October 2014

Still Alice - new official clip

31. october 2014 at 13:27 | Angie. |  Still Alice articles

Bože. Šílenej tejden. Tak šílenej tejden, jsem tuhá. A dneškem to nekončí, i dneska jdu ven a zítra jedu do Brna... zešílím. Dneska jdu na Halloweena, ale nechce se mi jít. Fakt se mi nechce, jsem unavená a je mi blbě, ale už jsem to slíbila, tak se tam musím aspoň ukázat a pak zase odejdu. Omlouvám se, že jsem tu posledních pár dní moc nebyla, ani jsem neobíhala a tak, ale ono ani nebylo moc co přidávat, kromě toho, že jsem vůbec neměla čas :D Každopádně se to pokusím trochu napravit. Vím asi o 4 věcech, o kterých vám chci napsat, ale dneska asi dám jen tuhle jednu a zbytek si nechám na víkend, protože nevím, jak moc se toho může objevit v příštích týdnech, tak ať si to hned všechno nevyplácám :D Každopádně teď k věci. Tohle video jsem viděla už dneska v noci, ale nebyla jsem na příjmu, už jsem ležela v posteli a koukala jsem z mobilu, takže to přidávám až teď. Což je vlastně fajn, protože to zatím aspoň bylo nahráno na youtube, takže nemusím dávat jen odkaz, ale rovnou video. Je to úplně nový oficiální klip z filmu Still Alic. Všichni se nemůžeme dočkat traileru, ale zdá se, že se na to rozhodli jít trochu jinak a zveřejní nejdřív pár klipů. Tenhle druhý je už trochu delší než ten první, opět je to rozhovor mezi Alice (Julianne Moore) a její dcerou Lydií (Kristen) a mně se ten klip hrozně líbí. Utvrzuje mě v tom, že ten film bude určitě skvělý :) a jsem na něj vážně zvědavá. Včera jsem se viděla s Joann :) a už se mi vrátil můj výtisk Still Alice, takže si to možná už i konečně přečtu :D Klip jsem přeložila, takže tradičně pod videem, kdo by nerozuměl.
* * * * * * *
God. Crazy week. Such a crazy week, I am dead. And it doesn't end today, it continues today and tomorrow and I will have free day maybe on Sunday, but not before that. I am so sorry that I wasn't here, but it wasn't just because I didn't have time, but there weren't many news about Kristen actually. Right now I have some, but I am not sure if I won't publish just this one and keep the others for a weekend, because I am not sure about how much news will we receive in next few weeks. Anyway. I have for you now something I've seen tonight, but wasn't able to publish it right after it. It's a second official clip from Still Alice. We are all waiting for a trailer, but it seems like they will publish some clips first. It's a longer one than the first one, again between Lydia (Kristen) and her mom Alice (Julianne), so I am pretty excited. I love this scene, it's beautiful and it makes me believe even more that this is going to be epic. I was out with Joann yesterday and I have my book Still Alice back already, so I can finally read it too :D Enjoy clip.


Lydia: Jaký to je? Jaký je to vlastně pocit?
Alice: No... není to vždycky stejné. Mám dobré dny, špatné dny a v ty dobré dny, prožívám je skoro jako normální člověk, ale v ty špatné dny mám poci, že nemůžu najít sama sebe. Vždycky jsem byla tak definována svým intelektem, mým jazykem, mojí artikulací... A teď občas vidím některá slova přímo před sebou, ale nedokážu na ně dosáhnout a nevím, kdo jsem, nevím, o co přijdu příště...
Lydia: To zní strašně.
Alice: Děkuju, že ses zeptala.

Gallery update 36.5: First official 'Still Alice' poster

28. october 2014 at 10:01 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Dnska jedu do Plzně za příbuznými a nejspíš budu řídit, na což se vážně netěším :D No ještě než pojedme, tak mám pro vás aspoň jeden krátký vstup. Mám pro vás první oficiální plakát k filmu Stil Alice. Raději bych byla za první oficální trailer, řekněme si to narovinu, ale jako nezlobím se ani za plakát :D Je to alespoň něco a trochu i předzvěst toho, že se možná brzy objeví i něco dalšího. Ten plakát se mi moc líbí, je takový jednoduchý, ale já jsem za to, že v jednoduchosti je krása. Každopádně se musím přiznat, že se mi ale víc líbí ten jeden vytvořený fanouškem, který se tak nějak trochu proslavil, protože je vážně boží. Můžete se na něj kouknout tady. Je to poměrně známá věc, že fanouškovský art bývá často hezčí než ten oficiální :D Ale i ten oficiální s Julianne je skvělý, takže snad se vám taky líbí:)
* * * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I am going to Pilsen today to visit my family, but before I go, I have to publish this. I have for you first official poster to Still Alice. I would prefer first official trailer, but I am not mad that it's just poster, if you know what I mean ;D Anyway, this poster is very simple, but still very beautiful. I love it, but I have to admit, that I like more that famous fan made poster. You can checked it out here. But this one with Julianne is official and it's great, so... enjoy :D

imagebam.com

Kristen plays guitar with her friend

25. october 2014 at 12:53 | Angie. |  videos

Ahoj lidi. Mám pro vás jen rychlý článek, zatímco se snažím vymyslet, jak zaplatím za večeři :D Nicméně. Miluju tuhle věc, co pro tebe mám, fakt hrozně moc. Bude nejspíš brzo smazaná, protože je šlohnutá ze soukromého instagramového účtu jedné Kristeniné kamarádky, ale je vážně perfektní. Normálně kradené věci nezveřejňuju, ale tentokrát udělám výjimku. Protože tohle prostě musíte vidět. Kristen tam totiž se svojí kamarádkou hraje na kytaru a je to prostě dokonalé video :D Sice tam vidíte jenom její kytaru a její ruku, ale prostě... to musíte vidět :D Rozhodně se koukněte :)
Edit: vyměnila jsem to předchozí video za o něco delší :)
* * * * * * *
Hi guys. I have for you just quick article, trying to figure out, how I am going to pay for my dinner today. Anyway. I love this thing, so so so so much, but it will be probably deleted soon, so check out quickly. Kristen's friend published this video and photo on her Instagram accout. The video is not public, but someone stole it and published on youtube. I normally don't publish things like this, but I had to publish this one. Kristen is there playing the guitare. God, I love it. So so so so much. Check out.


Gallery update 36.4: New/Old portraits from Sundance Film Festival

24. october 2014 at 20:19 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se dneska máte? Já jsem byla v kině... pro změnu :D Ano, znova, já mám ráda kino :D Ale musím říct, že být v kině 5x za 2 týdny už bylo docela náročný :D Není nikdy chvíle, kdy bych neměla náladu na filmy... ale ne vždycky je nálada (a aktuálně i finance) na to, chodit na ně do kina. Ty jo, vlci se vrátili do ČR. Slyšeli jste o tom? Dneska to říkali ve zprávách. To je úplně boží zpráva, jsem nadšená, že se vlci vrací :) No nic. Dneska se mi vůbec nechce psát dlouhé články, takže aspoň doženu nějaké ty trochu kratší :D a starší. Jako třeba tenhle. Ty fotky jsou už hodně staré, očividně, jsou totiž už ze Sundance, ale objevily se až před pár dny. Což moc nechápu, ale je to tak. Každopádně jsem za ně ae ráda, protože se mi moc líbí obě dvě :) A hlavně ta první. Ta je perfektní. Ještě jak je černobílá, tak jí to dodává šmrnc a Kris to tam hrozně sluší :)
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you today? I was in the cinema. Yeah, again... I was in cinema like... 5 times during 2 weeks... which was kind of crazy. I wil probably take a break from going there for a while... Because of money, but also because of the mood. I always have mood for movies, but not always for going out to the cinema. Wolves came back to the Czech Republic, did you hear about that? They just talked about it in News, that's amazing, pretty cool, heh? I am so excited about it :) Anyway, I don't have mood for long articles today, so I will just catch up some older stuff. Like these photos... they are pretty old, obviously :D but out just few days. They are from Sundance Film Festival, which was in January, but they were published just now. I love them both. Especially the first one, just with Kristen. This one is just amazing. And it's black and white, I love black and white photos so much.

