November 2014

Mám výčitky, ale viděla jsem Still Alice

29. november 2014 at 14:29 | Angie. |  Angie and her movie experiences.

Ahoj všichni. Jak se máte?
Still Alice unikla na internet. Z čehož mám hroznej pocit, je mi z toho strašně. Je to fakt na nic :/ O to hůř se cítím, že jsem si ten film na tom netu pustila. Mám hrozné výčitky a cítím se hrozně... ale shodly jsme se po rozhovoru s Ajjinkou, že stejně půjdeme i do kina, když to u nás uvedou, takže to pořád vykompenzujeme. S tímto pocitem jsem se tedy pohodlně usadila a pustila si tenhle film, na který jsem čekala tak hrozně dlouho. Dokoukala jsem ho krátce před půlnocí a skončila jsem naprosto rozebraná. Naprosto. Do mrtě. Totálně. Ale to trochu předbíhám. Takže jsem tu, abych vám o tomhle filmu napsala... a jako obvykle musím říct, že článek nejspíš bude obsahovat spoilery, tudíž vstup na vlastní nebezpečí.

Gallery update 37.5: New/Old personal photo

26. november 2014 at 13:38 | Angie. |  gallery updates
Všichni víte, jak moc miluju osobní fotky všeho druhu. A osobní fotky často miluju o to víc, když jsou to osobní fotky s Kristen. Protože Kristen nemá moc osobních fotek. Respektive takhle, má jich hádám vážně hordu :D ale nemá veřejný instagram nebo twitter a nesdílí je s okolním světem jako spousta jiných herců, zpěváků, atd. Takže když už se nějaká její osobní fotka objeví, tak se objeví ze dvou důvodů. 1. je zveřejněna po delší době některým z Kristeniných kamarádů, 2. nějakým způsobem unikne na veřejnost a začne se šířit. Což většinou sice neschvaluju, ale u osobních fotek to zkouším neřešit, protože je zbožňuji nadevše :D Stejně jako tuhle. Která je teda dost stará. Teda, stará... no... tipuju, že byla focena někdy v roce 2013 a to soudím podle Kristeniných vlasů, ale těžko říct, mohlo to být i na začátku roku 2014, vážně netuším, ale rozhodně už je to dýl. Každopádně ta fotka je naprosto výborná a já jí zbožňuju :)
* * * * * * * * *
You know, how I loooove personal photos. And I love even more in case that personal photos I am talking about are Kristen's personal photos... because... Kristen doesn't have many personal photos. Well, she does, I believe she has a looot of personal photos, but... she doesn't share them with people on Instagram or Twitter or anything and she probably never will. So if there is some photo published, it's usually published by some of her friends and usually long time after it was taken, in case no one stole it and published it on his own. I have no idea how was this photo published... the important part is, that it was published. And I totally love it. It is older photo, like from year 2013 or so, because of Kristen's hair. And It's amazing photo, so cute!

imagebam.com

Nepočkala jsem do konce titulek... aneb Hunger Games: Mockingjay - Part 1

26. november 2014 at 10:41 | Angie. |  Angie and her movie experiences.

Odstup. To je to, co jsem neměla dopustit, aby se to stalo. Měla jsem tenhle článek napsat hned, jak jsem přišla domů.
Jenomže... když jsem v pátek večer přišla domů, nebylo mi moc dobře. Byla jsem unavená a šla jsem si brzo lehnout. A další den jsme jeli do Vídně, kde jsem onemocněla úplně... a tak až do dneška jsem na to neměla náladu. A to vytvořilo ten odstup, který jsem nechtěla mít. Chtěla jsem, aby pocity, se kterými jsem odcházela z kina, přetrvaly. Jenže to se nestalo. Respektive ano, stalo, částečně ano, ale ne úplně. A to mě štve. Každopádně jsem teď trochu rozptýlená tím, že jsem si dneska konečně pustila Divergenci a jsem celá rozhozená z toh, že další filmy budou až za dlouho :D Podobně rozhozená jsem ale i z toho, že Mockinjay - part 2 bude až za rok. Každopádně už jsem si ale postahovala všechny knížky a hodlám začít číst, hned jak budu v trochu použitelném stavu = až mi je táta nahraje do čtečky :D Ale to jsem trochu odbočila. V pátek jsem šla s kamarádkou z gymplu, která mě vytáhla už na 1. díl a nadchla mě díky tomu do této série (a díky ní jsem se začala zajímat i o Jennifer Lawrence), na 3. pokračování téhle úspěšné filmové ságy podle knižní předlohy. Hunger Games: Mockingjay - Part 1. Do češtiny překládáno z nějakého důvodu jako "Síla vzdoru", ale možná je lepší, než kdyby se to jmenovalo "Reprodrozd". Já ale zůstanu u označení Mockinjay. Koupily jsme lístky, koupily jsme popcorn, protože zkrátka máme rády popcorn, don't judge us :D a usedly jsme na naše místa a nedočkavě vyčkávaly začátku filmu. Ne ovšem tak nedočkavě, jako slečny za náma... které mi neskutečně moc připomínaly nás, když jsme seděly v kině před začátkem New Moon, Eclipse... nebo i toho Breaking Dawn ostatně :D A byly v podobném věku. Ale trochu popojedem. Zhasla světla a začalo se promítat... reklamy trvaly celých 24 minut. Ano, film měl začít ve 14:30. Začal ve 14:54. Neskutečný. Fakt neskutečný. Sežrala jsem z frustrace během těch reklam skoro celej ten popcorn a k tomu jsem byla nehorázně naštvaná. Neskutečně, přímo neskutečně mě to otrávilo. A já jsem nechtěla bejt otrávená v kině na Mockingjay, to bylo to poslední, co bych chtěla. Ale tak co se dá dělat. Shit happens. Takže dál. Abych teda nezapomněla, připomínám, že rubrika Angie. and her movie experiences neslouží k psaním recenzí filmů jako takových. Jsou to moje osobní výkecy z toho, jak jsem viděla nějaký film, který mě zaujal, ať už se mi líbil nebo nelíbil. Tudíž ne, není to recenze, tudíž ano, často jsou tam spoilery, sice nikdy ne nijak extrémní, ale řekla bych, že v tomhle článku jeden monstrózní bude, proto na to chci upozornit, tak si dejte pozor... a pokud jste neviděli/nečetli, tak vstup do celého článku jen na vlastní nebezpečí.


Gallery update 37.4: 11 stills + 1 BTS photo from 'Still Alice'

24. november 2014 at 22:13 | Angie. |  gallery updates
Před pár dny jsem si prakticky vycucala z prstu jednu stillsku z tohohle filmu, protože mi zkrátka chyběly novinky o tomhle snímku. A bum. Jakobych to přivolala, jen o pár dní později se objeví celá kupa nových stillsek ze Still Alice, které nejsou z žádných screencaps, ale oficiální, z filmu, na který se tolik těším. Tři jsou s Kristen v roli Lydie, jedné z dcer hlavní postavy Alice, v roli, za kterou je opěvována všude možně a má dost možná i šanci na Oscarovou nominaci (bojím se doufat, ale i tak to dělám). Zbylých 8 fotek je potom právě se zmiňovanou Alice v podání Julianne Moore, ale rozhodla jsem se, že budu přidávat všechny novinky ohledně tohohle filmu, tím pádem i fotky, na kterých je někdo jiný, než Kristen. Na dvou z nich (tuším, že dvou) je potom i Alec Baldwin. No... ta první fotka, tu už jsme měli to štěstí kdysi vidět, ale jen ve velmi špatné kvalitě. Jsem proto ráda, že ji konečně můžu zveřejnit neořízlou a v docela dobrém rozlišení. Musím teda říct, že je všechny zbožňuju a zopakovat, už asi po sto padesáté, že se tohohle filmu zkrátka nemůžu dočkat. Teď už si jdu ale lehnout, takže zase zítra, ale nemohla jsem jít spát bez toho, abych vám tyhle fotky nepřidala. Jinak ještě ta fotka z natáčení je taky pouze s Julianne, ale to doufám, nevadí :D
* * * * * * * * *
Few days ago I just made up one still from screen capture, because I missed articles about this movie. Just few days after, I am sitting here, looking at whole bunch of new OFFICIAL stills from this movie, Still Alice, as you all probably recognized. Three of them with Kristen as Lydia and other 8 from other parts of movie, all with Alice, the main character of this movie. So with Julianne Moore. As same as the one from behind the scenes, just with Julianne, but I decided to publish everything new about this movie, because I support it very much and I can't wait for it. The first photo with Kristen was already published once in very, very low quality, so I am very happy that I can finally publish it in uncropped and in kind of a high quality. I love them all, I have to admit that, I can't wait to se this movie, I truly can't!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
ImageBam image upload

