October 2015

Gallery update 49.2: Personal Shopper - new photos from the set

30. october 2015 at 17:19 | Angie. |  gallery updates
Potřebuju, aby někdo hlasoval v outfitovém duelu :D Vím, že většina z vás asi už hlasovala, ale aktuálně je to plichta a konec měsíce před námi, takže bych to potřebovala nějak rozseknout :D Když tak holt odečtu svůj hlas a tím získám vítěze. Tak kdo jste ještě nehlasoval, tak prosím, koukněte sem a dejte svůj hlas jednomu z outfitů, děkuju :D No, mám pro vás nějaké nové fotky. Měla jsem je uložené už včera, ale chtěla jsem ten článek o nové možné roli pro Kris nechat jako první na stránce trochu dýl. Mám pro vás fotky ze včerejšího natáčení Personal Shopper v Paříži. Jak vidíte, natáčení se konalo v Pařížském metru. Hrozně se mi líbí ten svetr, kterej má, je v něm hrozně roztomilá. Zřejmě ale natáčeli nějakou citově vypjatější scénu, Maureen v té scéně asi nemá úplně nejlepší náladu v té scéně, kterou točili. No těším se na ten film čím dál tím víc. Myslím, že Maureen bude skvělá postava, už jen podle jejího vkusu v oblékání :D Jsem fakt zvědavá :)
* * * * * * *
I need someone to vote in Outfit Duel. I know that most of you have voted, but it's a tie right now and October is almost over, it has to be decided. So if someone didn't vote yet, you can to it here, please. Thank you :D Right now I have for you new photos from the set of Personal Shopper. I saved them yesterday, but I wanted to publish them later, because I wanted that article about Kristen's new possible role on the top of news at least for a while. As you can see in these photos, Kristen was filming some scene in Paris underground. And you can also see that she looked very cute in that green jumper. And she also looks quite sad or she's maybe thinking about something not so possitive. When I say she, I mean her character, Maureen. I already like her, I think she will be a great character, she drives scooter, she wears pretty cool stuff that I like. I cannot wait to see more.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

RUMOR ALLERT: Kristen in negotiations to star in a new movie

29. october 2015 at 17:25 | Angie. |  articles

Přísahám, že co vám teď napíšu, je pravda a nic než pravda. Před pár dny jsem seděla ve svém pokoji, psala jsem nějaký článek a tak jsem si říkala... Takže, Kristen teď bude natáčet Personal Shopper a co potom? Dá si tu pauzu, o které mluvila nebo jak? A dneska píšu článek o tom, že ke Kristen nejspíš přistála další velmi zajímavá role. Vesmír mě zřejmě vyslyšl. Zatím není nic jisté, Kristen je podle nejnovějších zpráv zatím pouze v jednání o tuhle roli, ale myslím, že pokud by souhlasila, už by ji nepustili. Taky si myslím, že podle toho, co vím, by to možná mohlo být hodně zajímavé. Mělo by jít o psychologický thriller, ve kterém by si Kris zahrála spolu s herečkou Chloe Sevigny, která má tedy už teď jistou hlavní roli, pokud se něco nesemele. A opravdu doufám, že se do tohohle projektu pustí. Já jsem se do toho nějak ponořila víc, než jsem původně plánovala :D Hrozně mě to zaujalo.

O čem, že by ten film měl být? Měl by vyprávět příběh Lizzie Borden. Kdo je sakra Lizzie Borden, ptáte se? No, já jsem to taky nevěděla, ale podle všeho je to poměrně známá osobnost v Americe. Žila na přelomu 19. a 20. století a stala se po státech (a možná i po světě, jen mě to minulo) známou tím, že byla souzena za brutální vraždu svého otce a své nevlastní matky v roce 1892. Měla je tehdy oba zabít předmětem, který odpovídal sekeře. Dokonce na tohle téma vznikly i různé říkanky... které teda zvou "dětskými", ale myslím, že tohle by děti vážně slyšet neměli, vzhledem k tomu, že tam mluví o vraždění lidí sekerou. Ty básničky jsou pro mě dost nepřeložitelný, ale originální verze si můžete přečíst v celém článku v té anglické verzi článku. Já bych to do češtiny, aby se to rýmovalo, přeložila asi nějak takto:

Sekeru Lizzie Borden vzala,
čtyřicet ran své matce dala,
Zpátky už to vzít nemohla,
svého otce se zabít rozhodla.

Ale ty originální jsou lepší :D Je to teda hodně černej humor, takže se trochu stydím, že jsem se tomu smála, ale tak nějak, když jsem to četla, nemohla jsem jinak. Ve skutečnosti ani nevlastní matka, ani její otec nedostali čtyřicet ran sekerou, ale tak nějak se z toho stala trochu kultovní záležitost. Byl to jeden z prvních případů vraždy, které se takhle hrozně proslavily, hlavně kvůli brutalitě toho činu. Sekerou se v té době moc často nevraždilo. Přestože důkazy ukazovaly na Lizzie, nenašla se vražedná zbraň a nejspíš nebyl dostatek důkazů, protože Lizzie byla osvobozena a potorou shledána nevinnou. Zda skutečně zabila své rodiče nebo ne, je dodnes nejasné. Případ skončil mezi mnoha dalšími odloženými a neuzavřenými případy. Lizzie byla hlavní podezřelou, nikdo jiný nebyl za tento čin nikdy odsouzen. Zato vzniklo hrozně moc hrozně zajímavých teorií o tom, co všechno se mohlo stát. Jedna z nich třeba říká, že svého otce a nevlastní matku nezavraždila Lizzie, ale její starší sestra Emma. Další z teorií potom říká, že Lizzie mohla mít milostný vztah se služkou Bridget Sulliven, její otec na to přišel a tak ho zabila, protože v té době bylo něco takového ještě dost nepřípustné a byl by to neskutečný skandál. V té době se ještě mezi mnoha lidmi věřilo, že homosexualita je ďáblovo znamení nebo že je to psychická porucha, kterou je třeba léčit a z hlavy vymlátit. Existuje tvrzení, že Bridget, která vypovídala u soudu, přiznala své sestře na smrtelné postali, že změnila svou výpověď, aby Lizzie ochránila. Kristen by si v tomhle snímku měla zahrát právě zmiňovanou Bridget. Lizzie Borden potom bude hrát herečka Chloe Sevigny. Scénář by měl mít na svědomí Bryce Kass a režisérem by měl být Pieter Van Hees. Mě osobně ten příběh hrozně zaujal, protože já mám tyhle kriminální záhady hrozně ráda a byla bych nadšená, kdyby si v tomhle filmu Kristen zahrála. Tak uvidíme, jak to dopadne.
* * * * * * *
I was literally just sitting in my room few days ago, asking myself... So, Kristen is filming Personal Shopper now and what's next? Will she have the break she was mentioning or what? And today I am writing this article, because the universe heard me and gave me an answer. Well, it is still not for sure, nothing confirmed, but there is quite a huge possibility, that Kristen might appear in a new movie next to Chloe Sevigny. For now we know just she's in negotiations, but I think that once she likes this project, they won't let someone Kristen go. We will see what comes from this. What should be this movie about? Well, about Lizzie Borden. Who the heck is Lizzie Borden? Well, I had no idea, I've never heard this name before, but it seems like she became well known after she maybe murdered her father and her step-mother. This horrible crime happened in 1892, when she or someone else took an ax and violently killed both of them. There is a famous rhyme inspired by this event. And it's quite... well... how to say it. I laughed when I first read it, but it's really black humour. Well, the fan part is, that they call it "kids rhyme". Like... in what universe is this something kids should hear.

