April 2014

Chanel MétiersD'Art 2013/2014 photoshoot: Behind the scenes video

29. april 2014 at 21:42 | Angie. |  videos

Vážně jsem chtěla psát o těch úžasných novinkách, které se dneska objevily, ale pak jsem usnula... :D Jako fakt, usnula jsem, nevím ani proč, prostě jo :D No ale mám pro vás aspoň jedno a zbytek přidám... někdy :D možná něco ještě dneska, ale spíš někdy po nocích do konce tejdne, protože tu teď moc nebudu. Tahle novinka je nejlepší. Teda takhle, všechny jsou stejně skvělé, ale já jsem jako první, co přidám, vybrala právě video, protože zase po dlouhé době můžeme vidět Kristen jak se hejbe :D Víte, jak to myslím, ne? Fotky a rozhovory nebo info o filmech, to je skvělé, ale vidět Kris po dlouhé době zas v nějakém videu, to je úžasné! A vzhledem k tomu, že to vypadá, že na trailer ke Clouds of Sils Maria si ještě pár dní, ne-li týdnů počkáme, tak je to pro mě taková malá kompenzace :D Je to tedy video z focení photoshootu pro novou kolekci Chanelu MétiersD'Art 2013/2014, pro kterou je Kristen tváří. Propagace začaláááá ve velkém. A to video je naprosto totálně perfektní a Kris je tam naprosto totálně k sežrání. To oblečení se mi jako takové moc nelíbí, ale Kris tomu prostě vdechla duši a obecně se mi ten projekt fakt zamlouvá, až na leklou rybu Karla :D každopádně tam můžete Kris vidět i v nějakých dalších modelech a doufám, že se brzy objeví i nějaké další oficiální fotky :) Animace z itsoktobeyou ;)
I really wanted to write about those amazing news, but I fell asleep... :D like really, I did, I just did :D Anyway, I have for you at least one, which is the best, well, not exactly, I love them all together, because they are just amazing. First of all, I have for you video. I chose this one as a first one, because Kristen is moving there :D We didn't see her move for a long time :D You know, what I mean... photos and interview are great too, but I love videos, and when it looks like we have to wait for Clouds of Sils Maria trailer a bit longer, I have for you at least this. It's Behind the scenes video of shooting Kristen's new photoshoot for Chanel campaign Chanel MétiersD'Art 2013/2014. And I love it, I totally love it, check out, it's really worth it, you can see Kristen in some new outfits and it's just pretty cool video.Tak už nejsem teenager. A už nikdy nebudu.

29. april 2014 at 19:59 | Angie. |  diary

Ahoj lidičkové moji drazí.
Jak se máte? Já se mám poměrně unaveně.
Dneska je velmi výjimečný den :D ale necítm, že by byl nějak výjimečný. Je každý rok, stejně jako to je u všech lidí, dnes je můj den jména :D podle typologie Hry o trůny :D v překladu.
Angie má narozeniny, myyy máme přání jediný...
Bla bla :D
Nedělm z toho big deal.
Dneska je mi 20.
A co moje dvacáté narozeniny přinesly?
No tak hlavně to, že už ode dneška od půl čtvrté ráno nejsem teenager... :D
Pak mi tedy hned ráno přinesly super dárek v podobě toho, že byly mokré kurty a mohli jsme jít domů a nemuseli hrát tenis :D To bylo příjemné :D Co ještě dnešní den přinesl? Že jsem nic nejedla od devíti až do šesti odpoledne, když nepočítám kávovou pěnu :D Jsem kráva :D totálně jsem nestíhala... přišla jsem domů a snědla jsem, na co jsem přišla :D Co ještě přinesl dnešní den? No, dostala jsem asi miliardu krásných přání :) od maminky naprosto úchvatné nové šaty a na blogu 15 000 návštěv! Nádherně to vyšlo, děkuju vám za to hrozně moc, to je krásný, nejkrásnější dárek, jaký jsem od vás všech mohla dostat :) A to i kdyby nebyly moje narozeniny, ale dneska obzvlášť :D Je to nádherné číslo, jsem z toho nadšená, 15 000, wow, to už je vážně hodně. DĚKUJU!!!


Další věcí je, že jsem teda dostala naprosto totálně perfektní a úchvatný šaty od maminky, lístek na Pražský jaro a hrneček, protože mi táta můj milovanej starej rozbil :D A mám ze všeho hroznou radost, hlavně teda z těch šatů, jsou perfektní :) Možná vám sem dám i fotku, ale to si ještě rozmyslím :D Pak jsem ještě k narozeninám dostala úžasné tři novinky týkající se Kristen, takže hned, jak tohle dopíšu, tak jdu psát novinky, už mám absťák :D
Táta dostal k narozkám takový hlavolam :D Má je sice až pozítří, ale dostal ho už teď :D a teď s tím všichni válčíme :D Už půjdu, ať můžu přidat ty novinky, ale teda... je vážně strašně divné, že už nejsem teenager.
Ale konečně můžu Bulharsky říct, kolik mi je let :D
Uměla jsem totiž vždycky akorát 1, 2, 3, 4, 5, 8 a 20 :D :D :D :D
Zatím se mějte :)
- Angie.

P.S.:

Gallery update 29.9: New photo from Chanel MétiersD'Art 2013/2014 photoshoot

26. april 2014 at 23:11 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám fajn... dnešek byl... fajn. Vlastně byl docela dobrej, fakt vzrušující v jednu chvíli, kdy jsem potkala kapelu Rybičky 48... Jo, nekecám, fakt jsem je potkala na benzinový pumpě na cestě do Plzně za příbuznejma :D Hej, docela vtipné no :D Jako nešla jsem k nim a doteď si to vyčítám, ale bylo mi to hrozně blbý, jak jsem je tam viděla se cpát tim kuřetem z KFC :D :D :D Ale byli to oni, kdo by nevěřil, může kouknout na tuhle fotku :D sice jen dodávka, ale poměrně dostačující důkaz :D Fotit je mi bylo ještě blbější, protože jeden z nich na mě furt koukal a úplně věděl, že jsem je poznala, jsem si jistá :D No nevadí, to už je teď jedno. Pak jsme byli na té návštěvě a na Vojtěšské pouti, no ale před cestou domů mě hrozně rozbolela záda a hlava a myslela jsem, že ani nedojedu, hrabalo mi z toho a fakt jsem myslela, že asi zcvoknu. Navíc jsem šlápla do žvejkačky a ta vůbec nejde sundat, jak kdyby byla přimrašená na tý botě, je to jak šutr. Musím s tím zítra něco udělat :D Takže v závěru se z toho super dne vyklubal spíš... míň super den... ale už je mi fajn, je to fajn, všechno je fajn, což většinou není, když to někdo říká, ale já to tak myslím :D Sherlock mi večer zvednul náladu zase jednou a já se i dokopala k tomu se dokopat k tomuhle článku... Mám pro vás novou fotku nafocenou do photoshootu pro Chanel k propagaci jejich nové kovbojsko-indiánské a dosti ujeté kolekce, které je Kristen tváří. No musím ale říct, že sice se mi nelíbí to oblečení pro tuhle kolekci navržené, ale tahle fotka se mi líbí nehorázně, Kristen to tam hrozně sekne a ty fotky mají zkrátka něco do sebe, jsou takové charismatické, aspoň mi to tak přijde, mají něco v sobě. Teda kromě Kristen :D asi je to tou Kristen... :D těžko říct :D Každopádně je super a doufám, že se brzy objeví další :)
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine... today was... just... fine. Actually, it was pretty good, because I've met Rybičky 48... I did not talk to them, but I met them and that was kind of exciting... then we visited our family, my mom's brother and it was great, I missed them all. But my back started to hurt a lot and I thought... that I will die, that I can't stand that, it makes me crazy a bit. Anyway, I am home and I am fine... so it's fine. Everything is fine. When people say this, nothing is usually fine, but I mean it :D Well, I have for you new amazing photo in high quality from the photoshoot for Chanel MétiersD'Art... and I love it, totally, this one is great, I totally love it, I fell in love.

imagebam.com

Layout no. 14

25. april 2014 at 10:46 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
No... protože nejsou novinky ohledně Kristen, rozhodla jsem se pro nějakou novinku blogovou... Předchozí design z fotek ze Sundance, ten 14., o kterém je tenhle článek, jsem milovala... i když už jsem tvořila nový, tak se mi ten předchozí pořád líbil a vlastně je mi smutno z toho, že tu nemůže být napořád. Teda jako mohl, ale znáte mě, mě prostě designy omrzí, i když je miluju :D A když už jsem ten novej udělala, tak jsem nemohla moc dlouho váhat, protože jsem se zamilovala do těch fotek z The Yellow Handkerchief a prostě jsem musela vytvořit design. Rosie mi ho schválila :D Věděla jsem, že odpoví nejrychleji, takže jsem ho nastavila a doufám, že se vám líbí :D
Well.. because there are no news about Kristen, I have for you some on this blog. I actually loved this layout, the 14th one, the previous one from Sundance. I still loved it when I was making the new one, but once I made it and I just needed to change it. Rosie saw it and told me it's good... I knew she's going to respond very fast... so I decided, that I will change it, because I was not sure about how I feel about this new one. 15th one, god, that's a lot. I still remember the first horrible one, which was made very fast just from one old wallpaper :D anyway, I fell in love with photos from The Yellow Handkerchief... especially in one of them, which is also on this new layout, and I hope you guys like it.

Gallery update 29.8: The Yellow Handkerchief stills and posters

24. april 2014 at 15:11 | Angie. |  gallery updates
Vzhledem k tomu, že nejsou žádné novinky, rozhodla jsem se přidat něco starého. Respektive takhle, je tu jedna novinka, o které možná dneska napíšu, ale tohle jsem uložila dřív, než jsem ji našla, tak jsem se rozhodla nejdřív napsat tohle. Mám pro vás 32 stillsek a 4 plakáty k jednomu ze starších Kristeniných projektů, a to k filmu z roku 2008 - The Yellow Handkerchief. Tenhle film jsem viděla... asi před 3 lety nebo tak nějak, no tehdy se mi hrozně líbil, ale koukala jsem bez titulek, tak jsem z toho měla trochu menší požitek, než bych možná měla, kdybych měla titulky:D Musím se podívat znovu, každopádně je to skvělý road movie a rozhodně doporučuju. Když jsem zakládala tenhle blog, myslela jsem, že doplním úplně všechno staré do galerie a až potom otevřu, jenže jsem byla příliš nedočkavá, takže jsem začala s novinkami a tak... a na ty staré věci trochu hodila bobek :D Takže teď, když mám čas (který možná o víkendu a příští tejden mít nebudu), přidávám nějaké staré fotky, jako jsou tyhle. Miluju hlavně ty stillsky, uvažuju o novém designu... co myslíte? Nebo se vám ten aktuální pořád líbí? Není to už nuda?
In case that there are no news, I have for you some old stuff, because I have time now, probably won't have time this weekend, so... Actually, there are some news, but first I want to publish photos which I have saved before I found that news :D Complicated. Well, I have for you 32 stills photos and 4 posters from one of Kristen's older movies, from The Yellow Handkerchief. I've seen this movie like... three years ago... and I really loved it, it's great road movie and Kris is there amazing :) but when I opened this site, I did not upload everything in the gallery, I couldn't wait that long, so I am doing it now :D I love these photos, especially some of those stills, I am considering new layout, what would you say? Do you still like the one which is here now?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Equals news: Shooting location.