New short clip from Camp X-Ray

24. november 2014 at 14:05 | Angie. |  camp x-ray articles
Dneska se rozhodně budu dívat na Teen Wolf. Nemůžu se dočkat. Většinou, když jsem nemocná, koukám na Star Wars, ale dneska na ně nějak nemám náladu. Dobře, to je kec... to je přímo nehorázný blábol, protože na Star Wars já mám prostě náladu vždycky :D Jde o to, že jsem celou starou triologii zkoukla, když jsem byla po trhání těch mandlí... 1. díl nové triologie sice mám ráda, ale ne tolik, jako starou, a zbylé díly série nemáme doma, takže bych je musela nejdřív stáhnout. A to by zabralo moc času. Takže prostě chci koukat na něco jiného. A tím něčím jiným bude Teen Wolf, protože chci dokoukat tu 2. sérii. Konečně... :D No, ale ještě než se začnu dívat, mám pro vás další článek. Tentokrát se týká filmu Camp X-Ray, kterému je věnovaná i nejhlavnější část aktuálnímu designu. Ten film už je na netu, jistě už k němu i někdo udělal titulky, ale to není zrovna nejlegálnější cesta, jak se na film podívat. Pokud jste ještě neměli příležitost ho vidět, tak to ale brzy napravte, protože je vážně skvělý a velmi výjimečný. Alespoň pro mě rozhodně byl a to nejen kvůli tomu, že miluju Kristen a jsem předpojatá :D Mně, když se nějaký film nelíbí, tak prostě řeknu, že se mi nelíbí, nesejde na tom, jestli v něm hraje Kris nebo nehraje. Třeba Na území žen se mi nelíbil. Vidíte? A to v něm dokonce hraje Kristen :D No... každopádně se objevil nový oficiální klip z filmu. Je to krátká scéna z filmu, ze začátků Amy Cole, kdy rozváží knihy a je to scéna s hercem Markem Naji, který sice neměl v tomto filmu velkou roli, ale je na celý snímek opravdu hrdý a dokonce o něm i dost tweetoval. Jde o týpka na téhle fotce, pro které byl tohle debut (teda on sám to říká) na filmovém plátně. Působí na mě z twitteru dost sympaticky, i když nehrál zrovna sympatickou roli v CXR :D Ale doufám, že mu tenhle film pomůže k tomu, aby prorazil ve filmu víc :) Rozhodně koukněte na ten klip, pokud vám nevadí, že už pro vás při sledování celého filmu tahle scéna nebude překvapením, je vážně skvělá :) Stejně jako celý tenhle film.
* * * * * * * *
I am definitely going to watch Teen Wolf today. I can't wait. I am usually watching Star Wars when I am ill, but I don't have mood for Star Wars. Well, that's a lie, that's a bullshit, I have mood for Star Wars every single day... the reason why I don't want to watch Star Wars today is, that I was watching this movie series few weeks ago when I was after the surgery, so now I want to watch something else. Anyway, before I start watching Teen Wolf, I will publish this article. You can already watch Camp X-Ray on the internet, I am pretty sure that someone already made subtitles, but if you didn't watch it yet or didn't have an opportunity to watch, but you are still nosy as I was for such a long time, I have for you another new clip from this movie, which is short, but still great, because this whole movie is freaking great. This clip was published because of the actor who's in it. His name is Mark Naji. The guy from this picture, who was also tweeting about Camp X-Ray, because he's very proud to be part of this movie, it is his big screen debut. He seems like a great guy, so I hope it will help him to another interesting projects, despite the fact it wasn't very big role. Check out this clip if you want to, I love it. As same as I love whole movie, because it is really, really special.


Vyhodnocení pozapomenuté kontroly affiliates

24. november 2014 at 13:03 | Angie. |  diary

Joooo... tak tohle je trochu trapas.
Zapomenout na vlastní kontrolu spřátelených stránek?
Jo, hodně velkej trapas :D Ale já na ni vlastně ani nezapomněla, jen jsem... tak nějak... furt neměla náladu na vyhodnocení a tak jsem s tím otálela... až to nějak sešlo z mysli a přestala jsem to řešit. Všichni, co se chtěli zapsat, se už pravděpodobně zapsali :D Bylo na to poměrně dost času, takže tímto ukončuju kontrolu affiliates a přejdu k vyhodnocení. Klasicky... sestřičky se zapisovat nemusí nikdy, sice jsem to tentokrát nezdůraznila, ale pořád to platí, takže ta část, kdo zůstává ze sisters, je poměrně jasná.

Sister sites:
Rosie* - ať je jí konec kde chce a ať je na jakém blogu chce

Affiliates...
S těmi už to není tak veselé, protože tam musím některé lidi vyškrtnout. Což mi sice ulehčí práci s obíháním ale radost mi to nedělá. Zároveň teda chystám nové ikonky pro affs, tentokrát si nejsem jistá jestli budou animované, protože mi blbne program na vytváření animací, ale rozhodně budou nové, tak s těmi prosím strpení. No, zapsali se následující a moc vám za to, že jste se zapsali, děkuju :) Vím, že to se mnou není jednoduché, co se týče obíhání, ale doufám, že se mnou budete mít trpělivost ještě nějakou tu chvíli...:

Dee - http://got-online.blog.cz/ (pozastaveno, ale zapsala se)

Nová affiliates:

Pozastavené (zůstávají na dobu neurčitou, ať už je pravděpodobnost návratu jakkoliv malá):


Sopphie - http://abenson.blog.cz/ - Mělas dlouho pozastaveno a teď se stěhuješ na nový blog, tak nevím, jestli chceš zůstat spřátelená nebo ne, když tak se ozvi :)

Nezapsali se (a tím pádem bohužel mažu, na druhou stranu ale chápu, že je to má chyba, protože v poslední době jsem stála jako affs hodně za prd, nejdřív konec prázdnin, pak mandle, pak začátek nový školy a děsnej rozvrh, takže naprosto chápu, že to některé z vás už zkrátka přestalo bavit):

So... to je tuším všechno, snad jsem na nikoho nezapomněla.
Děkuju všem, co jste se zapsali, moc to pro mě znamená!
Zatím se mějte!
Angie.