Gallery update 49.1: First day on set of Personal Shopper + personal pic

27. october 2015 at 20:19 | Angie. |  gallery updates
Ahojte všichni. Jak se máte? Já jsem docela vyčerpaná, necítím se zrovna nejlíp, ale musím napsat tenhle článek, protože mám pro vás něco naprosto perfektního. Měla jsem tu večer nebýt, ale nakonec se bohužel změnily plány, ale aspoň si můžu večer hodit nohy nahoru a napsat tenhle článek. Kristen před dvěma dny dorazila do Paříže a natáčení jejího nového snímku Personal Shopper začalo už dnes. Jsem z toho opravdu nadšená musím říct a když jsem viděla fotky, které z toho vznikly, jsem z toho ještě nadšenější. Kristenina postava by se prý měla jmenovat Maureen a film se bude částečně natáčet i u nás v Praze. Zatím není jisté, kdy přesně, film se bude natáčet dva měsíce, alespoň tak zní plán. První předpoklad je ten, že se bude natáčet teď dva týdny v Paříži a potom se už přesunou do Prahy, ale je i klidně možné, že nejdřív budou natáčet Londýn a pak až Prahu. Z hlediska logiky by mi ale přišlo jednodušší, kdyby po Paříži přijeli do Prahy a potom až do Londýna, protože z Londýna možná do Ománu i něco lítá, zatímco z Prahy docela pochybuju :D Otázkou je, jestli do Ománu poletí hned po natáčení v Evropě. Dneska mám pro vás fotky z prvního dne natáčení filmu, do kterých jsem se naprosto zamilovala. Kristen tam jezdí na skútru a je tam naprosto ultra roztomilá. Ty fotky jsou skvělé. Kromě Kris můžete vidět i její kamarádku Suzie, která přijela s Kristen jako doprovod, potom je tam vidět párkrát i Olivier Assayas, Charles Gillibert a také Philippe Monnerete, se kterým tam má Kristen hrozně roztomilou fotku, jak si dávají high five. Philippe totiž včera Kristen učil, jak jezdit na skútru a dneska byl přítomen na natáčení, aby na ni dohlédl a tak vůbec. Ze včerejší lekce jízdy pochází ten první obrázek, který v sobě skrývá celkem 5 fotek. Zařadila jsem to do osobních fotek. Myslím si, že všechny ty fotky jsou úžasné, tak se určitě koukněte i na zbytek do galerie. Uložila jsem jich jen pár, vzniklo jich mnohem víc, ale myslím, že takhle to bohatě stačí.
* * * * * * *
Hello everybody. How are you? I am pretty exhausted, I don't feel very well, but I have to write this article, because I have something perfect for you. I was supposed to not be at home, but unfortunately, my plans changed, so I can at least have some rest and write this article. Kristen arrived to Paris two days ago and today, the filming of her next project with Olivier Assayas, Personal Shopper started today. I am really excited about that. This movie will be filmed for two months and during these two months they will shoot in Prague, Czech Republic. No one knows yet when exactly, but first guesses talk about second half of November. Nothing sure yet. Right now I have for you photos from the set of Personal Shopper from today. And I also have for you one personal picture. There are actually five photos together. Kristen was learning how to drive scooter for Personal Shopper yesterday with Philippe Monnerete, who was also present on the set to keep an eye on her and there are some quite cute photos of them in the gallery. High five! Good job, Kristen! She's amazing. And these photos, both personal and from the set, are incredibly cute and I love them very much. 26 this time in the gallery. There is over a hundred photos from the set taken, a lot actually, but they are still paparazzi, so I saved just some of them.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 49.0: New photos with fans + what's next

25. october 2015 at 16:47 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem nemocná. Teda nejsem, oficiálně, ale vím, že jsem. A taky jsem si asi zlomila prsteníček na pravý noze. Takže vážně super den :D No... co člověk může dělat se zlomeným prstem, že. Chodit můžu, tak je to v pohodě :D #ShitHappens. Včera jsem měla teplotu, tak jsem do sebe narvala asi milion vitamínů a léků a všeho možného, tak jsem to asi zabila v zárodku, protože dneska už je mi o něco líp... ale úplně dobře mi není no. Cítím to v kostech. Hlavně v tý kosti prsteníčku na noze :DDD Proč nejsem oficiálně nemocná? Protože mám příští týden prostě příliš mnoho akcí na to, abych byla nemocná. A tak jsem se rozhodla, že nemocná zkrátka nejsem a snad se z toho nesložím. Ale ne, dneska zatím teplotu nemám, tak snad to bude dobré, myslím, že to bude v pohodičce. Uvidíme. No, co pro vás dneska mám, jsou další fotky s fanoušky. Je jich celkem 11 a všechny pocházejí z New Yorku. Miluju hlavně tu první, kdy Kristen dvě fanynky objevily v nějaké restauraci v New Yorku spolu s Jessem Eisenbergem, kde byli na večeři. Nebo na nějakém jídle, nevím přesně. Jesse tam vypadá trochu přepadle, ale jsem ráda, že si takhle spolu někam i vyrazili :) Myslím, že díky tolika projektům se z nich stali skutečně blízcí přátelé a už se nemůžu dočkat propagace filmu Woodyho Allena. Když už o tomhle filmu mluvím, tak teď už Kristen skutečně oficiálně dotočila. Jak to vím? Protože se Kris na den otočila v LA a teď už přiletěla do Paříže, kde za dva dny začíná natáčet film Personal Shopper s Olivierem Assayasem. Do Paříže ji podle některých fotek zřejmě doprovodila její kamarádka Suzie Reimer. Je tak pravděpodobné, že by se mohla objevit v doprovodu Kristen i v Praze. Proč vám to říkám? No... tak nějak jsem si říkala, že by člověk pak mohl snadno rozeznat Kristen v Praze, pokud by šla někde se Suzie... protože ta má vždycky takovou dobře viditelnou barvu vlasů, aktuálně růžovou. Já stejně budu celej listopad lítat po Praze, tak třeba se mi poštěstí :D Kdo ví. Jakmile budu vědět nějaká přesnější data, dám vám vědět. Ale zatím je poměrně jisté, že to bude taková půlka listopadu. Otázkou je, jak moc času tady stráví. Zatím tedy jen fotky s cizími fanoušky. Třeba časem přidám i nějaké fotky s českými fanoušky... třeba se mnou :D Ale ani v to radši nedoufám, abych nebyla zklamaná:D
* * * * * * *
Hello guys, how are you? I am ill. Well I am not, officially, but I know I am. And I broke a finger on my foot probably. I had a great day :D Well, what you do with broken foot finger? Probably nothing, I guess... I can walk, no tragedy. But I am ill, I had a fever yesterday, so I ate like a billion vitamines and medicine and stuff, so today I am much better, but I can feel it, I am not good. But why am I not officially ill? Because I just have so much events to go to, and I cannot miss any of it. Not even one. So I didn't tell my mom I had fever. I don't have it today, so I hope I can make it. Anyway. Right now I have for you new photos with fans that come from New York. I love especially the first one, because there is also Jesse Eisenberg. They were having dinner somewhere in New York together. It is officially the wrap for Kristen on Woody Allen's movie. Now for real. I know it, because Kristen has already arrived in Paris, where is she going to film her next movie Personal Shopper with Olivier Assayas. According to paparazzi photos I've seen, Suzie Reimer came with her as a company, so there is kind of an possibility, that Suzie will go with her also to Prague. It could be easier to recognize Kristen on the street then, thanks to Suzie's hair... just saying :D She has right now pink hair. So... the filming starts in two days and lasts two weeks, according to plan, so then she'll probably arrive in Prague. We don't know yet the exact dates, but it will be probably half of November. I'll let you know when I know. But I guess I will just spend whole November hanging around city center, every day, for hours :D The good thing is, that I have school in center, so it's not such a problem for me to actually be in the center. I don't know the location of filming, but I have some tips... where people usually film the inside.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 48.9: New photos from set of Woody Allen's movie in New York

