August 2015

Gallery update 46.7: 12 new American Ultra stills

31. august 2015 at 22:40 | Angie. |  gallery updates
Mám pocit, že bych sem měla napsat o něčem hodně osobním, co mě poslední dobou trápí, protože to má i vliv na to, jak bloguju. Alespoň já mám ten dojem, že moje články ten nádech něčeho takového mají. Možná je to tím, že jsem jejich autor a zkrátka jsem se tak cítila, když jsem je psala. Poslední dobou mám s blogováním trochu problém. Proč? Nejde o to, že bych blogovat nechtěla nebo mě to nebavilo. Ten důvod je jiný. V poslední době docela často trpím bolestmi hlavy a především bolestmi zad. Mám se zády problémy už několik let. Mám světlé momenty a pak mám také tmavé momenty. A aktuálně se nacházím v tom období s tmavými momenty. Až se vrátím z Londýna, plánuju zase začít chodit na rehabilitace, protože to není něco, s čím by člověk dokázal žít celý život. Nějakou dobu to bylo celkem v pohodě, bylo to lepší... tak trochu jsem si zvykla na to, že mě ta záda prostě bolí, ale v poslední době se to zase zhoršilo a postupně se to dostává zpátky do bodu, ve kterém jsem se nacházela před pár lety, kdy jsem s tím opravdu hodně bojovala. Nechci se znovu dostat do toho stavu, ve kterém jsem tehdy byla. A nechci to tu ani detailněji rozebírat. Jde o to, že být na počítači je pro mě těžké. Protože poslední dobou nejsem schopná udržet jednu pozici, musím se pořád vrtět a při sezení u počítače není asi pozice, ve které by mě záda nebolela. Prakticky ani není minuta, kdy by mě záda nebolela, jen občas mě bolí míň a občas víc. A víc většinou, když jsem na notebooku. Takže i když na něm jsem, tak se třeba na něco dívám a ležím u toho, ale přemýšlet a psát články... do toho se mi vůbec nechce. V poslední době jsem měla trochu pocit, že píšu články proto, že je potřeba něco napsat spíš, než proto, že je napsat vyloženě chci. Ale není to proto, že bych z novinek nebyla nadšená, jen nevydržím moc dlouho sedět a soustředit se, takže mi článek trvá napsat mnohem dýl než obvykle, když už se náhodou k jeho psaní odhodlám. A je mi to hrozně líto, ale bohužel to nedokážu ovlivnit, dokud budu ve stavu, ve kterém jsem. Navíc se teda musím učit a mám ještě nějaké ty plány na zbytek prázdnin, takže když se třeba stane, že den dva něco nenapíšu... tak to není proto, že bych chtěla skončit s blogem nebo že už mě to nebaví... ale v podstatě hlavně kvůli těm zádům a té hlavě... Moc mě to mrzí, ale je to zkrátka tak, jak to je.
Ale dost o mně a o mé aktuálně ne zrovna veselé situaci. Mluvme o Kristen. Film American Ultra jde do slovenských kin již 3. září a do českých o týden později, tedy 10. září. Naše čekání už se tedy téměř naplnilo a já se upřímně nemůžu dočkat, až film uvidím:) A s tímto nadšením vám přináším i 12 nových fotek z filmu, které ovšem jsou poněkud spoileroidního rázu. Ty, které mi přijdou, že by mohly prozradit něco velmi konkrétního, jsem dala do galerie a pokud se rozhodnete na ně podívat, je to vaše volba. Ty, co jsou tady v nádhledu, mi přijdou takové... že nic moc neříkají, chtěla jsem zůstat neutrální a necpat vám sem hned na první pohled velké spoilery z filmu :D Každopádně jsou všechny skvělé, Kristen to jako Phoebe hrozně sluší s těma oranžovejma vlasama, já si nemůžu pomoct :D Tak doufám, že se vám fotky líbí:)
* * * * * * *
I have problems with blogging recently. Why? Well, it's hard to explain... Actually, it's not that hard, it is just really weird reason. The reason is, that I recently suffer from bad headaches and my back hurts as fuck. Especially the second thing makes from being on the computer really unconfortable thing, because I am simply not able to be in one position for a long time. After I come back from London, I want to start with my rehabilitation once again, because this is not anything you could live with your whole life. It was better last few months, but now it got worse again and I don't want to get back in those times when it was the worst... I don't want to talk about it, it's something I have to live with for a long time and I really want to make it stop, so I hopefully will with those new excercises. But... I feel like you deserve some explanation, because I feel like articles were a bit influenced by it. Because I felt more like... I need to publish something, because I don't want this blog to be empty, more than I want to publish something, because I am really excited about it. Because right now, I am kind of without mood, things are really weird, I have some exams in front of me, my back troubles are back where they were two or three years ago, and I am kind of stuggeling with many things. So maybe it's not seen in my articles, but I feel like it is. So if there comes a day, when I do not publish anything... don't be mad at me or don't think that I don't like to blog anymore, it is just quite bigger struggle than normally for me.
Well, enough about me. Let's talk about Kristen. Right now I have for you 12 new stills photos from American Ultra. As you know, in Slovakia, this movie goes to the cinema on September 3 and in Czech Republic on September 10, so our wait is almost over. These 12 pictures can be a bit of a spoiler. Especially those in the gallery, I left the decidion on you. If you wanna check it out, you can. If you don't, you won't :D There four I chose are not very much of spoilers, just normal stills and I love them all so much. Kristen looks so cute with this hair, I love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Equals' Venice Film Festival & TIFF premiere dates

30. august 2015 at 15:19 | Angie. |  articles

Mám modrý vlasy. Konečně mám modrý vlasy :D Objednala jsem si na internetu takovéty barevné křídy na vlasy a včera jsem si je nabarvila. Barva to je sice hezká a hrozně se mi to líbí a sekne mi to :D ale ty křídy mají jednu velkou nevýhodu... barví... :D Já jsem přišla domů a byla jsem celá modrá... Brácha se mě ptal, co se mi stalo, jestli mě poblil taťka Šmoula :D a táta si zas dělal srandu, že bych mohla hrát v Avatarovi :D Ale šlo to docela dobře dolů no... Ale myslím, že asi půjdu do té permanentnější barvy. Ona sice vydrží dva měsíce, ale aspon ty dva měsíce a ne dva dny :D Dneska jsem musela spát v kulichu, abych neušpinila polštář (mámy rozkaz :D)... Ale stejně, byla to sranda a fakt se mi to líbí, asi si je nabarvím pořádně :D No nic, dost o mých vlasech. Moje mamka to rozdejchává ještě teď :D Přijde mi, že patří k těm, co si myslí, že s modrejma vlasama rázem přichází rebélie, alkohol a drogy... :D No nic. Pořád se patlám s tím jedním článkem... ono by mi to asi netrvalo tak dlouho, ale pořád od toho odbíhám no :D Teď mám pro vás jednu informaci, se kterou jsem tak nějak kvůli návalu jiných novinek trochu vyčkávala. Jde o premiéru filmu Equals. Jak víte, bude mít tento film svou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách... to mě trochu naplňuje nadějí v to, že by se mohl objevit i na československém festivalu Be2Can, na kterém vlni byl film Sils Maria a kde je mix filmů z Benátek, Berlína a Cannes. No... Benátská premiéra filmu proběhne 5. září 2015 a podle všeho by se tam Kristen měla objevit. Stejně tak bude mít tenhle film i premiéru v Torontu, no datum jsme nevěděli, teď už ho víme. Teda já ho vím a povím vám ho :D Na TIFF bude mít film svou premiéru 13. září 2015 a i tam by se měla naše drahá Kristen objevit, což je naprosto skvělé a nemůžu se toho dočkat :) Pevně doufám, že bude mít film úspěch a že někdo koupí práva, abychom se dočkali i oficiálního traileru. A doufám, že to nekoupí zas IFC Films, protože to by mi už asi vážně leplo :D
* * * * * * *
I have blue hair. I finally have blue hair. Made just with chalk color, not the permanent one, because I wanned to try that, but I really do want to dye my hair with permanent blue color. (Well, permanent, it usually lasts like two months maximum... but it's better than two days.) It looks great, I love it, it's just... well, it is a chalk... so I looked like smurf when I got home, I had my whole body from that color. Anyway, my mom was shocked a bit, when she saw it :D Well... There are some news I could publish, but I am not sure if I want to write about them right now. I decided for this one, because this information is already few days, maybe even weeks old, so I should probably write you about it :D I did tell you that 'Equals' movie is going to have it's premiere at Venice Film Festival 2015 and also at Toronto Film Festival 2015. It was announced, that Kristen should be present at both premieres, in Venice and also in Toronto, but it wasn't known, when these premieres are going to be. Now we know. The world premiere of 'Equals' in Venice will be on September 5, 2015 (which I think we already knew...) and premiere at TIFF 2015 will be on September 13, 2015. Personally, I cannot wait. I hope that someone will buy the rights (and that it's not going to be IFC Films), so we can see the official trailer soon.