imagebam.com imagebam.com

'Still Alice' and 'Clouds of Sils Maria' at AFI FEST 2014

23. october 2014 at 15:47 | Angie. |  articles

Ahoj lidi. Mám pro vás skvělé novinky. No... novinky :D Už je to známo několik dní, ale já se k tomu dostala až teď :D Takže o co jde? Dva z Kristeniných filmů, Still Alice a Clouds of Sils Maria, budou promítány na festivalu jménem AFI FEST, který se koná od 6. do 13. listopadu 2014. Budou promítány ve speciální kategorii speciálních projekcí, spolu například s filmem Mommy od Xaviera Donala (<3) nebo filmu s Marion Cotillard, Dva dny, jedna noc.
Still Alice bude promítána 12. listopadu ve 20:00 a 13. listopadu ve 14:30. Clouds of Sils Maria potom 7. listopadu ve 21:30 a 12. listopadu ve 12:00. Tenhle festival se koná přímo v Los Angeles, takže je dost možné a možná i pravděpodobné, že se tam naše drahá Kris ukáže :) Ale uvidíme. Každopádně je to skvělá správa, že tyhle filmy obráží jeden festival za druhým :)

Edit: Kristen se AFI Festu skutečně zúčastní. 9. listopadu bude totiž hostem na panelu jménem Indie Contenders Roundtable, což je panel lidí, kteří něčím přispěli do světa indie (nezávislého) filmu, Kristen tam bude zástupcem Still Alice. Panel je pořádán The Hollywood Reporter, jestli jsem to správně pochopila, a moderován bude Scottem Feinbergem. Spolu s Kristen tam budou i další herci nebo filmový tvůrci, jako například Tilda Swinton nebo Marion Cotillard nebo třeba Jake Gyllenhaal (hell yeah!) a já se toho vážně nemůžu dočkat:)
* * * * *
Hi guys. I have incredible news for you. Well... news. It's known for few days, but I got to writing it down just now. Weeell. What's going on? Kristen's movies Still Alice and Clouds of Sils Maria will be screened at this years AFI Fest. Which is great. This festival is from November 6 to November 13 and both of these movies will be screen in special screening selection, together with movies like for example Xavier Dolan's Mommy or Two Day, One Night with Marion Cotillard.
Still Alice will be screen on November 12 at 8:00 p.m. and on November 13 at 2:30 p.m. Clouds of Sils Maria then on November 7 at 9:30 p.m. and on November 12 on 12:00. This festival is in Los Angeles, so it's possible that Kristen will show up there. I hope she does, well... we will see.


Edit: Kristen will be partecipating at 'Indie Contenders Roundtable' panel on November 9, 2014. So she's definitelly coming. It will be presented by The Hollywood Reporter and moderated by Scott Feinberg. Kristen will be there together with other filmmakers or actors, such as Tilda Swinton or Marion Cotillard.

Camp X-Ray je fakt kurevsky skvělej film.

22. october 2014 at 23:09 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Okay. Mám zítra volný den. Teda... tak napůl. Ráno budu spát tak nejmíň do deseti. A pak možná odpoledne půjdu na chvíli do práce, jestli mi šéfka napíše, že tam je co dělat. A podom jdu na němčinu, ale jinak je to vlastně volný den, protože není škola. Takhle to myslím. A v pátek taky. A v pondělí. A v úterý :D Tralala :D Takové neoficiální podzimní prázdniny, why not? :D No říkala jsem si, že když už jsem napsala tu recenzi (výkec) o Sils Maria, že napíšu i výkec o Camp X-Ray. Nedokážu odhadnout, jak moc budu nebo nebudu spoilerovat, ale zkusím se krotit.


REMARKABLE MOVIE.
To sedí. Chcete vědět víc? Tak klikněte na celý článek.
Jestli nechcete a chcete si ten film vychutnat sami bez jakéhokoliv cizího názoru, tak se sem můžete vrátit a říct svůj názor, budu ráda. Protože potřebuju slyšet i jiný názor než můj :D


Kristen on the Tavis Smiley Show (full interview)

22. october 2014 at 0:51 | Angie. |  videos
Ahoj lidiii. Zrovna jsem se dostala domů... a musím napsat tenhle článek i přes to, že vstávám už za necelých 7 hodin. A mně sedm hodin vážně nestačí :D Zvlášť necelých. Každopádně mám pro vás celý rozhovor Kristen ze show Tavise Smileyho, který se dneska objevil a mám mimochodem i transkript, takže zajímavé pasáže zítra přeložím a přidám :) Teď jen zveřejním to video pro lidi, co by se tu objevili zítra během odpoledne, aby se mohli alespoň kouknout a k večeru přidám i nějaké detaily, protože já sama jsem viděla asi jen půlku, možná ani to ne, protože jsem vážně dost utahaná a jen jsem to sem chtěla hodit, než to zalomím :D Byla jsem totiž dneska v kině, no nečekala jsem, že přijdu domů tak pozdě. Film byl totiž o něco delší než jsem si myslela, že je... Je to mimochodem film od stejného distributora jako Camp X-Ray, akorát, že tenhle byl o hodně víc propagovaný... jmenuje se Boyhood a je hrozně profláklý. Nevím, co na to říct no. Ten film je hoooodně dlouhej. Až moc na můj vkus... Hlavně proto, že jsem vypila dost kofoly... a k tomu jsem od půl třetí nejedla a ten film byl od půl devátý do jedenácti. Vlastně možná i pozdějc než do jedenácti. Trochu. Na to, jak o tom všichni pořád básní, mi to nepřišla až taková bomba. Jako nemůžu říct, že by to nebyl pěkný film, je to jo, je pěknej... neurazí, je takovej poklidnej, člověk se při něm moc nestresuje... a je rozhodně unikátní tím, že se natáčel já nevim kolik let a fakt zachycoval ty samý lidi a teď vidíte ten vývoj... ale to bylo tak nějak... všechno. Já nevím. Neodnesla jsem si z něj takovej pocit, jakej jsem si myslela, že si odnesu. A možná to bylo i tím, že byl fakt dlouhej, bolely mě záda, měla jsem hlad a chtělo se mi na záchod :D ale zkrátka mi nepřijde tak úchvatný jak všichni říkají. Speciální a zvláštní a unikátní... to ano, to je. Ale že by byl nějak strhující, to se říct nedá. Nenudila jsem se, to ne, ale nevím no... je to hodně o tom mym pocitu... a mě zkrátka nenadchnul. Možná jsem ovlivněná tím, že mám ráda Kris, ale Camp X-Ray mi třeba přišel lepší. A hlavně ne tak dlouhej :D No nic. Zpět k Tavisi Smileymu a Kristen. Kristen to hrozně slušelo... z té části, co jsem viděla, mi přijde, že se tam Kris cítila celkem dobře, jak tyhle akce zrovna moc nemusí a ten rozhovor na mě působí vážně dobře. Zítra sem skočím, hned jak se dostanu na počítač, a začnu překládat ty části rozhovoru, pro který mám transkripci. Tak zatím dobrou noc.
* * * * * * * * *
Hi guuuuys. I just got home and I... I had to write this article despite the fact I am getting up early in the morning. Because I have for you full interview from Tavis Smiley show and I had to go straight to find it and publish it. I also have a transcript of interesting things Kristen said during this interview, which I absolutely love by the way, but I will translate it tomorrow (well... today :D), because right now I just want to publish this video and go to bed. I was in the cinema tonight with my friend, I've finally seen that famous film (with the same distributor as Camp X-Ray) which is called Boyhood... and I can't say I did not like it or that it's a bad movie, but I just feel like it's a little bit overrated... well, it's unique, it's nice, kind of special... definitely special, but... but... you know... that's it. No real story, just pretty long movie about a boy during the time as he grows up. Which is nice, but... I feel like that's not enough, it was fine, funny... but it actually... I didn't get that feeling I thought I will go with from the cinema, you know. And it is fucking LONG. Way too long for someone who drunk half a litre of Kofola right before that and didn't eat since 14:30... So that maybe influenced me. Well, back to Tavis Smiley and Kristen. I just feel like Camp X-Ray was better :D anyway. Kristen looked gorgeous. She talks of course about Camp X-Ray, but I actually didn't see it full yet, I just wanned to put it here also for me, not just for you, so I could just add the translation and won't forget about it :D


