August 2013

Hanns Zischler & Aljoscha Stadelmann join the cast of 'Sils Maria'

30. august 2013 at 23:53 | Angie. |  Sils Maria articles
Ahoj lidi. Dneska nějak nemám blogařskou náladu... ani nevím proč. Jsem pořád tak unavená a nevím, co s tím... asi bych mohla jít někdy spát dřív jak v jednu ráno no, to by možná pomohlo :D ale ne, to není z nedostatku spánku tohle, jsem taková vyčerpaná pořád, nemám energii. No, mám pro vás dneska nějaký ten článek týkající se obsazení Sils Maria. Mají jediný štěstí, že to není další zpráva o tom, že někdo z obsazení, ze kterého jsem byla nadšená, zase odhází. Ne, tentokrát je to o lidech, kteří se ke castu přidali. Prvním z nich je Hanns Zischler, což je už trochu starší pán a zřejmě tedy i celkem známý německý herec, protože má ve své filmografii relativně hodně titulů.. jedním z nich je třeba i americký film Mnichov, ve kterém hrál Daniel Craig a Eric Bana a který byl nominován na 5 Oscarů... no postava tohoto herce se jmenuje Henryk Wald a je to ten pán na obrázku vlevo. Druhým z nich je Aljoscha Stadelmann. Miluju jeho křestní jméno, je hrozně vtipný :D No on je o něco mladší, je mu tuším nějakých 39 let a ve své filmografii nemá moc známá jména, především německé filmy a seriály, hádám, že pro něj je tohle veliká příležitost :) Jeho postava se jmenuje Urs Kobler. Myslím, že oba vypadají celkem sympaticky a doufám, že si účinkování v tomto filmu užijí:)
* * * * * * * *
Hi guys. I am not really keen on blogging today. I am still so tired, I don't know what to do with it. Probably go asleep early... maybe :D Well, I have for you new information about Sils Maria. It is a cast update. But today it's about who joined the cast, not about who left the cast, so no more bad news for now. Hopefully no more come. I hate that Tom and Daniel are not in the movie cast anymore... I am disapointed... :( But, I have for you two new names in Sils Maria. They are German actors, so I don't know them, I really don't, but still, I have to tell you, because we will know them soon. They are part of Kristens movie, that's important :) Two guys joined the cast according to IMDB.com. First one is Hans Zischler, who is probably very famous German actor, because he played in many many movies. He played in an American movie, Munich (with Daniel Craig and Eric Bana) nominated for 5 Oscars. His character in Sils Maria is called Henryk Wald and it's the older man on the left. The second actor is Aljoscha Stadelmann. I love his first name :D He played in some German series and some movies too, but he's younger, so this will be probably his first international movie... I mean international the way that it's not just German, but more countries are working one it. His character in Sils Maria is called Urs Kobler.


Gallery update 18.1: Photo from the set - a trailer

30. august 2013 at 12:03 | Angie. |  gallery updates
Věděli jste, že trailer znamená přívěs a ne jenom trailer, jako filmový trailer, jako první ukázku a upoutávku na film? Já jsem to teda nevěděla, musela jsem si to vygooglit, jak se to řekne a byla jsem celkem překvapená :D Jak už vám asi došl, na fotce, kterou pro vás mám, je právě přívěs. Trochu mi to připomíná natáčení Vampýrské Akademie... žádné fotky z natáčení, pořád jenom přívěsy se jmény :D Každopádně tohle je přívěs Kristen, na dveřích je pověšená cedulka Valentine, což je Kristenina postava v Sils. No uvidíme, jestli se objeví i nějaké další fotky. Každopádně tuhle fotku pořídila (pravděpodobně ona, ne on), jedna fanynka z twitteru. FightingForThem je její účet a já jí tímto za tu fotku děkuju:)
* * * * * * * *
Did you know, that trailer means the thing which is in this picture and not just film trailer like a first look at movie? I did not actually, I had to find in dictionary, how to say what is in this photo. It's Kristen's trailer. You can see the name Valentine on the door. This is photo from the set of Sils Maria movie, which was taken by one fan and she took it on Twitter. FightingForThem is her account. Well, I don't know, but I guess it's a girl... And I am so glad that she published that. It reminds me the shooting of Vampire Academy, no photos, just trailers... :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 18.0: Florabotanica Campaign photo - HQ

30. august 2013 at 10:44 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám dobře, celkem dobře... Možná mám možností jít na The Mortal Instruments do kina před tím, než bude premiéra, ale jen možná... uvidíme. Hádám na to půjdu tak 3x, možná 4x jak na Hobbita, ale prostě mám možnost jít v neděli nebo v pondělí, ale nevím, jestli půjdu. Uvidíme. Jsem z toho taková nadšená i rozpolcená zároveň. No nic, dneska mám pro vás pár věcí, první z nich je fotka, kterou všichni dobře známe, ale tentokrát je v mnohem lepší kvalitě. Je to fotka pro kampaň na parfém Florabotanica od Balenciagy. Je to asi jedna z nejhezčích fotek Kristen, jakou jsem viděla.
* * * * * * *
Hello guys. How are you? I'm good, quite good. Maybe I have opportunity to see The Mortal Instruments in cinema before official premiere, but just maybe. I will see. I have for you today something you've already seen, but I still had to publish it. It's that photo for Florabotanica campaign, but in much better quality, not just magazine scan. This is one of the most beautiful photos with Kristen I guess, I really love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout no. 10

