March 2014

Video of the day, of the month, of the year, of the entire human existence.

31. march 2014 at 19:53 | Angie. |  diary
Dneska jsem měla fákt hodně divnou náladu. Hodně hodně hodně divnou.... včera jsem po konci Pána prstenů chytla depku a brečela jak malá, to já na konci 3. dílu vždycky :D a s brekem jsem šla do postele a i jsem se s ním vzbudila. Ani nevím, neměla jsem vůbec důvod, ale prostě sem každou chvíli kvůli něčemu začla slzet, fakt nesnáším tyhle divný nálady.
Ale Josef Altin mi zvedl náladu hned ráno, protože mi na Twitteru lajknul odpověď na jeho status :D
Dobře, chápu, velmi zajímavá informace :D ale je to známá osobnost, teda mně známá :D hraje v Hře o trůny, takže mě to prostě potěšilo, obecně už jen ta jeho zpráva :D ale nezvedlo mi to mojí náladu tak úplně. Nevím, asi je to i těma antibiotikama, co jsem znova dostala, docela mě to rozčiluje, jsem taková přecitlivělá a včera mi bylo celý den špatně, což bylo poměrně nemilé. No narazila jsem na jedno video, které jsem sem prostě musela dát, MUSELA! Protože je to prostě video dne, video týdne, video roku, video celé moderní historie světa :D Hugh Jackman se nechal ukecat :D a v nějakém pořadu zpívá píseň na téma: "Wolverine: The Musical".... což lidem, kteří vůbec neznají Hugha nebo Marvela, nic neřekne, ale já jsem umřela, fakt jo, dokonalost, už jsem to viděla asi sto padesátkrát a pokaždý u toho umírám smíchy :D :D :D Rozhodně si ho pusťte, už kvůli Hughovi, bože, miluju ho :D


Musím dneska stihnout ještě jeden článek, ale hrozně mě bolí hlava, tak nevím, jak to dopadne :D Jestli se radši nesmířím s tím, že budu mít sudý počet článků :D Poslední dobou ten blog nějak šulím, no hrozně mě to mrzí, ale prostě nebývá čas a nebývá nálada no :/ Mrzí mě to. No musím se pochlubit, myslela jsem, že budu mít 0 bodů z testu ze statistiky, ale mám celý 2 body! Nechápu, kde je tam vyhrabala :D ale ačkoliv je to strašnej výsledek, tak jsem z toho totálně nadšená :D Člověk se musí radovat i z těch nejmenších věcí v životě :D
Mějte se.
-Angie.

Gallery update 29.0: New/Old photos with fans from Nashville

30. march 2014 at 19:53 | Angie. |  gallery updates
Myslela jsem, že je to blbost, ale funguje to! :D Vážně to funguje... řekla jsem "nic se posledních pár dní neděje" a zveřejnila jsem fotku dne a bum! Objeví se nové fotky :D Budu to asi dělat častěji, není to poprvý, co se mi to stalo :D Každopádně na kstewartfans.livejournal.com jsem narazila na těhle 8 úchvatných fotek s fanoušky a jsem z nich nadšená. Byly pořízené v Nashvillu před pár týdny, kdy tam Kristen pracovala na své režisérské premiéře, kdy co-režírovala hudební video Sage (+ The Saints). Fotky jsou se dvěma malými fanynkami někde v nějakém... vypadá to trochu jak pivovar :D ale netušim, co to je :D každopádně ty fotky jsou naprosto dokonalé a úchvatné a roztomilé, Kristen to tam hrozně sluší a holčiny hádám měly velkou radost, že jí tam potkaly :) No na jedné fotce je ještě ten druhý režisér, David Ethan Shapiro.
I thought it's bullshit, but it works... it really does work! I said "nothing is going on last few days" and I published Photo of the day... and these photos show up. I will do it more often :D It really works, it's not the first time it worked :D Änyway, I have for you now new photos from Nashville where was Kristen shooting her directorial debut, the clips of Sage (+ The Saints). Photos are with two little fans and they are so amazing and so cute, so sweet, god, I love them so so so so so so so so much! In one of these photos is the co-director of the music video - David Ethan Shapiro. Check out all 8 in the gallery, it's worth it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photos of the day (March 30, 2014)

30. march 2014 at 19:01 | Angie. |  Photo of the Day
Nic se poslední dobou neděje, tak aspoň fotka dne.

Vyhodnocení kontroly a náběru affiliates.

28. march 2014 at 12:50 | Angie. |  diary

Přemýšlím, jestli je to moje chyba nebo ne, že se nezapsalo docela dost lidí, u kterých mě nějak nenapadlo, že se nezapíšou. Jestli jsou jako já, že si kontrol nikdy nevšimnou zezačátku celkem upozorňovala a i ten nápis v menu byl podle mýho takovej docela výraznej, ale asi to tak připadá jenom mně... no, nebudu si stěžovat, samozřejmě hrozně děkuju všem, kteří jste se zapsali, moc si toho vážím. No nebudu to vyhodnocení tentokrát nijak zvlášť proživat, protože nemám úplně čas, takže to vezmu trochu svižněji. Chci, abyste věděli, že vás mám všechny ráda a jsem moc ráda, že chcete zůstat spřátelení a doufám, že to tak zůstane:) Začnu s novými affiliates, která přibyla. Těch totiž moc není :D
Takže jsou to:

http://sweet-annehathaway.blog.cz/ - s adminkou Teanne, s kterou spřátelení proběhlo mimo kontrolu a náběr, ale stejně to zmíním, protože její blog o Anne je vážně skvělý a my dvě jsme za těch pár dní semlely živý mrtvý v komentářích :D Jsem hrozně ráda, že jsme spřátelily :)

http://meryl1.blog.cz/ - s adminkou Merylkou tuším, že už jsme jednou spřátelené byly, Meryl Streep mám ráda, takže proč nespřátelit znovu, že ano.
* * * * *
Teď tedy affs, která zůstávají. Takže zapsaní + ti, co mají výjimku.
Začnu tedy těmi výjimkami. Takže samozřejmě zůstávají všechny moje drahé sestřičky. Clove ani Ajjinka se zapisovat nemusely, ani jedna z mých sisters sites nemusela, protože u nich vím, že ke mně chodí hodně často, já k nim taky, nemá cenu to kontrolovat, no Clove i Ajjinka se obě stejně zapsaly, má láska Clove dokonce hned jako první, tak vám chci za to hrozně poděkovat, mám vás neskutečně ráda, miluju vaše blogy, vás, vaše články, prostě všechno a jsem nesmírně ráda, že jsme se poznaly a jsme sisters sites :) To samé platí i pro Katie* z justa.blog.cz, jsi úplně první spřátelená stránka, kterou jsem s tímhle blogem měla a když jsme spřátelily, byl to pro mě takový popud, že má cenu pokračovat a jsem za něj nesmírně ráda, protože i díky tobě jsem měla tu vůli dotáhnout to s blogem k 1. narozeninám, pak i k 2. narozeninám a za to jsem ti nesmírně vděčná :) No a potom tedy má drahá Rosie, která má hiatus, ale doufám, že se v brzké době zase ozve :)

