie. |  articles
Hi guys. There is the moment, when I write just English article right before the Czech one. I have for you scans and interview from the Little White Lies magazine. I hope, you'll like it. That interview really deserves to read it. It's very interesting and surprising in some parts. I like it:) So read it! Really! Read it!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Chapter One: The Question
Robert Pattinson. Twilight. Getting naked in indie movies. Fame. These are some of the things we won't be talking about with Kristen Stewart. "Oh, good." says the actress, slightly taken aback when we give her the good news. We're sat on the roof terrace of a hotel - heavily populated on the ground floor by security guards - and it's week two of Cannes Film Festival. Only 22-years-old, Stewart is being afforded the kind of elite protection from the media usually reserved for Hollywood's biggest megastars. But we don't really want to ask her about that either.
In fact, LW Lies only has one question: what does Kristen Stewart want to talk about? "Right," she says. Then she thinks. "I don't want to sell myself. People are so weird. They suddenly find themselves so interesting that they think they're worth selling. Typically speaking, the most interesting thing to me about myself is, right now, the fact that On the Road is coming out. And I want to talk about On the Road.Gallery update 6.4: Outtakes for Florabotanica's Campaign

25. august 2012 at 20:01 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jsem totálně vytočená. Ale to je fuk... ale jsem fakt naštvaná. Víc si o tom můžete přečíst na mém tumblru, nechce se mi to psát znova. Zkrátka a dobře jsem fakt vytočená. Nicméně si nechci kazit celej den, takže si pustím Půlnoc v Paříži a pak se budu možná koukat na Van Helsinga, což je jeden z mých nejoblíbenějších filmů z kategorie návykových kravin...:D Jo, jsem magor, ale prostě mám ten film ráda, vždycky se nasměju :D No... mám pro vás teď ty fotky z kampaně na ten parfém Florabotanica od Balenciagy, jehož tváří je Kristen. Na jedný z těch fotek je i kreativní ředitel Nicolas NevimJakSeJmenujePříjmeníANechceSeMiToHledat. Kristen to tam moc sluší.
* * * * * * * * *
Hi guys. I'm pissed off. But it doesn't matter. But I am really angry. You can read more about that on my tumblr. I don't want to write it again, but I'm angry. Anyway, I won't be angry forever, I'm gonna watch Midnight in Paris - movie by Woody Allen and then Van Helsing, which is one of my most favorite stupid and crazy movies I've ever seen and I like:D Yeah, I am crazy and I know it:D Well, I have for you now two outtakes for Balenciaga's Florabotanica Campaign. One is with Nicolas IDon'tKnowHisSecondName too. Kristen looks there amazing:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 6.3: Balenciaga's Florabotanica Campaign (Scans from Elle)

25. august 2012 at 16:16 | Angie. |  gallery updates
No... asi bych měla přidávat něco zajímavějšího než fotky dne, co? No... tak pro vás mám něco dneska...:D Pravděpodobně nezvládnu přeložit ten článek z časopisu Little White Lies, který byl zveřejněn včera, protože je to fakt dost dlouhý, já jsem trochu z formy a nejsem si jistá, jestli to stihu za jeden den... možná dneska začnu, zejtra to dodělám... no teoreticky bych to mohla i zejtra zveřejnit, ale moc bych na to nespoléhala. V pondělí tu zas nebudu, jdu na koncert... na koncert Red Hot Chili Peppers, což bude naprosto legendární! Hrozně moc se těším, nemůžu se dočkat.. no a v úterý zas odjedu, jedem s mámou do Vídně:D no ale snad stihnu něco přednastavit. Každopádně do začátku školního roku asi dodělat galerii nestihnu si tipuju:D No zkusim to dodělat do 1. narozenin blogu :D Dneska mám pro vás scany ze španělského Elle magazínu, z čísla pro září 2012, kde je článek o kampani Balenciagy a její nové vůně, Florabotanica, jejíž tváří je právě naše drahá Kristen. Miluju tu fotku na prvním scanu, zveřejním jí i ve větším ještě dnes, ale musíte si chvíli počkat:D
* * * * * * * * *
Well... I should post something more interesting than photos of the day, hm? So... I have for you something today. I will not probably translate that long article from Little White Lies magazine, which was published yesterday, because it's very long and I'm not sure if I am able to translate it in one day...:D So I'll start today... and maybe, just maybe, I will publish it on Sunday. I'm gone on Monday. I'm at one concert. Concert of Red Hot Chili Peppers. I can't wait for it! It's gonna be awesome. Anyway, now I have for you scans from Spanish Elle - September issue, where is article about Balenciaga's Florabotanica Campaign. I love that Kristen's outtake there, in the first picture. Enjoy.

imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Photo of the day (August 24, 2012)

24. august 2012 at 13:42 | Angie. |  Photo of the Day

Zítra konečně začnu normálně přidávat, slibuju, ale včera jsem nebyla doma a dneska mám akci s nej kámoškou, tak se omlouvám.


Photo of the day (August 22, 2012)

22. august 2012 at 20:48 | Angie. |  Photo of the Day
Bejt celebrita, tak tohle ukazuju všem paparazzi denně :D Nic osobního, jako vůbec, jen mě ta fotka docela pobavila:D

Gallery update 6.2: Photo for Vogue US 2012 with Nicolas Ghesquière

22. august 2012 at 13:19 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Asi jsem se včera fakt užehla. Viděla jsem trailer na film The Royal Affair... a Mads Mikkelsen mi začal připadat děsně sexy:D Vždycky mi přišel spíš jak slizák, ale nedávno jsem viděla nějaký fotky a úplně, fůů, to snad ani neni on a teď v tom filmu... nevím, prostě má něco do sebe. Nevím, jestli vůbec víte, kdo to je, hrál v Casinu Royal Le Chiffru. No nic, už toho nechám:D dneska si jdu pro žádost o řidičák a ještě pro recept na léky, fakt záživnej den :D Mám to nějaký nabušený ty letošní prázdniny. A to jsem doufala, že stihnu dodělat galerii appearences:D Asi nedám no:D Každopádně mám pro vás konečně tu fotku z Vogue US 2012. Určitě už jste jí všichni viděli, ale stejně je krásná :D Tak si jí užijte:)
* * * * * * * * * *
Hi guys. I have to go out today, but I am really lazy... I should go running, or skating, but It's too hot out there. I probably got crazy because of the heat and sun yesterday... because I watched trailer to The Royal Affair... where Mads Mikkelsen plays, and I started to think that he's HOT. I've never thought that... but it something about him I found hot :D Like I said, I got crazy:D Anyway, I finally have for you the photo for Vogue US 2012. You probably already saw it, but still, it's beautiful:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dělat si řidičák je fakt o nervy.

21. august 2012 at 21:01 | Angie. |  diary
Moje první animačka po čtyřech letech, dobrý ne?:D
Ani ne, ale tak první pokus. V jednom úseku se mi to kousá a nevim proč:D
Holt jsem asi polevila s mačkánim čudlíku na screenování, nebo nevim. Doufám, že příště to dopadne líp, ale docela nervy to tam matlat... na tumblr. je to moc velký, takže to tam nefunguje, tak doufám, že se mi povede sehnat nějakej program na dělání animací zdarma, jinak mi z tohohle asi švihne :D

Každopádně kvůli tomu nepíšu ani náhodou.
Jen jsem vám chtěla říct, jak že vlastně dopadly ty moje zkoušky v autoškole a trochu vám napsat, jak to probíhalo... no, rozhodla jsem se, že už to rozebírat nebudu, protože jsem pekelně nasraná kvůli dnešku, takže se nic moc nedozvíte... jen to, že i přestože mi ten inspektor furt vytýkal, že sem jela příšerně - jo, tak si jeďte dobře z podělanym autem a ještě k tomu úplně vystresovaný - mi ho nakonec dal! :D Takže na jednu stranu se mi děsně ulevilo, ale na druhou stranu mě příšerně vytočil, protože sem fakt nejela tak blbě. Jako hůř, než obvykle, ale za to, že mi nešly ty rozjezdy nemůžu. Když tomu autu blbne jednička a plyn, tak je fakt těžký se rozjet plynule, tak ať si to zkusí sám... :P