29. august 2013 at 21:16 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
Jo, jsem magor. Jsem totální magor, protože jsem ten design začala nesnášet asi dva dny po tom, co jsem ho nastavila :D Fakt jo, já vím, že jsem hrozná, ale prostě jsem musela udělat novej, musela jsem :D Ten 10. byl tak hrozně... studený, moc chladný, nevýrazný... nemám ráda nevýrazné designy, byl takový mdlý. Vím, že vám se líbil, a mně zezačátku taky, ale prostě mě začal štvát právě kvůli těm barvám. Ty jsem tak trochu i zachovala, nechala jsem modrou i žlutou, ale trochu jsem je zvýraznila. Miluju fotky z týhle akce, tuším MTV Movie Awards, snad.. a miluju ty šaty, které tam měla, využila jsem tu kombinaci barev... líbí se mi to, tak doufám, že vám taky :) doufám :) Protože mně jo :D
* * * * * * * *
Yes, I am crazy. I am total freak, because I started to hate that layout just few days after I put it here... it was too... cold, too cold... and I hate, when my design is cold. This one was too cold, too calming. So I made a new one. One which I like. One which I really love, actually. I love photos from MTV Movie Awards, and I love those colors together... it is much better. Much much better, I guess... It's not anything different, I just needed to change it quickly :D And I hope that you like this one. Because I do. I love it actually. For now, I love it.

Můj týden bez masa: Den 1. a 2.

29. august 2013 at 20:37 | Angie. |  diary
Ahoj všichni, jak se máte? Už jsem dlouho nepsala nějaký ten článek do deníčku. Respektive ano, psala, ale nic takového, co by se netýkalo mých cest všude možně nebo tak... A protože dneska nemám moc náladu se vrhat do shánění novinek, ačkoliv to nejspíš stejně udělám, tak jsem se rozhodla do toho deníčku přeci jen něco napsat. Rozhodla jsem se vám napsat o svém týdnu bez masa. Měla jsem takový rozhovor s kamarádkou, která žije zdravě, takovou tu zdravou výživu jí a tak a říkala mi, že by chtěla být vegetariánka, ale zatím k tomu nikdy nedospěla. Já jsem nikdy vegetariánka být nechtěla a ani být nechci, ale chtěla jsem zjistit, jaké to je. Stejně jako jsem chtěla říct někomu falešný jméno a stejně jako jsem chtěla zkusit, jak chutná sojové latté, tak jsem chtěla zkusit, jaké to je, být vegetariánem. Rozhodla jsem se, že si dám za cíl vydržet to týden. Ale už teď vím, že to se nestane... :D


Já mám ráda maso. Skutečně mám ráda maso, ráda si dám biftek, kus kuřete... miluju kuře. Mám ráda hamburgery... když jsou teda kvalitní, do McDonalda nechodím na nic jiného než na shake nebo na zmrzku... i když v době maturitního ročníku jsme se tam s kámoškou chodívaly najíst a zažrat stres :D Ale jako nechutná mi to. Nejím telecí ani jehněčí, protože mi vadí, že je to z mláďat. Přes tohle nejede vlak, tohle je takovej můj drobnej blok. Králíka jsem dřív taky nejedla, protože jsem viděla strejdu, jak ho stahoval z kůže a přes to dlouho taky nejel vlak :D Nemusím tolik vepřový, nejím vepřovou šunku, vůbec, ne, nikdy..., ale hovězí a kuřecí, to je moje. Ale protože ráda zkouším nové věci a přijímám různé výzvy, chtěla jsem zjistit, jaké to je, nejíst maso. Alespoň týden. A tak jsem hambáč vyměnila za mrkev.
Dobře... ne úplně.
Teď mám dilema. Našla jsem TMI na netu a nevím, jestli na to kouknout. No nic :D Půjdu rozhodně i do kina, jen jsem zvědavá... :D Sákra :D No asi na to kouknu, ale popřu, že jsem to viděla :D Asi ne no, zjistila jsem to, že to neni skoro slyšet a je to nějakou podivnou řečí, která nakonec asi ani nebude ruština, ale možná chorvatština? Těžko říct :D To je fuk, možná na to kouknu i tak, aspoň půjdu do kina s tim, že jsem to sice viděla, ale totálně netušim, co tam kdo povidal :D

Sils Maria: New information about filming

28. august 2013 at 12:13 | Angie. |  Sils Maria articles
Ahoj lidi, jak se máte? Pracuju na novém designu, ale nevím, nelíbí se mi to, nejde mi to, mám nějakou grafickou krizi... takže tu tenhle zůstane asi trochu dýl, ale tak nevadí, mně se i celkem líbí a vám taky, jak jsem tak četla vaše reakce, což je super :) No... dneska mám pro vás nějaké informace k natáčení Sils Maria. Nejdříve jsou to tři informace k tomu, kde všude se bude tento film natáčet a kdy... (pro ty z nás fanoušků, kteří by byli takoví cvoci, aby tam jeli:D)
1. Natáčení se 31. srpna 2013 přesune z Berlína do Lipska.
2. Film se bude dále natáčet také v Sils což je ve Švýcarsku, a to od 13. do 15. září, a dost možná ještě někdy později, ale prozatím jsou známa pouze tato data.
3. Kromě Německa a Švýcarska budou také natáčet v Itálii, a to konkrétně v provincii Bolzano (Jižní Tyrolsko) a také v New Yorku. (U těhle destinací ale zatím nejsou známa data)