Gallery update 28.9: New photo with fan

28. march 2014 at 11:02 | Angie. |  gallery updates
Uložila jsem tuhle fotku už asi před týdnem, ale pak jsem jí nezveřejnila... ani vlastně nevím proč, myslím, že tentokrát to nebylo schválně, ale teď jsem ráda, že jsem to v těch rozepsaných našla a že mám co přidat teď, když není co jiného přidávat, kromě paparazzi fotek. Doufám, že zase brzy bude, věřím tomu, ale zrovna dneska se zatím nic neobjevilo. Když už mluvím o těch paparazzi, tak Kris už je zase zpátky v Los Angeles, pro ní pravděpodobně natáčení Still Alice už skončilo. Stále se tedy ještě natáčí, ale scény s Lydií už jsou zřejmě hotové, případně plánované až na někdy, že mělo pro Kris cenu se vrátit domů. Přibližně za 2 týdny, vlastně myslím přesně :D má začít natáčení American Ultra, Kris to má teď skutečně hodně nabité a jsem za to ráda, tak je fajn, že bude mít teď aspoň chvíli pauzu. Jinak ta fotka je ještě z New Yorku s nějakým fanouškem. Jaymes to tam hrozně sluší, žeru tu její bundu, je parádní :) má skvělou barvu, v takový přesně chci Conversky :D
* * * * * * * * *
I saved this one few days ago, but I didn't publish it... I don't actually know why, I don't think it was on purpose this time, maybe, I don't remember, but I am glad that I have something to publish, because nothing else except paparazzi photos is not happening. By the way, talking about paparazzi, Kristen is already back in Los Angeles, the filming of Still Alice probably already ended for her, not for some of the other actors, it's not done yet, but Lydia's parts are probably done. Well, this fan photo is from New York and Jaymes looks there perfect, I love that her jacket, it's awesome:)

imagebam.com

Drake Doremus talks 'Equals' and Kristen

27. march 2014 at 12:18 | Angie. |  Equals articles
Ahoj lidi, jak se máte? Dneska jdu ven s kamarádkou, jdeme na brusle. Je vážně krásně, tady v Praze. Žádný déšť, docela teplo, žádné mraky, jenom modrá obloha. Jsem ráda :) Mám ráda zimu v zimě, na jaře už vítám takovýhle počasí :) Zítra se konečně dozvím z testů, co mi je, jestli mi něco je, takže jsem ráda, že už to konečně budu vědět, snad, ale zároveň mám z toho trochu strach. Znáte to, ale převažuje ten pozitivní pocit z toho, že už to konečně budu vědět, ať to je cokoliv. No... a taky jsem svýmu notebooku před celkem krátkou dobou začala říkat Karenin, aniž bych k tomu měla nějakej důvod :D Hlavní novinky mého života, teď k těm věcem, bez kterých už můžete bejt živi, ale já vám o nich stejně napíšu :D Režisér připravovaného filmu 'Equals' Drake Doremus udělal před pár dny nebo jak dlouhou dobou rozhovor, ve kterém mluví právě o tomhle filmu a také se zmíní o Kristen. Jsem hrozně nadšená z tohohle projektu, připadá mi to jako něco úplně jiného, než v čem jsme Kristen doteď mohli vidět a jsem z toho nadšená, vidět ji ve sci-fi, to je prostě paráda :) No, jsem fakt zvědavá, jak to s filmem dopadne a jaký bude výsledek, trochu se bojím no, abych nebyla moc natěšená, ale hádám zklamaná nebudu :D Nicholas Hoult a Kristen Stewart v jednom filmu? Nemožnost zklamání :D Takže jsem ten rozhovor přeložila no... :D překonala jsem svou lenost :D

Když jsem s tebou mluvil na Sundance v loňském roce, zmínil jsi, že "Like Crazy" je o minulosti, "Breathe In" o přítomnosti a tvůj příští projekt - se kterým už jsi předpokládám o kus dál - by měl být o budoucnosti, sci-fi projekt.
Je to více futuristické; není to úplně sci-fi. V té době to možná sci-fi bylo, ale tak nějak se to trochu změnilo. Jak jsem řekl, je zábava zkoušet něco úplně jiného. A pro mě je to vzrušující a zároveň trochu děsivá změna. Takže jsem nadšený, že můžu pracovat se scénářem, který napsal Nathan Parker - tak nějak jsem měl pár nápadů, řekl jsem mu je a začali jsme spolupracovat, a on napsal film.

Takže jaké to bude? Můžeš nám o tomhle novém filmu něco říct? (Jistěže může, je to režisér, sakra, on je jedinej, kdo tak nějak vlastně může :D ale nééé, on prostě nic neřekne :D)
Jasně, myslím tím, je to prostě větší film. Je to tak nějak těžké vysvětlit. Je to pořád velmi intimní a hodně zaměřené na výkonech herců, ale zároveň je to širší pojetí a je v tom mnohem větší myšlenka.

