February 2015

Layout no. 20

28. february 2015 at 19:15 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
December 15, 2014 - February 28, 2015

20. design byl speciální. Především pro mě, ale vzhledem k tomu, že jsem to dost připomínala, tak asi víte, čím byl tak výjimečný, kromě toho, že se mi líbil :D Mluvila jsem hodně o tom, že udělat ho mi trvalo asi 8 hodin... A milovala jsem ho. Pořád ho miluj, ale... znáte mě. Když jednou začnu mluvit o novém designu, netrvá to moc dlouho a změním ho. Jako dneska. Nějak jsem nevěděla, co mám dělat... trochu jsem se nudila... a tak jsem si zapnula photoshop, že prostě něco zkusím. A tak jsem zkusila a něco vzniklo. To, co teď vidíte vzniklo. Trvalo mi to dýl, než obvykle. Mám asi trochu krizi, nějak jsem nebyla schopná s tím něco udělat. Musela jsem si s tím dost hrát, aby vzniklo něco, co se mi bude líbit, ale nakonec se to povedlo a tohle je výsledek. Opravdu jsem potřebovala změnu. Ten předchozí tu byl už moc dlouho a už mě začaly štvát ty vločky, když žádnej opravdovej sníh neni :D Byl tu víc, než dva měsíce a to je na mě dlouho. Kvůli času se sice ty prodlevy mezi změnama designu prodlužují, ale tohle je hodně dlouho i mezi těma, co tu byly dlouho :D Uvažovat o novém designu jsem začala přemýšlet už před pár týdny, ale to bylo zkouškové a nebyl čas, tak jsem to nějak překonala, ale dneska už přes to nejel vlak. Jakmile byl hotový a nastavila jsem ho na zkouškový blog... tak jsem věděla, že ho musím vyměnit... dřív, než ten předchozí začnu nesnášet. Byl speciální, byl 20., trval mi hodně dlouho a jsem na něj hodně hrdá, ale... ne tak, abych ho tu nechala ještě déle :D Tak doufám, že se vám ten nový líbí :) Je zas modrý, tak tak trochu, ale modrá je dobrá :D No dobře, je to spíš taková... modrošedá až šedá :D
* * * * * * * * *
Layout no. 20 was special. Especially for me, but I guess you've noticed too. I was talking about it a lot. It took me around 8 hours to make it and I love it, I love it so much, I still do, but... You know me. Once I start to talk about making new one, it doesn't take long.. and I really make it. Like today. I didn't know what to do. I did not have mood for anything... and I decide to try something. It took me longer than normally... not as long as the 20th one, but longer than usually and I thought that I will not finish it.. but I played with it a little... and this is the result. I really needed change. I loved that old one, but... it was here way too long. It was here for more than two months. I was talking about changing it few weeks ago for the first time, but that was the time of examination, so I didn't really have time or mood for doing something. I hope, that you like this new one. It's blue again, kind of... I couldn't help it. I actually wanted black-white-grey, but it wasn't working, I had to do something with that, so it's blue... but it's different blue than before. Blue is good. Hope you like it :)

New film project for Kristen!

28. february 2015 at 15:17 | Angie. |  articles

Zemřel Leonard Nimoy. Slyšeli jste o tom? Fanoušci Star Treku po celém světě truchlí za Spocka. A já tak trochu taky. Byl to úžasný člověk, měla jsem ho ráda. Sice jsem nikdy nebyla zrovna fanoušek Star Treku, toho seriálu, ale mám ráda ty nové filmy a i v těch se objevil. A tak nějak je vždycky smutné, když někdo umře, to je asi jasné. Tak možná jednou a naposledy... Žij dlouho a blaze. Jak to napsal na svůj twitter do poslední zprávy, kterou zveřejnil. Odpočívej v pokoji.

Ale o tom jsem nechtěla mluvit. Když jsem to ale zjistila, musela jsem o tom pár slov napsat. Ale zpět k tématu. Kristen v poslední době v rozhovorech říkala, že si teď dává trochu pauzu... no... a netrvalo tak dlouho a pauza je u konce. Četla jsem o tomhle už před nějakou dobou. Chtěla jsem o tom napsat, ale pak jsem si řekla, že počkám, než to bude potvrzené... no... a teď už to je potvrzené. Kristen se připojí k Lauře Dern (Wild, Hvězdy nám nepřály, Jurský park) a Michelle Williams (Můj týden s Marilyn, Prokletý ostrov, Blue Valentine) v indie dramatu, který je aktuálně známý jako Untitled Kelly Reichardt Project. Ten film napsala a i režíruje právě Kelly Reichardt (kdo by to řekl podle toho aktuálního názvu...:D) a měl by to být snímek, který se zaměřuje na osudy lidí v jednom menším městě v Montaně. Kristen by měla hrát mladou právničku z Boise jménem Beth, která vezme pozici učitelky na místě, které je od jejího domu vzdálené několik hodin. Přestože je z učení nervozí, je odhodlána dokázat sama sobě, že to zvládne. Brzy po té, co přijme tuto práci, naváže blízké přátelství s Jamie, místní ženou, která chodí do její třídy. Ve filmu mají dále hrát také James Le Gros (toho vůbec neznám) a Jared Harris (The Mortal Instruments: Město z kostí; Mad Men; Sherlock Holmes: Hra stínů).

Jak úžasné to je, hm? Myslím, že je to hodně skvělé. Jsem za ni tak hrozně ráda :) Jsem hrozně ráda, že se zase do něčeho zakousla a když jsem si přečetla o její postavě, jsem na to hooodně zvědavá. Natáčení by mělo začít velmi brzy. Konkrétněji už v pondělí, 2. března 2015 v Montaně. Tohle je zase jednou hodně Kristen style :D Nikdo pořádně nic neví a potvrdí se to dva dny před natáčením :D Ale tak což, stejně jsem nadšená:)
* * * * * * * * *

Gallery update 40.4: New BTS photo from Still Alice + Czech release date

27. february 2015 at 17:17 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ludiaaaa... Jak se máte? Omlouvám se, ale posledních pár dní jsem neměla moc čas. Musím vás ještě dneska oběhnout, protože to poslední dobou vážně hrozně flákám. Moc mě to mrzí, ale toho času je zkrátka stále míň a míň. A někdy je ho zase halda, ale mně se vůbec nechce dělat něco na blog, znáte to. Mít tři blogy, vysokou, práci a k tomu občas i náznak společenskýho života je náročný a dlouhodobě neudržitelný. Už teď je ten blog o Sophii dost neaktivní. Ale pořád ještě nejsem připravená se vzdát ani jednoho. Tohohle už tuplem ne. No nic. Píšu dnes kvůli dvěma věcem, které jsem se rozhodla dát do jednoho článku, protože spolu souvisí. Tou první věcí je to, že se konečně někdo pochlapil a rozhodl se chopit distribuce filmu Still Alice u nás! Film dostal český název, stejný, jako má kniha, podle které je film natočen, tedy Pořád jsem to já. Nevím, do jaké míry už je to oficiální, ale zdá se, že poměrně jo. Distribuce se chopil Falcon a ten uvede Still Alice v českých kinech od 16. dubna 2015! Já vím, je to daleko, ale zase ne tak daleko a je to úžasné, že budeme moc Kristen vidět na velkém plátně v dalším filmu! A rozhodně vám doporučuju si na tenhle film do kina zajít, pokud jste ho tedy už neviděli. Já určitě půjdu, i když už jsem ho viděla, protože tohle si nesmím nechat ujít :D Julianne v tom film byla úchvatná a Kristen taky. Čeští distributoři se rozhodli, že ten film možná stojí za to uvést, když za něj Julianne toho Oscara vyhrála, nebo nevím. Neřeším proč, řeším, že na to došlo :D A z toho mám radost. No... a tou druhou věcí je to, že se objevila jedna staronová fotka, která byla pořízena během natáčení Still Alice. Kris je na ní spolu s Julianne a je opravdu hrozně krásná :)
* * * * * * * *
Hi guuuuys. How are you? I am so sorry, I don't have much time last few days, but I will run around you my beloved friends today or yesterday. There are too many things happening to me and I am actually not in the best mood, to be honest, but I have two things I need to write about. First of all, Still Alice WILL BE RELEASED in Czech cinemas!!! I am so fucking excited about it, it's AMAZING! When? On April 16, 2015. So it's still quite far away, but it doesn't matter, we will have another opportunity to see Kristen on a big screen. And let me tell you, it's worth it. First, it's a great movie and Julianne won an Oscar thanks to this role. Second, Kristen is there awesome. I was writing about this movie few months ago, I won't do it again. Well, the second thing I want to write about is also about Still Alice. I found one new/old photo from behind the scenes of Still Alice with Julianne and Kristen and I totally fell in love with it, it's beautiful!