Tak to bysme měli první část. Druhá část se týká obsazení.
Juliette Binoche i Chloë Grace Moretz už dorazily do Berlína. Juliette už dokonce natáčela, Chloë se na to zatím pravděpodobně chystá, možná už dneska, těžko říct, každopádně už je v Berlíně. No a teď se dostanu k té smutné zprávě, do které se mi vůbec nechce, ale tak oznámit vám to musím... Daniel Brühl už nadále není součástí projektu. Další s úžasných herců se na filmovém plátně v tomto snímku neobjeví. Mrzel mě už Tom Sturridge a to ho moc neznám... u Daniela to beru jako drobnou osobní tragédii, protože jsem se na něj vážně těšila. Ale tak co se dá dělat no. Můžete ho znát třeba z filmu Hanební Pancharti. Já si ho holt budu muset užít v Rush (Rivalové) s Chrisem Hemsworthem, jehož premiéra je už za rohem... no a pak v The Fifth Estate s Benetictem jehož-jméno-neustále-zapomínám-Cumberbatchem. Je to škoda a je mi to vážně líto :( Nahradit ho má, nebo už teda nejspíš nahradil, vzhledem k tomu, že byl na natáčení, prý údajně velmi známý německý herec Lars Eidinger. Tak jsem z toho tak trochu otrávená :( Ale co se dá dělat. Nebudu malovat čerta na zeď, on bude určitě taky skvělý...
* * * * * * *
Hi guys, how are you? I am working on new design, but I don't know, I have graphic crisis, I don't like it... so this one will be here a bit longer I guess. Anyway, I have for you now some new information about Sils Maria movie. First, some short information about where they will shoot.
1. The set will move from Berlin to Leipzig (still in Germany) on August 31, 2013
2. The film will be also filmed in Sils, which is in Switzerland from September 13th to September 15th and possible few days more later, but for now we know just about these three days.
3. They will also shoot in New York and South Tyrol (which is northen part of Italy).

Okay, that's about locations. Now about the cast.
Juliette Binoche and Chloé Grace Moretz are already in Berlin too, well, after Tom Sturidge, there is one more change in the list of cast. Unfortunately it seems like Daniel Brühl (known for example from Inglourious Basterds) is not part of the movie anymore. His schledule is too full, so he was replaced by someone else. Some people are really excited, because it seems, that he was replaced by one of the biggest German actors now, by Lars Eidinger but I am honestly really sad about that, because I was quite excited, that Daniel will be part of it...


No a na závěr mám pro vás pro velký úspěch ještě nějaké fotky z natáčení. Jedna s Larsem, tři s Juliette, žádná s Kristen, ty už jsem sem dávala včera. Každopádně je to důkaz, že je Lars skutečně součástí tohoto projektu... zamáčknu slzu a holt se s tím smířím, ale je mi to líto :/
* * * * *
Well, and in the end, I have for you four new photos from the set. One with Lars, three with Juliette, none with Kristen, but it's kind of proof, that Lars is really part of the movie now.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 17.9: Sils Maria - photos from the set

27. august 2013 at 17:27 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem volná! Jsem z toho šťastná, cítím se dobře. Později to vysvětlím, možná... každopádně tu večer nebudu, ale chci napsat aspoň nějaký článek, když už jsem tu nebyla ani včera. Už ani nevím, kde jsem byla... :D jo už vim, dobrý :D No jo, pak si mám něco pamatovat ze školy :D No nic, mám pro vás něco speciálního... no dobře, speciálního je možná silné slovo, ale prostě něco, co se mi moc líbí :) Jsou to totiž fotky Kristen z Berlína. Ano, jsou foceny nějakým otravným paparazzi, ale důvod, proč je sem dávám je ten, že je velice pravděpodobně z natáčení filmu Sils Maria! Kristen má hrát asistentku herečky, kterou hraje Juliette Binoche (jestli se to takhle píše) a to, co má na sobě, by rozhodně odpovídalo :) Moc se mi líbí její nový účes a barva :) I když mám radši Kris s tmavými vlasy, bylo mi líto, že nešla do blond kvůli Camp X-Ray, jak se proslýchalo, tak jsem teď ráda, že prošla nějakou změnou kvůli Sils Maria, myslím, že jí to vážně moc sluší :) Sice vypadá dost otráveně z toho, že ji zas někdo fotí, ale sekne jí to :)
* * * * * * * *
Hi guys? How are you? I'm free. I feel so good. It feels good. I will explain that later. Anyway, I won't be here in the evening but I want to write at least one article. This one is something special. Well... special.. it's hard to say, but it's great. I have for you photos of Kristen, which were taken by some paparazzi in Berlin... but, BUT! the point is, that these photos are probably from the set of Sils Maria movie. It's very probable, that they will publish more, but I will not post more than 10. Kristen is supposed to play an assistant of actress which plays Juliette Binoche, so... that outfit looks like from the set. I have to say, that I love her new hair style. I was so sorry that she was not blonde for Camp X-Ray, so I am happy now, that she came through some change for Sils Maria :) She looks quite pissed off :D but very beautiful.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New/Old video from On the Road promotion: Big Al talks with Kristen Stewart