Co nám můžete říct o obsazení?
Jde o Kristen Stewart a Nicholase Houlta a ti jsou fantastičtí. Myslím, že je lidé uvidí v hodně jiné poloze, než na kterou jsou u nich zvyklí. Prostě do toho půjdeme a pokusíme se vytvořit něco opravdu unikátního a speciálního. Natáčet budeme později v tomto roce.
Hi guys. How are you? I go out with my friend today, go to skate, It's really nice day in Prague, no rain, no clouds, just blu sky and quite hot, I love it. Tomorrow, I will finally know, what's wrong with me if something, so I am glad that they will already tell me, but I am also scared a bit. And I started to call my notebook Karenin with no reason. Main news in my life :D Now, the article. I have for you one, before I go. Drake Doremus - the director of Equals movie - talked about Equals and also mentioned Kristen, I am really happy, that we have some news about this project, so here is the interview. I am really, really excited about this movie and I can't wait to see Kristen in this kind of a movie, sci-fi, or futuristic, it's like.. something... way different from where we can see her. So many interesting projects in her career now and I can't wait to see what's gonna be from all of this, the final result :)


AmeUl news: Cast update - 4 new actors

26. march 2014 at 13:51 | Angie. |  American Ultra articles
Ahoj lidi. Dnešek stál fakt za hovno a to ještě ani neskončil. Ale už jsem doma, takže už snad nemůže bejt ani horší... Nesnáším svojí školu, rozhodně do ní nebudu chodit i příští rok, prostě ne, seru na to, nemá cenu, abych studovala školu, která mě sere každou minutu, kterou v ní strávím, jen proto, abych měla titul... to fakt ne. Hrabe mi z ní. Dneska jsem totálně posrala test ze statistiky, jakože totálně, tak, že nebudu mít ani jeden bod. Bylo to mnohem těžší, než jsem čekala a vůbec tam nedala ten začátek, kterej jsem ještě i chápala... a příklad typu, kterej jsem si myslela, že umím... jsem taky nedala, protože byl tak divně zadanej, že jsem totálně netušila, do čeho to mám dosadit. Je mi trochu zle od žaludku, takže jsem šla domů. No před tím jsem ještě strávila asi 45 minut na úřadě a snažila se dosáhnout toho, aby mi dali dělat novou občanku, protože v květnu jedu do Barcelny a zároveň mi vyprchá platnost, takže prostě před tim potřebuju novou občanku a ta ženská nebyla schopná pochopit, proč nemůžu přijít, až z toho Španělska přijedu :D no maj nějaký debilní lhůty, že mi to nemůžou dát dělat dřív, jak 30 dní před vypršením, takže jsem nakonec vyplázla stovku poplatek za to, že mi jí vymění, jako poškozenou... BOŽE!!! No nic, dobrý :D A pak ještě kretén v obchodě, kde jsem si koupila oběd, kterej jsem ani nemohla sníst, páč se mi udělalo blbě :D Prostě den blbec. No dobrý, přestanu si stěžovat, ale jsem nasraná na všechno dneska :D No, mám pro vás nějaké novinky ohledně AmeUl... ale vůbec se mi to najednou nehce znova psát česky, jak jsem to psala anglicky docela dlouhý :D Ale tak už to napíšu, když jsem začala... :D Mám pro vás 4 herce, kteří si zahrají v American Ultra, dva jsou takový asi oficiální no a dva jsou teda jenom na IMDB zatím, takže to asi není úplně na 100%. Začnu s těma z IMDB, tedy zprava, co se týče fotek. Tak ta první se jmenuje Monique Garderton, která si zahraje roli jménem Crane. Její hlavní prací je teda to, že je dablérka a kaskadérka, ale už si párkrát i v nějakém filmu nějakou malou roli zahrála. Můžete jí znát třeba z filmu Jeníček, Mařenka: Lovci čarodějnic :D Což jsem viděla :D :D :D :D no nic, kde měla dokonce dvě role, hrála jednu plesnivou, zlou starou čarodějnici... kde si neni zrovna podobná :D a pak ještě tuším matku Jeníčka a Mařenky :D takže no big deal, ale tak všechno se počítá. Má tam těch hereckých záznamů docela dost, ale většinou jen takové malé roličky no. Nevím, jak velká bude tahle, ale chtěla jsem říct, že je teda mezi ní a Kristen ještě jiná souvislost, než ta, že spolu budou hrát v AmeUl, protože Monique hrála v Zatmění. Měla tam roli v jednom z flashbacků tuším, kdy hrála upírku, která teda neměla ani jméno, ale byla tam. Nevím, jestli se s Kristen třeba vůbec setkaly a nevím, jestli si ji vybavíte, ale když kliknete na název filmu, tak je to odkaz na fotku z té její scény. No, tak to bysme měli jít, vedle na fotce je Don Yesso, která bude hrát velitele vzdušných sil, no nevím, jak velká role to bude, ale bude tam :D a ten má mimochodem taky určitou drobnou konekci s Kristen, a to takovou, že Don hraje ve filmu Focus s Willem Smithem, ve kterém měla úplně původně hrát po boku Toma Cruise... nebo Bena Affleca? Teď nevim :D i Kristen, no nakonec jak pro Kris tak pro Toma Affleca padl, což je škoda, ale nezoufejme si, ke Kristen přiletěla další spousta skvělých příležitostí... jako například American Ultra, že ano. Teď k těm oficiálnějším, takže ten třetí zprava je hrozná držka :D a jmenuje se Walton Goggins. Ale vážně, jsem to jenom já, nebo i vám připadá, že vypadá trochu děsivě? Trochu dost? Jak psychopat? :D Nejen na týhle fotce teda, i když na týhle fotce ještě o něco víc než normálně :D Tak ten bude hrát postavu, která se jmenuje Laughter a asi není mezi ním a Kris žádná konkrétní přímá souvislost.. k nepřímé se dá teda vždycky nějak doklikat, ale na to jsem líná. Můžete ho znát třeba z filmu Nespoutaný Django. No a posledním hercem, který se objevil na seznamu obsazení je John Leguizamo, který je známý pravděpodobně především proto, že propůjčil svůj hlas animované postavě lenochoda Sida z Doby ledové ve všech jejích částech... a souvislost s Kris jsem taky nenašla, ale já jí ani moc nehledala :D Dřív spolu ve filmu nehráli a dál se mi nechtělo zacházet. Každopádně jeho postava má dokonce i příjmení a jmenuje se Brad Gage. Jsem hrozně ráda, že se ohledně AmeUl objevuje tolik novinek, je to skvělé :) nesmírně se těším, až se začne natáčet a tak vůbec. Mimochodem podle nějakých ne úplně potvrzených zpráv mělo natáčení Still Alice skončit už včera, ale nevím úplně jistě, jestli se tak vážně stalo a tak nějak to asi pořádně nikdo moc neví :D zatím aspoň.
Hi guys. Today was awfull. And it didn't even end yet. God, I hate my school, I really hate it there, makes me crazy so much, I hate it. I totally screwed up exam from statistics... like, totally, zero, nada, nothing in there, it was much harder than I expected and all the time I was studying for that was for nothing... and more things happened today, so I went home, because I am sick a little, so I didn't go back to school after a long time spent in municipality, because I need new ID card, but it was obviously a big problem... Doesn't matter, just a bad day. I have for you now some news in cast of American Ultra. Two are according to IMDB and two are kind of official, or it looks like that. Those two from IMDB.com are Monique Garderton in role of Crane, her main parts in movies is usually stunt stuff, but in American Ultra she's going to be as an actress. You could see her in... for example in Hansel & Gretel: Witch Hunters where she played one old witch and also Hansel and Gretel's mother, I think... or someone. BUT! She also played in Eclipse. Her character did not have name, but when you click on the name of the movie, which has different color, it's a link to a photo. I don't know if you remember, but I think it was in one of those flash-backs. Well, then, according to IMDB.com it's Don Yesso in role of Air Force Commander, who by the was has also small connection, because he plays in movie called Focus, which is movie, that Kristen should play in, but it didn't happen in the end. So that's the connection... well, I guess Air Force Commander won't be that big role. So, I am going from the right, the person on the third photo from the right side, is Walton Goggins... I can't help myself, but he looks really scary in this photo! :D His role is called Laughter. Walton played for example in Django Unchained... and I didn't find connection, between Kristen and him... maybe there is none, but I was also lazy for it :D Well... and the role of Brad Gage will play actor, who is known aspecially for the role of Sid from Ice Age, he gave him his voice. So we will se also his face in American Ultra. So that's it. I am so glad we have so much news about this movie, that's great.