imagebam.com

Gallery update 40.3: Charles Finch and Chanel Pre-Oscar Awards Dinner

25. february 2015 at 23:12 | Angie. |  gallery updates
Ach můj Carlisle! Dnešek byl fakt skvělej den. Vážně. Nemyslím to ironicky, vážně skvělej. Bože... Byla jsem v práci, pak jsem byla ve škole něco zařídit, pak jsem měla sraz s kamarádkou z gymplu, jely jsme k ní, cestou jsme potkaly další kámošku, pak jsme si u ní udělaly pozdní oběd (hodně pozdní:D), pak jsem jí barvila vlasy a pak jsem ještě jela do kina. Konečně jsme se s rodičema dokopali na Kód Enigmy (The Imitation Game) s Benedictem Cumberbatchem... a nemám slov, bylo to... wow, prostě... wow. Teď je hodně silných filmů v kinech a myslím, že vám o tom asi napíšu nějaký hromadný článek, protože za posledních pár týdnů jsem byla v kině už asi 10x :D a o víkendu jdu znova :D Tentokrát na Whiplash, na což se vážně hooodně těším. No, nicméně... zítra tu dost možná nebudu, tak jsem chtěla přeci jen něco zveřejnit, i když už bych to šla nejradši zaříznout a to musím ještě napsat úkol na italštinu. Každopádně... mám pro vás nějaké fotky. Uložila jsem je ještě než mi kleknul počítač, ale už nedošlo na zveřejnění. V galerii už jsou od pondělí, ale čas jsem si našla až teď. Hned den po César Awards se Kristen dostavila na další akci, no tentokrát už zpátky v Los Angeles. Nevěděla jsem, jestli to stihne, přestože byla nahlášená na seznamu hostů a očekávalo se, že se tam ukáže. Nedivila bych se, kdyby to odpískala, protože to muselo být skutečně hodně náročné, letět do Paříže, vyhrát Césara pak se vrátit zas zpátky a hned se někam hnát... ale tak přišla tam. Byla to Před-Oscarová večeře pořádána pod záštitou Chanelu a Charlese Finche. Kris to moc slušelo, vypadala skvěle. Šaty jsou od Chanelu, což je velmi šokující, vzhledem k tomu, že to pořádal Chanel... :D Mně se teda ty šaty vůbec nelíbí, ale řekněme si to narovinu, Kristen by to slušelo i v pytli od brambor. No líbí se mi, jak má udělané vlasy. Sice mám u ní radši ten volnější styl, hlavně teď, když má ty vlasy krátké, sluší jí to víc a je to víc ona, aspoň mi to tak přijde, ale i takhle s ulízlými jí to moc slušelo :) Potkala se tam se svojí skvělou kamarádkou Riley Keough, se kterou mají i pár společných fotek, podle kterých trochu usuzuju, že si to tam snad i celkem užila... no a tím bych to asi uzavřela, užijte si fotky :D
* * * * * * * * *
Oh my Carlisle, today was a good, good day. Really amazing, but I am exhausted. Oh my... I was in work, then I was in school, after that, I had meeting with my friend, we had late lunch together in her place and then I dyed her hair :D Which was quite fun. After that, I went with my parents to the cinema, to finally see The Imitation Game with Benedict Cumberbatch and I am totally speechless. And that's not happening to me very often, you know me. It it AMAZING film. AMAZING. I love it, it's great. More than great. But I will talk about that later. I probably won't be here tomorrow... I am not sure, but in case I won't, I want to publish something today. I have some photos saved for few days, even from the time before my troubles with computer, but I didn't have time to publish it. The day after César Awards, Kristen left Paris and came back to Los Angeles to attend Charles Finch and Chanel Pre-Oscar Awards dinner on Saturday. I wasn't sure if she's gonna make it, but she did and she looked stunning. Well... the dress is Chanel, surprisingly... it was a Chanel dinner :D And I don't like it at all. But you know, Kristen looks great in everything and I really love how her hair was made. I like her more with.. you know... when her hair is free, it's more her, but she looks awesome. I love those three photos in the end, where she's with her great friend, Riley Keough and some other guys, I am lazy to find out who exactly it is... :D but it looks like they're having fun and that's great. But I think it had to be really, really tuff for Kris, because of all the traveling and everything. But it's not even seen at her, she's not smiling that much, but she probably quite enjoyed that, which is great.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

News about American Ultra release date

24. february 2015 at 20:36 | Angie. |  American Ultra articles
Víte... šílím z toho, že nic nevíme o AmeUl... Max Landis, scénárista filmu American Ultra, je poměrně aktivní na Twitteru, poměrně dost teda a celkem se i vyjadřuje.. sem tam o American Ultra, hlavně zezačátku o tom psal hodně. Nedávno napsal, že trailer filmu je vážně kurevsky šílenej, tak jsem tak trochu doufala, že bude třeba v nějaký dohledně dlouhý době zveřejněn, ale ono prd... a zase ticho po pěšině... vím, že taková post-produkce filmu trvá dlouho, ale prostě už jsem zvědavá :D Každopádně teď se na twitteru někdo Maxe zeptal, jestli nemá o AmeUl nějaké novinky a on na to napsal, že film bude nejspíš vydán v říjnu tohoto roku, nebo někdy kolem října. Takže třeba na konci září nebo na začátku listopadu. Takže prostě na podzim. Tak trochu jsem to čekala, no moc mě to nepotěšilo, že to bude až tak za dlouho... ale jsem nadšená, že nám konečně někdo dal nějakej termín, nebo aspoň rámcovej časovej údaj, což je skvělý. Jsem nadšená z tohohle filmu a neskutečně se na něj těším, bude skvělej :) jsem vážně zvědavá :)
* * * * * * *
You know... it makes me a little bit crazy.. not to know anything about AmeUl... Max Landis, who wrote the script, is very active on his Twitter page, but he's not telling us many things about American Ultra. He wrote about AmeUl trailer some time ago, so I hoped that it will be released, but it wasn't yet, so... who knows. But today soeone asked him if he can say some news about this movie and he actually did answer that question. That it's coming out probably around October. Which is... not what I hoped for, I hoped it's gonna be sooner, but I am excited that we finally know at least SOMETHING. So in Autumn. I can't wait! This film will be so amazing, I am so excited! Especially because my sweet crazy mad Max finally wrote something new about this freaking awesome movie. Well, I can't know, but... It's gonna be amazing :DGallery update 40.2: César Awards 2015 - Official winner portrait