22. october 2015 at 19:04 | Angie. |  gallery updates
Byl to tak trochu hoax... ta informace, že Kristen už dotočila film Woodyho Allena s Jessem Eisenbergem. Ta informace kolovala po internetu, ale po několika dnech se objevily nějaké další fotky, tak jsem si myslela, že se jen něco dotáčelo. Po té, co se objevily ale ještě další a další fotky, jsem zhodnotila, že to prostě byl jenom kec. Myslela jsem si, že bude mít nějaký volný čas, než začne natáčet Personal Shopper, ale očividně jsem se pletla :D Objevily se totiž fotky ze včerejška z New Yorku a Kristen i Jesse tam byli oba dva, točili nějakou společnou scénu a fotky z toho jsou v ohromné kvalitě, až vážně nechápu, kde ti paparazzi museli stát, že mají tak kvalitní fotky tak z blízka. Ale v tomhle případě mi to nevadí, protože jsou vážně parádní. Miluju ty fotky, ale myslím si, že by mohly eventuálně něco vyspoilovat. O postavách Theresy a Jamese už víme tolik, že budou mít ve filmu blízký vztah, ale víc nebudu říkat, i když víc vím, abych nebyla já ten, kdo to vykecá :D Každopádně to podle těch fotek vypadá, že se na natáčení skutečně dobře bavili a Kristen vypadá hrozně vesele, což mě hrozně těší. Strašně se mi líbí ta 4. fotka, kterou jsem vám z těch 22 vybrala do tohohle článku... Kristen a Jesse se tam něčemu oba hrozně smějí a Woody má spojené ruce a tváří se, jakoby mu hlavou běželo: "Bože nebeskej, prosím! PROSÍM! Můžeme tuhle scénu už konečně dotočit?" :D Z jedné fotky, kterou nevím, jestli jsem uložila, ukládala jsem jen některé, mi totiž přišlo, že Kristen i Jesse chytli výtlem při té intimní scéně, kterou měli točit a co tak z těch videí ohledně nepovedených scén občas vyplývá, tak jakmile se tohle jednou stane, je těžký to samý natočit s vážnou tváří :D
* * * * * *
It was kind of a hoax when I told you Kristen wrapped on the set of Woody Allen's movie. It was an information that came around the internet, but it wasn't right. Because she was on the set even yesterday. I thought that she'll have some spare time before she starts to film Personal Shopper. The filming starts in six days. But yesterday it really was the last day of filming this movie. Well, I think so, I found this information. It would be quite logical, because she needs to get to Paris and she will probably want spend some time home. So who knows. I have for you 22 photos from yesterday's filming in New York and I have to tell you that I love these photos so much. Some of them even look like official behind the scenes, I have no idea how close the paparazzi had to be, but in this case, I do not mind. These pictures could spoil you the movie a bit, so don't look at them, if you don't want that. It is your choice :D Kristen looks so happy on the set of this movie, every time she's there, I feel like she really enjoyed that.I love the fourth picture, I just love it so much, it makes me laugh so badly :D Jesse and Kristen laughing and Woody looks like: "Just please, PLEASE! Can we finally finish this scene?"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy Back to the Future day!

21. october 2015 at 23:47 | Angie. |  diary
Jeden z těch článků, které se vůbec netýkají Kristen, ale zkrátka ho musím napsat, než tenhle den skončí. Protože jsem byla v centru až do večera a nemohla jsem si to pořádně vychutnat, tudíž budu tenhle den slavit až o víkendu, ale musím o tom napsat. Budoucnost totiž nastala právě dnes. A je to hrozně vtipný pocit. Jakožto dítě, které vyrostlo pod dohledem fanouška sci-fi všeho druhu, jsem se nezamilovala pouze do Hvězdných válek, ale i do jiných věcí. Jednou z těchto věcí je filmová série Back to the Future, tedy Návrat do budoucnosti, který vypráví příběh o tom, že se středoškolák Marty spřátelí s doktorem Emmettem Brownem, který ze starého auta značky DeLorean postaví stroj času. V prvním díle se Marty náhodou vrátí do doby, kdy se seznámili jeho rodiče a jelikož tam nepřiletěl proto, aby něco změnil, ale proto, že utíkal před gangstery, povedlo se mu náhodou změnit minulost. V druhém díle se pak vydáváme do budoucnosti a následně znovu do minulosti. A ve třetím díle se podíváme ještě do hlubší minulosti. A kromě toho, že je to neskutečná sranda, je to i dobře natočený, takže rozhodně stojí za to se na tuhle filmovou sérii podívat.

