November 2012

Gallery update 10.0: The Variety Awards Studio

29. november 2012 at 22:06 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Moc mě mrzí, že poslední dobou tu moc nejsem, měla bych, ale nejsem, ale mám hrozně moc práce. Dneska jsem měla referát na češtinu, zejtra mám na ájinu, v pondělí na zemák a znova na češtinu, v úterý nejspíš na děják, ve středu jedu do Mnichova a ve čtvrtek jsou narozky blogu, boooože! Asi umřu :D Trochu mi z toho hrabe. Ale jen malinko:D Ale zkusím víc přidávat, zkusím obíhat affs, určitě oběhnu zítra nebo v sobotu. No zítra spíš ne, jdu do hospody, ale v sobotu určitě:D možná stihnu ještě něco dneska, ale musím ještě dodělat tu prezentaci tak uvidím. Nicméně mám pro vás teď fotky z jedné akce, která úplně nevím, o čem byla. Asi nějaká talk show nebo chat show, jmenuje se The Variety Awards, tak nevím :D každopádně jí to tam podle mě slušelo, je oblečená tak, aby to bylo pohodlný, nejspíš, prostě takový v pohodě, moc se mi líbí ty kalhoty, nic speciálního, nic přeplácanýho, prostě takovej pohodovej vohoz:) a ty botky jsou taky super. Užijte si fotky:)
* * * * * * * * * * *

Hi hi hi. I am so so so sorry, that I am not here as much as I should but I am too busy these days. I had a presentation to Czech literature today, I have another one to English conversation tomorrow, so I'm freaking out a little! On Monday, paper to Geography and Czech, Thuesday - History, maybe. I'm going to dieeeee! Anyway, I will try to write more and visit my affiliates, I am so so sorry, I will try to be better aff. But now, I have for you photos from one event where Kristen was. I am not pretty sure what was that all about, but it was probably some... chat show and then some "after":D but she looks there very beautiful, i like she's there like her, you know, nothing special, but I think it looks nice :) I love her pants. Enjoy photos:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jules Stewart talks about her daughter

27. november 2012 at 22:39 | Angie. |  videos
Ahoj lidi, jak se máte? Jak možná víte, Kristen měla hrát ve filmu K-11, ještě spolu s Nikki Reed, který je režírován její mámou, Jules Stewart. Vlastně v tom filmu nakonec i je, ale je tam jen jako hlas v telefonu, či co :D prostě tam nemá velkou úlohu, vlastně spíš zanedbatelnou, protože si zkrátka kvůli času zvolila raději Sněhurku a lovce než tenhle film, ačkoliv bejt její máma, tak se možná trochu urazim:D Nicméně o to tu teď úplně nejde. Mám pro vás rozhovor s její mámou právě o tomhle filmu, ale mluví tam chvíli i o Kristen. Je totiž položena otázka, jaký je její oblíbený film s Kristen. No říkat vám to nebudu, koukněte se sami, kolem 1:06 ta odpověď je. Jediné, co vám povím je, že s ní naprosto souhlasím, ten film jsem viděla několirát a je fakt skvělý:) A neni to Twilight:D

* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? As you may know, Kristen should play in a movie K-11, which is directed by her mother, Jules Stewart. She actually is in this movie, she is there as a voice but because of time, she've chosen Snow White and the Huntsman, instead of this movie, so the leading role has someone else. Which is not as important. I have for you an interview with Jules Stewart about this movie, but also shortly about Kristen. She's asked about what Kristen's movie is her favorite. About 1:06 is the answer. So check out. The only thing which I'll tell you is, that I totally agree with her. I've seen that movie and it is amazing:)