Steve Carell replaces Bruce Willis in Woody Allen's movie

29. august 2015 at 0:21 | Angie. |  articles

Okej. Jde o tohle no. Co říct... já z téhle novinky vlastě nejsem tak nadšená jako třeba horda lidí na Twitteru, ale napsat o tom musím, protože i chci, samozřejmě. Před pár dny, už ani nevím kdy, jsem vám říkala o tom, že Bruce Willis už nadále není členem obsazení nejnovějšího filmu Woodyho Allena, který aktuálně Kristen natáčí po boku Jesseho Eisenberga. Oficiální verze říká, že jde o neslučitelnost rozvrhů, pravdou ale je, že o hodně pravděpodobnější je zkrátka to, že se Woody kvůli něčemu na Bruce naštva a prostě ho vyhodil :D Což je mi na jednu stranu líto, na druhou stranu by si měl Bruce zvykat, že ne všude je nepostradatelný... Film přišel o jedno z velkých jmen, ale získal jedno další. Co mohl Woody v takové situaci dělat no? Přeobsadit ho. Což udělal. A roli, která měla původně patřit Brucovi, převzal do svých hereckých rukou Steve Carell. Kterého nemám ráda. Mohla bych tu psát, jak jsem nadšená z toho, že bude součástí tohohle projektu, ale nebyla by to pravda, jsem jen upřímná. Já Steva fakt nemusím... Ne, že bych proti němu vyloženě něco měla, ale nemám ho prostě ráda, nemám moc ráda filmy, ve kterých jsem ho viděla a nějak je moc nevyhledávám. Ale třeba je právě tenhle Woodyho film tím filmem, který změní můj názor. Myslím, že tím by byl i Foxcatcher, ale k tomu jsem se zkrátka stále ještě nedostala. Steve je známý tím, že hraje většinou komediální role, no uvidíme, v jaké se ukáže v tomhle filmu, protože víme totální kulový, co si budeme povídat :D Vlastně jsem viděla jeden film se Stevem, kterej se mi líbil. Crazy Stupid Love. Myslím ale, že to mělo něco společného s Ryanem Goslingem do půl ěla a mou milovanou Emmou Stone spíš než se samotným Stevem :D Ale já jsem otevřená všemu a ráda na něj změním názor. Rozhodně to nijak neumírňuje moje nadšení z tohohle filmu, protože tam pořád hraje Kristen a pořád tam hraje s Jessem Eisenbergem, takže to pořád zkrátka nutně musí bejt boží film, i kdyby roli Bruce Willise hrála Pamela Anderson :D Ale svěřte se i vy, co si myslíte o Stevu Carellovi? Jste rádi, že je součástí projektu? :)
* * * * * * * *
All right. This is it. Well... I am actually not as excited as many people on Twitter, but I have to write about it. I told you few days ago, I think, that Bruce Willis is no longer part of the Untitled Woody Allen project, in which Kristen plays role of Theresa alongside with Jesse Eisenberg. Official version is, that it was because of his schledule, but the more probably version is, that he was rude or something and Woody Allen fired him... Shit happens, what can we do... well... But Woody had to do something, he had to replace him. And so he did, just few days after, we now know, who's going to take Bruce's part. Steve Carell ladies and gentleman. Who I actually do not like... These things are really subjectiv and I just really... it's not that I hate him, not at all, I just don't like him that much, I don't search for movies with him, he is just not one of my favorite actors. But I believe that Woody knows what he's doing and there is a bunch of people that freaks out because of they love him. I am not one of those guys, but I will survive it :D Don't hit me, I am just honest with you... I actually did like one movie Steve Carell was in, Crazy Stupid Love, but I have a feeling that it was probably mainly because of shirtless Ryan Gosling and the lovely Emma Stone. Well, we will see, tell me what you think. Do you like Steve Carell or not? I hope you do, so you want be less excited for the movie, because it's going to be amazing :)

Gallery update 46.6: New 'Anesthesia' stills + BTS photo

28. august 2015 at 23:10 | Angie. |  gallery updates
Ahojte všichni. Myslela jsem, že už dneska nic dalšího nezveřejním, protože dělám na jednom větším článku, který mi zabírá podle mě dost času a hlavně jsem strašně prokrastinovala :D Člověk by řekl, že se nedá prokrastinovat, když člověk nic nedělá, ale to byste se divili :D No pak se objevilo tohle a ještě jedna další věc a já o nich zkrátka musím napsat. Už jsem dlouho nenavštívila jednu známou Brazilskou fanstránku, ale dneska jsem na ní nějak přišla, vzpomněla si na ní a říkala si, že se kouknu, jak to tam vypadá. A co nenajdu. To, co pro vás mám zrovna teď. Na jiných zdrojích to nebylo, já to vlastně ani nehledala, nějak jsem dneska už ani neplánovala něco přidávat, takže jsem novinky nepotřebovala. Ale BUM... a je to tady :D A já jsem z toho nadšená, protože ohledně tohohle filmu teď bylo dlouho docela ticho... Což mě hrozně štvalo, protože se na něj strašně těším a lidi, co měli štěstí ho vidět, označují Kristenin výkon tam za nejlepší její dosavadní filmové kariéry, i přesto, že tam má poměrně malou roli. Práva k filmu 'Anesthesia' odkoupili IFC Films pro distribusi po USA, což bylo oznámeno na Tribeca filmovém festivalu, ale potom? Potom prostě zase kulový, přesně jak jsem čekala... Nemám ráda IFC Films :D Sice dokážou, že se možná k tomuhle filmu i někdy dostanu, ale žádná propagace, nic... vždycky si něco vyberou jak to blbý Chlapectví a na ostatní kašlou, jako na Camp X-Ray a Sils Maria. Vždyť i já v tomhle zapadákově (v porovnání s USA), jsem to viděla (a to 2x) dřív než to šlo do kin v Americe :D Z toho už by se jeden vážně podělal. Ale nééé, nebudu se rozčilovat. Takže když se objevily tyhle čtyři nové stillsky s Kristeninou postavou Sophie, málem jsem proskočila stropem radostí. A to i proto, že jsou naprosto skvělé a já je miluju :) Ta poslední je zatím jen hodně malá ve špatné kvalitě, ale ostatní jsou HQ a jsou prostě perfektní. Mimochodem teda bylo zveřejněno i kraťoučké info o Sophii, o Kristeniné postavě. Má to být studentka, která na tom není psychicky dobře a sebepoškozuje se. Hrozně se na ten film těším, Kristenina postava bude asi trochu depresivní, ale jsem na to hodně zvědavá. Do galerie jsem pak ještě přidala jednu fotku z natáčení, na které je Kristen spolu s Timem Blakem Nelsonem (kterého jsem nedávno viděla v nějakém filmu... ty jo... už nevím :D Jooo, ve Fantastický čtyřce... To byla mimochodem dost blbost :D A už jsem zase odbočila. Už chápete, proč je pro mě tak těžké napsat denně víc, než tři články? :D No dneska chci stihnout ještě jednu novinku, kterou jsem se dozvěděla asi před 10 minutami, ale nevím, jak to zvládnu :D Docela si ale užívám ten pocit, že mám teď prostě furt co přidávat :D Je toho tolik, že to zkrátka nestíhám všechno. Když se teď zamyslím, vím hned asi o 5 věcích, o kterých bych mohla napsat... ale mám holt priority. A jednou z nich jsou tyhle úžasné fotky :) Doufám, že jejich zveřejnění znamená, že se kolem filmu konečně začíná něco dít :)
* * * * * * *
Hello everybody. I thought I will not publish anything else today, because I am working on one bigger article, which is quite time consuming, but then this showed up ant I just have to publish it. I wasn't at that famous Brasil fansite for a long time actually, but I thought I could check it out after a long time... and I found this in there. And I actually have another article, so I will publish another one today. Maybe not today, because it's quite late, but I still take it as today. It didn't happen to me for a long time, that I have something to publish all the time. When I sit here, writing this article, I can think of at least 5 articles I could publish, but you know me. I talk to much, so it's almost impossible for me to publish more than three articles a day :D Well, what I have for you is really exciting for me, because I can't wait for this movie and there was such a quiet around it after IFC bought the rights. It is exactly what I was afraid of and what I actually quite expected. Whatever. I have for you four new amazing stills from 'Anesthesia' movie. The last one is really small, but the others are HQ and I love them all. Kristen looks beautiful in this movie, but she plays a troubled girl. Selfharming student called Sophie. I also add one behind the scenes video in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Stephen King tweets about American Ultra

28. august 2015 at 18:02 | Angie. |  American Ultra articles
Tohle je tak vtipně dokonalá věc, že jsem o ní prostě musela napsat, ačkoliv celej den nedělám nic jinýho, než že se válím, čtu si a nemám náladu na blog. Když mi tohle vyskočilo na mobilu, prostě jsem o tom okamžitě musela jít napsat. Není to nic tak vyloženě podstatnýho, ačkoliv by to mohlo mít dobrý vliv na film American Ultra... Protože slavný spisovatel Stephen King, mistr hororu, prakticky génius, i když trošku magor, co se týče délky knížek :D napsal na svůj oficiální twitter o filmu American Ultra. Šel na něj totiž do kina a totálně ho žral! :D Napsal přesně toto: "Včera večer jsem viděl AMERICAN ULTRA a žral jsem to. Svěží a vzrušující, opravdu skvělé. Nemůžu přijít na to, proč to není trhák." Tomu já teda taky nerozumím. Jde o to, že film nevydělal zatím tolik, kolik se čekalo... V podstatě kdokoliv, kdo na to jde, je nadšenej a baví se, ale chodí na to málo lidí, zatím. Lidi jdou totiž radši na 458. díl Mission Impossible a na reboot Hitmana, místo aby šli na něco nového a originálního. Takže až to bude u nás, prostě na to jděte. Doporučuje to i Stephen King! :D A možná, že tohle naláká i další lidi:)
* * * * * * *
This is absolutely ridiculously amazing :D It is not anything ultra important, but personally, I think, that it is really interesting and kind of funny :D Stephen King, the master of horrors and literally genious, yes, this Stephen King went to see American Ultra movie and he tweeted about it! :D Maybe now people are going to see it, because he went to the cinema and he fucking LOVED it! :D As you may know, American Ultra is not as successfull as expected. It looks like... everyone who see it loves it... but people rather go to see Mission Impossible episode 459. Which I am really sad about, because if it's not going to reach some particular amount of money, there will be no spin-off movie. So, when it's in our cinemas, just go to see it! Please! Because even Stephen King thinks it's awesome.