25. august 2013 at 16:16 | Angie. |  videos
Ahoj lidičkové, jak se máte? Dneska už nejsem tak hrozně unavená jako včera a předevčírem... Pořád unavená, ale už je to dobrý. Je mi fajn, jen dneska nemám moc blogařskou náladu. Mám náladu psát nebo si číst nebo na něco koukat, ale ne psát články... přesto pro vás ale jeden krátký vstup mám, nemohla jsem to odkládat, zapomněla bych na to. Mám pro vás jedno nové/staré video, které se objevilo před pár dny. Je to rozhovor Kristen s velkým Alem, který natočila v době, kdy propagovala Na cestě, no nemám nejmenší tušení, proč se to video objevilo až teď, ale každopádně je úžasné a Kristen je tam mega roztomilá :D ty animačky jsou z kris-rob.tumblr.com, chtěla jsem udělat vlastní, ale můj photoscape se rozhodl stávkovat... no na video určitě koukněte:)
* * * * * * *
Hello, how are you? I am not that tired as yesterday and the day before, but I am still tired. But it's good, I'm good. I don't have very blog mood today, I just feel that I need to write or read... but I have for you something great. New video from On the Road promotion was published few days ago, it's an interview of Big Al with Kristen Stewart. She was supercute in this interview, I totally love it. I don't really understand, why was it published sooo late, but I still love it. Animations are from kris-rob.tumblr.com... I wanted to make my own, but my photoscape decided to strike and it doesn't work. Sooo... check out, it's awesome :)


Layout no. 9

25. august 2013 at 11:32 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
Ahoj, jak jsem psala včera, opravdu jsem nutně potřebovala změnit design. Tenhle je desátý, ten, co teď vidíte, ten modrý... měl by být něco extra, když je to ten kulatý... no moc není, co se dá dělat :D Nebyla jsem si jistá, jestli ho tu vůbec chci, ale rozhodla jsem se, že to zkusím dát na stránku a uvidím, jak to bude vypadat a nakonec se mi to docela líbí :) Měla jsem vážně hrozně ráda ten červený, opravdu jsem s ním byla spokojená, ale už tu byl příliš dlouho. Po nějaké době mě prostě design, co tu je, začne vytáčet... někdy jsou to dva měsíce, jindy dva týdny, u toho 8. dva dny... :D ale ten čas zkrátka přijde. Tenhle se tu myslím dlouho neohřeje, chci udělat nový, něco úplně jiného, ale nevím, jestli jsem schopná zrealizovat to, co mám ve své hlavě, tak uvidíme :D Ale mám takový pocit, že se mi tu pořád střídají akorát tři barvy :D Červená, modrá a černá. Na tomhle tentokrát nenajdete ani sovu ani nic červeného, přesto se mi celkem líbí a doufám, že vám taky. Je po delší době zase modrý, no rozhodla jsem se pro tu kombinaci se žlutou, myslím, že se to k sobě celkem hodí. Miluju ten shoot, ze kterého je udělaný... dělala jsem ho už hrozně dávno, možná je to půl roku, možná i dýl, ale úplně jsem zapomněla, že existuje, což si myslím, že byla celkem škoda... Tak co myslíte? Líbí?
* * * * * * * * * *
Hi, like I said yesterday, I really needed to change layout. I was not sure about this new one, if I still want it here, but I decided to try, how it's gonna look and I think, that it's kind of good, I like it. I will probably make a new one, I want to try something totally different, but I am not sure if I am able to do such a think... so we wil see. I really loved the previous red one, no 9, I loved that, but it was here too long time and it started to piss me off everytime I came to see my site, so I really needed to change it. I have a feeling, that I still have layouts in three colors. Blue, red or black. Well, this one is blue again, but I made it with yellow site, I think it works, I like that combination. I hope you like it too. I love photos from this photoshoot and this layout is made like... I don't know, five, or six months ago, but I totally forgot, that it exists. So... what do you think?

Gallery update 17.8: New photo for Florabotanica (Balenciaga) campaign

24. august 2013 at 21:30 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Jsem pořád unavená. Tak hrozně moc unavená, nesnáším to :/ Chtěla jsem dneska změnit design, ale nejsem si jistá, jestli se mi pořád ještě líbí ten, o kterém jsem před pár týdny mluvila... fakt nevím, jestli ho tu chci nebo ne. No... myslím, že udělám nový, ale tenhle přeci jen změním za ten, o kterém tu bylo psáno, než ten nový udělám, protože tenhle už mi vážně leze na nervy :D Asi jsem vážně divná, nevím :D Každopádně dneska mám pro vás prozatím jeden vstup a přináším vám něco naprosto úchvatného:) Jak víte, Kristen byla tváří pro parfém Florabotanica od značky Balenciaga a i nadále spolupracuje s touto firmou. A dneska mám pro vás zbrusu novou fotografii, která je součástí nové kampaně a ta fotka je vážně úžasná. Naprosto dokonalá a perfektní, Kristen je tam překrásná, hrozně jí to tam sluší, zamilovala jsem se do té fotky :) Když jsem byla v Londýně v obchodním centru Harrods, tak jsem tam narazila na Florabotanicu. Hned mě to zaujalo a říkala jsem si, že bych si čichla, když ke mně přiskočil prodavač a začal mi to stříkat úplně všude :D Ačkoliv jemu jsem řekla, že je to moc krásná vůně, zatímco mi vykládal, kombinace jakých všech květin to je, či co :D mně se ve skutečnosti příliš nelíbila. Byla na mě moc silná, já mám radši takové ty ovocné, jemnější, sladší... nesmrděla, to ne, voněla celkem pěkně, ale nic pro mě. Ačkoliv se mi ta vůně příliš nelíbila :D tak tu kampaň mám hrozně ráda, právě proto, že ji dělá Kristen :D
* * * * * * * *
Hi guuuuys, how are you? I am still tired. So tired, I hate it. I wanted to change layout today, but I am not sure, if I still want that one I was talking about few weeks ago... I am not sure if I still like it... Well, I will make another one, but change this one first, because I already don't like this one. Anyway, I have for you today something amazing, I totally love it! Kristen is still face of Balenciaga, she's still working on campaign for Florabotanica parfume and I have for you new photo for new campaign. It's absolutelly amazing. Kristen looks there gorgeous! It's sooo beautiful photo, I love it! As I wrote in article about my trip to England, I've seen the Florabotanica parfume in London, in Harrods and I smelled that... and I didn't like it that much, it was too... strong for me, but the campaign is awesome :) I am so happy that Kristen does it. I fell in love with this photo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 17.7: First photo from the set of Sils Maria