Táta vloni k Vánocům dostal kompletní sérii na DVD a koukali jsme se na ni tři dny za sebou po Vánocích a zřejmě to bude naší novou Vánoční tradicí. V druhém díle, jak už jsem říkala, doktor s Martym a jeho přítelkyní odlétají do budoucnosti. A odlétají přesně do 21. října 2015. Což je právě dnes, dámy a pánové. A mně to přijde hrozně super a zároveň hrozně vtipné. Už jsem dneska přečetla nějaké články o tom, co se všechno vyplnilo, alespoň nějakým podobným způsobem a co ne. A jakožto fanoušek téhle filmové série jsem nadšená, protože jsem ráda, že jsem to zažila. Chtěla jsem si dneska pustit alespoň jeden díl, ale dorazila jsem bohužel až příliš pozdě, takže to udělám nejspíš o víkendu. Vám všem, kteří ale Návrat do budoucnosti znáte, jsem chtěla popřát šťastný Back to the Future den! Doufám, že jste si ho užili, že jste si ho vychutnali, tak jako já, protože je to prostě hrozně super. A já jsem z toho hrozně nadšená. Ale teda jsem zklamaná, nemáme bohužel bundy měnící velikost, samovysoušecí se ani létající auta :D Ale to asi nikdo ani nečekal. Ale už snad někdo udělal ty samozavozavací se boty! Možná, že časem dojde i na zbytek. Uvidíme. Každopádně jsem z toho tak správně geekovsky nadšená :D Tak mi ten výlev odpusťte, ale prostě jsem musela.Gallery update 48.8: New portrait by Mario Testino

20. october 2015 at 23:38 | Angie. |  gallery updates
Včera jsem přišla domů krátce před půlnocí, dneska jsem byla ve škole do osmi... a zítra dojedu domů tak nějak podobně, jako dneska, ne-li stejně. Což v podstatě znamená to, že totálně umírám. Včera jsem ale byla na koncertě, kterej jsem si moc užila a možná vám o něm i něco málo napíšu. Jen mě vážně fascinuje hloupost některejch lidí, ale o tom snad radši ani nezačínat :D Musím vás taky oběhnout, abyste na mě nezanevřeli. Vím, že poslední dobou to docela flákám... a mrzí mě to, já k vám i chodím, jen většinou buď ze školy z tabletu, nebo večer, kdy už se mi psát komentáře nechtějí. Musím si na to vyhradit nějaký čas, který budu pravidelně dodržovat, abyste to neodnášeli vy, že já jsem ve škole do osmi. No, Kristen má spoustu nadání, a jedním z těchto nadání je to, že mě vždycky dokáže něčím překvapit. Jednou z těch věcí je i ta fotka, kterou pro vás mám teď. Mario Testino je poměrně známý fotograf, se kterým Kris nafotila pár photoshootů a on sám třeba fotil i anglickou princeznu Charlotte a tak... Aktuálně už nějakou dobu tvoří takovou "ručníkovou" sérii, kdy fotí slavné osobnosti tak porůznu s ručníkama. Některé hodně odvážně... některé decentněji. Zapojil se do toho třeba Alex Pettyfer, který patří k těm neodvážnějším :D a zapojila se do toho i naše Kristen. Její fotografie je tedy poměrně decentně vyfocená. Kristen tam sice očividně je nahá, ale nic není díky ručníku vidět a je to velmi sexy fotka, která mě vyloženě neuchvátila, ale to neznamená, že vám ji sem nedá. Já osobně obecně nemusím moc fotky tohohle typu. Ta s Kris je v pohodě, ale třeba ta s Alexem... ne, že by mi vadil skoro nahej Alex Pettyfer, naopak :D ale nemám ráda takovéhle fotky, které jsou vyloženě postavené na té nahotě a té sexualitě. Ne, že by bylo něco špatného na nahotě, ale i fotky tohohle typu by měly být o těch fotkách a atmosféře víc než o tý samotný nahotě no. Neumím to asi moc dobře vyjádřit, nechci znít, že jsem nějaká prudérní nebo něco, ale prostě na mě tyhle fotky nepůsobí vyloženě kladně, některé. Tahle Kris je ale pěkná, líbí se mi, i když jiné se mi líbí víc :D
* * * * * * *
Kristen has many talents, one of them is the ability of surprise her fans all the time. She surprises my quite often, which is absolutely great, of course. I didn't expect anything like this... I really did no. Mario Testino is quite a famous photographer, Kristen did some photoshoots with him in the past and now she became part of his Towel series, which is a series of very hot almost naked photographies of famous people, except Kristen, for example Alex Pettyfer did one of these and many more. I am personally not very huge fan of photos like this, which sounds weird. You know what I mean, I have nothing against Alex Pettyfer's naked body, at all... :D but on the other hand photos like these are just very... sexist. I don't know how to explain my feelings. Not my cup of tea, I guess. It's like, you know, more about the nude body than about the photography itself, that's probably the best I've got :D Not a good in explanations in English :D But Kristen is not nude here. Well, she is actually, but nothing is seen, and I think it is very nicely taken picture, Kristen is really hot in here and I do not love this picture as much as other pictures, to be honest, but I like it and it is my duty to let you know something like this show up. What I like about Mario Testino's Towel series is the fact he doesn't make these photos just with women, but also with men. In the commercial industry, it's always a woman, who's naked pr poorly clothed at the advertisment. So check out, I will be glad for your oppinion.

imagebam.com

Gallery update 48.7: New portraits from TIFF for Madame Figaro + bts

17. october 2015 at 19:23 | Angie. |  gallery updates

Možná jste si všimli, že jsem změnila styl textu, neboli font, na této stránce. Ani nevím, proč jsem to změnila, jen jsem zkrátka chtěla zkusit, jak to bude vypadat a zalíbilo se mi to :D Takže to tak asi prostě nechám, to předchozí písmo tu bylo dost dlouho. Dneska jsem tu chtěla být víc, ale nějak jsem neměla tu správnou blogovou náladu. P5esto jsem ale musela přidat tyhle fotky, protože jsou úžasné. Jsou to dva nové portréty z Torontského filmového festivalu, tentokrát pro časopis Madame Figaro. Miluju shooty pro Madame Figaro, jako tenhle nebo třeba tenhle. A teď se k nim přidal ještě i další. Ty portréty jsou prostě skvělé, Kristen je na nich vážě nádherná. Kromě oficiálních portrétů mám pro vás i jednu fotku z focení. Upřímně doufám, že se objeví i nějaké další, protože jsou skvělé :)
* * * * * * *
As you maybe noticed, I've changed font of the text at this site. I actually don't know why, I wanned to see how does it look like and it looks quite good, so I left it like that. I planned to be here more, but I kind of don't have the right blog mood. But, I had to publish this. Because I love it so so so much. Two more portraits from Toronto International Film Festival, this time for Madame Figaro. I love shoots for Madame Figaro. Like this one or this one. And also the new one, I have for you now. I love it. These two portraits are just perfect, Kristen looks so beautiful! I also have for you one behind the scenes photo. I really hope that some more photos will show up, because I love them.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