24. february 2015 at 0:31 | Angie. |  gallery updates
Překvápko! Jsem tady. Ha ha... vtipnej příběh. Pamatujete si, jak jsem mluvila o tom, že mám totálně v kelu počítač a že ho musím dát do servisu, aby mi ho opravili? Bylo to asi před jedním dnem, tak doufám, že si to pamatujete :D No... můj táta se trochu naštval, když hledal, kam ten počítač dát, a tak se rozhodl, že ho vezme klukům do práce a že se na něj podívají společně. A nějak se stalo, že ho celý rozebrali, chvíli se v něm šťourali šroubovákem a s trochou pomoci od vteřinového lepidla to, co bylo rozbité, zase opravili. Dokonce se jim i povedlo, složit ho zase zpátky do jeho původního stavu bez toho, aby jim nějaký kousek zbyl. Stává se totiž, že když rozeberete nějakou elektroniku a zase jí složíte, tak vám vždycky něco zbyde... což ale nutně neznamená, že to nebude fungovat. Tuším na to existovalo i nějaké video, že takhle rozebírali iPhone nebo tak něco :D Každopádně jsem nadená, že nemusím být bez svého Miláška tak dlouho. (Ano, jsem trochu závislá... spíš to přišlo tak najednou zrovna v tý nejblbější době). Pořád teda platí, že příští týden v pondělí jedu na hory, ale to je ještě daleko. Pro teď jsem zpátky. Děkuju za vaši podporu a zároveň se omlouvám, že jsem hned tak plašila. Nečekala jsem totiž, že se můj táta nakrkne tak, že se rozhodne, že to spraví sám... no dobře, to by mě i napadlo, ale tak trochu jsem se obávala toho, jestli bude schopný spravit to sám tak, aby to fungovalo. Přiznal se teda, že to spíš dělal jeho kolega, než on sám... ale tak opravili ho, to je to hlavní. Žádný krizový a náhlý hiatus zrovna v době, kdy se toho zase děje hodně. A teď už k věci. Včera jsem se koukala na online přenos z Oscarů. Kolem čtvrté jsem u to u toho zařízla, takže to nejdůležitější mi samozřejmě uniklo :D No dohnala jsem to dneska a pustila jsem si záznam. Neil byl jako moderátor naprosto výborný a vážně jsem se bavila :) No chtěla jsem vám hlavně napsat to, že Julianne Moore vyhrála zlatou sošku za film Still Alice jako herečka v hlavní roli a k tomu jí chci hrozně moc pogratulovat. Nikdo si to nezasloužil víc, než ona a jsem nadšená, že vyhrála. Ve svém projevu poděkovala Julianne mimo jiné i naší Kristen. Vlastně řekla jen její jméno, ale způsob, kterým to podala, byl hrozně krásný. Před jejím jménem se na chvíli zarazila, zářivě se usmála a když vyslovila "Kristen", bylo to tak plné nadšení z toho, že s ní mohla pracovat a tolik lásky, v tom jednom krátkém momentě... Jsem neskutečně ráda, že ty dvě si takhle hrozně moc sedly, je to i tím, že se znají tak hrozně dlouho, samozřejmě, ale je to prostě úžasné, když si tohle mezi sebou herci vytvoří. No... popojedem. Samozřejmě jsem taky moc ráda za ocenění pro Eddieho Redmayna, který si Oscara nepochybně zasloužil a jsem naprosto nadšená z toho, že nevyhrál Boyhood, ale skoro všechno mu vyfouknul Birdman. Protože Birdman je prostě... uf... to ani nejde říct, jak neobvyklým způsobem úchvatný ten film je a jsem moc ráda, že to Akademie ocenila :) No, a když už jsem se vyjádřila k Oscarům, mám pro vás jednu fotku... je to oficiální portrét vítěze César Awards 2015... takže portrét naší Kris... a co k tomu říct. Je naprosto perfektní. Nic jiného to asi nevystihne víc. Zkrátka PERFEKTNÍ! Jsem na ni tak hrozně hrdá! A ta fotka je dokonalá, jak se tváří ve stylu: "Heh? Já jsem tuhle věc fakt vyhrála?" Už z fotek z přebírání té ceny můžete vidět, že skutečně nemohla uvěřit vlastním očím. Tahle fotka jde rozhodně do budoucího záhlaví, to si pište :D A teď už jdu spát, mějte se zatím krásně a zase zítra (teda dneska... asi) se ozvu s dalšíma novinkama:)
* * * * * * * * *
Sorpresa! I am here. Ha ha... funny story. Do you remember how I talked about my computer is broken and that I have to put it in service? Well... my father got angry after he searched through some shops where they repair computers that he decided to take it with him to his work and they managed to repair it by themselves. With screwdriver and glue. But it's working, that's the important part. And I am so happy I don't have to be without my Precious for such a long time. Well, I am still going to ski next week... but for now, I am back. Thank you so much for your support and I am so glad to tell you, that I have my notebook back, so no hiatus. First of all, I would love to congratulate to Julianne Moore for her Oscar win, she deffinitely deserved that, she was so amazing in that movie. She also mentioned Kristen during her acceptance speech, she just said her name but the important thing is, how did she say it. She smiled so nicely, before she said her name, you could see the love in her eyes, it's so amazing these two got along with each other so well... they know each other for such a long time and I feel blessed about that I could see these two incredible ladies in one movie. I am also very, very happy for Eddie Redmayne and for Birdman, because it won the best picture (not Boyhood, yahooo!!!) And now, finally, I have for you one new picture. It's an official César 2015 winner portrait of Kristen with her César award... and it's... it's just perfect. There is nothing else to say. PERFECTION. I am so incredibly proud of her. And this portrait, oh my god, makes me love her even more, if it's even possible. It's like: "Heh? Did I really win this thing?" :D How can anyone not like her?!

imagebam.com

Neplánovaný hiatus na dobu neurčitou

22. february 2015 at 19:11 | Angie. |  diary
Občas, když se něco sere, tak se to prostě sere pořádně. Máme teď trochu trable doma kvůli různým věcem no... a k tomu jsem si včera rozbila počítač. Byla to nehoda, no stalo se. Píšu teď v rychlosti od mámy, která mi zapla svůj, abych si mohla vytisknout pár věcí do školy, no chtěla jsem vám vysvětlit, co se tak najednou děje a proč tu nebudu, přestože jsem napsala krátkou zprávu do horního boxu těsně před tím, než mi můj počítač kleknul úplně. Není mu ve svý podstatě vlastně nic vážnýho, jakoby ve smyslu, že by nefungovaly programy, přišla jsem o soubory, kleknul disk nebo tak... Jde o to, že jsem do něj včera kopla, když jsem ho měla položený na kanapi, počítač začal padat a jak jsem ho chytila, než spadl na zem (což by možná způsobilo větší problém, ale možná taky ne...) se silou vytrhnul kabel z napájení a něco se tam posralo... takže se ten počítač nedá nabít. Zkoušela jsem s tím něco udělat, no nejde to, takže ho musím vzít do servisu, což mě netěší, ani z finančního, ani z jiného hlediska, protože zrovna tenhle tejden potřebuju udělat dost věcí a vážně se mi vůbec nehodí, že je můj milášek na půl cesty do křemíkovýho nebe... ze který se zas vrátí do světa živých, ale kdo ví, za jak dlouho. Nejspíš ho tam vezmu v úterý nebo ve středu a nevím, jak dlouho bude trvat oprava... v pondělí 1. března, tuším je to prvního, jedu na hory a vracím se z nich v sobotu, takže ten hiatus bude pravděpodobně trvat nejméně do pondělí 8. nebo 9. nebo kolikátého to je v pondělí, ani nevím. Asi 9. Je dost možné, že se tu sem tam ukážu s nějakou novinkou, pokud se mi povede dostat k mámě nebo k bráchovi, ale nemůžu vám to slíbit a proto jsem nucena vyhlásit hiatus na dobu neurčitou. Doufám, že mě zatím omluvíte z kontrol a za to, že asi nebudu příliš obíhat, ale bohužel to nedokážu ovlivnit a vážně mě to štve, no nedá se s tím nic dělat. Snad ho opraví rychle, třeba ho budu mít zpátky už v pátek... ale těžko říct, spíš hádám, že pravděpodobnější je to pondělí 9., až se vrátím z hor. Zatím se mějte co nejlépe, bude se mi po vás stýskat, snad se mi povede se sem sem tam dostat.

- Angie.

