December 2014

Šťastný Nový rok! || Happy New Year!

30. december 2014 at 23:56 | Angie. |  diary

Chtěla jsem jít spát.
Ale potom jsem si uvědomila, že je tu jeden článek, který ještě musím napsat, než to udělám. Zítra odjíždím na chatu ke kamarádce a strávím tam Silvestra a Nový rok. Vrátím se nejspíš 2., takový je plán, protože se musím učit... a dýl to tam s nima asi nevydržím. Každopádně před tím, než odjedu, je tu pár věcí, které mám na srdci. Především vám chci popřát, abyste si pořádně užili Silvestra, ať už v kruhu rodinném nebo ve společnosti přátel či lahvinky nějakého dobrého alkoholu. Zkrátka podle vašeho gusta a doufám, že vás všechny minou nějaké katastrofy... nejlépe je se vyhnout rachejtlím pro jistotu úplně :D Každopádně se mějte krásně a nezapomínejte, že se říká, že jak na Nový rok tak po celý rok... takže 1. se jen a jen usmívejte a odpočívejte a mějte se co nejlépe. Samozřejmě vám do nového konečně zase lichého roku 2015 přeju jen to dobré, hodně štěstí, hlavně zdraví a úspěchů v životě a žádné špatné věci, ať vás nepotkají! Rok 2014 byl pro mě celkem dobrý, i přes všechny ty negativní věci. Sice zdravotně to stálo dost za kulový, ale pořád to byl lepší rok než ten rok předtím... a i než ten rok před tím. A ten rok předtím. Je pravda, že by bylo dost složitý, aby byl 2014 horší než 2013 a jsem ráda, že nebyl, protože to už by musel bejt echt na nic. Přijde mi ale, že utekl hrozně rychle na to, jak moc se toho stalo... pořádně jsem si ani nezvykla psát za datum 2014 a už je skoro celý v tahu.
Samozřejmě doufám, že další roky budou opět jen a jen lepší a že vás v tom roce 2015 potká jen to nejlepší :)


Gallery update 38.2: One new fan picture from LA

30. december 2014 at 0:21 | Angie. |  gallery updates
Včera večer jsem se dost mrdla do hlavy, takže mám trochu strach jít spát pro případ, že bych měla náhodou otřes mozku. Což je blbost, protože jsem se fakt nepraštila tolik, i když to teda bolelo dost a neutrpěla jsem žádnou ztrátu vědomí, možná tak vteřinu :D Ale vzhledem k tomu, že je mi i blbě od žaludku a jsem hypochondrické pako, tak se mi zkrátka úplně nechce jít si lehnout. Tyhle dvě věci ale nemají naprosto nic společného, protože jsem se praštila do palice o auto a pak jsme jeli na návštěvu, kde jsem sežrala všechno možný i nemožný a z toho je mi blbě. Já si sama sobě logicky odůvodním, proč je kravina, abych měla otřes mozku :D ale to, abych se na to opravdu vykašlala a šla si lehnout, to už je proces :D Takže asi tak. Mám pro vás proto alespoň jednu rychlou novinku. Je to jen jedna fotka, ale tak co byste chtěli, jsou Vánoce. Kromě téhle fotky byla ještě před pár dny potvrzena Kristenina účast na jedné akci v lednu, konkrétně tuším 13. ledna 2015, která se týk propagace Still Alice. A taky se Max Landis zase jednou ozval ohledně AmeUl, ale o tom až jindy. Teď k té fotce... no jsou pořád ještě teoreticky Vánoce, takže kromě tohohle není prostě skoro nic. Nějaké paparazzi fotky samozřejmě jsou, ale znáte můj vztah k nim. Takže alespoň tahle nová jedna fotka (divnej slovosled, co?) s fanoušky. Kristen je tam v obklopení fanynek skoro schovaná, ale je to roztomilá fotka:) Jedna z holčin k tomu napsala i krátkou zprávu: "Zrovna jsem potkala Kristen Stewart, OMG nemůžu dýchat, OMG, je BAE!" čímž nejspíš myslela beautiful nebo je to zkrátka výraz pro roztomilý, krásný, skvělý, atd... nejspíš tím nemyslela originální význam tohohle slova pocházejícího z dánštiny... protože bae je dánský výraz pro exkrement... asociace jak z nosu, já vím. Každopádně šlo o fanynky, ne hatery, takže jsem za to beautiful :D Anyway, užijte si fotku, Kristen tam má samozřejmě čapku, jak jinak:D
* * * * * * * * *
I've hit my head yesterday evening quite badly and I am afraid to go to sleep in case I have concussion. Which is bullshit actually, it wasn't that bad hit, but I am quite hypochondriac, because I am also sick a little bit, which doesn't have anything to do with my headache, I've just eaten too many different things and drunk some rum and wine and stuff... but still, I don't want to go to sleep. Yet. So I have for you one photo. I know, it's not a lot, but what do you want, it's still Christmas time. Some paparazzi photos are, of course, like always, but you know how I feel about that. So I have for you one new picture with fans from Los Angeles. "JUST MET KRISTEN STEWART OMG I CANT BREATHE OMG SHES BAE"
Meaning baby. Like she's cute and great or beautiful, etc., probably. I don't think she would mean by that the original meaning from the Danish word for "poop" in case she's probably a fan... :D And it's really cute picture :) Kristen with her hat... of course.

imagebam.com

Gallery update 38.1: New stills from Clouds of Sils Maria

27. december 2014 at 13:29 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Jaké byly Vánoce? Moje byly skvělé, ale... je to časově náročnější, než jsem se domnívala, že bude. Lidé přicházejí a odcházejí a mně z toho hrabe. Samí příbuzní. 25., 26... a i dneska. Dneska jsme měli původně mít volný den, jít s mamkou bruslit a tak, ale ne, prostě ne, další příbuzní musej přijít, protože táta nemohl říct, že nemůžeme 27., néééé. Musel jim dát na výběr, i když mohli oba dva dny. Poseru se z toho. Je to hnusný takhle říct, ale zítra jedeme ke známým, vracíme se 29., večer rovnou jdeme k dalším známým, 30. jdu do divadla a 31. jedu na Silvestra s kamarády na chatu. Zajímalo by mě, kdy se budu učit... Nejspíš budu muset začít dneska po té strašné návštěvě, která zahrnuje dvě malý děti. Což znamená, že já, jakožto HOLKA a nejmladší budu nejspíš muset si s těmito dětmi hrát, přestože to s nima vůbec neumim. Ne, že bych neměla ráda děti, mám ráda děti, ale neumím se k nim prostě chovat, nejsem takovej ten typ, kterej na všechny děti hned ňuňá a ví, jak si s nima hrát, já jsem jeden velkej hromotluk, co se dětí týče... No a k tomu to bude zahrnovat mýho psa zavřenýho 2 hodiny v pracovně, protože nemůže být kolem těch dětí, páč je debil a ještě by jim něco porobil. Takže to bude fakt úchvatně strávenej den a moooc se na to těšim. Jsem hnusná, já vim. Mám ráda svojí rodinu, ale prostě mě štve, že nemůžu mít ani den klid. Hlavně... kdybysme jeli my k nim, tak budu ráda, ale takhle.. kvůli tomu psovi a tak... mě to prostě štve. On tam bude 2 hodiny kničet a já tu budu muset sedět a dělat, jakože mi to vůbec nevadí, že je zavřenej. No nic... je to prostě hrozně únavné všechny ty návštěvy a pomalu a jistě přicházím o vánoční náladu. Nejradši bych byla, kdybysme měli velký dům, kam by na Štědrý den mohli přijít úplně všichni najednou a bylo by. To by byla teprve pořádná vánoční atmosféra... ale na naší rodinu by byl potřeba asi zahradní party stan, kdyby měli přijít všichni. No nevadí... holt to je, jak to je. Každopádně mám pro vás po pár dnech zase nějaký ten článek... není to žádný Vánoční speciál a upřímně si ani nejsem jistá, jestli na nějaký další ještě dojde... jsou to jen a pouze nějaké staronové fotky. Objevily se 4 nové stillsky z filmu Clouds of Sils Maria a na všech čtyřech je Kristenina postava Valentine. Připomíná mi to, jak moc se mi ten film líbí a hrozně se těším, až půjde na konci ledna do kin, abych na něj mohla jíti znova :)
* * * * * * * * *
Hello guys. How are you? How was Christmas? Mine were great, but... every single day some people are coming. We should have one free day today, but other people are coming and it makes me crazy, Jesus Christ, I don't want to spend another day by talking with my family members... it's not nice to say that, but I was hoping for this one day... I want to go out, leave this house and don't sit here, listening to my dog freaking out because of stangers in our house. Especially when these strangers have kids I am supposed to play with, because I am a GIRL and I am the YOUNGEST. Seriously not really excited about that, because I am not good around kids... It just freaks my out, I wanted to go skating with my mom today and not having another visitors... I love my family, of course I do, but... It's just so... tiresome. Anyway, I have for you now some new old photos. New stills from Clouds of Sils Maria movie, all of them with Kristen's character, Valentine. I love these photos, makes me to want to see this movie again, I can't wait for it. January 29 is coming.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Veselé Vánoce přeju!!! :) Merry Kristmas, ho ho hooo! :D

24. december 2014 at 0:01 | Angie. |  diary
Nemám žádné dlouhé přání,
inspirace není k mání,
jde to se mnou vážně ke dnu,
fakt nevím, co bude v lednu.
Něco ale chci Vám říci,
úsměv mějte na své líci.
Vánoce jsou tady zase,
počkáme, zda zlaté prase,
vykoukne ze svojí skrýše,
nejspíš slyším, jak tam dýše.
Pro ty, co už nejsou malí,
a Vánoce jinak slaví,
stejně přeju dárků hodně,
našlo by se něco pro mě? :D
Kapr už se hezky smaží,
aspoň se ho smažit snaží.
Už se na něj těším dosti,
snad vás minou všechny kosti!
Nemám pro vás velký proslov,
dovolím si aspoň doslov:

Kost mám v krku, shořel stromek,
hlavně, že furt stojí domek.