Gallery update 9.9: Breaking Dawn 2 - New promotional photos

26. november 2012 at 21:29 | Angie. |  gallery updates
Tenhle blog má vlastně dvoje narozeniny. Jedny v den, kdy byl tenhle blog založen, což už se dost blíží, no a ty druhý narozeniny jsou v den, kdy jsem to tu oficiálně otevřela svojí welcome message:D kterou jsem zveřejnila 27. ledna. Takže to je ještě relativně daleko.. no, nejsem si jistá, které bych měla slavit, takže zkrátka budu slavit obojí :D No ty první jsou celkem blízko, takže musím vymyslet něco speciálního, snad z toho udělám zábavný den:D a hlavně na to snad nezapomenu... :D No nic, teď mám pro vás 5 nových fotek z oficiálního promo shootu k Breaking Dawn 2. No, všechny se mi nelíbí, ale některé jsou celkem fajn. Jen mi přijde, že jsou až moc umělé. Ale i tak jsou některé celkem pěkné.
* * * * * * * *
This site has got actually two birthdays. One is on the day that it was founded and the second birthay on the 27th January, the day, when I officially opened this site. So I am not really sure when I should celebrate it. I will probably celebrate both:D So first are pretty close. I have to think about that deeply, I have to figure out something really good for that day. Anyway, now I have for you 5 new photos from the Breaking Dawn - part two promotional photoshoot. I acually don't like all of them, but some of them are beautiful.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.8: Breaking Dawn - part two: Berlin Press Conference

26. november 2012 at 20:58 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Chtěla jsem tyhle fotky zveřejnit už včera, ale nějak mi nakonec nevyšel čas. Omlouvám se, že tu na to posledních pár dní trochu kašlu, ale nějak zkrátka ta nálada nebyla. Ale blíží se první narozeniny blogu, tak se musím napravit. Připadá mi to jako včera, co jsem to tu zakládala:D No nic, mám čas teď. Teda nemám, ale udělala jsem si ho. Poslední dobou jezdim na baterky, moc nespim, vstávám brzo, usínám ve škole, spíš přežívám než že bych si užívala života, ale tak dá se no. Jsou to fotky z Berlínské konference. Je jich jen šest, ale jsou pěkné, jen jich nebylo tolik zveřejněných no...
* * * * * * * * * *
Hi h hi. I wanned to publish these photos yesterday but I couldn't make it, I didn't have enough time, even if I thought that I will have. But I have time today. Actually, I don't, but I can do some things later. I have for you now just six photos from the Berlin Press Conference, but pretty nice, I like them. But they just didn't publish many photos. I will save some more if I find them. Enjoy photos:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Breaking Dawn - part two: Press Conference in Berlin (November 16, 2012)

25. november 2012 at 16:41 | Angie. |  videos
Ahoj lidi, jak se máte? Neměla jsem o víkendu moc čas, takže se omlouvám, že jsem včera nic nenapsala, ale dneska pro vás pár věcí mám. Teda pár, slovy dvě:D možná vymyslím ještě něco dalšího. Jsem hrozně nadšená z toho posledního dílu Twilight ságy, takže jsem si ho stáhla z uložto a nejspíš se na něj dneska večer podívám znova. No, teď mám pro vás něco, na co jsem neměla čas, když těch novinek bylo tolik. Je to video z tiskové konference v Berlíně z 16. listopadu 2012. Bože ten čas utíká tak rychle, přijde mi, že to bylo včera a už je to skoro dva tejdny, fuj. No, vzhledem k tomu, že teď se objevujou hlavně drby a candids fotky, tak to mám čas konečně trochu dohnat. Takže se koukněte, pokud jste to ještě neviděli, je to super video:)
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I've been busy this weekend, so I am sorry I didn't write anything yesterday, I have for you something today. I am so excited about the last part, so I downloaded it today from uloz.to and I will probably watch that in the evening, but now, I have for you something from ten days ago, but I didn't find time to publish that yet and because the only news about Kristen are rumours or candids photos, I have that time now. I have for you video from Breaking Dawn - part two press conference. I love it:) Kristen is there great, enjoy:


The Twilight saga: Breaking Dawn - part 2: Exclusive - Final Battle Effects

23. november 2012 at 19:16 | Angie. |  the twilight saga: breaking dawn - part two other videos
Ahoj lidi. Zrovna jsem četla velmi zajímavý článek o tom, že je prej Kristen těhotná. Zase... :D A hádejte, kdo tuhle zprávu zveřejnil! No jistě, magazín OK!, stejně jako před několika lety, když Kris natáčela The Runaways a tenhle drb koloval:D a je to stejnej časopis, kterej zveřejnil ty fotky se Sandersem, který Kris a Robertovi málem zničily vztah. Pochybuju, že by jim dávali nějakej rozhovor a k tomu jim něco takovýhleho prozradili. Ach jo, bulvár je fakt něco:D no i kdyby to byla pravda, tak tomu neuvěřim, než jí uvidim s břichem nebo než to oznámí někde oficiálně :D Nicméně, teď mám pro vás jedno video, je to video o natáčení závěrečné bitvy, ale teda především o vytváření vlků. Je to zajímavý video, stojí za to ho vidět, ale nekoukejte, pokud jste to neviděli a nechcete vidět nějaký spoilery.
* * * * * * * *
Hi guys. I've just read an interesting article about that Kristen is pregnant. Interesting. It's here again...:D Like when she was shooting The Runaways. There was this rumour too. And do you know, who wrote that? OK! magazine. The same magazine like few years ago and the same magazine which published photos as a prove that Kristen was cheating on Robert. So I am very carefull about this kind of informations. I will not believe it until it will be seen on her. Or until she will tell us, officially. Anyway, I have for you today a video, which is about special effects in the final battle scene, so if you didn't see that yet, don't watch it! Well, if you don't like spoilers. But it is really interesting to see how it works and how were wolfs done etc.


2013 People's Choice Awards - Nomination list

23. november 2012 at 18:35 | Angie. |  articles
Ahoj děcka. Jak se máte? Já docela dobře, dík za optání:D Jen jsem trochu naštvaná, ale už to ze mě trochu vyprchalo, ale stejně... Jsem ráda, že tenhle tejden už skončil a bude víkend. Byl moc dlouhej. Až moc dlouhej. A já mám asi nějakej únavovej syndrom, hypersomnii nebo narkolepsii nebo něco takovýho... moje tělo se prostě rozhodlo, že usne, kdy se mu zachce. Prostě sem úplně v pohodě, na ZSV kecáme a máme z toho prču a tak, a pak sedim na matice a najednou úplně mimo, padne mi hlava a konec. Mikrospánek. Poslední dobou se mi to stává až moc často:/ pořád jsem unavená... No nic, proč jsem naštvaná? Protože náš angličtinář je blbec. Řek nám, že budem jednu esej psát až v pondělí, ať se na to kouknem a dneska přišel, rozdal nám papíry a nooo, tak si napíšem tu esej. Fakt mě vytočil! Včera bylo Fackodání, no neměla jsem dneska daleko k tomu, abych mu jednu vlepila. No, už to nebudu řešit, ale nakrknul mě. No, mám pro vás dneska seznam nominací do People's Choice Awards, který nějakym způsobem souvisí s Kristen. Kristen samotná byla nominována ve dvou kategorií, Sněhurka a lovec v jedný a v jedný Twilight.. teda Twihards, fanouškovská komunita Twilight no, ale tak to taky souvisí s Kristen:D Každopádně můžete hlasovat tady:) pokud teda chcete.
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? I'm fine, thanks. Just angry a little bit. But I am glad it's weekend already, I almost died this week. It was too hard. Too long. And today was the hardest:D My English teacher pissed me off, totally, hate him for that! :/ He told us, we will write one essay on Monday... and he came into our class today and he just gave us papers and said, that we write today. What's the fuck?! *Facepalm* Yesterday slapsgiving. I wasn't far from hitting him today. Asshole! I totally screawed it up! Anyway, I have for you list of nominations for 2013 People's Choice Awards. Kristen is nominated in two cathegories, like you can see. Snow White and the Huntsman in one (or we can rate the third category too) and we can say, that Twilight in one cathegory, but it's more about fans. Twihards - fan following. It's interesting. This is the first year when Twilight was not nominated in any of the movie cathegories. You can vote for Kristen here, if you want to.