A24, DirectTV bought the rights for 'Equals' US Distribution

17. october 2015 at 11:50 | Angie. |  Equals articles

Okej... z tohohle nemám takovou radost, jak by se dalo čekat, ale tak, co můžu dělat? Nic. Po několika týdnech od premiéry Equals v Benátkách a v Torontu konečně došlo k dohodě a práva pro americkou distribuci konečně někdo koupil. Mluvilo se o tom, že má o film zájem docela hodně lidí, tak jsem byla plna očekávání, kdo teda nakonec práva odkoupí. A z toho, kdo je nakonec odkoupil jsem tak trochu zklamaná. I když jsem samozřejmě ráda, že je někdo odkoupil, o tom žádná. S tou distribucí je to ještě trochu složitější, protože práva na to mají dvě společnosti, přičemž, jestli jsem to správně pochopila, tak poprvé to bude uvedeno Direct TV a potom to přejde teprve do distribuce po celém USA, kdy bude film distribuován společností A24 ve vybraných kinech. Tyhle společnosti spolu spolupracovaly už dříve, tak nějak nevím, jak to s nima přesně je. A24 jsou známí jako distributoři nezávislých filmů. Je to relativně mladá společnost, která byla založena v roce 2012, tudíž ještě nemá takové zkušenosti a myslím si, že v tom tak úplně neumí chodit. Tahle společnost měla práva na distribuci jednoho filmu Sophie Turner - Barely Lethal, a vzhledem k tomu, jak to dopadlo s tímhle filmem, se trochu bojím, jak to dopadne s Equals. Na druhou stranu mají i nějaký ten plusový bod za jiné filmy, relativně úspěšné filmy, jako třeba dokument Amy nebo velmi úspěšný sci-fi snímek Ex-Machina, takže určitá naděje tam je... ale ta propagace zkrátka asi nebude nic moc. Což mě víc než štve. Ale tak uvidíme, nechci to nějak soudit předem. Každopádně Drake se nechal slyšet, že oficiální trailer uvidíme, až jestli film odkoupí někdo k distribuci v USA, což se stalo... takže upřímně doufám, že se traileru brzy dožkáme.
* * * * * *
Okaaay... I am not very happy about this, but what can I do? Nothing. After the premiere of Equals in Toronto, there was some talking that quite a lot of distribution companies would like to buy the rights to Equals US distribution. It did work out with one of those, but... I am kind of disappointed. It is actually a bit more complicated with the deal. The rights has Direct TV but also A24. And if I got it right, the first time it will be released by Direct TV and then, the distribution comes in hands of A24. A24 is an indie label, which sounds good, but A24 itself doesn't. It's the same like with IFC Films, I really don't like the way they do the promotion for movies... and I am really afraid that Equals will not get the attention it deserves. BUT they did distribute some very successfull films, so I am still hoping. I am of course glad that someone finally bought the rights, but I was kind of hoping for someone else. But, the good thing is, that Drake Doremus said, that we will see the official trailer when the movie has a US distribution, it does now, so we can expect it... and I hope it's going to be soon.

Gallery update 48.6: New/Old photos from Camp X-Ray

15. october 2015 at 19:48 | Angie. |  gallery updates
Kdybych náhodou potkala Kristen v Praze, chtěla bych jí říct, jak moc se mi líbil film Camp X-Ray. Ne moc lidí tenhle film vidělo obecně, vzhledem k chabé propagaci, a domnívám se, že kdyby jí nějakj niemand z horní dolní v Český republice řekl, že ten film viděl, mohlo by ji to potěšit. Reálně se ale domnívám, že zaprvé jí nepotkám :D a zadruhé, kdyby náhodou jo, tak ze sebe nevyrazím ani jediné slovo. Ale třeba jo. Protože já se jistě zvládnu chovat naprosto normálně v situaci, kdy potkám svou nejoblíbenější herečku a svůj idol naživo. Bože, jestli se to stane, jestli mi to moje karma dovolí, tak se asi zblázním. Představte si to... jen si to zkuste představit. Já si to radši ani představovat nechci :D Si bude myslet, jakej jsem totální creep :D No nic. Nebudu to vůbec řešit, protože šance, že ji potkám je mrňavá. A šance, že bych ji viděla a k tomu ještě měla možnost jí i něco říct, je ještě menší. Takže nebudu doufat, abych pak nebyla zklamaná, ale kurňááááá bude v Praze! Zabijte mě někdo, nebo o tom nepřestanu mluvit :D Když už jsem tedy nakousla ten Camp X-Ray (což nebyla náhoda jen tak mimochodem, ale naprosto cílená poznámka, vzhledem k tématu článku :D), mám pro vás teď nějaké nové fotky z filmu, které se dnes objevily na internetu. Stejně jako ten film miluju i veškeré fotky z něj. Je to jedna nová stillska a šest fotek z natáčení filmu. Tak doufám, že se vám líbí alespoň z poloviny tak, jako mně :)
* * * * * * *
If I met Kristen when she's in Prague, I'll tell her how much I loved her in Camp X-Ray. Not many people have seen this movie, I think that it could make her at least quite happy that someone did in such a small country like Czech Republic. But I will not meet her, probably, I am not hoping... :D And if I will, I will probably say absolutely nothing. Anyway, talking about Camp X-Ray, I have for you new photos from this amazing movie. One stills photo and six photos from behind the scenes. I loved this movie with all my heart, t is beautiful story and I think that Kristen was incredible in it.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen will be shooting Personal Shopper in Prague!

13. october 2015 at 18:27 | Angie. |  diary

Ach můj bože, bože bože bože! Můj život právě skončil! :D Pamatujete si, jak jsem mluvila o tom novém filmu Kristen, který se má co nevidět začít natáčet? Jmenuje se Personal Shopper a má ho na svědomí Olivier Assayas, se kterým Kristen točila Sils Maria, za který získala oceněné César Awards. Mluvilo se o tom, že se začne natáčet v druhé půlce roku v Paříži, kde se budou natáčet nejspíš všechny exteriéry, a potom se natáčení přesune do jiného Evropského města, buď do Budapešti, nebo do Prahy. A dámy a pánové... bude to Praha. Doprdele ona to fakt bude Praha. Charles Gillibert to oznámil na svém oficiálním Twitteru. Kromě toho, že se film bude částečně natáčet v hlavním městě České republiky také produkce shání v Praze nějakého fotografa pro film. Takže pokud znáte někoho, kdo by mohl mít zájem nebo vy sami byste měli zájem :D (s tím tedy, že je potřeba mít dostatečné zkušenosti), můžete zkusit svoje štěstí. To by byl sice sen, ale ty zkušenosti tak úplně nemám no :D Kdy se tu bude natáčet se ještě neví. Natáčení v Paříži začne 27. října, takže předpokládám, že na Prahu dojde někdy tak v půlce listopadu. Kris samotná mluvila v jednom rozhovoru o listopadu, takže bych řekla, že tak někdy. Jenomže bude zima, takže není šance, aby jí člověk na ulici v zimnim oblečení, s čepicí a brejlema poznal... :D Ale třeba budu mít štěstí. Ale jestli ne, i tak je to super, že tu bude natáčet film a opravdu doufám, že se jí tu bude líbit, protože by bylo vážně skvělé slyšet jí pak někdy o Praze mluvit :) Myslím, že po celou dobu natáčení se budu vyskytovat v centru města, v okolí hradu a taky po nocích v okolí dobrých hospod :D No nic... Asi se z toho zblázním :D Jak si můžete všimnout na tom druhém tweetu, tak Charles tyto zprávy posílal z Prahy.

