January 2014

Gallery update 25.8: New portraits from Sundance

31. january 2014 at 23:54 | Angie. |  gallery updates
Věděli jste, že existuje skupina lidí, která shipuje (tedy spojuje do páru)... Draca Malfoye a... jablko a říkají tomu Drapple? :D Prej existuje i pár fanfiction, která si asi musím přečíst :D Já jsem to netušila, až doteď :D Jen jsem tak přemýšlela při sledování jednoho z mých oblíbených filmů (Vězeň z Azkabanu), co má Draco pořád s těma jabkama :D tak jsem se koukala do googlu, jestli jsem jediná, koho to zajímá... a vyjelo tam na mě tohle :D :D No odteď jsem rozhodně fanoušek Drapple :D No nic, musím mít 41, protože je to liché číslo. Stíhám to, takže se s tou 40 nesmířím :D Jsem posedlá lichými čísly, spíš úchylná, až na devítku. Takže mám pro vás 8 nových portrétů ze Sundance. 7 z nich je z té úplně první série no a ten poslední je další pro The Hollywood Reporter, kterou osobně miluju nejvíc ze všech těhle nových portrétů a je jedním z mých oblíbených úplně ze všech, který se ze Sundance objevily. No z těch, kde je Kristen sama, z těch nových 7, se mi asi nejvíc líbí ta první a ta 4. z těhle čtyř, které jsem vám vybrala pro aktuálku. Zbytek potom v galerii :)
* * * * * * * * * *
Did you know, that there is a group of people who... ship Draco Malfoy with an apple and call them Drapple? :D I didn't know until now! I just thought about what he has with those apples, always... :D so I googled, if it's just me, who is interested in it :D and then I found out that... it exists :D Drapple. I am definitly Drapple fan :D Anyway, I want 41 now, it's an odd number :D I love odd numbers except nine. I have for you 8 new portraits from Sundance. First 7 are from that biggest session, all of them are just with Kristen. The last one, which I actually love the most, probably, is for The Hollywood Reporter, it's one of the best from all of those portraits which were published, in my oppinion. I love it. Kristen looks gorgeous, from those new solo ones I like especially the first and the last one which I used for this update.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

MTV News with Josh Horowitz: Wearing Swag vs Going Naked

31. january 2014 at 23:10 | Angie. |  videos
Prostě musím mít v lednu alespoň 40 článků. Chci zveřejnit ještě jeden, ale nevím, jestli to stihnu před půlnocí. Musím, protože zaprvé... 40 vypadá líp, než 39... a zadruhý od určitýho momentu mýho života, kterej nedokážu tak docela identifikovat... nemám ráda číslo 9. Fakt ne. Leze mi na nervy :D Nevím proč. Mám ho v datu narození... a to je asi jediná chvíle, kdy jsem ochotná ho akceptovat. Mám úchylku na lichý čísla, ale poslední dobou už radši sudý, než č. 9 :D Jsem trochu magor, neřešte mě :D Zase se mi třeba víc líbí, že je mi 19, než až mi bue 20 :D No nic. Mám pro vás jedno další vtipné a úžasné video od MTV superstar :D Joshe Horowitze ze Sundance, kdy opět udělal takovou malou anketku a ptá se různých lidí na to, jestli by radši oblékli Swag a nebo byli nazí. Koukněte, co odpoví Kristen, je to v 0:15. Je tam sice jen malý okamžik, ale celé to video je skvělé, stojí za to se na něj podívat. Je tam Shailene-nevimjestlisetakhlepíše-Woodley, Anna Kendrick, Chloë Grace Moretz a mám takový tušení, že tam byla i Dakota Fanning, ale nejsem si jistá už... viděla jsem ho už včera večer a koukala jsem i na jiné video, kde byla Elle, tak už nevím. Ale určo tam byl ještě i Nicholas Hoult, třeba. A taky se teda ptají i na jiné věci. Takže se mrkněte :)
* * * * * * * * *
I just had to have at least 40 articles in January because first... it looks better and second, I have a strenge obsession... I hate number 9. I really don't like 9. I don't know where it comes from, I've never had problem with this number, but some time... since I don't know exactly when, I don't like it. I have it in my birthday date... which is the only time I accept that :D But... I like more being 19 than 20... I am kind of freak. Doesn't matter. I have for you another funny and amazing video from Sundance Film Festival with MTV News superstar, Josh Horowitz. This time... the question is... Would you rather wear Swag or going naked? See what Kristen says on 0:15. Take a look. Unfortunatelly, she's there just for a moment, but the video is great full, Shailene Woodley is there and Anna Kendrick (Kristen's co-star from Twilight movies) and Chloë Grace Moretz, and more and more so take a look :) Maybe also Elle Fanning, not sure about that.


Short news about American Ultra

31. january 2014 at 12:54 | Angie. |  American Ultra articles
AmeUl... tak ode dneška nazývám film American Ultra :D Já vždycky nějaký obrázky uložím nějakejma zkratkama, no ten ofocenej tweet jsem uložila jako AmeUl... to zní skoro jak něco nemravnýho :D No nic :D Moc dlouho mi to nevydrželo, že nemám náladu na blog. Po dnešní zkoušce z matiky jsem potřebovala něco... neučícího. Musím se učit, to je jasný a dost hodně, protože v úterý musím napsat test ze španělštiny alespoň na 60%, ale... teď fakt ne. Musím jít do práce aspoň na chvíli, vůbec se mi nechce, ale už jsem to slíbila... asi za hoďku tam půjdu. A až se vrátím, tak se budu muset učit... zase... a nebo dokoukám The Fifth Estate, vidím to spíš na to :D Musím to dokoukat, koukala jsem se na prvních 30 minut, ale už bylo moc pozdě (spíš brzo:D), abych to dokoukávala a pak jsem kvůli tý blbý matice vůbec neměla čas to dokoukat. Jinak jsem teda zkoušku z matiky... NEUDĚLALA. Děkuju vám všem za podporu, no pokaždý to nevyjde. Ale nějak to ani neřeším, tolik mě to neštve... protože jsem to tak nějak čekala. Občas to prostě člověku nesedne... a nevyjde to no, zkouška je od slova zkusit. Pro mě to bohužel znamená opakovat celej předmět, páč VŠE má na zkoušku jenom jeden pokus. Ale jsem s tím tak nějak v pohodě, ta zkoušející mě hodně podpořila a potěšilo mi, co mi říkala, byl to povzbudivý patnáctiminutový rozhovor, ačkoliv mě z těch definic ani nezkoušela, tak nějak to kvůli tomu testu už nemělo ani cenu. Což mě teda nakrklo, protože jsem se včera vůbec nemusela učit... no nic. Stává se. V červnu už to dám. No... mám tu pro vás jednu novinku týkající se filmu American Ultra s Jessem Eisenbergem, se kterým se Kristen už setkala ve filmu Adventureland. Stejně jako se Kristen setká se svým starým kolegou, také se setká se starým místem, kde už jednou natáčela... natáčení má totiž začít na konci března v New Orleans, kde Kristen už natáčela před několika lety film Welcome to the Rileys a navštívila ho i při letošním tripu napříč Amerikou. I Still Alice se má natáčet v březnu, ale kdo ví, jak to s tím nakonec bude. Tyhle informace jsou takové nepotvrzené, jediné potvrzené je, že Kristen skutečně bude hrát dceru Alice - Lydii.
* * * * * * * *
AmeUl... that's how I will call American Ultra from now :D I saved that tweet with that name. Well... HI! No.. it didn't last very long time when I didn't have mood for blog. After today's exam from maths, I just need some time when I... don't study. I have to pretty hard because I have to pass my Spanish exam on Thuesday, but not now. I have to go to work in an hour... for some time. And I will study then... or watch The Fifth Estate, that's more probable. I need to watch it, I watched first 30 minutes but than I had to learn Maths and... I didn't have time for it. Oh God, I don't want to go to work.. :D but I have to, I already promised that. Anyway... I did NOT pass the Maths exam. I don't really mind, I didn't even cry as I expected, I am fine... it happens. I tried, it didn't work out, well.. I will pass it on June, I don't care as much as I expected. Well... now I have for you some news about American Ultra. Kristen will come back to New Orleans, shoot another movie, this time it's American Ultra with Jesse Eisenberg and the filming was set to start in the end of March. Still Maria is also set to start on March, but.. who knows, how it's gonna be with that, the only thing we know is, that Kristen will play there.