Favorite Movie
- The Amazing Spider-Man
- The Avengers
- The Dark Knight Rises
- The Hunger Games
- Snow White and the Huntsman

Favorite Face of Heroism
- Anne Hathaway (The Dark Knight Rises)
- Emma Stone (The Amazing Spider-Man)
- Jennifer Lawrence (The Hunger Games)
- Kristen Stewart (Snow White and the Huntsman)
- Scarlett Johansson (The Avengers)

Favorite On-Screen Chemistry
- Emma / Andrew (The Amazing Spider-Man)
- Jennifer / Josh / Liam (The Hunger Games)
- Kristen / Chris (Snow White and the Huntsman)
- Rachel / Channing (The Vow)
- Scarlett / Jeremy (The Avengers)

Favorite Movie Fan Following
- Potterheads (Harry Potter)
- Ringers (The Lord of the Rings)
- Rum Runners (Pirates of the Caribbean)
- Tributes (The Hunger Games)
- Twihards (Twilight)

Don't hurt yourself, Emmett!

23. november 2012 at 17:52 | Angie. |  diary
Nikdy jsem se vás ani nezeptala... jste tu všichni Team Edward, nebo se najde i nějakej Team Jacob? Docela by mě to zajímalo...:D Já jsem teda z tohohle hlediska team Edward, o tom, žádná, ale obecně jsem známá tím, že jsem Team Jasper...:D Což je sice trochu jiný kontext, než u Edwarda a Jacoba, ale prostě jsem Team Jasper, protože jsem ho vždycky měla nejradši:D teda spíš jsem měla nejradši Jacksona. Emmett je taky boží, obzvlásť v tomhla díle perlil:D A moje nej kámoška je Team Emmett, dodneška nosí tričko, který jsme jí dali snad k patnáctinám? No možná spíš k šestnáctinám... nechali jsme tam dát vlastní potisk, Team Emmett:D A óda na Emmetta je taky legendární:D

Aby tenhle článek ale nebyl plný plytkých řečí, měla bych jít konečně k věci:D Jen odpovězte, fakt, docela by mě to zajímalo, koho máte nejradši? Já jsem se teda včerejším dnem nejspíš změnila v Team Garrett, jak jsem očekávala, protože Lee Pace byl prostě dokonalej! Ano, správně, konečně jsem byla na (nejspíš) posledním díle Twilight ságy, na Rozbřesku 2. Než jsem na něm byla, myslela jsem si, že to, že ho rozdělili, mu ublížilo. Teď ale vidím, že vůbec ne. Kdyby tam mělo být vše důležité, co bylo v knize, vynechali by spoustu věcí, které by mi tam zkrátka chyběly, i třeba ty méně důležité. A nebo by ještě vynechali ty důležité. Myslím si, že poslední díl Twilight ságy měl všechno, co měl mít. Žádná scéna mi tam nevadila, žádná mi tam nechyběla a žádná nepřebývala. Zkrátka jsem si to maximálně užila a kdo chce vědět nějaké podrobnosti, ať se koukne do celého článku. Ale pozor, jsou tam spoilery.


Photo of the day (November 22, 2012)

22. november 2012 at 22:34 | Angie. |  Photo of the Day
Den, kdy jsem nebyla na Muse.
Den, kdy jsem byla na Rozbřesku.

Kristen's interview with T4

21. november 2012 at 19:35 | Angie. |  videos
Mám asi vážnej problém. Myslím, že jsem se asi solidně zbláznila do Jamieho Campbella Bowera:D a to fakt myslim vážně. Viděla jsem totiž trailer na The Mortal Instruments - City of Bones, což bude zas další zfilmovaná knižní série, kterou budu totálně žrát.. až na to, že už ta scéna, co je v traileru, byla v knize jinak:D ale to je mi celkem fuk, teprve to čtu, neřešim, Jamie je tam k sežrání. Určitě se koukněte, je to boží! No, nicméně mám pro vás dneska video z jedné krátké show, jmenuje se T4, no jako neznám to, viděla jsem to poprvý, ale je to fajn. Celý je to o Breaking Dawn, jak jinak. Jdu zejtra, už se nemůžu dočkat:) No, tak se koukněte, má to jen pár minut a Kris to tam sluší:)