EDIT: Podle nejnovějších informací se zdá, že v Paříži se bude natáčet dva týdny a potom se natáčení přesune do Prahy. Zatím pořád nelítají konkrétní data ohledně té Prahy, ale určitě vás budu nadále informovat. Po natáčení v Praze pak dojde i na Londýn a následně ještě na Omán. Což je rozhodně hodně zajímavé. Omán? Wow... drsné. Tenhle film zní stále lépe a lépe už jenom těmi místy natáčení :D
* * * * * * *
Oh my fucking God, my fucking life has just ended... Do you remember the new project I talked about several times? Personal Shopper written and directed by Olivier Assayas? And do you remember me talking about that they are going to film this movie in Paris and... in Prague OR Budapest? Well... it's going to be Prague. It is going to be fucking Prague. Prague, the capital city of the Czech Republic. I am NOT kidding. Kristen will be in Prague. The filming of Personal Shopper starts on October 27, 2015 in Paris and then they'll move to Prague. Kristen said in one interview, that they will shoot this movie in November, so I guess they will get to Prague in the middle or in the end of November. Which means it will be cold in here and there is no possibility I would recognise her in the street. But, she will be here. And I am freaking out right now! :D

EDIT: According to some new information, it looks like the production will be in Paris for two weeks and then filming moves to Prague, then to London and also Oman. Which is very exciting actually. Oman? That's interesting.Gallery update 48.5: New portrait for Chanel

12. october 2015 at 22:55 | Angie. |  gallery updates
Ještě jednou se vám dneska hlásím, protože vím, že tu zítra nejspíš nebudu a dost možná ani ve stedu. Mám pro vás něco, do čeho jsem se zamilovala na první pohled. Nedávno jsem vám sem dávala video z červencového týdne módy v Paříži, kde Kristen zahajovala show Chanelu spolu s Julianne Moore. Karl Leklá ryba potom i fotil nějaké portréty největších hvězd, které se této přehlídky zúčastnili, a jednou z těchto hvězd byla samozřejmě Kristen. A portrét, který Lagerfeld spáchal, je naprosto dokonalý musím říct. Jak ho nemám ráda, tak musím uznat, že fotit umí :D Ten portrét je vážně skvělý. Nejsem zrovna fanda toho, že Kristen kouří, ale na téhle fotce tam ta cigareta tak nějak prostě patří, ta atmorféra téhle fotky se mi hrozně líbí a Kris je tu vážně krásná a přirozená.
* * * * * * *
And one more time today, because I know I will not be here tomorrow and maybe not even on Wednesday. I have for you now something I truly love, which is actually few months old, but was published just today in some good quality. An official portrait of Kristen made by Karl Lagerfeld for Chanel. It was taken during this years Paris Fashion Week in July. I am not really a fan of smoking, but I kind of don't mind Kristen does have a cigarette in her hand, because it kind of works in thi picture, makes the atmosphere even better. I love this picture, and I kind of hope that some other will show up someday. But I am not sure about that. At least this one, it's definitely better than nothing. Kristen is very beautiful here.

imagebam.com

A ještě malý bonus. Karl Lagerfeld zmínil Kristen v jednom z rozhovorů. Myslela jsem, že by bylo pěkné to hodit k tomuhle článku, protože je to opravdu moc hezké, že o Kris takhle mluví. Možná, že ho časem dokonce i začnu mít ráda, i když teda nevím nevím... Tady je tedy ten úryvek z rozhovoru:

Zeptal/a jsem se ho, jaký je jeho ideál perfektní ženy dneška. Nezaváhal.
"Julianne Moore," odpověděl.
"Proč?"
"Já nevím. Myslím si prostě, že je skvělé. Celý její život; způsob, jakým ho žije. A Jessica Chastain - ta je také skvělá. Z mladší generace potom miluji Kristen Stewart. Je talentovaná. Působí trochu tvrdě, ale ve skutečnosti je to ta nejmilejší osoba na světě."
* * * * * * *
And little bonus. Karl Lagerfeld mentioned Kristen in an interview and I thought it would be nice to publish it here. Maybe one day I'll start to like him... :D

I asked him what was his ideal of the perfect woman today. He didn't hesitate.
''Julianne Moore,'' he said.
''Why?''
''I don't know. I just think she's great. Her whole life; the way she is in life. And Jessica Chastain - she's great, too. Of the younger generation, I love Kristen Stewart. She is gifted. She looks tough but in fact she's the nicest person in the world.''

Gallery update 48.4: Two new personal photos from NYC

12. october 2015 at 20:56 | Angie. |  gallery updates
Ahojte lidi, jak se máte? Jsem celkem unavená, přišla jsem domů teprve asi v půl osmý. Dnešek byl pro mě docela nároční. Zase jsem se jednou vzbudila s tím pocitem, že se mi chce jen dál spát a nikam nejít. A to jsem vstávala v půl desátý. Zítra vstávám v půl sedmý, netuším, jak to dám. Já vám nevím, v pátek jsem byla taková pozitivní, že jsem byla vážně i ráda, že jsem se rozhodla studovat ten druhý obor, ale po dnešku jsem zase totálně vymletá a uvědomuju si, jak těžké to bude. Chci, aby mě to bavilo a abych to zvládala, ale bude to náročné. Ten jazyk mě baví, ale ty ostatní předměty... Jak jsem měla už vloni ten jeden jinej jazykovej obor, tak všechny ty věci, které děláme na jedné z pondělních přednášek, už jsem dělala třeba 3x... tudíž tam umírám nudou. Ale což, to se snad nějak podá. Aktuálně se ale cítím být opět hodně nejistá v kramflecích. Klasika. Uvidíme, jak to bude dál. No, mám pro vás dneska zase něco nového, po nějaké době nějaké ty osobní fotky, ze kterých jsem pokaždé hrozně nadšená, protože Kristen jich příliš moc nemívá, vzhledem k tomu, že není na žádné sociální síti. Respektive je na instagramu, ale ne veřejně, tudíž k tomu nemáme přístup. Tyhle fotky pochází z 30. září 2015, ale objevily se až teď a jsou z New Yorku. A jsou naprosto parádní, hlavně ta první :)
* * * * * * *
Hello guys, how are you? I am quite tired, I came home just an hour ago. Today was really hard for me, psychically, because I felt kind of lost once again. In the end of last week, I was really excited that I decided to study what I study, but now, I am not sure about how I feel about that. It is probably going to be really hard. But I don't want to give up, I really want to do it, but I just... I don't know, I am really afraid and I feel quite insecure. Well, I have for you now two new personal photos from New York City. I love them both so much, especially the first one. I am always excited everytime some photos like this show up. Enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 48.3: Three photos from the set of Woody Allen's movie