Gallery update 36.3: Portraits for USA Today

20. october 2014 at 22:01 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já fajn, jen jsem trochu naštvaná... protože ve Once upon a time ničí mojí oblíbenou postavu, což nesnášim :D Doufám, že to skončí dobře, protože jestli třeba umře nebo tak, tak je vážně zaškrtim, fakt, že jo :D Ti tvůrci vždycky vymyslí nějakou hovadinu... ách jo. Ale ne, myslím, že to skončí dobře, protože kdyby ne, tak ty tvůrce fanoušci zabijou. No nevadí... mám pro vás dneska jeden článek, protože se necítím zrovna nejlíp, takže ani nemám moc náladu. Nechtěla jsem to tu ale nechat bez jediného článku, takže píšu tenhle. Mám pro vás 8 nových fotek od Todda Plitta. Portréty jsou foceny pro USA Today a Kristen i dělala rozhovor pro tenhle časopis, docela zajímavý a líbí se mi, ale přeložím ho až někdy výhledově, jestli si najdu čas. Každopádně ty fotky jsou vážně skvělé, hrozně se mi líbí :) Ne všechny jsou ve vysoké kvalitě, ale snad se brzy objeví :) Vážně jsem se do nich zamilovala, až tak, že nejspíš aspoň nějakou použiju na příští design, ale uvidíme, jestli se neobjeví ještě nějaké lepší, než začnu o novém designu vůbec přemýšlet. Zatím se tedy mějte a užijte si fotky, jsou vážně skvělé.
* * * * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine, just kind of pissed... because they are ruining my favorite character in Once upon a time TV show, I hate it :D But I hope it's going to end happily, because if he dies, I am going to kill them, I am serious :D I think it's going to end well, because fans would be truly unhappy, but... well, it doesn't matter. I have for you now some new photos. I actually have more things to say but I don't have mood for it. I don't feel very well today, but I didn't want to leave it here without any article today, so I am writing this article. I have for you 8 new photos by Todd Plitt. Portraits were taken for USA Today and Kristen also made an interview for this magazine, quite interesting, I will maybe translate it later. I love these portraits. I am almost sure that I will use at least one of them for new design... which I am not planning right now, but in the future. I love them. Not all of them are in high quality, but I hope that they will appear soon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Clouds of Sils Maria, aneb přišla jsme, viděla jsem a zamilovala jsem se

19. october 2014 at 21:29 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Ahojte. Jak se vede? Já se mám celkem dobře, jen toho zas bylo hodně tenhle tejden. Vzhledem k tomu, že už je to víc než týden, co jsem byla v kině na filmu Sils Maria (nebo Clouds of Sils Maria), rozhodla jsem se, že se konečně dokopu k něčemu, co bych nenazývala úplně recenzí, ale vypsáním svého zážitku z tohohle filmu. A hned potom bude následovat výkec ohledně Camp X-Ray, ale uvidíme, jestli na něj dojde už dneska. Možná už jste to slyšeli, ale já jsem to sem oficiálně ještě nepsala. Kriten získala na New Yorském Filmovém Festivalu cenu ze nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli. Což je úžasné. A po shlédnutí tohohle filmu můžu říct, že zasloužené. Ale o tom až později. Začnu hezky od začátku.


Do kina jsem šla ve středu, 8.10.2014 od 18:00. Ještě před tím jsem se ale sešla s Ajjinkou a její kamarádkou Týnou, která nám koupila lístky na Sils Maria, který dávali v rámci Be2Can filmového festivalu. Poseděly jsme chvíli na kafču, které teda trvalo připravit asi půl roku, ale bylo fajn :D Bohužel mě to úplně nenasitilo, vzhledem k tomu, že jsem jedla v půl dvanáctý a pak už ne :D Každopádně mě to trochu dobylo energií, ale mám pocit, že poslední dobou funguju jenom na baterky :D Dneska jsem měla k snídani kousek koláče v sedm, pak jsem měla v půl jedný jogurt a pak asi cenťák müsli tyčinky kolem čtvrtý... a pak až v osm večeři. A včera to nebylo o moc lepší :D K snídani jogurt, k obědu jsem si dvakrát kousla do bagety a pak jsem měla popcorn :D a pak teda k večeři tortily se sýrem, ale jak jsem nejedla skoro nic celej den, tak jsem z toho málem hodila. Musím si to v tý škole nějak líp rozvrhnout. Nicméně se vrátím zpátky ke kinu. Film hráli v malém sále kina Lucerna, což je v Praze na Václavském náměstí. Malý sál je takový komorní, plátno není moc velké, ale je hrozně pěknej. Jsou tam bílá měkká sedadla, na kterých jsou černobílé tváře slavných osobností. Třeba Sean Connery nebo Marilyn Monroe a vypadá to hrozně pěkně. Můžete kouknout na dost rozmazanou fotku na mém Instáčgramu, pokud to chcete vidět :D Je to vážně vtipný :) Jen teda úhel opěradel mi zrovna dvakrát neseděl. Mám problémy se zádama, takže ke konci už jsem tam sebou šila jak magor :D
Ale teď už bych možná mohla přejít k tomu filmu, co myslíte? Tak já začnu. V celém článku. Takže na vlastní nebezpečí. Nepředpokládám, že bych moc spoilovala, ale u mě nikdy nevíte :D

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK! (Viděla jsem Camp X-Ray + my public statement)

18. october 2014 at 1:56 | Angie. |  diary
Okej okej okej. Je půl druhý ráno a já jsem furt vzhůru a nejspíš ještě tak... nikdy neusnu. Zrovna jsem dokoukala Camp X-Ray, asi před 10 minutami a pořád to rozdejchávám. Když naběhly titulky... moje reakce? Fuck. Fuck. Fuck. Fuck. Fuck. Ten film mě dostal. Spíš mě dorazil, do psí boudy, vy vole, wow. Nedokázala bych jít spát bez toho, abych vám o tom aspoň něco napsala. Odkaz na stránku, kde jsem koukala, je v tom X ve článku s klipem, který jsem přidávala včera večer. Otázkou je, jestli tam ráno ještě bude. Každopádně je to bez titulek, takže je to trochu harcore a až bude možnost a já se trochu uklidním, tak se rozhodně kouknu znova ještě s českýma titulkama, protože jsem nerozuměla úplně 100% všechno. Já už pořádně nejsem schopná formulovat větu, ale prostě kurva, to je fakt skvělej film. Totálně ho žeru, naprosto, wow. Chtěla jsem hodit hodnocení na ČSFD, ale nevím, jak se to dělá, když je člověk první. I feel blessed. Tolik jsem ten film chtěla vidět, tak dlouho jsem na něj čekala, tak moc jsem se na něj těšila až jsem se bála, že se mi nakonec nebude líbit. Ale obavy byly zbytečné, ten film je prostě naprosto úchvatnej a já ho zbožňuju. Jsem z něj totálně v prdeli, ale zbožňuju ho :D Napíšu vám o tom nějaký smysluplnější článek zítra, ale nedokázala jsem si odpustit tu bezprostřední reakci.


Taky jsem chtěla udělat menší prohlášení. Takovej statement. Nevím, jestli je na to v tuhle hodinu vhodná doba, ale nedokážu si to odpustit. Náhodou jsem totiž narazila na článek o tom, že naprosto překroutili to, co Kristen řekla v jednom rozhovoru a já to nedokážu obejít bez povšimnutí, protože mám pocit, že bych vám měla říct, o co jde a jak to bylo, kdybyste náhodou na ten lživý článek narazili. Jde o to, že Kris měla údajně říct špatné věci na účet amerických vojáků a sympatizovat s teroristy. Weeeell. Kdo zná Kristen ví, že je to hovadina. Kdo zná bulvár a obecně časopisy, je si tím jistý ještě víc. Bohužel se ale stalo, že se toho chytili hlavně hateři a rozhodli se tenhle lživý článek, ve kterém naprosto překroutili, co Kris skutečně řekla, budou šířit dál, aby pošpinili její dobré jméno. Doslova se ten článek jmenuje: Kristen Stewart trehes the military, defends 9/11 terrorists in 'Camp X-Ray' Interview. Je to naprosto vytržené z kontextu. A hlavně i když si ten článek přečte normálně soudnej člověk, tak vidí, že to prostě vůbec neni tak, že by bránila teroristy z 11. září. To jenom ten titulek je útočnej, protože jsou to totální kreténi. Kristen v rozhovoru, ze kterého tenhle lživý článek vzešel, mluvila o své postavě Amy Cole. Popsala ji jako ne moc chytrou, ale hodnou holku, která se rozhodla vstoupit do armády s tím, že všichni v Guantanamu můžou za 11. září a že bude prostě dělat svojí práci. Nasadí uniformu a nemusí přemýšlet o ničem. Ale když přijde do Camp X-Ray, zjistí, že ne všechno je tak jednoznačné. Mluvila o filmu a o své postavě. V žádném případě to nemyslela tak, že by vojáci obecně byli hloupí lidi. Nechápu, kde to vzali. Prostě nepochopíte. A co se týče té části o bránění teroristů, to je ještě víc postavený na hlavu. Kristen v rozhovoru mluví o tom filmu, to zaprvé. O tom, že je nesmysl se domnívat, že něco víte naprosto jistě ve svém životě. O tom, že i když jsou lidé z dvou naprosto odlišných světů a nesouhlasí spolu se zásadními věcmi i s těmi nezásadními, prostě mají jiný pohled na svět atd., tak jsou to pořád lidi. Říká, že někde je ta hranice vždycky a že na to lidé zapomínají a to je právě ten důvod, proč si lidé činí špatné věci. Nemyslela to ale tak, že je OK, že teroristi sestřelili dvojčata a zabili stovky lidí, proboha živýho! To, co řekla, kromě toho, že je to vytržené v tom článku z kontextu, je naopak poměrně chytře řečeno a já s tím souhlasím. Mluví přece o tom, že lidé zapomínají na to, že ostatní jsou také lidé a to by neměli. Neříká tam, že Amíci si vlastně o 11. září řikali a že teroristy naprosto chápe, proboha živýho!! The fucking point je, že Kris mluví o tom filmu (kterej je mimochodem kurevsky hustej :D) ale i o lidskosti a o tom, jak vnímáme jiný lidi. A hlavně o tom, že v těch táborech nemuseli nutně bejt jenom lidi, co nějakym způsobem měli prsty v teroristickejch útocích 11. září... upřímně jsem viděla v jednom dokuentu, že vlastně sebrali spoustu lidí jenom proto, že byli muslimové nebo byli zrovna na blbym místě v blbou dobu. O tom mluví, ne kurva o tom, že bylo naprosto v pohodě vletět letadlem do mrakodrapu. Takže jestli tomuhle žvástu někdo věří, tak se proberte! Ale já doufám, že sem chodí jen samí logicky uvažující lidé, kteří takové hovadině neuvěří. Kdo by si chtěl přečíst ten článek, myslím ten lživý, může tady... a můžete si na něj udělat vlastní názor. Já jsem svůj vyjádřila a stojím si za tím. Ale ten server, kde byl zveřejněn, je poměrně známý tím, že píše lži a sračky, takže to není žádné překvapení, jen mě fakt štve, že si tentokrát za oběť vybrali Kris. A že tomu lidi fakt věří. Páč si přečtou titulek, ale ten skutečný rozhovor už ne. A i když si ten článek přečtou, tak s nim souhlasej.

- Toliko k tomu říká vaše usínající Angie.

Gallery update 36.2: On The Tavis Smiley Show on October 15, 2014

17. october 2014 at 23:17 | Angie. |  gallery updates
Kristen byla hostem v show Tavise Smileyho a to 15. října 2014. Nemůžu se dočkat toho videa, vážně nemůžu, bude to absolutně skvělé. Jsem hrozně nadšená, že Kristen dělá zase jednou promo svým filmům a obráží tyhle akce, už dlouho jsme ji takhle neměli šanci nikde vidět, naposledy když měla premiéru Sněhurka a lovec. Každopádně show ještě nebyla vysílána, ale až bude, rozhodně vám hned přidám i video. Zatím mám pro vás alespoň fotky z natáčení/přenosu, které se mi osobně hrozně líbí. Kristen to tam neskutečně sekne, ten outfit se mi hrozně líbí, je takový elegantní, ale zároveň působí pohodlně a uvolněně a myslím, že Kris vážně sedí :) a začínám si na ty její vlasy zvykat až tak, že se mi možná líbí víc než ty dlouhé :D I když tak daleko bych možná nezacházela. Každopádně si jdu konečně zkusit pustit ten Camp X-Ray a pak dám vědět, ale trochu se toho bojím.
* * * * * * * *
Kristen was on The Tavis Smiley show on October 15, 2014. I can't wait for the video from this show, I really can't! I am so excited Kristen is promoting her new movies, that's so amazing. We don't have the video yet, it wasn't shown in TV yet, but we have three amazing HQ photos from the show. I love them. Kristen looks so gorgeous! She looks stunning! I love her outfit, elegant but also looks comfortable. And I actually got used to her hair already and I kind of love it sometimes even more than the long hair. Enjoy photos, I hope we will get the video soon. Anyway, I did not watch Camp X-Ray yet, I am afraid I won't understand :D But I will try :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New extended clip from 'Camp X-Ray'