Zkouška je od slova zkusit.

30. january 2014 at 13:15 | Angie. |  diary
[takhle budu vypadat zítra na ústní :D]

Ahoj lidi, jak se máte?
Já jsem se zrovna vrátila z testu z matiky.
Po testu z matiky následuje ještě ústní... po testu z matiky mám také pocit, že nemá cenu, abych na tu ústní chodila. Ano, jasně, potřebuju "jen" 12 bodů z 60, abych měla šanci ještě to dát, ale právě... po těch příkladech, který jsem tam měla, netuším, jestli těch 12 vůbec dosáhnu. Fakt šílený, vůbec jsem tam neměla ten typ příkladů, který umím nejvíc... a teď je mi fakt špatně. Ale na tu ústní budu mít jednu profesorku, která se zdá být jedna z těch hodnějších, takže... snad to nebude tak hrozné... ale.. no zkouška je od slova zkusit. Takže holt si to když tak zopakuju, co já vím, uvidíme. Uvidíme no. Chtěla jsem vám říct, že teď nemám zrovna náladu psát na blog. Možná je to tou matikou, možná obecně tim zkouškovym, mám hrozný nervy a teď se o Kris objevují hlavně rozhovory, na které nemám čas, abych je přeložila. Neznamená to, že nebudu vůbec online nebo že vůbec nic nenapíšu, třeba se tu ukážu hned zejtra s pěti článkama, ale nevím, netuším, momentálně nemám vůbec chuť na nic, jen si lehnout a spát, i když se musím učit nazpaměť milion definicí. Ale ž se najim. Začnu, až se najim a pak budu mít... 10 hodin. No... pokud půjdu spát o půlnoci... což bych nemusela, já stejně včera usnula až tak ve čtyři, i když jsem šla spát v půl jedný... no... prostě... jsem na nervy a v takovym stavu jsem většinou dost nepoužitelná. No.. založila jsem si ask.. protože tak nějak... jsem podlehla :D Kdybyste měli pocit, že vám tu chybím a chtěli byste se mě na cokoliv zeptat, tak můžete, budu ráda :D

ask.fm/AngieTussaud


Layout no. 12

28. january 2014 at 0:21 | Angie. |  past layouts
imagebam.com

12. design pro mě znamenal něco výjimečného. Kromě toho, že se mi vážně líbil a pořád líbí a že si myslím, že to byl jeden z nejlepších designů, jaké tu na blogu byly... tak byl dělán především speciálně na oslavu 1. druhých narozenin blogu, které byly 6. prosince 2013. Zároveň je to také asi jediný design, který jsem změnila z jiného důvodu, než proto, že mě začal štvát a nudit. Naopak, byla jsem dokonce smutná z toho, že ho měním a nebyla jsem si jistá, že to mám udělat... ale jednou už jsem slíbila, že na 2. druhé narozeniny bude nový design, že jsem ho už vyměnit prostě musela. Hlavně jsem vyrobila ten nový už před nějakou dobou a visel mi na zkouškovém blogu... nechtěla jsem, aby mě přestal bavit dřív, než ho vůbec nám na hlavní stránku, protože jsem sice plánovala dělat nový, ale nakonec to nevyšlo a teď nemám vůbec čas. Mimochodem, dneska a ve středu tu pravděpodobně vůbec nebudu, jen, abyste věděli. Matika ve čtvrtek, budou to nervy a asi to nedám, ale učit se musím. No... ačkoliv mi ten 12. bude chybět, tak ten 13. se mi zatím líbí dost. Nevím, jak vám, hádám nezlomí rekord designu na nejkratší dobu, no zároveň pochybuji, že by zlomil rekord v době, kterou tu strávil design č. 11. Je z fotek z večeře, která proběhla v Sundance po promítání Camp X-Ray, po oficiální první premiéře. Ty fotky se mi hrozně líbily. A tak jsem je využila. Nakonec to dopadlo úplně jinak, než jsem chtěla, ale líbí se mi to. Jinak se teda omlouvám, že jsem zakryla Lanea Garrisona... ale sorry, ten na mě fakt nebude ze záhlaví čučet ani den, natož třeba měsíc :D Nic proti němu, ale na designu ho mít nemusím :D Hlavně se mi ta velká fotka Kris nikam jinam nehodila... takže to tak nějak vyšlo :D Je to takový kontrast tmavého pozadí a světlé stránky a to se mi na něm myslím líbí nejvíc. Bojovala jsem s tím, jak ho nastavit, no nakonec to dopadlo takhle.
* * * * * *
The 12th layout had a special meaning to me. Except the fact, that I really loved that and that I think it was one of my best designs... It was made especially for the 2nd birthday of this site, for the first 2nd birthday which was on December 6. It is also probably the first design, which was changed before I got bored... but I promised another birthday design on second 2nd birthday of this site, which was tomorrow, so I made it. The main thing I like about new designs is, that I love coming here just to watch them. I am usually pretty happy when I put it here and I am nosy what are you going to say. Well... I have to say that I will miss the 12th one and that maybe, just maybe... was too early for change this time. But once I made a new one, I couldn't wait much longer, because it was on the blog where I try all designes.. and I didn't want to... stop like it before I even put it here. The new one was ment to be completely different. But this is what I made in the end from photos from that dinner after screening at Sundance Film Festival. And yeah, I think I had better ones, but I kind of love it and I hope that you like it too.

Second 2nd Birthday. Oh God, I almost forgot!

27. january 2014 at 23:52 | Angie. |  diary
Ahoj ahoj ahoj.
Jsem fakt tupec. Jsem totální tupec!
Jinak teda mimochodem, jo ten film se mi nelíbil, ale tu animaci tancujícího Leonarda sem asi budu teď dávat docela často :D Dneska je 27. ledna 2014! Což znamená, že jsou to přesně dva roky od TOHOHLE článku, kdy jsem oficiálně prohlásila, že mě nebaví furt strkat věci do galerie a připravovat se na to, že to tu otevřu a prostě jsem to udělala. A bylo to přesně ve 23:52. Takže jsem tenhle článek dala taky zveřejnit na tenhle čas, ale nemyslete si, že by byl nějakej připravovanej, vůůůůbec :D Najednou jsem koukla, kolikátýho vlastně kurňa je a ono 27.! A já debil půl hodiny před okamžikem, kdy to budou přesně dva roky, narychlo házím na blog nový narozeninový design a píšu tenhle článek.
Vzhledem k tomu, že oficiální uvítací zpráva a otevření tohohle blogu proběhlo měsíc a půl po založení blogu, slavím tak narozeniny dvakrát. Není to úplně tak, že bych slavila, spíš si tak ťuknu neviditelnou skleničkou a popřeju si sama sobě, ať tu oslavím i ty další. No tohle jsem druhé druhé narozeniny... a neříkám druhé druhé proto, že bych se spletla, píšu druhé druhé schválně. A právě jsem vám vysvětlila proč. První druhé narozeniny byly 6. prosince 2013... a znamenají pro mě asi víc, než ty druhé druhé... ty jsou spíš tak... z malichernosti. Ale stejně musím připomenout den, kdy jsem tu seděla, stejně, jako tu sedím teď, venku byla tma tmoucí a já jsem se prostě nakrkla a rozhodla jsem se, že prostě končím s rozcestníkama, začínám s článkama. Tehdy jsem neměla vůbec čas začínat s novým blogem, ale přesto jsem to udělala a jsem za to nesmírně ráda :)


Víc jsem význam tohohle blogu a všech lidí, které jsem díky němu poznala, rozebírala v článku o prvních druhých narozeninách, takže to nebudu tolik prožívat, hlavně proto, že jsem sama idiot a úplně jsem na to zapomněla :D Chci jen říct tolik... Nesmírně si vážím toho, jakou dobu jste to se mnou vydrželi. Mám vás všechny hrozně ráda, vaše komentáře mi vždycky zlepší náladu, ať už mám jakkoliv špatný den a ačkoliv nechápu, jak je možné, že vás pořád baví sem chodit :D tak jsem strašně ráda, že to děláte. Miluju vás všechny, jste nejlepší! Ženete mě dál tímhle blogovým životem, tím, že čtete mé články a chodíte sem, a doufám, že mi to ještě dlouho vydrží a že tu budu před půlnocí psát podobný článek i o 3. narozeninách příští rok! Momentálně nemám tušení, co by se mohlo stát, co by mě přinutilo tenhle blog zrušit nebo pozastavit, ale stát se může cokoliv, tak doufám, že se nic takového nepřihodí, protože by to byla co? Byla by to škoda. A hlavně byste mi chyběli vy všichni, co sem chodíte, nesmírně, nehorázně moc :)
Už se s vámi rozloučím.
[animka od mé milované Clove k prvním 2. narozkám <3]
Dobrou noc! A snad se vám líbí nový design :)

Co mě první napadlo, když jsem si uvědomila, že jsou dneska narozeniny blogu?