Dobře, dobře, dobře...
Já vím, tahle básnička už je stará, ale když mně se líbí, tak jí sem pořád přidávám :D Nebudu to protahovat. Vzhledem k tomu, že moje klasické Vánoce probíhají tak, že většinu času nejsem doma a courám po všech možnejch příbuznejch, tak si nejsem jistá, jak moc tady budu. To jen tak nazačátek. A tak píšu v úterý večer tenhle článek, který zveřejním o půlnoci, protože zítra nejspíš už taky nebudu mít čas. Chci vám všem popřát šťastné a veselé Vánoce a pokud možno klidné prožití vánočních svátků! Budu moc ráda, když se tu sem tam přes vánoční prázdniny objevíte, ale ze zkušenosti vím, že to bývá všelijak. Každopádně si užijte Vánoce, pokud možno :) My máme doma na Vánoce většinou celkem pohodičku, tak doufám, že jí budete mít i vy, žádné hádky, žádná dramata, jen poklidnou štědrovečerní večeři a nějaké ty pěkné dárky pod stromkem. Já Vánoce miluji, nejen kvůli té atmosféře a kvůli volnu, ale hlavně proto, že můžu být s rodinou a je to zkrátka jeden den, který je nějakým způsobem speciální a zvláštní svým průběhem... a i když nadávám na ten vánoční shon a nekončící návštěvy, tak ve skutečnosti to mám vážně ráda a neměnila bych. Mám velkou rodinu a jsem za to šťastná :) Přeju tedy i vám, aby jste si užili rodinnou atmosféru nebo Vánoce prožili podle svých představ, s přáteli, přítely, přítelkyněmi nebo tou již zmiňovanou rodinou :) Od vás jsem já i tenhle blog dostala překrásný dárek v podobě překročení návštěvnosti 22 000, za co vám neskuteně moc děkuju!
Já se určitě v průběhu týdne ještě ozvu, ale zatím se loučím. Ještě jednou nádherné Vánoce!! :)
- Angie.

Christmas special 0.1: Kristen Stewart tag

23. december 2014 at 21:02 | Angie. |  diary
Okej. Tak jdem na to. Jak jsem slíbila v tomto<< článku, hodlám udělat pár speciálních článků o těhle Vánocích. Počínaje dneškem, konče možná taky dneškem, do záleží na tom, jestli napíšu i nějaký jiný než tenhle :D Teď se toho kolem Kristen moc neděje, logicky, protože jsou Vánoce, Kristen je buď s rodinou nebo s přáteli... nelítá po žádných akcích nebo tak něco. Ty články budou zaměřené především na mě a na můj vztah ke Kristen. Tenhle první zvlášť. Přemýšlela jsem už dávno o něčem jako 30 denní výzvě s Kristen Stewart, ale pak jsem si řekla, že mě asi 30 témat nenapadne :D a rozhodla jsem se proto jen pro tenhle třetinový tag. Co to znamená? To, že jsem si vymyslela 10 otázek na téma Kristen a tak kolem a odpovídám tu na ně... budu ráda, když si ten článek přečtete, no je dost dlouhý, takže se nebudu divit, když ne :D A kdybyste ho chtěli náhodou taky vyplnit, tak vám v tom nebráním ;) Naopak budu ráda. Až na otázku číslo 8, ta úplně není pro všechny :D
* * * * * * * *
Okay. Let's do this. Like I promised in this<< article, I will do some special articles this Christmas. I just wanted to do something special during Christmas holidays, because there won't be probably much news around Kristen and I will be visiting my family and family friends, so I prepared some of these articles, which are mostly about me and my relationship to Kristen. So... I was actually thinking about some kind of 30 days Kristen Stewart challenge, but If I do it, I will do it another time. I don't have time for this right now. But I wanted to do something. So, no. 1 of Christmas Special with Angie. & K-S-F is "Kristen Stewart tag". What does it mean? Well, I made up some questions and I will answer them. I hope that you will like this article... and If you want to, you can do this tag on your own and answer these questions too. I made up just 10, but I feel like it's enough for one article.

Chyťte tu holku. Jo, viděla jsem to jednou, když to dávali v televizi a už je to vážně hodně dlouho, byla jsem dost malá, když jsem to viděla :D Respektive ne vyloženě malá, ale už je to poměrně dost dlouho. A tehdy se mi to docela i líbilo, no nevěděla jsem, kdo je ta holčina, která hraje tu hlavní a nějak jsem si to ani nehledala. Ale pamatuju si ten film poměrně dobře a vím, že se mi líbil :D
* * * * * *
Catch that kid. Yeah... I saw it when I was pretty young and I loved it, but I didn't actually search for who's that girl who plays the main character and I actually didn't watch this movie since then, but I remember I kinda liked that.


'Still Alice' featurette with composer Ilan Eshkeri

21. december 2014 at 19:39 | Angie. |  videos
Miluju tohohle týpka. Opravdu a hluboce ho miluju :D, takže jsem se rozhodla zveřejnit tohle video, přestože v něm není Kristen a souvisí s ní jen vzdáleně. Ale ne tak vzdáleně... je to featurette o tom, jak vznikala hudba pro film Still Alice, která je dle mého názoru skutečně povedená a já si ji zamilovala. Kromě záběrů z toho, jak hudba vznikala, je tam i rozhovor se skladatelem Ilanem Eshkerim, který má kromě Still Alice na svědomí i hudbu k celkem dost snímkům, například k filmu Hvězdný prach, který je taky skvělý. Jakožto člověk, který hraje na klavír od svých šesti let a částečně vyrostl na instrumentální hudbě, jsou videa, jako tohle, zajímavá a miluju je, takže pro mě je to jako vánoční dárek, moct se na něj podívat, tak i proto jsem se rozhodla ho přidat. Je to vážně zajímavé video a doufám, že se na něj rozhodnete podívat :)
* * * * * * * *
I am in love with this guy. Truly and deeply in love with him, so I decided to publish this video despite the fact Kristen is not there... but it has something to do with her, because it's Still Alice featurette with composer of the score for Still Alice movie, Ilan Eshkeri. Except Still Alice, he composed for example that increible music for Stardust. Except tha fact I think that music he made for Still Alice, he seems to be so incredibly nice and likeable and I just love this interview and video from making of this amazing score and it's really interesting video, so check out. It is a great Christmas gift for me, because I love these videos from score making :)


Gallery update 38.0: New stills from Still Alice

21. december 2014 at 17:23 | Angie. |  gallery updates
Panebože, já jsem hotová... dělám velký Vánoční úklid svého pokoje a šílím z toho. Fakt mi z toho hrabe, vážně, nesnáším to, vážně to nenávidím. Bože, mám pocit, že za chvíli asi vezmu všechny věci a vyhodím je z okna... :D Včera jsem to dělala skoro celý den, dneska celej den... a jsem z toho fakt unavená. No nic, mám pro vás tři nové stillsky ze Still Alice, které miluju. Všechny jsou s Kristen a všechny jsou naprosto skvělé, hrozně se mi líbí. Miluju ten film :) No nic, jak jste si mohli všimnout, přidala jsem k tomuhle zimnímu designu i efekt padajícího sněhu, i když to vypadá spíš jako bubliny... pořád hledám nějakou lepší alternativu, ale zatím holt jen taky :D Každopádně jsem to udělala na popud komentáře od Roxy, protože se o tom zmínila v komentáři, tak jsem se rozhodla, že to udělám :D Tak snad se vám to líbí :D
* * * * * * * * * *
Oh my God, I am done. I am doing a huge Christmas clean up of my bedroom and it makes me crazy. I am freaking out, literally, I hate it so so so much. God, I feel like I am going to throw everything out from the window :D I was doing it whole yesterday and I am doing it today whole day too. And I am so tired from it. Anyway, I have for you three new stills photos from Still Alice movie. As you can see, I added a falling snow effect to the new layout, I am still looking for some better one, but I hope you like it like this... I decided to do it after Roxy wrote her comment under the past layout article. Back to these photos, I love them, truly love them, they are all amazing. All of them with Kristen, not just with Julianne. Enjoy:)


Náročný týden a novinková prodleva, aneb když Angie. furt někde courá, i když na to nemá čas...