* * * * * *
I have a serious problem. I think, I have a serious crush on Jamie Campbell Bower:D I've seen trailer to The Mortal Instruments - City of Bones movie and I just love him there. I really do:D Check out, it's awesome:D Anyway, I have for you today short interview from T4 show. They just talk about Breaking Dawn, no big deal. I can't wait for the movie, I go tomorrow, so I am really nosy:) Well, Kristen looks in this video very good, she's beautiful, so watch that:)Kristen, Rob and Taylor at 'El Hormiguero' TV show

20. november 2012 at 17:52 | Angie. |  videos
Je fakt těžký koukat na tohle video. A to kvůli té simultánní překladatelce, která překládá všechno, co řeknou rovnou s nimi, takže je sotva slyšet, co doopravdy říkají. Protože já sice celkem rozumím španělsky, ale rozhodně víc rozumím anglicky, tak se snažím poslouchat tu angličtinu, ale ono to někdy ani neni slyšet. A zároveň neni možný poslouchat jenom tu španělštinu, protože se tam prostě překrývají dva hlasy a já mám zažitý víc vnímat tu angličtinu, když rozumím líp, takže polovinu z těch věcí neslyšim a druhý polovině nerozumim :D ale tak ten týpek, co to komentuje, ten je v pohodě, tomu rozumět je, celkem, ale ta ženská, co to tlumočí, ta mi leze na nervy:D Nicméně je to celý hlavně o Breaking Dawn, o čem taky jinym. Kristen se tam ptá na její šaty, co měla na premiéře v Los Angeles - miluju, jak to španělé vyslovujou :D - a tak no. Ta show se jmenuje El Hormiguero, což znamená "Hnízdo"... no španělsky to zní líp :D a Kris, Rob a Taylor tam byli 15. listopadu. Je to fakt sranda, i když se chvílema člověk ztrácí v tom, co říkaj a tak.. třeba ta část s efektem s krví, ta mě pobavila :D nebo na konci ty figuríny... :D To mě rozsekalo, ta nejlepší je fakt v Londýně, což je docela smutný, protože ani tam si neni Rob dvakrát podobnej :D Nicméně pak hrajou i nějaký hry (odkazy pod videem) a zkrátka je co celkem prča, tak se určitě koukněte:)

* * * * * * * *
It's hard to watch this video. Because of the spanish translator who translates that in the same time they talk. Simultaneous translator. That's kind of hard word:D Well, it's hard to hear the English, but in the same time it's hard to listen just Spanish. I understand Spanish, but I know English better, so I am trying to listen what Kristen, Taylor or Robert really say, and that Spanish voice is kind of disturbing. Sometimes is hard to hear, so I've probably never understand them less than when I've seen this show... :D Well, that guy who moderates, he's cool, I quite understand him, but that women pisses me off... :D Anyway, it's all about Breaking Dawn, of course. That show is called El Hormiguero, and it was on November 15, 2012. And It's so much fun, even if you don't understand everything. I could translate short parts but I am not really able to understand all. But I love that disgusting part with blood special effect:D And those little competitons were fun. And the part with Madame Tussaud's figurines of Robert... the one from London is deffinitelly the best.. :D Anyway, check out, I love it:)

 

Na zbytek se můžete kouknout tady< nebo tady< je to tam rozdělený na části.
You can watch the rest of this show here< or here< There are few more parts.


Jedno sojový latté. Aneb jak hrozný musí bejt žít bez laktózy.