23. april 2014 at 21:16 | Angie. |  Equals articles

Dámy a pánové... mám pro vás konečně taky nějakou novinku! Tu jsem si dneska vymodlila, hrozně jsem celej den chtěla psát nějakej článek a furt prostě nic, co bych mohla psát, protože jsem si samozřejmě zrovna jako na potvoru tentokrát nenechala nic do zásoby. Samozřejmě by se našly nějaké ještě starší věci, ale do těch se mi zase nechtělo, chtěla jsem prostě psát novinky a tak jsem si jednu přivolala! :D Tahle se týká filmu Equals, který, jak už jsem vám zvěstovala, se má začít natáčet už tento srpen. Drake Doremus řekl v jednom interview, nebo to alespoň v tom článku tvrdí, nějaké nové informace a tou hlavní je to, že nám odhalil, kde by se nejspíš mělo natáčet. V Tokyu! Jak už jste asi pochopili podle obrázku nahoře :D Což je teda naprosto úchvatné, ale bude teda holka dost rozlítaná, v srpnu v Tokyu, v září nejspíš v jižní Africe... zajímavé. Proč v Tokyu? No... ten film má být o futuristické skutečnosti a futuristická představa světa je vždycky prezentována jako takové se spoustou nových technologií, se supermoderními městy a všude samé mrakodrapy a tak... a řekněme si to na rovinu, Tokyo tak trochu tím futuristickým dojmem působí. Alespoň teda některé části města. Dále nám tedy bylo sděleno i něco málo o filmu jako takovém: "V podstatě je o to velmi racionální společnosti, která byla zbavena veškerých romantických citů, nejspíš proto, aby byla zlepšena, a je to o tom, co se stane, když člověk začne znovuobjevovat své emoce." Oh, god, I am sooo excited!
* * * * * * *
Ladies and gentleman. I have for you some news again! I wished for something whole day, because I don't have anything, I could publish instead... Actually, I could, but... I just don't have mood for the old stuff, I have mood for news! :D So I have for you today some news about Equals movie. As you know, the shooting should start this August... and as Drake Doremus said in one interview, it's possible, that we already know, where it's going to be shot. In Tokyo! Japan! This is going to be really tough part of the year for Kristen. Equals in August in Tokyo, The Big Shoe in September in South Africa. But I am sooo excited, sooo excited, really. Why Tokyo? Well... the movie should be futuristic... and everyone kind of expect, that the future will be about technologies and cities will look more like Tokyo, less like Edinburgh or Prague. Lot's of skyscrapers and flying cars, and who knows what else and you know, Tokyo is kind of futuristic in that way. In the article was also written something about the story line: "Essentially it's about an uber-rationalist society that's been stripped of all romantic feeling, seemingly to its betterment, and what happens when a man starts developing emotions again"

Camp X-Ray in Cannes?

21. april 2014 at 22:12 | Angie. |  camp x-ray articles


No.. tak trochu. Je to pravdy, i Camp X-Ray míří do Cannes, což je naprosto úchvatná informace, ale není to teda úplně oficiální účast, nejede tam soutěžit, jede tam, protože se bude snažit získat nějaké kupce. Bude mít tedy několik málo promítání, možná jen jedno, dvě, těžko říct, to se neví, v sekci Cannes Film Market, který není přístupný veřejnosti, ale je zaměřen pouze pro potencionální kupce a distributory a funguje jako propagace filmu mezi profesionály. Já osobně doufám, že se to povede a že Camp X-Ray získá hned několik kupců, protože podle ohlasů ze Sundance by si to zasloužil. A čím víc distributorů, tím líp, to je jasné. Hlavně doufám, že by z toho taky mohlo něco kápnout nám :D Samozřejmě jsem nadšená, že tam bude mít film takovouhle šanci :) a třeba by nám mohli nadělit i nějaký ten trailer :D
* * * * * * * * * *
Well... kind of. It's true, Camp X-Ray movie goes to Cannes too, which is absoloutely amazing information, but it's not in the competition, in the official program, but it will have some screenings at the Cannes Film Market on May 16, where will be searching for some distributors, or just someone, who would like to buy this movie. It's not for open public, just for possible buyers, but it's still amazing and I am sooo excited about that, so excited! I hope it's going to work out, I hope they will find someone, who will be at least as excited as people in Sundance were, hopefully someone will buy the rights ;)

God, I love this animation... :D


Happy Easter!

21. april 2014 at 17:09 | Angie. |  diary

Momentálně nejsou žádné novinky (takže předpokládám, že jsem je právě přivolala :D), žádný trailer, bohužel, doufala jsem, že bude už dneska, no očividně jsem se spletla, ale snad se ho dočkáme už bezy. No... ráda bych vám alespoň popřála veselé Velikonoce! Doufám, že jste si je užili, nebo je aspoň přežili. Já jsem teda nebyla vyšupána, takže uschnu, ale jsem nemocná, tak koledníkům otvírala máma. České tradice jsou trochu neobvyklé, ve srovnání s tím, jak ostatní státy světa tráví Velikonoce, hlavně teda myslím na západ od nás, ale tak nějak... je mám i ráda... jsou to naše tradice, myslím, že bychom měli dodržovat naše tradice, když už nějaké. Ale zavedla bych zas to polejvání vodou :D
* * * * * * * *
There are no news right now... no trailer, I am sorry... I really hoped it's going to be today... hopefully soon. Well I would like to at least wish you Happy Easter! Hope you enjoyed that, Czech traditions are kind of... unique, when you compare it with the rest of the world, especially the west, but I kind of like it, you know... our traditions... we should keep them.

