February 2014Gallery update 26.9: New portrait from Sundance with Peyman Moaadi

28. february 2014 at 12:42 | Angie. |  gallery updates
[Biffy Clyro - Opposite]

Konečně jsem viděla Nádherné bytosti. Pořád jsem to odkládala a odkládala, protože jsem se toho dost bála a nemohla jsem to taky nikde najít. Ale musím říct, že i přes to, jak na to všichni nadávali a nadávají a jak z toho všichni byli otrávení a tak... tak se mi to líbilo... Fakt jo, já ani nevím, proč vlastně, ale líbil. Mělo to takovou zajímavou atmosféru, zase něco jiného, víte? Možná, že mám trochu výhodu v tom, že jsem to nečetla, protože prý tu knížku tím filmem dost zničili. Ale mně se to pořád líbilo. Mám určité výhrady, ale prostě... je to žánr, který miluju už od doby, co mi bylo tak 11 let... (nepočítám Harryho Pottera, to mi bylo ještě míň), takže se mi to tak nějak aspoň trochu líbit muselo. Líbilo se mi, jak to bylo vizuálně udělané a i ten příběh mě zaujal, možná natolik, abych si tu knihu konečně přečetla :D I když to možná zase ne :D Třeba hlavní hrdina mě trochu rozčiloval :D ale jako celek se mi to celkem páčilo. Možná vám o tom napíšu víc. No nic, mám pro vás dneska jeden nový portrét ze Sundance pro Entertainment Weekly. Doufala jsem, že se objeví ještě nějaké, no zatím jsou jen tři a k tomu tenhle je ještě hodně podobný jednomu z těch předchozích, akorát Kristen se na něm kouká jinam :D Ale tak je nový a proto ho sem dávám, hrozně se mi líbí, portréty od EW jsou vždycky praštěné a prostě super :D
I've finally seen Beautiful Creatures. I was waiting with that for a long long long time, because I was afraid of that and I also couldn't find it anywhere... but I have to say, that despite the fact everyone was saying, that it's stupid and that they didn't like it... I did. I really liked that. I didn't read the book, so I can't compare it and it's probably good for me, because what I've read about that, everyone is saying that they ruined it by the movie a bit. A lot actually. But I still liked that. I did not love that, but I liked that, it was something different again, I liked how it was made visualy, I know it wasn't very successful, but It's the kind of story I like since I was like 11 years old, so I just had to like it. Anyway, I have for you today one new postrait from Sundance film festival for Entertainment Weekly. I love it so much. It's pretty similar to one of the others, but Kristen looks to a different place this time. Peyman is there amazing :D I love it.

imagebam.com

Kristen Stewart on Regis & Kelly, Live with Kelly and Kelly & Michael - all I found