23. august 2013 at 23:00 | Angie. |  gallery updates
Berlín. Potřebuju se dostat do Berlína. Hned teď. Kristen tam je, je to tak blízko! Musím tam jet! Musím jí vidět, musím jí potkat, musím s ní mluvit... to je to, co chci, před tím, než umřu. Potkat Kristen Stewart. Nicméně.. mám pro vás další úžasnou novinku týkající se Sils Maria. Tentokrát je to fotka. Naší drahou KStew na ní nenajdete, stejně tak ani nikoho jiného z herců, ale je to fotka z natáčení, kterou na svůj instagram zveřejnila Antonia Poesy. Můžete si takhle udělat alespoň malý obrázek o tom, jak to na natáčení vypadalo :) Jsem tak nadšená, ne tak nadšená, jako z Camp X-Ray, ale pořád jsem nadšená :) Doufám, že se objeví i nějaké další fotky, ale hádám to nebude takový boom jako u Camp X, protože už nejsme v Americe, kde jsou paparazzi Kristen přímo posedlí. V Německu to hádám nebude se slídiči tak horký, i když těžko říct. To je dobře, jsem ráda, nebudou Kris tak otravovat, i když uvidíme, nechci to zakřiknout. Ale nějaká ta fotečka by sem tam neuškodila :D
* * * * * * * * *
Berlin. I need to go to Berlin. Right now. Kristen is there. It's sooo close! I need to go there, I need to see her, I need to meet her, I need to talk to her... that's what I want to. Meet Kristen Stewart before I die. Anyway, I have for you another amazing thing about Sils Maria. This time it's a photo. Yes, a photo from the set. It's not with Kristen, it's just photo by Antonia Poesy. You can't see our lovely KStew there on any of the actors, but you can imagine at least something. I hope there will be more photos but I am pretty sure that less than from Camp X-Ray, because it's not in the USA... I think that paparazzi in German are not that obsessed about Kristen.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sils Maria news: Charles Gillibert about first day of filming

23. august 2013 at 22:24 | Angie. |  Sils Maria articles
Ahoj lidi, další je jen krátký vstup. Charles Gillibert je hodně aktivní na svém Twitteru, což je skvělý. Máme čerstvé zprávy z první ruky o filmu Sils Maria, který Kris zrovna natáčí. Dřív jsem Twitter neměla vůbec ráda, ale poslední dobou mi vážně přirostl k srdci :D Nicméně, napsal nám o prvním dni natáčení, které začalo už včera, 22. srpna, ne 23., jak jsem vám sem psala, že Charles psal na twitter. Už jsem tu nebyla, když došlo k opravení té chyby, takže se omlouvám, že jsem vás takhle popletla, každopádně natáčení začlo... a tady je krátký tweet o prvním dni: "1. den natáčení. 1. scéna. Dobré počasí. Skvělé vibrace." (Vibrace pravděpodobně ve smyslu... dobrá atmosféra na place, což je super:))
* * * * * * * *
Hi guys, another one is quite short. Charles Gillibert is very active on his Twitter account, which is great. We have the best information about Sils Maria from this page. I used to hate twitter, now I love it. Anyway, he wrote about the first day of shooting. The filming of Sils Maria started on August 22, not 23, how he wrote before I left, so I am sorry for this misunderstanding, I didn't know about that change... Well, here you can read short tweet about shooting. I am sooo excited! Well, not that excited as about Camp X-Ray, but still excited.