Gallery update 37.3: New/Old photos from SWATH photoshoot for Universal

24. november 2014 at 12:23 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jsem zpátky z Vídně! Včera jsme přijeli dřív, než bylo původně v plánu, ale neměla jsem sílu něco přidávat. Když se dívám na téma tohohle týdne, připomíná mi to chlapa, kterého jsem viděla včera v metru. Četl si Fifty Shades of Grey. Nečetla jsem to, ale tak nějak mi prostě připadá zvláštní, když takovouhle knížku čte chlap :D Možná ho k tomu donutila partnerka, aby chytil inspiraci :D ale pokud ne, tak mě to možná až trošičku děsí :D No na šok, kdy jsem Fifty Shades našla v tátovo čtečce, to teda nemělo. A to nemá nic. Ještě teď s tím faktem nedokážu žít, i když mi tvrdí, že přečet asi 20 stran a vzdal to :D No nic. Jsem nemocná. Což je na prd. Protože kvůli tomu jsem měla z Vídně velký kulový. Už v sobotu jsem domů sotva dolezla, bylo mi blbě a měla jsem horečku. Hřála jsem jak kamna. A včera jsme proto jeli o dva vlaky dřív domů, než jsme měli, takže kromě toho, že já jsem měla zkaženej víkend, jsem ho zkazila i všem ostatním členům výpravy. Ách jo. No co se dá dělat. Jednu výhodu ale to, že jsem nemocná má. Jsem doma a to znamená, že mám čas na věci, na které mám normálně čas akorát o víkendu, protože když jsem zdravá, tak furt někde lítám poslední dobou. Z čehož trochu hrabe mojí mámě, protože dřív jsem byla o něco větší domased než jsem teď. Takže možná popřidávám i nějaké ty články. Prvním z nich je právě ten, který píšu teď. Jde o fotky, které jsou staré přes dva a půl roku, ale já jsem z nich i tak nadšená. Tenhle photoshoot byl nafocen v rámci propagace filmu Snow White and the Huntsman, který sice Kris v konečném důsledku znepříjemnil soukromý život, já jsem si ho ale zamilovala a mám dokonce i koupené (ne kradené!) DVD doma. V té době, kdy měl tenhle film vycházet, jsem zrovna rozjížděla tenhle blog a propagaci tohohle filmu jsem zbožňovala. Hlavně proto, že Kristen a Chris spolu jsou prostě dokonalá dvojka a moc mě mrzí, že sešlo z jejich spolupráce pro druhý díl. Doufám však, že tyhle dva spolu ještě někdy v nějakém snímku uvidíme, protože to, co jsme zažili při jejich túře po různých televizních show a tak, to se jen tak nevidí. U videí a rozhovorů s těmahle dvěma jsem pokaždé umírala smíchy :D Tyhle fotky jsou ovšem úplně nové, i když jsou staré přes dva roky. Dřív jsme je neměli to štěstí vidět. Respektive těch posledních 5 ano, ale v galerii jsem je neměla, tak jsem je tam přidala taky, ale těch zbylých 20 se objevilo až tenhle měsíc. Mnohdy vážně nechápu, jak je možné, že trvá tak dlouho, než jsou zveřejněny, ale jsem ráda, že aspoň byly zveřejněny a že nejsou někde založené v šuplíku do konce věků :D Některé z nich vážně zbožňuju. Hlavně tu první, ta je neskutečně roztomilá. A pak třeba tu čtvrtou, na té zbožňuju Sama a Chrise :D Ničí mě ta propagace i po dvou letech, asi si budu muset skočit zabrouzdati na youtube po starých rozhovorech :D No nic, užijte si fotky, snad se vám líbí :) A dneska se ozvu ještě minimálně s jedním dalším článkem.
* * * * * * * *
Hi guys! I am back from Vienna. I came home sooner than I should yesterday... our plan has changed, but I wasn't very much in mood to write any articles. When I am looking at this week's topic of week, it reminds me of one guy in underground yesterday. He was reading Fifty Shades of Grey... which actually scared me a little. When is a woman reading it, I can understand, but about 30 years old men... it looked really weird :D Anyway. I am ill. Which sucks. But... actually... It's good, because I have time to write articles. I will have to go to school tomorrow probably, but just maybe, I am not sure. I don't want to, but we write a test, so I am not sure. I'll see. But when I am ill, I usually have time to do stuff I want to do and don't do, when I am OK, I am still somewhere else but home. It makes my mom crazy a little bit :D Anyway, right now I have for you quite a lot old photos. This photoshoot was made like... two years and half ago, but these 25 photos I have for you were published just few days ago. Yes, I know. Why? I don't understand that, I truly don't. But... I am glad they published them in the end. I love some of them very much. Especially the first one. That one is so fucking cute! And I love Sam and Chris in the fourth one, God, I love these two :D I loved Snow White and the Huntsman promotion so much, I miss it. Videos with Kristen and Chris were usually the funniest of all time. I need to watch some of them :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 37.2: New 'Still Alice' stills photo (not really, but...)

21. november 2014 at 21:18 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám skvěle! Zrovna jsem se vrátila.. dobře, kecám, to platilo, když jsem psala tu anglickou verzi a pak jsem to psaní článku na 2 hodiny odložila :D Ale každopádně jsem dneska byla v kině na Hunger Games: Mockingjay - part 1! A byl to vážně skvělý, naprosto úžasný, rozhodně o tom napíšu článek, až bude trocha víc času! :) Bylo to vážně výborný :) Mám další film do zásoby, o kterém chci psát, tak možná přibydou dokonce dva články ze série filmových zkušeností. No, ve skutečnosti se nemám zas tak dobře, ale to kino mi pomohlo se nestarat o to, co mě trápí. Tenhle víkend jedu s rodiči do Vídně, takže tu nebudu, doufám, že mi to odpustíte. Jinak mám pro vás dneska jednu stillsku, která vlastně není stillska. Nazývám jí neoficiální stillskou. Je to fotka z filmu Still Alice, ale ve skutečnosti to není oficiální fotka, ale jen velmi, velmi kvalitní printscreen z posledního klipu z tohohle filmu. Jenomže mně se líbila natolik, že jsem se rozhodla jí zařadit do stillsek, i když není oficiální :D Tak doufám, že se vám líbí. Na zbytek podobně kvalitních screenů se můžete podívat tady.
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am great! I just came back home from the cinema. I was there to see Hunger Games: Mockingjay part 1! And it was AMAZING, I will definitelly write an article about it :) Well, actually, I am not that great, but thanks to that cinema I forgot to my problems. I am going to Vienna this weekend with my family, so I won't be here, I hope you'll forgive me that. Right now I have for you one picture I kind of fell in love with. I published it in gallery article with stills photos from Still Alice, but it is actually just a HQ screen capture from that last Still Alice clip with Kristen and Julianne Moore. You can check out some more here<<. But this one is in such a good quality and I like it so much, that I had to publish it. It looks like a stills photo. Hope you like it.

imagebam.com


Gallery update 37.1: Portraits from the 'Camp X-Ray' Q&A

20. november 2014 at 14:05 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Přemýšlela jsem o prvních 3. narozeninách blogu, které se už kvapem blíží... Věc se má tak, že se jich nemůžu dočkat a chtěla bych na ten den vymyslet něco speciálního, ale nějak mě nic nenapadá. K tomu budu teda 6.12. dost možná zrovna v Bratislavě, takže vůbec nevím, jak to bude. Každopádně rozhodně bude nový narozeninový design, který doufám, bude výjimečný, dělám na něm už teď, ale zatím se mi moc nedaří, tak uvidíme, jak to dopadne. A rozhodně taky napíšu nějaký dlouhý velmi smysluplný článek jako vždycky :D ale jinak zatím nevím. Ale zrovna teď mi je teda hrozně, že jsem tu zas dva dny nebyla, ale jeden den jsem měla školu do sedmi a přišla jsem bez nálady domů a včera jsem zas byla v kině a před tím u kamarádky. Původně jsem chtěla jít někam do kavárny, než budu muset na sraz před kinem, a přidat něco odpoledne, ale nakonec se plány změnily. Zároveň ani ve škole jsem neměla příležitost, protože bylo plno u všech míst, kde bych neměla dojem, že mi všichni čumí přes rameno :D tak jsem s tím ani nezačínala, jen jsem zkoukla, co je nového. O víkendu tu pak taky nebudu, možná v neděli večer, ale v sobotu určitě ne, protože jedeme s rodičema a bráchou do Vídně. Máma na Jeana Mirró, táta na Moneta, já na obojí a brácha na sachr dort :D Tak doufám, že mi to odpustíte. Zítra jdu do kina na Mockingjay, ale to jdu už odpoledne, takže pak bych tu snad měla být a možná na víkend i něco připravím, když bude co. Taky buď dneska nebo zítra oběhnu vás, moje drahá affs a konečně vyhodnotím tu kontrolu, která mi tu visí už půl roku zas :D (už přes měsíc :D) Taky plánuju nový design pro galerii, protože ten, co tam je teď, už je tam hodně dlouho, ale uvidím, jestli se k tomu dostanu někdy v brzký době, ráda bych do narozenin :D No nic. No... co nového u Kristen? Kris se teď vrátila z Paříže. Jo, byla v Paříži. Přijela do Paříže a stihla se z ní vrátit, než se já dozvěděla, že ten drb o tom, že tam je, je pravda :D Takže asi tak. Ale opravdu tam byla, jsou z toho nějaká videa, fotky z letiště LAX a tak. Ale tím, že tyhle věci nepodporuju (paparazzi a tak), tak se většinou čerpám hlavně ze zdrojů, kde tyhle věci nejsou a na ty, kde jsou, se koukám jen sem tam, abych věděla, jestli zas nepředvedla svoje ninja schopnosti, aniž bych se o tom doslechla :D Takže jo, Kristen byla v Paříži a zřejmě to má něco společného s Chanelem. Nový photoshoot, nová kampaň, kdo ví, co přesně, ale jsem rozhodně nadšená, bude to paráda :) No... a co je ještě paráda, jsou ty fotky, které pro vás mám teď. Ta první, s tím nápisem, tu zveřejnili už před x týdnů zpátky, vlastně skoro hned po tom Q&A Camp X-Ray v Apple Storu v New Yorku minulý měsíc, nebo dokonce možná ještě před ním :D ale já jsem na ni zapomněla... no a ty další dvě zveřejnili asi před dvěma dny, takže je přidávám dneska všechny dohromady. Hrozně se mi líbí, jsou vážně skvělé. Kristen to tam neskutečně sluší :) Já sice nejsem moc fanda do koženejch věcí (říká člověk, kterej má koženou bundu, no nic :D), ale tenhle model se mi hrozně líbil :D Miluju ty fotky, snad se vám líbí taky :)
* * * * * * * *
Hi guuuuys. How are you? I was thinking about the first third birthday of this blog... it's going to be pretty soon and I kind of can't wait for it, yeah.. but I wanted to do something special, because this blog means a lot to me and you mean a lot to me, but actually have no idea what special I could do :D so maybe I'm not doing anything except a birthday design, which should be kind of special, I hope, working on it.. and also except an article about third birthday... but maybe I will figure something out. Right now I feel terrible about that I wasn't here another two days. And I won't be here this weekend at all, I am so sorry, but I go to Vienna with my parents and my big bro, so I won't be avaible, I hope you'll forgive me for that. Anyway, something new about Kristen. Well... she was in Paris. Now she's back in L.A. It was fast, no photos from that. I didn't even know. You know... Kristen has pretty great ninja skills, as you all know, so we usually find something like this out after it already happened, not before or during :D But she was probably doing a new photoshoot or campaign for Chanel, which I am pretty excited about. There are some videos from the airport, but I don't support this kind of stuff, as you know and I usually go to sites about Kristen who do have this stuff on their sites like once a week, even less... so I found out just yesterday. Well, these three photos. They were taken during 'Camp X-Ray' Q&A in New York last month. The first one was published right after it, I just forgot about that (:D), but the other two were published like... two days ago? So I had to publish them, because I love them. I loved Kristen's outfit that day. I am not very big fan of leather or stuff which looks like leather (says someone who has leather jacket...) but I think this outfit was just awesome and Kristen looks really beautiful, I love these photos!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AFI Fest 2014 - 'Still Alice' Screening: Kristen for E!