17. october 2014 at 21:53 | Angie. |  camp x-ray articles
Ahoj lidi. Našla jsem na netu Camp X-Ray, ale nejsem si úplně jistá, jestli je to celý film nebo po mně budou za několik minut chtít heslo a registraci a tak. Každopádně kdo to chce zkusit zároveň se mnou, tak si najde odkaz pod videem. Ale nevím, jak dlouho tam to video vydtží. Každopádně je tam a začátek funguje a zbytek se dozvím až skončí Všechnopárty a já si to pustím :D Samozřejmě si ho můžete zaplatit na Amazonu nebo iTunes, ale chápu, že většina z vás buď nemá jak to zaplatit nebo čim to zaplatit a ačkoliv já bych ráda udělala filmu tržbu, momentálně na to nemám ani já. Budu ale muset nejspíš stejně počkat na český titulky (dávám tomu tak 3 dny), protože mi dělá problém rozumět i tomuhle klipu, který je vlastně ten starý, akorát prodloužený, natož abych si užila celý film, ale vsaďte se, že to zkusím :D Každopádně ten klip je skvělý, ale nepřeložím vám ho, protože nerozumím úplně všemu a byly by tam dost díry, ale jde o to, že si Ali stěžuje na Bibli a Amy mu říká, že ona se nesere do jeho svatý knihy tak ať on se nemontuje do její.. a pak je tam ta scéna s tím, jak se jí ptá na její křesťanství.
* * * * * * * *
Hi guys. I found Camp X-Ray online, but I am not sure if it's going to work, it is right now, but maybe they will want something for it after few minutes. But if they don't and if it's going to be there later, I will give you link. Camp X-Ray premiered on iTunes and... so many things and also in some theaters today... and as everyone expected... hackers didn't need even a day for stealing it. I am not complaining, because I want to see it, but I think that they had to expect that when they did it this way, I am sorry. Anyway. I have for you now new clip from this movie, it's actually one of those old ones, but extended... I will probably have to wait for Camp X-Ray with Czech subtitles, because I can't even understand this shor part, but you can bet that I will try without them right after I will publish this article :D'Camp X-Ray' Meet the Filmmakers Q&A

15. october 2014 at 21:31 | Angie. |  videos
Jde o tohle... Včera jsem šla do kina... asi jen hodinu poté, co jsem se vrátila domů z práce. A dneska jsem šla pro změnu taky do kina, takže jsem přišla až asi před půl hodinou, ale dneska už něco přidám. Mimochodem jsem viděla dva skvělé filmy, včera mě naprosto nadchnul The Maze Runner, totálně dokonalej film, vážně dokonalej, žeru ho, kurevsky moc ho žeru. A dneska jsme šly s mamkou na Lásku na kari, což je moc krásný film, u kterého jsem se fakt dobře bavila :) a zabouchla jsem se do herce, co hrál hlavní roli. Jmenuje se Manish Dayal a je fakt k sežrání, ty oči, ach můj bože! :D No nic, dobrý :D Teď k věci. Před pár dny jsem přidala fotky z Q&A s Kristen a Peterem Sattlerem ohledně Camp X-Ray. Nepředpokládám, že by to moc z vás mělo šanci pustit si to celý nebo se vám chtělo, ale doporučuju kouknout aspoň na kousek, protože je to po dlouhé době takovejhle dlouhej a skvělej rozhovor s Kristen... ne tak dobrej jako ten s Joshem Horowitzem, který poslouchám teď, když píšu tenhle článek, ale furt skvělej. Ten s Joshem asi přidám zítra, protože to chci doposlouchat a pustit si to ještě jednou, abych z toho vytáhla to nejzajímavější. Co se týče tohohle Q&A, tak překvapivě... mluví o Camp X-Ray. Kristen je požádána, aby řekla něco víc o postavě Amy a vlastně moc neříká nic novéo, co ale zmínili je to, že třeba seděli a společně dělali brainstorming na to, kým byla Amy dřív a co se jí stalo, co byla za člověka. A že třeba Kristen najednou večer nebo někdy napsala smsku: Určitě nosila ponožky v sandálech! A tak, že už si z toho pak dělali i trochu srandu. Ale to mě musím říct pobavilo. Peter říká, že to seznamování s Amy probíhá dost opatrně, náznakovitě, protože je ten film celý v té vojenské rovině, takže tam není místo na nějaké dlouhé monology Amy Cole o tom, kdo je, kdo byla a proč tam vlastně je a tak. Moderátor se potom třeba ptá na to, že scény byly údajně natáčeny tak, jak jdou za sebou ve filmu. Tak to potvrzují, že až na pár scén ano... a že to bylo hodně intenzivní natáčet takhle po sobě. Šlo hlavně o to, že museli pracovat rychle, protože měli na natáčení jen 21 dní a natáčet to za sebou je udržoval v chodu a soustředěné, ale zároveň to bylo náročné. Kristen potom dodává, že ona ráda pracuje takhle rychle, že člověk nemá tolik času moc nad tím přemýšlet a že to je přesně to, co jí vyhovuje. Moderátor se jí ptá, jestli takhle chronologicky natáčela už nějaký film, tak zmiňuje On the Road, že to byl hodně chronologicky... a potom dává za příklad ještě Equals, který se taky natáčel dost tak, jak jdou scény za sebou a že taky nenatáčeli příliš dlouho. Od 16:30 do 18:00 pouští prodloužený klip z filmu, který vám přeložím, až se dostanu přes jednu tu větu tam :D Každopádně je to ta scéna, kdy je Cole otázána, jestli jsou s Alim přátelé, no pak následuje otázka, jestli se tam Cole líbí a pak má Drummond proslov o tom, proč to tam tak nesnáší, ale nevím konkrétně, protože mu jednu část nerozumím, tak se to pokusím rozlousknout a pak ten překlad doplním. Potom mě dost mrzí, že jsme nemohli vidět Kris, jak se tváří, když ten klip přehrávají :D Protože potom řeší její reakci, když to pustili, zřejmě byla dost výrazná. Kristen totiž nepatří k těm, co na sebe rádi koukají na plátně, takže asi tak :D Pak se tam rozčiluje, že je to úplně vytržené z kontextu a tak :D She's being adorable :D Nicméně Peter pak říká, že moc nechápe, že na sebe herci dokážou koukat, že i pro něj je to divné, dívat se na Camp X-Ray, protože je to taková jeho osobní záležitost a to tam na tom plátně nevidí sám sebe. Noooo... to bych tu mohla být asi nadosmrti, než bych napsala všechno zajímavé, co říkali. Ještě se zmíním o tom, když mluvili o Peymanovi. Peter tam vypráví o tom, jak ho vlastně obsadili... protože moderátor se ptá na ten casting, že chemie mezi dvěma hlavními postavami je velmi důležitá a musí fungovat, když jde o tak intimní snímek. No a Peter říká, že Peyman byl tehdy v Íránu, že spolu mluvili přes Skype.. a že jednou telefonovali přes skype všichni tři, on, Peyman a Kris.. a že to bylo prakticky jako kdyby žili ty své role, že Peyman pořád mluvil a mluvil a Kris sem tam něco řekla, na něco se zeptala. A že to ani nebyl nějaký oficiální casting nebo tak, ale že Pete prostě věděl, že to je ono a říká mu, "hele, přijeď sem, přijeď s náma dělat tenhle film'. Taky říká, že Peyman je úplně jiný, než ve filmu Separation, že tam hraje takového uťáplého tichého otce a přitom on je takový extrovertní a přátelský a tak :D Tak to se mi moc líbilo :) Možná časem ještě přidám něco, ale prozatím toho nechám. Vážně doporučuju se na to kouknout, jestli ovládáte angličtinu natolik, abyste něco rozuměli, protože je to vážně zajímavý rozhovor, ve kterém se toho dozvíte vážně hodně, ale chápu, že je to dlouhé :D I já měla problém najít si čas, ale já to mám v popisu práce no :D
* * * * * * * * *
Here is the thing... I went to cinema yesterday, just an hour after I came home, so... I am sorry, no time for articles. Today, I was in cinema too. Yesterday I've seen The Maze Runner, absolutely fucking amazing movie, by the was. Today I was at The Hundred-Foot Journey. And that is very beautiful movie, I love it. And I fell in love with the main actor, Manish Dayal, he's hot. Like hot HOT. And also has such a kind face, those eyes, oh my God. I'm dying. Anyway... that means that I wasn't here either whole day... but I decided that I have to write something at least now. Well... I don't expect all of you to watch this video, but I think you could try at least a part of it. It's a full Q&A with Kristen and the director of Camp X-Ray, Peter Sattler. I've published an article with photos from this event, but now I have for you the event itself. Well, at least a video from it. It's amazing, I love it, not as much as interview with Josh Horowitz, but I still love it. I didn't listen the one with Josh full yet, so I will publish it after I do it, because I want to write you the most interesting parts and translate them. Well, what to say about this video. Kristen is there gorgeous and awkward as always... as we love her, it is not really her comfortable zone. And they are basically talking about Camp X-Ray, of course. There is also an extended clip from the movie, which I didn't translated for you in the full article to Czech, because I got stuck, but I will do it later. If you want to watch just that or on the other hand skip it, it's from around 16:30 to 18:00. I am so sorry we can't see Kristen's reaction, when they played it, because after the clip ends, they are talking about her reaction :D And we all know (or I am telling you now), that Kristen is not one of those actresses who enjoy watching herself on screen. So check out, if you want to know more about this movie.