26. february 2014 at 21:15 | Angie. |  videos
Žádné novinky. Je mi to líto, ale já s tím nic udělat nemůžu :D Kristen je momentálně... kdo ví kde a dělá kdo ví co.. takže... jestliže chci psát články, což chci, tak musím zabrouzdat do její minulosti :D a nebo psát o sobě, ale to se mi zrovna dneska moc nechce. Jen jsem tak prolejzala youtube a narazila jsem na video, ze kterého jsem viděla dvě animace Kristen a tak jsem se na něj koukla... a zjistila jsem... že jsem to neviděla... I přes to, že je tři roky staré, možná i dýl. No... možná právě proto, přeci jen, v době, kdy jsem si založila tenhle blog a chvíli před tím, už jsem ty věci kolem Twilight nesledovala tak moc... ale tohle tuším ještě bylo v tý době, kdy jsem byla tak hodně posedlá vším, co se objevilo, tak nevím, jak je možné, že jsem to neviděla... no.. možná si to jen nepamatuju :D No a tak nějak jsem začala klikat a klikat a klikat. A proklikala jsem se k množství videí ze show Regise a Kelly, později z Live with Kelly a pak ještě Kelly & Michael... některá jsem viděla, některá ne, sjela jsem je všechna a tak nějak jsem si řekla... proč je sem nedat? Na blogu nejsou, jen to poslední myslím, že jo... Nikdy jsem Regise a Kelly moc nesledovala, asi to je ten důvod, proč jsem neviděla všechny, nemám je moc ráda a ani odchod Regise tomu moc nepomohl, zkrátka... mi nějak moc nesedí a tehdy kolem propagace Twilight ságy a všeho možnýho bylo tolik videí, že jsem to zkrátka nestíhala sledovat všechno... a teď to doháním po letech. Třeba to poslední jsem nikdy neviděla... je to ještě z propagace Stmívání, krátce po té, co šlo do kin, prostě... dost staré. Většina z nich je. Kristen je tam taková mlaďoučká :D A úplně na všech klepe tou nohou, to už je nějaká obsese :D ale já to teda dost často dělám taky :D Spousta vzpomínek přišla s těmahle videama, rozhodně stojí za to se kouknout aspoň na nějaká. Je divu, že ještě po tolika letech zůstala někde nahraná :D Jo jinak na tom předposledním tuším, tam mluví o Snow White and the Huntsman a samozřejmě, že se řeší její rána Chrisu Hemsworthovi :D Jestli máte zrovna čas a nudíte se, fakt se koukněte, stojí to za to, a kdybyste někdo narazil na nějaké, které jsem vynechala, tak sem s ním :D A stále připomínám kontrolu a náběr affs.
No news. And I am sorry, but I really can't do anything about that. Kristen is now... who know where and does who know what, so... If I want to write articles, I have to go to the past... and I was just coming through youtube and I started to watch one video I saw animation from and I just realized, that I did not see it, despite the fact it's three years old... or maybe beause of that. And I started clicking around to all videos I found with Kristen on Regis and Kelly and then on Kelly's Live and then also on Kelly & Michael (why make it easy, right?) and said to myself... why not? I will publish them. They are old, I've probably never had a chance to publish them here. I have never watched Regis and Kelly that much, because I don't like them that much as others and I just found out that I don't even know about an existence of some of them :D I remember that I maybe published the last one but I am not sure about the others. And I watched them all today and I love them, I love Kristen and If you have time, you should watch at least one or two of them. She always shakes her leg, it's just... :D like an obsession :D For example the first one? I've never see that one, that's Twilight promotion, right after it went to theaters, I just... never saw it :D She's so young there and looks amazing :) So much memories with watching these videos came to my mind.


Gallery update 26.8: New photo from set of CXR + new fan photo

25. february 2014 at 19:24 | Angie. |  gallery updates
Skoro celý den koukám na komentovanou Hru o trůny... :D teda... celej den... spala jsem 12 hodin a to, vzhledem k tomu, že si beru antibiotikum v jedenáct, tak jo, sice se budim v sedm, abych si dala další, ale po něm se mi chce taky spát, takže prostě jdu spát dost pozdě na to, že mám angínu... a vstávala jsem v 11:30... No a co? Jsem nemocná, tělo to potřebovalo. Nicméně... je mi celkem dobře. Fakt jo, jako antibiotika na nic a bolí mě v krku, fakt dost, ale teplotu třeba už dneska nemám, možná budu mít pozdějc, ale včera už jsem v tuhle dobu zas měla. Tak já nevím, co mi je teda, ale... to je jedno :D hlavně, ať je to dobrý. A brzo :D No... mám pro vás dvě nové fotky... teda, minulej tejden byly nové, tenhle tejden už tak nové nejsou, ale já je sem ještě neměla čas dát:D Ta první je tuším z Nashvillu, ale kdo ví, já už se v těch ninja schopnostech naší Kristen nevyznám... a kdo jo? Ale ne, tahle je fakt tuším z toho Nashvillu, fotka s fanoušky, Kristen to tam moc sluší :) a ta druhá je z natáčení Camp X-Ray a fakt jí miluju, Kris je tam se svými kolegy z filmu, všichni jsou strážní z Gitma, můžete tam kromě Kris vidět Taru Holt, JJ Soríu a toho posledního, kterému nemůžu přijít na jméno, ale půjdu to najít :D Ser Bla bla něco, sakra, úplně mi to vypadlo!!!
.....
Ser'Darius Blane
I am watching Game of Thrones commentary whole day today. Well... I slept 12 hours... I am taking antibiotics at 11 p.m., so I go to sleep late and... I slept till 11:30 a.m... So what?! I am ill, body needed it. Anyway, I am quite well, just really lazy, I have to say. I have for you now two new photos... they were new last week, this week they are not that new, but still new :D First of them is a fan photo, I guess it was from Nashville as well... Kristen is probably not there anymore, but who knows anything about her ninja powers? I don't. Kristen looks there really beautiful. In the second picture is Kristen with her colleagues from Camp X-Ray movies, all of them are Gitmo guards and I love this picture, I really do. Hope you like it too.