Gallery update 28.8: Photoshoot for Chanel

25. march 2014 at 18:38 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já docela na prd, ale nebudu vás tím zatěžovat a otravovat. Místo toho mám pro vás naprosto úžasnou věc. Mám pro vás nové fotky, které měly být zveřejněny až někdy v květnu, ale objevily se už teď. Ne zrovna v úžasné kvalitě, ale jsou dost kvalitní na to, abych z nich byla naprosto nadšená! Jak víte, Kristen se stala novou tváří nové kolekce MétiersD'Art Chanelu pro rok 2013/2014 a fotky z promo photoshootu byly zveřejněny dneska. Moc se mi nelbí to oblečení, jako nic proti Chanelu, ale tohle není zrovna můj styl. Fakt ne, jako ty modely se mi nelíbí, prostě... jsou trochu divný :D ještě jako některý ty kousky, ale třeba takový to bílý chlupatý... eee, to úplně néééé :D No nic, ale musím teda říct, že jak se mi nelíbí ty modely, tak se mi tu líbí Kristen. Je to úplně něco jiného, než jsme u ní zvyklý, je takový trochu temný, ona je tam taková... drsná. No hrozně se mi líbí ten účes, co má, vážně úchvatnej, z toho jsem nadšená. No hrozně se mi líbí třeba ta fotka, jak je tam dvakrát, jak je z profilu, ta je úplně perfektní. Doufám, že se jich brzy objeví víc a v lepší kvalitě :) Co vy si myslíte?
Hi guys, how are you? I am not very good, but I won't talk about that, I don't want to bother you. But I have for you today amazing new thing. I have for you photos, which were supposed to show up in May, but they are out now... just in... not that high quality, but high enough to say, that I am so excited about that! As you know, Kristen became new face of Chanel's new campaing for year 2013 and 2014 called MétiersD'Art and photos from the promo photoshoot were published today. I quite... I don't know, I don't like these outfits that much, I didn't like it at that fashion show in Dallas and I still don't like it that much, just not my style, but I love how Kristen looks in it. It's something completely new and I kind of love these photos. I hope they will publish more soon and in high quality. I love especially her hair, that hairstyle is so cool, I love it, totally. Well, what do you think about this photoshoot? I wanna know.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
* * *
source > ten, který to nechal uniknout do všech koutů internetu díky tomu, že je na těch fotkách Kris :D

14 000 visitors!

24. march 2014 at 18:59 | Angie. |  diary
Toto je odteď moje nejoblíbenější animace vůbec, takže čekejte, že tu bude prakticky furt :D
Proč se teď ozývám je myslím podle nadpisu docela zřejmé. Dneska návštěvnost blogu překonala 14 000 návštěvníků a každá tisícovka je zkrátka výjimečná. Jsem ráda za každého jednoho člověka, který sem přijde, miluju vás za to, že sem stále chodíte a vracíte se sem a 14 000 je prostě šílené, nikdy jsem nečekala, že to dotáhnu takhle daleko a jsem vám za to strašně moc vděčná :) Protože, řekněme si to narovinu :D, bez vás by to nešlo :D
Mám vás hrozně ráda!
A ještě jednou strašně děkuju, že se tohle uskutečnilo, jsem z toho nadšená :)
>>


Gallery update 28.7: New photos from Camp X-Ray set with JJ Soría

23. march 2014 at 16:11 | Angie. |  gallery updates
Asi za hoďku nám přijede návštěva, takže tu budu až večer, myslím... no a vzhledem k Pánovi prstenů tu možná nebudu ani večer... :D takže tenhle článek může být dneska poslední, který zveřejňuji a jak se znám, tak i bude... No, doufám, že v pondělí budu mít náladu, protože se vracím domů kolem sedmé po celém dni ve škole, takže většinou tu náladu nemám no, stojí to za kulový. Nemám dokonce ani náladu na Sherlocka a to už je u mě vážně dost špatný. Nicméně teď mám pro vás nový obrázek, který čítá dvě fotky dané dohromady, z placu Camp X-Ray, kde je Kristen s jejím kolegou z filmu, s JJ Soríou. Ty fotky se mi hrozně líbí, hlavně ta horní, jsou skvělé:)
In an hour, some visitors are coming here, so I won't be here till the evening, I guess... and because of Lord of the Rings, I might not be here even in the evening, so this is the last article I am publishing today. I hope that I will be able to publish something on Monday, but I am coming home late and I usually don't have mood for anything. Not even for Sherlock and that's something which is really, really serious in my case. Anyway, right now I have for you one new picture, which includes two photos from the set of Camp X-Ray, where is Kristen with JJ Soría. I love these hotos, especially the first one, they are great :)

imagebam.com

Gallery update 28.6: 'Snow White and the Huntsman' Mexico Video Chat (May 19, 2012) + videos

