October 2012

Breaking Dawn - part two: New Clip - Welcome Home

31. october 2012 at 21:50 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn part two clips
Usnula jsem, když jsem se učila na děják. Zejtra ten test vážně dost podělám. Nasrat! Už mě to fakt nebaví:D Asi mám únavovej syndrom. Nicméně, mám pro vás dneska ještě jeden článek, jen krátkej teda, asi si půjdu lehnout. Já vím, další video, ale já je prostě musím zveřejňovat. Breaking Dawn je teď aktuální téma, blíží se to, a tím pádem se objevuje hrozně moc těhle videí, a všechny jsou super. Tenhle klip se jmenuje Welcome Home... je s Edem, Bells a Alice a je to ta část, kdy ji přivedou k tomu jejich domku v lese. Nemůžu se dočkat filmu:D
* * * * * * * *
I fell asleep when I was learning history. I will screw up the test we write tomorrow. Fuck it! :D Anyway, I have for you today one more article. Another video, I know, I know:D But I have to post them, Breaking Dawn is current event, which is very close, so many clips are coming out. This one is called Welcome Home, is with Edwartd, Bells and Alice... and it's the scene when they go to their small house in the woods. I can't wait for the movie!

Breaking Dawn - part two Soundtrack: Green Day - The Forgotten - official music video

31. october 2012 at 20:46 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn - part two other videos
imagebam.com imagebam.com

Ahoj lidi. Jak se máte? Co si myslíte o Halloweenu? Máte ho rádi? Abych pravdu řekla, tak já vlastně ne... vždycky jsem z tohohle svátku měla pocit, že je hrozně komerční a o nic jinýho ani nejde. Tedy, řeknu to takhle, v Americe možná tak komerční není... tam se slaví už dlouho, tam ho snad i vymysleli, ale podle mě by měl prostě zůstat tam... u nás je to vyloženě obchodní lákadlo. Lidé u nás nejsou zvyklí ho slavit, nikdy nebyli, to jen teď ti mladší si prosazují dlabání dýní a chození v kostýmech. Mně se moc líbí ty zvyky jako takové, vážně, chtěla bych strávit jeden Halloween v USA nebo někde, kde se normálně slaví, znáte to, Trick or Treat a tak, musí to bejt sranda, ale... podle mě by měl zůstat v zemích, kde byl vymyšlen a neměl by se snažit cpát i k nám. My máme Dušičky, ty bychom měli slavit... stejně jako bychom měli slavit 1. Máj a ne nějakýho růžovoučkýho Valentýna. Možná se mnou nesouhlasíte, ale já to tak prostě vidím. Není to naše tradice... možná časem bude, ale já jsem vyrostla v době, kdy nebyla, takže to tak nejspíš stejně budu vidět pořád. No ale o Halloweenu jsem chtěla mluvit jen tak na okraj. Teď mám pro vás jinej song, než ten úchylnej od Stephena Lynche:D jako poslechněte si ho, vážně, a zaposlouchejte se do textu, páč je možná vtipnej, ale krásnej fakt ne:D Teď mám pro vás ale slibovaný klip k písni Green Day - The Forgotten, která bude na soundtracku Breaking Dawn. GD ji ale nesložili pro Twilight... už byla složená dřív, až po té byli osloveni, jestli by nemohla být použita... jsem teda slyšela. No v tom klipu jsou nějaké nové záběry z filmu, které vážně žeru, stejně jako tu píseň, miluju jí, je taková příjemná, uklidňující, ale ten klip jako celek se mi moc nelíbí, nemyslím se, že je to úplně dobře řešené, protože ty scény z jejich koncertů ve spojení se záběry z filmu k sobě podle mě úplně nepasují.
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? Do you like Halloween? I actually.. did not. I always felt like... it's very commercial holiday. Actually, I think it's great and it has to be fun... in the USA... not in the Czech Republic. It's not our holiday, they made it, it's their and they love that, but I don't. I would love to spend one Halloween in USA or UK... you know, that trick or treat thing and those costumes, it's cool... but we shoul celebrate All Souls' Day. Anyway, I don't want to talk about Halloween. I have for you another song, not just the silly one by Stephen Lynch about Halloween... :D I have for you official music clip for The Forgotten by Green Day which will be part of the Breaking Dawn movie and the clip is made with scenes from the movie. Some are new, so I love it, but actually, I don't really like the clip... but I truly fell in love with the song.