The Wolf of Wall Street... přišla jsem, viděla jsem... a jednou stačilo.

27. january 2014 at 16:55 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Jednou za čas mě chytne taková mánie, že bych furt psala kecací články. Tenhle jsem napsala ve stejnej den, jako ten o Třetí hvězdě, ale bylo mi blbý ho zveřejňovat hned :D Víte, že chodím do kina docela dost často. Jsem filmový maniak. Chodím do kina, stahuju filmy, koukám na ně, kde se dá, sleduju, co je nového, každý den jdu na IMDB, abych zjistila, jestli není nějaký nový trailer. A jednou za čas se stane, že jdu do kina na něco, co mi doporučí hrozně moc lidí a všichni říkají, jak je to skvělý film, a že to rozhodně musím vidět. A tak na to jdu. A potom jsem zklamaná. Nestává se mi to moc často. Přestože chodím skoro na všechno, tak si filmy, na které jdu, pečlivě vybírám... a když jdu na nějakou blbost, většinou vím už předem, že to bude blbost, ale hraje v tom někdo, koho prostě chci vidět. O Vlkovi z Wall Street jsem toho slyšela hodně. A prakticky jenom chválu. A tak jsme šli, já, máma i táta, všichni jsme to chtěli vidět a nevěděla jsem o nikom jiném, kdo by šel. Rozhodně mi nevadí chodit do kina s našima, nepatřím k těm lidem, kterým to připadá trapné :D No... už od začátku jsem tak nějak tušila, že jsem možná neudělala dobře.

Ta nedlouhá chvíle, ve které se ve filmu objevil Matthew McConaughey byla nakonec skoro jediná věc, kterou jsem si užila. Ale to trošku předbíhám. Začala bych od začátku. A nebo možná odprostředka? A nebo já nevím, od čeho, začnu od toho, co mě první napadne.

Tím prvním, co mi proletí hlavou v souvislosti s tímhle filmem je Zlatý Glóbus a Oscarová nominace pro Leonarda DiCapria. A ano. Naprosto souhlasím s tím, že Leo byl úžasný a dokonalý a jeho výkon v tomhle filmu byl skutečně skvělý a hodný obou těch ocenění, ačkoliv si nejsem jistá, jestli mu Oscara náhodou nevezme již zmiňovaný Matthew McConaughey z Klubu poslední naděje, který kvůli této roli shodil 22 kilo a podle všeho se Leovi svým výkonem vyrovnal, ačkoliv nemůžu soudit, Klub poslední naděje jsem zatím ještě neviděla, ale doufám, že to brzy napravím. Co se ale týče filmu jako takového... dojem z něj, je dosti rozporuplný. Vztah po týdnu od shlédnutí se stále více a více přibližuje k negativnímu.
A opět přecházím do částí, ve kterých by se mohly objevit nějaké spoilery, ačkoliv s tím moc nepočítám, ale dál jen na vlastní nebezpečí no...

Gallery update 25.7: New Behind the scenes photo from Camp X-Ray set

26. january 2014 at 21:36 | Angie. |  gallery updates
Parfém Rosabotanica už je k mání... stojí víc než 2 tisíce korun... a to je hodně. Už jsem si čichla k Florabotanice v jednom hodně drahém obchoďáku v Londýně... a to bylo nejspíš nejblíž, co jsem se k němu dostala, protože rozhodně nehodlám utratit 2 tisíce za parfém. Já vím, je to Balenciaga a rozhodně jsem čekala nějakou takovouhle cenu, ale nemusím mít všechno :D Mimochodem miluju filmy, o kterejch ani nevím, že existujou, pak je dávají v televize a já znám každýho druhýho herce, kterej v tom hraje :D Voldemort, ten hlavní z Avatara, Hank McCoy, Mařenka - lovkyně čarodějnic, Neznámý, Aramis, Davos, Le Chiffre, Caravaggio, Ohař a Effy... kdo si to přeložíte na herce, jste dobří, docela dobrá challenge, kdo si to natipuje? Víte aspoň někoho? Kromě Voldemorta, toho ví každej :D No nic, nevadí :D Jen, kdybyste se nudili :D Jinak je to dost na palici... takovej ukázkovej příklad toho, jak filmy ničí řeckou mytologii, ale což :D nevadí. Každopádně mám teď pro vás novou fotku z natáčení Camp X-Ray, na které je Peter Sattler, JJ Soría a samozřejmě Kristen, no ještě je tam jeden týpek v uniformě, ale není moc šance zjistit, kdo to je, protože má přes hlavu Peterovu ruku :D Každopádně jsem ráda, že se objevují nové fotky :) a tahle se mi moc líbí, je skvělá :)
* * * * * * * * *
Rosabotanica parfume costs more than 2 000 crowns... That's a lot. I smelled Florabotanica ones in one really expensive shopping center.. and it was probably closest I will ever get in my life, because I am definitely not going to buy parfume for 2 thousand crowns. I know, it's Balenciaga, I definitely expected that it's gonna be expensive, I actually expected it this high, but I still feel like it's way too much :D I love movies which I've never seen but I know almost every second person who plays there :D Anyway, I have for you now new behind the scenes photo from Camp X-Ray set with Peter Sattler, JJ Soría and Kristen, and some other guy, but there is no chance how to find out who is that thanks to Peter's arm.. :D But I love this picture :)