(MASSIVE) Gallery update 40.1: 40th Annual César Awards

21. february 2015 at 22:22 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já teda nic moc. Něco jsem si udělala s počítačem, takže mám problém s napájením, ale snad to nějak pořeším no. Stejně už ho mám dost dlouho, tak trochu čekám, kdy odejde do Křemíkového nebe... no nic. Po krátkém záchvatu hysterie jsem ho zase zapnula s tím, že jsem neukládala takovou hromadu fotak, abych je potom nezveřejnila. Takže se konečně dostávám k aktualizaci galerie s fotkama z letošních César Awards. Uložila jsem jich tak moc, že mi to nahlásilo, že to nemůžu zveřejnit, že mám moc znaků. Před tím, než jsem je rozdělila do dvou článků, jsem jich pár smazala, takže si nejsem úplně jistá, kolik přesně jich je, ale mělo by jich být kolem 270. Doufám, že se blog brzy probere a aktualizuje ten článek part 1, protože blbne a ty přidané fotky tam nejsou. Nicméně... Kromě toho, že Kristen vyhrála cenu za nejlepší herečku ve vedlejší roli. ANO! TO SE STALO! A stala se tím první americkoou herečkou oceněnou touto cenou, tudíž píše historii, tak ještě vypadala naprosto úchvatně a z té akce vznikla asi miliarda fotek. Z červeného koberce, z podia, z backstage, z tiskovky, prostě jich je horda. Stejně tak je i horda videí. Kris to neskutečně slušelo v šatech od Chanelu, které se mi výjimečně vážně hodně líbí a lodičkami od Christiana (je Christian, že jo?) Louboutina, které jsou opravdu hodně vysoké a tleskám Kristen, že to v nich zvládla, známe její vztah k vysokým podpadkům. Kromě toho měla i skvělé vlasy a krásný make-up... no a celá zářila. Kdybyste si náhodou říkali, jestli se během vyhlašování trochu nenudila, asi tak, jako já, tím, že francouzsky rozumím tak akorát MERCI a MERDE... tak Kristen měla, stejně jako třeba Sean Penn, sluchátko se simuntánním překladem. To by se mi taky hodilo :D No... Kristen zazářila, to je jasné. Při přebírání ceny se celá třásla a bylo na ní vidět, jak je nervózní, no fotky z tohohle okamžiku vás donutí jí mít ještě milionkrát radši, když stojí před soškou s rukami před pusou a pořádně nemůže uvěřit tomu, že tam opravdu je. V tom videu, které je v předchozím článku, můžete vidět, že je skutečně dost nervozní, bála se si i tu sošku vzít, aby ji neupustila :D Co víc říct? Kromě toho, že Kris vyhrála, tak ještě jednu cenu společně s Juliette Binoché (která bohužel nominaci neproměnila) předávaly. Byla to cena ze nejlepší mužský herecký výkon, kterou získal Pierre Niney za svou roli Yves Saint Laurenta ve stejnojmenném snímku. Minulý rok vznikly na toto téma hned dva filmy, které nevím, jak dalece se vzájemně vykrádají, no za hlavní roli byl nominovaný i Gaspard Ulliel, na tu samou roli, jako Pierre, no akademie se rozodla pro Pierra. Přestože jsem to víc přála Gaspardovi, Pierre je zlatíčko, je sladkej a úžasnej a moc mu to přeju :) No.. kromě toho, že má Kris fotky právě s Pierrem a pak ještě s dvěmi dalšími výherkyněmi, a s Juliette a s Olivierem Assayasem, který byl samozřejmě taky přítomen, fotografové ji dvakrát vycvakli (nebo možná i víckrát, ale zatím máme jen dvě fotky) s Charlize Theron, Kristeninou kolegyní z filmu Sněhurka a lovec, která zde byla doprovodit svého asi už se dá říct životního partnera Seana Penna, který byl oceněn čestnou cenou za celoživotní filmovou tvorbu. Lidi na Twitteru se společné fotky dožadovali, tak jí mají :D Já z ní zas tak odvázaná nejsem, no je pěkná. I když na jedné z těch dvou se Kris přijde mi tváří trochu jako "už chci pryč" :D Ne, dobrý, nebudu zlá. Tímto už bych to asi ukončila a popřála vám dobrou noc. Jsem trochu nachcípaná, takže si půjdu lehnout.
* * * * * * *
Hello everybody. How are you? I am.. not good. I am sick and I broke my computer, so that's not good. Everything is working, but I have some problems with it and that sucks. I don't have money to put it for reparation, so I am actually kind of waiting... when it's going to die... Anyway, after my short breakdown, with tears and yelling.. I came back here, because I just could not go to bed without publishing this. I've saved a lot of photos from yesterdays César Awards. That much, that I had to split them to two articles, because blog didn't want to let me publish that. But I had to do it, because I was so so so excited about yesterday so I was able to save it without driving mad. Kristen, except the fact, that she won an award for a best performance in supporting role. OH YEAH? SHE DID! I AM SO PROUD OF HER! But except that, she looked absolutely stunning!!! And I have a billion photos from that! :D I was watching live and it was amazing to see her there, she was shining! On the stage, during accepting speech, she was shaking, she was so nervous, but she was also so cute and I love every single one of these photos. Kristen was also presenting one award with Juliette Binoché, an award for best actor in leading role, which won Pierre Niney (fucking cute Pierre Niney) for his role in Yves Saint Laurent. There were two movies about Yves Saint Laurent last year, which is pretty crazy and weird, but for both of them, those leading actors were nominated. Gaspard Ulliel did not win this time, but it doesn't matter. I love Pierre Niney, he's adorable. Kristen is so cute especially on those backstage photos. There are also two hotos with Charlize Theron, Kristen's co-star from Snow White and the Huntsman. She was there with Sean Penn, who received an Honour award. Charlize is Sean Penn's partner, for those who don't know. Well... what else to say... Kristen was wearing Chanel dress, of course, but this time very beautiful and I love it. And shoes by Christian (is he Christian? not sure now...) Louboutin. And... that's it I guess, I won't write anything else because I am getting boring.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
[270x - for now] 40th Annual César Awards 2015 (February 20, 2015): part 1 - part 2


A jedna bonusovka:
* * *
One bonus photo:

Tohle je to, čemu říkám nejupřímnější výraz výherce. Tohle je výraz, který měla Kristen bezprostředně po té, co oznámili, že cenu za nejlepší herečku ve vedlejší roli získává ona. Je to tak roztomilý a i vtipný teda, neskutečně mě to pobavilo a nutí mě to jí mít ještě radši, a to už to ani není možné víc, alespoň jsem si to myslela. Ona očividně nečekala, že by mohla vyhrát. Já jsem to věděla, že vyhraje, cítila jsem to v kostech :D no pro ní to musel být úchvatný, ale zároveň šokující ocit a já jsem na ni tak hrozně hrdá :) Koukněte na ten úsměv Gasparda Ulliela, och! No nic. Jinak Julianne Moore taky psala na svůj twitter, kromě spousty dalších lidí. Retweetla jeden tweet od Variety o tom, že je Kris první americkou herečkou oceněnou César Awards a k tomu dodala: "YEAH!!!!!" To je tak krásné :)
* * * * * * * *
This is what I call the most honest winning face. This is Kristen's reaction right after they said her name and I love her for this even more than before, she's so cute and sweet and amazing and she deffinitely did not expect she's going to win. I did expect that. I felt it in my bones whole evening, it is so amazing, I am so proud of you, Kristen! Look at Gaspard Ulliel's smile! So sweet. By the way, also Julianne Moore wrote on her official Twitter about this. She reblogged a message by Variety about Kristen being the first American actress ever to win César Award and add to it her: "YEAH!!!!!!"


Kristen won this years César Award!!! VYHRÁLA!!!!!!