Photo of the day (October 31, 2012)

31. october 2012 at 19:55 | Angie. |  Photo of the Day
[Stephen Lynch - Halloween]
Tohle je fakt hodně starý :D ale Kris se Halloweenskejch party moc neúčastní.
Jinak ta písnička, to je moje oblíbená o Halloweenu :D si jí poslechněte.

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two: Some new official clips

30. october 2012 at 17:32 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn part two clips
Ahoj lidi. V průběhu tzv. Twilight week... takže týdnu s Twilight nejen, že herci furt někde couraj :D (už jsem viděla fotky asi z deseti akcí, no jen jedna byla s Kris), ale i se objevujou různé klipy a videa a spoty... no prostě všechno možné. Četla jsem, že má dneska vyjít i oficiální hudební klip k té písni od Green Day se scénami z filmu, tak na to jsem taky zvědavá. Ta písnička je skvělá, hrozně se mi líbí:) No, dneska mám pro vás pár těch nových klipů. Dám vám to do jednoho článku, protože jsem moc líná na to to rozdělovat a navíc nemám čas, protože jdu do divadla a až se vrátím, tak chci akorát oběhnout affs a zhodnotit, jestli se ještě náhodou někdo nezapíše do zápisu (v menu je odkaz). Protože mi tam pořád někdo chybííí...:D no nic. Mám pro vás teda ty klipy, které jsou totálně úžasný a já je žeru. No v tom druhym sice Bella neni, ale Kris do toho mluví, takže jsem vám to sem stejně dala, protože se mi líbí:) No... můj oblíbenej je ten poslední. Je to i má oblíbená pasáž z knihy. Tak víte co, Emmett... kdysi jsme dokonce s nej kámoškou E. zparodovaly píseň Jožin z bažin na téma Emmett nejed... to bylo relativně legendární, kolovalo to i po netu :D ale teda jen na pár stránkách. Emmett je nejoblíbenější postava E. Moje je asi Jasper :D ale do tý písničky se nehodil. Nicméně, nemůžu se dočkat filmu, ačkoliv se trochu bojim, že to bude až moc jiný jak kniha, tak určo koukněte na ty klipy, jsou super.
* * * * * * * * * *
Hi guys. During the "Twilight" Week will be released many clips. And these are some of them. I've read that today shoul come out an official Breaking Dawn music video with the song by Green Day. I actually love that song, it's so beautiful. Well now, before I leave to the theater, I have for you three new clips. Bella is not in the second one actually, but you can hear her voice, she talks about Jane and her brother Alec, so... I love that clip and it's part of Twilight, so I wanned to publish that. I love the last one, it's actually one of my favorite parts in the book, you know, that with Emmett.. actually, when we were younger, me and my best friend E. (or W. I don't remember how I called her here before:D), we did a remake of a song Jožin z bažin:D it was about Emmett. And I still sing that sometimes:D Emmett is E.'s favorite character. Jasper's mine, but it was perfect with "the Emmett" name. Anyway, enjoy clips, I can't wait for the movie, bud still, I am kind of afraid... it will be probably very different than the book.Gallery update 8.3: Tokyo Photocall and Fan Event

29. october 2012 at 21:34 | Angie. |  gallery updates

Ahoj lidi, jsem zpátky z Karlových Varů. Jak se máte? Jak jste se měli o volnu, kdo jste měli volno? A jak jste se měli ty dny, který jsem tu nebyla? Hm? Já se měla fajne, bylo to super, byla sranda, začlo sněžit a tak, ale jsem ráda zas doma... ačkoliv škola mě vytáčí:D Znáte to, je toho moc. Všechno se to na mě sype a je mi z toho na nic:D Nicméně, jsem i ráda, že jsem byla pryč, protože teď se objevujou furt samý candids a já bych neměla pořádně co přidávat, kdybych ještě neměla v záloze to Tokyo, který jsem nestihla:D Takže mám pro vás sice jenom 81 fotek z Tokyjského photocallu a fan event z 24. října 2012, ale zato je všechy žeru, protože tam byla krásná. No.. ten overal se mi vlastně nelíbí... nemám ráda tenhle typ oblečení a podle mě to vypadá podivně, ale jinak jí to hrozně seklo. Vlasy, make-up a bože, žeru ty boty, jsou dokonalý! Ale pořád se usmívala:) což je super, byla to úžasná akce:)
* * * * * * * * * * *
Hi guys, I am back from Karlovy Vary. How are you? What about those three days I was not there? How have you been? I was great, it was fine, but back in reality again. I'm glad I'm back home, but I don't like going to school:D you know... too much things to do. Anyway, I am quite glad that I was not here, because I did not find anything new except candids photos and some tv spots, but I can still write about Tokyo fan event:D It was on October 24, and I have for you just 81 photos, because I was lazy, but I love them all :D I hope you too. She looked there amazing. Actually, I don't really like that overal... it's because I just don't like this type of clothes, but her hair, make up and everything, she was so cute there, I love her shoes! And she seems she had good mood:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Japan Fan Event in Tokyo: Video