23. march 2014 at 13:58 | Angie. |  gallery updates
Tohle tak nějak minulo tenhle blog. Vlastně ani nevím, jak je to možný, tenhle blog už v tu dobu existoval... já jen... prostě jsem to nezveřejnila v tom návalu různých jiných akcí a věcí, týkajících se propagace Snow White and the Huntsman. Nebo jsem to aspoň nikde v archivu nenašla. A tak, když se objevily nějaké nové fotky, rozhodla jsem se to zveřejnit dneska. Mám pro vás teda nějakých 15 fotek z video chatu Sněhurky a lovce, který proběhl v Mexiku a kde byla Kris spolu se Samem Claflinem a pak taky nějaká ta videa z téhle akce, která se konala 19. května 2012. Bože, já jsem tak roztržitej člověk. Nechám se hrozně snadno čímkoliv rozptýlit, takže v jednu chvíli píšu tenhle článek a pak najednou 15 minut sleduju videa z Game of Thrones a je mi jedno, že jsem rozepsala článek :D A já si vždycky říkám, co jsem celej den dělala, že jsem sem nic nenapsala a tady je odpověď. Kraviny. No nic :D Ty fotky se mi moc líbí a ta videa jsou taky super, no na ta si musíte vyhradit trochu času, asi tak půl hodinky, pokud je chcete vidět celá... je tam hodně španělštiny... no ale tak Kris a Sam mluví anglicky, berte, co vám vyhovuje, mně vyhovuje ta ájina, přestože tý špánině taky rozumím... akorát tu špáninu nesnášim :D
* * * * * * * * *
This kind of missed this blog. I don't actually know why, this blog have already existed, but I just... did not publish it between all those news and events during the Snow White and the Huntsman promotion. So when some new video came up, I decided to publish it all now. So I have for you photos from 'Snow White and the Huntsman' Mexico Video Chat and also videos from this event, which was on May 19, 2012. Oh, god, I get distracted so easily, I hate it :D I am writing this article and a something distracts me and I am watching Game of Thrones videos for 10 minutes! I am unbelievable. And I am still saying, that I don't understand, what am I doing whole day that I didn't write anything here... here is an answer. Crap. Anyway, I love these photos, not in very good quality, but great and I also love these videos, well, you have to safe some time for watching them all. Lots of Spanish in there.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 AmeUl news: Lavell Crawford joined the cast

23. march 2014 at 11:51 | Angie. |  American Ultra articles
Víte, co je na American Ultra tak speciálního? Kromě toho, že to možná po dlouhé době bude zase film s Kristen, který se dostane i k nám do kin.... nebo kromě toho, že se tam Kris znovu setká se svým kolegou a kamarádem z filmu Adventureland, s Jessem Eisenbergem? No... tou speciální věcí je Max Landis, scénárista filmu, který je... zkrátka trochu šílenec, trochu magor, ale v tom správnym, pozitivnim a dobrym slova smyslu, je prostě trochu střelenej :D a já ho miluju. A hlavně je hodně, hodně, hodně sdílnej na svém Twitteru. Co to znamená? On se na AmeUl asi dost vyřádil a myslím, že se vážně těší, až se začne točit, tudíž nám prozrazuje každou jednu novinku, která se kolem filmu děje. Oznámil nám začátek natáčení, posunutí natáčení, různé další věci, třeba, že postava Kristen bude něčím, co pro Kris není zrovna typické... a tak. No a teď nám taky oznámil jednu novou aktualitu v obsazení filmu a tím jest to, že americký komik a herec Lavell Crawford si v American Ultra zahraje spolu s Ummou Thurman, Jessem a Kristen. Lavella můžete znát třeba z detektivního seriálu Breaking Bad - Perníkový táta.
* * * * * * * *
Do you know what is special about American Ultra? Expect the fact, that it might be in our cinemas and that Kristen meets there with her previous co-star from Adventureland, Jessie Eisenberg? Max Landis, Max Landis is the one thing, which is special, because Max Landis, the writer of AmeUl is kind of crazy body, but he's amazing and funny and he writes everything, what is new about his new movie. Like about the cast. As few days ago. So he published on his twitter account, that Lavell Crawford, american stand-up comedian and actor, known from Breaking Bad, will play in American Ultra!


Gallery update 28.5: New photos with fans

22. march 2014 at 21:38 | Angie. |  gallery updates
Poslední dneska, promiňte, ale už jsem se dostala ze svojí nálady nastartované fretky :D Už mi spíš hrabe. Mám pro vás tři nové fotky s fanoušky z New Yorku. Kristen to tu mimořádně sluší, vypadá skvěle, pořád se usmívá a tak všechno. Já prostě vím, že miluje své fanoušky, vyfotí se s nimi, i když už je bůh ví kolik hodin a je tma, klidně v jednu ránu po té, co na ní fanynky 4 hodiny čekají... (to se stalo v Paříži, nevím, jak dlouho čekaly teda, ale prej dost dlouho :D) Jak nesnáší paparazzi, tak miluje své fanoušky a to na ní miluju zase já :) Bože, ten film, na který máma kouká je divnej... no co už :D Mějte se, dobrou noc :)
* * * * * * *
Last one today, sorry, don't have mood for more. Right now, I have for you three new photos with fans from New York. Kristen is there incredibly beautiful and looks amazing, smiling, I just know she loves her fans, she always takes photo with them, I just love this about her so much. Even when it's dark already or cold or anything. God, this movie my mom is watching is... weird. Not for me, at all. Doesn't matter.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 28.4: New portraits from Sundance

22. march 2014 at 20:10 | Angie. |  gallery updates
Rozhodně bych použila některou z těhle fotek, když jsem dělala novej design... ale objevily se až teď no... takže smůla :D To nevadí, nový design se mi líbí takový, jaký je, i bez těhle fotek, jen je to škoda, tu třetí myslím, že bych tam dala, kdybych jí měla :D Nevadí. No.. nové portréty z filmového festivalu ze Sundance, kde Kristen propagovala Camp X-Ray dva měsíce po konání festivalu... no... proč ne... :D Jsou tak skvělé, že ani nejsem nakrklá, že je zveřejnili až teď a ne už v lednu :D Kristen to tam moc sluší a žeru její vlasy, ten účes je perfektní :) chtěla bych vědět, jak se to dělá, docela bych si ten účes někdy udělala do školy :D
* * * * * *
I would definitely use one of these photos when I was making new design... but they were published just today or yesterday, so I couldn't :D Doesn't matter, I like new design right how I made it, even without these photos. Well, new portraits from Sundance Film Festival after two months... why not. They are amazing, so I am not even mad, that they published them now and not in January. Kristen looks beautiful there and I love her hair, I really love her hair, and I would really like to now, how it's done.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 28.3: Still Alice - First behind the scenes photo