imagebam.com

imagebam.com

Gallery update 26.7: New/Old photo from Sundance Film Festival

24. february 2014 at 14:08 | Angie. |  gallery updates
Jsem nemocná. Pro změnu. Měla jsem jít do školy... místo toho jsem se včera vrátila domů s hroznou horečkou, 38.9 a dneska jsem šla k doktorce a ne do školy... a doktorka mi napsala antibiotika, takže to znamená, že do školy půjdu tak nejdřív v pátek, jestli vůbec, ale zrovna v pátek bych tam asi vážně potřebovala... no ale uvidím. Ach jo, skoro jsem se do tý školy i těšila :D i když spíš mě štve to, že dneska přijdu o italštinu a že budu chybět ten první tejden, kdy nás budou informovat o učebnicích a tak, znáte to... Ale bylo mi včera vážně hodně špatně, měla jsem dojem, že mi asi vybuchne hlava a ta horečka fakt nebyla nic moc. Dneska teplotu zatím nemám a je mi celkem fajn, jen mě hrozně bolí v krku, když polykám a pořádně teda ani polykat nemůžu no... ale i tak je mi celkem fajn, kdyby mi bylo jak včera, tak tu rozhodně nejsem a nepíšu článek :D No mám pro vás jednu fotku, kterou jsem měla v rozepsaných hrozně dlouho, no nechtěla jsem ji tam nechávat nebo to mazat, protože se mi hrozně líbí, jen jsem na ni prostě zapomněla. Je ze Sundance a je vážně perfektní. Jinak teda připomínám kontrolu affiliates.
I am ill. On antibiotics. I should go to school, instead of that I had really high fever yesterday, 38,9°C and today I just went to see my doctor and she gave me antibiotics, so it means that I will go to school maybe on Friday, but not sooner. I was really, really sick yesterday and today morning, right now I am feeling quite well, but I can't swallow properly, without strong pain in my throat. Looks like angina. Anyway... I am here for a moment, I'm feeling quite well now... I have this photo in pre-writes for such a long time, I guess everyone already saw it, but It pisses me off to have it there and don't publish it. This photo is from Sundance film festival, so it's old a bit, but I love it, I just totally forgot about that, so I have it for you now.

imagebam.com

Animation of the day (February 21, 2014)

21. february 2014 at 19:18 | Angie. |  animation of the day
Nejsem úplně tak online docela tenhle víkend, protože přijela kamarádka, takže jen takhle no, možná se ozvu, když si najdu čas někdy v mezidobí... :D uvidíme, online jsem furt, jen nevím, jestli bude čas psát články.

Photo of the day (February 21, 2014)

21. february 2014 at 16:16 | Angie. |  Photo of the Day
One of my favorite things... :D

Kontrola affiliates + náběr (co kdyby náhodou...:D)

21. february 2014 at 12:49 | Angie. |  diary
Nesnáším kontroly. Fakt je nemám ráda, protože je vždycky přehlídnu a nezapíšu se a ani nevím o tom, že jsem se nezapsala a pak pořád chodím a obíhám na ten danej blog a po půl roce zjistím, že jsem prošvihla kontrolu a vlastně už affs ani nejsme a já se přestanu konečně divit, že ke mně už ten admin nechodí.. :D
Jenomže právě. Nechodí.
. . .
Jde o to, že nemám pocit, že by ke mně všichni, které mám v seznamu chodili... ať už proto, že nejsou moc na blogu nebo proto, že už ke mně chodit nechtějí, to je ostatně jejich věc, jen mi přijde zbytečné, abych je měla ve spřátelených, i když k nim já chodím ráda. Takové přesunu do oblíbených a budu tam chodit dál, jen zkrátka... chci v tom mít pořádek. Do kontroly se nemusí zapisovat Clove, Rosie, Katie* a Ajjinka, tedy moje sisters site, protože vím moc dobře, že ony všechny ke mně chodí a nesmazala bych je, ani kdyby mi někdo držel pistoli u hlavy :D Vím, že to může znít trochu nefér, ale jsou to moje sisters sites a já jsem jejich sisters sites z nějakého důvodu a tím důvodem je alespoň z mého pohledu fakt, že bez toho, abych k nim neskočila každý den aspoň na dvě minuty, není den stráven plnohodnotně :D Takže tak. Ale jako zapsat se můžete, jestli chcete :D Nebráním vám :D