18. december 2014 at 21:34 | Angie. |  diary

Okej. Asi je čas na omluvu. Krásně jsem nastavila nový design a najednou ticho, nic... nula..
Jde o to, že není moc o čem psát... novinek poslední dobou moc není, protože přeci jen jsou skoro Vánoce a Kristen tráví tenhle čas v LA s přáteli, možná i s rodinou, kdo ví a na nějaké akce není vhodný čas. A já? Poslední týden ve škole je náročný. Zítra píšeme zápočťák z Literární teorie a já jsem se na něj ještě ani neměla pořádně čas učit. Proč? V neděli jsem byla v Salzburgu na Vánočních trzích s kamarádkama z gymplu a jednou ne z gymplu :D V pondělí jsem přišla domů v osm a už se mi nechtělo nic dělat. To samé v úterý. Včera jsem byla na vánočním večírku přírodovědecké fakulty katedry bezcévek... ano, filolog na přírodovědném večírku :D No což... :D A dneska? Dneska jsem přišla domů zase v osm, protože jsem byla na němčině... Celej den mám ještě k tomu kocovinu jak prase (dobře, teď už mě přešla, ale většinu dne byla fakt strašná :D). Neměla jsem pořádně čas se učit, natož psát články na blog. Já vím, to pořádně není omluva, ale je toho zkrátka moc. Zítra taky nebudu celý den doma a přijdu až večer, takže hádám, že na blog bude pořádně čas až v sobotu... Rozhodla jsem se udělat takovou vánoční akci tady na blogu... budou to takové speciální články, většinou zaměřené na Kristen a na vztah mě ke Kristen... a možná dojde i na nějaké soutěže. Bude konečně čas, když bude volno. Jak na učení tak na blog :) Vzhledem k nedostatku novinek si myslím, že by to mohlo být fajn... tak doufám, že na to 1. dojde a za 2. že se vám to bude líbit :D Každopádně se omlouvám, že jsem tu teď těch pár dní nebyla a že jsem ani moc neobíhala. Děkuju vám všem moc za pochvalu nového designu, jsem nadšená, že se vám líbí :) Teď už se zase letím učit, dneska to vidím na noční učení... Zítra jdu do kina, pak do práce a pak do hospody, takže mě tu asi moc nečekejte, ale svou nepřítomnost vám vynahradím v sobotu, slibuju!
Zatím se mějte krásně.
-Angie.

Layout no.19

16. december 2014 at 0:31 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
October 1st, 2014 - December 15, 2014

Můžu říct, že 19 design byl tak nějak speciální. Milovala jsem ho. Vážně hodně. Byl světlý, byl skoro až růžový v některých částech, hodně letní v pozitivních barvách, jemný, klidný... byl vším, čemu jsem se hlavně před nějakou dobou bránila, jak jen jsem mohla. Moje designy bývaly především tmavé a rozhodně měli daleko k jemnosti nebo růžové barvě :D Možná mi připadal tak speciální i proto, že byl zaměřený na film Camp X-Ray, který jsem shlédla a byla jsem z něj naprosto hotová. No... ale posledních pár dní jsem začínala mít pocit, že CXR už tu bylo dost, stejně jako té meruňkové... proto jsem vytvořila anketu, ve které jsem se vás ptala, jestli chcete nový design a většina z hlasujících zvolila možnost, že ANO, tudíž jsem se vrhla na tvorbu tohohle nového. Což bylo mimochodem naprosto šílené. Vytvořit tenhle design mi trvalo 8 hodin. Doslova. Myslím to vážně. Bez přehánění. Dřív tohle byl můj normální čas, ale od doby, co grafiku zvládám na takové úrovni, na jaké jí zvládám, se čas tvorby designu začal pohybovat v průměru mezi půl hodinou a hodinou. Tenhle trval 8. No... myslím, že na první pohled je zřejmé, proč. To pozadí za ústřední fotkou totiž není žádná koláž vzatá odjinud... je to dělané mnou. Ručně. Čtvereček po čtverečku. Koho by to zajímalo, tak se může kouknout na jeden screen z průběhu tvorby tady :D Bylo to před pár dny, asi tak před čtyřmi nebo před pěti, kdy jsem tenhle design začala dělat, ve volných chvílích, nasčítalo se to na osm hodin. Napadlo mě to už asi před týdnem, tentokrát jsem měla poměrně jasnou vizi, přesně jsem věděla, co chci udělat. A pak jsem si za to začala dost nadávat, protože to byl strašlivej voser s odpuštěním :D Mimochodem pod tou ústřední fotkou je jediné prázdné místo, u kterého jsem věděla, že tam nebude vidět, že je díra, ale jinak je celá plocha zaplněná... takže i v místech, která nejsou vidět, jsou ve skutečnosti fotky, když se odstraní ta vrstva s ústřední. Respektive už nejsou, protože jsem to sloučila a už to nejde vrátit :D ale byly tam. Tvořila jsem nový design už před pár týdny, chtěla jsem ho vyměnit v den narozenin blogu, ale ten byl vážně odporný :D Vize byla trochu podobná, provedení strašné, smazala jsem to a zanevřela na photoshop na pár týdnů. Ale teď jsem se konečně překonala... a překonala jsem se i v jinym slova smyslu, protože jsem nad tím strávila sakra dlouhou dobu :D A k tomu jsem i spokojená, což je velké plus. Několikrát jsem si říkala, proč jsem s tím vůbec začala :D A jednou jsem se na to dokonce málem vykašlala, protože mi z toho už hrabalo :D Původně jsem myslela, že tenhle nápad využiju pro design v galerii, ale po té, co jsem nad tím strávila mládí, jsem ho musela dát sem, protože mi zabral moc času na to, aby se na něj kouknul jen sem tam někdo, musí ho prostě vidět všichni každičký den nejmíň měsíc :D No, každopádně vážně hodně doufám, že se vám líbí, protože jestli ne, tak se asi půjdu pověsit. Je laděný do odstínů modré, protože to je přeci jen víc zimní než ta meruňkovorůžovooranžová, co tu byla do včerejška :D Je tam i nádech fialové, tu jsem si nedokázala odpustit. Je to 20. design tohohle blogu, ano, už 20. A myslím, že 20. design by měl být něčím výjimečný... a tenhle rozhodně pro mě výjimečný je :D tak doufám, že se vám líbí a že zanecháte nějaký ten komentář :)
* * * * * * * * * *
I can possibly say that the 19th layout was kind of special. I loved it. I loved it very much. It was light, it was pink a little bit, it was gentle, calm... everything that I was trying for years not to do. But I loved it. Maybe also because of the fact it was based mainly on Camp X-Ray and I fell in love with that movie. But I felt like that the CXR appreciation was far too long by now... I asked you, if you want a new design and most of responces were "Yes", so I decided to finish this new one. It was actually pretty tought. I hated that after few moments, but I felt like I have to finish it. It took 8 hours to make it. Like literally, 8 hours. One picture from the process of making here. It was like four days ago, when I decided to start :D I was actually making one before, I wanted to change design on blog's birthday, but I didn't make it, it was terrible, I didn't like it, it was a bad, bad idea. This idea was also BAD, but in a different kind of way... it took me SO FUCKING LONG to add all those square pictures on it. I first thought it to be a gallery design, but after it took me so long, I couldn't just put it just on gallery blog. I need you to watch it every single day! :D I truly hope you like it, because if you don't, I will probably going to kill myself :D There are actually unseen pictures under the main photo, because I didn't know, how it's going to fit, so there is no space under it without small square picture... just one actually. Well, I decided to do it in blue colors + a little bit of purple, because these colors are more winter, more suitable for this part of the year. It's 20th design of this blog, it had to be special, it is special for me, because it was really hard to make it and I almost gave up.. So... that's it. Hope you like it. Please, leave a comment! :D