Gallery update 46.5: On set of Woody Allen's film

27. august 2015 at 17:04 | Angie. |  gallery updates
No no no... doufám, že už s těma fotkama nejsem trapná, ale tak trochu si nemůžu pomoct :D Sice paparazzi fotografy hluboce pohrdám, ale zároveň mě štve, že je Woody Allen okolo všech filmů tajemnej jak hrad v Karpatech... a tak si to kompenzuju alespoň fotkama z natáčení no. Tentokrát je jich něco málo přes třicet ze včerejšího natáčení, kdy Kris s Jessem natáčeli nějaké scény na pláži. Mimochodem teda podle počtu outfitů, které na sobě Kristen na natáčení měla, se dá docela dobře odhadnout, kolik scén s ní točí :D což znamená, že aktuálně to je nějakých 5 různých outfitů, tudíž 5 různých scén, z toho všechny jsou s Jessem, jistě budou mít oba dva i nějaké, kde ten druhý zrovna nebude :D což znamená, že Kris bude v tom filmu zkrátka a dobře docela dost, což je super :D Tyhle fotky jsou ze včerejška a Kris přišel na plac navštívit zvláštní host v podobě její fenečky Cole. Cole nám teda dost vyrostla, co jsem jí na fotkách viděla naposledy, no jo, už to není štěně :D Ale pořád je rozkošná. Mimochodem včera byl mezinárodní den psů, tak možná i proto se šli za paničkou podívat :) Ty fotky jsou skvělé. Když už mluvím o fotkách, tak jsem do galerie nahrála HQ verze stillsek z Equals. Nic nového, jen ve větší kvalitě, tak mi přijde zbytečné tomu věnovat vlastní článek, ale kdo by chtěl, může si je připomenout tady.
* * * * * * *
Well wel well. According to how many outfits Kristen already had during the filming, it seems like her role will be quite important. When I count it, it's already 5 outfits, so at least five scenes :D But these are all just with Jesse, I guess they both have also some other scenes, so... it's great, her role is probably a big one. Which I expected, but now it's confirmed. By the way, I saved HQ stills from Equals in the gallery. Nothing new, they are just in HQ now, so you can check them out in the gallery. Right now I have for you another 32 photos from the set of Woody Allen's new project. It is quite unusual to see Kristen dressed like this, but I love it :D They were filming some scenes on the beach and Kristen had a special visitor on the set. Her friend brought Cole (her dog) there, which I think was sweet :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen for 'NYLON magazine': Behind the scenes video

27. august 2015 at 0:31 | Angie. |  videos

Tento měsíc jsem překonala dva milníky na blogu. Po několika dlouhých měsících se mi v srpnu podařilo zveřejnit více než 30 článků. Naposledy se mi něco takového povedlo vloni v červenci, což je mimochodem docela smutné, ale zkrátka není toho času tolik, jako v dobách, kdy byl můj průměr tak 50 článků měsíčně, no jo :D Ale zase tenhle měsíc toho mám ještě tolik, že to bude možná i k těm padesáti. Nebo alespoň přes těch 40. Zároveň se včera večer návštěvnost přehoupla přes magickou hranici 28 000 návštěv, z čehož jsem naprosto nadšená a zároveň naprosto dojatá a moc vám za to chci poděkovat. Když jsem tenhle blog zakládala, byl to takový náhlý nápad... nikdy jsem si nemyslela, že by mi mohl vydržet, čekala jsem, že s ním praštím po dvou měsících... ale nestalo se. Na tomhle blogu jsem našla sebe a našla jsem tu spoustu přátel, vás všechny, kteří se sem vracíte a máte to tu rádi. Děkuju vám, že jste to se mnou vydrželi až doteď a umožili tak, aby se návštěvnost stále navyšovala :) Tenhle blog je tak trochu můj blogový domov a doufám, že se to ještě dlouho nezmění. Ale abych nemluvila jen o blogu, mám pro vás i něco o Kristen.
Mám pro vás jedno krátké, ale skvělé video z focení tohoto úžasného photoshootu pro NYLON magazín. NYLON má vždycky skvělé shooty, no tenhle je opravdu výjimečný a já ho zbožňuju, jak můžete vidět i na aktuálním designu :D Video z focení je skvělé v tom, že můžeme alespoň trochu nahlédnout do zákulisí. Kris vypadá, že se asi docela bavila, což je super :) a asi na dvou záběrech můžete zahlédnout i jejího kamaráda a vlasového stylistu Adira Abergela, který tam byl po celou dobu s ní, což jí myslím asi taky pomohlo v tom, aby byla víc v pohodě :) To video je skvělé, tak na něj určitě mrkněte :)
* * * * * * *
This month is special. First because after a long time, I managed to publish more than 30 articles per month. This happened last July for the last time. I did publish 30 last October, but more than that... nope. That is kind of sad actually, when I remember those days when my standard was like 50... but more than 30, that's good in those days, because I don't have as much time as I had in the past. The other thing that happened this month is, that the number of visitors got to number 28 000. Which I think is totally insane! But also absolutely amazing and I thank you for that so so so so so much. When I started this blog, I really thought that it will last like 2 months or something and I will give it up. But it didn't happen, which I am really happy about, of course. Because this blog feels kind of like home. This blog is where I belong as a blogger. And 28 000? That is amazing. I hardly believe it. So thank you guys.
Okay, enough of my being sentimental :D I have for you something very beautiful. It is behind the scenes video from the shooting of that amazing photoshoot for NYLON. I really love this video, Kriten looks there cute. You can see Adir Abergel in one or two short shots. And it looks like Kris was having a good time :)


Gallery update 46.4: New photos from set of Woody Allen's film + new info

26. august 2015 at 13:42 | Angie. |  gallery updates
Mám špatné zprávy pro fanoušky Bruce Willise. Byla jsem opravdu hodně nadšená z toho, že bude součástí projektu Woodyho Allena spolu s Kristen a Jessem... Chtěla jsem ho taky jednou vidět v něčem, co není akční thriller, protože on je skvělý herec, jen v těhle filmech nemá tolik možnost to ukázat. Bohužel se ale stalo to, že Bruce odstoupil od projektu, tudíž v novém Woodyho filmu nakonec nebude. Proč? No... to je docela dobrá otázka. Oficiálně proto, že mu to nějak nevychází v rozvrhu a že se rozhodl raději pro divadelní projekt na Broadwayi podle knížky Stephena Kinga - Misery. To je oficiální verze. Neoficiální verze mi přijde pravděpodobnější. Ptáčci totiž trochu zpívají a povídá se, že to nebyl tak úplně dobrovolný odchod... Bruce je bohužel poměrně známý tím, že sem tam udělá na natáčení nějaký průšvih, kterým nasere režiséra a je dost možné, že se Woody kvůli něčemu nakrknul a Bruce prostě vyhodil. Proč se o tomhle vůbec spekuluje? No... jde o to, že Bruce už byl viděn i na natáčení, vzniklo pár fotek... a pak najednou bum a ve filmu nebude, což je prostě divné. Hlavně svůj rozvrh těžko neznal před začátkem natáčení, takže i tohle poukazuje spíš na to, že to nebylo jen tím, ale kdo ví. Jediné, co vám můžu s jistotou říct je, že ve filmu nakonec hrát nebude a že mě to moc mrzí :/ Kdo ho v roli nahradí zatím není známo. Tak uvidíme. Každopádně je to teda docela komplikace no, zatím se natáčejí jiné scény, ale je možné, že to natáčení trochu zdrží. Doufám, že to nebude mít vliv na to, jestli Kris přijede do Benátek a na TIFF nebo ne. Jestli jo, tak asi Bruce zaškrtim za to, že si dovolil odejít od projektu Woodyho Allena, ať už z vlastní vůle nebo proto, že udělal nějakou hovadinu :D Když už teda mluvíme o Woody Allenovi, mám pro vás tu nálož fotek, kterou jsem slibovala. Jsou to fotky ze tří dnů z natáčení scén s Kristen. Dvě sady fotek jsou pak i s Jessem. Celkem jich je něco málo pod šedesát a pochází z 21., 24. a 25. srpna 2015. Chci jen říct, než se na ně budete dívat... že sice o filmech Woodyho Allena toho nikdy není moc známo, než vyjdou... ale tyhle fotky můžou být jaksi docela dost spoilerojdní. Hlavně některé. Teda... zatím mi nepřijde, že by byli nějak extrémně, ale jako úplně nic neříkající taky nejsou :D Chtěla bych se Kris zeptat, jaké to bylo, řídit to staré auto :D A teda taky už je jisté, že postava Kristen - Theresa, bude mít nějaký romantický vztah s postavou Jesseho Eisenberga... což je jedna z těch spoilerojdních věcí, ale to mi zrovna nevadí, že vím :D
* * * * * * *
I have bad bad news for fans of Bruce Willis. I was really excited about him being part of the cast, I really wanted to see him play something normal... He's always in those crazy action movies... not that I don't like action movies, but he's a really good actor, he would be great in this movie. But... unfortunately, Bruce Willis stepped out of this project. And considering the fact, he was already spotted on the set... it probably wasn't completely his choice. There are some birds whispering, that Woody has his fingers in it. Bruce is kind of known for doing problems on movie sets, so... who knows what happened. Official announcement says, that it's because of Bruce's schledule and that he rather chose to do a Broadway part in an adaptation of Stephen King's 'Misery', but it seems a bit weird... because he had to know the schledule long time ago and he already started to film this project, so... it is possible that he was fired for some reason, but that's all just speculation. What I can tell you for sure is, that Bruce will not be in this movie, unfortunately :'( and that I am really, really sorry about that, but we cannot do anything. Talking about the movie, I have for you nearly 60 photos from the set of Woody Allen's new project, which doesn't have a name yet, but paparazzi's are all around the set, obviously, taking pictures. So... we do not know anything about this movie, because they are trying to keep everything hidden, but... you know, these photos can be a bit spoilerous. I am almost sure that the word spoilerous doesn't exist, but you know what I mean. It's now for sure, that Kristen's character - Theresa will have a romantic relationship with Jesse Eisenberg's character and we will se what happens... :D Photos are from August 21, 24 and 25, 2015. More in the gallery, so check out.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 46.3: Happy/Sad/Confused no. 3