25. october 2012 at 12:12 | Angie. |  videos
Asi za 20 minut odjíždím, takže anglická verze je úplně jiná než ta česká :D mám pro vás video z 24. října 2012, má asi třicet minut a je to z fan event v Tokyu, Kristen ta byla, vypadala úžasně, byla k sežrání:) a určitě koukněte. Ten model, co měla na sobě se mi sice moc nelíbil, ale jinak jí to seklo:
* * * * * * *
I am leaving in one hour, but before I go, I saved photos from Tokyo and I have for you this. It is absolutelly awesome video, because it's video from fan event, which was on October 24th. It's 30-minute-long, so I didn't see that full, just some parts, because I don't have time, but I can say that it's great. She's so sweet there. So check out.


The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two: TV Spot - Alive

24. october 2012 at 23:23 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn part two clips
Ahoj lidi. Zrovna ukládám fotky z Japonska a doufám, že je zejtra ráno stihnu zveřejnit, ale odpoledne odjíždím a nemám zabaleno, ani náhodou, takže jsem fakt zvědavá, jak to budu stíhat :D Nicméně, zkusím to. Budu sem muset dát krátký hiatus, protože jsem nevěděla, že nakonec pojedu pryč, takže jsem nic nenastavila. Ale vracím se v neděli ráno. Sice půjdem s mamkou do kina, ale vracim se v neděli... no, ráno, spíš dopoledne:D každopádně mám pro vás teď nový televizní spot na Twilight ságu - Breaking Dawn 2. Je super, ale... jsem z něj dost rozpačitá. Miluju ty scény, miluju, jak je to natočený, ale hrozně se bojim toho, jak moc změnili ten konec. Protože takhle to vypadá, že fakt hodně, že tam bude velká bitka a tak no... takže fakt nevim.
* * * * * * * *
Hi guys. I am saving photos from Japan and I hope I will write an article with them tomorrow morning, but I am leaving in the afternoon, so I am not really sure about that. I will have to take here short hiatus, because I found out today that I will go, so I didn't have time for pre-writing articles. Now, I have for you new amazing spot to The Twilight Saha: Breaking Dawn - part two. Actually, it's not so awesome... I love it, but it's so... so... weird to see so much action there when I remember the book. It will be deffinitely different, but I am not sure if it's bad or not. Check out the clip, it's with new scenes.Breaking Dawn - part two Soundtrack: Green Day - The Forgotten

22. october 2012 at 21:00 | Angie.
Ahoj lidi. Něco úžasnýho mi dneska poslala kámoška. Je to kámoška, kterou znám teda pár let osobně a taky spolu máme blog - http://justdreaming.blog.cz/ . Na tom teda moc často nejsme... no řekněme spíš, že vůbec :D ale můžete tam mrknout, sou tam nějaký moje povídky, já jsem Annie, ona Drácula. No poslala mi písničku, která bude součástní soundtracku 2. dílu Breaking Dawn. Je to píseň, ze které jsem byla úplně nejvíc nadšená :D Je to ta písnička od Green Day - The Forgotten. Miluju jí, opravdu, je skvělá. Možná, že si to myslim jen proto, že miluju GD a taky Twilight, ale stejně, prostě se mi fakt líbí:D
* * * * * * * * * *
Hi guys. Something amazing sent me my friend from our blog we have together - http://justdreaming.blog.cz/. (But we are not there very often... actually, we are there just a little:D). She sent me a song, song which will be part of The Twilight saga: Breaking Dawn soundtrack. The song I was so excited about. The song by Green Day - The Forgotten. I love it, I truly love it. Maybe just because I love them and I love Twilight, but still, I like it very much.