Sils Maria news: Tom Sturridge is not part of the project anymore

23. august 2013 at 21:15 | Angie. |  Sils Maria articles
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem příííííšerně unavená, ale vážně příšerně. Byla bych klidně schopná spát celej den, ale slíbila jsem, že napíšu nějaké články, tak je teď píšu. No tohle je první z nich a úplně nevím, jestli napíšu ještě další, ale snad jo... No, o čem jiném by ten článek měl být než o Sils Maria, který se od včerejška natáčí :D Někteří lidé viděli Kristen v Berlíně, hajzlové... mít peníze, tak snad vážně jedu do Německa :D Možná si to střihnu stopem :D nebo procestuju na záchodech až do Berlína :D Ale mám pro vás dneska jednu smutnou zprávu. Kristenin kamarád a kolega z filmu Na cestě Tom Sturridge už nadále není součástí projektu Sils Maria. Odřekl svou roli, protože získal možnost zahrát si hlavní roli v jiném filmu. Nejsem si jistá, ve kterém, ale buď ve Vinterberg nebo v Far from the Madding Crowd. Každopádně si v Sils nezahraje, v jeho roli ho nahradí Johnny Flynn, který není příliš známý, soustředí se především na hudbu, ale je to prý i skvělý herec :) Sice je mi líto, že tam Tom nebude, ale chápu, že takovéhle příležitosti se neodmítají :) a zároveň mi ani nevadí, že ho nadhradí právě Johnny, když tak na něj koukám :D Kdybyste si chtěli poslechnout nějaké jeho písničky, tak můžete here, here nebo here.
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I am sooo f*cking tired! Really, I would be able to sleep whole day, but I promised to write some articles, so I am writing them now. The first one is of course about Sils Maria, because the filming started yesterday in Germany and I am sooo excited. Some people have seen Kristen in Berlin, gooood, I envy them so much! Anyway, I have for you one sad information. Kristen's friend and co-star from On the Road - Tom Sturridge is not part of Sils Maria anymore. But it has a good reason, he didn't get fired, he just got a better opportunity which he had to take. He will have a leading role in another movie. He was replaced by Johnny Flynn, known as a musician, not an actor. I am so sorry about that Tom will not be in Sils Maria, but I understand, that he decided to take a bigger part. But on the other side... I don't mind that Johnny will be in this movie... :D Who wants to listen some of his song just click here, here or here.Takže dobré dopoledne...

23. august 2013 at 10:34 | Angie. |  diary
Ahoooooj, tak jsem konečně zase zpátky :D Máte radost?
Doufám, že jo, já tedy rozhodně. Jsem úúúúplně mrtvá. Fakt totálně.
No dneska odpoledne ještě někam musím, ale jinak už budu doma a ani se nehnu.
A jaký to bylo?
Super, fakt sranda, teda to Brno.
Voda? Ale jo, taky sranda, jen byla fakt kosa, první den jsme příšerně zmokli, tak jsem zvědavá, jestli budu nemocná nebo nebudu. Tohle byl docela děs. Taky jsem se málem utopila :D Holky se cvakly v proudu a my ostatní jsme chytali věci. Slyším křik: Pádlo, pádlo, pádlo!!! Chyťte to pádlo?! :D Tak jsem se vrhla pro pádlo, jenomže mě proud strhnul a já jela. Naštěstí pádlo bylo chyceno kamarádem, takže v pohodě a já jsem se zasekla v proudu a postavila se, ale bylo to docela drsný... no a pak řvou: Barel! Barel!! Chyťte ten barel!! Tak jsem se pohnula... a hned mě to strhlo... já nemohla vůbec nic. Chytil mě kamarád, takže to vypadalo tak, že on visel na větvi, která trčela do řeky, já jsem visela na jeho ruce a druhou rukou jsem chytala barel. Naštěstí jsem ho chytila teda, no bylo to docela o hubu. Jako nikomu se nám nic nestalo, jen pár odřenin a trauma :D ale nelíbilo se mi to :D Ona tam byla o kus dál mělčina, takže i kdybych nebyla chycena, tak se mi nic nestane, ale příjemné to nebylo... no a zase jsme byli úúúúplně všichni durch :D A teď prča, že my byli tam u stromu na druhý straně řeky, než jsme měli lodě... No ale nakonec se k nim jeden z naší výpravy dostal a dovezl je k nám, ale docela adrenalin :D Možná budu mít nějaký fotky... možná :D
Každopádně jsem zpátky a jsem nažhavená na přidávání, ale asi spíš až odpoledne, teď jsem ještě ani pořádně neprozkoumala, co všechno e dělo. Jen to, že první den natáčení Sils Maria měl být až dnes, ale na twitter o něm psali už včera :D Drobný kiks, no nevadí :D
-Angie.

News about Sils Maria movie.

18. august 2013 at 23:15 | Angie. |  Sils Maria articles
Takže dobrý večer... :D Ne, dobrý, jsem v pohodě :D To je něco, co můžou chápat pouze lidé, kteří byli na Letňáku. Což vám možná někdy vysvětlím, ale dneska už se mi nechce, je to komplikované. Jak se máte? Já se mám super, jen jsem smutná, že jsem musela odjet... neberte to špatně, jsem ráda, že jsem doma, ale na druhou stranu se mi prostě na tom srazu tak líbilo, poznala jsem tolik nových skvělých lidí a strávila tam čas s úžasnými lidmi, které už jsem znala z dřívějška. Takže to bylo prostě boží. Na třetí stranu zítra hned zas na chvíli odjíždím a vůbec se mi nechce, protože už jsem se nalítala všude možně tolik, že bych ráda strávila nějaký ten čas i doma... no ale to se vracím ve čtvrtek, doufám, že někdy brzo, takže to je pohoda, jen pár dní, ale tak stejně, už mi trochu hrabe. Každopádně jsem musela něco napsat, protože jsem nechtěla odjet bez rozloučení a ten článek o 9 000 už tu straší taky docela dost dlouho :D Takže asi tak... Každopádně mám pro vás teda jednu novinku o Kristen. Jak asi všichni víte, tak natáčení velmi očekávaného snímku Camp X-Ray před pár dny skončilo... no ale Kristen má v plánu natáčet ještě i pár dalších věcí :D Ačkoliv o The Big Shoe se toho zatím moc neví a u Calli je to taky takové... pochybné... u těch ostatních drbů už tuplem :D Co je ale jasné, je role Valentine ve filmu Sils Maria. Právě dneska jsem se já dozvěděla :D, že natáčení začíná už za pár dní, 23. srpna 2013! A to pěkně prosím v Německu, takže si asi udělám výlet, až bude jisté, kde přesně v Německu :D :D Ale ne, na to už fakt nemám čas... teda čas by i byl, ale nemám na to v žádném případě peníze :D Každopádně já jsem nadšená a zvědavá :) Kristen má tedy teď pár volných dní, ale moc toho také není. Hádám si je bude užívat s přáteli a tak. Těžko říct. Hlavně nevím, kdy odjíždí... ale mohla by se třeba jet podívat i k nám... no dobře, ha ha, já vím, nepravděpodobné :D
* * * * * * *
Hi guuuuuuuuuuys. How are you? I am fine, just sad, that I had to go back home, because I loved it in Brno. Really, it was amazing and I met so much great people and I spent there few days with amazing people I knew before, so I was really excited to be there. Anyway, I'm glad I'm home, because I was away for a long, long time... but I am leaving tomorrow again. But just for... four days. Then, I may go somewhere for one day, but nothing big. I want to spend the rest of summer holidays home... well. Truth is, that we are going with my family to Spain, but on September... it far away :D Not that far, but... anyway, I want to write this article, before I leave, because I don't have time for preparing some other, I don't want to leave without saying goodbye and without saying something new about Kristen, when I know something. I have for you new information about filming of Sils Maria movie. It starts on August 23 in Germany, sooo... it seems like I'm going to Germany too :D Anyway, I can't wait for it and I am so happy, that Kristen has got so much work this summer, I am soooo excited about Camp X-Ray, as you probably know, the filming is already done now, so Kristen's got some free time, but not that much.