26. august 2015 at 12:32 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem docela utahaná... tak nějak ze všeho. Nemám moc dobrou náladu. Zítra budu obíhat doktory a z toho vážně nemám radost... Ale o tom mluvit radši nebudu a ani nechci. Poslední dobou jsem nějaká bez jiskry, ale nechci, aby se to odráželo na blogu. Dneska jsem koupila lístky na další koncert Our Last Night :D Byli tu v únoru 2014 a pak letos v květnu. Na tom únorovém jsem byla, o tom jsem i psala článek, kdo by si chtěl osvěžit paměť, ale na tom květnovém bohužel ne. Tehdy jsem měla i lístek, ale bohužel museli koncert přesunout a já jsem nemohla jít. Takže jsem nadšená, že přijedou tak brzo znovu, už na konci října, a neskutečně se na to těším! A v pátek si hodlám jít koupit lístek na Kodaline. Ať už se mnou někdo půjde nebo ne. Ti přijedou 20. února... většinou nerada plánuju věci takhle moc dopředu, ale u koncertů je to holt jiné. Pokud si skutečně ten lístek koupím, ať už se mnou někdo půjde nebo ne, tak to znamená, že půjdu během šesti měsíců na 4 koncerty :D Na Ryana Keena, pak na OLN, potom na Imagine Dragons a nakonec v únoru na Kodaline :D Docela síla, se celkem rozjíždím :D No nic. Dneska mám pro vás poměrně velký množství fotek. Než ale zveřejním ty, o kterých mluvím, mám pro vás tyhle dvě, které chci zveřejnit už celkem dlouho, protože jsou fakt skvělé, jen na to ještě nezbyl čas nebo nálada nebo vůle nebo síla :D První fotka, která má v sobě vlastně 3 fotky, je další kolo série Joshe Horowitze - Happy/Sad/Confused. Kristen tam hází perfektní tlamy :D a přijde mi docela vtipné, jak se Jesse na všech těch fotkách tváří stejně :D Ta druhá je pak přímo z toho rozhovoru s Kristen a Jessem pro MTV, z něhož jsem vám sem videa dávala před pár dny a můžete se na ně kouknout tady. Obě fotky jsou fakt roztomilé, zbožňuju je :D
* * * * * * *
Hi guys. How are you? I am a bit tired of everything actually, I don't really have good mood. Tomorrow, I have to go to see bunch of doctors and I am really not very excited about that, obviously. But today, I bought tickets to Our Last Night concert, so that's pretty exciting. They were here in May, but they had to move the show to a different day and I couldn't go... so I am really happy they are coming back so soon and they are once again playing in Prague! I also want to buy a ticket to Kodaline this Friday, they are coming on February 20, 2016... I usually don't plan things this long before, but it's different with concerts. If there's someone who would like to go to Kodaline, I would be happy, 'cause I don't have anyone to go with, maybe one friend, but she still doesn't know. But I'm going. Definitely. Anyway, I have for you today bunch of photos, but before I will publish those, I have these two which I wanted to publish for a long time but I did not. First picture is another round of Happy/Sad/Confused with Josh Horowitz, this time with Kris and also with Jesse Eisenberg. I love Kristen's faces! And I find kind of hilarious that Jesse has the same face in all photos :D The second picture is from that interview for MTV, which I published few days ago. And I love especially the bottom picture, where they are both laughing :) Very cute photos and I love them so much :)

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 46.2: Portraits for USA Today

24. august 2015 at 0:50 | Angie. |  gallery updates
Ahojte lidi, jak se máte? Mám doma návštěvu, přijela na víkend kamarádka, takže nemám úplně čas přidávat. Jenom takhle večer nebo v noci, když ona už chce spát, tak můžu něco přidat, protože jí uspává, jak ťukám na počítači :D Což je fajn, že jí to nevadí, když ťukám. Včera kolem jedenáctý večer, teda asi před dvěma hodinama, mi volal někdo z Itálie :D Nějak nevím, jak to uchopit. Jestli mám počkat, jestli to zkusí znova, nebo napsat nějakou smsku nebo něco. To je hrozně trapný, napsat čau, kdo tam? Ale tak... Třeba to zkusím :D Jsem docela zvědavá. No nevadí... Zítra se uvidím s Rosie! To bude taky další nečekaný a docela spontánní neplánovaný zážitek :D Sice se uvidíme asi tak na 20 minut, ale nevadí :D Nějaké to rychlokafe třeba zmáknem ;) No. Ale teď už teda k tomu článku. Mám pro vás čtyři nové fotky, které vlastně nejsou vůbec nové :D Respektive jsou relativně nové, ale už jsou delší dobu venku, jen na ně nebyl čas :D Jsou to fotky pro USA Today, portréty s Jessem a Kristen, které nafotili v ten den, co s USA Today i dělali rozhovor v rámci propagace American Ultra. Ten rozhovor už taky zveřejnili, ale zatím na něj nedošlo se zveřejněním... stejně jako na spoustu dalších věcí :D Jsem hrozná, já vím, ale je toho tak hrozná halda, že by se z toho člověk podělal... Jinak teda během prvního víkendu American Ultra vydělal jen 5,5 milionu dollarů, což je prý globálně celkem málo, na to, aby se natočilo pokračování, by byly třeba tržby alespoň 40 milionů (ale teda celkově, ne po víkendu :D). Je to dost možná i tím, že stejně vyšel i film Mission Impossible díl šestistý osmdesátý třetí, takže šli lidi z nějakého důvodu radši na to... tak uvidíme, jak to bude dál :D Užijte si fotky, snad se vám líbí, mně se líbí nehorázně :) Jsou tam oba fakt roztomilí a jsou to super fotky.
* * * * * * *
Hi guys, how are you? I have a guest in my house right now, my friend came to visit me and Prague, so I don't really have time to write articles. Just now, in the night, when she's trying to fall asleep and she likes the sound of me writing on my notebook. Yeah, a bit weird, I know. Someone was calling me from Italy. It was really weird like... I didn't anwer it, because I missed that phone call, but now I am kind of... afraid to write back, 'cause I have no idea who is it :D Well... I will see, maybe I'll write something like... Ciao, who's there? :D Like pretty embarassing, but... whatever. I have for you now new photos from the American Ultra promotion. Well, new... two of them are new, two of them old, but I didn't have the opportunity to publish it, so I am doing it now. I love these pictures. By the way, American Ultra reached just 5,5 million dollars during the first weekend, probably because of the Mission Impossible, but I hope it gets better. Anyway, these photos, right. They are portraits made for USA Today. There is also an interview for USA Today, but I will publish it later, if ever. I love these portraits, I truly do. They are with Kristen and Jesse and they both look so cute. I love Kristen's hair in this moment, it is so great. Well, enjoy photos, I hope you like them :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 46.1: First photos from the set of Woody Allen's film

22. august 2015 at 12:18 | Angie. |  gallery updates
S filmy Woodyho Allena je to těžké, protože herci nesmí mluvit o tom, o čem film je, dávat nějaké detaily, nikdo není oprávněn cokoliv říkat, tak maximálně Woody Allen samotný. Takže víme akorát to, že se film bude odehrávat někdy ve 30. letech 20. století a že se bude točit kolem několika rodin, které se zamotají do nějakého zločinu, nebo něco takového. Taky víme, kdo v tom filmu hraje. A hraje v něm naše Kristen :D Postava, kterou hraje, se jmenuje Theresa a já mám pro vás první fotky z natáčení tohohle filmu, protože paparazzi jsou vynalézaví a nedá se tak úplně zabránit tomu, aby sem tam něco nevyfotili, zvlášť, když se film natáčí v exteriéru. Jsou to pořád paparazzi fotky, ale když jsem se rozhodla sem paparazzi fotky nedávat, říkala jsem, že to neplatí pro fotky z natáčení, protože to se alespoň týká těch filmů a samotnou Kristen to nijak zvlášť asi nevyrušuje, protože jde většinou o fotky focené hodně z dálky a ne z jejího soukromí, ale z natáčení. Neukládám jich ale tolik, jakoby to byla nějaká premiéra... je jich jen 18, přijde mi to dost na ukázku, ale kdo by jich chtěl vidět víc, tak může tady. Jak už jsem říkala, odehrává se to ve 30. letech, což vysvětluje jak to auto, tak to oblečení. A musím říct, že Kris v tom vypadá hrozně roztomile :) Nepřijde vám? Na fotkách můžete vidět i Jesseho Eisenberga, který v tomto filmu také hraje, a na některých i samotného Woodyho Allena.
* * * * * * *
It is hard with Woody Allen's films, because actors are not supposed to talk about anything, no one talks about anything, not even the name, not even the main plot... all we know is, that this movie will tell a story about some families, that will get themselves in trouble because of some kind of crime, or something like that. And it is placed in early 30's. Kristen plays role called Theresa and I have for you first photos from the set of this movie. They are a bit paparazzi, yeah, but I said, when I decided to don't put here paparazzi photos, that I don't mean set photos. I didn't save all of them, just some of them, because there is really lot of them and I don't find it necessary, considering, that they are still paparazzi photos. If you want to see more, you can here. Well, it's supposed to be in 1930's, so that is the reason for what's she wearing. And she looks so cute in it, don't you think? You can also see there Jesse Eisenberg and Woody Allen himself. I am really, really excited about this movie. I am so happy Kristen is really part of it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Layout no. 23