Gallery update 36.1: Premiere of 'Clouds of Sils Maria' at NYFF

13. october 2014 at 21:20 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidiii. Ostříhala jsem si vlasy :D Ne všechny. Nejsem na Kristen :D ale nechala jsem si ostříhat poměrně velkou část ze svýho dlouhýho hára :D Kdo by měl náhodou zájem, tak se může kouknout na můj Instáč, jak to vypadá :D Je to vážě velká změna pro mě. Takhle krátký vlasy jsem neměla od pátý třídy :D Ale potřebovala jsem to. Ale byl to šok i pro mámu :D A pro nej kámošku asi trochu taky :D Nemůžu si na to zvyknout, jsou vážně krátký :D No nic. K věci. Mám pro vás dneska jen jeden článek, protože jsem se vrátila domů celkem pozdě a dost unavená, ale zítra to snad trochu napravím a když ne zejtra, tak ve středu, beru si do školy note. Každopádně fotky, které pro vás teď mám, jsou z filmového festivalu v New Yorku, kde proběhla premiéra filmu Clouds of Sils Maria, na kterou se kromě Kristen dostavila ještě i Juliette Binoche a režisér Olivier Assayas. Moje první reakce? Co to má Juliette kurňa na hlavě? :D Jako vážně, co to je za hroznej sestřih? Vypadá dost šíleně, vážně jsem docela valila oči :D ale tak její věc... a možná to má kvůli filmu. Ale Kristen teda vypadala naprosto úchvatně. DOKONALE. Šaty Chanel, samozřejmě, nemohly chybět. A vážně nádherné. Já se těch modelů od Chanelu vždycky trochu obávám, ale Kristen by si nevybrala nic, co by se jí nelíbilo a co by nebylo aspoň trochu v jejím stylu... a její vkus je dobrej vkus a mně se její výběr většinou líbí, stejně tak i tentokrát. Tyhle šaty jsou vážně nádherné, hrozně se mi zalíbily :) Kdyby nestály x tisíc dolarů, tak bych si je snad i pořídila :D A měla i krásně udělané vlasy a make-up, usměvavá byla na červeném koberci... zkrátka super :) Mimochodem na této premiéře se ukázal i Nicholas Hoult, Peter Facinelli nebo třeba Kristenin kolega z On the Road, Viggo Mortensen :) Užijte si fotky, jsou vážně skvělé :) Víc takovýhle akcí :)
* * * * * * * * * * * *
Hi guuuuys. I cut my hair of. Not all of it. Not like Kristen did, but I let cut quite a long part of it :D you can check that out on my Instagram, if you want to know :D It's a huuuge change for me. And for my mom too :D she did not expect that :D And I can't get used to it, but it's exactly what I wanted and I love it. Now. We will see tomorrow :D Anyway. I have for you another photos. Absolutely amazing photos by the way. At New York Film Festival was also premiere of Clouds of Sils Maria movie. Kristen attended this event as well and with her also Juliette Binoche and the director of this film, Olivier Assayas. My first reaction was: That the hell has Juliette with her hair?! That's crazy haircut, seriously. But Kristen looked absolutely gorgeous and stunning. I love that dress so much. It is of course Chanel. By the wa, Nich Hoult was there at this premiere and Peter Facinelli showed up as same as Kristen's co-star from On the Road - Viggo Mortensen. I love these photos so much, they are just awesome. Enjoy :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 36.0: 'Camp X-Ray' Meet the Filmmakers Q&A

12. october 2014 at 23:14 | Angie. |  gallery updates
Moje oblíbená Vlogerka z youtube byla na filmovém festivalu v Londýně před.. no, nějakou dobou, nevím, jak staré je to video... a promítali tam Camp X-Ray. Naprosto mě minula informace, že tam má ten film být, ale jde o London Film Festival. Mám dojem, že tam možná měla být i Serena s JLaw, ale nejsem si tím jistá, možná je to nějaký jiný festival. Každopádně ale Peter Sattler tam byl a mluvil s diváky o filmu a tak a jsem nadšená z toho, co Beckie0 o tom filmu říkala, protože to v ní vyvolalo přesně ty pocity, u kterejch předpokládám, že to vyvolá u mě a podle toho, co říkala, jí film vážně dostal. A to doufám dostane i mě :D Každopádně jí teda závidím, že ten film mohla vidět, ale jsem ráda, že se jí tolik líbil a že se o to podělila. Pokud se na to chcete kouknout, tak se můžete podívat tady. Mluví ještě i o The Imitation Game s Benem Cumberbatchem a i na to pěje chválu :) No nic. Kristen měla poměrně náročné úterý, podobně jako já :D no dobře, měla to horší :D Kromě toho, že byla u Jimmyho Fallona, pak měla ještě Q&A o Camp X-Ray a nakonec ještě premiéru. A kromě toho, že byla na třech akcích, tak se na každou ještě jinak oblíkla :D Já pro vás mám teď fotky z té druhé akce, což je právě to Q&A, tedy Questions and Answers (Otázky a odpovědi). Konalo se to v Apple Store v New Yorku a kromě Kris tam byl ještě Peter Sattler. Mám z toho i video, takže to, o čem mluvili a tak, zatím vypustím. No Kristen to hrozně slušelo, ten model, co měla, se mi děsně líbí, je v tom vážně roztomilá! V galerii je něco přes sto fotek a všechny jsou perfektní, tak doufám, že se vám líbí:)
* * * * * * * * *
My favorite Vlogger on youtube.com was at some film festival in London few... well... some time ago and Camp X-Ray was there. I totally missed this information but it's called BFI London Film Festival... and I think that Serena with JLaw was there too, but I didn't know about Camp X-Ray. But Peter was there and talked to the audience and I am sooo excited, because Beckie0 talks about it very nicely and she really loved this movie and got exactly those feelings this movie should probably wake up in us... If you want to hear her oppinion, you can watch it here. She talks also about The Imitation Game with Ben Cumberbatch which I can't wait for! Anyway. After The Tonight Show with Jimmy Fallon, Kristen had another event on Wednesday. Q&A about Camp X-Ray. Also the director of this movie, Peter Sattler, was there. Q&A means Questions and Answers, but it's not used very often, everyone knows it as Q&A... and I actually didn't know what it is the first time I saw it somewhere :D Weeeell... and Kristen was there, of course and she looked absolutely gorgeous. I have a video, full event, I think... I saw just like a half of it, so I don't know if it's not cut somewhere or something, but they say it's full.. but I will publish it tomorrow. Kris looked gorgous, I absolutely love this outfit, she looked so cute. I saved about 100 photos, they are in gallery and all of them are absolutely amazing.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 35.9: Portraits for Byrdie