The Twilight Saga: TV spot - Forever

22. october 2012 at 20:31 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn - part two other videos
Miluju lekce italštiny, na které chodím každé pondělí. Fakt miluju! Je to taková sranda:D Máma tam dneska nebyla, je nemocná, tak se mi tam moc nechtělo samotný :D ale byla to sranda. Mám tam novou... no kámošku :D bavíme se dvě italštiny no:D možná můžu říct kamarády, ale každopádně jsem obklopena fajne lidmi a je to super, hrozně mě to baví a už se nemůžu dočkat příštího tejdne. Mi chiamo Björn:D:D No nic, takovej soukromej žertík :D Nicméně, teď mám pro vás nový spot k Breaking Dawn - 2. části. Je fakt super, jmenuje se Forever, prostřihy jsou tam ze všech filmů a nejen z filmů a mně se hrozně líbí, třeba pochopíte proč:
* * * * * * * * * *
I love my italian lessons. I truly love them, it's so fun! My mom was not there today, because she's ill, but it didn't matter, I loved that anyway, I have a new friend there... i can say friends. Mi chiamo Björn:D :D personal joke:D anyway, I can't wait for next Monday:) But now, I have for you new TV spot to the Twilight saga: Breaking Dawn - part two. It's called forever, and I love it, you may see why:D I am so excited.Breaking Dawn part two - Featurette

21. october 2012 at 22:36 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn - part two other videos
Ahoj lidi. Celej den jsem byla venku, teda v čajovně:D tak se omlouvám, že jsem nic nenapsala. Ale tohle jsem si tu připravila už včera, tak nemusím hledat nic dalšího. Měla jsem dneska sraz s lidma z jedné webovky, znáte takové ty stránky s tématem Bradavické školy? No tak na jedný takový jsem:D a dneska jsme měli sraz. Většinu z nich jsem viděla asi před dvěma týdny, no dneska znova. Miluju ty lidi, je to úžasná parta lidí, kterou nemůžu než nemilovat. Jsou švihlý přesně tim správnym způsobem, tak jako já:D Jsou skvělí. No, nicméně, teď mám pro vás jedno video, které se týká Rozbřesku 2. Spousta scén je tam z traileru, ale jsou tam i nějaké útržky nových a hlavně záběry z natáčení a teda především komentáře herců a režiséra filmu, takže je to zase něco nového:) tak se určo koukněte.
* * * * * * * * *
Hi guys. I was out whole day today, so I am sorry that I could not write any articles. But I prepared this yesterday so I don't have to look for anything else. I was with my friends who I know from one website... you know those kinds of Hogwarts websites? Well, I am at one of these and today was a meeting, again. I saw most of them two weeks ago. I love them so much, they are amazing, the best people I've ever met, as crazy as I am. Anyway, now I have for you video about Breaking Dawn - part two. Some new scenes, but most of them are from the trailer. But some parts behind the scenes and the important part is, that there is commentary from the cast of Twilight, so enjoy it:)Gallery updat 8.2: On the Road - One new stills photo

20. october 2012 at 19:36 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Rozhodla jsem se, že zase začnu hrát. Před tím si ale musim jednu věc přečíst, protože jsem to slíbila, ale pak budu psát. No, možná až zejtra. Ale ne, chci začít už dneska. Já jako píšu, skoro každej večer, jenže jsou to všechno ručně psaný věci a já jsem pak líná to přepisovat do počítače, i když bych měla. Jeden den si musím sednout a všechno to roztřídit. Tohle je tak půlka toho, co mám popsáno :D No, to možná víc, ale je toho prostě kromě tohohle ještě dost. No, po psaní se budu ještě koukat na film od 22. hodiny. Ale ted pro vás aspoň něco mám. Je to nová naprosto úžasná fotka z filmu Na cestě. Miluju jí! Kristen je tam nádherná, ta fotka je skvělá:)
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I decided to start writing again. Before this I need to reed one thing, but after that I will write. I miss that. I write almost every evening, but it's all handwritten. And I am always too lazy to rewrite it in my computer. Anyway, before I will write and watch a movie, which starts at 10 p.m., I have for you something. It's an amazing new stills photo from On the Road movie. I love it, Kristen is there so beautiful! :) So check out.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pili jsme hodně moc, celej den, celou noc.

20. october 2012 at 17:26 | Angie. |  diary
Přeci jen jsem se rozhodla, že napíšu článek k tématu týdne... :D
Moc často to nedělám, za historii všech mých dřívějších blogů jsem to udělala tak dohromady 5x, kdo ví jestli. Ale občas si říkám, že bych mohla... většinou to neudělám, ale roč bych nemohla zrovna dneska, když mám čas. Náladu zrovna ne, ale čas jo:D Zrovna jsem se vrátila z projížďky s tátou. Hrozně mě baví jezdit, ne jako v autoškole, tam jsem to nesnášela. Ale s našim autem je to zaprý lehký, zadruhý mi to nechcípá - moc často:D, zatřetí můj táta je trpělivost sama a začtvrtý, ani nevim :D Ale prostě bych jezdila furt, s tátou jo. No, ale teď k tématu týdne.