21. august 2015 at 20:09 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
August 3 - August 21, 2015

Je mi to líto. Je mi to vážně moc líto, ale musel jít. Milovala jsem ho a pořád ho miluju, ale zkrátka musel jít. Proč? Protože jsem udělala tenhle novej. Což byla zásadní chyba, ale stalo se... a proto musel jít, protože jak udělám nový design, tak ho musím nastavit. A tentokrát jsem to vydržela celý týden, než jsem to udělala, ale dýl už to prostě nešlo. Teda.. když jsem ho nastavovala, tak jsem si říkala, že se na to vykašlu a nastavím zpátky ten fialovej :D ale už jsem to dodělala a konečně to snad sedí, aspoň na mozille :D Proč musel ten fialový jít jen mezi vzpomínky? Víte... našla jsem tam totiž chybu, našla jsem tam něco, čeho si člověk, kterej to netvořil, nevšimne, ale já jsem to vytvořila. Já to tam viděla... a drásalo mi to nervy, tak strašně, strašně moc, že už jsem to nemohla dýl vydržet :D Tak trochu i záminka, kdybych neměla tenhle nový hotový, tak bych to nějak zvládla, ale prostě jsem musela :D Tak doufám, že se vám líbí, protože mně se líbí moc a Rosie mi ho schválila :D Je takový hodně jednoduchý, ale říkala jsem si, že by to možná něco jednoduchého chtěl, je hodně takový v letních barvách a je tam moje nová nejoblíbenější fotka s Kristen a další dvě fotky z photoshootu pro Nylon, který naprosto zbožňuju:) A doufám, že se vám ten design líbí, vážně v to pevně doufám. Je jedna věc, kterou jsem nakonec nemohla udělat, jak jsem chtěla, která mě trošilinku štve, ale co se dá dělat, pokaždý to nevyjde :D Taky mi to většinou pomáhá, když nemám moc energii na blogování, nastavit nový design, udělat trochu změnu.... tak snad je to i ve vašich očích hezká změna :)
* * * * * * *
I am sorry. I am so sorry... but it had to go. I loved it. I truly did and I still do... but... you know, it had to go in its best moment, not when I start to hate it like always. I made this new design last week and I really wanted to wait a bit longer, but I couldn't. It took me long to fix it, but now it looks like I wanted and I hope that you like it. It is lighter, it is from that new photoshoot and it's with my new favorite picture of Kristen. And I just had to put it here. The previous one, the purple one, was special, but I found one mistake on it, and as the one who created it, I just couldn't look at it anymore :D It had to go. It also usually helps me to find my lost energy, when I put here a new design... so it will hopefully wait even this time.

Kristen Stewart & Jesse Eisenberg for MTV News with Josh Horowitz

21. august 2015 at 19:02 | Angie. |  videos
Jsem unavená. Jsem sakra tak hrozně unavená a tak hrozně naštvaná na dopravní podnik :D Ale o tom mluvit nechci. O tom už nikdy s nikým mluvit nebudu :D Jsem taková nějaká přejetá, i kvůli jinejm věcem teda... Když jsem přijela, tak na mě vyskočilo tolik novinek a já je chtěla všechny přidat, ale co jsem uložila těch milion fotek předevčírem, tak jsem včera byla nějak úplně bez jiskry a vlastně jsem pořád. Nechce se mi nic, jsem taková bez nadšení, což mě štve, ale hádám se to zase zlepší. A taky jsem naštvaná proto, že ten rozhovor je tak krátký. Já jsem se tak hrozně těšila, až vyjde, a ono je zase jen něco málo přes dvě minuty dlouhý. Tentokrát jsou to ale alespoň viděa dvě. Jde o rozhovor s Jessem a Kristen pro MTV s Joshem Horowitzem. První část je vlastně rozhovor o American Ultra, samozřejmě, tentokrát i řeknou něco o filmu :D no a druhé video je takové... taková legrácka od Joshe, jako obvykle. Takové otázky pro agenty CIA :D Nejlepší je to na konci, když mají Kris s Jessem číst něco, co napsal Josh, aby to znělo, že říkají pravdu :D a Jesse v tom docela vybouchne :D ale vymlouvá se na to, že to nemohl přečíst, že Josh píše strašně, ale Kris říká, že je jeho písmo roztomilý :D Mám i dvě fotky, takže možná ještě dneska přidám :D Jinak ta Kristenina věta sama o sobě je výborná: "Miluju hrát v nezávislých filmech, ale mým skutečným životním cílem je být v Paničkách z Beverly Hills." (Real Housewives of Beverly Hills).
* * * * * * *
I am really tired. I am so freaking tired, oh my God. And I am pissed... Jesus, I don't even know if I want to write anything. I do want, but I am kind of without mood... I don't know. Since I came home, I was just writing articles, because there were so many news and I really wanted to publish everything, but now I just... I am just so tired. And I am also so pissed... Why? Because this video is so short! I could watch videos with Kristen, Jesse and Josh for hours, not just for few minutes :D I love the interview, I love these three together, and I also have for you second part, where is Josh asking some questions for CIA agents. The last art is the best, because Kris and Jesse are supposed to read something like it was true. And Jesse is terrible in it :D He's saying that it's because of Josh's terrible handwrite, but Kristen tells him, that it's cute. And Kristen looks cute there too, I love these videos.Gallery update 46.0: 'American Ultra' World Premiere in Los Angeles

19. august 2015 at 13:08 | Angie. |  gallery updates

Trvalo věčnost nahrát ty fotky na imagebam a do galerie. Proč? No... protože jsem jich uložila hrozně moc a protože jsou hrozně velké :D Nahrávaly se asi tři hodiny :D Proč jsem jich uložila tolik? To je jednoduché. Protože jsou zkrátka a dobře naprosto dokonalé :D Lionsgate se nedrželi zpátky a skutečně uspořádali pořádnou premiéru filmu American Ultra s červeným kobercem a vším. Což znamená, že těch fotek je ve skutečnosti ještě asi 4x víc, ale na to jsem vážně neměla :D Premiéra se konala včera večer, 18. srpna 2015 v Los Angeles, a to konkrétně v Ace Hotelu a vypadalo to vážně skvěle. Hlavně teda Kristen vypadala naprosto skvěle! Kristen tam byla, z čehož jsem naprosto nadšená, a spolu s ní i další herci z filmu, Topher Grace, John Leguizamo, samozřejmě režisér Nima Nourizadeh anebo třeba Connie Britton, a samozřejmě tedy Jesse Eisenberg a i scénárista Max Landis. To ale není všechno. Jsem nadšená z toho, že vám můžu říct, že Kristen na červeném koberci podpořil její dlouholetý skvělý kamarád z Twilight ságy, Taylor Lautner, se kterým má asi hordu fotek, což je naprosto skvělé. Mám z toho velikou radost :) Na premiéře se objevily i další hvězdy showbusinessu, například překrásná Holland Roden, známá ze seriálu Teen Wolf, z čehož mám nesmírnou radost :) Kristen vypadala naprosto nádherně. Vlasy jí opět dělal Adir, samozřejmě, make-up měla na starost Jillian Dempsey a šaty? Šaty od Zuhaira Murada. Z čehož jsem naprosto nadšená, protože já zbožňuju šaty této značky. Měla jsem dokonce i možnost si na některé takové šáhnout, když jsem se ocitla před pár lety v luxusním obchoďáku v Londýně :D Jeho šaty jsou skutečně výjimečné a Kristen je dřív nosívala hodně často... naposled to ale myslím bylo v roce 2013 na týdnu módy v Paříži. A nikdy nezapomenu na ten skvost, který měla na premiéře Rozbřesku - 2. části. Přesto Zuhair stále patří k jejím dvorním návrhářům, jak jsme se díky premiéře American Ultra mohli dozvědět. Jen když začala spolupracovat s Chanelem, byl to pořád samý Chanel a nic jiného :D Což mi dost lezlo na nervy :D ale jsem ráda, že tentokrát přišla v něčem jiném než v Chanelu. A ještě radši, že zvolila právě Zuraida Murada. Ten overal je naprosto úžansý. Kristen neskutečně sluší, vypadá v tom naprosto skvěle. Lodičky Jimmy Choo, překvapivě :D A nebyla by to naše Kristen, kdyby je na červeném koberci po nějaké chvíli nesundala :D Nedivím se jí, já bych na tom nevydržela ani 10 minut. Já vím, že to vypadá dobře, když má ženská hodně vysoké podpatky, zvlášť, když má dlouhé nohy jako Kristen, ale když všichni ví, jak na tom s podpatky je, tak proč jí nedají nějaké trochu nižší, proboha? :D No nevadí. Doufám, že se ten outfit líbí i vám. Moc se mi líbí i ty vlasy, i ten makeup, i když bych na těch očích možná malinko ubrala. Jinak teda kromě Taylora tam byla ještě spousta dalších lidí, kteří Kristen přišli podpořit. Oba její rodiče, asistentka Ruth, stylistka a kamarádka Tara Swennen a kamarádi Suzie, CeeJ, Alicia, Sydney a Alannah. Ti všichni byli ovšem k vidění až v sále a k tomu na hodně nekvalitních fotkách. Ale myslím, že je od nich vážně skvělé, že jí tam přišli všichni takhle podpořit :) a k tomu, kdo by si nechtěl zajít na světovou premiéru s KStew, hm? :D
* * * * * * *
It took forever to save all those photos. Why? Well, because I saved a lot of them :D That's simple :D Why? Because they are absolutely amazing. I am happy that I can tell you, that Lionsgate organized pretty cool world premiere of American Ultra movie yesterday, on August 18, 2015 in Los Angeles. It took place at The Theatre at The Ace Hotel in LA and it looked amazing. Especially Kristen looked amazing. Absolutely stunning, I love her outfit, I love it, I love it, I love it so much. Kristen was of course there, also other cast members with her and the director Nima Nourizadeh too. Jesse Eisenberg was there, John Leguizamo, my baby Topher Grace was there, Max Landis, of course, Connie Britton was there. But that's still not all. I am really, really excited, because Kristen's great friend from The Twilight Saga - Taylor Lautner was there too! And they have like billion photos together and I am really happy he showed up to support Kristen and this movie, that's amazing. Also other stars showed up on the premiere, for examply lovely Holland Roden from Teen Wolf was there, which is pretty cool. Kristen Stewart looked beautiful. Hair by Adir, make-up by Jillian Dempsey, surprisingly :D And dress by Zuhair Murad. I LOVE Zuhair Murad, I am so happy she had one of his pieces after such a long time. Last time she had his dress was at Breaking Down - part 2 premiere, I guess. No... actually in 2013 at Paris Fashion week, if I remember it right. Anyway, It's nice to see her in Zuhair Murad's dress again, because she looks absolutely gorgeous in it. It is not actually a dress, it is a short jumpsuit, but it is great. I love those colors! Well and of course, heels by Jimmy Choo... of course... I have an information, that Taylor wasn't the only friend that was with her there that evening. Both of her parents were there and also her friends Suzie, CeeJ, Alicia, Sydney and Alannah, and her assistant Ruth, and her stylist and friend Tara Swennen. Enjoy photos, I saved them quite a lot, so check them out in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nylon presents Carversation with Suzie Riemer