12. october 2014 at 22:02 | Angie. |  gallery updates
Dobře, dobře... chtěla jsem celý den psát články, ale nakonec jsem jen uložila fotky a už se mi nechtělo nic dalšího :D Klasika :D No nic, zatímco sleduju RED 2 s Brusem Willisem a dalšíma slavnejma hercema, kteří si to očividně velmi užívají, hrát v tom:D, napíšu alespoň něco. Mám celkem tři updaty galerie, ale nevím, jestli je zmáknu všechny, spíš ne, ale tak si holt nechám ještě něco i na zítra :D Těhle 7 fotek, které pro vás mám teď, nafotili během příprav Kristen na premiéru Camp X-Ray v New Yorku minulý týden v pondělí 6. října. Ty fotky jsou absolutně překrásné a já jsem se do nich naprosto zamilovala. Jillian Dempsey, co dělá Kristen make-up a tak i odpovídala na nějaké otázky ohledně toho, jak probíhá taková příprava... a je to i docela zajímavé, ale upřímně si nejsem jistá tím, jestli to má cenu překládat, když je tu teď tolik dalších věcí, které mám v plánu přeložit, rozhovory s Kristen a tak. Takže kdyby někdo měl zájem, tak mi může říct, ale jinak se na to asi vypeču. Zatím si užijte fotky, protože jsou vážně perfektní :)
* * * * * * * * * * *
Fine, fine, I wanted to write articles whole day, but in the end I just saved photos but was too lazy to put them on the blog. Anyway, I am doing it now, while watching RED 2 with Bruce Willis and so many other famous actors. It's so obvious they love to be in that movie and are absolutely enjoying that :D Anyway, I have three gallery updates... not entirely sure if I will publish them all, but for now at least this one. These 7 photos were made the day of Camp X-Ray premiere in New York City. They were taken for the Byrdie magazine and I totally fell in love with them. I love them so much, they are just amazing. Especially some of them. I love the first one and the fourth one here in this update the most, but I love all of them. Jillian Dempsey, Kristen's make-up stylist also answered few questions about what it's like to prepare Kristen for event like this, which is quite interesting, but I will translate it later, if I do it at all. For now, enjoy photos :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 35.8: New Happy/Sad/Confused

12. october 2014 at 13:24 | Angie. |  gallery updates
Tenhle tejden byl kurevsky šílenej. Jsem tak ráda, že mám alespoň jeden den volnej, konečně. Měla jsem dojem, že to nepřežiju. Každý den jsem odcházela brzo a přicházela pozdě. V pondělí v 7, v úterý v 8, ve středu v 10, ve čtvrtek v půl 11, v pátek a v sobotu kolem 11. Každý ráno, pravidelně už od toho středečního, jsem vstávala se slovem KURVA! Protože kromě toho, že jsem měla školu a k večeru spoustu dalších věcí, tak ve všech volných chvílích jsem musela chodit do práce. Takže už v pátek jsem myslela, že zdechnu, po té, co jsem vstávala v půl sedmý, abych byla na osmou u doktorky a pak jela rovnou do práce, abych stihla dofakturovat a vynechala kvůli tomu přednášku, což mě docela štve, ale kamarád říkal, že stejně došly židle :D A z práce jsem si akorát doběhla domů na oběd a už jsem letěla do volební komise... a tam do deseti... a ráno od osmi... a večer jsme počítali a zanášeli výsledky taky asi do deseti, takže strašný :D Dneska jsem spala kupodivu jenom do deseti, ale jsem totálně mrtvá. Každopádně jsem ráda, že dneska nic nemusím. A můžu konečně napsat články o tom, co jsem zmeškala... a že toho bylo vážně hodně. Začnu s něčím nenáročným, než se vrhnu na ty maxi updaty galerie. Zvedněte ruku, kdo máte rádi Joshe Horowitze. Všichni? Ani se nedivím :D On je totiž naprosto bohovskej. Já ho zkrátka žeru. Kristen se s ním setkala v New Yorku už 7. 10. a zřejmě s ní udělal i rozhovor, kterej teda zatím ještě nemáme k dispozici, ale vnikla tahle fotografie, teda vlastně koláž tří fotek. Podobná vznikla už v Sundance a tentokrát vytvořili další. Jmenuje se Happy/Sad/Confused a Josh to fotí tenhle rok snad s každým :D a já tyhle fotky miluju u všech herců a hvězd, no ty s Kris úplně nejvíc. Kris vypadá dokonale a ten nápad je prostě výbornej :D
* * * * * * *
This week was fucking crazy. I am so glad I have finally at least one free day, I thought I won't survive this week. Every day, I came here late. At 7 p.m. in Monday, at 8 in Thuesday, at 10 p.m. in Wednesday, at 10:30 p.m. on Thursday, at 11 on Friday and yesterday. And everyday I was leaving in the morning, like around 8 a.m... I started every day with a word FUCK! Because I was just so fucked up, especially on Thursday, I thought I won't stand up. Anyway, this week won't be that tough. And I can finally write some articles. Raise your hand if you love Josh Horowitz. I do. I love him so much, he and also Ben Lyons are my two absolutely most favorite reporters in the world. Josh is just perfect. We don't have an interview yet, but Kristen was meeting him on October 7 and this new Happy/Sad/Confused photo is the result. And I totally love that! It's absolutely fucking awesome! Kristen looks gorgeous, I guess she's having a good time with Josh everytime, because he's just so cool, you know, not any jerk who just asks questions and is boring or rude or you feel like he doesn't even care. And I just love him, I hope we get some interview for MTV by him too.