Ale tak hlavní je, že jsem to udělala no. To je asi nejdůležitější. Ale zároveň mě to prostě štve.
Protože já si myslim, že jezdim docela dobře... instruktor můj mi řiká, že mám fakt skvělý rozjezdy... a pak mě málem vyhodí kvůli rozjezdům? Tak sorry, ale když zařadim třikrát jedničku a pokaždý mi vypadne do neutrálu, protože je tak vyčvochtaná, že jí člověk musí zarvat... a pak, aby se rozjel, na to fakt musí dupnout.. no tak je jasný, že mu to vyletí, páč má v noze to auto, se kterym byl zvyklej jezdit půl roku, a který se rozjíždělo v pohodě.
No prostě...
Pravidlo č. 1... nezkoušet, jestli má smysl pro humor - možná jo, ale když ne, tak vás ještě sjede kvůli kravině:D
Pravidlo č. 2... jet s někym, kdo jede hůř než vy :D
Pravidlo č. 3... nejet poslední, protože to už je nasranej z těch, co třebas překročili povolenou rychlost o 10 km/h :D
Ale mám to. Ta nasranost přejde.
Tak pá pá.
Angie.Gallery update 6.1: Marie Claire - September 2012

20. august 2012 at 16:03 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Zejtra už konečně zas začnu psát pořádný novinky, ale momentálně jsem úplně na nervy kvůli těm zkouškám, že nějak nemám náladu na blog, i když bych měla no... nejspíš dneska prozvracim celej den:D stačí, že sem ráno lítala furt na záchod, páč jsem včera za celej den snědla dva sendviče mexické kuře, vypila ledový kafe a snědla jeden čokoládovej penízek..:D No, mimochodem jsem byla na tý teorii... a konstrukci... no a dala jsem to! :D Jen jedna otázka blbě, to je fakt hustý :D no taky jsem se na to dost šprtila... ale tu konstrukci dal každýmu a napovídal, byl hodnej:) tak uvidím zejtra na těch jízdách, těch se fakt dost bojim. Snad to dám. Asi půjdu spát, dneska sem měla děsně debilní sny:D Fakt platilo, že kdo spí, jako by jedl. Zdálo se mi, že sem porotce na nějaký soutěži v pečení dortů a ráno sem se vzbudia a vůbec sem neměla hlad :D ale možná to taky bylo z nervů ze zkoušky. No možná vám o tom napíšu víc, ale teď už k věci. Mám pro vás trochu starší fotky, ale tak neměla jsem na to ani pomyšlení. Je to shoot z časopisu Marie Claire a taky teda scany se stejnejma fotkama, akorát že překrytý popiskama. Tak doufám, že se vám líbí. Mně hrozně, hlavně ta její červená bunda:)
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? Tomorrow I will start to finally write some normall articles:D but for now, I'm so nervous because of my driving tests, so I will probably vomite whole day, so I'm not sure, how much things I will publish today. By the way, I passed the exam and the construction, so I am more than happy. Tomorrow I have driving exam, so I am f*cking scared of that. I met there a girl I hope I will go with in car. There were 8 people, so it will be fast, I hope. I'm just afraid. Now, I have for you quite old photos, but I didn't have time to publish it. So... it's photoshoot for Marie Claire - September 2012 and scans with the same pictures from the magazine. So I hope you'll like it, I love that red jacket!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo of the day (August 19, 2012)

19. august 2012 at 21:54 | Angie. |  Photo of the Day
Pomoc! Prosím! Já se asi zastřelim! Nechci dělat zkoušky! :D

Photo of the day (August 18, 2012)