Gallery update 29.7: First HQ photo for Chanel MétiersD'Art 2013/2014

19. april 2014 at 19:52 | Angie. |  gallery updates
V pondělí. Bude to v pondělí, cítím to. Myslím si, že trailer na Clouds of Sils Maria bude zveřejněn v pondělí, vážně tomu věřím. Mohlo by to být už zítra, ale spíš sázím na to pondělí, takovýhle věci bývají z nějakého důvodu v pondělí, asi, že je to první den týdne, i když těžko říct no. Možná taky bude až někdy bůh ví kdy, ale už se ho nemůžu dočkat, takže doufám, že bude brzy. Už je to pár dní, co tvrdili, že dělají jen nějaké malé úpravy... jak dlouho můžou trvat takovéhle úpravy? Už mě štvou :D Každopádně mám pro vás teď něco skvělého zase jednou:D Poslední dobou mám jen skvělé věci teda :D Je to první oficiálně zveřejněná fotka z photoshootu pro kampaň Chanelu, které je Kristen tváří, pro Chanel MétiersD'Art 2013/2014. Tu fotku už jsme mohli vidět, stejně jako pár dalších, protože unikly ve špatné kvalitě a můžete je najít v galerii, ale tahle je neoříznutá, ve velké kvalitě a je skvělá! Přeci jen fotky jsou vždycky lepší ve větší kvalitě :D Sice se mi nelíbí to oblečení, ale ty fotky mají takovou zvláštní atmosféru, která mě nutí, aby se mi líbily :D
On Monday. It's going to be on Monday, I can feel it. I think, that Clouds of Sils Maria movie will be released this Monday, I truly believe it. It could be tomorrow, but it's usually on Monday, the first day of a week. But I don't know, I just wish for it, I want that trailer desperately... they said, that they are just changing some details and it's like... 5 days ago? God, I hate it! :D Anyway, I have for you something amazing today. I have for you first, uncropped photo in high quality from the photoshoot for Chanel MétiersD'Art 2013/2014. We had an opportunity to see some other, which were published few weeks ago in small quality and you can find it in the gallery two. I love this new one, we could see it already, but it's always better in higher quality ;)

imagebam.com

'Equals' news: Status update

19. april 2014 at 17:56 | Angie. |  Equals articles

Vypadá to, že Kristen bude tento rok velmi, velmi zaneprázdněná. Už natočila Still Alice, teď natáčí American Ultra, v září by se měl začít natáčet film "The Big Shoe" v jižní Africe... a teď se objevila nová informace, že natáčení Equals by mělo začít už tenhle srpen! Původně se mluvilo o druhé půlce roku, no překvapili mě tím, že se chystají natáčet už v srpnu. Každopádně je to skvělé, ale Kristen nebude mít zrovna moc volného času... no a jestli se opravdu pustí i do Seasons of Dust, bude to znamenat 5 filmů za jeden rok, což je teda docela hustý. A to ještě známe naší ninja Kristen, o které se najednou dozvíme, že zrovna natáčí nějaký film, aniž bychom o tom věděli s předstihem, jako to bylo třeba u film "Anesthesia" minulý rok, kdy bylo natáčení v plném proudu, když jsme se konečně dozvěděli, co v tom New Yorku dělá :D Kris se vrhla do práce po hlavě. A to je myslím dobře:) Ačkoliv je tedy pravděpodobné, že jestli Seasons of Dust skutečně budou natáčet, tak až příští rok, i když těžko říct no... Jinak teda co se nových informací týče, kromě data začátku natáčení mě nadchla ještě jedna další věc a tou je fakt, že jedním z producentů filmu je Ridley Scott. Kdo se tak nějak hodně orientuje ve filmové scéně a hodně zajímá o filmy všeho druhu, jistě tohle jméno už někdy alespoň zaslechl. Ridley Scott režíroval a produkoval množství velmi slavných filmů. Jako režisér je nejvíce známý nejspíš pro velmi, velmi, velmi známý a oblíbený (což nechápu :D) až kultovní snímek "Vetřelec", dále režíroval skvělé filmy jako Gladiátor, s Russellem Crowe (jak se tohle jméno skloňuje je mi záhadou...) nebo film Černý jestřáb sestřelen, případně sci-fi snímek Blade Runnes s Harrisonem Fordem v hlavní roli. O co mi jde je vlastně to, že mi přijde opravdu úžasné, že takhle slavný člověk je jedním z producentů tohohle snímku. Je to skvělé, na to myslím pochytají hodně návštěvníků, mít ho v seznamu. Bude to skvělý film, cítím úspěch :) Každopádně je super, že máme nějaké nové informace, škoda jen, že nezahrnují i nějaký popis děje...

NATÁČENÍ: August 2014
PRODUCENTI: Ridley Scott, Michael Pruss, Michael Schaefer, Jay Stern and Chip Diggins
REŽISÉR: Drake Doremus
SCÉNÁRISTÉ: Nathan Parker and Drake Doremus
OBSAZENÍ: Kristen Stewart and Nicholas Hoult

Gallery update 29.6: New behind the scenes photo from Camp X-Ray

18. april 2014 at 14:52 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já... ne tak dobře... mám nějakou alergii, nebo něco, nevím... celý den kejchám, tak přibližně 5x za 15 minut.. je to dost otravný :D No a taky jsem teda byla v nemocnici na ORL a řekli mi, že bych si měla nechat vytrhnout mandle... No, já vím kulový o tom, co je dobře a co není, tak jsem řekla, že teda jo, bez mandlí to přežiju, bez ledviny by to bylo horší, ale prostě... nechce se mi, je to na prd. Ale tak snad to pomůže. Jen trochu nechápu, že jim tak hrozně vadí, že mám tak zvýšený ASLO a přitom mi na to nic nedaj, akorát na konci června, za dva celý měsíce a kousek... jdu na trhání mandlí... nevim, fakt nevim, co si o tom mám myslet. No nic, snad to konečně zabere, ale kazí mi to plány no :/ No nic, mám pro vás novou fotku z natáčení Camp X-Ray. Jako je pěkná a jsem ráda, že se objevila, ale víc bych ocenila třeba... já nevím... trailer nebo aspoň ofiko stillsky, štve mě, že se nic novýho neděje.
Hi guys, how are you? I am not that good... I have some alergy or something, I am still sneezing whole day, over and over again, I don't know why, but it's kind of annoying...:D And was also see one doctor in the hospital and she said, that my tonsils has to go. They are going to remove them in the end of June, so first three weeks of holidays will be fucked up a bit... But I hope it's going to work. Anyway, I have for you today one new photo from behind the scenes of Camp X-Ray. Well, the photo is fine, but I would like to see trailer or something...

imagebam.com

Gallery update 29.5: Three new stills from 'Clouds of Sils Maria'