Dál se ještě nemusí zapisovat Džejn ze samclaflin.blog.cz a Dee z american-horrorstory.blog.cz, protože to jsou extrémně nová affs, takže by mi to vážně přišlo jako buzerace, kdybych vás nutila se ještě zapisovat :D
No a pro ostatní, stačí jen do komentářů napsat:Well... to, že se nezapíšete nutně neznamená, že vás smažu :D
Znáte mě, jsem extrémně fixovaná na svá affs, takže nic neslibuju, ale zkrátka mi přišlo, že by to jednou za čas chtělo.
No teď už poběží, kontrola tu bude hádám dokud se mi bude chtít :D nebudu určovat datum. Zatím se mějte.
-Angie.American Ultra: Max Landis about shooting date

19. february 2014 at 20:39 | Angie. |  American Ultra articles
Jsem smutná... prohráli jsem. Ale naši kluci statečně bojovali až do konce a já jsem na ně hrdá. Je mi líto Paviho, že ho vystřídali, on za to vůbec nemohl, možná za ten první gól, ale jinak ne. Ale tak co se dá dělat. No nic, nevadí. Holt si spraví chuť na mistrovství světa ;) Ale nudím se, teda já ne, ale nudí mě ten design. Pořád se mi líbí, ale přijde mi, že už začíná být nudný... Příští vidím v rudých barvách, chybí mi ta červená. A taky tam určitě použiju nějaký kontrast jako je na tomhle ta žlutá s modrou, protože kontrasty vypadají dobře :) ale tenhle tu bude smrtět ještě dlouho, protože nemám čas dělat nový design zrovna momentálně, ale zkusím si najít čas co nejdřív. No... mám pro vás teď jen krátkou zprávu. Na konci ledna jsem psala krátké střípky o American Ultra, padlo tam taky, že natáčení začne v březnu... což se trochu změnilo. Max Landis dnes napsal na svůj twitter, že se natáčení posouvá na duben a doufejme, že tentokrát už je to definitivní.
I'm sad... we lost. But boys were brave and were fighting till the end and I am proud of them. Anyway. I am bored. I still like this design, but I feel like it's getting boring, don't you think? I see the next one in red colors, I miss my red color, and I really like the contrast between colors on this one, blue and yellow, I will use something like that again. This one will be here for a while, before I'll make the next one, because I don't have time for it now, but I really need change. Well, I have for you now just short information. After a confirmation, that the shooting of American Ultra will start in March, another change came out. Max Landis today wrote on his twitter, that shooting will start in April.


Kristen and her directorial debut... what the hell?

19. february 2014 at 17:15 | Angie. |  articles
Jednu věc vám povím... Kristen je fakt ninja. Momentálně je v Nashvillu. Teď je jisté, že ano, je v Nashvillu, podle fotek a zpráv na twitteru od některých lidí... a co tam dělá? Je spolu-režisérkou nového hudebního klipu zpěvačky Sage (+ The Saints)! Když jsem to viděla poprvé, nemohla jsem tomu uvěřit, říkala jsem si, co se to zase děje, Kristen? Ona vždycky umí něčím šokovat... Všechno kolem toho bylo podivné a nejisté a všichni byli tajemný jak hrad v Karpatech... byly tu teorie, že Kristen odletěla do Pittsburghu nebo do Nashvillu, ale nikdo pořádně nedokázal říct, co z toho je pravda. Teď už víme, že Kristen je opravdu v Tennessee, natáčí hudební video Sage. Někteří lidé měli to štěstí spolupracovat na tomto natáčení, být komparzem a nebo zkrátka jen potkali Kristen a podali nějaké ty zprávy ohledně jejího pobytu tam. Pořád se mluvilo o herečce z A-seznamu a takový blbosti a nikdo nic neřekl na plný koule, dokud se teda skutečně Kris neobjevila v Nashvillu se Sage a ostatníma z těch, kteří se podílejí na tom natáčení. No dokonce vyšlo i jedno video, na to se můžete podívat tady, ale KStew tam není. Fotky a komentáře k nim pod anglickou verzí článku, na fotky stačí kliknout a zobrazí se v originální velikosti...
I will tell you one thing... Kristen is really ninja. She's now in Nashville. Definitely, it's for sure, according to photos from fans.. and what is she doing there? She's a co-director of new Sage (+ The Saints) music video! When I saw it for the first time, I was like... What the hell is going on, Kristen? Everything was really... weird and nothing was for sure... there were theories that Kristen went to Pittsburgh or to Nashville. Now we know, that she's in Tennessee, filming new music video with Sage. Some people had the luck and were compars for this video-making and some of them also took pictures with Kristen. Some tweets were published on Twitter, one video on Instagram, you can watch it here. But no Kristen. But mystery was aroud it, they were still talking about A-list talent or A-list actress, or something like that, I am quite late with this information, because of the trip I went to last weekend, so I won't come back to that. We now know, that it's true, we don't really know much, but we know, that Kristen is co-directing music clip, that she's following her dreams and for once is behind the camera, not in front of it and I can't wait to see the result. Now I have for you some evidence. Kill that girl who post the first picture for Kristin...
imagebam.com
"Den 261 (část II): narazila jsem na možnost být součástí natáčení hudebního videa, režírovaného KristEn Stewart (zabít málo). Nashville je divné místo."