imagebam.com

Kontrola (+ teoretický náběr) Affiliates... zase jednou po dlouhé době

10. october 2014 at 23:15 | Angie. |  diary

Jde o tohle... poslední dobou tu na to dost seru.
Teda ani ne na blog, ale na obíhání. Není to o tom, že bych nechtěla obíhat... jde o to, že jsem byla pryč a potom v nemocnici a teď mi začala škola a konkrétně tenhle týden jsem chodila z domu ráno a vracela se prakticky v noci, skoro jsem nespala a další den zas to samý. A k tomu mi zrovna na tenhle šílenej tejden, kdy musím do práce, kromě toho, že do školy, vyšly ty volby, do kerejch jsem se já kráva přihlásila, takže sedím ve volební komisi a zejtra přijdu domů tak nejdřív ve tři ráno a odcházím v půl osmý. Takže mám zkrátka pocit, a pociťuju to i na množství komentářů a návštěvnosti, že vám zkrátka dlužím omluvu, vážně mě to hrozně mrzí, vím, že jsem hrozná, ale blbý období, který snad brzo skončí. Ale kdo ví. Příští týden tu snad budu víc, ale prostě... jsem se rozhodla udělat kontrolu affs, protože jsem si říkala, že když na vás teď nemám tolik času, že možná někdo z vás už se mnou nechce být dál spřátelený. A pokud by tomu tak bylo, tak se vůbec nebudu zlobit, naopak, naprosto to pochopím, stačí mi napsat do komentářůa já vás odeberu ze seznamu. Zároveň chci dát teda příležitost i lidem, kteří by třeba chtěli spřátelit nově... a tedy klasicky, kdo chce zůstat nebo nově spřátelit, tak do komentářů:

001. Přezdívka
002. Adresa stránky/blogu
+ pro potenciální nové ještě
003. Proč chcete spřátelit?

A to je asi tak všechno. Kontrola tu bude, dokud se mi bude chtít ji tu mít. Tak se zapište, pokud chcete... a pokud už nechcete, tak mi to taky napište, abych věděla. Samozřejmě teda affs, která mají hiatus, jsou z kontroly omluvená. Děkuju předem.
- Angie.


Another new Camp X-Ray clip

8. october 2014 at 23:15 | Angie. |  camp x-ray articles
Tohle je asi nejlepší klip, který byl zveřejněn. Kromě toho, že je delší, stejně jako ten včerejší, takže máme možnost vidět víc než jen pár vteřin, tak se mi hrozně líbí obecně. Ten ze včera, který byl zveřejněný dneska teda, ale časově vzhledem k místu zveřejnění už to bylo včera, se mi taky hodně líbí, ale tenhle víc. Je to rozhovor mezi Drummondem a Cole, kdy je Cole vyslýchána kvůli údajnému navázání přátelství s jedním ze zajatců, tedy s Alim. Všichni dobře víme, že to navázání přátelství není údajné. Dál čtěte, jen pokud plánujete koukat se na klip. Každopádně se skutečně sblížili, ale navazovat přátelské vztahy se zajatci v Gitmu je přísně zakázáno, tudíž to Cole samozřejmě popírá. Těch klipů se objevuje vážně hodně, takže pochopím, když se nekouknete a budete chtít zůstat překvapení, ale je vážně skvělý a mně se hrozně líbí. Překlad je pod videem, tak si ho užijte. Zítra, jestli budu mít náladu a čas, tak poukládám fotky ze včerejších a dnešních akcí, ale dneska už si musím jít lehnout, protože vstávám v půl sedmé :D Zatím se mějte a nejpozději v pátek ještě čekejte recenzi - tedy spíš výpis dojmů o Sils Maria.
* * * * * * * * *
This is like the coolest clip we had the opportunity to see. It's new clip from Camp X-Ray, showed on The Tonight Show with Jimmy Fallon and I totally love that, like totally. Kristen is here absolutely awesome, she also looks gorgeous and I love it. It's a scene between her character of Cole and Drummond and they are talking about Ali and her relationship to him. And you just HAVE to watch it's, it's so great, I love it.


Drummond: Zajatec 471. Vy dva jste přátelé?
Cole: Ne, pane.
Drummond: Nejste k sobě přátelští?
Cole: Ne, pane.
Drummond: Nemluvíš s ním?
Cole: Mluvili jsme spolu. Já... nejsem... já...ehm... Jak říkám v hlášení-
Drummond: Četl jsem tvém hlášení, vím co je v něm, a taky vím, co o něm říká desátník Ransdell, ale co nevím, a nejspíš nikdy nebudu vědět, je o co tady skutečně jde.

Kristen on The Tonight Show with Jimmy Fallon

8. october 2014 at 22:49 | Angie. |  videos
Viděla jsem Sils Maria... před pár hodinami. Byla jsem totiž na Be2Can s Ajjinkou a s docela velkým množstvím lidí, které Ajjinka zná, já ne teda, ale nemám problém s tím poznávat nový lidi :D Bylo to naprosto úžasné! Je to vážně kurevsky skvělej film, teď už to můžu říct... a napíšu vám o tom víc zítra nebo v pátek, dneska už na to nemám. Ale co vám můžu říct teď hned je, že Kristen je v tom filmu vážně skvělá, přímo úchvatná a hrozně přirozená, jakoby ani nehrála, jakoby skutečně byla Valentine. A něco jiného může říct jen nějakej podělanej hater, takže takový názory se nepočítaj. No dobře, nebudu agresivní :D Ale víte jak... no nic. Napíšu o tom víc později. Teď chci psát o Jimmy Fallonovi. Kriten byla včera v The Tonight Show a bylo už zveřejněno i video. Mrzí mě ale, že tam neměla trochu víc prostoru. Má tam jen asi 8 minut + klip z Camp X-Ray, takže se toho moc nestihlo. Každopádně kromě filmu mluví hlavně o svých třech psech a to především o fenečce Cole a o tom, jak k ní vlastně přišla... že jí (nevím přesně kdo) zavolal a řekl jí, že s ní potřebuje mluvit a ona najednou nevěděla, co se děje a čekala něco hroznýho a pak, že vyšlo najevo, že našli ty dva pejsky, co jsou tam na fotce a že Cole si nechala ona a Moose si vzal ten, co jí volal, což jsem nechytla, kdo byl :D No a po klipu, který tam s sebou Kris přinesla a o kterém budu trochu víc mluvit v extra článku a přidám k němu i překlad, hráli s Jimmym samozřejmě hru, ale jen krátkou (já si myslím, že asi Kristen pak musela odejít, tak to neprotahovali, měla toho hodně zrovna včera), se sloníma maskama, no mrzelo mě, že byla tak kraťoučká, ale s tou maskou vypadá prostě dokonale :D Hodně se při tomhle rozhovoru smála a usmívala a myslím si, že si to tam celkem užila, na to, že tyhle propagační věci, rozhovory a tak, moc nemusí, známe jí. Jinak teda botky jsou Louboutine, sorry za mystifikaci :D a top i sukně od Polo Ralph Lauren.
* * * * * * * * *
I've seen Sils Maria... few hours ago. I was at that Be2Can festival with Ajjinka and actually pretty lot of other people that Ajjinka knew, I did not :D But I don't really mind meeting new people. It was absolutely amazing. It's fucking amazing movie, I can tell now... and I will write about it tomorrow or on Friday, but what I'll tell you now is, that Kristen was there really great and natural and awesome and who says something different, is a fucking hater who will never say anything good about her, so that doesn't count :D Okay, I will not be agressive, but I really loved it. Anyway, I will write about it later. Right now I want to talk about The Tonight Show with Jimmy Fallon. I am sorry that Kristen didn't have more time there, it's just 8 and something minutes and 44 seconds is a new clip from Camp X-Ray, so just 8 minutes or something around it. But Kristen is so cute in this interview, I love it. Heels are Louboutine, not Jimmy Choo, sorry about that :D and Polo Ralph Lauren top and skirt. She talks about Camp X-Ray, of course and also about how she get her sweet puppy Cole. In the end they play a game with elephant masks and that's riddiculous, but I am sorry that it was so short game :D And she also broad with her a new clip from Camp X-Ray, which I am going to comment later with Czech translation.