imagebam.com

2014 Sundance Film Festival: Interview with Josh Horowitz and with Ben Lyons

26. january 2014 at 20:35 | Angie. |  videos
Myslím, že není zrovna dvakrát moc lidí, se kterými Kristen... ráda dělá rozhovory, jakože opravdu ráda... myslím, že není zrovna ten typ, který by si propagaci filmů nějak extrémně užíval, samozřejmě taky záleží, kde a s kým zrovna je a je to součástí její práce, jasně, ale dělat během jednoho dne miliardu různých rozhovorů msí být rozhodně dost náročné, nejen z toho hlediska, že se všichni ptají dost na to samé :D ale zkrátka člověk už potom asi ani nemá náladu s někým dalším ještě mluvit. Ale osobně si myslím, že rozhovory s Joshem Horowitzem z MTV nebo s Benem Lyonsem z Extra TV jsou výjimkou. Možná mi to tak jenom připadá, ale nemyslím si... myslím, že mi přijde Kris v rozhovorech s nima víc v pohodě právě díky tomu, že je zná víc, než jiné lidi. Josh je... Josh no, Horowitz, já ho mám hrozně ráda, rozhovory s ním jsou vždycky hrozně vtipné a zábavné a on je takovej správnej, je fakt skvělej, z mýho pohledu. Třeba ty jeho neustálý kvízy, třeba na Comic Conu, ty prostě miluju, viděli jste ten s castem z TMI? :D Ten byl dokonalej... no nic, odbočuju. No a Ben Lyons? Animace, co jsem dala nahoru, jsem si prostě nemohla odpustit. Ben mi přijde jako vážně skvělej kluk (říkám kluk no, nevím, jak ho nazvat, na označení MUŽ mi přijde ještě moc mladej:D), působí na mě hrozně upřímně a přátelsky a mám ho ještě radši po rozhovoru s ním, který jsem před chvílí viděla a který vám sem možná hodím za chvíli a nebo zítra, těžko říct. Mimochodem, dneska jsem poprvý jela autem bez táty! :D Já teda oficiálně moc nesmim, páč je to auto firemní, ale jen jsme jely s mámou nakoupit :D já vím, furt tam byla máma, ale ona mi nemůže radit nebo mi do toho kecat, páč neumí řídit, takže to bylo všechno na mně :D Což bylo fajn, ale trochu děsivé :D ale vrátím se zpět k tématu. Ten první rozhovor je s Joshem, stejně jako ten další, no ten první je takový odlehčený, o tom, že někde slyšel, že Kristen neumí hrát bowling a několik kolegů z filmu Camp X-Ray mu to potvrdí a nakonec to potvrdí i Kris s tím, že říká, že je zvyklá, že je dobrá ve všem :D ale prostě neumí hrát bowling. No ty další dva, o těch trochu podrobněji. No tak nejdřív ten s Joshem. Hlavním tématem je Kristenina dlouhá pauza, dvouletá, po Breaking Dawn je CXR vlastně její první film. Josh se jí ptá, jestli byla ta pauza plánovaná, no Kristen odpovídá, že sice nějakou dobu přemýšlela, že si dá nějakou pauzu, ale že tahle konkrétní nebyla plánovaná, že se zkrátka neobjevil žádný projekt, do kterého by skutečně chtěla jít. Že je jinak velký workoholik, že je schopná pracovat i přes Vánoce, když na to přijde, ale že zkrátka nepřišlo nic, co by jí přesvědčilo, že by do toho měla jít a tak se z toho vyvinula ta pauza. No ten poslední rozhovor je právě s Benem Lyonsem. V tomto rozhovoru spolu vtipkují na téma sociálních sítí, že kdyby si Kristen založila veřejný Instagram a Twitter, tak by internet explodoval... což je možná pravda :D Pak mluví o natáčení Camp X-Ray, o tom, že natáčení trvalo jen kolem 20 dní a Kris říká, že miluje, když se musí na něco takhle plně soustředit, s čím zároveň ani nemá problém, plně se ponoří do své práce. Dále říká, že role v Camp X-Ray pro ni byla skutečně velkou výzvou a že se ani moc dlouho nemusela rozmýšlet, jeslti to vzít nebo ne. No nakonec ještě mluví o samotném festivalu v Sundance, že se tam cítí velmi dobře, protože tam se lidi skutečně zajímají o nezávislé filmy. No úplně na závěr se jí ptá na Oscarové nominace, jestli je někdo, komu fandí, tak říká, že zatím moc filmů neviděla, ale že viděla Klub poslední naděje (Dallas buyers club) a že ten se jí skutečně líbil. Tak konečně jsem tenhle článek dopsala, střídavě jsem se učila a střídavě jsem dělala hovadiny, tenhle článek vzniká už asi 4 hodiny :D
* * * * * * * *
I think there is not many people Kristen really... likes make interviews with.. she's not really that kind of actress who truly enjoys the promoting of her movies, she does all of those interviews, because it's part of her job but I don't really think it's something she... likes that much, you know like... yeah, maybe sometimes, but it's usually pretty tough and many people want to do an interview with her and it has to be quite hard to come through all of them... but I personally thinks, that Josh Horowitz and Ben Lyons are her favorite, because she knows them better... and I actually love them both because... Josh, well, it's Horowitz, his interviews are the best ever, I mean, the funniest and greatest and I love them. Especially his quizes at Comic Con :D And Ben, well, Ben is just... so sweet and he seems to me that he's really great, honest and sympatic. I like him even more after one interview which was made with him where he talks about Kristen and I will publish it later. Right now I have for you three short interviews. Two of them are with Josh and one of them is with Ben. The first video is not just with Kristen but also with other people from the cast of CXR, they are asked about the truth about Kristen's skills in bowling... and it's pretty funny, how they all answer, that she's really bad and how she admits it in the end of the video too. Well the other two interviews are mainly about her two-year-long break from acting. Josh says that Camp X-Ray is her first movie after Breaking Dawn, so he asks her, if the break was planned... well... if your main language is English, you can watch it and you will understand, so check out both of these interviews, I love them. Kristen looks gorgeous and it's actually also pretty interesting.
Third Star || Třetí hvězda

25. january 2014 at 17:30 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Ahojte. Než přejdu k hlavnímu bodu programu :D ráda bych toto nějak uvedla. Založila jsem rubriku Angie and her movie experiences, protože už se mi nechce házet moje dojmy z filmů do rubriky diary, takže je všechny přeházím sem, až se mi bude chtít. Nejdřív bych chtěla říct, že tohle nejsou recenze jako takové. Jsou to dojmy, které mám z filmů, které jsem viděla, o filmech, které jsem viděla a tudíž vám nemůžu slíbit, že budou bez spoilerů. Spíš vám můžu slíbit, že budou se spoilery, protože napsat recenzi je pro mě téměř nemyslitelné. Když se chci vyhnout spoilerům, tak totiž většinou nedokážu napsat vůbec nic, protože i moje vlastní dojmy z filmu jsou v závěru tak trochu spoilery. Tohle je taková odnoš deníčkových zápisků, zaměřená pouze na filmy, které jsem viděla. A že jich v poslední době bylo poměrně dost. Zároveň je to jedna z mála rubrik, do které nebudu přispívat dvojjazyčně, jelikož na to nemám nervy ani čas. A jako první bych vám chtěla představit film s názvem Third Star - Třetí hvězda, o kterém jsem se zmínila před pár dny.


Nejprve bych krátce shrnula, o čem film vlastně je, než se ponořím do hlubších myšlenkových pochodů. Tohle ještě nepočítám od kategorie spoilerů, protože tohle si přečtete na jakémkoliv informačním serveru o filmech, když si hledáte, na co se tak koukat :D Film vypráví příběh devětadvacetiletého Jamese. Ten trpí rakovinou v posledním stádiu. Ví, že umře, ví, že to už nebude moc dlouho trvat, ale ještě, než to přijde, chce se naposledy podívat na své oblíbené místo, na pobřeží Barafundle Bay v Západním Walesu, kam se ho jeho tři nejlepší kamarádi - Davy, Miles a Bill rozhodnou vzít. Během cesty začínají všichni čtyři přemýšlet o svých životech, jaké jsou, byly a mohly by být, ale rozhodně to není film, který by vás celou dobu jen zahlcoval sebelítostnými řečmi a valil na vás tíhu Jamesovy nemoci, přestože ano, je to příběh o muži, který má rakovinu. A teď už bych začala pomalu s těma mírnejma spoilerama, takže na vlastní nebezpečí :D Ačkoliv tolik spoilerů v něm není, jde vážně spíš o ty moje dojmy, ne, že bych vykecala celý příběh nebo konec. Ne úplně :D


Gallery update 25.6: New photos for Rosabotanica campaign

24. january 2014 at 23:39 | Angie. |  gallery updates
Mám ve své sbírce novou sovičku. Je to prsten. Vážně krásnej prsten. Musela jsem ho mít. A taky mám nové tričko, které naprosto žeru a nejspíš si sjedu koupit ještě jedno, který má nápis "That's bullshit, darling", který mi máma koupit nechtěla, ale dojedu si ho koupit za svoje :D To, co mi koupila je skvělý, koupila mi ho za tu zkoušku, co jsem udělala, protože jsem zároveň dostala zápočet z angličtiny a udělala jsem i cesťák, takže už určitě postoupim do druhýho semestru :D tak si řekla, že mi udělá radost, a bylo dost levný :D Ale ten prsten jsem si teda koupila za svý, byla to láska na první pohled, znáte to, prostě jsem musela. No, teď jsem tak akorát zralá do postele, hodně mě bolí záda a něco jsem si na to vzala, takže jsem trochu unavená, trochu víc, než obvykle, takže to zabalím, ale ještě před tím mám pro vás 3 nové fotky, nové absolutně úchvatné fotky pro kampaň Rosabotanicy, které jsou vážně naprosto nádherné. Kristen je na nich nádherná, miluju hlavně tu poslední a vážně uvažuju o tom, že vyruším ten připravený design a udělám nový :D ale ne, tamten se mi líbí, tak ho nastavím, za tři dny, už je to pevně dané, ale tahle fotka se jistě na některém z dalších objeví :) No doufám, že se vám líbí, já je vážně žeru :)
* * * * * * * * *
I have a new thing in my owl collection. It's a ring. Pretty lovely ring, I had to have it. And I also have new t-shirt, which I totally love and I will probably buy another one with "That's bullshit, darling", 'cause I love it... :D The T-shirt I bought today was paid by my mom, because I passed my law exam... so a gift. I bought that ring on my own, because I love it so so much. One day, I will take picture of everything what I have with owls, if you are curious :D Right now I am ready to go to bed, because my back hurts a lot, so I got some pills and I am tired after them. Anyway, I have for you these three new amazing photos from Balenciaga's Rosabotanica campaign. Kristen is there absolutely gorgeous, stunning and beautiful. I love especially the last photo, totally adore it, it's amazing. I am really thinking of changing my mind with that new design and make another one with this photo... well... so... I will, one day, maybe the next one will be with it. I hope you guys like it, I love it, like I said. Enjoy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 25.5: Photoshoot for Into the Gloss

24. january 2014 at 21:49 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Dneska jsem byla v kině na Zlodějce knih. A je to vážně hodně hodně hodně pěknej film. Hodně smutnej, ale fakt skvělej. Jediný, čeho u něj lituju je to, že jsem si nepřečetla tu knížku dřív, než jsem šla na film, i když jí mam doma. Nějak nebyl čas. Nemám čas číst, fakt mě to štve. Napíšu vám o tom filmu víc, dneska večer později nebo zítra, ale teď ne, koukám na Harryho Pottera :D a skoro všichni, co znám, se koukají na Harryho Pottera :D Nějak jsme holt ta generace, co na tom vyrostla... i když to znám naspaměť, tak se vždycky koukám :D No teď mám pro vás čtyři fotky z dneška. Kristen je totiž v New Yorku. Nemám nejmenší tušení, jak se tam dostala, aniž by to kdokoliv zjistil dřív, než když se objevily nějaké tweety z okamžiku, kdy už byla tam, ale kdo ví :D V New Yorku je totiž nějaká propagační akce Balenciagy kvůli jejich parfémům, jejihž tváří je právě Kristen... no a přesně tam Kristen právě je... jak ukazují tyhle fotky, které jsou focené pro rozhovor pro Into the Gloss. Ten rozhovor už se objevil, no přeložím vám ho až zítra. Každopádně doufám, že se objeví i další fotky, protože Kris to nehorázně moc sluší, je tam krásná:)
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? I've seen The Book Thief today. And it's really really really beautiful movie, the only think I hate about it is, that I didn't have time to read the book before, despite the fact I have it home. I will tell you about that later, maybe later today, or yesterday. I am watching Harry Potter now, almost everyone I know is watching right now, it's just... something we grew up on and I love it. Now, I have for you four photos, when are commercials. These photos are from today. Kristen is in New York City. I have no idea, how she did it :D but she's there. She's ninja, like Ajjinka is always saying, she is, that's for sure... :D In New York is Balenciaga's event, promotion of those parfumes in which Kristen has her part too, she's their face, so she's there... obviously. These photos are from one interview she made there and I love them. I will translate that interview tomorrow, I don't have time now. But Kristen looks really, really beautiful and I love these photos I hope we will be able to see more.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 25.4: Five new portraits

23. january 2014 at 16:22 | Angie. |  gallery updates
Zrovna jsem dokoukala vážně srdcervoucí film. Byl opravdu dojemnej a devastující a jmenuje se Třetí hvězda. Stáhla jsem si ho včera, ale už bylo moc pozdě na to, abych se na něj koukala a tak jsem si ho pustila dneska... a vážně zničující. Už je to asi půl hodiny, ale pořád jsem z něj dost přešlá. Úžasnej film, ale... vážně hodně smutnej a opravdu mě zasáhl. Jo, je to film s Benedictem Cumberbatchem, kdo byste se náhodou ptali :D a taky je o rakovině. O postavě Benedicta, která má rakovinu. Takže jsem to už docela dost dlouho chtěla vidět, zaujal mě ten popisek a fakt, že v tom hraje Ben... a jsem ráda, že jsem se k tomu konečně dokopala, no vážně mě dostal. Možná vám o něm napíšu trochu víc, mohla bych, mám teď spoustu filmů za poslední dobu, které jsem vám chtěla vylíčit, ale nějak nebyl čas (a furt není, ale já se nejsem schopná nějak učit dneska, páč mi není moc dobře). No Ben tam byl vážně úžasnej. Opět prokázal, jak skvělý herec to je. No nic. Mám pro vás dneska dalších 5 potrétů a upřímně doufám, že už jsou poslední, protože mi z nich už hrabe, jak jsou furt nové a nové :D jsou z té první série ze Sundance, ze které jich je nejvíc. Dva jen s Kristen a tři i s ostatníma, s Lanem, Peymanem a Petterem a hrozně se mi líbí, hlavně ten poslední a pak ten třetí, tyhle dva jsou fakt vtipný :D
* * * * * * * *
I've just seen pretty heartbreaking movie. It is called Third Star, I downloaded it yesterday, but it was too late to watch it, so I watched that today and it was just... so... heartbreaking, I couldn't stop crying for a while. I am still pretty devastated. Yeah, it's a movie with Benedict Cumberbatch. And also about cancer. About Benedict Cumberbatch's character having cancer. So I really wanned to see it for a long time, but it was pretty hearbreaking. I will write an article about that, maybe. I'll see. I could. Ben was freaking amazing in this movie. Anyway, I have for you now five new portraits from Sundance Film Festival. Two are just with Kristen, the other ones are with Lane, Peyman and Peter Sattler too and I love them all, they are absolutely amazing. The last one is great :D I love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 25.3: Camp X-Ray - behind the scenes

23. january 2014 at 13:57 | Angie. |  gallery updates
[Janet Devlin - Wonderful]

Ahoj lidi. Málem mě chytla policie, když jsme šly s nejlepší kamarádkou v úterý po zkoušce na oběd :D Docela vtipná situace :D Viděly jsme bagetérii Boulevard, kam jsme chtěly jít na oběd a tak jsme zahly, že přejdeme, už jsme i vkročily do silnice, když moje nejlepší kamarádka povídá: "Asi bysme měly jít na přechod, támhle jsou policajti." Byli přímo naproti nás a já si jich vůbec nevšimla :D jo, seděli v autě a nejspíš obědvali, ale pozorovali nás :D tak jsem jim zamávala :D a vrátily jsme se k přechodu :D O pět minut později už tam někoho kasírovali, takže teda... uf :D E. mě opět zachránila :D tentokrát před placením pokuty, protože já prostě občas nevidím věci, který jsou přede mnou, prostě jsem si jich vůbec nevšimla :D kdyby proti mně šel na Václaváku Johnny Depp, tak si ho prostě nevšimnu :D no možná jo, ale prostě se mi to stává, že sice koukám, ale nevidím. Každopádně jsem moc ráda, že si toho všimla a neplatily jsme pokutu :D No, teď mám pro vás dvě nové fotky z natáčení Camp X-Ray. Jedna je taková hromadná s ostatními vojáky, asi ne se všema, ale s pár z nich :D a ta první je jen s jedním z nich, kde dělají reklamu relativně novému obchodu, Mercenary merchandise, od nichž Kristen furt tahá ty jejich čepice, který už skoro nesnášim, páč je má na tý palici furt :D ale ta fotka je super, jsem ráda, že se objevují nové fotky :)
* * * * * * * * * *
Hi guys. I was almost caught by police when we went to lunch with my best friend. Funny situation :D we saw the restaurant, where we wanned to go and we just wanted to cross the street, we actually steped in the road but then, my best friend stops me with "look, police, we should use zebra crossing"... they were watching us. I just waved at them :D and we came back and walked on zebra, but... :D it was quite close, if I was alone there, I would pay for my stupidity, because I didn't notice them. Sometimes I am like a blind person. I don't see things which are right in front of me. I can't help it, that's who I am. If I would see I don't know, Johnny Depp on the street, I wouldn't even notice him... :D Well, doesn't matter, so glad I didn't have to pay a fine :D Anyway, I have for you two new photos from the set of Camp X-Ray. One is with other prison gards and the first one is just with one of them and with her Mercenary hat, which I hate so much, because she wears it all the time and almost never shows her hair, but except this fact, I love it.