22. march 2014 at 19:39 | Angie. |  gallery updates
Co bych měla udělat, aby sem chodilo víc lidí? Já vím, nemělo by mě to štvát, většinou mě to neštve, ale občas... občas to prostě není dobrý pocit, když člověk blogu věnuje tolik času a pak pod spoustou článků není ani jediný komentář. Tady mě to tak často nepostihne, i když občas jsou nějaký prodlevy, tak na blogu o Sophie je to trochu... nevím no, nemotivující :D jako baví mě to, aspoň mě to nutí ty novinky hledat pro sebe, když mě zajímavý, ale občas je to prostě na prd :D No nic, nebudu to radši řešit. Teď mám pro vás místo keců ještě jednu fotku a pak ještě dalších pár fotek, ale nevím, jak to budu stíhat.. ale zítra asi vůbec nebudu mít čas, takže to chci stihnout dneska aspoň částečně. Tahle fotka je první z natáčení, jakože ne z placu, ale z natáčení, behind the scenes.. je to fotka záběru Kristen na obrazovce... a fakt se mi líbí, je taková... no nic moc kvalita, ale fajn :) Trochu mi teď hrabe z novinek, ale jsem rozjetá jak fretka dneska :D
* * * * * * * *
What should I do about that people are not coming here? I know, I shoudn't care, I usually don't care about that much, but It just doesn't feel good, when you publish do many articles and no comments bellow... I don't care, I always say that I don't care, but sometimes it's just.. I don't know, kind of sad. Anyway, I have for you today so much things, I don't know, if I will have time tomorrow, so I will do it today. Now I have for you fist behind the scenes photo from Still Alice, which showed up today. I kind of love it, Kristen is there on the screen and she looks great. News are killing me a bit, Sophie has so many too and I don't have time for it, god, it makes me crazy :D

imagebam.com

Still Alice: video from the set - March 21, 2014

22. march 2014 at 18:27 | Angie. |  videos
Díky Ajjince mám pro vás ještě i video z natáčení Still Alice. Je to... asi nejvíc paparazzi věc, jakou jsem tu kdy zveřejnila, ale tak nějak mám trochu ten přístup, že s natáčením to není to samé, jako videa z chvílí, kdy Kris pronásledují, když jde nakoupit, nebo tak... Je to ze včerejška, z 21. března z té scény s Julianne Moore. Není tam nic moc nového, jen se hýbou no... nic, co by nám nějak zvlášť prozradilo, co bude ve filmu, kromě toho, že tam spolu budou mluvit na pláži :D takže se nebojte, že byste se nějak spoilnuli.
* * * * * * * *
Thanks to Ajjinka, I have for you video from the set too. It's like the most paparazzi thing I have ever published, but I feel kind of like... when it's from the set, it doesn't matter that much, it's not exactly the same thing... It's from March 21, from that shooting with Julianne Moore... no spoilers, it's not in very big quality, we can't hear anything, we can just see them.. and... it's kind of the same as those photos, they are just moving... :D Nothing new in it.

 


Gallery update 28.2: Still Alice - on the set

22. march 2014 at 18:19 | Angie. |  gallery updates
Ahojte, jak se máte? Já celkem fajn, jen je mi trochu blbě, znáte to, každoměsíční problém.... Nicméně... jsem byla dneska na golfu s rodiči a vůůůůbec mi to nešlo, fakt vůbec :D Ale já jsem teda ani nic jinýho nečekala, ale tak nějak... mám takový dny, kdy se dost vztekám, když mi to nejde no :D ale nakonec jsem se aspoň trochu rozehrála. Jen jsem byla málem zabita golfovým míčkem. Teda takhle, ono by mě to asi nezabilo, ale rozhodně by to hodně bolelo a na špitál by to asi bylo. Míček mi proletěl asi deset čísel kolem hlavy, možná i míň, prostě těsně mě minul. Chlap prostě myslel, že tak daleko neodpálí... jenže odpálil... a místo toho, aby zařval Fore! jen stál a čuměl, kam mu to dopadne. Naštěstí ne do mojí hlavy. Protože to by fakt bolelo. No kretén, ty jo, fakt mě nasral. Sice by mě to možná spíš trefilo, kdyby zařval a já se kryla, ale člověk si tak nějak aspoň automaticky rukama zakryje hlavu, nebo jde k zemi.. ne, on prostě mlčel a ani se mi pak neomluvil. Měla jsem sto chutí ho seřvat jak malýho haranta, tohle je základní věc. Zaprvý, nehrát, když jsou tam lidi a vám se může stát, že to trefíte tak, že to tam doletí. A zadruhý, když už hrajete a vidíte, že to letí někam do prdle, kde jsou lidi a nebo i dopředu, jako tentokrát, moc daleko, že jsou tam ještě lidi, tak ZAŘVAT, aby se ti lidi mohli krýt a aspoň si chránit lebku. Bože, naštval mě, fakt jo :D a hlavně mě hrozně rozhodil teda, se mi na chvíli úplně roztřásla kolena... No nevadí, jsem živá, to je hlavní, nebudu to řešit :D Mám pro vás teď fotky z natáčení Still Alice. Těch 8 prvních je z 18. března, na které jsem trochu zapomněla :D a ta druhá sada 10 fotek v galerii a 4 fotek navíc tady v aktuálce, je ze včerejška, kdy se natáčelo na pláži. Kristen tam bude mít nějakou scénu s Julianne a na těch 4 extra fotkách je i Alec Baldwin. Ty fotky se mi strašně líbí, no je až neuvěřitelné, jak hrozně moc jich je. Kdo by byl hodně zvědavý, tak na víc se může podívat tady, ale svou galerii takovým množstvím paparazzi fotek nezaplním. Dokonce ani přesto, že to tam Kris tak hrozně sluší :D
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine, just sick a bit, you know, every month's problem. Anyway, I was with my parents play golf... it didn't go very well, but I didn't expect anything else, I didn't play for quite a long time. But I was almost killed by one ball, which went right next to my head. Pretty scary, that guy who shot it didn't even jelled anything, I don't understand, it could be really bad, if he would hit me. Anyway, I have for you today some new photos from set. 10 of them are from yesterday's shooting and those 8 are from March 18. I forgot about them, I am sorry, so I am publishing them now. I love especially those from yesterday, where they are shooting outside on the beach some scene with Julianne Moore and I also have for you four photos, which are not in gallery, just in this update, where are Julianne and Alec Baldwin together. I am soooo excited about this movie, so excited, I can't wait to see it.. and read it, I didn't buy it yet, but I am planning to do it, after I will read two books I recently bought. One by Paolo Giordano and one by John Green, I can't wait to read this one. I've already read Faults in our stars and I can't wait for the movie too. Anyway, Kristen looks great on these photos and I love them. If you want to see more than those ten, you can here.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"There has to be a compliment here somewhere."