17. november 2014 at 23:06 | Angie. |  videos
Ahoj lidi. Jak se máte? Já jsem unavená. A jsem posedlá. Hodně. Je to vážně silná posedlost. Jsem posedlá Teen Wolfem a Tylerem Hoechlinem. Až tak, že jsem dneska na okamžik uvažovala o založení blogu buď o něm nebo o tom seriálu... ale pak jsem si uvědomila tři věci. Zaprvé to, že je to dost možná jen chvilková obsese a brzy se toho zbavím. Zadruhé to, že jsem nikdy neblogovala čistě o herci, vždycky o herečkách, tak jsem nevěděla, jestli bych to vůbec uměla... a zatřetí, kdybych si založila blog o seriálu, tak bych se z toho zvencla. Vím, jaký je to záhul blogovat o více lidech než o jednom nebo o dvou. Už jsem měla blog o filmové sérii, o Twilight, to obsahovalo hodně různých herců. A jak to nakonec dopadlo? Přidávala jsem už jenom o Kristen, sem tam o Ashley Greene a výjimečně o Jacksonovi Rathbonovi, a tak jsem se rozhodla s tím praštit. Myslím, že by to tak dopadlo i u blogu o Teen Wolf. Nemám na to čas. Obzvlášť, když nehodlám odejít odtud. Což nehodlám. Brzy tenhle blog oslaví první třetí narozeniny a já se toho dne nemůžu dočkat :) Ale jsem si téměř jistá tím, že kdybych se začala koukat hned, jak byl ten seriál nový (což lituju, že jsem neudělala...:/) tak vám tu straším s blogem o TW, jsem si tím fakt jistá, vsaďte se :D Takže ne, nebudu si zakládat nový blog, jen jsem si s tím tak trochu pohrávala dneska a včera. Protože když mám blbou náladu nebo depku, tak většinou zakládám nesmyslné blogy :D Takhle vlastně vzniknul i tenhle... a ejhle, oslaví brzo 3 roky :D Ale myslím, že takové štěstí už mě znovu nepotká :D Jinak se tedy omlouvám, že jsem tu včera nebyla a dneska se ozývám až tak pozdě, ale včera jsem měla fakt divnou náladu a nechtělo se mi nic dělat, ani psát články... no a dneska jsem se musela učit a dělat nějaké úkoly, které mi zabraly víc času, než jsem čekala, takže to zase úplně nevyšlo podle plánu. Měla jsem je udělat dřív :D Já vždycky všechno musím dělat na poslední chvíli, jsem vážně hrozná :D No nevadí. Ještě si to po sobě musím přečíst, což se mi fakt nechce, ale což :D No, konečně mám pro vás nějaké rozhovory z červeného koberce AFI Festu před promítáním Still Alice. Nejdřív ze všeho je to rozhovor pro E!. Další zveřejním možná zítra nebo někdy výhledově, taky se chystám na to Q&A, ale to jsem ještě neviděla ani já sama :D Takže asi tak. No... co jsem to... jo, už vím. Ten rozhovor je rozdělený do tří částí. V první se Kristen ptají, jak se k roli dostala. Ona na to říká, že to bylo poměrně tradičním způsobem, chtěla pracovat s Julianne Moore a dostala se ke scénáři a tak to nějak vzniklo, takže nic tak bizardního. V druhé části se Kris ptají na to, jaký udělala průzkum, aby se lépe dostala do své role. Říká tam, že se setkala s jednou ženou, která trpá alzheimerovou chorobou a její rodinou a že to byla skutečně zajímavá zkušenost. Popisuje tam, jak se spolu bavili a že z ní cítila, že i když už nedokáže přesně vyjádřit to, co chce, je pořád tam uvnitř a cítí naplno, i když je tou nemocí zmatená. A že chvílemi její rodina mluvila přes ní a nevnímali ji, i když se snažila něco říct a že to Kristen právě dodalo ten pocit, že chce hrát ve filmu někoho, kdo se s tím umí nějakým způsobem vypořádávat. A takovou postavou právě je Lydia, ta která se stará a dokáže s tím bojovat a srovnat se s tím a být tam pro svou mámu, která ji potřebuje. No a v posledním videu se reportér ptá Kristen na její umění. Kristen na to říká, že ho nikdy neuvidíme :D Ale že zkrátka chtěla nějak tvořit a že její máma je sama malířka a že chtěla pro určité vyjádření použít i svoje ruce. Potom se jí ještě ptá na ten contest krátkých filmů Twilight ságy a Kristen říká, že je to skvělý projekt a že je ráda, že se něco takového koná, že je to příležitost pro mladé filmařky se projevit... a tak :) Taky se mi hrozně líbí, jak na konci každého videa je prostřih na Julianne a ptají se jí vlastně na to samé... no tak v prvním videu se jí ptají na Kristen a ona říká, že ji miluje k smrti (I love her, I love her to death). Což mi přijde hrozně krásné :)
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I am tired. And I am obsessed. A lot. It's a really strong obsession. I am obsessed about Teen Wolf and about Tyler Hoechlin. So much, that I considered for few moments to found a new blog about him or about this TV Show, but then I realised, that I've never blogged about a male actor... and I wasn't sure if I could do it. And I remembered, how difficult it was, when I was blogging about more than one or two actresses or actors, but about whole series, like Twilight Saga. That means a lot of actors, not just one or two. It is something I have no time for. And also no mood for. I am pretty sure that if I started watching like... two years ago, I would definitely had a blog about Teen Wolf, you could bet on that! :D But not today. I am pretty OK with having one blog and half (means the one with Sophie where I am just sometimes, because nothing is really happening around her right now). But I am obsessed, I am still watching and when I am not watching, I am writing, finally again, I missed that a lot... and I am studying for my exams which I'll have this week, so... I didn't have time this weekend, I am sorry. Especially today and yesterday. Yesterday I had really really bad mood, so I wasn't really... willing to... care about articles, which I feel bad about, but you know... shit happens. And today I had to study and do some homeworks... in italian. Which took a lot of time. Much more than I expected. I should write it sooner. Anyway. I have for you finally some interviews from 'Still Alice' screening. I know, it took a while, but... you know me. I am who I am and I won't be different, get over it :D So this interview is divided to three videos. It is an interview for E! and it is great. Kristen is talking about how she get the role in Still Alice, she talks about the Twilight saga convention in the last video, also about her art work... and about her research she did for Still Alice movie and it is really interesting. In the end of these videos are also shorter parts with Julianne Moore and I love how she says in the first video, that she loves Kristen to death. That's pretty sweet.HFA 2014: Kristen presents an award for Julianne Moore