21. february 2015 at 0:17 | Angie. |  articles

Původně jsem chtěla jít spát, protože je mi dost zle... bolí mě hlava, mám asi teplotu a pálí mě v krku, ale nemohla jsem odejít před tím, než vám napíšu tuhle zprávu. Fotky a všecho přijdou zejtra, až jich bude víc, to už teď nedávám, ale musím vám zkrátka říct, že Kristen VYHRÁLA LETOŠNÍ CENU CÉSAR v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli, za její ztvárnění Valentine ve filmu Sils Maria! JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! Já jsem z toho tak kurevsky nadšená a myslím, že ona teda taky! :D Dokázala to, vyhrála, opravdu vyhrála!!! Vypadala skvěle, byla rozkošná a úžasná a pod tímhle textem, ve kterém na ní pěju skoro ódy, je i video z jejího přebírání ceny, kterému trochu ubírá na kráse to, že do toho překládaj do francouzštiny, ale Kris má naštěstí natolik výrazný hlas, že je slyšet, co říká :D Já jsem na ní tak hrozně pyšná. V poslední době tak těžce pracovala a natočila tolik úžasných nových filmů, a když už nevyšel ten Oscar za Still Alice, jsem nadšená, že vyšel César za Sils Maria, protože si to skutečně nesmírně zaslouží. V tom filmu je naprosto úchvatná, zbožňuju jí v tom a jsem hrozně ráda, že to vyhrála! Cítila jsem v kostech, že se to stane... a taky jo. A mám z toho neskutečnou radost :) Doufám, že i vy. Jinak Kristen ve svém projevu děkuje Juliette, Charlesovi a Olivierovi, za to, že jí tu cenu dali a pak na konci... no na konci... :D Epický začátek, stejně jako epický závěr. Na začátku totiž žádá toho, co jí cenu předává, jestli by jí mohl opatrně položit zpět na stolek, že její ruce nefungujou :D Všichni, co jsme Kristen znali za dob Twilight, si pamatujeme tu legendární scénu z MTV Movie Awards, když Kris tak máchala rukama, až jí vyletěl její zlatý popcorn a upadl na zem :D Což je neskutečně roztomilý a vtipný video, ale stát se to s cenou, jako je César Awards, bylo by to o něco horší :D Potom ještě Kristen řekne jednu větu francouzsky, kterou si připravila na tahák, říká pěkně prosím toto: "Omlouvám se, že nemluvím francouzsky, ale slibuju, že na tom zapracuju." (Do angličtiny přeloženo ItsOKtobeYou.org, do češtiny pak už mnou) No a na konci... si to prostě pusťte. Jsem z toho fakt odvázaná, pořád tomu trochu nemůžu uvěřit. Koukala jsem se na live stream a furt to nechtěli vyhlašovat tuhle kategorii... až mi to nakonec spadlo úplně hned po projevu Kristen... a to má ještě jednu cenu vyhlašovat... to už bohužel neuvidím live, ale určitě se objeví video na youtube. Tohle se objevilo asi tak 3 minuty po té, co šlo živě :D

* * * * * * * *
I actually wanted to go to sleep, because I feel sick a little, my head hurts, I have a fever, but I couldn't go before I write this. It just happened and I saw it online. The video broke down right after Kristen's speech, but I've seen it on my own eyes. Kristen fucking Stewart won this years César Award for a best supporting role by an actress for her role in Clouds of Sils Maria! She made it! Oh my GOD! She made it, she won, she looked amazing, was so cool, so cute trying to speak French a little bit, I just love her, I love her so so so much. There is a huge possibility, that it will be deleted in few minutes, but I have to put this video here and publish it. I am so proud of her!! I am seriously so fucking proud of her and so excited that she actually really won! I felt it in my bones that she's going to win, but I couldn't be sure. And it's so amazing, I am so glad she won, because she was brilliant in Sils Maria and she definitely deserves it. I hope that Juliette wins the lead, but I can't watch anymore, the live stream is not working... It wasn't working a lot even before, but for Kristen's speech it was perfect. Well... they could cut a little bit that French translation, but... you can hear what Kristen is saying. I love the beggining... when she asks that guy if he could just put it on the table... We all remember what happened at MTV Movie Awards with that popcorn :D With César Award it would be worse a bit :D I love her speech, she thanks Juliette, Charles and Olivier and in the end... well... check it out. I am so so happy for her, this is amazing! She said in French: "I am sorry I don't speak French, but I promise to work on that." (Translation from ItsOKtobeYou.org)


Jules Stewart, Kristenina mamka, napsala krátce po vyhlášení zprávu na svůj oficiální Twitter. Očividně velmi velmi hrdá na svou dceru a nadšená z toho, že Kris vyhrála, asi víc, než kdo jiný, kromě Kristen samotné, jakožto její mamka. A ta zpráva je hrozně hezká:) Jules píše toto: "Skáču nahoru a dolů brečíc radostí - moje malá holčička je 1. americkou herečkou, která VYHRÁLA cenu César. #Cesar2015" A není jediná, kdo se o tom na svůj twitter vyjádřil :D
* * * * * * *
Jules Stewart, Kristen's mother, wrote immidiatelly a message on her official twitter. Obviously very proud of her daughter, it's sweet.


Gallery update 40.0: Photoshoot for Interview Magazine

18. february 2015 at 16:19 | Angie. |  gallery updates
Ups. Trochu mi nedošlo, že bych měla napsat možná i českou verzi :D No nic. Trochu jsem se v té anglické rozkecala, což většinou znamená, že v té české se rozkecám ještě víc. Období mírného poklidu se opět změnilo v obří boom novinek, který vyvrcholí v pátek tím, že se Kristen objeví na předávání César Awards. Teď mám pro vás photoshoot, který se objevil jen před chvílí, v podstatě, pro Interview Magazín, pro módní číslo pro březen 2015. Tak nějak mám pocit, že photoshooty pro Interview mají jednu společnou charakteristiku, a to takovou, že nikdy nejsou obyčejné. Většinou přijdou s něčím, co nečekáte, dost často se vyznačují něčím netradičním a mnohdy jsou i tak trochu divné... Netvrdím však, že by to bylo špatně, spíš naopak. Neobvyklé je vždycky dobře, protože na fotkách tohohle typu vás alespoň vždycky něco zaujme. A řekněme si to narovinu, Kristen to neskutečně sekne všude, a to dokonce i s falešnými žlutými vlasy. Na tomhle photoshootu se mi hrozně líbí ta celková atmosféra, ten celkový dojem. Moc se mi nelíbí třeba to oblečení, ale celkově to působí hrozně dobře a dýchají ty fotky takovou zvláštní atmosférou. Pro Interview vznikl i rozhovor, který vedla Kristenina kamarádka a hudební idol, dá se říct, Patti Smith, na jejímž koncertě byla před pár týdny s přáteli, včetně Taylora Lautnera, o tom jsem mluvila, vznikla i fotka, najdete ji v archivu gallery updatů. Ten rozhovor se rozhodně chystám přeložit, což teda neznamená, že na to dojde, ale doufám, že ano :D Fotky má na svědomí Steven Klein. Ne, že bych měla nejmenší tušení o tom, kdo to je, kromě toho, že fotograf... :D Když si ho trochu proklepnete Googlem, tak najdete množství netradičních fotek, mnohdy až trochu divných... úplně bych to nekomentovala, no fotka Brada Pitta dredama mě poměrně pobavila. Nicméně už nebudu dlouho kecat a rovnou vám řeknu, že doufám, že se vám photoshoot i přes jeho netradičnost líbí. Já musím uznat, že mně se líbí vážně hodně.
* * * * * * *
It's very typical for photoshoot for Interview Magazine, that those photos are usually very... unusual. To be honest, for me, they are usually pretty weird... :D This one is not an exeption, it is also quite extraordinary, but on the other side, I don't think that unusual or even weird is a bad thing, I feel like it is a good thing, because if nothing else, they are at least interesting. And let's face the reality, Kristen looks great everywhere. Even with fake yellow hair, you know... it doesn't matter. I feel weird sometimes... about the fact that I actually CAN say, what is typical for some magazine photoshoots... I am too long in fan blog industry, that's obvious. Well. This photoshoot is brand new, there is also an interview, made by a singer and songwriter Patti Smith, so it can be very interesting, but I think I will translate it later this week, if I will do it at all. I hope so, but I don't like promising something. Photos are taken by Steven Klein. Who is probably someone famous, but I have no idea, who he is, except that he's a photographer. But if you google him, you will find bunch of weird phots, even weirder than these I have for you know, but his work is definitely interesting, you can't deny that. I just have no idea, how he forced some people to do what they do on those photos. Anyway... Kristen looks amazing. I just has to admit that she looks great and that despite the fact it's very unusual photoshoot, I actually love it. She has there a fake hair, if she's not keeping something from us and I don't actually very like what she wears there, but I still love this photoshoot, the atmosphere of it, the... the weirdness of it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 39.9: New personal picture with Adir Abergel