imagebam.com imagebam.com

2014 Sundance Film Festival: Interview for HitFix

22. january 2014 at 18:33 | Angie. |  videos
[My songs know what you did in the dark - Fall Out Boy]

Zrovna jsem udělala nový design :D Nastavím ho sem brzy, jen teď ještě ne, protože ten, co tu teď je, má pro mě zvláštní význam, protože je narozeninovej a taky mi Clove naznačila :D že když ho změním teď, že mě zabije :D ale nejspíš ho nastavím už brzy, možná 27. ledna, protože budou "druhé druhé" narozeniny blogu, ale ještě si nejsem jistá. A taky plánuju udělat ještě jeden, protože se mi vrátila moje dávno ztracená nálada na tvoření designů :D Nedávno jsem si totiž smazala připravený zimní design, který jsem měla v plánu nastavit právě na konci ledna a dělala jsem ho, stejně jako ten, co je tu teď, už před několika měsíci... takže jsem nějak úplně ztratila chuť dělat nějaké další, ale díky fotkám ze Sundance mě to přešlo a včera večer jsem si trochu hrála. Už je i nastavenej na zkouškovym blogu, potřebovala jsem doladit pár věcí :D ale tady se ukáže až výhledově. Což může být klidně zítra, víte, jak často se mi mění nálady ohledně designů, ale zatím si vystačím s tím, že se na něj můžu chodit koukat na zkouškovej blog :D No... dneska pro vás mám pár věcí, ale nevím, jak je budu stíhat. Celý den jsem se flákala, dodělávala design a ani nevím, co jsem dělala, já jsem půlku dne vlastně prospala, pak jsem byla na hoďku venku se psem... no ne na celou hoďku, je línej a já taky :D ale tak zaokrouhluju nahoru, aby to znělo líp:D Což byla mimochodem nádhera, vzala jsem si s sebou foťák, šli jsme naší oblíbenou trasu a já fotila ten zasněžený les a stromy (pokusy fotit mýho psa se moc často nezdaří) a bylo to fajn. Miluju zimu, hlavně, když je sníh. Miluju jít ven do zasněženýho města nebo lesa a vydechovat do studenýho vzduchu svůj teplej dech, až dělá páru, miluju přijít úplně vymrzlá domů a uvařit si čaj. Zima je skvělý roční období. Abych se konečně dostala k podstatě věci, mám pro vás rozhovor s Kristen spolu s Peterem Sattlerem, Lanem Garrisonem a Peymanem Moaadim, který proběhl po premiéře filmu Camp X-Ray v Park City v Utahu na filmovém festivalu v Sundance a byl udělán pro HitFix. Je to nejdelší rozhovor, který jsem sem zatím dávala, myslím teda ze Sundance, takže to chce si najít něco málo přes 16 minut a kouknout se, ale stojí to za to :) Mluví o filmu, jak jinak, o tom, jak ho točili, o čem vlastně je a tak. No já jsem dost zapomněla, o čem přesně mluvili hned, jak jsem ho zkoukla :D ale utkvělo mi, když se ptali, jestli jim vadí dívat se na sebe v nějakém filmu... takže teď už víme, že Kristen to ráda nemá, alespoň napoprvé ne, že si furt říká, že to mohla udělat líp a tak. No Lane řekl okamžitě, že to nesnáší :D A já to chápu, já to taky nesnáším, zrovna jsem dneska koukala na pár amatérských filmů, které jsme natočili ze srandy s partou kamarádů před mnoha mnoha lety :D a málem jsem u toho umřela hanbou :D Ale hned bych šla něco točit znova :D
* * * * * * * * *
I just made new design... :D I will change this one with it soon, not now yet, because this one is special to me, it is a birthday design and I love it and Clove told me that she's gonna kill me if I change it now, so I won't :D But I made a new one. Maybe will be here on January 27, 2014, because that's the second second birthday of this blog, not sure yet. And I am planning another one... when I have time today, so that will be the next next design. I was actually quite pissed off, because I accidently deleted one desing I prepared few months ago, not weeks, months, because I had those two birthday designs made for a really long time, so I just lost... the strenght and I didn't want to even open photoshop. But yesterday the right mood came back, which is good. I was planning something completely different than I made in the end.. but I still like it :D Well, now I have for you one more interview from the session I love the most. This one is quite long, it has got more than 16 minutes, but it's definitely worth watching. I don't actually pretty remember what they were talking about. I forgot half of those things just after watching it, because it's long and they are talking about so many things. I remember for example the part when they are asked if they feel weird watching themselves on the screen. So we know now, that Kristen doesn't like it. I agree with her, it just have to be awkward watching yourself in some movie. I actually know it is, I hate it, I feel so embarassed :D I know, because we used to shoot short films with friend when we were younger.


2014 Sundance Film Festival: Interview for Hollywood Reporter + gallery update

21. january 2014 at 22:06 | Angie. |  videos
Ne tak dávno jsem na jednom ze svých starých blogů s každým článkem přidávala i jednu písničku. Dávala jsem ji nad článek, protože většinou poslouchám muziku, když píšu články a tak nějak jsem si říkala, že to o mě taky něco vypovídá, co zrovna poslouchám a že byste třeba chtěli vědět, co poslouchám za muziku. No tak jsem se rozhodla, že to zavedu i teď a vždycky nad text hodím písničku, kterou poslouchám ve chvíli, kdy začínám psát článek (někdy jich je víc, páč mi to trvá :D). Tentokrát je to Jolene, country písnička zpívaná Miley Cyrus, což už je poměrně dost stará věc, ale já ji mám hrozně ráda a spadá do skupiny písní, kterou nazývám "Songy, které miluju, ale nikdo by to do mě neřekl". Pak mám ještě jednu skupinu oblíbenejch písniček, který se nějak liší od normálních oblíbených písniček. Té říkám "Písně, které miluju tak moc, že mě rozbrečí pokaždé, když je poslouchám." Jsou to většinou písně, které mám s něčím spojené nebo mám nějaký vnitřní vztah k textu, či melodii. Nebo se mi prostě jen tak strašně líbí, až mě to rozbrečí. No samozřejmě je to trochu kec, protože nebrečím pokaždý, ale prostě je tak hrozně miluju a je to tak trochu nadsázka. No ten song, co byl u minulého článku se jmenuje Same Old War a je od Our Last Night, na které jdu už 11. února a hrozně se na ně těším. To je teď moje naprosto nejoblíbenější písnička. Poslouchám jí tak 5x až 6x denně. No, ale teď teda k článku. Mám pro vás další interview. Tohle je bohužel jen krátké, ale zato stojí za to :D Nejvíc se mi líbí ta část, kde se ptají na nějaké zajímavé věci, co se jim třeba staly na Sundance a Kristen mluví o setkání s Robertem Redfordem, kdy jí pozdravil a tak a ptal se jí, jak se má a jestli je nervózní a z ní ve chvíli, kdy si potřásli rukama vyletělo, že má naděláno v kalhotech :D (doslova "I am shitting my pants"). Což je něco nepředstavitelnýho :D a zároveň je to hrozně vtipný :D to může prostě říct jen Kristen... :D a jak na to zareagoval Robert Redford, legenda filmového plátna? Řekl jí: "To je dobře. Bylo by divný, kdyby ne." :D No k videu mám pro vás teda ještě jednu fotku, která byla udělána v rámci tohohle rozhovoru a je vážně perfektní, tak doufám, že se třeba objeví i nějaké další :)
* * * * * * * *
Not a long time ago, I used to publish in every article one of my favorite songs at one of my blogs. Right now I feel I could start with that here, because I am usually listen music, when I write articles, so I will just always put up here a song I am listening in that exact moment I am writing that exact article (or that song that I listened when I started to write an article). Right now... it's Jolene by Miley Cyrus. Pretty old thing, but I love it, for a really long time. It belongs to a group of songs I call "Songs which I love but no one would ever say, that I do". I have another one group of favorites, that one is called "Songs which I love so much, that I cry everytime I hear them". Which is not true always, I don't cry everytime, but I just want to say by that, that I fucking love them :D The song in previous article is by Our Last Night - Same Old War, which is my most favorite song in this moment and I can't wait to see them LIVE! In Prague. Hell yeah! :D Well... another interview this time. This one is for Hollywood reporter and is quite short unfortunately, but still great. I love especially that part when they are asked to tell what interesting happened to them during Sundance and Kristen talks how she met Robert Redford... she told him, when he asked he, if she's nervous, that she is "shitting her pants"... only Kristen can say that to Robert Redford :D right behind his eyes :D I love her :D and what did Robert respond? "Good. It would be weird if you weren't." :D Well and plus this video I have for you also one beautiful portrait from this interview.