15. november 2014 at 20:42 | Angie. |  videos
Ahoj znovu. Jak je? Nějaká změna? Rozhodla jsem se, že v pondělí půjdu na otvíračku nového baru, který si založil můj bývalý učitel ze střední. Jsem z toho docela nadšená a jsem dost zvědavá, mohlo by to být super :) Ale kdo ví. Možná, že tam nakonec nepůjdu, ale aktuálně to mám v plánu :D Nicméně, mám pro vás slibovaný další článek. Tentokrát je to video ze show Hollywood Film Awards, kdy Kristen předává cenu pro nejlepší herečku Julianne Moore. Během jejího proslovu je puštěno video, kde Julianne mluví a zároveň jsou tam nové scény z filmu, ve kterých je tedy jen Julianne, Kristen tam není, ale i tak stojí za to se podívat. Vypadá to vážně hodně dobře! A upřímně doufám, že už nám konečně někdy poskytnou třeba trailer nebo tak. Jsem si jistá, že ten film bude velmi dojemný a krásný :) Všichni to říkají, ohlasy z AFI Festu jsou vesměs velmi pozitivní :) A Kristenino uvedení Julianne je skvělé, mluví o ní hrozně pěkně a myslím si, že se z nich během natáčení tohohle filmu skutečně staly dobré přítelkyně :)
* * * * * * * * *
Hello again. In my head, this "hello" sounds a little perverse :D I decided to go to the opening of a new bar, which belongs to my old teacher from high school. I am kind of excited, it could be really great. But who knows. Maybe I won't go there in the end, but right now I am planning it. Anyway. I have for you now video from Hollywood Film Awards where is Kristen presenting an award for Julianne Moore. During her speech they played a video with a footage with some new scenes from Still Alice, but none of them is with Kristen, just scenes with Alice, but I love them so much, it will be very, very touching movie. And I love Kristen's speech, she talks about Julianne so nicely and I think that they became a really good friends during this filming.


"It is my pleasure to present the Hollywood Actress Award to.. my on-screen mom, my mentor and my friend, Julianne Moore." || "Je mi velkou ctí předat Hollywood Award pro herečku mé filmové mámě, mé mentorce a přítelkyni, Julianne Moore." - Kristen

"I have known Kristen Stewart, a long long time and she is the same special and wonderful person she was when she was 12 years old." || "Znám Kristen Stewart hodně hodně dlouho a pořád je ta samá výjimečná a skvělá osoba, kterou byla, když jí bylo 12 let." - Julianne

Gallery update 37.0: Hollywood Film Awards 2014

15. november 2014 at 16:00 | Angie. |  gallery updates
Nejdřív mám pro vás jednu osobní fotku Kristen, kterou zveřejnil Adir Abergel na svém oficiálním Instagramu. Adir je Kristenin dlouholetý vlasový stylista a zároveň její velký kamarád. Dělal jí účes na včerejší akci, které se Kristen zúčastnila. Kris měla být hostem i Q&A pro SAG spolu s Julianne Moore, ale nakonec nedorazila, protože jí nebylo dobře. Zřejmě se chtěla šetřit na včerejšek. Jillian Dempsey pak Kristen nalíčila a Tara Swennen jí pomohla s celkovým outfitem a myslím, že odvedli vážně skvělou práci. Adir k tomu napsal na svůj instáčgram moc krásný popisek: "Miluji tvořit umění s touto speciální osobou."
* * * * * *
First of all, I have for you one personal photo of Kristen which was published by Adir Abergel on his official Instagram. Adir is Kristen's hairstylist, but also a great friend. He made her hair for yesterday's event. Jillian Dempsey made her make-up and Tara Swennen helped her with her dress and the complete look. And I have to say, that they made an amazing job! Adir also wrote shor description on his Instagram and her words are really beautiful.

@hairbyadir: I love creating art with this special being. #kristenstewart attended the #HFA #HollywoodFilmAwards with Flawless Makeup @jilliandempsey styling @taraswennenlifeinstyle. @chanelofficial #chanel #hair #makeup

imagebam.com


A samozřejmě mám pro vás víc fotek, než jen tu jednu od Adira. Není jich tolik, jako z červeného koberce před promítáním Still Alice, ale myslím, že to nevadí. Většina lidí si stejně neprojede úplně všechny. Já teda ano, protože je ukládám, ale jinak... jsou samozřejmě výjimky, ale myslím, že si spíš prohlídnete 60 fotek než 300, takže asi tak. Teď se ještě objevily nějakénové, ale asi je poukládám až jestli budu mít čas a jestli se mi bude chtít až přidám všechna ta videa, na která se chystám... protože včera jsem se místo psaní na blog věnovala sjíždění Teen Wolf, tak to musím trochu napravit. Hlavně jsem chtěla oběhnout, tak možná k večeru na to skočím. Kristen vypadala naprosto úchvatně. Tuším jsem ještě nezmínila, co to bylo za akci. Hollywood Film Awards, kde Kristen předávala cenu své filmové mámě - Julianne Moore. A já nemám slov, vypadala prostě úžasně. Šaty jsou od Chanelu, což není zrovna překvapivé, ale tentokrát mi to ani nevadí, protože jsem si je zamilovala. Celkově ten outfit. Ty šaty jsou takové netradiční, ale hrozně se mi líbí ten rolák :D Video z předávání ceny vám sem přidám až přidám tenhle článek, takže o tom budu mluvit později. Doufám, že se vám fotky líbí a budu ráda, když je zkouknete. V galerii je jedna fotka Kris s PappaStew, tedy s jejím taťkou :) A na některých fotkách je opět vidět její nové tetování.
* * * * * * * *
And of course I have for you more photos. Not that much as from Still Alice screening, but it doesn't matter. They are absolutely amazing and Kristen looks awesome. Stunning. Gorgeous. I love how she looked. She attended Hollywood Film Awards and presented an awards for Julianne Moore and I believe it was a great pleasure for her to do it. About the outfit. Chanel, of course, that's what I expected. But this time I don't mind at all, because it's an amazing dress. So beautiful, I am speechless. I will add some more photos later, I found some, but I want to publish some other things before that. There are many things that I want to write about. For now enjoy these 67 photos. In gallery is also one picture (and I may add some others) with PappaStew (Kristen's father), so check out:

Red Carpet:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Inside:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Show:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Backstage:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Hollywood Reporter's Indie Contenders Roundtable panel