21. march 2014 at 23:48 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Ahojte.
Jak se máte? Já jsem před hodinkou (když jsem to psala, bylo 20:30) přišla z kina... a říkala jsem si, že když jsem na tom filmu byla už potřetí, tak bych vám o něm mohla taky něco málo napsat. A na čem, že jsem to byla? Kdo to nepochopil z animací, tak na Vampýrské Akademii. Tento film byl natočen podle prvního dílu stejnojmenné knižní série. Knižní sérii jsem celou zhltla za hrozně krátkou dobu a strašlivě ji zbožňuju, takže jsem byla z toho, že ji hodlají zfilmovat, byla naprosto nadšná. Bohužel ten film tak nějak to hlavní studio odepsalo ještě před tím, než film vůbec vyšel a nevrazili skoro žádné peníze do propagace, tudíž zisky nejsou takové, jaké by mohly být... a jaké by si film zasloužil. Fanoušci ze všech různých zemí teď bojují za to, aby se rozhodli pro natočení 2. dílu s nadějí, že ten další by mohl nastartovat větší úspěch, pokud by se propagace ubírala jiným směrem, než v případě dílu prvního. Je to těžké.. myslím, že kdyby film VA vyšel před Stmíváním, tak by měl mnohem větší úspěch, než když to vyšlo teď, po všech těch sériích všech různých fantazy... Upíři už nejsou tak top téma, jako bývali... a ať už mám Twilight jakkoliv ráda, je prostě pravda, že kvůli němu hodně lidí odsuzuje další takovéhle filmy a rovnou začnou všude rozkřikovat, že je to zase nějaká další upírská kravina... Což není. Rozhodně není. Vampýrská Akademie je úplně něco jiného než Twilight. Naprosto. Nedá se to vůbec srovnávat, je to prostě něco jiného, společným jmenovatelem jsou akorát ti upíři. No, a teda taky tam probíhá nějaká ta láská, ale to skoro v každé příběhu, no ne? Takže jako odsuzování filmu předem? Na to vám povím jen jedno...:


Gallery update 28.1: Camp X-Ray - Behind the scenes photo

20. march 2014 at 22:14 | Angie. |  gallery updates
Ahojte. Jedna věc, kterou jsem vám chtěla prozradit o mém stylu blogování. Dělala jsem to tak nějak vždycky a dělávám to schválně, ne vždy proto, že nemám čas. Vždycky, i když se jeden den objeví 4 úžasné věci... vždycky si vyberu jednu z nich, pokud je nějaká teda míň úžasná, že jí nepotřebuju sdělit hned, a nechám si jí pro případ, že by další den nebo dva nic jiného nebylo. Já, když mám čas, si většinou najdu věci, které můžu přidat, když se nic neděje, ale občas si nechávám věci v rozepsaných ne proto, že jsem líná, ale zkrátka to dělám úmyslně. Jako tohle. Ačkoliv tohle bylo tak úmyslný a důmyslný, až jsem na to zapomněla :D Úplně jsem na tuhle fotku zapomněla, myslela jsem, že už jsem jí zveřejnila.. a ono ne:D A teď jsem si právě takhle uložila článek na někdy, kdyby něco :D a on je tam tenhle... :D Takže ho zveřejňuju teď no, protože je ta fotka skvělá a už mi tam straší od pondělí nebo od kdy :D Je to další fotka z natáčení Camp X-Ray. Jako víc bych ocenila, kdyby zveřejnili třeba trailer, ale to už bych asi chtěla moc... :D Když už mluvíme o trailerech a o filmech, které bych ráda viděla... je tu jedna věc.
Mám jednu prosbu. Film Divergent, jak jste možná slyšeli, možná nepůjde do českých a slovenských kin. Bontonland ale vyhlásil, že pokud se podaří sehnat 50 000 lidí, kteří půjdou do petice, která je na facebooku, tak se jim to už vyplatí. Oni to nejdřív pustili, protože měli nějaké problémy s odkoupením práv, ale teď tu kauzu zase otevřeli, protože se fanoušci začali bouřit. 50 tisíc je vážně hodně a nevím, kolik je na to času, ale prosím, jestli jste fanoušci fantazy knížek, nebo konkrétně Divergent, máte facebook, máte rádi Shailene Woodley nebo Tea Jamese nebo tak, prosím, přidejte se a pomožte tomu, aby byl film uveden. Přidat se můžete TADY. Zatím je tam jen něco přes 800 lidí, ale asi před hodinou bylo asi jen 400, takže to nabíhá docela rychle. Dala jsem si za úkol někoho přilákat, tak si to nechte projít hlavou. A jestli víte o někom, kdo má tuhle sérii rád, prosím, prosím, ať se taky přidá.