19. november 2012 at 21:18 | Angie. |  diary
Hi guys, what's up?
Poslední dva dny jsem byla trochu busy. Zaneprázdněna jsem pořád. Nemám vůbec náladu na blog, nemám náladu na nic. Do středy se musím rozhodnout, z čeho budu maturovat, a já tak nějak pořád úplně nevím... Takže se omlouvám, že tu teď moc nejsem a neobíhám, ale nějak nejsem ve své kůži. A úplně nevím, za jak dlouho budu, ale jsou prostě dny, kdy mi blog pomáhá se trochu odreagovat, ale dneska rozhodně ne. Třeba minulý týden jsem se nějak tak zabrala do toho ukládání, že mi to tak nepřišlo, ale dneska mám zase náladu, to vám teda povím. Kdybyste měli maturovat, a měli jste na výběr z dějepisu, společenských věd nebo hudebky:D, z čeho byste maturovali? Máma řikala, ať si vezmu něco, co by mi k něčemu bylo třeba při příjmačkám, jenže já nevim, kam jít, takže nevim, co se mi bude hodit, tudíž je to stejně fuk :/ mám ještě den. Zítra si to pořádně rozmyslim a ve středu ráno tam dojdu...:/ ach jo, hrábne mi z toho...

Jsem takovej celkem zvídavej člověk. A protože jsem zvídavej člověk a taky částečně proto, že jsem jeden čas měla podezření, že bych mohla bejt alergická na laktózu, no vlastně to není tak dlouho, tak jsem se dneska rozhodla trochu experimentovat. Před italštinou si vždycky kupuju kafe a jelikož toho zvídavého člověka v sobě prostě nezabiju, objednala jsem si soyové latté. Chtěla jsem vědět, jak to chutná. A také jsem chtěla vědět, jak se na lidi, co pijou sojové mléko koukají v kavárně. Ta holka, co mi to objednávala, se tvářila úplně normálně, nevím, jestli si myslela, že jsem pošuk :D nebo jí napadlo něco jinýho, znát nic nedala. Jen ta, co mi ho vařila vypadala trochu znechuceně, když tam to sojový mlíko lila:D Nicméně jsem se nehodlala nechat znechutit taky, vzala jsem si své sojové latté s sebou a zamířila na metro. Cukr si dávám jen do velkýho kafe, tohle bylo malý a navíc plný mlíka, takže jsem si nedávala... ale musím říct... že to bylo fakt dobrý. Vážně mi chutnalo a nebylo mi po něm blbě, jako mi bejvávalo z normálního cappuccina... Ale chutnalo mi to. Jako mělo to takovou zvláštní chuť, ale já fakt čekala, že to bude hnusný, ale vůbec! Asi si ho budu kupovat častějc :D Nechtěj za to žádnej příplatek a možná mi skoro chutná víc jak to normální latté a k tomu mi z něj neni divně :D Miluju kafe, nežiju bez kafe, netušila jsem, že mi bude chutnat se sojovym mlíkem, ale chutnalo. Zajímavý poznatek dne:D Ale jinak musí bejt fakt hrozný, když člověk nemůže jíst nic, v čem je laktóza, mléčný výrobky, nic, prostě děs. Já, která nejim šunku, žiju prakticky na sejrech a na jogurtech, co se třeba takovejch svačin týče, bych to asi fakt nezvládla.

Druhý zajímavý poznatek dne.
Asi zůstanu nadosmrti na ocet.
Ale tak co, nebudu jediná na světě.
Nebudu to tolik hrotit... jen je to trochu na nic:/
Ale mám teď větší problémy, takže...
Ach jo...
Angie.

Gallery update 9.7: The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two Berlin Premiere