18. august 2015 at 23:01 | Angie. |  videos

Já vážně hrozně chci nastavit ten nový design :D Ale nemůžu. Řekla jsem týden. Ne tři dny :D Bože, ale já ho tu tak hrozně moc chci konečně :D bojím se, že ho začnu nesnášet dřív, než ho nastavím :D Ale zároveň ho tu hrozně nechci, protože ten fialový se mi hrozně líbí, ale... prostě mám hrozné dilema. Někdy se tu ten nový objeví, uvidíme kdy. Pořád ještě válčím s tím, jestli ho nedat do galerie... ale asi ne :D No nic. Mám pro vás další video, pro změnu. Není to press junket master post a není to ani žádné z propagačních videí, vlastně... no jak se to vezme. Pamatujete si na tohle video? Kristenina skvělá kamarádka Suzie Riemer dělá videa s názvem Carversations, kdy si někoho pozve do svého auta, strčí tam někam kameru a tak prostě klábosí. S Kristen tohle video udělala před pár měsíci, a teď ve spolupráci s Nylonem udělala další. Vlastně jen tak kecají, což je na tom to úplně nejlepší. Protože je tam Kristen s jednou ze svých nejlepších kamarádek a tak je prostě v pohodě. Sice jako ví, že tam ta kamera je, ale vlastně ani neví kde, protože Suzie nechce, aby to ti hosté věděli... a asi by neřekla úplně všechno nahlas :D ale je zkrátka víc sama sebou a uvolněná, když je tam se Suzie než když je někde s novináři. O čem mluví? Hele...:D Na konci i o American Ultra, říká, že je ten příběh naprosto šílený, ale že to brali všichni naprosto vážně, takže z toho vznikl takový film, jaký vznikl, že je šílený, ale vtipný... A že má ráda huličské filmy, ale že tenhle má k tomu ještě i srdce. Líbí se mi hodně ta část, kde se baví o jídle, které si kupují na pumpách, když někam jedou autem. Kristen zmíní značku Lunchables, což jsou takové balené polotovary, nebo já nevím ani vlastně, co to je, asi jsou to hotová jídla zabalená... a asi je to dost hegeš, ale tak kdo se nestaví v mekáči, když jede na road trip, že :D A pak taky říká, že miluje kupovat si chipsy v cizině... že v Londýně mají s příchutí pečenýho kuřete, v Kanadě zase kečupové, v Jižní Korei zase jiné, které jsem nechytla :D Suzie se pak ptá na capuccinové chipsy a obě dvě reagují v ten samý moment: "That's weird." Což je naprosto dokonalý :D Potom taky hrají hru, kdy obě dvě řeknou náhodné slovo najednou, ale teda netrefí se ani jednou do stejného :D Hodně mě pobavila ta část, kdy se Suzie snaží říct Liam Neeson pětkrát za sebou :D A moc jí to nejde :D Když se jí Suzie zeptá na nějakou radu, říká, že si myslí, že dala celkem dobré rady v rozhovoru pro Nylon, takže se zdrží odpovědi. A já vám ten rozhovor vážně někdy možná i přeložím, takže se je dozvíte :D Úplně na konci se jí Suzie ptá, jestli tenhle rok dosáhla toho, co chtěla... a ona říká, že ano, že hodně hrála na kytaru, za což je ráda, protože když člověk dělá tu jednu věc, jako herectví a dělá ji dlouho a dobře, tak je pak těžké, aby někdo bral vážně, že zkoušíte i něco jiného. Sem tam se ztrácím, ale je to vážně příjemné video a stojí za to se na něj kouknout :)
* * * * * * *
I really want to put here the new design. But I can't. I said week. Not three days. Gosh, I really want it here, but in the same time, I want this one to stay. Well, whatever. It will appear here some day, I won't tell you which one. The worst part is, that I actually love this purple one so much, but I just really want the new one here. Hate this situation. Anyway, I have for you another video, but this time it's not from the press junket or anything, it is actually pretty cool and totally different. Do you remember this video? Well... Kristen's friend Suzie Riemer made a new one, in cooparation with Nylon magazine and it's absolutely freakng great, because it's so natural. They are really great friends, so they are just talking, you know? And it's amazing. I love especially the part when Kristen talks about chips :D and when Suzie is trying to pronounce Liam Neeson.


Date of 'Equals' premiere in Venice + new information

18. august 2015 at 17:26 | Angie. |  Equals articles

Myslím, že udělám asi nějaký masterpost se všemi rozhovory z press junketu American Ultra, protože už teď je jich asi 20. Sice bych mohla mít 20 článků, ale všechny by byly prakticky o tom samém a nikdo by na to nekouknul. Když je narvu všechny do jednoho článku, tak se na ně dost možná taky nikdo nekoukne, ale třeba zapnete aspoň dva nebo tři :D Upřímně některé mě tolik nebavily, když jsem jich viděla třeba 6, 7 za sebou. Miluju Kristen i Jesseho v každém z nich, jenb ty otázky byly dost podobné od těch moderátorů, někteří nebyli zrovna kreativní :D Ale ještě uvidím, jak to udělám. Dneska už jsem měla dost American Ultra a tak jsem se rozhodla zveřejnit konečně článek, který se chystám napsat co jsem se vrátila z Brna :D Nějak to nevyšlo, ups... Zítra a možná už dneska se k American Ultra zase vrátím, protože dneska je v Los Angeles světová premiéra tohohle filmu a já se toho nemůžu dočkat. Tenhle článek se ale, jak už jste nejspíš pochopili, týká filmu Equals. Před nějakou dobou, myslím, že je to týden, dva... spíš ty dva, jsem vás informovala o tom, že Equals bude soutěžit v hlavní soutěži na Filmovém Festivalu v Benátkách. V té době jsme ale ještě nevěděli vůbec nic. Teď už vám můžu s potěšením oznámit, že premiéra filmu proběhne 5. září 2015 a to pěkně prosím ZA PŘÍTOMNOSTI Kristen, Nicholase Houlta a samozřejmě i režiséra filmu Drakea Dorema. Ano, čtete správně, Kristenina účast na benátské premiéře je oficiálně potvrzena, z čehož jsem naprosto nadšená. Stát se ještě může spousta věcí do 5. září, ale aktuálně doufám, že na to skutečně dojde a Kristen tam uvidíme :) Tím ale s novinkami ohledně Equals ještě nekončím. Tento romantický sci-fi film bude totiž festivaly prorážet i dál. Jen několik dní po filmovém festivalu v Benátkách totiž zamíří do Kanady, na TIFF - Mezinárodní Filmový Festival v Torontu. Jak úžasné to je? Já myslím, že hodně! TIFF se koná od 10. do 20. září 2015. Co se týče téhle premiéry, tak přesná data ještě nevím, ale jistě se to dozvíme už brzy :) Mám z toho ohromnou radost. Doufám, že se film někomu zalíbí a odkoupí práva, abychom se dočkali i oficiálního traileru :)
* * * * * * *
I think I will make a masterpost. Because it is not possible to publish all videos in separate articles. Right now, I have around 20 short interviews from the press junket of American Ultra, it is 20 articles, but mostly about the same thing, so I will probably write one big article with all of them, it will be easier. Today is Los Angeles world premiere of American Ultra and I can't wait for it! Anyway. I have for you now some information about something else than American Ultra. I need a break, so I have to write this :D I wanted to do it sooner, but right now I have even more information, so it is actually better that I've waited with it. I told you already about that Equals is going to Venice Film Festival and that it's going to compete in the main competition, but I didn't know the official date yet. I do know that now. The premiere of this movie at Venice Film Festival will be on September 5, 2015. But that's not all. Kristen is confirmed to BE there for the premiere, together with Drake Doremus and Nicholas Hoult. How cool is that? A LOT! I cannot wait! It's three weeks from today, a lot of things can happen, but the plan is, that Kristen is going to be there. But that's still not all. I have for you another exciting news! 'Equals' movie is heading to another famous film festival, few weeks after Venice, it will have its premiere at TIFF - Toronto International Film Festival 2015!!! This is amazing, I am so excited. The Toronto Film Festival is from September 10 to September 20. Date of the Equals premiere is not known yet.