18. february 2015 at 15:36 | Angie. |  gallery updates
Takový to, když si necháte vyvolat filmy na CDčko, jdete si to vyzvednout, zaplatíte, přijedete domů a zjistíte, že na tom CDčku nic neni... Zejtra si jdu ke Škodovi ještě pro jedno, takže to snad vyřeším, ale jestli mi to nebudou chtít vyměnit, tak je tak nehoráznym způsobem zprcam, že to ještě neviděli. Já jsem tak nasraná, že si to ani nedovedete představit, jak moc nasraná jsem. Jestli bude mít hemzy, tak ho asi zabiju. Skočim přes pult a zaškrtim ho. No nic. Mám pro vás v rychlosti jednu novou fotku, kterou na svůj instagram (>>tu<<) zveřejnil Adir Abergel, Kristenin vlasový stylista a zároveň velký kamarád. Pomáhal totiž Kristen s vlasy pro její nově nafocený photoshoot, na kterém dělala včera v Malibu. Ta fotka je neskutečně rozkošná a zkrátka jsem jí sem musela dát, je prostě úchvatná. Jsem hrozně zvědavá i na samotný shoot, protože podle nějakých paps, na které jsem narazila, vypadá skvěle :)
* * * * * * *
Hi guys, I am so so angry about one thing that happened to me today. I let scan my photos on CD, payed for it, came home and found out, that there is nothing in there. Like... seriously, nothing. Are they fucking kidding me? If he's going to say one word against me, I will kill him. I will yell at him as no one ever did before. I have there another one, so I am going there tomorrow and he will see what does it means to piss ME of. Anyway. Kristen was doing yesterday a new photoshoot in Malibu. Her hair was made by her hair-stylist and great friend, Adir Abergel, who shared this beautifl behind the scenes picture on his Instagram accound (right >>here<<). This phot is so fucking cute and I love it. I also can't wait to see that new photoshoot, according to some paps, it looks really great.

imagebam.com

Gallery update 39.8: New photos for Wonderland Magazine

15. february 2015 at 18:38 | Angie. |  gallery updates
Poslední volný den. Od zítřka už je zase škola. Nechci tam jít. Je mi z toho fakt mizerně. Tak nějak zase procházím trochu krizí... už jen kvůli tomu rozvrhu :( No... taky budeme od úterka doma malovat, teda bude nám malováno, takže celý víkend stěhujeme nábytek různě po místnostech a do garáže... je to šílený. Takhle jsem si poslední volnej víkend vážně nepředstavovala... Hrabe mi z toho. No nic, mám pro vás teď v rychlosti ještě jeden článek. Našla jsem totiž další dvě fotky z photoshootu pro Wonderland magazín ve vysoké kvalitě. Mají na sobě sice JustJared tag, ale jen po okrajích, nezasahuje do těch fotek nějak moc. Vážně se mi líbí, hlavně ta první. Na té druhé mi přijde, že Kris vypadá trochu unaveně... ale možná mi to tak jen připadá. No, přeložila jsem i ten článek, tak kdo by měl zájem, může si ho přečíst tady.
* * * * * *
Last free day. Tomorrow is scool again. I don't want to go there. I am so unhappy about that. We are going to let our house painted. From the inside. Which is a big struggle to me, but it's not what I wanted to mention. It means that we have to move everything in the middle of rooms and to the garage an it's crazy, I am so tired. And it's deffinitelly not the best way how to spend last free weekend before school. Anyway... I have for you now two new photos from that amazing photoshoot shot for Wonderland Magazine. They are tagged, but in a big quality, and I love them. Especially the first one. Kris looks a little bit tired in the second picture... or it seems to me that way. I also translated that amazing article and you can read it here.

imagebam.com imagebam.com

Wonderland Magazine: Spring Fashion issue (2015) - překlad článku

15. february 2015 at 17:33 | Angie. |  articles
Ahojte. Jak se vám daří? Tenhle článek bude výjimečně jen v češtině, protože jde po delší době zase jednou o překlad článku o/rozhovoru s Kristen. Včera k ránu, no dobře, byla teprve půlnoc, jsem se rozhodla, že ten článek vypadá vážně dobře a že chci vědět, o čem je. A v rámci toho, že jsem si ho četla, jsem si řekla, že ho rovnou přeložím. Zaprvé proto, že si sama utřídím některé části, kterým jsem po prvním přečtení úplně nerozuměla, a zadruhé proto, že ho pak budu moct sdílet tady a předat ho dál. Upřímně doufám, že si ho alespoň někdo z vás přečte, no pokud by ho někdo skopíroval, tak ho snim. Dalo mi vážně hodně práce ho přeložit, strávila jsem nad ním dost času a chvílema jsem se u něj i trochu zapotila, takže by mě vážně hodně nakrklo, kdyby si mou práci někdo přivlastnil. Je to článek, který vyšel společně s photoshootem v únorovém čísle magazínu Wonderland. Kdo by si chtěl přečíst originál, tak může tady. Je koncipován tak, že chvílemi jsou tam přímo doslovné citace a chvílemi shrnutí toho, co Kristen na dané téma řekla... no a musím říct, že je to skutečně zajímavý článek. No je dost dlouhý... ale vážně stojí za to si ho přečíst ;)


Ze všech hereček v Hollywoodu je Kristen Stewart tou bezpochyby nejvíc v pohodě. S jejími krátkými vlasy a uvolněným, tomboy stylem, zaráží svou androgynní* krásou. Je to ten druh holky ze školy, kterou jste obdivovali kvůli její záhadnosti a tiché sebejistotě, a kterou jste tak trochu nenáviděli za její schopnost nějakým způsobem dokázat, že i tepláky vypadají stylově. Stewart se hodně výrazně liší od hereček jejího věku - není tu žádná okázalost, není na sociálních médiích, žádná selfie, žádné fotky od paparazzi, jak ji náhodou úmyslně zachytili jak padá na zem, když jde z nočního klubu. Ona je v tomhle mnohem střízlivější, kvalita, která nesrší jen z její osobnosti, ale i z jejího herectví. Je rafinovaná. Nepřehrává. Se Stewart je to vždycky mnohem více o niterném monologu. Všechno je to v očích, v těch pronikavých zelených očích, které jsou v jednu chvíli jemné, divoké a hrozivé.