17. november 2012 at 18:11 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Zrovna jsem před chvílí slyšela písničku od Nikky Reed a Paula McDonalda, kterou nazpívali pro Breaking Dawn 2 a musím říct, že je fakt moc pěkná. Ti dva jsou spolu tak sladcí :D občas až moc:D pak vám ji sem hodím, je skvělá:) Ale dost mě to rozesmutnilo, skoro jsem se rozbrečela. Twilight sága byla součástí mého života hrozně moc dlouho a mě strašně mrzí, že už je konec:( pravděpodobně, pokud nenatočí nějaký sequel. Je to takové smutné, každý rok jsem se měla na co těšit... každý rok jeden díl Harryho Pottera a pak jeden díl Twilight ságy.. nejdřív skončil Harry a teď už je konec i Twilight. Je mi z toho smutno. Vím, že dvdčka budou pořád a knihy taky, ale už to prostě nebude ono. Tyhle všechny akce už se nebudou opakovat. No, teď mám pro vás fotky z asi poslední premiéry v Evropě, kde byli Kris, Taylor a Rob a to konkrétně premiéra v Berlíně. Kristen tam vypadá míň unaveně jak na těch předešlých akcích, vlastně mi přijde, že má celkem dobrou náladu a hrozně jí to sluší:) ty šaty jsou skvělé, seknou jí, jsou fakt parádní :) a ty boty co měla? Sice nechápu, jak v tom někdo může chodit, ale ty jsou naprosto perfektní :D
* * * * * * * *
Hi guys. I've just heard song by Nikki Reed and Paul McDonald for Breaking Dawn part two movie and it made me cry, that it's over. It was such a huge part of my youth, of my life, and now it's over. I will miss all this stuff... yeah, I know, I'm saying, that it's too much photos to save etc, but I love it. And I will miss that. Anyway, I have for you today photos from probably last Europe premiere where were Kristen, Robert and Taylor with the director of Breaking Dawn movies - Bill Condon. Kristen looks there deffinitelly more excited than on two previous events. And she looks gorgeous, I love that golden dress, really. Enjoy photos, they are awesome:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.6: 'The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2' Madrid Premiere

17. november 2012 at 15:16 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem trochu zmatená, ztracená, a smutná... a trochu v depresi. Ale na tom nezáleží. Zrovna jsem dokoukala X-factor a zjistila, že vypadala Jannel.. to mě docela překvapilo, přišlo mi, že je jedna z nejlepších. No, co se dá dělat, kvůli tomu deprimovaná nejsem :D Nicméně doufám, že se nerozhodne vzdát svou kariéru, protože má fakt talent. Nicméně... koukám na Davis Cup, takže trochu padá mé rozhodnutí, že začnu dělat maturitní otázky:D shit. No, každopádně mám pro vás dneska aspoň další miliardu fotek z tý miliardy akcí, na který Kris poslední tejden jezdí. Jako první jsou to fotky, který jsem včera už nestihla zveřejnit. Jsou to fotky z Madridské premiéry Rozbřesku 2. Už se nemůžu dočkat, až to uvidím, ale jdu až ve čtvrtek :/ Ale těším se hrozně, jsem zvědavá. Nicméně, teď ke Kristen. Moc jí to slušelo, hrozně se mi líbí ty žluté šaty, koukala jsem na živej přenos, takže jsem jí viděla dost:D když nepočítám těhle 72 fotek. Ale přijde mi, že je tam taková unavená zase... jak na tom Photocallu. Přeci jen je to velký zápřah, nepřijde mi tak nadšená jako na premiéře v LA a nebo v Berlíně, z které vám sem hodím fotky za chvíli. Ale stejně jí to seklo:)
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I am kind of confused. And kind of sad and depressed too, but it doesn't matter. I just watched X-Factor and I found out that Jannel García has gone home. I don't understand that. She was the best. Okay, not the best, but one of the best:( Real rockstar. I hope I didn't see her for a last time in the music world. Anyway, I am watching Davis Cup, it doesn't seem very good... but I still believe they can win. Anyway, I have for you today so much photos again. It's crazy, so much events... first I have for you photos from Breaking Dawn - part two Madrid Premiere. I'll go to the cinema to see this movie next week and I can't wait! Kristen looked at this premiere very beautiful, like always, I like that yellow color that dress has. But like on the Photocall, I think she looks kind of... tired. Not very excited like for example at Berlin premiere or especially like at Los Angeles premiere. But still, she looks beautiful...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.5: The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two Photocall in Madrid (November 15, 2012)