imagebam.com

2014 Sundance Film Festival: Interview for Entertainment Weekly

21. january 2014 at 20:52 | Angie. |  videos
Ahoj lidi. Zima se konečně přiblížila. Sníh! Aspoň teda v Praze. Ráno jsem byla upřímně dost nasraná, protože jsem si představila tu cestu na zkoušku ve vysokejch podpatcích a v silonkách s tim bílym svinstvem na zemi :D ale to bylo tím, že jsem vstávala v 6 ráno a v tuhle noční hodinu mě sere úplně všechno :D Ve skutečnosti miluju zimu a miluu sníh, takže jsem byla tuhle zimu celou dobu dost zklamaná, že (ačkoliv mi nevadí déšť) furt leje a je tak, jak je, celkem teplo a mlha a jak v říjnu a furt nesněží. První sníh by měl přinášet štěstí. Tohle vlastně nebyl úplně první sníh, ale je to první pořádný sníh, který vydržel víc, jak dvě hodiny, takže to beru jako znamení, že mi někdo přál štěstí při dnešní zkoušce :D Vzduch voní úplně jinak, když je sníh. Vždycky, když přes noc napadne sníh, ráno to poznám, i světlo venku je jiný. A to miluju. Vzduch je vonět zimou a ne Prahou :D I když tady u nás u lesa taky není ta "Praha" tolik cejtit :D No nic, dneska pro vás mám ještě pár věcí, ale nevím, jestli se mi to podaří, pro teď alespoň tenhle, pro Entertainment Weekly, který proběhl skoro hned po premiéře Camp X-Ray v Sundance. Má jenom necelých 5 minut, ale mně se hrozně líbí :) a vás by to nemuselo odradit :D Mluví tam o filmu, o postavě Kristen, to, jak Kris mluví o psaní poezie, ten tón jejího hlasu, so cute! :D No taky se mi líbí, jak Lane opakuje, že byla úžasná a Kristen se tváří jako "bože, o kom to mluvíš? Cože? O mně? Ne, já tady vůbec nejsem." :D Mluví taky o tom, že ten film měl úspěch a dokonce aplaus ve stoje. A rozhodně stojí za to se na něj podívat :)
* * * * * * * * *
Hi guys. Winter has finally come. Snow! At least in Prague. I was actually quite pissed off in the morning, because I imagined my way to school on high heels in that white shit :D but that was because I got up at 6 o'clock in the morning and that's exactly the time when everything, totally everything is pissing me off :D In fact, I really LOVE winter and I really LOVE snow, so I was pretty much whole this year's winter disapointed by the fact, that it's still raining, it's still quite hot and still not snowing... First snow should mean luck. This wasn't actually first snow, but it is first snow which least for more than 2 hours, so I think that someone wished me luck and sent me the snow just today, when I had that big exam. The air smells so different, when it's snow. I love it. So... not Prague smell. So winter. I love winter. Anyway, I have for you one interview today, another one from the session I love. This one was made right after the screening, made for Entertainment Weekly and I love it. Especially how Kristen says "I wrote him some poetry" (or something like that, don't remember literally). Her VOICE! :D Love it. And I love when Lane says that she's amazing in that movie and she's so like... "Ergh, stop it, who are you talking about? not me :D I am not even here." Well, they talk about the movie, about Kristen's character and about that it was a really huge success and that there was a standing ovation, so.. yeah... great interview, check out, definitely have to see it.


Kristen confirmed to star in 'Still Alice' + Sils Maria new name

21. january 2014 at 16:51 | Angie. |  articles
Ahoj lidi. Vím, měla jsem napsat aspoň něco, nějakej důvod, proč jsem tu celé dva dny nebyla, ale nějak jsem se sem prostě nedostala a když jo, tak jsem měla jen chvíli a vůbec jsem neměla náladu. Vím, zrovna teď je toho kolem Kristen fakt hodně, obzvlášť, když je dneska ještě ta přehlídka v Paříži, na kterou Kris nejspíš odcestovala a já nemám ani dopřidávaný Sundance, ale učila jsem se. Musela jsem se učit a budu se muset učit ještě víc, protože příští středu jdu na zkoušku z matiky, která bude velmi krutá a vážně se jí bojím. No dneska jsem byla na zkoušce z práva. Možná vám o tom napíšu víc později, ale teď bych jen ráda řekla... že jsem největší machr pod sluncem, protože jsem odkráčela s jedničkou!!! Dobře, trochu drobné pomoci od kamarádky se mi dostalo, ale na to se historie neptá. Dala jsem to a jsem nadšená! :D Prošla jsem jako šprt :D a přitom jsem měla na tom papíře hrozně málo věcí a tu druhou otázku jsem si prakticky celou vymyslela, protože jsem jí z těch učebních materiálů moc nepochopila :D No jako nevymyslela jsem si jí, to, co jsem říkala, byla pravda, ale domyslela jsem si to sama, logikou, no jemu to stačilo a napsal mi výborně. Takže první ústní zkouška na vysoké škole? Docela i sranda :D Náš profesor vždycky hází hrozný hlášky, i při zkouškovym :D no nic, k věci... vzhledem k tomu, že jsem takovej machr, jsem se rozhodla si dát dneska a zejtra voraz a začít se učit na matiku až ve čtvrtek, tudíž mám dva dlouhé dny (pro mě den sotva začal, bývám vzhůru do tří poslední dobou:D) na to, abych dopřidala, co jsem nestihla. Nebo aspoň to, co se mi chce :D a protože toho mám v rozepsaných fakt dost, rozhodla jsem se dneska napísati tento článek se dvěma informacemi v jednom.
Tou první informací je to, že bylo potvrzeno, že si Kristen skutečně zahraje v připravované adaptaci knížky Still Alice po boku Julianne Moore v hlavní roli, a to jednu z jejích dcer, která se jmenuje Lydia, jak už bylo zvěstováno. No teď už to máme potvrzené, alespoň to za potvrzené vydávají :D Já jsem z toho samozřejmě nadšená! Viděli jste někdy v poslední době profil Kristen na IMDB.com? Má tam hrozně moc filmů s červeným statusem, což jsou statusy buď: completed, pre-production nebo post-production, což povětšinou znamená, že jsou natočené fakt dost nedávno nebo budou brzy tvořeny. Každopádně jsem vážně ráda, že můžu Still Alice potvrdit :) a ta druhá věc se týká Sils Maria. Bohužel ne nové fotky nebo tak něco, ale nová informace a to taková, že Sils Maria mění svůj název na Clouds of Sils Maria... což sice není tak radikální změna, ale já nesnáším, když filmy mění názvy v průběhu dokončování :D Občas je to fakt matoucí. Tentokrát teda ne, ta podstata tam zůstala, ale vemte si třeba film Sophie Turner Panda Eyes... změnil svůj název na Another Me a ne zase tak krátkou dobu, v poměru rychlosti informovanosti dnešní mládeže díky internetu, byli lidé zmatení a uváděli to jako dva rozdílné filmy :D No nic, už moc žvaním. Tak radši půjdu, ale dneska mě tu nevidíte naposledy, mám ještě pár dalších věcí na srdci a na jazyku :D
* * * * * * * *
Hi guys. I know, that I could write at least something, a reason why I am not here during this time when it's so many news about Kristen, but I just couldn't. I was learning, yesterday whole day and on Sunday I was in cinema and before that I was learning for my today's exam from law. Are you asking me, if I passed that exam? HELL YEAH! I made it! I have 1! I'm the best. I'm master. I will rule the world :D It wasn't that hard, it was in the end actually quite fun. I am so glad I made it. I didn't expect be that good, I thought I will not pass or I will pass, but with the worst mark I could possible get, but I made it as a grind:D Well, It wasn't just thanks to my skills, I had a bit of help... but I won't feel bad about that, I passed, that's the important think :D I can tell you that I will probably remember this day forever :D Anyway, right now I decided to... don't do anything the rest of the day, just lie and do what I want on my notebook so I have time for blog finally and I have a quite a lot of things to write about. It's actually the reason why I decided to write about these two things in one article.
First one is about that new project I talked about. About 'Still Alice'. Kristen was REALLY confirmed to star in this movie as one of Alice's daughters, Lydia. Which is absolutely amazing and I am sooo excited. Did you see Kristen's IMDB profile recently? So many projects in pre-production, that's just awesome :) And the second thing is about Sils Maria movie. No more photos or something, but I have for you an information that the name was officially changed from Sils Maria to 'Clouds of Sils Maria' which I am not sure if I like more... or not... but it's just a fact :D Live with it. I hate when movies change names, it's so confusing :D I know it's not a big deal with this one, but for example Sophie's movie Panda Eyes changed name to Another me, that was quite confusing :D