The New York Times's '9 Kisses' Project - behind the scenes video

15. december 2014 at 20:50 | Angie. |  videos
Jsem bez repráku... což je na nic. Zvlášť proto, že jsem chtěla koukat na seriály... a taky člověk s blogem občas kouká na nějaká videa..., ale když vám v tom prská, tak se to prostě vydržet nedá... ach jo, musím se v tom nějak pošťourat. To je tak, když mrdnete s compem o sloup v metru, že ano. No dobře, tak velká rána to nebyla a blbne to už docela dlouho, ale teď už je asi opravdu konec :D No nic... mám pro vás jen rychlý článek, protože se musím učit nebo to alespoň předstírat :D Měla bych, ale pochybuju, že se do toho pustím. Možná radši dodělám ten design. Je to video z natáčení projektu '9 Kisses' od The New York Times. Nejsou tam jen záběry z toho videa s Kristen, ale i všech ostatních, no Kris tam párkrát je. Moc se mi to video líbí, je super :) Tak se rozhodně mrkněte :)
* * * * * * * * *
I am without speaker... that sucks. Especially when you want to watch TV shows and videos... it works, but it makes a weird sound and I can't stand that because I don't understand. Anyway. I have for you now just one quick article, because I need to study a little bit. I probably won't but I should. I have for you video from the making of The New York Times '9 Kisses' project. It's really great and I love it as much as I love this whole project. So check out :)


Gallery update 37.9: BTS photo from making of "9 Kisses" project

13. december 2014 at 19:18 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Pracuju na novém designu... dělala jsem na něm už nějakou dobu před tím, ale pak jsem zjistila, že je to debilní nápad a že to vypadá blbě, tak jsem ho smazala a začala jsem znovu až včera. Zjistila jsem, že většina lidí, co hlasovala v anketě, už by si přála nový design. Sice těch lidí nehlasovalo moc, ale je to většina :D A zjistila jsem, že i já už bych ten nový design chtěla. Ne, že by se mi ten aktuální už nelíbil, ale je tu zkrátka už dlouho a já bych přivítala zase něco trochu... tmavšího a možná trochu víc zimního. Tenhle je takový letní a moc se nehodí pro tohle období roku. No, každopádně ten design dělám už asi 4 hodiny... no dobře, to možná ne, ale prostě dlouho a nejsem ani v půlce. Bude to na hodně dlouho. Vymyslela jsem si totiž takovou kravinu! Kterou budete muset ocenit, protože mi z toho asi hrábne, jestli to vůbec dodělám :D :D No niiic, niiic. Nevadí... mám pro vás teď jednu fotku a pak se vrátím k photoshopu :D Je to fotka z natáčení projektu '9 Kisses' od The New York Times, do kterého se zapojila Kristen, jejíž video jsem vám sem dávala před pár dny a můžete se na něj kouknout tady. Na fotce je Kristen spolu s Chadwickem Bosemanem a ta fotka je naprosto výborná :) Asi se taky objeví na novém designu, ale uvidíme :)
* * * * * * * * *
Hello guys. I am making new design... and you know what? You will have to appreciate that, because it's fucking riddiculous what I started to do, I am doing it right now like... 4 hours and not even close yet. But I hope it will be pretty cool :D I still like the one which is here now, so I am not in rush, but I feel like I need to change it, it's here for too long. And I am thinking about something more... winter. So expect some blue... maybe a bit purple. I am not sure yet, working on it... and it makes me so fucking crazy, but it will look so fucking great. Or I hope so :D Anyway, I have for you now one Behind the scenes picture... or still picture, I am not sure, how to call it, from '9 Kisses' project by The New York Times with Kristen and Chadwick Boseman (is that Boseman, not sure now...). I love this picture as much as I love whole video, which you can watch here. I've seen it like for billion times... :D

imagebam.com

DP/30 interview with Kristen, Julianne Moore, Wash Westmorland & Richard Glatzer

12. december 2014 at 17:07 | Angie. |  videos

Wolverinovy psí známky, co jsem si objednala, mi zrovna přišly. Miluju je, ale pravděpodobně už je nikdy nesundám. Ne proto, že by byly až tak úžasné (jsou super, ale to není ten důvod :D). Důvodem je to, že nemají rozepínání, musí se přetáhnout přes hlavu a já mám prostě velkou hlavu :D Tak nějak jsem to zkoušela, jestli je přes tu hlavu dostanu a nakonec se mi to podařilo, ale nejsem si úplně jistá, jestli to půjde i naopak :D Takže je dost možný, že až je budu chtít sundat, tak mi to nepůjde :D Ale uvidíme :D No nic. Zrovna se chystám kouknout se na rozhovor pro DP/30 s Emmou Stone, na který se už těším dlouho, no než se do toho pustím, tak mám pro vás obdobný rozhovor s naší drahou Kristen, s Julianne Moore, Washem Westmorlandem a Richardem Glatzerem. Ze všeho nejdřív bych chtěla říct, že je to vážně úžasný rozhovor a že doufám, že vás neodradí fakt, že má přes 30 minut a že se na něj skutečně podíváte, protože to rozhodně za to stojí. Pokud tedy umíte anglicky dost na to, abyste rozuměli, o čem mluví, protože na to, abych vám ho celý přeložila, nemám dostatek času a hlavně se mi do toho teda ani zrovna dvakrát nechce :D Jinak tedy musím upozornit, že to obsahuje pár lehkých spoilerů... Samozřejmě vám tedy vypíchnu ty zajímavé pasáže, ale jen tak ve zkratce, nebudu přesně vypisovat, co Kris doslova řekla a tak. Každopádně je to opravdu skvělý rozhovor. Kristen to tam mimochodem ještě k tomu všemu neskutečně sluší :) No, pro ty z vás, kteří to neví, tak Richard Glatzer má Amyotrofickou laterální sklerózu. Je to on, komu Kristen věnovala svou Ice bucket challenge a chtěla jsem to zopakovat, než si pustíte ten rozhovor, abyste nebyli překvapení. Každopádně mluví i o tom, že mohli vložit zkušenosti z jejich situace do tohohle filmu, protože je oba (jak Richarda tak Washe) jeho diagnóza velmi zasáhla, protože zaprvé, to člověku změní život a nedá se s tím nic dělat, no zadruhé jsou manželé, takže je to ovlivnilo opravdu významně. Co se týče dalších témat, no to hlavní je jasné, Still Alice, jak to vzniklo, proč se rozhodli tento film natočit, jak se na tento film připravovala Julianne. Připomínají nám tu, že se film natočil vážně velmi, velmi rychle, prakticky během jednoho týdne a že to skutečně bylo velmi rychlé, že když se něco natočilo, tak nebyl pořádně ani čas přemýšlet nad tím, jestli by se to o pár dní později nedalo udělat jinak. Co zajímavého? No asi všechno, zaměřím se na Kristen. Kristen mluví o pár věcech, nemluví celou dobu, protože tam přeci jen není sama, že ano, ale kdykoliv něco řekla, stálo to za to :) Mluvila třeba o scéně, kdy... kurňa, spoiler :D kdy Alice nepozná Lydii. Kristen tam říká, že v té scéně je vidět ten rozdíl, mezi Lydií a její sestrou Annou, protože Lydie by nikdy neudělala nic, čím by Alice postavila do trapné situace, nechtěla by na to upozorňovat, zatímco Anna řekne: To je tvoje dcera, Lydia. V tu chvíli Kristen říká, že ona, jako Kristen, by jí zastavila před tím, než by něco takového vůbec stihla vyslovit. "Byla bych jako: 'Drž sakra klapačku! Ztrapníš ji! Ona to neví! Ona ví, kdo jsem, jen si to nepamatuje v tuhle chvíli a ty jsi naprosto sobecká a necitlivá!' A chtěla jsem všechno tohle říct v té scéně, kdy mě nepozná. Nevěděla jsem, co říct. Nevěděla jsem, jak si s tím poradit a jak jí bránit." Hrozně se mi líbí, když Julianne mluví o jedné scéně s Kristen, kdy upozorňují na to, že jde o tu zkušenost, o ty pocity, o ten první moment, kdy se to stane a o to, co si z toho vezmou, kvůli tomu jsou na place a natáčení. Mluví o tom, že i za tak krátký čas, co natáčeli, si neskutečně sedli a velmi se sblížili. Richard tam taky mluví o Kristen, o tom, že je (ona sama) tím posledním člověkem, který si uvědomuje, jak úžasná ve skutečnosti je a že v ní vidí génia. Tohle mi přišlo hodně krásné. Kristen potom ještě říká, že se jí moc často nestává, že by byla hrdá na nějakou scénu, kterou natočila nebo tak, ale že na place Still Alice stávalo, že byla prostě úplně hotová z nějaké scény :D nebo že si říkala: "To bylo šílený, to co se zrovna stalo!!" Julianne i Kris potom mluví o tom, že když se na sebe dívají ve filmu, který natočily, tak mají tendence to příliš analyzovat a Kris říká, že obzvlášť má problém s tím, že si třeba pamatuje, že to tehdy vypadalo nějak a cítila se při tom nějak a teď to v ní nevyvolává ty pocity, které si pamatuje, že chtěla vyvolat. Jlianne zase přidává k dobru historku, že viděla Still Alice poprvé s manželem a že v jednu chvíli se ozval takový zvuk, tak se na něj otočila a povídá: "Ty brečíš?" a on skutečně popotahoval... a když odcházeli z kina, tak začala, že chce mluvit o hudbě, o tomhle a tamtom (už přesně nevím) a on se na ní podíval a říká: Neznič to! A že ji to skutečně překvapilo, že to u něj vyvolalo takovouhle reakci, ale zároveň to pro ní bylo skvělé. Všichni se taky shodli na tom, že když to natáčeli, neměli tušení, jestli natočí skvělý film, samozřejmě se snaží, ale co bude dál se odvíjí až od toho, jaký je výsledek a jak na film reaguje publikum. Eeeeee... myslím, že už jsem vás dost vyčerpala svým textem, takže toho nechám, kdyby měl někdo zájem o nějaký konkrétní překlad, tak mi může napsat do komentáře časy od do a já mu to přeložím, ale na celé video čas bohužel nemám. Tak doufám, že se kouknete, aspoň někdo z vás :)
* * * * * * * * *
Wolverine's dog tags I ordered just came. I love it, but I will probably never be able to take them off... not because they are so awesome (they are, but it's not the reason)... the reason is simple. I have too big head! I had pretty huge problem to get them around my neck... you know... pull over the head... but I succeeded in the end... now I am not sure if it's going to work on the way back :D Anyway. I have for you something pretty cool. Right now, I am preparing to watch a DP/30 interview with Emma Stone that I can't wait to see, but before that I have for you the same interview, DP/30, but with our lovely Kristen Stewart, Julianne Moore, Wash Westmorland and Richard Glatzer. First of all, it's an amazing interview and I love it so much. Kristen looks so confident, or I have this feeling that she does. I think that making this movie was such an amazing experience for her and for all of them and you should really save some time and watch this 30 minutes long video, because it's really worth watching. They are talking about the movie, about the shooting, about things that happened to them on the set and it's just incredible and I really enjoyed that. For those who don't know, Richard Glatzer has ALS disease, he's the one, Kristen dedicated her Ice bucket challenge to, so they are also mentioning that Richard and his husband Wash Westmorland gave a lot of their own experience with a life changing and kind of fatal disease into this movie. Well, what else to say, if your are reading this, you probably speak English, so telling you what are they talking about would be quite pointless.