Berte to trochu s nadhledem a trochu taky jako mojí zpověď :D
Můj bratr se poprvé opil, když mu bylo asi deset. Bylo to na oslavě padesátin máminého bratrance. Opil se medovinou. Ulizoval ji, protože mu hrozně chutnala. Jenže to trochu přehnal a bylo mu strašně špatně. Strejda letos umřel. Vztahy mezi našima rodinama poslední dobou nebyly ideální, ale strávila jsem s ním značnou část dětství na chalupě, kam jsme v létě jezdili, takže úplně bez emocí se tohle přejít nejspíš nedá. Ale o tom jsem mluvit nechtěla. Brácha se opil a bylo mu fakt příšerně zle. Já jsem tomu ještě nerozuměla, ale teď už si z něj dělám srandu.
Když mi byly čtyři roky, upíjela jsem pivo. Já jsem byla vždycky úchylná, upíjela jsem mámě pěnu a pořád to dělám. Mám ráda pivní pěnu. Ano, jsem divná, ale každý máme něco. Poprvé jsem se opila, když mi bylo 14 let. Bylo to v prosinci. Na oslavě 15. narozenin jedné z mých nejlepších kamarádek. Měly jsme tam lahev zelený, nebyly jsme zvyklé, neměly jsme výdrž... kámoška se zblila jak alík. Mně bylo jen dost špatně. Od té doby jsem měla jen jediného panáka zelené a to asi o tři roky později. A znovu už to zkoušet nechci, protože se mi z toho zvedá žaludek.
Když jsem šla 17. dubna 2012 do hospody, měla jsem štěstí v neštěstí. Všem mým kamarádkám, co jsem s nima šla, už bylo osmnáct. Mně mělo být až za necelé dva týdny. Šly jsme tam a ta číšnice chtěla občanku. Já jsem ji ztratila. Myslela si, že jí kecám, ale opravdu jsem ji ztratila. Což bylo dost na kulový, ale díky tomu mi uvěřila, že bych jí ji skutečně dala, kdybych ji měla a tak mi nalejvali. Nejlepší pivo, co jsem pila. To jsem se nějak víc opila teprve po několikátý. Jestli po čtvrtý, tak je to hodně. Já totiž skoro nepiju. Není to proto, že by mě to nebavilo, ale pro to, že nechci bejt jak brácha a nechci chodit domů opilá, protože mojí mámu to jen trápí.
Nepiju tvrdej alkohol... moc:D
Pila jsem tequilu na chatě u kámošky. Ne tohle léto, to minulý.
Pila jsem na vodě letos.
Opila jsem se sangrií s mou nejlepší kámoškou E. letos ve Španělsku.
Poprvý, ale fakt poprvý, kdy jsem se fakt opila naprosto maximálně bylo 29. dubna 2012.
Měla jsem totiž osmnácté narozeniny. A můj brácha řekl, že na moje osmnáctiny mě vezme do své oblíbené hospody.
Před moravákama jsem se podřekla, že mám osmnáctiny. A ti kreténi mě opili:D Tři a půl piva a asi osm panáků Zetka měly za následek několik věcí... :D Zaprvé, strašně jsem se motala, mlela jsem kraviny a s bráchou jsme v buse jeli na té čtyřce s nohama na sedadlech před náma :D Zadruhé, motala se mi šiška tak, že jsem mamince doma povídala, že se mi to nelíbí. Zatřetí, ráno jsem se vzbudila na budík, že půjdu do školy, došla jsem si na záchod a padla jsem zpátky do postýlky (bylo 30. ponděli a svátek v úterý, ale neměli jsme volno:/), že přijdu prostě pozdějc. Dostáváme se k bodu číslo čtyři. Při dalším probuzení jsem se poblila. Třikrát! :D Bylo mi fakt hodně špatně. A máma se mi smála:D Ale bylo jí mě i líto :D Tátovi to bylo fuk, že prej si za to můžu sama. No můžu to je pravda. No od tý doby jsem se nedotkla tvrdýho. Fakt ne, i když už je to vážně dlouho. Ani malýho panáčka, nic. Bylo mi vážně hrozně.