17. april 2014 at 23:18 | Angie. |  gallery updates
Jsem nemocná. Jako vážně, jsem nemocná. Teda ne vážně nemocná, ale jakože... vážně, jsem nemocná, kdybyste tomu náhodou nevěřili :D A nevím, co s tím a ani vlastně pořádně nevím, co mi je... Je to celé o mých výsledcích z krevních testů. Za poslední dva měsíce jsem měla 2x antibiotika a byla asi na čtyřech odběrech a zhoršuje se to, místo aby se to zlepšovalo. Mně vlastně nic není, jen jsem pořád taková unavená a nejspíš to s tím souvisí no. Jde o to, že prostě nějaký hodnoty by měly být správně maximálně na 200 a já mám přes 1700... což rozhodně není dobře. Četla jsem nějaké věci na netu, takže jsem tak akorát ještě víc v prdeli s nervama, než jsem byla, protože jsem zjistila, že můžu mít nějaký komplikace až do konce svýho života, jestli na to přišli pozdě... což jsou dost možná jen nějaký kachny, ale znáte to, něco si přečtete na netu a nemůžete na to přestat myslet. A proto je mi tak mizerně, vlastně ani ne tolik kvůli tomu, že nevim, co mi vlastně pořádně je, ale kvůli tomu, co jsem si já kráva zas kde přečetla. Jsem prostě totálně na nervy... a tak kazím, co se dá, ve škole to stojí za hovno... a tak... Takže tyhle malé věci, o kterých můžu psát a které mi zvedají náladu, zkrátka psát potřebuju. Blog byl vždycky terapie a vždycky bude, asi víc, než cokoliv jiného... terapie bez cvokaře, i díky vám, kteří sem chodíte. Hlavně díky vám. No nic... dneska jsem našla další tři skvělé nové stillsky k filmu Clouds of Sils Maria... našla jsem je už ráno, ale bohužel jsem se k tomu článku dostala až teď. Jsou naprosto perfektní, dokonalé a úžasné a já je naprosto zbožňuju :) Doufám, že už konečně zveřejní ten trailer! :D No užijte si fotky, já si půjdu asi lehnout, ať se z té depky trochu vyspím.
I am ill. Like seriously, I AM ILL. I just don't know why and what to do about that. It's about my blood tests. I had two antibiotics during last two months and several blood tests and it's getting worse, not better and I feel really bad about that. I actually don't feel much worse, I am just still tired. But some part of those tests is not good. The number should be on maximum 200... and I have over 1700 now. Which is not good at all. I have read some things in the Internet and I should not do it, that's the reason why I feel like shit actually... because they are writing, what complications I can have... the rest of my life, if they found it out too late. So I am totally fucked up.. so these little things which makes me better... I really need them right now, because I am ruining everything, I am messed up, I suck in my school, because I am still stressed so much. Anyway, I have for you today three new stills photos from Clouds of Sils Maria. I love them, totally love them. I hope that the trailer will be released soon. Enjoy photos, I won't bother you anymore, I will go to bed maybe...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Clouds of Sils Maria' officially confirmed to be in Cannes competition!

17. april 2014 at 21:37 | Angie. |  Sils Maria articles
Je to oficiální! Bože, mám z toho takovou radost! Kristenin nejnovější film, Clouds of Sils Maria půjde do Cannes!!! Bylo to potvrzeno dneska odpoledne :) Film bude soutěžit v hlavní kategorii (myslím) a jsem z toho odvázaná :) Je to nejlepší zpráva dne... teda spíš týdne. Mám fakt hroznej tejden... jako fakt hroznej, je mi na hovno, cejtim se pod psa... Ale vždycky jsou tu věci, které mi zvednou náladu. Josef Atlin, který každé ráno na twitteru přeje hezký den všem. Moje nejlepší kámoška. Moji další kámoši. Vy... no a zprávy, jako je tahle. Ale stejně stojí tenhle tejden za hovno. No jinak teda Kristen by měla do Cannes i jet, ale není to úplně oficiální. A teda pro lidi, co se furt ptají... to, že je v tom Tweetu, že Kristen A Robert mají přijet... znamená, že Robert bude mít v Cannes taky film, vlastně dokonce dva, rozhodně to neznamená, že mají přijet spolu. S jejich aktuálním vztahem je to tak, že nikdo neví nic, tak bych ráda předešla hláškám typu: jůůů, už jsou zase spolu, apod. Samozřejmě by to bylo fajn, ale není to tak, tak chci předejít nedorozumění.
* * * * * * *
It's official! Oh God, I am sooooo excited! Kristen's newest movie, Clouds of Sils Maria will be in Cannes!!! It was confirmed today :) It was selected for the Competition and I am soooo excited, is the best information of the day :D Of the week actually... I have really bad days last few days. Like really bad, I feel like shit. But it happens sometimes. There are always some things, which make my mood better. Everyday's tweets from Josef Atlin, wishing everybody great day. My best friend. My other friends. News like this one, but I still feel like shit this week. Anyway, enjoy this amazing news. It also looks like Kristen should go there... well, Robert will have his movie there too, so that second tweet doesn't mean, they are coming together, for these, who are still asking about their relationship.


Gallery update 29.4: AmeUl - photos from the set (April 15, 2014)

16. april 2014 at 18:44 | Angie. |  gallery updates
Dneska jdu v noci do kina... jakože fakt v noci :D ten film začíná v půl jedenáctý, takže se vrátím domů hrozně brzo ráno... :D tak ve dvě nejdřív, spíš pozdějc... uvidíme. Takže mě máma zabije... a nebo někdo na ulici :D No, to se pravděpodobně nestane, ale kdyby náhodou, tak jsem vás ráda poznala :D a miluju vás <3 No nic, mám pro vás pár fotek z natáčení American Ultra v New Orleans z 15. dubna. Jak si můžete všimnout, tak Kristenina barva vlasů se trochu změnila... trochu hodně :D Je to rudé, jako fakt rudé a já to naprosto žeru, vždycky jsem chtěla mít takovouhle barvu vlasů, vypadá to fakt skvěle a k její postavě ve filmu se to vážně hodí :) a k ní tak nějak taky mi přijde, fakt se mi to líbí. Ne na trvalo, ale takhle na přechodnou dobu jsem z toho nadšená :D
I go to the cinema tonight... like really, tonight... the movie starts on 10:30 and my mom is going to kill me. My mom or someone on the street. Weeeeell... that's probably not going to happen... but if it does, it was really lovely to meet you all guys and I love you :D Anyway, I have for you first photos from the set of American Ultra. As you can see, her hair color changed a little bit. A little... a lot :D It's RED. Like really RED. And I love it, totally, I have always wante to have hair like this, I love it, totally love it!! In the gallery is also one photo with Jesse Eisenberg. Enjoy photos, I love them. Just 10, as always.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AmeUl news: Sharon Stone, Bill Pullman & Tony Hale join the cast!