Gallery update 25.2: New portraits from Sundance Film Festival

18. january 2014 at 23:17 | Angie. |  gallery updates
Dneska už úplně poslední úchvatná věc, musím si taky něco nechat na zítra lomeno na dobu, až bude zas ticho, protože tady ticho nebude díky tomu, že budu dohánět, co jsem nestihla ze Sundance :D nicméně... tyhle portréty mě trochu ničí, protože jsem je vždycky poukládala, nahrála do galerie a objevily se další :D dneska se jich objevilo dokonce 6 dalších, ale já jsem z nich teda pořád víc nadšená než cokoliv jinýho, protože jsou naprosto perfektní a miluju je :D především ty, co se objevily až teď. Naprosto souhlasím s Katie*, tyhle, na kterých je Kristen sama, jsou skutečně nejlepší, Kristen je na nich krásná a myslím, že už mám žhavé favority na některý z příštích designů. Jinak než se mě někdo zeptáte... osobně si myslím, že to tetování, které má Kristen na pravé ruce, to s tím okem z obrazu Guernica, které měla kvůli natáčení Sils Maria, není pravé... ale těžko říct. Nikdo to neví, nikdo nic nepotvrdil a Kristen o tom nechce mluvit :D Josh Horowitz to zkoušel a nic se nedozvěděl, takže máme prostě pech :D ale tak kdo ví no, i kdyby bylo pravé, mně se sice nelíbí, ale je to její věc, sama uvažuju o tetování, takže z tohohle pohledu mě to nijak nedrásá, jen říkám, co si myslím... :D Nicméně... mám pro vás kromě těch šesti ještě další 2 portréty. A ty jsou pro Entertainment Weekly a doufám, že se objeví další :) Jedna je jen s Peymanem Moaadim a ta druhá je i s Lanem a ty jsou fakt super, dělají tam kraviny a to se mi na EW portrétech líbí nejvíc, vždycky jsou vtipné :D
* * * * * * * * *
Last totally amazing thing today. I have for you... new portraits. Which makes me crazy, because they are still publishing new, and I am still just saving photos... :D today another six from that session with other cast was publisher. They are only with Kristen and I love them even more than those with other actors. Kristen is there so beautifil. Gorgeous photos! Before you ask me, I think... that that tattoo on her right hand with that Guernica eye which she had for Sils Maria... is fake. The other two obviously not, but I just think she wouldn't let herself tattoed with such a big thing.. but maybe I am wrong, who knows. She didn't want to talk about that. Josh asked her, she just said "yes, I do" (have a new tattoo) and that was it, but who knows. Anyway, another two portraits were made, these are for Entertainment Weekly and I love them even more, they are the best, so sweet and funny and I love it. So I hope you like it too.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

2014 Sundance Film Festival: Interview for E! with Kristen and Peter Sattler

18. january 2014 at 18:03 | Angie. |  videos
Klidně bych mohla všechny ty rozhovory a videa ze Sundance zveřejnit v jednom článku najednou... mohla bych... ale znáte mě. Neudělám to. Mám totiž pár vybraných oblíbenců, o kterých bych ráda mluvila trochu víc. Jasně, že některá asi zveřejním dohromady. A jasně, nejspíš nepřidám všechny, protože jich je jak nasráno s odpuštěnim :D ale teď tu mám prostě tenhle pro E! Online, který se mi hrozně líbí a nemohla jsem ho nejdřív nikde najít, než jsem ho teda našla u Ajjinky, se kterou jsme o něm hrozně dlouho mluvily, takže jí tímto děkuji :D Jsem hlavně ráda, že mi o tomhle rozhovoru řekla, protože jsem si ho tak nějak zamilovala. Kristen tam mluví o své postavě a o tom, jak se na svou roli připravovala. Trochu mi už po celém dni ty rozhovory splývají, ale vím jistě, že v tomhle mluvila hodně o té přípravě. O tom, že na to nebylo moc času, ale že musí hrát postavu, která je skutečně dobře armádně vytrénovaná, ale zároveň skoro žádnou z dovedností, které se při vojenském tréninku naučila v Gitmu nevyužije. Mnohdy vlastně jen chodí kolem dokola a hlídá vězně. Taky říká, že strávila nějaký čas s opravdovými vojáky, což pro ni rozhodně byla dobrá zkušenost. No na konci jí ten moderátor požádá, jestli by mohla zasalutovat. Ona nejdřív nechce... ale nakonec to udělá a to je naprosto úžasně roztomilej moment :D tak se rozhodně koukněte. Klikněte na obrázek a už vám to jede, no to video nejde pauznout, protože je to v nějakym divnym přehrávači, jen abyste věděli:D No v druhé půlce mluví Peter Sattler, mluví o Kristen a o její postavě a také o postavě Peymana Moaadiho a tom, jak spolu pracovali, a pokud máte čas a rozumíte anglicky a nebudete si to pouštět jen proto, abyste koukli, že to Kristen fakt sekne a vypadá skvěle, tak stojí za to si poslechnout i jeho.
* * * * * * * * *
I easily could publish all these videos together, but I just don't want to. I won't publish them all separately... I will actually probably not publish them all at all, but I have some favorite ones and I just can't... not talk about them a bit more. For example this one. I looked for it for a long time and in the end I have to admit, that I finally found it on Ajjinka's site after we were chatting about that for a while... so thank you for telling me about this interview, because I kind of love it. Kristen is there talking about her character and her preparation for it. To be honest, I actually don't remember for sure, what she's talking about in this one, because I have seen so many of them, but I remember some parts. She talks about that she spent some time with a few marines and that she actually plays a character who came through a really tough training but she actually doesn't use most of the things she knows, sometimes just walking around the detainees in circles. And it's very interesting to hear her talk about this movie, I guess she really loved doing this. In the end, the interviewer asks her if she could salute... and she DOES it! She really did it, so check out, that's super cute part of this interview. Well, in the second half is not Kristen anymore, but the director Peter Sattler, talking about Kristen, very nicely by the way, about how she and Peyman Moaadi were working together and it's actually pretty cool, so if you have time, watch the second half without Kristen too. Click on the picture and watch.