Kristen in The New York Times's '9 Kisses' Project

10. december 2014 at 19:14 | Angie. |  videos
Bože. Tohle je tak boží. Tak kurevsky boží! Kristen vždycky udělá něco takovýhleho a člověk nestačí zírat. Je to podobné, jak když se objevila v tom hudebním klipu Just One of the Guys od Jenny Lewis. Kristen se objevila v dalším videu, naprosto bez varování a já zůstala naprosto šokovaná :D Přemýšlela jsem, odkud se Kris zná s Chadwickem Bosemanem, protože spolu byli vyfocení v zákulisí Hollywood Movie Awards před pár týdny... no a teď už to vím :D Kristen se totiž stala součástí projektu '9 Kisses' od The New York Times. Nejlepší herci tohoto roku podle New York Times, 9 párů, 9 různých polibků, a já tohle video prostě zbožňuju :D Kristen je tam neskutečně rozkošná :D a já z toho videa vážně nemůžu. Je tam roztomilá, boží a k tomu je to i docela sexy, jestli to nevyzní blbě :D V roli vášnivé fanynky Chadwicka Bosemana v roli hudebníka. Och bože, musím na to koukat furt dokola, Kristen je tam prostě výborná :D No i ta ostatní videa jsou skvělá. Podívat se na ně můžete tady. Najdete tam třeba video se Shailene Woodley a Jackem O'Connelem (jestli to zní povědomě, tak nejznámější je asi jako Cook ze Skins, ale teď je známý pro roli ve filmu Angeliny Jolie - Unbroken), je tam i Julianne Moore nebo třeba Benedict Cumberbatch s Reese Whiterspoon v jednom z videí. A rozhodně stojí za to se na to podívat :D Když ne na ta ostatní videa, tak aspoň na tohle s Kristen. Je naprosto výborné :D
* * * * * * * * * *
Jesus. This is just so cool. So fucking cool! Kristen always do such a thing and I can just stare. I don't get it, how is it even possible, she always blows up my mind by stuff like this one. I was so surprised when I saw that picture from Hollywood Movie Awards with Chadwick Boseman, now I know from where they knew each other. Fuck! This is awesome, I love it :D Kristen appeared in '9 Kisses' project by New York Times. I am dead! :D This year's best actors according to New York Times. 9 pairs. 9 videos. And one of them... with our Kristen and I love it so so so much. With Kristen, fangirling over Chadwick Boseman in this video and it's so incredibly cute and amazing but hot in the same time. Check out, enjoy, it's just perfect, this is something you REALLY need to see :D And the rest of it too. Shailene Woodley with Jack O'Connel (sounds familliar? Cook from Skins) or Julianne Moore is there and Benedict Cumberbatch... I just love it, it's a great project, so cool :D You can watch the rest of it here.


2014 Women Film Critics Circle - list of nominees

10. december 2014 at 18:56 | Angie. |  articles
Ahoj lidiiiičkové. Nejsem zrovna v blogové náladě posledních pár dní, ale teď mě jedna věc totálně nakopla :D A není to ta věc, o které teď píšu :D O tom až později :D Asi počkám na youtube verzi a až o tom zjistím trochu víc, ale prostě, ááá, bože, miluju Kristen :D No poslední dobou nemám moc náladu ani čas... když už přijdu domů dřív, tak dělám něco jiného. Třeba spím :D Dneska se mi zdál úplně děsnej sen o Kristen. Občas se mi zdá o Kris, no z tohohle jsem byla ráno totálně v prdeli, protože se mi zdálo o tom, že měla bouračku a je ve špitále. Fuj fuj fuj. Hnusnej sen. Raději na to nemyslet. No, teď mám pro vás jednu skvělou informaci. Ale ne tak skvělou, jako to, co přijde :D Z toho se asi poděláte, já jsem z toho málem zhebla :D No, každopádně teď k věci. Jde o to, že Kristen a její filmy byly nominovány v něčem, co se jmenuje The Women Film Critics Circle, což je vlastně takové uskupení 57 žen, vzniklé v roce 2004, které působí jako filmové kritičky a odborníci v odvětvích tisku, rádia, filmů a televizních médií. No a toto uskupení jaksi předává ocenění v růzých kategoriích, je to ocenění zaměřené na ženy ve filmu. V kategorii Film o ženách jsou nominovány dokonce dva z Kristeniných filmů, Still Alice i Camp X-Ray. No a v kategorii nejlepší herečka je Kristen nominována za svou roli ve filmu Camp X-Ray (což si rozhodně zaslouží, protože je v něm úžasná). Osobně si myslím, že tuhle cenu vyhraje spíš Julianne, ale rozhodně je skvělé, že na ni nezapomněli a nominovali ji a samozřejmě jí budu držet palce! :)
* * * * * * * * * * *
Hi guuuuys. I am not really in the blogging mood right now, I don't have much time and when I do, I do different things. Usually lying in my bed and doing nothing or sleeping. God, I had such a stupid dream tonight, it scared the shit out of me, because I had a dream about that something bad happened to our Kristen, Jesus, I hate dreams like this, so weird. Anyway, I have for you now one great information. There is one award, it's called Women Film Critics Circle. "The Women Film Critics Circle is an association of 57 women film critics and scholars from around the US and internationally, who are involved in print, radio, online and TV broadcast media." It was founded in 2004. And there are two cathegories, which have something to do with Kristen. In Best Movie About Women were nominated two of her movies, Camp X-Ray and also Still Alice. And Kristen herself was also nominated in category Best Actress for her role in Camp X-Ray! Personally I think, that in this category will win Julianne Moore for her role in Still Alice, who's also nominated, but I think that it's so great, that Kristen was nominated for her remarkable appearance in Camp X-Ray, because she definitely deserves it.


Still Alice - first official trailer!

8. december 2014 at 21:17 | Angie. |  Still Alice articles
CAZZO! (Italské sprosté slovo :D znamená to, co FUCK!) Takže tak :D to se rýmuje s fuck. Tohle jsem nečekala. Fakt ne, nečekala jsem, že dneska narazim na tohle. Jen jsem projížděla tumblr a najednou tam na mě vyskočil první oficiální trailer na film Still Alice, který byl konečně zveřejněn! Je to naprosto úžasné, jsem z toho nadšená! No zároveň jsem nečekala, že mě ten trailer rozbrečí. To se totiž přesně stal, vážně nekecám. Asi je to tím, že jsem ten film už viděla a ten trailer znovu vyvolal pocity, které jsem zakusila při sledování tohohle úžasného snímku.. anebo je to možná tím, že ten trailer je vážně silný a skvělý... to nevím. Tedy, takhle, ten trailer je skvělý, ale nedokážu to pořádně zhodnotit v tomhle směru. Takže to je otázka pro ty z vás, kdož jste tento film ještě neviděli. Vzhledem k tomu, že unikl pirátským způsobem, tak bych vás k tomu ani neměla navádět, ale tak víme všichni, jak to je, že ano... :D Rozhodně se ale koukněte na ten trailer, je vážně skvělý. Stačí kliknout na náhled a budete přesměrováni na stránku, kde ten trailer je. Zatím není na youtube, ale myslím, že to nebude trvat dlouho ;) :D Překlad traileru přidám záhy.
* * * * * * * * * *
FUCK! I didn't expect that. And I didn't expect that it will make me cry as a baby, oh my God. The official trailer of Still Alice was finally released and I love it, I love it so much, but in the same time, I've seen the movie and this trailer brought back some feelings that I experienced during watching this movie and this trailer just made me cry. Literally, I am not kidding, it did make me cry. I would like to know, if it's because of the trailer itself or it's because I've already seen this remarkable film. So that's a question for you. Enjoy this trailer, check out, I love it. All you have to do is click at this picture (but it won't take a long time before someone publishes it on youtube.)


Překlad:
John: Na tu nejkrásnější a nejinteligentnější ženu, jakou jsem kdy poznal.
Alice: Děkuju.
Všichni: Na zdraví!
Mužský hlas: Přivítejte doktorku Alice Howland.
Alice: Děkuji. Doufám, že vás přesvědčím o tom, že tyto dětské krůčky vedou k... k té... eh.
John: Alice, kde jsi sakra byla?
Alice: Byla jsem si zaběhat.
John: Doufám, že sis to užila, protože jsi úplně zazdila naše plány na večeři.
Alice: Musím s tebou mluvit. Něco je se mnou špatně.
Tom: Co se děje?
Alice: Ach bože.
Lydia: Vy se rozcházíte nebo...?
Alice: Ne. Mám Alzheimerovu chorobu. V raném stádiu.
Anna: Můj bože.
Alice: Vidím slova, jak visí přede mnou, ale nedokážu na ně dosáhnout a nevím, kdo jsem a nevím, co ztratím příště.
Alice: Stetoskop, milénium, ježek.
Alice: Ráda bych tě viděla jít na vysokou.
Lydia: Nemůžeš využívat svojí situaci, abys mě přinutila udělat všechno, co chceš.
Alice: Proč bych nemohla?
Lydia: Protože to není fér!
Alice: Nemusím být fér, jsem tvoje matka.
Alice: Nenávidím, že se mi to děje.
John: Musíme si v životě udržet ty důležité věci... musíme to zkusit, jinak se z toho zblázníme.
Alice: Teď si nejsem jistá, co říká...
John: Tohle prosím neříkej.
Alice: Netrpím, zápasím... zápasím s tím, abych byla součástí věcí, abych zůstala propojená s tím, kým jsem jednou byla. Takže žít přítomností, říkám sama sobě, je všechno, co můžu dělat. Žít přítomností...


Gallery update 37.8: New stills from Still Alice

8. december 2014 at 20:46 | Angie. |  gallery updates
Jsem zpátky z Bratislavy. Bože nebeskej, to byl vážně zajímavej víkend. Byl by to fakt skvělej víkend... jen s někým jiným. Není to vůči němu tak úplně fér, ale částečně ano. Byla jsem skoro permanentně nasraná kvůli něčemu, co udělal/neudělal/řek... bylo to divný... je to na delší článek, kterej ale nejspíš nenapíšu, takže vám musí stačit tohle. Fajn víkend, ale ne tak, jak mohl bejt. Nechme to tak. Nevadí... Jinak mám pro vás ještě jeden dotaz, anketa teď bude u pár následujících článků, tak bych byla ráda, kdybyste v ní hlasovali. Potom vám ještě hrozně děkuju za spoustu krásných komentářů a přání k narozeninám blogu, moc jste mě potěšili a moc si toho vážím :) A teď k věci. Mám pro vás další hordu stillsek z filmu Still Alice. A většina z nich je s postavou Lydie nebo aspoň část Kristen je tuším na každé z těch fotek :D Hrozně se mi líbí hlavně ta první, ta je prostě krásná. Objevuje se jich teď hrozně moc, no já jsem za to jedině ráda. Tady jen 4, zbylých 10 v galerii, ale určitě na ně koukněte :) Still Alice bude teď týden v kinech v Los Angeles a v New Yorku, aby se mohl film zapojit do hry o Oscary, takže se brzy možná dočkáme dalších recenzí :) Pokud bude čas, tak některé části přeložím do češtině, protože spousta z nich mluví o Kris hrozně hezky (a po právu!) a skvěle se to čte, jsem na Kris hrozně hrdá, že teď získává tolik dobrých ohlasů za své aktuálně poslední herecké výkony :)
* * * * * * * * * *
I am back from Bratislava. Jesus Christ, that was really interesting weekend. It would be fucking great experience... if it was with somebody else. It's not fair a little bit, it wasn't just his fault, but I was constantly pissed because of something he did or said. It was weird... and it is for longer article that I won't probably write, so this has to be enough for you. Fine weekend, but not as good as it could be. Let's leave it like this. Anyway. Thank you so much for so many beautiful comments and wishes. I also have one poll, that I would like you to answer. It will be under some following articles. Anyway, I have for you now bunch of new photos from Still Alice. I love them so much, almost all of them with Kristen, or at least some part of Kristen and they are great. I love especially the first one. Here just for, another 10 in the gallery. Check out. Still Alice opens this week in theaters in Los Angeles and New York, so we will probably have another reviews soon. After that I will maybe translate some of them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

First 3rd Birthday of K-Stewart-Fan is here!

6. december 2014 at 0:01 | Angie. |  diary

Víte, jak se říká, že každý rok života psa, je jako sedm let lidských?
U blogu mi to připadá trochu podobné. Blogy totiž nemívají moc velkou životnost, alespoň co já ze své zkušenosti vím. Některé skončí prakticky hned, jak byly založeny, některé vydrží půl roku a potom se majitelé přesunou jinam. Některé se drží dlouho, protože název je natolik neutrální, že není třeba měnit adresu, stačí změnit téma. U fan stránek je to horší. Těžko jsem mohla na starém blogu, který byl zaměřený na Twilight a měl to přímo v názvu, začít přidávat o seriálu Game of Thrones. O Kristen by se to sneslo, proto uvádím jiný příklad :D Stejně tak by mi přišlo nevhodné na blogu s názvem k-stewart-fan.blog.cz začít psát články o Sophie Turner. Respektive ano, mohla bych, ale bylo by to divné. To, že se blogy nedožívají dost často nějakých velkých jubileí je podle mě naprosto normální. Lidské zájmy se mění. Když je člověk blogerem tak dlouho, jako já, prošel si už mnoha fázemi. A u každé měl pocit, že je to ta správná, ta, která vydrží, ale málokdy to tak je. Jsou lidé, kteří to vyřeší univerzálními blogy. A pak jsou lidé, kteří se skutečně najdou v nějakém tématu a vydrží u něj roky. Ale u fanblogů to tak časté nebývá. Já jsem se našla v blogu o Kristen. A den, kdy jsem se v tomhle blogu našla, byl již před 3 lety. Ano, pochopili jste správně. Tenhle blábol o deseti nebo kolika řádcích se konečně dostal ke svému vyústění.

A je mi vážně líto, že tu nejsem, zrovna když je slaví (tohle je přednastavený článek)

Pro ty z vás, kteří znají tento blog méně, jak rok, tudíž nečetli článek o prvních 2. narozeninách a možná ani o druhých 2. narozeninách sem samozřejmě přidám vysvětlení toho, co to právě melu :D Tento blog má totiž dvoje narozeniny. Jedny oslavují založení blogu a ty druhé oslavují oficiální otevření blogu. Vzhledem k tomu, že od oficiálního založení k oficiálnímu otevření uběhl víc jak měsíc, rozhodla jsem se slavit oboje narozeniny blogu. Proč? Zkrátka si myslím, že by se mělo oslavit obojí. Moje prozření a to, že jsem se zbláznila, což nastalo v ten osudový den 6. prosince 2011, kdy jsem šla na blog.cz a založila tuto stránku... Tudíž První X-té narozeniny blgu. Zároveň je ale z mého pohledu důležité, abych slavila i den, kdy se mé šílenství proměnilo v činy a já se i přes neskutečný nedostatek doplněných fotek a informací konečně tuhle stránku oficilně otevřela. Tedy Druhé X-té narozeniny tohoto blogu.
Magor?
Jo, tak trochu jsem.