15. april 2014 at 20:55 | Angie. |  American Ultra articles
Ahojte. Dneska jsem přišla domů poměrně brzo, po té, co jsem tři hodiny pomáhala bourat tenisovou halu... :D Byl to docela záhul, šla jsem pak domů, protože jsem byla úplně hotová. A chtěla jsem využít ten čas, co mám, k učení a k psaní článků, ale pak jsem usnula :D Usnula jsem v posteli pro hosty :D poprvý v životě jsem spala v tý druhý posteli, co mám v pokoji :D no utuhla jsem a vzbudila se v šest, jak praštěná palicí... Takže teda asi napíšu tenhle článek no a tím asi tak skončím :D Mám pro vás tři zprávy. Teda čtyři vlastně, zítra jdu v noci do kina :D teda... pro mě je to noc, ale kamarád nemá jindy čas :D takže fakt nevim, jak se dostanu domů a jak napíšu ve čtvrtek ten zápočet z matiky :D No nic... :D nevadí, nevadí. No, ty další tři zprávy se týkají obsazení American Ultra. Mám pro vás tři nová jména a bohužel teda to jedno jméno nahrazuje jiné jméno, ale k tomu se dostanu v závěru. Dva noví herci se přidali k projektu, no ani u jednoho není jasné, koho budou přesně hrát, ale oba jsou to herci s dost rozsáhlou filmografií. Prvním z nich je Bill Pullman, kterého já osobně znám ze seriálu Torchwood, který sice nijak zvlášť nesleduju, ale pár dílů jsem viděla no a matně si ho z toho vybavuju. Potom hrál například ještě ve filmu "Zatímco jsi spal" se Sandrou Bullock nebo ve filmu Pheobe v říši divů, což je moc krásný film, který jsem viděla před pár lety a titulní roli Pheobe tam hraje malá Elle Fanning (sestra Dakoty Fanning), která v něm byla naprosto rozkošná:) No pak hrál ještě třeba ve Dni nezávislosti s Willem Smithem, ale to jsem teda neviděla...

Tím druhým člověkem na fotce je Tony Hale. Nemohla jsem odolat, když jsem viděla tuhle fotku :D kdyby někdo měl zájem o normální, tak nějaké jsou here... :D Ačkoliv i on má dlouhý seznam ve své filmografii, já ho z žádného filmu neznám. Hrál spíše v seriálech, no třeba například v Bezvadíkyještěprosím s Joshem Radnorem (Ted z Jak jsem poznal vaši matku) nebo v seriálu "Arrested Development", což teda neznám, ale tak nevadí :D No... a tedy tou poslední osobou, která se přidala k hereckému obsazení AmeUl je Sharon Stone, která nahradila Umu Thurman, která z nějakého zatím neznámého důvodu odstoupila nebo byla odstoupena od projektu. O tom, koho bude Sharon hrát si můžete víc přečíst v tomhle článku. Jedinou novinkou je to, že by se její postava měla jmenovat Victoria, ne Diane, jak tomu mělo být původně. Zvláštní... No Sharon Stone můžete znát z filmu Základní instinkt, což je role, která je s ní nejvíc spojována, no už míň lidí ví, že s Kristen už si v jednom snímku zahrála a to ve filmu Cold Creek Manor z roku 2003... který jsem teda neviděla, ale hrála v něm :D No nic, už musím letět, mějte se! :)
Hi guys. I came home pretty soon, but then I fell asleep, so... :D I wanted to write some articles, now I am probably going to write just this one. I have for you quick news about American Ultra. Two new actors joined the cast, but it's not known which characters they are going to play. The first one is Bill Pullman, who I personaly know a bit from the TV series - Torchwood. I've seen just few episodes, not many, but I kind of remember him. Then he played for example in "While you were sleeping" with Sandra Bullock or also in a movie I've seen few years ago, Phoebe in Wonderland with Elle Fanning, which is very beautiful movie and Elle is there so sweet and cute:) And in kind of famous movie which I have not seen, Independence Day with Will Smith.

The man on the right is Tony Hale. I couldn't resist tu publish this photo, some normal are here. He also has many movies in his filmography, but he didn't play in many famous things, I don't know any, I've not seen any of his movies. His career is more about TV series than about film roles. He played for example in "Arrested Development" or in a movie called HappyThankYouMorePlease with Josh Radnor (Ted from How I met your mother). Well, the filming has already started and I can't wait to see some photos, I hope there will be some soon :D Or other news, I don't care what, just something. Unfortunately, it looks like Uma Thurman is out of this project, reason why is not known yet, but she's not in the list anymore. Actually, it was just announced, that Sharon Stone replaced her. You can know her from Basic Instinct. She and Kristen has actually met once in one project, in Cold Creek Manor. You can read about her character here, what's new is the name of her character, she should be called Victoria.


Gallery update 29.3: 4 new stills from Clouds of Sils Maria!