15. november 2012 at 22:24 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, tak ještě jednou. Mám pro vás fotky z Photocallu Breaking Dawn 2. části, který se konal v Madridu. Bylo to dokonce dneska, 15. listopadu 2012. Kristen to tam moc sluší, vypadá tam krásně, jen mám pocit, že poněkud unaveně... což se není čemu divit. 12. Los Angeles, včera Londýn, dneska Madrid, mají to vážně hodně nabité, takže je asi dost těžký být svěží a nadšený každý den. Nicméně se mi moc líbí ty šaty, které měla, jsou vážně moc pěkné a zajímavé, ostatně jako většina modelů, se kterými Kristen přijde:D
* * * * * * *
Hi guys. Once more again. I have for you photos from The Twilight saga: Breaking Dawn - part two Photocall in Madrid. It was today, on November 15, 2012. Kristen looks there very beautiful but I think that she looks kind of tired. And it is not weird actually, because they were in Los Angeles, yesterday in London, today in Madrid, it's very hard to be fresh at every of these events. But her dress was amazing! I love it, totally, it's very beautiful and I love it:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.4: The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two London Premiere

15. november 2012 at 21:31 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se dneska máte? Já mám poslední dobou furt takovou blbou melancholickou náladu, za kterou se omlouvám, ale pořád jsem s tim nedokázala nic udělat. Jsou tu prostě určitý věci, který mě nutí mít blbou náladu a nevim, jak to mám změnit. Holt to budu muset nechat být a ono to snad přejde. Procházím takovou menší osobní krizí. Nicméně mám pro vás teď 68 fotek z Londýnské premiéry Twilight ságy: Rozbřesku 2, která se konala včera, 14. listopadu 2012, a fotky už taky byly včera, jenže jsem přišla děsně pozdě, takže už jsem je neukládala a uložila jsem je dneska spolu i s těma z Madridu a tak. Kristen to tam slušelo, ale... no nevím, ten model sám o sobě je zajímavý, ale nemůžu se rozhodnout, jestli se mi spíš líbí nebo spíš ne...:D Připomíná mi ty šaty, které měla na premiéře Sněhurky a lovce, akorát, že tentokrát to nejsou šaty, ale overal. No... jako je to rozhodně originální a svým způsobem to vypadá skvěle, ale je to něco, co bych si já na sebe nevzala, ani kdybych na to měla postavu...:D
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you today? I have pretty bad mood everyday since the start of this week, I am sorry about that, but I was not able to do something with it yet. Some facts are forcing me to have exactly the mood I have. I go through some kind of personal crisis. Anyway, I have for you now 68 photos from London premiere of The Twilight saga: Breaking Dawn - part two which was yesterday on November 14, and photos were yesterday, but I came home late, so I didn't have time to save them. Kristen has got there... very.. interesting model. I liked that, but... it's... extraordinary. Original, deffinitelly. It reminds me that dress she had on Snow White and the Huntsman premiere, but now it's not dress but overal. I did not decide if I like it more than I don't like it... :D I think she looks nice, but in the same time, I would never ever wear something like that even with a body that Kristen has... :D Well, enjoy photos.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part two: Madrid Press Conferenc (11/15/12)

15. november 2012 at 20:27 | Angie. |  videos
Vůbec mi nedošlo, že v Madridu je vlastně stejně hodin jako u nás:D Takže ty všechny fotky, co jsem čekala zejtra, jsou už dneska a mně z toho docela solidně hrabe :D Mimochodem se můžete kouknout na live stream z premiéry ve Španělsku tady. Kristen to tam fakt sekne:) hrozně moc. Ale teď k tomu, co je obsahem článku:D Mám pro vás celý přenos z tiskové konference z Madridu, která se konala dneska. Je to super, ještě furt koukám, je to dlouhý, ale stojí to za to. Kristen to tam sluší, jako vždy, jako na tý premiéře, kterou teď taky sleduju :D No nic, jdu poukládat ještě nějaký fotky:D
* * * * * * *
I've forgotten that in Madrid is not a different time... :D so, we have photos today and not tomorrow like it's with those from Los Angeles premiere... Anyway, I saved so many photos today again, but they are uploading at Imagebam.com. So I have for you this video first. Is great that I can publish video from dailymotion :D It's full Breaking Dawn part two press conference in Madrid which was on November 15, so it was today. Enjoy it, it's great, I'm still watching, but I wanned to publish it as soon as it's possible. Kristen looks there amazing:)