Kristen on Live! with Kelly & Michael (August 17, 2015)

17. august 2015 at 23:40 | Angie. |  videos

Už jsem s tím taková nudná, co? Video, fotky, video, fotky, video, fotky... :D Ale říkala jsem si, že to budete mít aspoň trochu různorodé, protože těch videí je hrozně moc, tak to musím něčím prokládat... nakonec to je ale tak, že nestíhám nic přidávat a článek o premiéře Equals, který jsem chtěla napsat už týden, tu pořád ještě není :D Na to taky dojde, hned po zveřejnění tohohle, protože potřebuju chvilinku pauzu od American Ultra :D Včera se konalo Teen Choice Awards, na kterém se Kristen tedy neobjevila, přestože byla nominovaná. Nevyhrála ale a nejspíš to i věděla a tak tam nejezdila, možná i proto, že dnes mělo začít natáčení filmu Woodyho Allena, ve kterém Kristen hraje, takže asi ani nebyl čas. V kategorii nejlepší herečky v dramatu vyhrála Chloë Grace Moretz a ne naše Kris no... co naděláme. Já teda If I Stay neviděla, slyšela jsem, že to není nic moc, ale tak... nemůžu hodnotit. No nic, k tomu videu. Dneska mám pro vás konečně show Live! s Kelly a Michaelem, která byla předtočena už 11. srpna, ale vysílána až dneska... a tak trochu není teda s Kelly a Michaelem, ale s Jane Lynch a Michaelem, z nějakého neznámého důvodu, teda já ten důvod neznám... ale Jane tam byla super, takže mi to rozhodně nevadí :D Kristen to ještě k tomu hrozně moc slušelo, vypadala ohromně, ty šaty se mi strašně líbí. Ta kombinace barev je hrozně zajímavá, ale vážně krásná :) Rozhovor se mi taky moc líbil, mluvili o všem možném i nemožném a pro méně anglicky zdatné jsem se to pokusila nějak shrnout, nemám na doslovný překlad, i já mám sem tam mezery, ale aspoň tak nějak ty hlavní body a pasáže.
Na začátku se jí Jane zeptá na to, že hraje na kytaru. Kristen o tom chvíli mluví, říká, že hraje asi od deseti let, jak akustickou, tak elektronickou. Říká, že neměla co dělat na place, když byla třeba hodiny v přívěsu a tak začala hrát na kytaru. Jane se jí ptá, jestli má i kapelu, ale Kris říká, že to ne :D Ale tak co není může být třeba jednou :D Michael říká o tom, jak u nich byla Joan Jett a chválila Kristen, že byla úžasná v The Runaways, s čímž jedině souhlasím. Pak se jí ptá, co ráda dělá, když přijede do New Yorku a Kris říká, že si ráda zajde na nějaké dobré jídlo :D Kristen potom mluví o svých psech, že je jimi posedlá, že je bere jako svoje děti. Potom se s Jane baví o tom, že mají mezi psi oblíbence, což zní hrozě, ale zkrátka to tak je. A Kris říká, že její oblíbený pes je Cole, že je to takové štěně a že má pocit, že bude štěnětem už navždycky, že je dost malá, i když vypadá jako dospělý pes. A že se nikdy nepřestává usmívat a koukat na ní zbožným pohledem. Michael se jí ptá, co se nimi dělá, když cestuje, tak říká, že má skvělé kamarády, kteří se jí o ně vždycky postarají. No, kdo by se nechtěl na týden přestěhovat do domu KStew a venčit jí psy, že ano :D Potom mluví o tom, že je Kristen součástí nového projektu Woodyho Allena. Mluví o tom, že musela jít kvůli téhle roli na konkurz, což pro ni bylo netradiční, jelikož lidé jako ona většinou na castingy chodit nemusí, prostě jim jsou nabízeny a filmaři je chtějí ve svých filmech, ale pro tuhle roli musela jít na ten konkurz a říká, že si jí tam natočili, ale ona měla sto chutí si tu pásku vzít s sebou, že si vůbec nevěřila, nepřišlo jí to dost dobré. Ale že je na sebe moc hrdá, že to dokázala. Potom samozřejmě začnou mluvit i o American Ultra. Kris mluví o Jessem, říká o něm, že je úžasný, že je hrozně chytrý a že jsou takoví dva divňouši, kteří si zkrátka skvěle sedí. Říká, že je ten film hodně zvláštní, že je to komedie, akční film, ale zároveň love story, a že na začátku to má ten nádech toho indie filmu Adventureland, který s Jessem točila před pár lety, ale pak to najednou všechno vybouchne. A popisuje o čem je ten film, že je hodí CIA a tak všechno dost podobně, co už jsme slyšeli v jiných rozhovorech nebo jsem vám už psala v článcích o AmeUl. Říká, že před tím, než to všechno začalo jít do kytek, tak byli pacifisti a Jane říká, že se jí hrozně líbila scéna, kdy hulili trávu na kapotě auta, což jsme mohli vidět na pár fotkách, a Kristen říká, že to působí jako kdyby to celé bylo sen někoho zhuleného, ale zároveň je to tak reálné. Kristen pak ještě vypráví historku, kdy byla v letadle od krve a měla nějakou falešnou modřinu nebo něco, protože jí špatně odlíčili a ona byla hrozně unavená... a že se jí to podobné stalo už když točila Welcome to the Rileys, že se jí lidé ptali, co se jí proboha stalo. Takhle vznikají drby, podotýká Michael. Na závěr se jí ještě ptají, co je na Jessem to, co na něm má ráda. A ona říká, že je prostě hrozně chytrý a dobrý člověk a že jsou povahově hodně podobní, ale nejsou to nějací herečtí blázni, že k těm filmům přistupují podobně stylem: "No.. tak natočíme film." A že budou spolu i ve filmu Woodyho Allena, což už je třetí film, kde budou společně.
* * * * * * *
I am being boring with all that video, photos, video, photos, video, photos... am not I? :D Well. Yesteday was Teen Choice Awards. Kristen was nominated for the Choice Movie Actress in Drama for her role in Still Alice, but unfortunately, she did not win. Chloë Grace Moretz won for If I Stay... I heard it is not a good movie, but she probably was good in it, who knows, I didn't see it. I think Kristen would deserve to win, but it was up to voters, so... I couldn't really do much about it :D Anyway, she wasn't there, she probably knew she's not going to win, so she didn't show up... or maybe she had other reasons. Like... well, it's August 17 today, that means that the filming of Woody Allen's newest project with Kristen, Jesse Eisenberg, Bruce Willis and Blake Lively just started. Which is awesome, by the way. Riight now, I have for you another interview. This time it's Live! with Kelly and Michael, which is not actually with Kelly and Michael, but with Jane Lynch and Michael, for some reason, I don't know what reason it is, but nevermind. Maybe she was sick or something, but she's great. I love this interview, Kristen looks amazing, I love that dress, that's so freaking beautiful, she blown my mind with it. And... the video is just great. She talks about her dogs, about the Woody Allen's project, about how she auditioned for it, about her playing guitar... and of course about American Ultra, so check out.


Gallery update 45.9: Kristen on 'Tonight Show with Jimmy Fallon' (August 11, 2015)

17. august 2015 at 14:04 | Angie. |  gallery updates
Nemám zrovna nejlepší náladu, ale... pořád ještě chci blogovat. Možná, že právě proto chci blogovat. Mám pro vás teď fotky z Tonight Show s Jimmym Fallonem, kde byla Kristen 11. srpna v rámci propagace American Ultra. Kdo se chce kouknout na videa, tak může tady. Kristen vypadala naprosto úchvatně a dokonale. Miluju všechno na tom outfitu, hlavně ty boty, ty jsou perfektní :) A ty vlasy. Mají teď dokonalou délku, vypadá to skvěle. Líbí se mi to víc, než dlouhé a i víc než ty krátké, hrozně to k ní jde :) A myslím, že si celkem užila svůj čas, který tam strávila, myslím, že působila docela uvolněně, což je skvělé :)
* * * * * * *
I don't have good mood, but... I still want to blog. Maybe actually exactly because of that. I have for you photos from Tonight Show with Jimmy Fallon where Kristen was on August 11, I guess. If you want to watch videos from it, you can do it here. Kristen looked absolutely stunning and beautiful. I love everything about that look, especially those amazing shoes and her hair, because it's perfect. I love the lenght she has now. Even more than long hair and even more than the short, and I loved short. I think she really enjoyed her time there, which is great :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen on "Tonight Show with Jimmy Fallon" (August 11, 2015)