imagebam.com
"Dneska jsem potkala Kristen Stewart a byla super boží a super sladká! #Sage+TheSaints"

imagebam.com
"Ano, to jsem já, kdo drží Kristen Stewart a Courtney Lynn a Sage and The Saints. Zrovna přišli na náš koncert. Natáčeli video. Budeme v něm. #bella"


"Nashville! Přijďte dneska v 8:30 do High Watt na skvělou muziku spolu s odstartováním našeho natáčení, pak Anthony Adams, Bones Owens a Sage + The Saints. Potom nás sledujte jako doprovodnou kapelu Sage v jejím hudebním videu, které režíruje Kristen Stewart!"

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 26.6: New portraits from Sundance

19. february 2014 at 0:16 | Angie. |  gallery updates
Podle informací agentury Reuters je v Kyjevě momentálně 18 mrtvých... Porazili jsme Slovensko v hokeji a mám z toho radost (nic ve zlym :D), ale jeden z mých bývalých spolužáků z gymplu má pravdu... nestává se moc často, že s ním souhlasím, ale zrovna teď ano... jsou důležitější věci na světe... Když je budeme ignorovat, nezmizí, pořád tu budou... Vlastně nikdo pořádně nemůže říct, kolik mrtvých je v Kyjevě, ale informace jsou takové, jaké jsou, zatím se ví, co se ví a víc se bude vědět kdo ví kdy... Je to hrozné, je mi z toho smutno, brečím z toho. Nedokážu pochopit, proč se lidé prostě pořád... zabíjí. Proč? Tolik válek, tolik konfliktů, tolik umírání, tolik nenávisti. Chtěla bych žít ve světě, kde nic z toho není. A taky bych teď chtěla být na Ukrajině, vážně chtěla, chtěla bych něco dělat a nějak pomoct, jenomže nemůžu, není jak, vždycky jsem byla příliš naivní a chtěla změnit svět a pořád chci... a ten fakt, že se mi to nepodaří, ten mě ničí asi nejvíc ze všech věcí na světě. Zkoušela jsem mít radost z Olympiády, vlastně i mám, nemůžu říct, že ne, ale prostě nedokážu ignorovat, co se na Ukrajině zrovna teď děje a děsí mě to.
No... radši už dost mluvení a radši přejdu k věci. Chtěla jsem dneska zveřejnit ještě aspoň něco. Sice už je vlastně zítra, ale pro mě je další den až když mezi tím předchozím proběhne alespoň hodina spánku... pokud teda člověk nemá v plánu být celou noc vzhůru, pak akceptuji nástup dalšího dne, ale to jsou výjimečné situace. Takže mám pro vás dva nové portréty ze Sundance. Vím, trochu staré téma, ale když se furt nějaké objevují :D Ten první je vlastně starý, jen ve větší kvalitě, no ten druhý je vážně perfektní a dokonalý a miluju ho a Kristen je tam vážně roztomilá :D :D
According to Reuters... 18 dead in Kiev... for now. We won agains Slovakia and I am truly happy about that... but one of my class-mates from high school is right. There are more important things in the world. When you're ignoring them... it doesn't mean they don't exists. No one really knows how many dead people are in Kiev right now. What Reuters say can be true, but it also doesn't have to be. I can't understand why are people still killing each other. It makes my cry. So many wars and conflicts on Earth. I would love to live in a world without hate, killing, wars... I would also love to be there right now, in Kiev, be there and help somehow... I have always wanned to change the world. I still want to, there is no chance how I could to it and that's probably the thing that I can't handle the most in my life. I am so sad right now. I tried to be happy about the Olympic games and everything, but I just can't ignore what's going on in Ukraine.
Anyway... rather no more talking about this. I have for you today at least one thing. It's actually tomorrow already, but for me it's still today, because another day is after at least one hour of sleep in night for me, so.. I have for you today two new portraits from Sundance, I know, pretty old topic, but I love them both. The first one is actually old, but in a bigger quality, well the second one is new and I totally love it! :D Kristen is there pretty cute.