18. august 2012 at 21:37 | Angie. |  Photo of the Day
Jsem fakt unavená. Vypadám asi tak unaveně jako Kris na týhle fotce... až na to, že jí to i takhle sluší. Učím se na testy v autoškole a jsem z toho totálně posraná. Neměla bych bejt, ale jsem. Měla bych se uklidnit a bejt v pohodě, páč pak budu v pohodě i v autě, jenže to nejde. Jsem totálně na nervy... a k tomu pořád usínám, jak před dvěma lety na Sardinii... tohle bude průůůůser. No, dneska jsem se byla s kámoškou kouknout na Prague (Gay) Pride. Bylo to zajímavý, celkem prča, no fakt jsem nečekala, že tam potkám, koho sem tam potkala:D ale nevadí :D


Vogue US 2012: Behind the scenes video

17. august 2012 at 17:24 | Angie. |  videos
Ahoj. Jak se máte? Já se nemám moc dobře... mám se všelijak, ale rozhodně ne dobře. Nemám dost času na to, abych se naučila na zkoušky do autoškoly, fakt ne... prolítnu. No dobře, udělám to, musím, určitě je udělám, jsem přece chytré děvče, že ano, ale prostě mám z toho strach a furt odkládám to blbý učení, nesnášim to! No nic, začnu, až dopíšu tenhle článek a hodím sem fotku dne. No mám pro vás video z focení pro Vogue US 2012, konkrétně k příležitosti 120. nebo kolikátýho výročí Vogue..Norman Jean Roy se rozhodl udělat nějaký jakýsi seznam nejvlivnějších lidí v okruhu módy pod 45. No Kristen je tam taky, na té fotce s Nicolasem Ghesquièrem, ředitelem Balenciagy. Je to dost krátký video, ale super, tak si ho užijte.

* * * * * *
Hi. How are you? I'm not fine. I'm everything, but not fine. I don't have enough time for learning and I will not pass that exam... okay, I will, I'm sure, I will.. I have to.. but I'm so scared! I don't want to study, I'm still postponing it, but I have to start or I'm screwed. Well, after this article I will start, really. I have for you now behind the scenes video from shooting photos for Vogue US 2012, which were made for 'The Vogue 120' portfolio by Norman Jean Roy - featuring the most influential people in fashion under 45. Kristen is there with Nicolas Ghesquière, director of Balenciaga. It's pretty short, but beautiful video, enjoy it..:


ŠUTR! Kde?! POD NÁMA!

16. august 2012 at 19:52 | Angie. |  diary
Hello.
Jak se vám daří moji milí mladí přátelé?
Já se mám naprosto děsně...:D Vrátila jsem se z vody, což znamená hop zpátky do reality... a to znamená, že zejtra mám 3 hodiny jízd v autoškole a pak se budu muset celej víkend šprtat, páč mi psal ředitel tý školy kam chodim, že zkoušky jsou v pondělí a v úterý. JAKO WTF?! HELP!
Já umim fakt kulový, aspoň z tý teorie, tak jsem na sebe zvědavá:D
A co voda? No tak očividně žiju, že ano:D A ani jsem nikdy neměla namále. Byla jsem na háčku, takže jsem hlásila šutry, pádlovala a ječela na jezech:D odvážila jsem se na 7 z 11, ale ten jeden byl zavřenej a jeden byl rozestavěnej a jet tam byla fakt sebevražda s někym jako já = s někym, kdo to neumí...:D Takže moje kormidelnice to sjela sama a nezabila se, ale jet tam s ní já, tak asi chytim nerva a ještě se vyklopíme:D No nevadí, nebudu to tu rozpatlávat, nemám na to teď moc náladu, jsem děsně utahaná:D Byl to docela žáhul, jen jsem vám sem chtěla napsat, jak na tom jsem a tak..:D Ale nevím, jak teď přes víkend budu přidávat, kvůli tý autoškole to hádám tak max na jeden článek denně, jestli vůbec. Ozvu se v pondělí určitě, jak dopadly testy a pak v úterý, jak dopadly jízdy. Momentálně se ale nejvíc bojím tý teorie, páč to fakt skoro vůbec neumím až na značky a dopravní situace.
Tak zatím. Angie.