9 000 visitors!

12. august 2013 at 17:28 | Angie. |  diary
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem super, jen zítra zase odjíždím... překvápko no :D Je to trochu nečekaná záležitost, tak nevím, jestli se mi povede vůbec nějaké články přednastavit :D Každopádně z čeho jsem dneska nadšená, kromě toho, že Kristen s Twilight vyhrály ty ocenění, je fakt, že už mi včera teda, což jsem si nevšimla :D návštěvnost překročila 9000! Což je naprosto úžasný a já vám za to všem hrozně moc děkuju :) Už se nemůžu dočkat, až bude 10 000, na to se těšte, to bude party hard... no dobře, možná ani ne :D Ale bude to skvělý, ale i tohle skvělý, naprosto úchvatný a miluju vás za to! :)

Teen Choice Awards 2013: Kristen won four awards

12. august 2013 at 12:47 | Angie. |  articles
Ahoj lidi, jak se máte? Jsem šílená, koukala jsem se včera na Teen Choice Awards... ale vzdala jsem to asi ve 3:18, protože se mi vybil počítač a já byla líná jít si dolů pro nabíječku :D nevím, byl chudáček nějakej unavenej, normálně vydrží mnohem dýl. Každopádně mám pro vás dvě zprávy o TCA 2013... první z nich je, že tam Kristen nebyla. No nebo teda co já vím, tak tam nebyla :D Což je teda docela dost na prd, těšila jsem se, že by mohly být nějaké nové fotky z akce, ale zase na druhou stranu jsem to tak nějak trochu očekávala, že nepřijde. Přeci jen natáčí Camp X-Ray a i když měla mít včera údajně volno, tak ho holt asi chtěla využít nějak jinak. Hlavně možná musela potvrdit účast do nějaké doby a nevěděla, jestli bude moc dorazit, tak ji nepotvrdila. No to se nedá nic dělat. Ta druhá věc je fakt, že Twilight Saga: Rozbřesk - 2. část vyhrála celkem 7 cen. Kromě těch, které vidíte dole, vyhráli ještě Taylor Lautner a Robert Pattinson. Robert za herce v kategorii Romance a Taylor v kategorii Sci-Fi/Fantasy:D Twilight fanoušci se holt rozhodli, že to takhle hezky naposledy rozdělí:D No a Screen Stealer ukradl Kellan Lutz. Smutné je, že tam ani jeden z nich naposledy za Twilight nebyl... nebo o tom teda nevím, nedokoukala jsem to, ale co jsem tak hledala, tak nebyl.. což je docela na nic. Ale je super, že vyhráli tolik cen :) a hlavně, že Kristen vyhrála v obou hereckých kategorií :) na nejlepší polibek se ještě čeká, tak uvidíme, jak to dopadne...
* * * * * * * *
Hi guuuys, how are you? I am crazy, I was watching Teen Choice Awards yesterday, but I gave up at 3:18 a.m., because my computer automaticaly fell asleep because of low batery and I was too lazy to go for it down stair. I have two things which I want to tell you about TCA 2013. First, Kristen was not there. Yes, I know, that's sad and awful, I still hoped, that she will come. Second, she and The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 won seven awards. Two for a Choice Movie, in categories Romance and Sci-Fi/Fantasy, two of them won Kristen, for best actress Fantasy/Sci-Fi and Romance... one won Taylor Lautner for best actor in Sci-Fi/Fantasy and Robert Pattinson for best actor in Romance. The screen stealer for this year was Kellan Lutz. So, that's it. But none of them appeared there. Which sucks. We still don't know what about Choice movie liplock, where were Kristen with Robert nominated, so we will see...

Choice Movie: Sci-Fi/Fantasy "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2"
Choice Movie: Romance "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2"
Choice Movie Actress: Sci-Fi/Fantasy Kristen Stewart, "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2"
Choice Movie Actress: Romance Kristen Stewart, "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2″

P.S: Poprvé od smrti Coryho Monteitha veřejně vystoupila Lea Michele, která vyhrála v kategorii TV actress: Comedy. Dostalo mě to, brečela jsem jako želva :( Je to vážně hrozné, co se stalo, a ona je neskutečně silná a statečná a za to ji obdivuji. Kdo by chtěl vidět, o čem mluví, může se podívat tady.

