Gallery update 36.2: On The Tavis Smiley Show on October 15, 2014

17. october 2014 at 23:17 | Angie. |  gallery updates
Kristen byla hostem v show Tavise Smileyho a to 15. října 2014. Nemůžu se dočkat toho videa, vážně nemůžu, bude to absolutně skvělé. Jsem hrozně nadšená, že Kristen dělá zase jednou promo svým filmům a obráží tyhle akce, už dlouho jsme ji takhle neměli šanci nikde vidět, naposledy když měla premiéru Sněhurka a lovec. Každopádně show ještě nebyla vysílána, ale až bude, rozhodně vám hned přidám i video. Zatím mám pro vás alespoň fotky z natáčení/přenosu, které se mi osobně hrozně líbí. Kristen to tam neskutečně sekne, ten outfit se mi hrozně líbí, je takový elegantní, ale zároveň působí pohodlně a uvolněně a myslím, že Kris vážně sedí :) a začínám si na ty její vlasy zvykat až tak, že se mi možná líbí víc než ty dlouhé :D I když tak daleko bych možná nezacházela. Každopádně si jdu konečně zkusit pustit ten Camp X-Ray a pak dám vědět, ale trochu se toho bojím.
* * * * * * * *
Kristen was on The Tavis Smiley show on October 15, 2014. I can't wait for the video from this show, I really can't! I am so excited Kristen is promoting her new movies, that's so amazing. We don't have the video yet, it wasn't shown in TV yet, but we have three amazing HQ photos from the show. I love them. Kristen looks so gorgeous! She looks stunning! I love her outfit, elegant but also looks comfortable. And I actually got used to her hair already and I kind of love it sometimes even more than the long hair. Enjoy photos, I hope we will get the video soon. Anyway, I did not watch Camp X-Ray yet, I am afraid I won't understand :D But I will try :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie* Katie* | Web | 18. october 2014 at 19:49 | React

Vypadala opravdu úžasně! Ten její outfit se mi moc líbí :) Hlavně teda to černé sáčko! To bych jí hned sebrala :D A na rozhovor už se taky moc těším. Snad vyjde brzy :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama