January 2015

Gallery update 39.1: Chanel Spring-Summer 2015 Haute Couture Fashion Show

28. january 2015 at 19:01 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všiciii. Dneska mám volný den. Měla jsem jít do práce, ale nešla... půjdu tam zítra. Je mi to fuk. Musím se postavit problému, ale dneska jsem byla po tom testu, kterej trval asi 3 hodiny, tak vyřízená a vymletá, že jsem tam radši nechodila. Tim bych nikomu nepomohla :D No nic. Potřebovalal jsem prostě volný odpoledne a volnej večer. Klid a pohodu. No nic, nejsem tu, abych mluvila o svém životě, ale abych mluvila o Kristen.. takže budu mluvit o Kristen. Jak jsem vám v pondělí psala, Kris byla v Paříži. Teď už by nejspíš měla být zase zpátky v LA, ale včera se v Paříži zúčastnila módní přehlídky Chanelu, přesně, jak se předpokládalo. Byl tam s ní i její sexy bodyguard, pro kterého mám slabost, tak jsem z toho měla radost :D Podle jedné fan fotky předpokládám, že je možné, že se objeví nějaký rozhovor, ale těžko říct. Každopádně teď k věci. Na tu módní přehlídku Kristen přišla samozřejmě oblečená v šatech od Chanelu. Jsou z nové jarní kolekce a jsou naprosto úchvatné. Pozor, tohle si někam zapište, já prohlásila, že nějaké šaty od Chanelu jsou úchvatné :D Většinou zůstávám u toho, že jsou skvělé, hezké nebo, že Kristen sluší, ale úchvatné moc často nepoužívám :D Ale vážně se mi hrozně líbí. A mají kapsy! To je prostě dokonalost, to se povedlo :) A totálně jsem se zamilovala do těch bot, které Kris měla, naprosto <33 No... fotek je 127, což doufám oceníte :D Moc často už takhle moc fotek neukládám. Je jich ještě asi 2x tolik, ale na to už jsem neměla nervy :D 127 myslím stačí. Nicméně... jsem sama doma a nahoře se ozývaj divný zvuky :D no nic. Nicméně, teď už se možná chytnu tématu... Kris měla moc pěkné líčení, líbí se mi tyhle výrazné stíny, které teď často nosí a ty vlasy jí takhle prostě neskutečně seknou. Při přehlídce Kristen seděla vedle Vanessy Paradis, bývalé partnerky Johnnyho Deppa (jo, ono to jde od sousedů, tak to pohoda :D) a na několika fotkách je taky s Karlem leklou rybou Lagerfeldem a na pár fotkách taky s Gaspardem Ullielem (ach můj božeeee<333), který je jen tak mimochodem taky nominován na cenu César za jeho roli ve filmu Saint Laurent. Užijte si fotky, já už řekla asi vše, co jsem měla na srdci. Joo, ještě jedna věc, Kristen bude tváří Chanelu i v další kampani, což je poměrně očekávaná věc, měla by být tváří nějaké nové kolekce kabelek, tak jsem zvědavá :) (To znamená, že pokud to nezvládla už teď, tak pojede do Paříže určitě zas někdy fotit... :D + doufám, že se objeví na předávání cen César... uvidíme). A teď už teda ty fotky, mějte se zatím famfárově.
* * * * * * * * * * *
Hello guuuys. I have a free day today. I should go to work, but I didn't. I will go there tomorrow. I don't care. I have to face one problem, but I was so exhausted after today's exam, that I went straight home. Okay, I am also postponing things a little bit, but I really needed this free afternoon and evening. Anyway, I am not here to talk about my life, I have different topic now. As I told you on Monday, Kristen was in Paris. And as I expected, she was there because of Paris Fashion Week. This time just one fashion show and it was of course the Chanel one yesterday. She should be back in LA now, but who knows :D According to some fan photos, I am expecting a little bit some interview or something like that, but I can't be sure. I have for you now 127 photos from that fashion show. First of all, Kristen looked really really beautiful, I love that dress... which is - of course - Chanel, from the new spring collection. But I really love it, she looked perfect. I fell in love with those shoes, oh my God, amazing!! I love them, so so so much!!! :) I love those photos with Gaspard Ulliel (I adore him), who is by the way also nominated for César Awards for his role in Saint Laurent. Enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Second 3rd Birthday. God, this year I did forget about it.

28. january 2015 at 16:39 | Angie. |  diary

Včerejšek byl pro tenhle blog důležitý den. Jenže já jsem na něj zapomněla. Vloni jsem na něj zapomněla jen málem a letos jsem na něj kvůli tomu zpropadenému zkouškovému zapomněla úplně. Včera bylo 27. ledna 2015. Což znamená, že uběhly 3 roky od uvítacího článku na tomto blogu. Tedy tři roky od oficiálního otevření tohohle blogu. Ti z vás, kteří se mnou už nějaké ty narozeniny prožili, si možná pamatují, že tenhle blog slaví dvoje narozeniny. Jedny 6. prosince, kdy je výročí založení tohoto blogu a druhé právě toho 27. ledna, což je výročí otevření blogu, tudíž teoreticky ty oficiální narozeniny, prakticky většinou víc řeším ty první narozeniny, protože je beru jako začátek jedné éry a připomíná mi to ten den, kdy jsem se zbláznila a rozhodla si tenhle blog založit. Pro mě je ten den tak důležitý hlavně proto, že jsem blogerem už dlouhé roky, už přes 8 let, ty jo, možná už je to i dýl... a měla jsem už mnoho blogů, no žádnému z nich nevděčím za tolik, jako právě tomuto. Díky tomuhla blogu jsem poznala ohromné množství úžasných lidí... a ačkoliv jsem mnoho skvělých blogerů potkala i dřív, teď, díky tomuhle blogu a té blogové identitě, kterou mám, mám pocit, že jsem našla ty "SVÉ" lidi. Každý jeden z vás, adminů spřátelených stránek, pro mě znamená něco zvláštního, něco speciálního... dřív jsem to tak neměla, dřív jsem byla jen ta, co blogovala o Twilight a nikdo mě pořádně neznal. Teď mám pocit, jakobych kolem sebe měla lidi, kteří můžou říct, že mě svým způsobem znají a rozumí mi a které mám ráda, i když valnou většinu z vás jsem nikdy neviděla. Chci vám všem poděkovat za všechno, co pro mě děláte. Za vaše krásné komentáře, za to, že sem pořád chodíte, i když zrovna nemám čas já chodit k vám, za vaši trpělivost v dobách, kdy se tu několik dní třeba neobjeví článek, za veškerou podporu, kterou tomuhle blogu a mně dáváta. Zkrátka za všechno!


Nebudu se tu rozvášňovat tolik, jako při prvních 3. narozeninách. Tam jsem sklouzla k tomu, že jsem byla možná až trochu moc sentimentální. Vězte ale, že to, že jsem tu s tímhle blogem už 3 dlouhé roky a přesto ještě netíhnu ke konci, je pro mě skutečně ohromný úspěch a jsem za to strašně šťastná. Nic z toho by samozřejmě nebylo možné bez vás všech, kteří jste tu se mnou a kteří už tu třeba nejste, ale byli jste. Speciální dík - a to si prosím neberte nijak osobně, ti z vás, pro které není, tohle je skutečně výjimečná věc, která se týká jednoho konkrétního člověka - každopádně speciální dík patří mé drahé Katie* a to proto, že ona je tím jedním člověkem, který je tu se mnou celé ty tři dlouhé roky, neztratila se mnou za tu dobu trpělivost a je tu pořád se mnou, čímž nemyslím jen to, že sem stále chodí, ale že stále má svůj úžasný blog, na který tak ráda chodím a můžu s jistotou říct, že nebýt tebe Katie*, nebýt toho, žes tu se mnou byla od úplného začátku a nebýt tvé podpory, nevím, jestli bych vůbec tyhle 3. blogové narozeniny teď slavila. Lidé říkají, že blog je ztráta času, ale pro mě není. Protože blog mi dal mnohé, hlavně spoustu přátel, které bych jinak neznala, spoustu lidí, na kterých mi skutečně záleží a jsem díky tomu, že jsem vás mohla poznat, vděčná za každou minutu strávenou psaní článků nebo děláním designu nebo ukládáním fotek, protože se to vyplatilo. A neměnila bych, za nic na světě. Už se opět dostáváme do té sentimentální části, takže už tenhle článek raději ukončím.


Ještě jednou vám všem moc děkuji a doufám, že se tu společně sejdeme i příští rok při oslavě 4. narozenin :)

Kristen & Sils Maria are nominated for 40th Annual César Awards

28. january 2015 at 15:11 | Angie. |  articles

Ahoj všichni, jak se máte? Dneska jsem měla další test. Z angličtiny. Myslím, že to snad bylo celkem v pohodě. Jak co... ale pořád není konec. V pátek mám ústní a v pondělí mám ještě jednu zkoušku. A pak už konec, konečně. Doufám teda, pokud všechno udělám. No nic. Už mě to fakt nebaví :/ Každopádně mám pro vás kromě fotek, které se mi už asi dvě hodiny nahrávají, jednu úžasnou zprávu. Byla jsem naštvaná, že ani letos to s těmi nominacemi na prestižní americké ceny nevyšlo, ale dneska mi zvedli náladu, když vyhlásili nominace na prestižní francouzskou cenu César. César Awards je jakýmsi francouzským ekvivalentem Oscarů, dá se říct, no a film Sils Maria získal nominace hned v několika kategorií. A naše drahá Kristen je nominovaná za nejlepší herečku ve vedlejší roli! Mám z toho neskutečnou radost, je to úžasné. Budu hrozně moc držet palce, doufám, že to všechno promění! Nebo alespoň něco :) Nebo alespoň Kristen :D A teď už tedy seznam všech kategorií, ve kterých získal tenhle film nominace:
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I was writing another test today. From English. I think, that it went well, but I can't be sure. Well, I have for you now one AMAZING news. Well, I was kind of pissed, that Kristen wasn't nominated for her role in Still Alice for any of those awards, but now there is one new nomination, for Sils Maria for César Awards. This movie was also nominated in some other categories. César Awards is the national film award of France and I am so happy for Kristen, that she was nominated this year. The 40th Annual César Awards ceremony will be on February 20, 2015 at the Théâtre du Châtelet in Paris.. It is kind of a French equivalent to the Oscars. Fingers crossed in all categories! HUGE CONGRATULATION! Here is list of all Sils Maria nominees:

Best Film
Love at First Fight
Eastern Boys
The Belier Family
Hippocrates
Saint Laurent
Sils Maria
Timbuktu

Celine Sciamma for Girlhood
Thomas Cailley for Love at First Fight
Robin Campillo for Eastern Boys
Thomas Lilti for Hippocrates
Bertrand Bonello for Saint Laurent
Olivier Assays for Sils Maria
Abderrahmane Sissako for Timbuktu

Juliette Binoche for Sils Maria
Marion Cotillard for Two Days, One Night
Catherine Deneuve for Dans la Cour
Emilie Dequenne for Not My Type
Adele Haenel for Love at First Fight
Sandrine Kiberlain for Elle l'Adore
Karin Viard for The Belier Family

Marianne Denicourt for Hippocrates
Claude Gensac for Lulu in the Nude
Izia Higelin for Samba
Charlotte Le Bon for Yves Saint Laurent
Kristen Stewart for Sils Maria

Best Original Screenplay
Thomas Cailley, Claude le Pape for Love at First Fight
Victoria Bedos, Stanislas Carre de Malberg, Eric Lartigau and Thomas Bidegain for The Belier Family
Thomas Lilti, Baya Kasmi, Julien Lilti, Pierre Chosson for Hippocrates
Oliver Assayas for Sils Maria
Abderrahmane Sissako and Kessen Tall for Timbuktu

La Belle et la Bête
Saint-Laurent
Yorick Le Saux, Sils Maria
Timbuktu
Yves Saint Laurent

Live! With Kelly and Michael (January 26, 2015)

27. january 2015 at 10:23 | Angie. |  videos
Úplně jsem na to zapomněla. Včera bylo 26. ledna, den, kdy měla být konečně vysílána epizoda talk show Live! s Kelly a tím, co už dlouho není Regis, který se prý jmenuje Michael, který byl předtočený během Kristeniného propagačního týdne v New Yorku. Jsem tak zmatená během zkouškového. Neuvědomuju si, co je za den, jaké je datum... včera jsem si celý den myslela, že je středa :D ani nevím proč. Ale zpět k věci. Já osobně Kelly a Michaela moc nemusím, moc jsem ten pořad nemusela, ani když tam byl ještě Regis, nepatří to k mým oblíbeným talk show, no ale tenhle rozhovor je moc pěkný. Zaprvé teda Kris vypadala naprosto úchvatně! Vážně nádherný outfit, hrozně moc jí to slušelo :) a ačkoliv jsem se zezačátku vztekala, že se Kris nechala ostříhat, musím říct, že jí to vážně hrozně sluší. Zadruhé je to tedy moc pěkný rozhovor. Kristen s sebou přinesla dvě rozkošné fotky malé Cole a mluví tam o ní, už jen proto stojí za to se na rozhovor podívat, protože Cole je vážně neskutečně roztomilý pejsek :) No a co tak dál říct... Kristen mluví o Still Alice, o práci s Julianne Moore... zezačátku říká, že hrozně ráda vaří a že je jedlík, a vypráví příhodu o tom, jak v hotelu potkala Antona Browna, což je kuchař, který má vlastní kulinářskou show a že z toho byla úplně hotová, až se jí její publicistka ptala, jestli se něco neděje, protože Ruth vůbec nevěděla, kdo ten chlap je. Kristen také říká, že teď si chce trochu oddechnout a že to všichni nafouknou v časopisech, ale že zkrátka teď maluje. A že se jí lidi ptají: "Takže teď jsi malířka?" Že to hrozně nafukují :D No a pak si pouští jeden klip ze Still Alice, který jsem vám sem už před nějakou dobou dávala, je to ta scéna u stolu, kdy se Lydia s Annou hádají.
* * * * * * * * *
I totally forgot about that. Yesterday was January 26, 2015, I am so confused by dates and what day is today and what day is tomorrow, I am still home or I am doing exams, no typical stereotype. I love my stereotypes :D I thought whole day yesterday, that it's Wednesday. Anyway, last week... or the week before, probably the week before, I am not sure, was filmed this interview during Kristen's propagation tour of Still Alice in New York. It was pre-taped and it went in the television just today. Interview is with Kelly and the one who's not Regis anymore. They say his name is Michael. I actually don't like Live! that much, I have other favorites, but it is very beautiful interview and Kristen looks there stunning! I love those two pictures of Cole, so cute, so fucking CUTE!


Gallery update 39.0: New photos with fan from Paris

26. january 2015 at 13:25 | Angie. |  gallery updates
Jo, no... Kristen je právě teď v Paříži... #ninjaskills #parisfashionweek... Pravděpodobně. Netušila jsem, že už je zas před náma týden módy v Paříži, ale nejspíš je. Anebo jde o něco s Chanelem, ale spíš ten fashion week. Objevily se nějaké fotky Kristen z letiště v Los Angeles, které jsem viděla, ale znáte mě, paparazzi nepřidávám, zato předávám informace, které mám. Takže bylo jasné, že Kris někam letěla, no nějak se pořádně nevědělo kam, tipovala se ta Paříž... no a teď to máme potvrzené, protože se z Paříže objevily dvě fotky s fanynkou, která na Kristen narazila. Kris se s ní ochotně vyfotila, dokonce se i objaly a ty fotky jsou vážně skvělé :) Víc vám o tom asi nepovím, protože jsem se zrovna vrátila ze zkoušky, kterou jsem nedala, takže jsem dost bez nálady. Ale musela jsem vás informovat o tom, že Ninja Kristen se zas jednou předvedla... :D
* * * * * * * * *
Yeah, well... Kristen is in Paris right now.. #ninjaskills #parisfashionweek Probably. I dodn't know it's time for it already, I just found some paparazzi pictures from LAX, Kristen was leaving LA... no one could be sure where exactly, but now we know, because I have for you two new photos with one fan who met Kristen in Paris. So, she's obviously there... which could mean something exciting is coming. I can't wait for that, but right now, I don't have actually mood for anything, because today is really bad day, so I won't talk about it more... I just want to say that Kristen looks really beautiful and she also hugged that fan of hers, which is really cute and I love these pictures.

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 38.9: Two portraits for AOL Build

23. january 2015 at 13:00 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já už vůbec nemám vůli se učit, jsem tak unavená. Rozhodla jsem se i, že dneska kašlu na práci... sice bych tam měla jít, protože potřebuju zjistit, jestli jsem tam neudělala nějakou chybu, ale není mi dobře, jsem utahaná a nemám sílu ani vstát z kanape. Přesto jsem se teda včera dozvěděla, že moje hodnoty ASLA klesly na hodnotu 540, což je furt 340 nad horní hranici, ale už je to o víc než 1000 míň, než jsem měla před trháním těch mandlí, což je super. No... musím se učit, protože v pondělí mám British History, kterou jsem odložila kvůli tomu, že minulý týden jsem se neučila :D Nemůžu udělat tu stejnou chybu:D Neměla bych teda. Každopádně nejsem zrovna v blogové náladě. Částečně i proto, že moje drahá a milovaná sestřička Clove se rozhodla skončit se svým blogem, tak jsem upadla do takové... trochu melancholie z toho, jak mě lidi, které z blogového světa znám, postupně opouštějí, přestože s Clove jsem v kontaktu i dál a nevím, co by se mělo stát, abych nebyla. Ale tak nějak mě to blogově trochu zasáhlo. Každopádně před chvílí jsem se nadchnula kvůli jedné novince o Sophie Turner, kterou můžete najít na mé Family site, pokud by vás to zajímalo... a tak jsem se chytla té nálady psát články, že napíšu aspoň jeden i sem. Jsou to dvě fotky z minulého úterý, kdy se Kristen a Julianne účastnily AOL Build, kde s nimi byl udělán rozhovor. No a v rámci toho byly vyfoceny i dva portréty. Respektive tři, ale na dvou, na kterých je Kristen. Moc se mi líbí, ale ne tolik jako ty pro USA Today. Ale sluší jim to tam oběma :)
* * * * * * * * *
Hello guys, how are you? I don't have will to study anymore, I am so tired. I've even decided not to go to work today, I can't even stand from the sofa, how tired I am. But I have to study. Because if I won't I have no chance to pass my Monday's oral exam from British History. Yeah, I post-poned it. I don't have mood for anything. Not even blog, so I am sorry I am not here much. I have for you one article today, just because I got excited about one news in Sophie Turner's acting career, which you can read on my other blog, so I kind of am in blogging mood for a second, but not very much. I have for you two photos from last week... Kristen and Julianne were guests in AOL Build and Gino Depinto took potraits of them. One just with Kristen and one also with Julianne. I don't like them as much as those for USA Today, but I love them :) Enjoy.

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 38.8: Portraits for USA Today

19. january 2015 at 21:17 | Angie. |  gallery updates
Rozhodla jsem se nakonec, že na tu dnešní zkoušku nepůjdu. Přihlásila jsem se až na příští tejden. Proč? Protože jsem prostě věděla, že to neumím dost na to, abych tam šla... Sotva jsem se na to o víkendu koukla a už včera jsem se vykákla na učení, protože už jsem byla rozhodnutá, že na to peču. Začala jsem si číst nějaké články na stránkách BBC, ale pak mi začal stávkovat počítač a já místo učení zálohovala data :D Myslím, že mě můj milý Johnny brzy opustí a odejde do křemíkového nebe... nebo alespoň k poslednímu křemíkovému soudu a tam se rozhodne, jestli ho táta opraví nebo ne, ale nechci riskovat, že přijdu o svoje dokumenty. No... ten design, co tu teď je, mě začíná dost rozčilovat. Jenže zároveň nechci, aby mě rozčiloval, protože mi trval asi 8 hodin. Doslova. Je pro mě fakt těžké přiznat, že už mě začíná štvát :D Ale nechci, nechci se ho vzdát, protože mi trval tak hrozně dlouho :D takže tu rozodně ještě nějakou chvíli pobude :D Ale... už mě začíná rozčilovat. No nic. Mám pro vás dneska dvě relativně nové fotky, které byly nafocené pro USA Today. Je k tomu i rozhovor, ale na ten se vrhnu až po zkouškovém, jestli vůbec. Je pár rozhovorů, které mi připadají zajímavější, na jednom z nich už jsem trochu začala dělat, tak uvidíme, kdy ho dodělám. Každopádně ty fotky jsou vážně skvělé, jak Kristen, tak Julianne to tam hrozně sluší a jsem za ně strašně ráda :) První společný photoshoot, aspoň myslím.
* * * * * * * * * *
I decided to move the today's exam. I know that I don't know enough things to pass that, because I kind of... well, I didn't study... yesterday at all, because I decided not to go, but last two days I barely looked at it. I started to read some articles two days ago, but then my computer started to mess up with me and I started to save documents I can't lose, because I am afraid, that my sweet Johnny is going to die soon. I am sure my dad would repare it, but I can't be sure he would be able to save my documents. So... It will be better that I won't go there tomorrow. Well... this design which is here now... it last me 8 hours to do it. Literally. It's very hard for me to admitt, that it starts to piss me off. Which is terrible, I don't want to change it, it took me sooooo long to do it. It will be here at least another few weeks, I just can't change it :D Anyway, I have for you two new photos. There is also an interview, but I don't really have time to translate it and I am already working on translating the one with Kristen for Elle, which is absolutely AMAZING. So I will translate this one maybe later after all exams, but I am not sure. These photos are for USA Today. They are with Julianne Moore and I love them so much, this is like the first photoshoot with these two and it's amazing :)

imagebam.com imagebam.com

RESULTS: 0.9 Do you know this movie?

19. january 2015 at 13:52 | Angie. |  Do you know this movie?
Ok, tak trochu jsem si myslela, že tohle kolo tu zůstane trochu dýl, ale Roxy mi vytřela zrak. Za což jí smekám, protože já sama bych možná nevěděla, z jakého filmu ta animace je, kdybych jí cíleně nehledala :D Tohle kolo bylo trochu těžší v tom, že tenhle film moc lidí většinou nevidělo. Ani já ne. Je dost starý, jeden z Kristeniných prvních a mě osobně nikdy příliš nelákal. Každopádně Roxy to odhadla dobře, takže mě td může požádat, o co bude chtít :D Co to znamená: To co bude chtít? To můžeš najít trochu konkretizované tady<<
* * * * * * *
Okay, I kind of thought that this round will be here for a long time, because the movie is not that known as some others. It is really old and I actually... I've never seen it. Yeah, I will admitt it, I actully did admitt it in my Kristen Stewart tag I wrote during Christmas holidays... So yeah, Roxy got it right, she's the only one who answered and the first one who answered it right, so now you can ask me for anything. You can find what anything means right here<<

So... what is its name? Yeah... it is Cold Creek Manor.
Takže... jak, že se jmenuje? Joo... je to Cold Creek Manor.

0.9: Do you know this movie?

18. january 2015 at 18:24 | Angie. |  Do you know this movie?
Pracuju na něčem pro Susan Smith jako cenu za výhru v minulém kole... nechala to na mě :D tak něco vymýšlím a dělám na tom, ale jak je zkouškové, tak na to nemám moc čas, takže to ještě chvilku potrvá, tak doufám, že se nezlobíš. Ale nezapomněla jsem na to, něčeho se dočkáš :D Každopádně jsem před nějakou docela dlouhou dobou slíbila další kolo... pak jsem to trochu zazdila, protože toho bylo k přidání najednou nějak hrozně moc a tak jsem se na to vykašlala a raději přidávala něco jiného. Ale teď už pro vás to nové kolo mám. Takže klasicky, o co jde? Pod textem je animace z jednoho z filmů, který Kristen natočila a vaším úkolem je uhádnout, z jakého filmu ta animace je. Tohle kolo patří myslím k těm těžším, takže jsem zvědavá, jestli to uhodnete, ale věřím, že někdo ano :) Kdo odpoví správně do komentářů jako první, může si potom říct o cokoliv. Co znamená cokoliv? To si můžete přečíst tady<<.
* * * * * * * * *
I work on something for Susan, because she was the first one in the last round, but during these weeks of exams I don't have much time for it, but I didn't forgot about that, don't be afraid, I am working on something :D But I promised another round like two weeks ago or I don't know how long it is :D Sorry, there were so many things to publish that I didn't have time to do another round. I have it for you know. So... what's the point? Down there is one animation from one of Kristen's movies and you, my dear visitors and friends, are supposed to guess, from which movie it is. I think that this one is kind of hard, so I am really curious, who is going to get it right. Best of luck. Who is going to answer in comments as a first one can then ask me for anything. You can find what means anything right here<<.

So, the question is obvious... Do you know this movie? What is its name?
Takže, ta otázka je jasná. Znáte tenhle film? Jak se jmenuje?

New 'Still Alice' Clip - "Genetics"

17. january 2015 at 20:54 | Angie.
Nejdřív bych chtěla říct, že vážně nemám tušení, proč vypouštějí skoro celý film v podobě klipů na internet. Tohle už je asi 10. klip, kterej pustili a vážně to nechápu. Nestěžuju si, ale nechápu to. Druhá věc... tenhle klip je velmi, velmi emotivní, je to scéna, ve které Alice říká svým dětem, že má Alzheimerovu chorobu a je to velmi smutná scéna, takže na vlastní nebezpečí. Rozbrečela mě nejen poprvé, když jsem ji viděla přímo ve filmu, ale i teď, když jsem se na ni opakovaně koukala kvůli českému překladu (který je v celém článku, skoro komplet). Jen chci, abyste si tohle uvědomili, než si ten klip pustíte, pokud si ho pustíte, protože je to fakt smutná scéna, která skoro až láme srdce, tak já jen... abyste neřekli, že jsem vás nevarovala :D
* * * * * * * *
First of all, I have no idea why are they giving us almost whole movie... this is like... 10th clip they published from the movie and I actually don't get it. Second thing is, that this one is really, really emotional, it's really sad, it's the scene where Alice is telling her kids that she has Alzheimer's desease, so on your own danger. This scene made me cry for the first time, when I've seen the movie, but it also made me cry right now, when I was watching it to translate it. It's really, really emotional and I love it, it's great scene, but very sad. So think of that before you watch it.


On 'Late Night with Seth Meyers'

16. january 2015 at 13:44 | Angie. |  videos
Tohle je trochu trapas. Byla jsem tak nadšená, že Kristen bude u Setha Meyerse v jeho Late Night a pak jsem na to zapomněla :D Byla tam včera, takže mám pro vás už i video. Dokonce ve skvělé kvalitě z Dailymotion, jsem tak ráda, že blog dailymotion zvládá :D Budu se muset učit. Po obědě jdu do práce a pak se budu muset učit,t akže tu dneska už asi nebudu, možná později večer. Moje dnešní učení bude o sledování dokumentů o Britský historii, zejtra je budu dokoukávat a číst články a v neděli se budu učit vyloženě to, co jsme si říkali na přednáškách. Abych to zkrátila, je toho vážně hodně, takže si myslím, že tu o víkendu moc nebudu. Ten předmět mě vážně bavil, ale je toho dost a je to ústní, takže z toho mám fakt nervy. Ale zpět k Sethu Meyersovi a ke Kris. Hrozně moc jí to slušelo, vypadala krásně, strašně se mi líbí hlavně ty její botky, ty jsou perfektní :) Ten rozhovor je sám o sobě super. Teda, mně se líbí. Má kolem 7 minut. Kris samozřejmě mluví o Still Alice, o tom, že z každé role má trochu strach, ale mluví o práci s tím castem, který měli. Seth se jí ptal, jestli si někdy říkají po natočení scény: "We nailed it!" tedy "Fakt se nám to povedlo!" A Kris odpovídá, že rozhodně ano. Ptá se jí pak, jestli Julianne znala už před tím, jestli už s ní pracovala, tak odpovídá, že dělala s jejím manželem a tudíž už se znali. Mluví o tom, že to bylo snadné s ní pracovat, když už se znali. Že jí potkává na různých akcích a ona ji vždycky zdraví: "Ahoj zlato". Samozřejmě nezapomene říct, že je boží, že je jedním z nejskvělejších lidí, které zná. Potom také mluví o Alecu Baldwinovi. Nejdřív si dělají trochu legraci, ale Kristen pak říká, že je skvělý a že jí moc pomohl v některých momentech natáčení. Potom také říká něco ve smyslu, že Alec je asi úplně nejdál od toho, když se řekne zlo, protože je vážně hrozně milý, vtipný a příjemný a pro ostatní. Seth potom říká, že někde četl, že po skončení toho filmu udělala pár drastických změn, ostříhala si vlasy, nechala se tetovat... My víme, že ty vlasy byly kvůli Equals, ale Kris potvrzuje, že když skončí nějaký film a najednou už nemá být tou postavou, že potřebuje získat odstup a zase si uvědomit, že to tělo patří jí a že to tak má po každém filmu. Potom se jí Seth ptá, co udělala po tomhle filmu. A Kristen na to z legrace říká: "Já nevím. Do toho ti nic není." :D To mě pobavilo :D Pak ho teda ujišťuje, že to nemyslela zle. Ptá se jí, jestli ji rodiče podporovali, když se rozhodla, že chce být herečkou a ona říká, že ano, že byli skvělí, že tím, jak byli v tom businessu, že jí v tom pomáhali a že její máma jí vodila na castingy a tak. Vznáší pochybnost, jestli by se stala herečkou, kdyby nezačala hrát už kolem těch devíti let, ale třeba ve čtrnácti, že už by to bylo pro ni asi těžší. Seth se jí pak ptá na Twilight. Kris říká, že už o tom tolik nepřemýšlí, říká, že to rozhodně není tak, že by si vybírala menší indie filmy proto, aby se od toho distancovala, ale že je to prostě přirozený sled věcí, že pořádně neví, co dělá, prostě dost impulzivně vstupuje do nových projektů tak, jak přijdou. "Takže Twilight prostě přišlo a pořád se na to dívám jako na něco, co způsobilo, kým jsem teď. Rozhodně se od toho nechci distancovat, jen se snažím zapojovat do cool věcí."
* * * * * * * * *
This is embarassing. I was so excited that Kristen is going to be on 'Late Night' with Seth Meyers yesterday and then I totally forgot about it. I have for you now the video from it and after some time also photos. I have to study today, it is very important to me to make this subject, because I really loved it and I want to pass that, so I won't be here this weekend. Well, probably, I can't say that for sure, but I really want to study. Anyway, I have to go to work after lunch and then I will study, so I won't be here today, maybe in the evening with those photos, I'll see. This interview is really great. I think it's her first time on Seth Meyer's show and I really enjoyed that. I love that part when he asks her, what she's going to do next and she says (as a joke): "I don't know... it's none of your business." By the way, she looked really, really beautiful, I love her outfit so much. And those shoes! Oh my god, AWESOME <3

 


'Still Alice' - Another new clip: "You Want to Make My Choices"

15. january 2015 at 21:11 | Angie. |  Still Alice articles
Jen abych tu měla všechno, co je trochu staršího data. Objevil se nový klip ze Still Alice, za chvíli už nám vypustí celý snímek na net, to snad ani není možný... Dobře, na netu už dávno je, takže je to asi dost fuk :D Každopádně je to scéna skoro ze začátku filmu, kdy se Alice s Lydií hádají v restauraci, nebo mají spíš výměnu názorů ohledně toho, jak by měl Lydiin život vypadat a jakým směrem by se měl ubírat. Představují nám tady tak trochu ten jejich vztah a moc se mi ta scéna líbí. No je to z filmu, takže je to vlastně spoileroidního typu, takže na vlastní nebezpečí :D Překlad je v celém článku.
* * * * * * * *
Just to have everything here, I have for you another new clip from Still Alice, which was published few days ago, but I forgot about it. Just remembered whan I've seen that interview for The Today Show. It's a scene from almost the beggining of the movie, a chat between Alice and Lydia in the restaurant, where we see that these two have different points of view to how should Lydia's life look like. Very beautiful, I love it so much. Translation in the full article.


Gallery update 38.7: 'Still Alice' New York Screening + After party

15. january 2015 at 19:46 | Angie. |  gallery updates
Myslím, že tenhle článek bude prozatím poslední, potřebuju pauzu... chvíli si budu číst nebo něco. Ale mám pro vás ještě jeden článek, než půjdu dělat něco jiného. Dva další připravené, ale nevím, jestli je zveřejním ještě dneska nebo až později. Před chvílí jsem zjistila, že kromě těch dvou rozhovorů, které šly online v úterý, se Kristen stavila i v show Live! s Kelly a tím chlapem, co už dlouho není Regis. Žádné zprávy na twitteru, žádné fan fotky, žádná fan videa, nic, prostě nic, akorát zmínka v rozhovoru s Julianne Moore, která tam byla o den později. Je tam zmíněno, že se tam Kris dřív toho týdne objevila, ale video ještě venku není, tak já nevím. Máme teda jednu fotku z natáčení toho dílu, ale asi budeme muset prostě počkat :D Každopádně zas ninja, zblázním se z ní :D No, 13. ledna byl vážně hodně náročnej den. Večer totiž kromě všeho bylo ještě promítání filmu Still Alice a poté ještě after party, takže samozřejmě milion fotek, opět :D Dobře, jen 84 :D Kristen to tam moc slušelo. Hrozně se mi líbí ten účes a líčení a tak, no moc se mi nelíbí ty šaty. Překvapivě to není Chanel, i když jsem na první pohled trochu myslela, že bude. Jsou to šaty od Roksanda a jsou takové zvláštní. Kris sluší, to jo, ale nemít je Kristen, tak mě asi nenapadne o nich uvažovat jako o pěkných šatech :D Mají pár světlých bodů, ale jako celek se mi zkrátka nelíbí. Ale oceňuji, že to nebyla zase přehlídka Chanelu no :D Na afterparty se Kris samozřejmě převlékla a ty fotky jsou z většiny s Kate Bosworth. Pár jich je i s Washem. Každopádně jsou skvělé :)
* * * * * * * * * *
I feel like this is the last one for now, I need to take a break and just read for a little bit or something. But I have for you one more article. Two more prepared, I will publish them later, maybe even today, but later. I just found out that Kristen was also on Live! with Kelly and that guy who's not Regis anymore... I had no idea! She should be there on January 13, but no video from that yet... but the one with Julianne, who was there a day ago, is already online, so it's pretty weird. But there is a photo from that, so she had to be there, I just don't understand... no twitter messages, no fan videos, no fan pictures, this is really, really weird. We will probably have to wait and we will see. Well, on January 13, except from those two interviews I already wrote about there was a 'Still Alice' screening in New York and after party. I love these photos, I love her hairstyle. I don't really like the dress... it's not Chanel again, surprise! It's Roksanda dress, interesting, but I don't very like it. But she looks gorgeous :) She changed her clouth for the after party and she seems more comfy in that, I guess, I love these photos :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On The Today Show (January 15, 2015)

15. january 2015 at 19:04 | Angie. |  videos
Dooobře, jak jsem slíbila, mám pro vás to video. Kristen byla 15. ledna 2015, tedy dneska, v The Today Show. Chtěla jsem o tom napsat trochu víc, než nakonec asi napíšu, ale doplním to později. Chtěla jsem si to totiž pustit znovu, ale začal mi zase blbnout youtube, poslední dobou mi ten počítač nějak blbne, takže si to pustit nemůžu :D Každopádně vy si to pustit můžete, takže to rozhodně i udělejte :) Kristen to moc slušelo, no o tom jsem už mluvila. Přišlo mi, že byla celkem uvolněná, všichni víme, jak na tom je s těmahle promo věcma, rozhovorama a tiskem a tak. Ale přišlo mi, že tam byla vcelku v pohodě. No, to video je takové... asi do půlky je posunutý zvuk, takže Kristen hejbe pusou, ale zvuk vychází o trošku později. V druhé už to funguje dobře, no každopádně doufám, že se objeví nějaké trochu kvalitnější video. Ten rozhovor se mi moc líbí, je vážně pěkný :) Kristen tam mluví o své postavě Lydie, že je vlastně takovou černou ovcí, v tom souhlasí s tím moderátorem, ale vysvětluje tam víc tu její osobnost a ten vývoj její postavy a vztahu Alice a Lydie, mluví taky o Julianne a moc se mi líbí, když tam říká něco ve smyslu jako: To byste musel být sociopat, abyste neměl skutečný prožitek s Julianne okolo... Hrozně se mi líbí, jak o sobě mluví, jak vážně dávají najevo, že si sedly a mají se rády a že se mezi nimi skutečně vytvořil krásný vztah :) Kristen je pak otázána na její vztah k tisku a těmhle promo akcím, jestli je pravda, že to moc nemusí... a ona to potvrzuje s tím, že když byla do toho velkého světa slávy vržená, byla hodně mladá, bylo jí 17 a pořádně ani nevěděla, jak se v tomhle chodí. Říká, že je ve skutečnosti dost uzavřený člověk, že není jako mnoho herců nějaký bavič nebo tak a že nikdy moc neuměla prodávat ty filmy, že má radši ten proces, kdy se natáčí. Taky říká, že má pocit, že s každým nádechem se cítí víc uvolněně a v pohodě, když dělá nějaký rozhovor nebo tak, že se to těmi roky rozhodně hodle změnilo a zlepšilo, ale nikdy to asi nebude úplně ta její nejoblíbenější věc. Moderátor se jí potom ještě ptá, co dělá Kris aktuálně ve volném čase. Říká, že je doma v LA, chodí po venku a užívá si ten klid a zaměstnává se menšími osobními projekty (jako je třeba to její malování), aby nezlenivěla, ale že může chvilku trvat, než najde znovu nějaký další projekt, do kterého se bude chtít vrhnout po hlavě, takže je všechno otevřené. A taky se stará o svoje tři pejsky, dodává moderátor a Kris to odsouhlasí. Tohle je plus mínus celý ten rozhovor, tedy tak obecně, samozřejmě ne do detailů, a to bych potřebovala vidět to znovu, jestli se ten youtube probere, tak se na to ještě vrhnu, ale zatím doufám, že vám stačí tohle :) Pokud anglicky rozumíte aspoň trochu, rozhodně se koukněte, je to moc hezký rozhovor, i když není moc dlouhý :)
* * * * * * *
Okay, as I said, Kristen was on January 15, 2015, so today, on The Today Show. I wanted to write more about it, but youtube stopped work again, so I can't watch it one more time, I will try that later. First of all, Kristen looked really beautiful, like I said, and I feel like she's quite... quite comfortable. She kind of seems to be. Second, the sound is not exactly how it should be, so Kristen is actually talking but the sound comes later... it's fine from the half, around a half, but in the beggining it doesn't work properly. But I hope better video will be published. Kristen talks about her character of Lydia, about the relationship with Alice but also about Julianne. I love that part when she says that you would have to be a sociopath to not have a real connection to Julianne, which is so cute. Kristen is also asked about her job as an actress, if it's true that she doesn't really like these promotions and stuff, which she agrees, that she has never been confortable in selling something and that she was driven to this business really young at 17, so she didn't really know how to do it... and that she's not a performer like most of the actors, that she's actually really internal person. And if you are reading this article in English, you probably understand English, so I will talk less and just tell you to enjoy this video:

Edit: Přidáno nové video, to už je v pořádku.


Gallery update 38.6: On The Today Show

15. january 2015 at 17:22 | Angie. |  gallery updates
Bože, udělala jsem to! Udělala jsem fonetiku! Bylo to strašný, já byla strašný, ale mám to! Za tři... ale mám to. Fakt je mi to u prdele, že mám trojku, vážně jo, já jsem hlavně šťastná, že jsem to dala :D A mám volný den! Teda vlastně půl dne. Děkuju Dagdovi nebo já nevím komu :D To je taková úleva! Mám další ústní zkoušku v pondělí, ale dneska už se učit fakt nebudu, potřebuju si dát pauzu. Zítra možná půjdu na Love, Rosie, už se na to těším. Ale těžko říct, možná na to dojde až příští tejden, uvidíme. Miluju Lily Collins, je vážně skvělá. Jeden čas jsem dokonce uvažovala mít blog i o ní. Nakonec jsem to ale zavrhla, protože dva blogy o tak vytížených herečkách bych fakt nezvládla, stačí mi tenhle a sem tam bokovka s tim o Sophie :D Zítra bude mimochodem vysílanej oficiální trailer na 5. sérii Game of Thrones, tak jsem hooodně zvědavá. Doufám, že to zveřejní i online a ne jenom v tom IMAXU. Ale to odbočuju. Taky zbožňuju Sama Claflina, ale to je asi každým jasný :D No nic, protože mám ČAS, mám pro vás dneska pár článků. Ještě nevím, kolik jich stihnu, protože se rozkecávám a koukám při tom na telku :D Ale mám jich asi 5 předpřipravených, tak uvidíme. Kristen měla tenhle tejden vážně hodně náročný týden. Což se dalo čekat :D Když já nemám čas, tak Kristen lítá všude možně, klasika :D Dneska byla v The Today Show a jsou z toho i nějaké fotky. A ty fotky mám pro vás právě teď. Video už je taky na světě, i když ne zrovna v extra kvalitě, ale je to moc hezký rozhovor a zveřejním ho hned po tomhle článku. Trochu se v něm chci ještě pošťourat. Každopádně Kristen to neskutečně slušelo, vypadala naprosto skvěle :) zase ten její styl, miluju ho. Tedy, takhle, její styl do talk show a na rozhovory, košile, kalhoty, moc pěkně sladěné, fakt se mi to líbilo :) a docela by mě zajímal příběh, který je za tím visacím zámkem, který teď všude nosí :D No, každopádně... Julianne Moore byla podle očekávání nominována na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon, takže jí neskutečně moc gratuluju, rozhodně si to zaslouží :) Trochu mě mrzí, že to Kris letos nevyšlo, měla vážně hodně silný rok plný hodně silných hereckých výkonů, ale tak nějak jsem to i trochu očekávala, že pro Akademii to nebude dost, i proto, že letos bylo vážně hodně velkých filmů, které si zaslouží pozornost a které byli nominovány. Ale Kris má před sebou obrovskou kariéru a všichni víme, že jednou to vyjde, jsem si jistá :) Zatím si užijte fotky, já se jdu šťourat v rozhovoru :D
* * * * * * * * *
God, I made it. I made phonetics! It was terrible, I was terrible, but I have it... 3, but I have it, I don't really care about the grade, I am so glad I made it. And I have a FREE DAY! Oh my dear Dagda, that's so relief. I have another oral exam on Monday, but I won't learn today. I won't study, today I have a break. Yesterday I'll go to Love, Rosie, maybe. With Lily Collins and Sam Claflin. I really like Lily Collins, she's great and I LOVE Sam Claflin, obviously... :D I actually considered blog about Lily few months ago, maybe it's more than a year, I am not sure. That time I've seen The Mortal Instruments. But you know... my ultimate love is Kristen, so I decided not to have another blog, it would be too much. Anyway, I have for you today some articles, because I have TIME for them. Actually... three or four of them, maybe even five, but I am not sure if I will publish everything. Kristen had a really busy week, really busy one, and she was today on The Today Show. It's already on the internet, not really good quality, but it's on youtube and I will publish it right after this article. Kristen looked really cute, I love that outfit so much, just so cool, it's so Kristen... well, it's so Kristen's style for TV talk-shows :D And I love that. I would like to hear more about that necklace she wears now everywhere. 11 photos in the gallery, I love especially the fourth one here in update (the last in the gallery) with Wrangler (that's the dog). So CUTE! By the way, Julianne Moore was nominated for an Academy Award for a Best Actress for Still Alice. Congratulation! I am kind of dissapointed that it didn't work out for Kristen this year, because this was a really strong year for her, but she was amazing in all those three movies that came out last year and I am really, really proud of her. she has so much time to reach an Oscar nomination and we all know that it's going to happen one day. Enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Clouds of Sils Maria' 2nd Official Trailer

14. january 2015 at 21:52 | Angie. |  clouds of sils maria trailers
Jen vážně hodně rychle. Mám pauzu od učení... kterou mám tak nějak celý den. Jsem hrozně unavená a nejsem schopná se vůbec soustředit, protože jsou to strašný sračky a je mi z toho do breku, protože mám zápisky od kámoše, který nemůžu přečíst a tak jsem to vzdala a jsem fakt nasraná. Každopádně jsem si koupila Shock a chystám se na nočku, takže uvidíme no, snad to nějak dám a když ne, tak se zas tolik nestane, holt si to zopáknu. Tohle není VŠE. Jinak teda mám pro vás jen tak narychlo nový trailer k filmu Clouds of Sils Maria, který se dnes objevil. Je tam hodně scén, které byly v tom starém, ale některé jsou trochu prodloužené a pár jich je tam úplně nových, takže se rozhodně koukněte. Film jde k nám do kin 29. ledna a já se na to vážně hodně těším. Sice jsem ten film už viděla, ale chci ho rozhodně vidět znovu. Byl vážně skvělý a k tomu na něj chce jít mamina, takže rozhodně razim. No... trailer je super, ale na překlad nemám čas, takže ten přidám když tak zítra, jestli si najdu chvíli času. Zatím se mějte.
* * * * * * * * *
Just really really fast. I have a break from studying... I actually has got this break whole day... kind of... I am preparing for a night studies. Have some energy drink and I will see what's gonna happen. I have an important exam tomorrow, but I can do it another time if I won't pass that, so it's not that huuuge disaster, I would just... I would like to do it tomorrow, but I am so tired, I can't focus on studying. Anyway, I have for you new trailer to Clouds of Sils Maria movie. It's longer than the previous one and some new scenes are there. Sils Maria premieres in our cinemas on January 29, so in two weeks and I can't wait for that! I've already seen that, but I will deffinitelly go one more time, not just because my mom wants to see it, but especially because I need to see it one more time. The trailer is great. I will add translation later when I have time.


Gallery update 38.5: On the 'AOL BUILD'

13. january 2015 at 22:01 | Angie. |  gallery updates
Dneska ještě jednou ahoj. Ale už naposledy. Ještě se na tu fonetiku přece jen kouknu, jsem dost posraná :D Nelajsnu si to nechat to jen na zítra a na čtvrtek ráno, jsem z toho moc podělaná. Asi zejtra pojedu nočku:D Dlouho jsem si žádnou neloupla, zítra to holt budu muset risknout. Zítra mám taky ještě jednu zkoušku, ale ta bude v klidu. Doufám. Zatím bylo všechno docela v pohodě, ale to nejhorší mě teprv čeká. I am shitting my pants. Jak by řekla Kristen :D No, ty fotky, které pro vás teď mám nejsou z rozhovoru pro HuffPost, ale z toho druhého, který hned následoval. Video ještě nemám a na vlastní článek není čas, ale kouknout se na něj můžete. Odkaz je nahoře v horním boxu hned pod záhlavím. Já o něm zítra... no dobře, spíš ve čtvrtek napíšu, ale teď už to fakt nedávám :D Byla jsem naprosto nadšená z toho, jak Kris vypadala. Ne vážně, neskutečně jí to slušelo, vypadala naprosto nádherně. Ty šaty byly perfektní! Ony to vlastně nejsou šaty, není to spojené, je to top a sukně, ale vypadá to jako šaty a i tomu tak nadávají v originále. Podstatné je, že jsou krásné a hrozně Kris slušely, strašně se mi líbí ta barva a barevná kombinace proužků, žlutá, Kristenina oblíbená barva, konečně taky jednou :D Každopádně ty šaty se jmenují Torn a jsou od Ronny Kobo (nevím, jak se to skloňuje... od Ronyho Koba? :D Asi...). To je to, o čem mluvím! Nejsou od Chanelu! Díky bohu! Já jsem nadšená z toho, že Kristen je tváří Chanelu a tak, ale prostě už mě unavovalo psát do článků, že je to Chanel. Už začalo bejt jasný, že je to Chanel. A najednou to není Chanel! Což je prostě perfektní :D Účes taky krásný, make-up super, botky nádherné, no z šatů jsem uchvácená :) a pak se mi taky hrozně líbí ten visací zámek, zámek visací, co má na krku :D Víc fotek v galerii, tak se na ně mrkněte :)
* * * * * * * * *
Once again. But I am done for today. I will study a little bit, I just decided, I can't leave it just for tomorrow, I am shitting my pants :D Kristen's quote used on purpose. Anyway, I have for you some photos. These photos are from the other interview, but I don't have the video yet. Well, you can watch it, the link is up there ↑ Right under the heading. These photos are from AOL BUILD interview. Kristen looked absolutely gorgeous, absolutely amazing, oh my god, I love her outfit!!! <3 I am in love with that complet. It's not a dress, I thought it is, but it's not, it's a top and a skirt. But it's called dress, it's dress Torn by Ronny Kobo. Ladies and gentleman, she didn't wear Chanel! Thanks GOD! Jesus. I love that she's face of Chanel and I love dresses she choses to wear by Chanel, but I am so happy she changed it and already once had something different. And it's so beautiful outfit, I love it! Blue and yellow and white, really, really nice. And I love that necklace<3 Enjoy photos, more in the gallery, so check out.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview for The 'HuffPost Live' with Kristen and Julianne Moore

13. january 2015 at 21:20 | Angie. |  videos
Ok. Už se nejsem schopná učit. Asi to prostě risknu a nechám to na zítra a na čtvrteční ráno. Už mám 15 kreditů, s tím, že zítra ještě získám další 3, protože si věřím, že nebudu mít problém udělat zápočet ze základů českého znakového jazyka, protože mě to baví a tak... Každopádně mi ještě zbývá 18, zítra už jen 15, takže budu za polovinou, což je pozitivní. Negativní je, že to nejhorší mě teprve čeká. A to právě ve čtvrtek, pak v pondělí a pak zase ve čtvrtek. A potom další středu. Na to budu mít teda alespoň týden, takže to snad nebude tak hrozné. Pořád ještě bojuju sama se sebou, jestli se nemám odhlásit z té čtvrteční zkoušky a dát si ji až na únor, ale zase už to chci mít za sebou a holt to teda alespoň zkusím. Jenže je to ústní zkouška a vážně se toho hodně bojím. Tak uvidíme, uvidíme jak to dopadne. Snad dobře. Ale mám strach, celkem logicky. Ústní zkoušky jsou pro mě vždycky nejhorší. Každopádně jsem nějaká vyšťavená dneska... a vystreslá. No nic, koukala jsem se online na ten rozhovor s HuffPost live, o kterém jsem vám psala před pár dny. A hned potom byl ještě jeden ve stejném studiu, nejspíš, když to stihly za 5 minut, pro AOL BUILD, ale o tom až později. Já o tom ale vůbec netušila, až díky Ajjince se mi to podařilo spustit :D No nic. Každopádně ten rozhovor pro HuffPost. Mrzelo mě, že nebyl trochu delší.. ale co mi přišlo hrozně cute bylo, když ještě nezačalo vysílání, ale byly tam záběry na ty přípravy :D Pětkrát prostě přišli upravit mikrofon, dopudrovat a dočesat Julianne, přišlo mi to takové až trošku absurdní, jak jí rovnali pěšinku, ale to je holt součást tohohle bussinesu. O čemž mimochodem mluví i Kristen v tom rozhovoru, kdy se jí zeptá ta reportérka na to, že slyšela, že se chystá na pauzu od herectví a ona to uvedla na pravou míru, že se akorát někde zmínila, že si teď chvíli oddechne a hned z toho udělali aféru, že odchází z Hollywoodu, stejně jako hned psali, že z ní bude umělkyně, když se zmínila, že maluje v garáži :D Zároveň ale dodává, že to chápe, že je to prostě svym způsobem taky zábavní průmysl a že si myslí, že lidi to ví a ten odstup mají. Je jasné, že hlavním člověkem, který v tom rozhovoru mluví, je Julianne, protože zrovna vyhrála Zlatý Glóbus a je hlavní hvězda filmu, ale i Kris má spoustu hezkých momentů. Hrozně moc se mi líbí, jak mluví o Julianne, říká tam, že Julianne je prostě perfektní a ono je to vždycky takové roztomilé, jak si dávají vzájemně najevo, že se mají vážně rády. Julianne pak vypráví o tom, že se znali už hrozně dlouho a jak bylo skvělé, že spolu mohly teď točit ten film, mluví tam o tom, že pro Kris nebylo tak těžké tak nějak zahrát ten vztah matky a dcery, protože si s Julianne opravdu sedly... a abych pravdu řekla, tak se mi trochu motají ty dva rozhovory, ale nemám čas se na ně podívat znovu teď, takže až si trochu najdu, tak vám přidám i nějaké další úryvky z toho rozhovoru. Každopádně je vážně moc hezký. Jen dvě poznámky na závěr. 1. Kdyby Kris neměla ruce, tak je vážně v loji :D Ona je prostě nemůže nechat v klidu :D 2. Vypadala naprosto překrásně, ale o tom outfitu se ještě zmíním u fotek, mám k němu hodně co říct, a zjistíte i proč :D Moje nadšení je neskutečné :D
* * * * * * * * *
Okay. I am not able to study today anymore. I will risk it and leave it for tomorrow and for Thor'sday morning. I have already 15 credits, that's great... another 18 to go, but it's still great. I passed that exam I thought I had no chance to pass last week, I just found out, so I am really happy about that. It's great. I am afraid of the one in Thursday, because that's oral exam and I am usually more scared of oral exams... I think I will throw up. Anyway, I watched that interview I talked about few days ago, online... and it was already published on Dailymotion, so I have it for you. It's an interview that was like three and half hours ago with HuffPost Live and I totally loved it. I was kind of sorry that it was so short but there was another live interview right after that and I will write about it later. Right now about this one. Well, Julianne Moore was the one who speaked the most, because she's the main star, she just won a Golden Globe and you know... but Kristen has some really great moments there. I will talk about her outfit later with photos, I just have to say that she looked really, really gorgeous. There is another event today, the press conference, which is actually RIGHT NOW and I can't wait to see photos and videos from there. And Hunter is not there :'( He should be...:( But enjoy this video, about the conference later.

 


Edit 22:36: I have one cute picture for you, I can't keep it for myself, I need to share that! || Mám pro vás ještě narychlo jednu fotku, je hrozně nádherná, nemůžu si ji nechat pro sebe.


Gallery update 38.4: Stella McCartney's Autumn 2015 Presentation

13. january 2015 at 10:24 | Angie. |  gallery updates
Okej, tohle začíná být až směšný. Nemám čas, vážně nemám, rozhodně ne na ukládání fotek... měla bych se učit, jen učit... ale to očividně nedělám... Ale to bych se asi zcvokla, kdybych se nonstop jen učila, musím si dávat pauzy. Původně jsem myslela, že ty pauzy budou na jídlo a na Big Bang Theory, ale tak holt budou i částečně na blog. Kristen je vážně ninja, nebo já nevím, jak tehle týden jinak přežije. Má tenhle týden v plánu tolik akcí, ale to ji nezastavilo, aby si hned ten den, co dorazila do New Yorku, vyrazila na prezentaci nové kolekce na podzim 2015 od její kamarádky Stelly McCartney. Kristen to tam moc slušelo, je super, že takhle šla podpořit svou kamarádku :) a je super, že jí tam taky vyfotili :D První akce roku 2015. Yahoo. Každopádně se mi teda vůbec nelíbí ty boty, které má Kris na nohách, ale jinak jsou to super fotky. Já už musím jít skládat zkoušku, jsem z toho trochu na nervy, ale tak co se dá dělat. Mějte se famfárově.
* * * * * * * * *
Okay... this is being riddiculous. I don't have time, especially not for saving pictures, I should study, just study... but I am not doing that, obviously.. I would get mad, if I didn't take some breaks... but I didn't expect that. Kristen just arrived in New York City yesterday (or maybe on Sunday, I am not sure) and right after she went to one event. She has enough other things to do this week... really busy week, milion appearances, but it didn't stop her from visiting her friend's Stella McCartney's Presentation yesterday. What to say? She looked gorgeous and it's great from her that she went there to support her. I didn't like the shoes she had at all, but she still looks gorgeous. Enjoy photos, I am going to pass my exam right now. Well, I hope so.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 38.3: Je suis Charlie

12. january 2015 at 12:54 | Angie.
Řekla jsem vám někdy, že ty obrázky no picture jsem ukradla? No... vlastně jsem je neukradla, jen jsem je převzala :D Používaly jsme je na společném blogu, který jsme měly s kamarádkou Siusen, který ale zkrachoval poměrně dost rychle, protože to úplně nebylo to pravé ořechové... a bylo to v době, kdy jsem začínala s tímhle blogem a ten preview jsem si vypůjčila, Sius o tom věděla, nějak to neřešila, nebo mi aspoň nikdy nic neřekla... a já si je půjčila jen jakoby... na dobu neurčitou, než udělám vlastní, tehdy jsem totiž měla photoshop jen u bratra na počítači, takže jsem se tam dostala jen málokdy... a nakonec jsem byla tak líná, že mi zůstaly až doteď :D No nic. Hned ani ne den po tom, co jsem napsala článek o tom, jak hrozně nebudu mít čas, mám pro vás další článek :D Tohle jsem ale zkrátka přidat musela. Hned potom se zas vracím k učení, ale než to udělám, tak tohle zveřejním. Lidé se mě občas ptají, proč mám tolik ráda Kristen. Má to spoustu důvodů, o kterých jsem už mnohokrát mluvila, no jedním z těch důvodů je to, že Kris stojí za věcmi a podporuje věci, které mně samotné připadají důležité a zkrátka skvělé, když je někdo podporuje. The Figaro Bistro pořádalo setkání na podporu Francie, 8. ledna 2015, kvůli útokům teroristů, kvůli kterým zemřelo 17 lidí. 12 z nich při útoku na redakci časopisu Charlie Hebdo. Celým světem se potom začaly nést nápisy "Je Suis Charlie" na vyjádření podpory a toho, že cítíme s Francií a podporujeme svobodu slova a vyjadřování. Znamená to Já jsem Charlie. No a Kristen se na tomto setkání na vyjádření podpory Francii v tom bistru objevila a nechala se i vyfotit s nápisem "Je suis Charlie" a za to jí zkrátka miluju. Fotka je vážně skvělá a musíte uznat, že to jsem si nemohla nechat pro sebe jen kvůli učení na zkoušku. Jinak teda... včera se konaly Zlaté Glóby, které pro mě osobně byly trochu zklamáním, ale musím vám říct, že Julianne Moore vyhrála Zlatý Glóbus za její roli ve filmu Still Alice a já jsem z toho naprosto nadšená! Hrozně moc jí gratuluju, je to skvělé :) Jinak mě teda docela mrzí, že nevyhrál Ben Cumberbatch, ačkoliv Eddie Redmayne si to opravdu zaslouží a moc mu to přeju :) Taky si teda myslím, že to, že vyhrál Boyhood (Chlapectví), je trochu... no nevím, vyhrálo to kvůli tomu nápadu časosběrného snímku podle mého názoru, ne kvůli samotnému příběhu... Mě osobně ten film nenadchnul a myslím si, že tam byly filmy, které by si vyhrát zasloužili víc, ale tak... já v té porotě nejsem no a Američani maj taky jinou mentalitu no... :D Ale teď už tedy k té fotce..:
* * * * * * * * *
Did I ever told you that I actually stole these no preview pictures? Well, I didn't actually steel them, we used them on another blog that was closed very soon after opening, I had it with my friends and she made these pictures... and I just started to use them here, she knew about that, she didn't care, but I actually never said so... :D So I did now. I was often planning make some new ones, but I like these, Siusen made them really well... don't actually have reason to change them... maybe just for better feeling :D Anyway, right after writing an article about how I won't have time for blog I am here with another article :D Just day after. Well, not right after, few hours after, I studied and I will study after I write it, because I told myself to finish something. But I just had to publish this. Do you know, why I love Kristen? I have plenty of reasons... and this is one of them. Because she stands for so many good stuff I agree with. Like this one. The Figaro Bistro hosted a rally to support France after terrible terrorist's attacks in Paris. It's all around the world, those words: "Je suis Charlie", I am Charlie, well.. and Kristen was there at this rally. She was there, she let took a photo of herself with this quote and I love her for this, I love her for her support and just for who she is. By the way, Julianne Moore won a Golden Globe for her role of Alice in Still Alice. Huge congratulation, I am really happy about that, it's amazing. I am kind of disappointed by the other winners, I am happy for Eddie Redmayne, because he's an amazing actor, but I wished the award will win Benedict Cumberbatch. I am so happy for Golden Globes for Birdman movie, I am so sorry that Emma Stone didn't win the supporting role. And best movie is a huuuuge disappointment for me, because I feel like Boyhood is really overrated, I think that other movies would deserve to win more. Anyway, here is the picture:

ImageBam image upload