Please, mind the gap between the train and the platform.

11. august 2013 at 23:42 | Angie. |  diary
Hello guuuuuys! I am BACK! Are you happy? I am actually, really, really... It's great to be home again, I missed that. I actually didn't want to go home yesterday, but now I am glad I'm here. It was sad to leave London and all the people there, but... I missed my family and friends, I missed you and my blog... I missed my dog...
Éééééé... co mi ale nechybělo je fakt, že ať řeknu cokoliv, tak mi všichni rozumí :D Mám hrozný návaly. Přemýšlím v angličtině. Fakt jo, je to skoro až šílený. Včera, když jsem přijela asi o půlnoci domů, jsme si ještě povídali s mamkou a s bráchou a já jsem se pořádně nedokázala vyjadřovat, jak jsem byla zblblá z tý angličtiny. Protože jasně, jela jsem tam s kamarádkou, která je češka a bydlela jsem s ní v rodině, ale stejně člověk dost často musel mluvit jenom anglicky a slyšíte kolem sebe tu angličtinu prakticky nonstop, takže vás to pak už nutí přemejšlet anglicky. Jednou jsme jely pozdě na večeři a já místo: Přijdeme pozdě! vykřikla: "Budeme pozdě!" Jakože... We will be late! No prostě jsem magor :D Asi se po mě teď chce, abych vám napsala, jaký to bylo v Londýně. No nebojte se, dostanete ode mě takovej román, že to ani nikdo nebude číst, to si nemyslete :D :D Kde jen začít... no... asi bych mohla začít příjezdem. Ale nebojte se, nebudu to rozepisovat po dnech, to bych tu taky mohla bejt do Vánoc a já ten článek chci stihnout napsat dneska :D
Ale začala bych asi tím, jak jsme letěli.
British Airways na Heathrow.
Jasný, super... no ne pro mě :D
Já nesnáším létání, hrozně se bojím létat, fakt příšerně moc, přestože s rodičema jsme na dovolený lítali docela často. Takže když začaly turbulence a rozsvítilo se, že si máme zapnout pásy (ne, že by mě napadlo si ho někdy rozepnout), tak jsem se skoro začala modlit, aby to proboha nespadlo :D Já vím, jsem magor. Ale to, co předvedl pilot, rozhodně nebylo hladké přistání, taková rána, já měla pocit, že musí nutně urvat podvozek :D Takže jako už v den, co jsme přijeli, jsem měla hrůzu z odletu :D Zbytek románu v celém článku :D

Comic-Con Madness 1.1 - Gallery update 17.6: Comic-Con 2011 - Portraits

10. august 2013 at 10:46 | Angie. |  gallery updates
Tak jo, teď jsem se naštvala. Celej článek prostě zmizel a já ho musím napsat znova, to fakt nasere. No... je to poslední. Měl být ještě jeden, který jsem chtěla vměstnat do jednoho z těch dní, který jsem vynechala, ale holt tam prostě budou díry no... jsem unavená a teď ještě k tomu i naštvaná :D Mám pro vás teď portréty z Comic Conu 2011. Co si pamatuju? Že tohle bylo focený 3. den, protože SWATH panel nebo teda asi spíš tiskovka, byla 3. den Comic Conu tohohle roku. Kažopáně ty fotky miluju, Kristen to tam nehorázně sluší a k tomu jsou tam Chris a Sam, takže to je další plus :)
* * * * * * * *
All right, I am pissed off now. Whole article just disappeared and I have to write it again. This is the last one, I thought I will publish another one, one of those days I didn't prepare anything for.. but I won't because I am tired and angry. I have for you now Comic Con portraits by Entertainment Weekly from SDCC 2011. They are with Snow White and the Huntsman cast and I love them so much. Kristen looks there lovely:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Comic-Con Madness 1.0 - Gallery update 17.5: San Diego ComicCon 2011 - Day 3 - Snow White and the Huntsman Press Conference

9. august 2013 at 15:41 | Angie. |  gallery updates
No, tohle už je skoro poslední, protože nemám dost času. Není článek na každý den, omlouvám se, to jsem nezvládla. Ale vynechala jsem asi jen dva dny, i tak myslím, že si vedu poměrně dobře :D alespoň na to, že jsem tak ukecaná a s nastavováním začala v sobotu :D Nicméně mám pro vás fotky z tiskovky Sněhurky a lovce z r. 2011. Co si pamatuju z tohohle Comic Conu? Pamatuju si, že jsem asi nikdy v životě neviděla tu tiskovku celou :D Což je opravdu trestuhodné, ale je to tak :D Taky si pamatuju, že Kristen a Charlize se celkem dobře bavily :D A taky sem si pamatovala, jak to Kris hrozně slušelo a tady je důkaz :)
* * * * * * * * *
Well. This is almost the last one, because I don't have enough time. I want to finish what I started, so I have one more prepared, but I don't really know, if I can make it. It's almost midnight and we are leaving at 6 a.m. So... I should go to sleep. It's sooo late. What i remember about Comic Con 2011. I remember that I've probably never seen Snow White and the Huntsman press conference full... that's what I remember :D And that Kristen and Charlize had pretty good time together. Kris looks lovely :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com