Kristen will be attending César Awards 2015

14. february 2015 at 13:45 | Angie. |  articles

Jak jsem psala v TOMTO článku, Kristen je nominována na César Awards 2015 za svou roli ve filmu Clouds of Sils Maria. Zrovna jsem na něm byla znovu v kině, což byla taková veselá historka, která si zaslouží komentář možná v jiném článku, sem se to nehodí. Každopádně mojí mámě se ten film hrozně líbil, já jsem jí na to donutila jít, že to chci vidět znova a že jí se to bude líbit. A líbilo se jí to hrozně: "No ty dvě (tím myslela Juliette a KStew) spolu, to byl koncert. Vážně skvělej film." Tak to mě moc potěšil musím říct. Jsem Hrdá na Kris za to, co poslední dobou dokázala, všechny tři její filmy jsou úžasné a neskutečně se mi líbí. Tahle nominace je o to úžasnější tím, že Kris je teprve druhou americkou herečkou, která byla kdy nominována na cenu César, za 40 let, kdy existuje. Jak úžasné je tohle, hm? Každopádně jsem řešila, jestli se Kristen v Paříži objeví. No a OBJEVÍ! Kromě toho, že bude na předávání, tak dokonce bude i jednu cenu předávat, což je naprosto skvělé a jsem vážně zvědavá, nemůžu se dočkat :) 20. února 2015 se tedy Kris zúčastní César Awards. A jsem z toho naprosto nadšená!! :)
* * * * * * *
As I wrote in THIS article, Kristen is nominated for César Award 2015 for her role in Clouds of Sils Maria. I just saw this movie again on Thuesday, I was in cinema with my mom and she was blown away by Juliette's and Kristen's performance in this movie, which made me very happy. I am really proud of Kristen, she's done an amazing job in her last three movies and she definitely deserves the nomination for it. It's even more amazing, when you realize that Kristen is just a SECOND American actress, who was nominated for this award. During whole 40 years long history of these awards, that's insane. But that's not my point. I was thinking about if she's gonna be there. And YES. SHE IS. Kristen is going to attend the gala evening of these awards on February 20, 2015. Juliette Binoché will be also there. And Kristen will also present one award. It's not known yet, which one, but she will be presenting. How awesome is that? I am really excited, I can't wait to February 20th! I am so glad she'll be there.

Gallery update 39.7: New photos + scands from Wonderland Magazine

13. february 2015 at 18:12 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Posledních pár dní jsem tu nebyla, ale mám k tomu dokonce i dobrý důvod. Ve středu jsem byla celý den s kamarádkami na horách, byly jsme lyžovat na Ještědu, no a včera jsem zas strávila celý den ve frontě na koncert s mou drahou a milovanou Adele a její kamarádkou, která je mimochodem taky naprosto skvělá. Byly jsme na Edu Sheeranovi a i přes spoustu nemilých věcí, které nás potkaly, jsem si ten koncert nakonec moc užila :) Možná jsem si dokonce víc užila Ryana Keena, který předskakoval, než samotného Eda... :D Ne dobře, to přeháním, ale zamilovala jsem se do něj, je úžasný :) No jsem mrtvá. Vážně mrtvá, bolí mě nohy, záda, všechno, protože jsme v té frontě byly hrozně dlouho... holky od čtvrt na jedenáct a já od dvanácti... no hrozné to bylo :D Ale o tom až později. Možná ještě dnes, podle času a nálady. No, teď mám pro vás nové fotky s Kristen, které byly nafoceny pro magazín Wonderland. Ty fotky jsou naprosto úchvatné a zbožňuju je :) Potom je tu ještě dalších 12 scanů z tohoto magazínu a mám i transkript, ale nevím, kdy dojde na překlad, protože budeme mít mírné komplikace doma, které osvětlím v samostatném článku později. Těším se, až budou všechny ty fotky venku ve skvělé kvalitě :)
* * * * * * * * *
Hi guuuys. How are you? I wasn't here last few days and I have a reason for that. I was skiing on Wednesday with my friends, which was amazing. And yesterday I spent my whole day with my lovely Adele and her friend, who is also amazing by the way, waiting for Ed Sheeran's concert and than at that concert. It had many bad moments actually, but in the end it was amazing. And I fell in love with Ryan Keen, who sang before Ed. I am dead. Like almost literally, my legs hurt so much and I am exhausted. I am going to write you about this concert later, but right now I have for you some amazing stuff from Kristen's life and then I will run aroud you all, because I didn't visit you for some time now and I feel terrible about it. So, I have for you three new HQ photos taken for Wonderland magazine and also 12 scans from the magazine. I also have a transcript, but... I am not sure how much time am I going to have this weekend... and I will talk about that later too. These photos are absolutely amazing, I love them so so so much. Kristen looks gorgeous! And I can't wait to see all of them in the big quality.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 39.6: Photos from 'Late Night' with Seth Meyers

9. february 2015 at 23:21 | Angie. |  gallery updates
Nic moc se kolem KStew momentálně neděje... respektive ano, nějaké ty paparazzi fotky, ale nic velkého. Víte dobře, že já paparazzi fotky nepřidávám. Pro mě je to většinou jen asi jediný způsob, jak zjistit, kde se teď Kristen zrovna nachází. Každopádně už jsem zjistila, kam to nedávno zase letěla. Respektive si nejsem jistá, kam přesně že to letěla, ale vím, proč tam letěla. Kristenina dobrá kamarádka Riley Keough se totiž před pár dny vdávala a Kristen samozřejmě na té svatbě nemohla chybět. No a taky ani nechyběla. Vyrazila na ní společně s Alicií a vznikla i jedna fotka, kterou vám možná přidám později, ale rozhodně už ne dneska. K té Alicii jen řeknu, že s ní Kristen možná chodí a možá taky nechodí, ať už je to jakkoliv, tak se k tomu vyjadřovat nebudu, ačkoliv to teď furt všichni řeší, protože do Kristenina osobního života je nám co? Velký kulový, je to její věc. Já jsem za ní šťastná, pokud je ona šťastná, ať už zrovna chodí s kým chce. S klukem, holkou, slonem nebo čivavou, je mi to fakt ukradený. Toť můj postoj a na toto téma se vyjadřuji naposledy. No... vzhledem k tomu, že jsem měla náladu nějaký ten článek napsat, no zároveň nebylo moc co, tak jsem se uchýlila k tomu, že jsem nahlédla mezi tu horu rozepsaných článků a vybrala si tam jeden trochu starší, který tedy teď konečně dopisuju. Už před nějakou dobou jsem uložila do galerie 16 fotek ze show Setha Meyerse - Late Night, ve které byla Kristen před pár týdny během propagace Still Alice v New Yorku. Ačkoliv video jsem přidala a můžete se na něj kouknout tady, na fotky už nikdy nedošlo a tak je dodávám teď, protože jsou vážně skvělé :) Kristen to tam neskutečně sluší, měla úžasný outfit. Zbožňuju především ty její botky :) Jinak v příštích dnech čekejte zase jednou článek o tom, jak jsem byla do kina. Byla jsem totiž na Birdmanovi, kterej mě naprosto dostal, no než o něm napíšu článek, musím si to trochu sesumírovat v hlavě a napsat ten článek s trochou odstupu. No, užijte si fotky.
* * * * * * * * *
Nothing it actually happening right now around KStew that much... well... some paparazzi pictures, but nothing big. I know finally, where was Kristen travelling from LAX airport... Kristen's friend, Riley Keough got married few days ago and Kristen was - of course - at her wedding. Riley is the one actress who looks like Kristen so so much. It is almost unbelievable in some photos, really. Well they are really great friends, so she was invited and was there with Alicia, who is or isn't Kristen's girlfriend, I won't talk too much about her personal life, it's hers, we don't have a right to put our nose into it. Anyway, I have for you now 16 old photos which I prepared for publishing few weeks ago, but I forgot about them. I wanted to write some article, but then I found out, that I actually don't have a topic :D So I decided to finally publish these photos. I am considering an article about me seeing the Birdman movie, because it was fucking awesome, but another day, I have to... think about it a little, before I write my feelings down. So, photos.. yeah. 16 photos from Kristen's visit of Seth Meyers's show 'Late Night' during Still Alice promotion in New York. What to say? Well... Kristen looked absolutely beautiful, I love her outfit so so so much, especially those shoes! God, so... yeah. That's it :D Enjoy photos :D If you want to watch the show, you can do it here.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 39.5: Kristen in CR Fashion Book's Issue #6