imagebam.com imagebam.com

Mimochodem. Chci vám hrozně moc poděkovat. Zrovna jsem si všimla, že návštěvnost blogu už překročila 13 000 a jsem z toho nadšená a dojatá. Miluju vás, zbožňuju vás, jsem za to hrozně moc ráda a ani neumím vyjádřit slovy, jak hrozně moc jsem vám za takové nádherné číslo vděčná. Je to skvělé, hrozně hrozně hrozně moc vám děkuju!
By the way. I wanna thank you all guys for amazing 13 000 visitors, I love you, I adore you, I can't even say how much. This is nuts, it's amazing, I just can't believe it, and It feels great and it also looks great to see it. I love you, thank you so so so so so so much!

Kdo neskáče, není Čech, hop hop hop!

18. february 2014 at 16:43 | Angie. |  diary
Máte oblíbený hokejový tým v NHL?
Já jsem nikdy neměla, dřív, teď už nějakou dobu fandím Winnipeg Jets. Jednak tam hraje Frolík, ale hlavně Pavelec. A Pavelec je co? Pavelec je bůh :D Spousta lidí teda říká, že je jedinou dobrou věcí na Jets, ale to jsou kecy :D chci dres s číslem 31, můj nový sen, jednou si ho pořídím a budu v něm spát. Už mám Fabregase z FC Barcelony, tak teď chci 31 Jets s Pavelcem :D Já miluju hokej, no NHL jsem tak nějak sledovala vždycky jen proto, že mě baví hokej, takže jsem moc nikomu nefandila, spíš na jakej zápas jsem narazila, tam jsem si vybrala komu fandím :D tak jsem si řekla, že si holt zvolím svůj oblíbený klub, bez ohledu na tom, jak dobří jsou nebo kolik toho už vyhráli :D Jets. Líbí se mi i to jejich jméno... Chci jet někdy na zápas NHL, jednou se mi to musí podařit :D No to je jedno... už jsem byla na hokeji naživo. Sice u nás, ale i tak to byla naprostá paráda... ale o tom jsem vůbec nechtěla mluvit :D :D :D Jen jsem teď sjela asi milion videí se záchranama, který v NHL předvedl Pavelec, abych se po tomhle víkendu správně nabudila na bratrovražedný hokejový zápas, který je od šesti... Česko:Slovensko. S mou dlouholetou kamarádkou z Blavy v takovýchto chvílích není řeč :D
Já jako samozřejmě fandím našim, ale pokud vyhrajou Slováci, budu jim to přát.. po prvotních chvílích zklamání... a fandit budu dál jim, jsme přece bratia... no někteří lidé to prožívají poněkud bouřlivěji... jako již zmiňovaná má kamarádka z Blavy :D Nevadí. Nicméně :D Podstatou tohohle článku mělo být původně to, že...
Omlouvám se, že jsem ani nenapsala článek nebo něco, že jedu pryč a jen to hodila do horního boxu, ale tak nějak to bylo rozhodnuto dost narychlo, že nakonec pojedu, takže už jsem nestíhala. Jeli jsme na kámošky chatu oslavit konec zkouškového období :D byl to docela náročný víkend :D ani ne kvůli pití, já moc nepiju, ale nebylo mi úplně dobře a třeba v neděli jsme nešli spát... teda jako šli :D ale až v kolem půl šesté ráno v pondělí... no.. proč ne, že :D Dneska jsem spala do půl jedný, fakt jo, přijela jsem včera úplně hotová domů a tělo to tak nějak pokračovalo. Jsem dost nachcíplá, ale do víkendu musím býti fit, takže se teď musím šetřiti :D Každopádně jsem teda zpátky, takže až se trochu vzpamatuju, tak možná doženu i co jsem zameškala, ale nevím, jestli už se k něčemu dokopu dneska nebo až zejtra, ještě uvidím...
Teď jsem se vás chtěla zeptat... koukáte na Olympiádu?
Já čumím prakticky nonstop, když jsem doma :D až mi z toho trochu hrabe.
A jsem na náš český tým hrozně pyšná, hlavně na ten biatlonový. 4 medaile, to je prostě úžasné!
A Eva Samková ze Snowboard crossu? Zlatá! To je prostě bomba! A nemůžu zapomenout na Martinu Sáblíkovou. Ta jede ještě zítra ve tři, to budou zase nervy, brr. Letošní zimní Olympijské klání je pro českou výpravu vážně úspěšné, nejen z pohledu medailí, ale i ostatních umístění a těším se, co ještě přinesou :)
Já už teď půjdu, jdu si ještě na chvíli lehnout, než bude předávání medailí, ale dneska se snad ještě ozvu.
Zatím ahoj.
-Angie.