What I usually do as a blogger is one thing. I always don't publish something, if there are more things to publish in one day. It's like... it's not always because of the time. Sometimes, like now, I just don't have time, but I do it even when I do, because I want to keep something, which I can publish in days, that nothing else is happening. It's something I have always done. Like this one, I forgot about that, totally, which happens... :D but I saved it to pre-writes to publish it someday. It's usually something, which is older, like photos in previous article, or something, which is not that cool like other things..:D This one is cool, totally, I really wanted to publish it few days ago, but then I didn't have time and I just saved that. So I am publishing that now. I love it, new behind the scenes photo from Camp X-Ray. I would appreciate more, if they would publish a trailer, but we would want too much I guess.

imagebam.com

Gallery update 28.0: Backstage magazine

20. march 2014 at 21:23 | Angie. |  gallery updates
Vždycky mě udivuje, kolik toho na sebe prásknu... a pak to srovnám s tím, jak dlouhá je informace o tom, co pro vás vlastně mám :D :D Jsem hrozně ukecanej člověk. No... včerejšek byl fakt jeden z nejposranějších normálních dní v celý historii lidstva. Normálním dnem myslím den, kterej je fakt totálně normální, nikdo neumřel nebo tak, ale prostě byl totálně debilní a totálně k posrání. Dnešek na druhou stranu... dnešek byl parádní. Začala jsem ho teda tím, že jsem lhala rodičům, že jsem zaspala. Já ve skutečnosti zaspala schválně, protože jsem se po tom včerejšim posranym dnu chtěla aspoň trochu vyspat a nenávidím tu blbou španělštinu. To ale pro mý rodiče není důvod, abych do tý školy nechodila, i když mi leze na nervy úplně všim. Já fakt nevím, co budu dělat, jestli se tenhle rok nedostanu nikam jinam. Asi mi hrábne. Ale prdlačku, dostanu se, jsem přece chytrá holka. Tak, tečka. Budu tomu věřit. Každopádně mám teď trochu výčitky svědomí, že jsem jim lhala, já jim moc často nelžu, jenom občas a většinou o věcech, který jsou výhodný pro ně a ne pro mě. Takže tak, ale zbytek dne byl prostě super a to jsem ani nevěděla, že je dneska mezinárodní den štěstí. Fakt jsem se měla dobře. Dokonce i matika byla fajn. No, pak jsem chtěla jít do menzy na oběd, ale nakonec jsem šla do KFC u nás v nákupnim centru, protože menza byla vyžraná :D Nejdřív jsem šla ale nakupovat :D Zalezla jsem do H&M a vyzkoušela jsem si půlku věcí, které tam měly :D no a odnesla jsem si naprosto dokonalé a úžasné šaty, které zbožňuju :D Pak jsem šla na oběd a pak jsem šla do kavárny a dala si cappuccino a četla jsem si. Pak jsem šla na gyndu :D ale ani to mi nezkazilo náladu :D a furt jsem si četla :D a pak jsem jela na sraz s kámoškou, no měla jsem hrozně času, takže jsem si sedla do parku na trávu, nahodila chill, chytala bronz :D a četla jsem si. Pro změnu :D Čtu Osamělost prvočísel od Paola Giordana, kterou jsem se rozhodla číst jako úkol na italštinu a zároveň se mi to hodí k přijímačkám tenhle rok. No, tak dál, pak přišla kámoška, dala mi věci, který jsem si u ní objednala (tady) a já jí dala peníze :D a pak jsme se chvíli prošly a trochu pokecaly, pak jsme se rozloučily a já nevěděla, kudy jít :D tak jsem nějak šla, až jsem došla na tramvaj :D pak jsem jela domů a potkala jsem jednu kamarádku z gymplu. A když jsem přijela domů, tak jsem ještě šla se psem... a od tý doby jsem doma, což je smutný, že píšu článek až teď, ale nějak jsem se válela a tak se mi nechtělo nic dělat... a taky mě bolela záda, která mě teda bolí furt a hlava, ale nechtěla jsem si kazit náladu :D takže teď mám teda pro vás po pár dnech článek. Je mi líto, že jsem tu ted moc nebyla, ale nějak jsem prostě neměla čas ani náladu... ráno jsem odcházela brzo, vracela se pozdě... a prostě to stálo za hovno tenhle tejden. Zejtra si dám nožky nahoru a v sobotu taky, no v neděli se možná budu muset už učit no, uvidím, jak to dopadne, já se znám :D zas si něco vymyslim a půjdu někam do háje :D teda, zejtra vim, že jdu :D ale stejně bude leháro :D jdu pro změnu do kina :D a teď teda k tomu článku. Mám to uložené už pár dní no, nevadí... jako upřímně... tenhle shoot měl vyjít už před dvěma lety a ne teď, po té, co vyšlo číslo toho magazínu Backstage... a nevyšel... prostě nevyšel :D ne a ne a ne, až teď... :D Ale stálo to za to, jsou naprosto úžasná a dokonalé a mně se hrozně líbí:)
* * * * * *
Yesterday was one of the most fucked up normal days of all days in the world. When I say normal, I mean, that it was normal day of normal life, no one died or something, but it was just so fucked up until morning till the last minute of it. Today, on the other hand, was really great day... which I started by lying to my parents about that I overslept, I did not actually, I just didn't want to go to school for my Spanish class. I feel guilty about that a bit, I usually don't lie, I just didn't know what to say. They know I hate my school, but that doesn't mean I shoudn't go there, I know, but I just couldn't, I didn't have my homeworks done and last week the teacher yelled at me, like I was a little girl. And after yesterday I just wanned to sleep for a bit longer. But the rest of the day was kind of great. I didn't even know that it's an international day of happiness today, but I really was, I was happy today, like really happy, nothing bad, except my maths class, but even that was fine. I left school sooner, I went shopping and had lunch, sitting next two English men, with real English accent, It was so great listening to them :D I bought new amazing, absolutely AMAZING dress, which I love and I can't wait to go in it to school next monday. Then.. I went to have cup of coffee and I was reading in cafe, then I was reading in underground, then I went to park and I was enjoying the hot weather and the sun, sitting there, on the grass and reading my new book by Paolo Giordano. The Solitude of Prime numbers. I decided to read it for my italian class and I also need it for my entrance exams which I have in June, and I love it, it's a great book. Then I had meeting with my friend and she gave me things I ordered in her "shop" (she makes jewelry, check out here<<), we had short walk and we were chating, then I went back home, I was reading in the underground and I almost missed my station :D Then I met one friend from high school and then I went out with my dog, enjoying the sun again. Yeah, it was really really beautiful day. So I almost forgot about yesterday. Well... I am sorry, that I wasn't here, I was really... tired and kind of screwed a bit, just still in school or working and when I went home, I just didn't have mood for writing anything, I was just... I don't know, just so tired of everything. Well, I have for you now something, which showed up few days ago. I don't know how it's possible, but when it was new, I did not publish it, two years ago... well. It had to be that time before I founded this site and I never published it after. Now, after two years, new photos in a high quality were published. They are from Backstage magazine and I love them, totally love them. Kristen looks there absolutely beautiful and it's so great photoshoot.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com