6. february 2015 at 20:19 | Angie. |  gallery updates
Okej, už mám náladu :D Bože. Dva články zpátky jsem si tu stěžovala, jak nemám náladu na blogování, ale pak jsem napsala jeden článek, potom druhý a teď se objevilo něco, co mě tak nakoplo, že to prostě taky musím zveřejnit :D Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. A je paradoxní, že je za to zodpovědný Karl 'leklá ryba' Lagerfeld. Okej, už jsem na něj zase hnusná :D Ale toho už se prostě nezbaví. Ne, že bych ho neměla ráda, to je silný slovo, je mi dost ukradenej, no ale ani sympatickej mi zrovna dvakrát neni :D takže asi tak. No ale ať už jsou mé pocity vůči Karlovi jakékoliv, musí se mu nechat, že kromě toho, že se zasloužil o pár fakt dobrejch věcí od Chanelu, tak je i dobrý fotograf. To dokázal i touto fotkou, která byla vyfocena už 18. listopadu 2014 v Paříži a nyní je součástí CR Fashion Book's Issue #6. Což netuším, co je, ale zkrátka nějaký článek, časobis, něco jako knížka s fotkami různých slavných lidí a nejspíš i nějakými krátkými články o nich. Ale to se dozvíme až později. Každopádně ta fotka je naprosto úchvatná, dokonalá a perfektní, neskutečně se mi líbí, vyrazila mi dech. Kristen tam vypadá perfektně!
* * * * * * * *
I am in the mood now, god :D I wrote two articles ago, that I don't but I just wrote one article, then another and then... I just have to write about it. And that's what I needed. This something which will make me want to write. It's funny that Karl Lagerfeld is the one responsible :D You know that I don't like him that much... well, I don't care, that's better than I don't like him, that's not actually true. Anyway, Kristen is going to be in new CR Fashion Book's Issue number 6. I have no idea what it is actually, I really don't :D But Karl Lagerfeld took this picture on November 18, 2014 and he chose it to CR6. I have to say, that this photo totally blown me away. It's absolutely AMAZING! So beautiful, oh my GOD! I love this picture so so so much! <3

imagebam.com

Gallery update 39.4: Four new photos with fans

6. february 2015 at 19:32 | Angie. |  gallery updates
Ta holčina na poslední fotce vypadá jako jedna moje kamarádka ze střední :D Jako vážně, fakt vypadá, jako ona. Teda takhle, na ostatních jejích fotkách ani ne, ale na téhle konkrétní ano. Vím, že to není ona, ale v první chvíli jsem si fakt říkala.. ty jo, mně něco uniklo :D Vypadá hodně jako ona. No nic, mám pro vás 4 nové fotky s fanoušky. Nechtěla jsem je přidávat zvlášť a hlavně tehdy ještě nebyl ten čas, takže teď holt najednou. Ty první dvě jsou z 27. ledna, kdy se konala módní přehlídka Chanelu. Kristen téhle holčině také prozradila, že ještě ten den opouští Paříž. Kris to hrozně moc slušelo, vypadala vážně skvěle a podle toho oblečení tipuju, že možná rozdala nějaký ten rozhovor. Každopádně jsou to vážně roztomilé fotky, hlavně ta druhá :) No nejlepší je asi ta 3. Kristen byla s několika přáteli (Alicia, CJ, myslím...) na koncertě Patti Smith. No a mezi těmi přáteli byl i Kristenin kamarád z Twilight, Taylor Lautner a já jsem z tohohle jejich setkání nadšená :) Je i na té fotce, samozřejmě. No... a ta poslední fotka je z 5. února, možná ze 4., těžko říct. Kristen byla 4. zastižena těmi hnusnými krysami na letišti v LA, ale nikdo nějak neví, kam s Alicií mířily. Teda takhle, tahle holka to třeba ví, ale my to nevíme :D Možná se to dozvíme. #NinjaStew. No... ta holčina je letuška, kdyby vám přišlo divné to prostředí, kde je fotka focena, takže to nám akorát potvrzuje, že Kris někam letěla, ale kdo ví, kam :D je to ostatně její věc, jen by mě zajímalo, jestli je to soukromá cesta nebo se zas dočkáme nějakýho šoku v blízký době :D Ta holčina tak trochu žije můj sen :D Před tím, než jsem se začala bát lítat (jakože panický záchvaty a tak, žádná lehká nervozita), tak jsem chtěla být letuška :D Hm, na to už nejspíš nedojde :D Každopádně fotky jsou skvělé, tak doufám, že se vám budou líbit.
* * * * * * * *
That girl in the last picture looks like one of my friends from high school. Like seriously, she really looks like her. It's obviously not her, I would know :D but she looks a lot like her. Anyway, I have for you four photos with fans from various days. First two are from January 27, from the day of Chanel fashion show. Kristen also told this fan that she's leaving Paris already. She looked very beautiful and I think that she maybe made some interview, when I look at what she's wearing. Very cute photos. As much as the next one, in which you can also see Taylor Lautner, Kristen's friend from the Twilight Saga. They were together, along with some other friends like Alicia or CJ, at Patti Smith's concert in LA. The last picture is from yesterday. On February 4, Kristen was spotted on LAX airport, but I don't know if she was leaving LA or coming back... and this photo didn't give us an answer, we just know that it was taken yesterday... well, the girl works as a flight attendant, so it was taken in the plain... she's kind of living my dream, before I became terribly afraid of flying, I truly wanted to do this job... I can't anymore, obviously, too bad. God, that girl really looks like that friend of mine :D Anyway, all these four photos are really cute so enjoy them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 39.3: 4 new portraits for USA Today

6. february 2015 at 18:09 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem fajn, jen jsem nějaká nachcípaná. Asi na mě něco leze, ale těžko říct, uvidíme, jestli z toho něco bude, ale necítím se úplně nejlíp no. Snad to přejde. Zároveň teda ani nemám moc náladu na blog, za co se moc omlouvám, ale tak nějak... jsem taková vyšťavená. Najednou mám čas, ale nic se mi nechce, znáte to, ne? Včera jsem byla v kině a asi vám o tom něco málo napíšu, protože se mi ten film moc líbil, ale ještě uvidím, jak se mi bude chtít. Každopádně tak nějak dělám všechno možné, ale zároveň nic a ani na ten blog není moc nálada, ale snad se to trochu zlepší. Každopádně jsem překonala svou lenost a uložila nějaké fotky, jako první mám pro vás 4 nové portréty pro USA Today. Nedávno jsem vám sem dávala dva, které vznikly během propagace Still Alice a teď se objevily ještě další, z čehož jsem vážně nadšená, protože jsou opravdu skvělé :) Kristen to tam moc sluší, stejně tak i Julianne a jsem ráda, že spolu tenhle shoot nafotily :) Doufám, že se vám fotky líbí :)
* * * * * * *
Hi guys, how are you? I am fine, I am just probably going to be ill. I am not sure, I will see what's going to come from that, but I don't feel very good. I also don't have mood for blog very much, I was talking about that few days ago.. I have time finally, but... it mean that I am doing some other stuff and blog is not on the first place. Anyway. I overcame my laziness and saved some pictures. First of all I have for you four new portraits for USA Today with Julianne Moore. I really love this photoshoot, Kristen looks amazing and so does Julianne. I published two portraits few weeks ago, you can see all six in the gallery. They are amazing :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 39.2: Cover of Wonderland Magazine

4. february 2015 at 18:44 | Angie. |  gallery updates
Mám nějakou psací krizi... nějak nevím, co napsat... a to je u mě dost zlé, protože já většinou mám vždycky co říct, ale dneska jsem nějaká vyčerpaná, co se psaní o mém životě týče :D No, asi za hodinku jdu na fit box, ale ještě než půjdu, tak mám pro vás tenhle krátký článek. Kristen nafotila photoshoot pro Wonderland magazín pro jarní módní článek a musím říct, že to vypadá opravdu hodně dobře a jsem vážně zvědavá :) Doufám, že photoshoot i článek bude zveřejněn brzy, těším se na něj. Kristen to vážně moc sluší :)
* * * * * * * *
I have some kind of writing crisis, I don't know what to write, this article is going to be really short :D Well... I use to usually write bunch of stuff about myself, but I don't have anything to write today. I go to fit box in an hour, before that, I have for you one new scan. Kristen made a photoshoot for Wonderland Magazine, for new spring fashion issue. And she is on the cover for this magazine and it looks so amazing, I am sooo excited, I can't wait for this photoshoot, really can't! She looks really beautiful and I am really really curious.

imagebam.com