16. august 2015 at 13:19 | Angie. |  videos

Co opravdu miluju na tom, že jsem fanynkou Kristen už tak hrozně dlouho, je to, že si pamatuju ty staré časy, kdy se stala díky Twilight superslavnou a pamatuju si, čím vším si kvůli tomu prošla. Hodně lidí o ní říká, že je divná a že vůbec neví, jak mluvit s novináři a jak se chovat v talk show a tak dále... ale pro lidi, kteří jí znají tolik, jako já, v té fanouškovské rovině... Ví, že to prostě není její oblíbená věc. Necítí se při tom příjemně, neumí to, sama to přiznává, nesnaží se tvrdit opak. A taky se nesnaží tvrdit, že to má ráda. Nemá ráda celý ten proces s novináři. Je dost introvert a je to pro ni opravdu těžké. Je naprosto očividné, při každém rozhovoru takhle někde v televizi, že je zkrátka nervózní. Pokaždé, i když už má těch rozhovorůza sebou tolik. Ale po tolika letech sledování rozhovorů s ní dokážu říct, že už si je sama sebou mnohem více jistá a že už se v křesle u některých lidí cítí lépe a pohodlněji, než dřív. Například třeba u Joshe Horowitze nebo právě u Jimmyho Fallona, u kterého byla 11. srpna během propagace American Ultra. Je to tím, že tihle jmenovaní jí už dobře znají a tak pro ni není už tak těžké se trochu uvolnit, když dělá rozhovor. Ale obecně, dřív zažívala opravdu horké chvilky a lidé jí uráželi, že se neumí vyjadřovat... teď už je mnohem víc v pohodě, je vidět ten vývoj. Sledování tohohle videa pro mě byla jen radost, protože ten rozhovor je zkrátka skvělý. Kristen to neskutečně moc slušelo, musím říct, že se mi hrozně líbí délka vlasů, kterou má teď. Hrozně jí to svědčí. Přijde mi, že je tam taková celkem uvolněná na její poměry, vtipkuje a zřejmě se tam celkem bavila, což je skvělé. A ať jdou do prdele všichni, kteří tvrdí, že se neusmívá, protože během tohohle rozhovoru se prakticky směje furt. Oni o tom dokonce i mluví, o tom, že lidé říkají, že se neusmívá a že to vůbec není pravda. Řekla v rozhovoru pro Elle že se usmívá vážně hodně a hned se jí všichni ptali, že teda teď tvrdíš, že se usmíváš? Kristen naráží na to, že to, že se neusmívá na fotkách v magazínech není její chyba, že jí fotografové říkají, jak se má tvářit. A také mluví o jednom momentu v New Yorku, kdy vyšla ze svého hotelu a zdraví své fanoušky, všude okolo jsou paparazzi a ona se celou dobu směje. Vzniklo z toho video a i poměrně dost fotek. A všichni se hned při press junketu ptali: "Takže ty teď tvrdíš, že se usmíváš?" A Kristen na to reagovala tím, že ano, že se usmívá pořád, že to umí... i když se zrovna neusmívá na ně. #SassyStew. Potom se ještě baví o tom, že si Kristen pořád dokola zraňuje jeden a ten samej palec u ruky a dělá si legraci, že její palce cítí, když přichází zima a začnou se třást, jakoby říkaly: "Nééé, znova už né!" :D Jimmy hned na začátku říká Kristen, že jí to moc sluší, Kris reaguje, že jemu taky a on vtipkuje, že to díky spoustě plastických operací. Samozřejmě mluví i o filmu, jak jinak :D Kvůli tomu tam ostatně byla. Jimmy říká, že to má všechno, akci, je to vtipné, je v tom jeho chlap Jesse Eisenberg. Kristen reaguje, že je to i její chlap, že ho miluje. Jimmy pak říká: Já myslím, že byl můj dřív... :D Kristen říká, že prvních pár stránek scénáře je trochu jako z Adventurelandu, ale pak to všechno vybuchne. CIA se je snaží zabít, protože on je vlastně spící agent, když on vlastně všechno, co chce, je pořádat svou holku o ruku a je jako: Můj bože, nebuď na mě tak hnusnej, já chci jen požádat svou holku o ruku! A říká, že je to prostě plná komedie, že se to nesnaží být vtipný, že to prostě vtipný je. Potom pouští klip z filmu, kdy Phoebe dorazí na parkoviště po té, co Jesse zabije ty dva chlapy, co ho chtěli zabít. A tím končí rozhovor, ale nekončí tím návštěva Kristen u Jimmyho. Více v celém článku.
* * * * * * *
What I really love about being a fan of Kristen for such a long time is... that I remember those old times, when she became super famous and all she went through. Lot of people talk about her as being awkward and that she doesn't know how to behave with press and in talk shows and so on... for those who know her as much as I do... (well, of course I do not know her, but she said that billion times)... she's not good at it. She admits that. She doesn't like the all the press thing she has to come through because of she's an actress. She's kind of an introvert and it is really hard for her, she's having a hard time when she's in some talk show or something, it's obvious that she's nervous every single time. But after all these years, I can tell, that she's much more confident now and I am really happy about it. Especially with some people like Josh Horowitz or Jimmy Fallon, because she knows them and they know her quite a lot, so she's not that nervous. Watching this video was so cool and it made me so happy, because Kristen was on Jimmy Fallon's Tonight Show when she was in New York on August 11, and it is absolutely brilliant, I love it so so much. She looks absolutely stunning, I really love the lenght of her hair right now, it's beautiful. And she jokes, she's herself, a bit sassy and she's smiling all the time. Fuck those who say that she isn't smiling at all. They actually talk about this topic in this interview and Kristen is reporting to this moment, when she left her hotel and went to say hi to her fans and was like super smiling. Well, people who read this English part, because they don't understand Czech probably don't need to know what they are talking about, because they will understand when they're talking, so... check out, it's amazin.

 


Gallery update 45.8: 10 new 'American Ultra' stills

15. august 2015 at 16:56 | Angie. |  gallery updates
Někteří lidé měli to štěstí vidět American Ultra před oficiální premiérou díky dnu pro tisk, při kterém Kris s Jessem v New Yorku propagovali svůj nejnovější film. Nesnáším je za to:D bylo to promítání pro novináře a pro pár šťastlivců a zdá se, že jsou z toho všichni naprosto nadšení, podle některých reakcí na twitteru a že Jesse i Kristen jsou v tom filmu naprosto úžasní a skvělí, což je naprosto úžasné a skvělé, mám z těch reakcí ohromnou radost a těším se, až na ten film půjdu u nás do kina :) 10. září, nezapomeňte! Premiéra v Americe bude již příští týden a já jsem hrozně zvědavá na ohlasy. Taky trochu doufám v nějakou pořádnou světovou premiéru s červeným kobercem a tak vůbec. Zatím jsem s propagací filmu poměrně dost spokojená, když to srovnám s propagací Kristeniných posledních projektů. Sils Maria prakticky nula nula nic v USA, Camp X-Ray o tom ani nemluvím... Still Alice sice něco ano, ale taky nic extrémního a vlastně dá se říct až po nominaci Julianne Moore, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby nominovaná nebyla... a o Anesthesii taky ani nemluvím... Ta sice měla premiéru na Tribeca Filmovém Festivalu v New Yorku, ale po tom už po tom taky pes neštěk. IFC Films sice koupili práva, ale kulový s tím dělají. Nesnáším je, propagace nulová... ticho po pěšině :D Ale třeba časem. Takže tohle je po Sněhurce a lovci asi největší propagace, jaké se Kristeniným filmům dostalo. Abyste si nemysleli, já miluju všechny filmy, které Kristen natočila, protože ona si zkrátka umí vybírat hlavně když je teď starší a nejvíc mám ráda právě ty nezávislé filmy, ale s těmi je to zkrátka složité. Tohle je blockbuster, tak nějak... po dlouhé době... takže ačkoliv mám nezávislá dramata radši, z té propagace jsem zkrátka nadšená! Zítra se koná Teen Choice Awards 2015. Zatím ještě žádné hlášky o tom, jestli se tam Kris objeví nebo ne... ale každopádně je nominovaná za roli ve Still Alice, takže by si rozhodně zasloužila vyhrát zase po letech nějaké to prkno, ale kdo ví, jak to dopadne. Každopádně teď mám pro vás dalších 10 nových stillsek z American Ultra, které naprosto zbožňuju a moc se i líbí, i když už mám pocit, že o tom filmu vím po všech těch fotkách a klipech úplně všechno :D Tak je určitě zkoukněte, jsou skvělé :)
* * * * * * *
Some people had the luck to see American Ultra before its official premiere during the press junket. It was a screening for press and some lucky bastards, but they all love the movie, which I am really excited about. According to those reaction, it is really great, funny and Jesse and Kris are absolutely brilliant in it, which makes me so happy and even more excited. The promotion is great. Kristen didn't have such movie promotion since Snow White and the Huntsman, I guess. She was doing small, independent movies, which is absolutely ok and I love it, but they usually don't get the atention they deserve. Still Alice had some promotion thanks to Julianne Moore was in it, but it wasn't like this. This is huge, in comparation to other projects. The premiere is on August 21, so it is next week and I really hope for some event or something, but we cannot be sure. Tomorrow is Teen Choice Awards, where Kristen is nominated for her remarkable performance in Still Alice, but I have no idea if she's going to be there or not, so we will see. Fingers crossed, but... who knows. Right now I have for you another 10 new stills photos from American Ultra movie. I feel like I already know everything about this movie, they are a bit spoilerous, but I still love them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com