Doufám, že tohle jako vysvětlení stačilo.
Takže. Třetí narozeniny. Tomuhle blogu jsou oficiálně 3 roky!
Každý rok přinese něco nového. Pamatuju si, že vloni jsem mluvila o věcech, které se díky tomuhle blogu staly skutečností. A myslím, že se budu trošku opakovat, protože takovouhle rekapitulaci zkrátka musím dělat každý rok.
Tenhle rok jsem si prošla ne úplně lehkým obdobím. Hlavně kvůli škole a kvůli zdraví, které se neustále zhoršovalo. Měla jsem hodně dní, kdy jsem neměla náladu psát na blog a spoustu dnů, kdy jsem náladu měla, ale častovala jsem vás depresivníma kecama, protože, jak všichni víte, nikdy jsem neuměla mít jen blog a jen osobní život. Vždycky jsem to propojovala, od začátku mé blogové kariéry, a vždycky to propojovat budu. Bylo hodně dní, kdy jsem tu vůbec nebyla, protože jsem se učila, utápěla se v depresi z toho, jak nenávidím svou školu, byla jsem nemocná, byla jsem v cizině nebo jsem byla v nemocnici. Tyhle dny pro mě nebyly snadné a nejsem ráda, že k nim došlo, ale bohužel... takové dny jsou v životě všech lidí normální. Nikdo nedokáže být na blogu pořád... a čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, že když cítí jen nepatrný záchvěv toho, že to dělá z povinnosti, tak to radši nedělá vůbec. Už dávno jsem vyrostla z doby, kdy jsem se omlouvala za to, že jsem jeden den nic nepřidala. Teď se omluvím, když něco nepřidám týden, ale jinak už to tolik nehrotím. Prošla jsem totiž určitým vývojem za těch 7 nebo 8 let, co se aktivně věnuju blogování. Za těhle (spíš těch) 8 let nikdy nebyla chvíle, kdy bych neměla alespoň jeden aktivní blog. Myslím, že už můžu sama sebe zvát skutečným blogerem. Za 8 let se člověk mnoho věcí naučí. A mnoho věcí vnímá jinak, než vnímala dřív. Vzpomínám, jak jsem hrotila návštěvnost, jak jsem obíhala jako divá, aby ke mně na blog lidé chodili. Moje aktuální vývojová fáze je, že chodím k těm, ke kterým chodím ráda a je mi jedno, jestli oni přijdou sem. Přešla jsem od fáze, kdy mi na toplistu nabíhala čísla přes 200 návštěvníků za den k fázi, kdy se na návštěvnost téměř nedívám. Mezi 20 a 40 denně. Někdy víc, někdy míň. Ale vím, že jsou to lidé, kteří tu nejsou náhodou. Jsou to lidé, kteří se sem vrací a chodí sem rádi. A to je to, čeho si vážím. Neskutečně moc si toho vážím, kdybyste si náhodou mysleli, že ne. Přešla jsem od fáze, kdy jsem vyměňovala designy blogu během chvíle k fázi, kdy... dělám to samý :D Ne vážně, tohle se nezměnilo. Aktuální design blogu je tu sice, ale to je výjimka (Chtěla jsem vytvořit nový design, ale nakonec to nevyšlo. Budete si na něj muset ještě chvíli počkat, tak doufám, že vás ten aktuální ještě neomrzel... :D). Většinou mě zkrátka začnou nudit. A jakmile se stane, tak přes to nejede vlak... Ale dostala jsem se od doby, kdy jsem přidávala o všem možném k tomu, že mám blog o jednom člověku, o jedné úžasné herečce, která je mému srdci blízká a kterou zbožňuju a tak věřím, že mi tenhle blog ještě dlouho vydrží.


Let's do some statistics.
Za poslední rok se dvakrát stalo něco nevídaného. Blogová návštěvnost překročila 100 lidí. Jednou dokonce 300 návštěvníků za den. Tehdy jsem si myslela, že je to proto, že TopList nějak blbne, ale zjistila jsem, že ne. Bylo to proto, že odkaz na můj blog byl zveřejněn jednou z fanynek Kristen na twitteru, tato zpráva byla asi dvakrát re-tweetnuta a tak se na můj blog dostalo tolik lidí. Bylo to jednorázové, ale neskutečně mě to tehdy vyvedlo z míry. Návštěvnost tohoto blogu za uplynulý rok překročila 21 000! Což je neuvěřitelné. Obzvlášť, když jsem si připomněla, že před rokem byla návštěvnost lehce 11 000. Tudíž na tento blog za pouhý rok přišlo téměř tolik, kolik sem přišlo za dva roky předchozí dohromady. Což je neuvěřitelné. Za ty tři roky jsem tu zveřejnila 1403 článků, včetně tohohle. Za poslední rok potom 387, což není nejlepší skóre, ale tak... přestala jsem přidávat fotky dne a tak :D Dobře, statistikám už se věnovat nebudu...

Co se dál za poslední rok změnilo? Přišla jsem o několik spřátelených stránek, ale pár dalších jsem získala. Blogy jsou zakládány, další blogy rušeny. Je to koloběh života. Tímto článkem bych ale chtěla neskutečně poděkovat všem lidem, kteří sem kdy vkročili. Nejen těm, kteří sem chodí pravidelně, ale všem z vás, kteří jste sem kdy přišli. I těm, kteří jsou tu třeba dnes poprvé. Samozřejmě děkuji zvláště těm, kteří sem chodí pravidelně, píší komentáře, čtou moje články (a je vidět, že je čtou, díky těm komentářům :D), protože díky vám tu ještě stále jsem, ne kvůli sobě, ne tak úplně jen kvůli sobě, částečně kvůli Kristen, ale především kvůli vám všem, kteří mi zpříjemňujete blogování a dáváte mi pocit, že to stojí za to to dělat, protože díky vám vidím, že jsou tu lidé, které to skutečně zajímá. Díky tomuhle blogu jsem získala množství skvělých přátel, některé z nich znám líp, než samu sebe, jako mou drahou Clove, kterou miluji nade vše a jsem každý den vděčná Bohu nebo velkému Hugovi nebo nevím komu, že jsem měla to štěstí ji poznat. Skvělých lidí, které jsem poznala i osobně, jako Joann nebo Ajjinku. Potom je tu moje milovaná osůbka, která je tu pro mě po celou dobu, která jako jediná zažila a prošla se mnou úplnými začátky tohoto blogu. Majitelka prvního spřáteleného blogu, který tahle stránka měla. Moje drahá a jediná Katie*, která se mnou, jak doufám, bude ještě dlouho. Nemůžu zapomenout na Rosie, která tu občas je, občas není, ale já vím, že je pořád se mnou, i když zrovna nevím, kde je. V poslední době (což berte s nadhledem, co se časových údajů týče), jsou to hlavně tři holčiny. Ta, u které se vždycky můžu vypsat ze své frustrace způsobené komixovou posedlostí a posedlostí Marvelem a nepřipadám jí jako blázen a která i ke krátkému článku dokáže napsat dlouhý komentář. Ano, odhadujete správně, jde o mou drahou Veru, která, jak doufám, bude ještě dlouho v blogových vodách. Roxy, ve které jsem, stejně jako v ostatních, o kterých tu píšu, našla více, než jen spřátelený blog, u které můžu vždycky vyventilovat lásku ke Stonefieldu a nebude na mě koukat jako na blázna a která se podobně jako ostatní, nejspíš nikdy nevyjádřila k některému z mých článků pouze jednou větou. And last, but not least, nebo jak se to říká, SueSmith, která mi splnila dlouholetý sen tím, že si založila blog nejen o Davidu Tennantovi, ale i o mém oblíbeném Doctorovi, Mattu Smithovi, se kterou se vždycky můžu podělit o dojmy z Doctora Who a která mi nejednou dokázala, že na můj blog chodí ráda a zajímá ji, co píšu. Vzhledem k tomu, že aktuálně nemám příliš mnoho spřátelených stránek, chtěla bych jmenovitě poděkovat i vám všem ostatním. Děkuji Katce219 ze skvělého blogu o Demi Lovato, která je se mnou už hodně dlouho a kterou mám moc ráda :) Děkuji susan z úžasného blogu o Holland Roden, kterou ale více znáte nejspíš z blogu o Anne Hathaway, která je skvělou blogerkou a skvělou osůbkou a jsem moc ráda, že ji můžu znát. Děkuji *Kriss, která to naše kvarteto blogů o Kristen spolu s Clove a Ajjinkou táhne už taky hodně dlouho a doufám, že to ještě dlouho táhnout bude. Děkuji Dee, která je opět nezvěstná, ale věřím, že se vrátí. Děkuji Nicol z BA, která mě nenechala truchlit příliš dlouho a rozhodla se na blog vrátit a zůstat se mnou i nadále spřátelená. A děkuji všem novým affiliates, že jste se se mnou rozhodli spřátelit. Děkuji i těm starým, které už s námi dál nejsou, ale které jsem měla neskutečně ráda. Jsem ráda, že jsem vás mohla poznat, i když to třeba nebylo na příliš dlouho. Jmenovitě tedy Darele, Džejn, Lilith, Katie, sydney, charlie*, Tomato, Bonnie a Sopphii. A pak děkuji i těm, kteří v mém seznamu už nejsou, ale kteří sem kdysi rádi chodili. Vážím si toho, opravdu ano. Mám vás všechny ráda!