Občas se napiju, ale nejsem jako většina teenagerů, který znám nebo o kterejch slyšim. Nejsem jako můj brácha. Neberu alkohol jako něco, bez čeho se nedá bavit. Jak něco, co je k nejlepší zábavě zkrátka potřeba. Neberu jako velkou srandu se někde opít a pak se pozvracet na ulici nebo v metru. Ne. Prostě ne. Možná je to mojí výchovou, i když spíš je to tím, jaká jsem. Kdybych byla taková, jako můj bratr v mym věku, tak mojí mámu raní mrtvice. Já bych jí tohle nikdy nemohla udělat. Nikdy bych jí nemohla trápit tak jako můj brácha. Alkohol je fajn... ale opravdu jen s mírou s malym m. Protože ať už si to člověk připouští nebo ne, může i zabíjet.
-Angie.

Jen na závěr. Koukám se na netu na Americkej X-Factor. Jen na ty, co už fakt umí zpívat:D Takže jsem ty děsný v normálních dílech přeskakovala a teď už jsou tam jen dobrý. No výkon Vina Allana mě v domě porotců naprosto nadchnul!Florabotanica Live Chat with Kristen Stewart

19. october 2012 at 21:25 | Angie. |  videos
Ahoj lidi. Jak se máte? Já celkem fajn, škola v pohodě, měla jsem trénink, a taky jsem byla volit... trochu nabitej program no:D nějak nic novýho a převratnýho v mym životě, vše při starém. Přemýšlím o tom, že napíšu článek na téma týdne blogu.cz...:D ale nevím, jestli je to dobrej nápad:D Dozvěděli byste se něco o mojí temné stránce:D No, každopádně teď mám pro vás video, které má asi 16 minut, no něco málo přes, ale ten rozhovor je tak těch 15 - 16 minut no. Je to "živý chat" s Kristen Stewart, který byl pořádán v rámci kampaně Florabotanicy od Balenciagy. No jde o to, že ta moderátorka jí tam teda přivítá a pak jí pokládá otázky, které do studia poslali fanoušci a Kristen na ně odpovídá. No je to hlavně o Balenciaze a tak, ale musím se přiznat, že jsem to ještě nedokoukala, protože jsme koukaly s mámou na seriál a teď bude začínat Šíp, takže se dokoukám večer... tak se koukněte, moc jí to tam slušelo:)
* * * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I'm fine, school was okay and i had training and I've gone to vote... quite busy, hm? Well, nothing new in my life actually, still the same. I'm thinking about writing an article to the category blog-week-topic, but i am not sure, if I should:D Anyway, I have for you now video with Kristen Stewart. It's over 16 minutes long and it's Florabotanica Live Chat with Kris. The woman asks Kristen to questions which were sent by some fans, by ordinary people and she's answering. It's mostly about Balenciaga. But I have to be honest, I did not see that full yet, because I had to go and my mom is watching a TV series now, so I will watch last few minutes later. So, check out, she looks amazing there:)


Gallery update 8.1: Scans from Elle Russia - November

17. october 2012 at 21:50 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám tak nějek... nijak, ani nevím. Jsem taková pasivní poslední dobou. Ani nevím, prostě divná nálada prakticky nonstop. Zejtra jdu už potřetí do toho dárcovskýho centra kvůli registraci. Byla jsem tam s tim potvrzenim, že můžu a tam mi řekli, že jim to nestačí, že musim mít zprávu z posledního vyšetření, tak jen čekám, jestli mi zejtra řekne, že to vyšetření je moc starý. To už bych je asi fakt zabila. No nic, mám pro vás nějaký scany. Jsou to scany z ruského Elle, no dávám vám to sem kvůli těm fotkám, ne kvůli článku, protože nepředpokládám, že tu někdo z vás umí bukvy, ale třeba se pletu:D Zkrátka nové fotky z shootu pro Florenciagu. Ta na čtvrtym scanu tady určitě, ale u tý rozdělený si nejsem jistá, jestli je nová nebo už jsem jí někdy viděla:D každopádně to Kris moc sluší:)
* * * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am sooo... I don't know, I am so passive today actually. I don't know, I have weird mood all the time. I'm going to the donate center tomorrow again, so I hope it will be the last time because of the registration. Anyway, I have for you now some scans. They are from Russian Elle, a November issue, so I have no idea what they are writing about Kristen, but there is one new photo from the Florenciaga's photoshoot, the fourth one actually, and I love it!:) she looks there amazing:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com