10. october 2015 at 21:30 | Angie. |  gallery updates
Okej... dala jsem si pár dní pauzu. Vím, že jsem psala o tom, jak tu moc nebudu převážně první půku týdne kvůli nepříznivému rozvrhu a nakonec jsem tu nebyla prakticky vůbec tenhle týden, což mě mrzí, ale ony nějak nebyly novinky a té školy toho bylo nějak moc, takže jsem se k psaní článků nějak nedostala. Ve škole toho teda nebylo zase tak moc, spíš je to zase takové nové a tak jsem měla trochu problém to nějak skloubit. Hlavně včera jsem měla jen jeden seminář, pak jsem šla do kina, pak do práce a pak ještě na oslavu narozenin jedné kamarádky, takže jsem byla doma asi půl hodiny :D Dneska jsem si konečně našla trochu času a taky jsem objevila něco nového, takže mám pro vás článek. Wow! :D No, taky vás teda plánuji oběhnouti, snad mi odpustíte, že jsem to tenhle týden trochu flákala. Já nějak ztrácím pojem o čase, ani nevím, kdy jsem u koho byla na posledy, mám to nějaké zmatené. Jinak vím, že jsem tvrdila, že Kristen už ten film Woodyho Allena dotočila, ale pořád zůstávala v New Yorku, takže to bylo takové zvláštní, že to dýchalo tím, že se přeci jen bude něco buď dotáčet nebo přetáčet nebo něco. A měla jsem správný pocit, protože před dvěma dny byli Jesse a Kristen zachyceni na place filmu. Nejdřív byly jen tři fotky z dálky, ale nakonec se objevilo dalších 9 ve vysoké kvalitě, skoro spíš, jak kdyby to byly oficiální fotky z natáčení, protože vypadají, jakoby byly focené vážně zblízka, i když ve skutečnosti nejspíš jen byly focené velkým objektivem :D Můžete na nich vidět i samotného Woodyho Allena a musím říct, že se mi ty fotky opravdu neskutečně líbí :) Je jich celkem 12, určitě koukněte i na ostatní v galerii. Miluju tu plyšovou pandu, co má Kristen při natáčení té scény, ta je prostě perfektní :D
* * * * * * *
Okaaay. Few days off... I know I wrote about how I won't be here mainly first half of week and then I wasn't here almost at all. But there are almost no news about Kristen. There were not almost any news, so... Anyway, I will visit you all tomorrow, I am sorry I didn't, but I was really busy and tired this first week of school. Right now I have for you something quite new. Three photos from the set of Woody Allen's movie, which were taken two days ago on October 8, 2015. I know, I know, I told you that it's a wrap for Kristen already... it was announced like that, but she was still staying in New York, so that was weird a bit, so I kind of expected that there might show up something during next few days or weeks. And it really did. They probably had to re-tape one scene or manage something before it will be possible to film it. You can see her there with Jesse Eisenberg and very cute plushy panda which I want home :D You can also see Woody Allen in these photos, it almost seem like official photos, it looks like it is from very close distance, which is not, probably, but I really love these phots :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další semestr na Fildě začal, aneb jak to teď bude.

7. october 2015 at 17:26 | Angie. |  diary

Tahle scéna ve filmu nebyla, bohužel. Tak aspoň animaci z ní mám. No nic. Všimli jste si někdy, jak často používán "no nic"? Hodně často. Ale to je teď vedlejší. Nejsem ani doma. Sedím teď ve Starbucks a čekám. Opět nastalo to krásné podzimní období, kdy mužů nosit dlouhé svetry, barví se listí a ve Starbucks mají dýňové latte. Já do Starbucks chodím tak maximálně několikrát do roka. Na to, abych chodila častěji je mi líto peněz. Uvidíte mě tam pak dá se říct jenom na podzim... Protože já prostě miluju dýňové latte. Ale to jsem se stále nedostala k jádru pudla. Už včera jsem slibovala, že napíšu nějaký článek na téma já, škola a blog. A protože mi italština začíná až v šest a já mám s sebou čirou náhodou tablet, rozhodla jsem se zabít čas.

Zprvu bych chtěla říct, že upřímně doufám, že se nový semestr na mé blogové aktivitě nijak neodrazí. V praxi je ale docela možné, že to bude úplně jinak. Jak mám školu? Debilně. Přidala jsem si druhý obor do kombinace, takže to budu mít trochu časově náročné. Ani ne prevencí ve škole, jako spíš co se učení týče. Můj rozvrh vypadá následovně:

Pondělí: 12:30 - 17:20
Úterý: 9:10 - 19:50 (s pauzama.. Totálně zabitej den.)
Středa: 14:10 - 16:30 + italština 18:00 - 20:00
Čtvrtek: 9:10 - 14:00
Pátek: 9:10 - 10:40

Takže v podstatě ve čtvrtek a v pátek mám poměrně volno, zato v úterý je to totálně zabitý. Pondělí a středy se dají, ale vádí mi, že budu chodit domů tak pozdě. Hlavně v úterý a ve středu. Paradoxně teda v úterý možná budu mít víc možnost přidat něco na blog než v pondělí a ve středu, protože mám mezi přednáškami docela dlouhé pauzy totálně k povstání. Co z toho vyplývá? Vlastně nic moc. Jen to, že v pondělí až středu tu zřejmě úplně moc nebudu, protože až dojdu domů, tak se tak maximálně najim a půjdu někam zdechnout do houští... Reálně vám po těch třech dnech nedokážu říct, jak to bude z hlediska učícího, protože teď druhej obor asi bude docela náročnej. Toliko k organizací :D Zatím se mějte famfárově.

Gallery update 48.2: Photos with fans from New York

6. october 2015 at 18:58 | Angie. |  gallery updates
Ahoj lidičkové, jak se máte? Já celkem fajne, jen vám musím napsat nějaký ten článek ohledně školy, protože mám takový podivný rozvrh, takže vám musím napsat, kdy tu tak asi budu a kdy tu tak asi určitě nebudu :D Samozřejmě se to vážě i na to, jestli budou nebo nebudou novinky. Teď jich zrovna dvakrát moc není, tak jsem se rozhodla, že si konečně najdu čas na některé vybrané rozhovory s Kristen, které jsem neměla doteď čas přeložit, a konečně vám je přeložím. Možná. Uvidíme, jak to dopadne, rozhodně to mám alespoň v plánu :D Mám pro vás teď ale nějaké fotky, když už jsem si našla trochu času. Mám pro vás pár fotek s fanoušky, které se tak trochu nastřádaly během natáčení projektu Woodyho Allena v New Yorku. Je jich asi 11 a určitě koukněte na všechny, jsou v galerii a jsou hrozně super. Je na nich vidět, že Kristen opravdu miluje své fanoušky a vážně nemá nejmenší problém se s nima vycvaknout, když se s nimi potká... což je dobrý vědět, vzhledem k tomu, že Personal Shopper se možná bude částečně natáčet v Praze :D Hell yeah.
* * * * * * *
Hi guys, how are you? I have to write you an article about my schedule in school and stuff so that you know when am I going to be here and when definitely not. I will probably write it right after this article. I have for you now some few days or week old photos with fans from New York. They are from more different days, but I waited to publish them in case there are no other news in the future, like now. I also work on some translations, which I did not do yet, so there will be some news, if I will finish it some day :D I love these pictures so much. It is another from many proofs that Kristen loves her fans and doesn't have any problem to let them take pictures with her. Which is cool. Check out all of them in the gallery. Most of them come from the set of Woody Allen's movie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 48.1: New/Old stills from Sils Maria