Hobluj!

14. february 2014 at 16:30 | Angie. |  diary

Ahojte.
Slíbila jsem vám, že vám napíšu delší článek o mém hudebním zážitku, až budou nějaké fotky, tak tady je :D
V úterý, 11. února 2014 se mi splnil další z mých snů. Do Prahy přijela po čtyřech letech kapela Our Last Night.
Dobře, to trochu kecám, byli tu někdy vloni, ale tehdy tu neměli vystoupení, jen se přijeli podívat do Prahy, která je, jak sám Trevor řekl, "jako jejich druhý domov". Už když tu byli poprvé, tak si ji oblíbili. A proč? No... hádám proto, že je to vážně krásné město, na město plné takové historie, jakou má Praha, v Americe nenarazíte. Máme dobré pivo a krásné ženy, jak prohlásil zpěvák jedné z předkapel, levný alkohol, milé lidi, dobře se tu kalí a máme tu spoustu krásných míst, pokud se člověk zrovna neztratí třeba někde v Holešovicích... No a myslm, že se sem rádi vrací i proto, že Češi prostě umí bejt skvělí fanoušci. Všechny kapely, na kterých jsem kdy byla, vždycky říkali, že jsme úžasné publikum, jedno z nejlepších, jaké kdy měli. Což si myslím, že tak nějak říkají vždycky :D ale já jsem jim to fakt věřila. Byli unešení z toho, jakej randál umíme udělat a jakou atmosféru umíme vytvořit. 30 Second to Mars byli vloni na Rock for People a letos se vrací do Čech znovu... prostě na nás musí něco být. Trevor dokonce na svůj twitter napsal 3 statusy o Pražském vystoupení. K některým z evropské túry se ani nevyjádřil a u některých tak napsal sem tam něco.
Taky bylo vyprodáno.
FUTURUM.
500 lidí + 50 lístků navíc.
Našlapáno.
A ani na téhle fotce nejsem vidět :D
No nic, budu pokračovat postupně...
Šla jsem s jednou kamarádkou z gymplu, ona mě na ně přivedla a když mi při našem výletě do Norimberka oznámila, že budou v Praze, hned v pondělí jsem jela vyzvednout lístky. Myslím, že jsem vám o nich i říkala, ale už nevím, možná jsem je dávala jen na Facebook. Tehdy to mělo být ještě v klubu 007, ale byl tak hrozný zájem, že to přesunuli do Futura, kam se vejde víc lidí. Sedmičku by zaplnili jako nic a spousta lidí by ostrouhala.
Ke klubu jsme dorazily dost brzo. Otevírat se mělo až v 19:00, takže jsme měly ještě necelou hodinu. Kamarádka se rozhodla jít koupit víno... no... :D Dopadlo to tak, že koupila víno, vrátila se a oni otevřeli o 20 minut dřív, takže jsme měli na jeho vypití asi tak přibližně... 15 minut :D možná 20. Já nikdy nepiju moc a nikdy nepiju rychle... ale tentokrát jsem vypila téměř půlku lahve portskýho za 150 Kč během 15 minut, což jsem myslela, že asi nezvládnu :D Potom šla kamarádka na záchod, už vevnitř, a přitáhla pivo, takže jsem měla pocit, že sebou švihnu ještě než vůbec koncert začne :D Ale držela jsem se, byla jsem v takovém mně ještě příjemném opojení... :D