15. november 2014 at 14:26 | Angie. |  videos
Ahoj. Jak se máte? Já se mám skvěle. Dobře, to je kec. Někdo se vás zeptá, jak se máte... a vy odpovíte: Mám se fajn. Pokaždý. Největší lež. Ale já se opravdu mám fajn, ale ne skvěle no. Mám nějaký problémy, se kterejma se musím vypořádat. Týkají se pro změnu a velký úspěch mého zdraví, což je dost na hovno... Není to nic hrozného, ale stresuje mě to a já nesnáším být ve stresu. Protože když jsem ve stresu, tak se mi stává, že ležím v posteli a nemůžu vstát... jsem unavená a nic se mi nechce dělat. Zdávají se mi sny, které jsou tak šílené a přitažené za hlavu, že se vzbudím a je mi, jakobych vůbec nespala. Líp jsem se vyspala ve čtvrtek, kdy jsem spala 3 hodiny, protože jsem se koukala do půl třetí na Teen Wolf, než dneska, kdy jsem spala 10 hodin. Neměla jsem totiž čas na to, aby se mi něco zdálo. A jestli se mi něco zdálo, tak ani nevím co. Dnešní sen byl hrozně divnej, zdálo se mi o psychopatovi, kterej se mě a pár dalších lidí snažil zabít a před tím jsem našla mrtvolu v nějakém bytě.. a tak, prostě šílenost. No nic, přestanu mluvit o sobě a začnu mluvit o Kristen. Dneska mám pro vás totiž docela dost věcí, které chci přidat, takže bych měla začít. Zatímco se mi nahrávaly fotky na imagebam, tak jsem napsala ten anglický text, ale pak jsem šla obědvat a tak, takže ty uložené fotky už jsou dávno nahrané, ale to jsou detaily :D Než přidám ty fotky, mám pro vás konečně to celé video z Panelu, který se konal v rámci AFI Festu 2014 a který pořádal The Hollywood Reporter. Indie Contenders Roundtable, na kterém se bavili o natáčení nezávislých filmů. Celý panel měl tuším asi 90 minut, ale rozhodně stojí za to, se na něj podívat, pokud máte čas a pokud mluvíte alespoň trochu anglicky. Já osobně jsem ho viděla celý, ale na to, abych sem dokázala přidat vyloženě to, o čem Kristen mluvila, si ho budu muset pustit ještě jednou a to nevím, jestli udělám ještě dnes, ale chystám se na to... pak možná přidám i nějaké konkrétnější informace o tom, o čem Kristen mluví. Kromě ní tam pak byli ještě třeba Jake Gyllenhaal, Marion Cotillard nebo třeba Tilda Swinton. Docela mě pobavilo, jak všem tak nějak tleskali, sem tam někdo houknul a když přišla Kristen, tak lidi začali řvát. Tuším tam totiž bylo pár lidí z fanstránek o Kristen, kteří ji tam šli podpořit a díky kterým jsem měla úplně zaspamovanou zeď na Twitteru :D Hrozně se mi líbí jedna věc, kterou Kristen řekla, tedy víc věcí, ale tahle obzvlášť: "Jsem naprosto otevřená tomu skočit do nějakého projektu, pokud mě zajímá jediný člověk, který je v něm zapojený, nebo pokud je tam jedna věta, kterou moje postava říká, kterou se nemůžu dočkat říct -- i když to znamená, že budu natáčet špatný film. Říkám si, no a co, jsem herečka, nedělala jsem ho sama!"
* * * * * * * *
Hi! How are you, guys? I am absolutely amazing. Okay, that's a lie. Someone asks you, how are you? And you always say: I'm fine. The biggest lie of all. But I really am fine, but not amazing. I have some problems I have to deal with and the main one is my health, which usually sucks. And it does, kinda... it's not anything that bad, it's just another stress. And I hate to be stressed. When I am stressed, I am tired and I can't even stand up from my bed, because I dream about stuff I don't want to dream about, so It's like I didn't sleep at all. I was less tired when I slept three hours on Thor'sday when I was watching Teen Wolf. There was no time for me to dream, so I slept well. Anyway. I will stop talking about my life, because I have for you today quite a lot of news. I am uploading photos right now, so I have time to publish something else. First of all, I have for you full video from Indie Contenders Roundtable panel from The Hollywood Reporter. They were all talking about making indie movies and it has 90 minutes. It's amazing and I think you should watch it, if you speak English at least a little bit, because it's very interesting. What made me smile a bit was when Kristen came and guys from StrictlyRobsten and from some other fansites about Kristen started screaming :D I love especially one Kristen's quote from this panel: "I'm fully willing to hop on something if I'm interested in one person who's involved in it, or one line that my character says that I've always been dying to say -- it's like, I will make a bad movie. Because it's like, I'm like, whatever, I am an actor -- I didn't make it myself!"


Gallery update 36.9: AFI Fest 2014 - 'Still Alice' Screening on November 12, 2014

13. november 2014 at 21:32 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Chtěla jsem dneska přijít dřív, ale nešlo to no... Víte, škola a němčina a tak. Ale jsem tu teď. Tenhle text mám už připravenej nějakou chvilku, psala jsem ho totiž, když se nahrávaly fotky na imagebam. K mé veliké radosti - a doufám, že i k vaší, je jich totiž hodně. Což je skvělé. Ale nahrát je na imagebam holt nějakou dobu trvá, protože jsou taky dost velký, což je samozřejmě pozitivní, ale nahrávání to neurychlí. No nic. Včerejšek byl poměrně fajn den. Nebyla jsem totiž ve škole a sledovala jsem celý den Teen Wolf. Jo, začla jsem koukat na Teen Wolf. Další seriál, já vím, ale prostě jsem se do toho zamilovala. Jen za včerejšek jsem shlídla 7 dílů a už stahuju další :D Akorát jak s tím nahrávám ty fotky na imagebam, tak to už asi půl hodiny je na 33 minutách :D No nevadí. Teď už je tam hodina, zajímavý. Ty jovka, dvě? Už zas jen půl. No nevadí. Přejdu k věci. Nejsem tu proto, abych mluvila o Teen Wolf, ale abych mluvila o Kristen. A o té budu mluvit převelice ráda, protože včera se konala další událost, na které Kris samozřejmě nemohla chybět, a to promítání filmu 'Still Alice', na které se kromě ní dostavila i Julianne Moore, představitelka hlavní role Alice a potom ještě režiséři filmu, Richard Glatzer, jemuž Kristen věnovala svou Ice Bucket Challenge, protože on trpí chorobou ALS - amyotrofickou laterální sklerózou, na jejíž podporu byla ledová výzva uspořádána. A ten druhý týpek na fotkách je druhý režisér filmu - Wash Westmoreland. Promítání proběhlo včera v Grauman's Egyptian Theatre v rámci letočního ročníku AFI Festu. Jsem hrozně ráda, že se tam Kristen i Julianne objevily. Po promítání potom proběhlo ještě Q&A, ze kterého mám videa, ale ta nejspíš zveřejním až zítra, protože dneska už se asi kouknout nestihnu. Možná se tu ale v rámci dneška objevím ještě s nějakými kratšími rozhovory. Co říct víc? Začnu tím, že Kristen vypadala naprosto úchvatně, rozzářila červený koberec a já jsem naprosto nadšená a uchvácená všemi těmi fotkami! Šaty, které má na sobě, jsou od Chanelu, což není zrovna moc překvapivé. Jsou z kolekce pro jaro 2015 a mně se moc líbí... ale jen na ní. Jako celek se mi moc nelíbí, samostatně, já bych si je neoblékla, ale Kristen neskutečně sluší a vypadá v nich úžasně a myslím, že jí vážně svědčí :) Už by si ale příště mohla vzít něco jiného, než Chanel. To, že je jejich tváří přeci neznamená, že nemůže nosit vůbec žádné jiné značky, no ne? :D Další věc, make-up a vlasy, naprosto perfektní, hrozně se mi líbí, jak byla nalíčená a moc se to k tomu celkovému outfitu hodí. Poslední věc o outfitu, lodičky jsou značky Jimmy Choo, což tak není dvakrát překvapivé, protože Jimmy Choo boty Kristen má dost často na akcích, jako je tato. A za to jsem ráda, protože Jimmy Choo má skvělé boty. Ten Chanel já tolik nemusím, takže z toho už jsem zkrátka nadšená míň, i přes to, že si Kris vždycky vybere něco, co jí moc sluší. Další věc, která by vás mohla zajímat, je to, že Kristen má nové tetování. Já si pořád nejsem jistá tím, jestli to její největší, ta část Picassovy Guernicy, není náhodou falešné, víte, netrvalé... ale pokud ne, tak už je to její 4. tetování. Ani tohle není nějak extra velké nebo výrazné, stejně jako (až na Picassa) ty další dvě. Má ho na pravé paži kousíček pod rukávem těch šatů, co měla. Nikde není nijak extrémně detailní fotka, na které by bylo vidět, co přesně to je, ale vypadá to jako nějaké dvě postavičky, z nihž jedna mluví, ale co je to za zvířata, jestli jsou to zvířata, a co říkají, to fakt netuším, to se rozeznat moc nedá, ale myslm, že časem se to dozvíme. Každopádně o tomhle si dovolím dokonce tvrdit, že kromě toho, že je pravé, je zřejmě i dost nové, protože na některých fotkách můžete vidět, když si to přiblížíte, že to má kolem inkoustu ještě trošku narůžovělé, kůže je ještě trochu podrážděná. Není to nic hrozného, ale když už se povedl nějaký detail, tak je to trošku vidět no. Nejlepší detail je asi tady tahle fotka< (kterou jsem našla u Ajjinky, zbytek mám od kstewartfans). Pokud v tom někdo vidíte něco konkrétního, tak se nebojte ozvat :D Já už tenhle článek asi pomalu ukončím, každopádně doufám, že fotky se vám budou líbit :) Mně se líbí moc :)
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I wanted to be here today sooner, but I couldn't. You know... school and stuff. But I am here now, I saved a loooot of photos from yesterday's event and it took a while to upload them on imagebam, so that's the reason why I wasn't here earlier. Anyway, yesterday was pretty great day. I was not doing anything whole day, but it was awesome actually exactly because of that. I was watching Teen Wolf whole day. Yeah, I started to watch Teen Wolf. And I will definitely continue watching, because it's just awesome. Anyway, I am not here to talk about Teen Wolf, I am here to talk about Kristen. Because Kristen attended one event yesterday and I have quite a lot of photos from that. It was a screening of Still Alice movie and Kristen with Julianne Moore showed up there, also with Richard Glatzer (the one on the carriage - he has ALS desease, he is the one Kristen dedicated her Ice Bucket Challenge to) and Wash Westmoreland, directors of this movies. This screening was in Grauman's Egyptian Theatre during AFI Fest 2014 in Los Angeles. I am so happy that she was there, because she looked absolutely stunning! Dress is of course Chanel, from the spring collection of year 2015. I kind of love it. I think that Kristen looks great in it, it really suits her, but I wouldn't wear it, that's what I am going to say about it :D But she looks fabulous. I also love her hair and her make-up, incredible job! Shoes are of course Jimmy Choo, who else could it be for such an important event? Kristen is smiling all the time and she looks she enjoyed that very much, which is great. By the way, it seems like she has a new tattoo on her right arm, between her shoulder and her elbow. I am not really sure what is that supposed to be... you can check that out here in detail. It looks like some kind of animals and one of them is saying something, I have no idea, it's not that good quality, but I think we will find out soon. Well... to be honest, I am still not sure if the big one from Sils Maria isn't fake one, not permanent, but I think I can say, that this new one is real, because if you look at some of those pictures I saved for you, her skin is red a little bit around it, so I think it's kind of new and also real. It would be her fourth tattoo, in case the one from Pablo Picasso's Guernica is real. What else to say? Enjoy photos, I hope you like them and I will be back with some interviews and maybe also with Q&A, which was after the screening, but I think I will be probably watching it tomorrow, so I will also publish it tomorrow with some major points.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Storytellers: New Voices of the Twilight Saga - promo