Řekla bych, že tenhle článek se stává neúnostně dlouhým, takže už toho nechám.

Na závěr bych chtěla ještě jednou poděkovat všem, kdo sem chodíte a poděkovat vám za vaši podporu :)
Když jsem si tenhle blog zakládala, byl to takový výkřik do tmy, nevěděla jsem, jestli vůbec chci dál blogovat a jestli tohle je to pravé... a ejhle, blog slaví 3 roky a já s ním. A jsem hrozně ráda, že tomu tak je.


American Ultra trailer was shown at the Film Festival of Sorrento

4. december 2014 at 21:51 | Angie. |  American Ultra articles

Pamatujete si pořád ještě na American Ultra? No... jasně, že jo. Všichni si pamatují American Ultra. Ne jen proto, že je to jeden ze tří budoucích filmů s Kristen, které ještě procházejí preprodukcí a víme o nich dost velký kulový, ale i proto, že v tom filmu se Kris znova setkala se svým kolegou z Adventureland, Jessem Eisenbergem. A taky kvůli tomu, že scénář k tomuhle filmu napsal jeden z těch nejšílenějších scénáristů, jaké znám, Max Landis. Miluju toho týpka. Nima Nourizadeh, který režíroval tento film... a který je mimochodem aktuálně uváděn na jednom z filmových serverů jako režisér filmu Cali (další věc, co koluje po netu... ale o tom až jindy :D). No.. mě dost ubíjí, že o filmu víme tak málo, zatím, takže jsem vděčná za každou maličkost, která se na netu objeví. Tuhle novinku jsem našla teda původně u Ajjinky, takže jí za to děkuju. No, každopádně jde o to, že někdo napsal na twitter: "Il trailer piú folle? Per ora quello di American Ultra con Kristen rossa e Jesse Eisenberg..." Což je italsky, takže mě to potěšilo :D V překladu to zamená: "Nejšílenější trailer? Teď zrovna ten na American Ultra s rudovlasou Kristen a Jessem Eisenbergem..." Později jsem si dohledala, že to mohli napsat z toho důvodu, že na filmovém festivalu v Sorrentu byl promítán právě zmiňovaný trailer na American Ultra. Moje reakce? CAZZO! (velmi sprosté italské slovo :D) Proč jsem tam nebyla já?? No, jak jste pochopili, ten trailer neunikl na veřejnost. Ale už je hotový. Což znamená, že by mohl být brzy zveřejněn úplně. Což by bylo super. Každopádně to znamená, že produkce filmu velmi pokročila a Max sliboval, že budou nějaké novinky, sice už je to dýl, ale tak třeba to vyjde :D Každopádně nejšílenější trailer? To zní vážně dobře :D Nemůžu se tohohle filmu dočkat!
* * * * * * * * *
Do you still remember American Ultra? Well, of course you do, everyone remembers American Ultra. Not just for the fact it's an upcoming movie with Kristen, but also because of the fact she plays in it with Jesse Eisenberg. And also because of the fact, she dyed her hair orange and red for this movie. And also thanks to Max Landis, who's probably one of the most insane screenwriters alive, but you can't but love him. I do. Well... he wrote American Ultra and Nima Nourizadeh directed it... and we are waiting for some news, I seriously can't wait to see this movie. Some people had an incredible luck that they could see an official trailer to this movie. It happened during Film Festival of Sorrento, which is in Italia, near to Naples, as you maybe know. It didn't leak, which is actually a good thing, but I would love to see it too!! WHY???!!! Anyway, we have some reviews, not many, actually... the most famous one run around twitter and I kind of love it. It says, that American Ultra trailer is with the red haired Kristen Stewart and Jesse Eisenberg the most insane trailer. That sounds exactly as something I have expected to hear.


Gallery update 37.7: 11 new stills + 2 BTS photos from Still Alice

4. december 2014 at 14:39 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi. Jsem pořád nemocná. Což je na nic. Hlavně proto, že zejtra jedu do Bratislavy a vážně potřebuju být příští tejden zdravá... hlavně v pondělí a v neděli. Takže se prostě musím uzdravit v Bratislavě. To bude ještě sranda :D Proč jsem vždycky nemocná, když se mi to nejmíň hodí? To je prostě zákon schválnosti. Minulej tejden jsem celej proležela, ale postě ne, nemůžu bejt zdravá. Grr. No nic... Doufám, že mě Bratislava nezabije. Vážně nepotřebuju bejt nemocná teď ty poslední týdny v prosinci, zvlášť proto, že píšem nějaký testy... a budou Vánoce... a tak no. No nic. Mám pro vás dneska nějaké ty fotky, než pojedu na němčinu. Miluju všechno, co se objeví ohledně Still Alice. A zrovna dneska mám pro vás dalších 11 stillsek z tohohle úžasného filmu. Dvě jsou s Kris, přičemž na jedné je jen zadek její hlavy :D ale to nevadí. Zbytek je s Julianne nebo někým jiným nebo s kombinací zmíněného, ale zveřejňuju je všechny, protože jsou skvělé :) Kromě stillsek ještě i dvě ze zákulisí s Julianne a režiséry filmu.
* * * * * * * * * *
Hi guys. I am still ill, which sucks. Especially because I go to Bratislava tomorrow and I really need to be okay on Monday and the next Sunday. Fuck! Why am I always sick when I don't have time for it? I was lying in bed whole week last week, but it obviously didn't really work out... I hope that our trip to Bratislava won't kill me. I don't need to be sick during these last weeks in December. Anyway. I have for you another 11 stills photos from Still Alice movie. I forgot to say: I have for you another AMAZING photo from Still Alice. I love them, so so so much. Two of them with Kisten, the rest just with Julianne or someone else. And also 2 new behind the scenes photos with the directors and Julianne Moore. I love everything what is connected to this remarkable film.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


Gallery update 37.6: New/Old outtakes for Universal

1. december 2014 at 22:17 | Angie. |  gallery updates
Zkoušela jsem dělat na novém designu, ale bylo to strašný. Musím s tím něco udělat. Narozeniny blogu se kvapem blíží a já jsem slíbila, že bude nový design, jenže mi nic nevychází. Možná je to tím, že ten aktuální se mi pořád líbí. Nebo je to tím, že jsem na sebe naložila moc velké přímě a nedokážu udlat nic speciálního, ne tak, jak jsem chtěla. No uvidíme, jak to dopadne. No nic. Každopádně. Pamatujete si ten článek s 25 staronovými fotkami z propagačního photoshootu pro Universal, který nafotili v rámci propagace Snow White and the Huntsman? (Musím si sem napsat, že mám za tátu koupit mámě náušnice, jinak bych na to zapomněla, nemám po ruce papír ani mobil.) K věci. Tak z tohohle photoshootu se nyní objevilo dalších 44 fotek. Jo, 44. Nekecám. Je jich fakt 44. Tentokrát všechno jen a pouze Kristen. To máme 44 nových fotek Kristen z roku 2012. Nechápu, proč jim trvalo tak dlouho je všechny zveřejnit, protože většina z nich je vážně skvělá. Kristen to tam neskutečně sluší! Měla krásnej outfit a kromě toho jsou to fotky z doby, kdy měla černé Sněhurkovské vlasy, které jsem na ní milovala. Na většině z těch fotek je prostě nádherná. Užijte si je, zbytek najdete v galerii :)
* * * * * * * * *
I tried to make a new design, but it was terrible. I have to do something with that. The birthday of this blog is coming and I promised new design. I wanned to do something special, but it just looked horrible, it was ugly, so I didn't even save it. Anyway. Do you remember that article with 25 new/old photos from propagation of Snow White and the Huntsman? I published it last week. Well... what I have for you now is more than unbelievable. I have for you another 44 photos from this photoshoot. That's kind of crazy. After almost 3 years the published such a huge number of photos. I don't mind, I am glad, I just don't understand, why. Because most of them are truly amazing and I love them so much. Maybe I will use some of these for the new design, I will see. Kristen looks so beautiful, it was the period she had black hair and I loved her with Snow White's black hair, I think she looked gorgeous. Enjoy photos. 44 in gallery, like I said.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com