14. april 2014 at 21:54 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj!!! Mám pro vás něco opravdu úchvatného! Bože, miluju to, tak hrozně moc! Bylo tak nějak... trochu... oznámeno, že pokud film Clouds of Sils Maria skutečně půjde do Cannes (což se dozvíme ve čtvrtek tuším), tak dost možná budeme mít velmi brzy trailer... No... tohle sice není trailer, ale je to podobně úchvatné a já jsem z toho nadšená! Mám pro vás 4 nové stillsky z filmu Clouds of Sils Maria a na dvou z nich je dokonce i Kristen, tedy její postava Valentine. Miluju hlavně tu druhou fotku, ta je naprosto perfektní :) Pak je tam ještě jedna fotka navíc s Juliette Binoché a jedna s Chloë Grace Moretz. Zbožňuju je všechny! Jsou perfetkní! Prosím, ať je trailer, please!!!
Hi hi hi hi hi!!!! I have something truly amazing for you! God, I love it so so so so so much! It was kind of announced, that if is Clouds of Sils Maria going to Cannes, that we could have trailer pretty soon, well... This is not a trailer, but it's also pretty amazing! I have for you four new stills photos from this new movie and two of them are also with Kristen. I love especially the second one, it's truly beautiful, she looks stunning. I am sooo excited about this movie coming out and these photos make me much more nosy than I was before. It's going to be epic, I feel it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The filming of The Big Shoe is set to start this September.

13. april 2014 at 15:54 | Angie. |  The Big Shoe articles
Jsem pořád nasraná, ale už jsem trochu vychladla, protože se mi část článku nakonec podařila zachránit, ale jen malá část, takže už nebude tak dlouhý, jako byl ten původní, protože jsem úplně ztratila chuť ho vůbec psát, ale říkala jsem si, že takovouhle skvělou zprávu si nemůžu nechávat pro sebe jen proto, že mě sere blog.cz. Akorát ten překlad jsem dost odflákla podruhý, protože se mi samozřejmě povedlo zapomenout, jak jsem to přeložila původně a znovu už se mi to nechtělo moc řešit, takže sice jsem to snad přeložila dost podobně, ale asi ne úplně stejně. To je fuk. Každopádně kromě toho, že jsem fakt nasraná, tak jsem i nadšená, protože se po dlouhé době zase objevilo něco nového o The Big Shoe. Zrovna jsem si před pár dny říkala, co s tím je, jestli to budou natáčet nebo nebudou nebo jak to je... A teď se objevila informace, že se nejspíš opravdu natáčet bude a že by na to mělo dojít už tohle září. Narazila jsem na to na krisbiansite.blogspot.com, mém oblíbeném španělském zdroji a tak nějak i na dalších webech, tak snad je to fakt pravda. Jako se všemi nezávislými filmy, i s tímhle se to mělo tak, že bylo těžké najít finance. Do situace se ovšem vložily dvě společnosti, VOX3 Films a HanWay Films a vypadá to, že se konečně skutečně začne něco dít :) Tak jsem zvědavá na další novinky, doufám, že se objeví brzy. No... co mě zaujalo je teda lokace. Místo natáčení bylo totiž upřesněno na jižní Afriku, což by mohlo být rozhodně zajímavé a pro Kris určitě velký zážitek. Tipla bych to asi na JAR, i když těžko říct, to se nejspíš dozvíme. Každopádně jsem nadšená, že se konečně něco objevilo :)

Natáčení: Září 2014
Lokace: Jižní Afrika
Produkce: Mad Chance/Tango Pictures
Producenti: Andrew Lazar, Richard Middleton, Christina Weiss Lurie
Producent/Režisér: Steven Shainberg
Obsazení: Jim Sturgess, Kristen Stewart, Elizabeth Banks

Děj: Nadaný návrhář bot Nate je nucen se odtrhnout od rodiny, která chce začít masově produkovat a prodávat jeho práci ve velkém. "The Big Shoe" je dojemný a sexy milostný příběh a klasický příběh o chlapci, který se stává mužem v barevném prostředí módního obuvního průmyslu. Když se Nate setká s múzou (Dephi, kterou má hrát Kristen), která mu skříží cestu na popud jeho matky, začíná přijímat šílenou "logiku" svého kreativního pohonu a pustí na povrch své hluboké impulzy a přeje si, aby se vyjádřily. Prozradí jí a světu své tajemství. A i přes to, že vlasně nemá žádný smysl tvořit své umění (vytváření obuvy), on zkrátka musí.
Okay, I got over it a little bit, because I was able to save at least part of this article, but I am still pissed and angry and everything. This article is not going to be that good or that long as it was, but I just realized that it's not fair from me to keep this information just because I am mad at blog.cz, so... I'll write it again. I am really excited, when I forget about that I am angry... Few days ago, I was thinking, what's with The Big Shoe, if it's going to be done or not, if it's lost, or not, and now, I know, that it's... probably not lost and it's probably going to be done. And the shooting should start this September! Which is kind of unbelievable, but the status was update pretty a lot and I hope that it's really true. You know, it's really hard to find money for independent movies like this one, but obviously, they made it somehow. What really helped is an cooperation with two companies - VOX3 Films and HanWay Films and it seems that they are really working on it and that the shooting will really start this September. What I found interesting is the location, South Africa, it's pretty exciting, I just don't think we'll have many photos from the set, but it can be pretty amazing there and I kind of envy the cast, Africa is place, when I would really like to go one day.

Jsem nasraná.

13. april 2014 at 14:57 | Angie. |  diary
Teď jsem psala asi půl hodiny článek a po té, co ho dám zveřejnit, napíše se mi, že článek neexistuje a není ani v rozepsaných? To jako vážně? Už ses mě zase rozhodl srát, blogu? Opravdu? Jsem nasraná, dala jsem si s tím článkem fakt práci a ono tohle? Takže tohle teda ne, tohle prostě ne, seru na to. Dneska nic psát nebudu. Žádný články, nic prostě, serou mě s těmahle zkurvenejma chybama furt, poseru se z toho! Už mě to fakt nebaví! Kdybych na to měla koule a schopnosti, tak okamžitě mizím z blogu někam na webovky, už toho fakt mám dost.

Rumor allert: News about 'Seasons of Dust'

11. april 2014 at 22:19 | Angie. |  articles
Pár měsíců zpátky, vlastně už to bude skoro rok, hrozně to letí, jsem psala článek o nové možné roli pro Kristen ve filmu, ve kterém by si zahrála s Jamesem Franco a který by se jmenoval nejspíš "Seasons of Dust", pokud by ho natočili. No... a pak to usnulo, ticho po pěšině a nic. Kdo Jamese trochu zná nebo tak o něm něco málo slyšel, možná zaslechl i něco málo o tom, že má opravdu velmi rád Kristen Stewart :D a tudíž by pro něj jistě bylo úchvatné, kdyby si mohli zahrát v jednom filmu. Ačkoliv nevím, jestli mě to spíš neznepokojuje, místo, abych z toho byla nadšená :D No, každopádně se o tom zase začalo mluvit a je dost možný, že je to pořád jenom nějaká kachna, jo, ale třeba taky není, to se uvidí :D takže vám o tom musím napsat. Údajně to oznámili v International Film Trust, že tento film bude... a k tomu se ještě přidala další dvě velmi slavná herecká jména, a to Robert Redford a můj milovaný Obi-Wan Kenobi - Ewan McGregor. A tak nějak byl i oznámeno, že by tento snímek měl režírovat Tim Blake Nelson, který režíroval indie film 'Anesthesia', ve kterém si Kristen také zahrála malou roli se jménem Sophie a momentálně je ten film ve stavu "post-production"... takže uvidíme, co z něj bude, ale už bych docela ocenila cokoliv ohledně filmů, ve kterých Kristen v poslední době hrála, SAKRA! :D No nic. Film by měl být o Janey, svéhlavé dívce z farmy a o Rickym, který je tulák a kriminálník. Janey by měla hrát tedy Kristen a toho kriminálníka zřejmě James Franco. Když Janeyn dědeček spáchá sebevraždu, je nucena se přestěhovat na farmu, ze které utíká po té, co se ji syn rodiny, u které zůstává, pokusí znásilnit. Po té, co ho vážně zranila, nemá jinou možnost, než zmizet a v blízkém městě potká právě kriminálníka a psance Rickyho, kteří se spolu rozjedou na cestu přes celou zemi. Vypadá to tedy na docela zajímavý road movie a rozhodně by to mohlo být skvělé a povedené, ale jak říkám, pořád to může být kachna a vůůůůbec nic není oficiální. Takže je to sice potěšující informace, že si Kris možná zahraje v novém filmu, ale nebrala bych to rozhodně jako hotovou věc. Každopádně jsem zvědavá, jak se to vyvine :)
* * * * * * * *
Few months ago... it's probably going to be almost whole year, the time runs so fast, I wrote an article about new possible role for Kristen in a movie with James Franco, which was named "Seasons of Dust". But it fall asleep a bit and it was just a rumor.. which did not change. It's still just a rumor and nothing is official, but it showed up again and people are talking about it. I think it would be great. The plot seemed to be interesting... The International Film Trust reported that they will present that but who knows? But also two new very famous people joined the cast according this report, Robert Redford and my beloved Obi-Wan Kenobi - Ewan McGregor. It was also announced (kind of) that it's going to be directed by Tim Blake Nelson, who also directed 'Anesthesia', where Kristen played small role called Sophie and this film is post-production and I can't wait to see it. Well... I don't know, what to think. But it would be pretty awesome! The film should be about Janey, a headstrong girl from a dirt farm, who should be played by Kristen, and Ricky, an outlaw drifter, who should be played by James Franco. When Janey's grandfather commits suicide, she is forced to move in with a farm family where she barely escapes being raped. After badly injuring her attacker, she flees the town and meets the dashing criminal Ricky, the two embarking on a cross-country journey. So... I hope that this is really happening, but we just cannot trust this information yet, nothing is confirmed. I am kind of excited, but also quite... I don't know, I liked James Franco, but I feel like he's kind of mad and pervert :D but maybe he's not. I hope, he's not :D

Hair.

10. april 2014 at 23:12 | Angie. |  articles
Nemyslím ten muzikál Vlasy, myslím Kristeniny VLASY! Konečně. Konečně máme nějaké nové fotky její nové barvy a porušuju tímhle zase jednou svoji zásadu nezveřejňování paparazzi fotek, ale zkrátka jsem musela. Ale víc, než tuhle tu u mě nenajdete. Ale když kliknete na tahle tři slova, tak se dostanete do galerie, která teda není moje a tam můžete těch fotek vidět o něco víc a i ve větším detailu. Nebudu ty fotky zveřejňovat ve své galerii, ani tuhle jednu, přidávám jí proto, že jsem nadšená, že konečně vydíme, jak ta barva opravdu vypadá. Musím říct, že se mi to svým způsobem líbí, je to zase něco jiného. Něco naprosto jiného, ale musím říct, že se mi to vážně líbí. Sluší jí to, je to trochu šok a budu si na to asi muset nějakou chvíli zvykat, ale... tak nějak... to k ní jde, sekne jí to. Kristen byla v parku se svými asistenty Johnem a tím, jehož jméno vždycky zapomenu, protože to není John, nejpoužívanější jméno v USA... :D každopádně taky člen jejího týmu a teda s jedním ze svých psích kamarádů, kterého očividně vzala s sebou do New Orleans, což je skvělé :) Mimochodem také oslavila narozeniny s Jessem Eisenbergem a režisérem American Ultra včera večer a v noci, a ačkoliv i z toho jsou asi tři fotky, tak na ty vám už ani odkaz dávat nebudu, protože jsou fakt hodně paparazzi a hodně nekvalitní. Ale tyhle jsem kvůli té barvě prostě musela, abyste také viděli její vlasy v jiném světle.
* * * * * * * *
I don't mean the musical, I mean Kristen's HAIR. Finally. We finally have some photos and I am breaking my principles by publishing this, but I just had to, because we finally have new photos of Kristen's new hair color. This is one photo and when you click at this three words it will lead you to a gallery, where you can find more photos, more details, but I won't save them all and I won't publish them all, I am not even going to publish this one in the official gallery, I am just posting this picture and this link to let you know. I kind of love it, really, I really do. It's great, I am surprised that I like it, it looks good. I will have to get used to it, but I like it. What do you think? Kristen was out with her assistents John and... the other one :D and with one of her lovely dog friends, which she obviously took with her to New Orleans and was playing with it in park. She also celebrated her birthday with Jesse Eisenberg in New Orleans, but I won't publish those photos, because they are really dark and too much paparazzi, I just wanned to show you her new hair in better light.