11. november 2014 at 22:13 | Angie. |  videos
Ahoj všichni, jak se máte? Musím zítra konečně vyhodnotit tu kontrolu a taky oběhnout, jsem fakt hrozná, flákám to poslední dobou. Zítra přijdu někdy po čtvrtý domů, takže tu možná budu i víc, ale kdo ví. No... k věci, protože není zrovna brzo. Dneska jsem byla v kině na hrozně krásnym filmu o slepym klukovi, kterej se zamiluje do novýho spolužáka. Což není úplně k věci :d ale ta novinka se taky týká filmu :D No teď už opravdu. Byl to brazilskej film a jmenuje se V jeho očích, no ten, co hrál toho novýho spolužáka, byl fakt k sežrání <3 Fabio Audi. A ten, co hrál toho slepýho kluka, Lea, tak ten byl vážně skvělej. Ve skutečnosti slepej není, ale byl vážně věrohodnej a je to moc hezkej film :) No... to furt nebylo úplně k věci :D mám moc dojmů. Teď ale vážně. Mám pocit, že tuhle novinku jsem trochu zmiňovala (kurňa, blbne mi klávesnice). Říkala jsem, že jí věnuju zvláštní článek, ale pak jsem to nakonec neudělala :D :D Takže o tom píšu teď. Bude se totiž konat taková soutěž, takový kontest, který má poskytnout příležitost mladým filmovým tvůrkyním, režisérkám a scénáristkám, aby se trochu zviditelnily tím, že mají za úkol natočit krátké filmy na téma Twilight sága z trochu jiného úhlu. Jestli jsem to správně pochopila, tak ústřední postavou by neměli být Bella, Edward ani Renesmee, ale někdo z vedlejších postav. No a tuto soutěž budou hodnotit významné ženské osobnosti filmového průmyslu, samozřejmě se pod tuto akci podpsala autorka knih Twilight ságy, dále potom třeba Olivia Spencer, držitelka Oscara za film The Help (Černobílý svět - moc krásný film s Emmou Stone, doporučuju!), nebo Jennifer Lee, což je režisérka... no a do projektu se samozřejmě zapojila i naše drahá Kristen. Více o tomto projektu se můžete dozvědět zde< Já mám pro vás teď oficiální propagační promo video, ve kterém nemůže chybět ani Kris. Kromě toho, že je to video skvělé a Kris tam vypadá úžasně, má i úžasný proslov. Kristen v tomto videu říká přibližně toto (překládala jsem to já, takže přibližně :D): "Jsem tam, kde jsem, díky všem silným ženám, které přišly předemnou, aby prorážely cesty. Nyní je čas pro další generaci filmařek, aby povstala a vyprávěla své příběhy." Kdo jí miluje? Já teda jo.
* * * * * * *
I remember a little bit, that I talked about this a little bit. I think I told you, that I will talk about it later in an extra article, but I did not in the end. So... I am talking about it now. Well, writing, not talking :D Anyway. There is a competition... opportunity for starting female directors to make something that can help in their career. It is called The Storytellers: New Voices of the Twilight Saga. It is very simple. These directors are supposed to film a short movie connected to the Twilight Saga. In general, they should film a movie with a special detail view of another character, except Bella, Edward and Renesmee. It is also a competition for screenwriters, not just directors. And judges will be strong woman in art industry, the author of The Twilight Saga - Stephenie Meyer, Academy awards winner Olivia Spencer, director Jennifer Lee... and of course our lovely Kristen Stewart as the protagonist of the main character, Bella Swan. You can find more information here. Well.. and now I have for you official promo video with the mission told in it and Kristen is also there and I love it so much :)


Gallery update 36.8: AFI Fest 2014 - The Hollywood Reporter's Indie Contenders Roundtable

10. november 2014 at 22:12 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já fajn, jen mám docela hnusnej bolehlav celej den. A jsem na sebe naštvaná, protože jsem měla volnej den, ale neudělala jsem vůůůůbec nic :D Ale mám pro vás teď alespoň nějaké fotky. Uložila jsem je už dopoledne a už v noci jsem slídila na Twitteru, protože jsem nemohla spát a chtěla vědět, jak vypadá Kristen, takže jsem tam čekala na online fotky asi do půl druhý ráno :D ale přidávám je teda až teď. Zrovna teď probíhá v Los Angeles AFI Fest 2014 a kromě toho, že v sobotu se konalo promítání Still Alice (snad...), tak se tam Kristen zúčastnila včera jedné akce, která se nazývala The Hollywood Reporter's Indie Contenders Roundtable, takže vlastně to byl takový panel, jako bývá na Conech a kromě Kristen tam byla třeba Tilda Swinton, Jake Gyllenhall (píše se takhle?) nebo Marion Cotillard. 90 minutové video z tohoto panelu bychom měli mít k dispozici zítra, snad, alespoň to tak vypadá, tak uvidíme... ale prozatím alespoň pár fotek. Říkám pár a tentokrát to myslím bohužel vážně. Těch oficiálních moc nevzniklo, asi jen 10. Přidala jsem ještě pár vyfocených fanoušky, které byly v trochu lepší kvalitě, ale je to bohužel vše, co máme k dispozici. Kris to každopádně hrozně moc slušelo, vypadala skvěle :) Jinak tenhle týden ještě zdaleka nekončí, Kristen má v plánu dalších několik akcí a já se jich nemůžu dočkat :)
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine, I just have a terrible headache. And I am mad at myself, because I didn't do anything whole day :D But, I have for you now some photos. I saved them in the morning and I was checking twitter in night, because I couldn't go to sleep without seeing at least one picture of Kristen at this event (well, not that obsessed, I just couldn't sleep). There is AFI Fest this week in Los Angeles. On Saturday, there was first screening of Still Alice and Kristen attended one event yesterday, The Hollywood Reporter's Indie Contenders Roundtable. She looked absolutely gorgeous and I am so sorry we don't have more official photos. Just around 10 and the rest are some fan photos in better quality. We should get a full video, 90 minutes long interview, tomorrow, but we can't be sure about that, I hope we will. We'll see. Kristen is supposed to attend more events this week and I can't wait for it :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 36.7: New portraits for USA Today

9. november 2014 at 14:16 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já mám trochu nasranou náladu... protože jsem měla plány, ale táta mi je zkazil tím, že mi oznámil, že jedeme ke strejdovi a jeho rodině. Fajn... to by mi na tom nevadilo, to není ta podstata. Podstatou je to, že mi to mohl říct dřív, než jsem si domluvila něco jiného... Takže jsem musela napsat kamarádce, že nemůžu jít a nejspíš ani nedorazím... což je na nic. Možná, že je to ale lepší, protože jsem zvažovala, že nepůjdu, ale myslela jsem tím to, že zůstanu doma a budu blogovat nebo si číst nebo psát... a ne, že půjdu NĚKAM JINAM. Áááá. No nic. Mám pro vás teď nějaké nové fotky, teda, už je to pár dní, co se objevily. Jsou teda s taggem, bohužel, ale i tak jsou skvělé a mně se hrozně líbí. Jsou to další portréty pro USA Today, které fotil Todd Plitt v New Yorku a Kristen to na všech hrozně sluší, neskutečně se mi líbí a doufám, že se brzy objeví bez tagů :)
* * * * * * * *
Hello guys, how are you? I have a pissed mood a little bit... because I had some plans, but my father ruined them by telling me we are going to visit his brother and his family. Right... I don't mind, I would love to visit them, but couldn't he tell me sooner? I had to write to my friend, that I can't go and that I'm probably not coming later either... I hate it. But maybe it's better, I was actually considering that I won't go... but I thought about staying HOME. Not going somewhere else. Fuck that. :D Anyway, before I go, I have for you some photos. New portraits for USA Today made in New York, taken by Todd Plitt. I love them very very much. They are all tagged, which is not a good news :D but they are still amazing, so enjoy. Kristen looks stunning, I hope they will be published without the tag soon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Česká premiéra 'Sils Maria' bude už v lednu!

8. november 2014 at 1:27 | Angie. |  Sils Maria articles

Máááááám pro vás úchvatnou zprávu, dámy a pánové. Tedy spíš jen dámy, pánů sem asi moc nechodí :D Každopádně mám skvělou, přímo vynikající zprávu pro české fanoušky Kristen, kteří nedočkavě vyčkávají, až se některý z jejích nejnovějších filmů konečně dostane do kin. Neříkám, že se to nezmění i na Slovensku, no zatím jde bohužel pouze o Českou republiku. Původní premiéra filmu Sils Maria (nebo Clouds of Sils Maria) byla plánovaná až na 30. dubna 2015. To se ovšem změnilo, jak jsem zjistila cestou ze Cinema Royal, když jsem si projížděla net. Tahle informace na mě vyskočila na facebooku stránky KristenStewart.blog.cz, takže jsem jí neobjevila sama, tudíž bych měla Ajjince připsat veškeré zásluhy, protože já sama bych si toho všimla až za docela dost dlouho :D Občas sice na ČSFD čekuju, jak se posunulo hodnocení a pročítám si komentáře, ale jen občas. Každopádně byla tedy premiéra přesunuta a vy si budete moct na tenhle skvělý konverzační film (kromě s Kristen) s Chloe Grace Moretz a Juliette Binoché zajít již na konci ledna! Přesné datum české premiéry je potom 29. ledna 2015. Myslím, že je to naprosto úžasná zpráva! A jsem z toho naprosto nadená. Rozhodně se na tenhle film chystám znovu, protože mamka ho chce vidět a protože je vážně skvělý a jsem moc ráda, že na něj nebudeme čekat tak dlouho, jak se původně myslelo.

Gallery update 36.6: New portrait for MTV

6. november 2014 at 21:02 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem fajn, trochu unavená jsem, ale fajn. Včera byl dost blbej den, takže dnešek moh bejt už jenom lepší. A taky byl. No nic. Vím, že jsem tu teď pár dní nebyla, omlouvám se, ale ono není moc co přidávat, až příští týden zase začnou velké věci. Musím se trochu polepšit, ale jak mám teď jiný režim s tou novou školou, tak jsem pořád nenašla ty správný koleje, do kterejch zajet. No, každopádně jsem neměla moc náladu na starý věci, takže jsem se rozhodla nezveřejňovat nic, no včera se objevily nové fotky, takže je pro vás mám. Nejprve fotka, která vznikla během propagace filmů před pár týdny v New Yorku. Kristen to tam neskutečně sluší :) Fotka je pro MTV a vznikla během rozhovoru s Joshem Horowitzem a já tu fotku absolutně žeru, je vážně skvělá :)
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine, a bit tired, but fine. Yesterday was a pretty bad day that today had to be better. And it was. Anyway. I know, I wasn't here, but there weren't many news, I didn't have anything to write and I didn't have mood for the old stuff. But I have for you now new stuff. Right now I have for you new portrait which was taken in New York City last month during the propagation of Kristen's movies. It is for MTV and it was taken during an interview with Josh Horowitz and I totally love that, I love it so much :) Kristen looks very beautiful :)

imagebam.com

Nicholas Hoult talks working with Kristen and Equals

3. november 2014 at 20:23 | Angie. |  videos
Je čas na staré věci... kteřé jsem nezvežejnila, protože jsem nejspíš ten nejhorší majitel fan stránky :D Jsem ten typ, kterho nadchne totálně všechno, ale pa nemá čas o tom psát, takže si to připraví, hodí si sem video nebo link a uloží si to do rozepsaných... a potom na to úspěšně zapomene :D Takže právě teď mám pro vás naprosto skvělý rozovor s Nicholasem Houltem, který vznikl nedlouho po konci natáčení filmu s Equals a samozřejmě mluví o Kristen. Ale je to rozhovor, který dělal Josh Horowitz, což znamená, že kromě toho, že mluví o Kristen, tak je to ještě k tomu i vtipně uvedené a od Nicha vtipně zodpovězené :D Jen mě to nutí oba dva milovat ještě víc :D Pro anglicky nemluvící, Josh se nejdřív Nicha ptá, že když spolu začali spolupracovat, jestli ho Kristen donutila podívat se na všechny filmy Twilight ságy a Nich na to říká, že samozřejmě, že si všichni museli sednout a byli přivázáni řetězy k židli. Pak přemýšlí, jestli viděl všechny, nakonec říká, že rozhodně viděl ten první a potom kousky z těch ostatních. Josh se Nicha ptá na spolupráci s Drakem a Nich říká, že Drake je úžasný a že jak Kris tak Drake byli pro něj velkou inspirací. Že vytvořili výborný film a že to bylo jako sen s nimi každý den pracovat, že je to velmi intimní příběh a že se hlavně snažili být upřímní a upřímně teď nevím moc přesně, co říká v téhle části, takže jen tak ty střípky no, ale potom dodává, že je velmi snadné s nimi spolupracovat, že nikdy nepanikařil, když šel na scénu. Pak dochází na mou oblíbenou část, kdy Josh říká, že to je vlastně love story a jestli má Nich v pořádku záda, když je asi o 4 stopy vyšší než Kristen (což teda přehání samozřejmě :D), ale Nich na to říká, že ho museli na plakát trochu zmenšit, což je možná i pravda :D Každopádně pak ještě dodává, že občas zakládal svojí postavu na postavě Quasimoda (hrbáč z Chrámu Matky boží v Paříži) :D a že je to sice love story, ale že měl občas pocit, že natáčí Hobbita :D Já ho prostě žeru :D
* * * * * * * * * *
It's time for old stuff which I didn't publish, because I am probably the worst fanblogger ever :D I am that type who gets excited about everything but then I don't have time to write about it, so I prepare just a link, put it into unfinished articles and then I successfully forget about them. So... right now I have for you absolutely great interview with Nicholas Hould, which was made short after the filming of Equals finished and he talks about Kristen, of course, but it's interview with Josh Horowitz, so it is made of course in funny way, so check out. It makes me love them both even more than I love them now.