5. october 2015 at 21:41 | Angie. |  gallery updates
Dneska jsem byla poprvé ve škole. Teda poprvé znova ve škole. Bylo to zajímavé, protože to tak trochu bylo jako poprvé. Přidala jsem si totiž druhý obor, takže je to teď trochu náročné. Hlavně logisticky, protože mi fakt hrabe z převádění na kulhavej dvouobor :D No bude to vtipný, to vám povím, ale radši to nebudu komentovat. Rodiče zrovna mluví o práci. Nesnáším, když mluví o práci, hrabe mi z toho, protože si vždycky připadám jak idiot, protože vůbec nevím, o čem mluví :D Oni oba pracujou v IT a já studuju jazyky, takže v tomto ohledu je trochu komunikační propast :D No nic. Jsem ráda za vaši reakci na ty ankety, že vás potěšilo, že jsem je zavedla :) už teď jsem zvědavá, jak to s nima dopadne :D Ještě musím přidělat popisky a odkazy do menu. No.... a co jsem ještě chtěla říct. Už ani nevím, tak přejdu ke Kristen. Jak jsem předpokládala, kolem Kris se toho teď moc neděje. Ono se něco najde, tak, jako vždycky, ale aktuálně je novinkové ticho. Mluvím tedy teď o nových novinkách. K mé radosti a štěstí se objevily nějaké staré novinky. Mám pro vás nové stillsky z filmu Sils Maria, za který Kristen vyhrála Césara. Je to sedm skvělých stillsek s její postavou Valentine a dvě fotky z natáčení filmu. Doufám, že se vám fotky líbí, mně se líbí moc:)
* * * * * * *
I was in school today for the first time. It was... interesting. This year will make me stronger or kill me :D I hope it will be the first thing. My parents are talking about work. I hate it, it's like Hungarian for me, I don't undestand a shit about what are they talking. They both work in IT... and I study languages and I am technically dumb. Anyway. I am really happy, that you are happy about those polls I made, photo of the month and outfit duel, I am really glad you voted and commented on it. Now, back to Kristen. As I expected, there are no new news. But I am lucky, because there are some old news :D Like this one. Year after Clouds of Sils Maria premiere, even more than that, I think, I have for you new still photos from this movie and also two behind the scenes photos from the making of this amazing movie for which Kristen won a César Award, French version of Oscar. I will never ever stop loving this movie, it's brilliant and I am really glad some new photos showed up even such a long time after the premiere. And I love them all so much. Kristen looks very cute there. I love her character in this movie, she was great.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Outfit Duel no. 1

2. october 2015 at 22:54 | Angie. |  Fashion duel
Tákže. Před tím, než půjdu spát, což bude asi tak za 15 minut, protože jsem naprosto mrtvá prtvá a hotová, mám pro vás tu druhou plánovanou anketu. Nevěděla jsem, jestli to pojmenovat fashion duel nebo outfit duel nebo nějak úplně jinak... takže to nakonec dopadlo tak, že článek se jmenuje outfit duel, ale založená rubrika je fashion duel... Což možná trošku hraničí se schizofrenií :D Co je pointou této ankety jistě všichni víte, protože jste ji na blozích zavedli všichni tak o půl století dřív, než já :D Každopádně jde o to, že vám sem každý měsíc hodím dvě fotky, většinou buď z různých akcí nebo možná i nějaké candids, ale to ještě uvidím, a na vás není, abyste zhodnotili, která fotka se vám líbí víc, ale který outfit se vám líbí víc. Oblečení, make-up, boty, vlasy všechno dohromady. Jako první kolo jsem netušila, co vybrat, což je smutný, vzhledem k tomu, že šlo o první kolo :D Rozhodla jsem se ale pro jednu fotku z nějaké starší akce, protože je to i zároveň pro mě takový náhled do minulosti, připomenutí různých akcí a taky připomenutí toho, že některé jsem furt nedoplnila do galerie... :D První fotka tedy pochází ze světové premiéry 2. pokračování filmu Breaking Dawn, která se konala v Los Angeles 12. listopadu 2012. To už jsou pěkně prosím skoro 3 roky :D A taky je to hlasování o outfit měsíce listopadu, tak je to takové příhodné :D Druhá fotka potom pochází také ze světové premiéry, tentokrát filmu American Ultra, která proběhla 18. srpna 2015. Proč zrovna tyhle dvě akce? Protože nejen, že jsou to obě světové Los Angeleské premiéry Kristeniných větších filmů, ale zároveň také šaty, které na obou premiérách měla, pochází z dílny toho samého módního návrháře, a to Zuhaira Murada. Přestože je má na svědomí stejný člověk, jsou ale oba modely naprosto jiné. A stejně tak i celkové outfity. A mě zajímá, který z nich se vám líbí víc. K jakému z nich se přikláním já se dozvíte při vyhodnocení příští měsíc.
* * * * * * * *
So. Before I go to sleep, which will be in like 15 minutes, because I am dead already, I have for you the second poll. This time it's a outfit or fashion duel, I didn't know how to call it, so I called it outfit duel, but I named the category fashion duel, which actually make me feel even more schizophrenic than before. What is the point? Well, I have for you two pictures, obviously, it's a duel... and you are supposed to choose not which picture you like more but which outfit you like more. I chose two world premieres for the first round. The first outfit is from The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 world premiere in Los Angeles in 2012 and the second one is from this years American Ultra World Premiere, also in Los Angeles. Why I chose these outfits? Well, I don't know. I think especially because both dresses come from Zuhair Murad's collection, but they are completely different, as same as the rest of the outfit, the hair, the make up, everything. So I want to know, which one you like more.


POTM: November 2015

2. october 2015 at 19:51 | Angie. |  Photo of the month
Jop. Jsem v tom taky. Udělala jsem to. Jsem v tom s vámi. Vlastně jsem nad tím uvažovala už docela dlouho. Závazně někdy v srpnu, že bych zavedla tyhle ankety typu fotka měsíce a nejlepší outfit a tak... možná zavedu i nějaké další trochu originálnější, aktuálně jsem tedy u těch neoriginálních :D Teda ne, že bych proti nim něco měla, ale jednou je někdo zavedl a hrozně se to rozrostlo, to mi přijde hrozně vtipné, že se to tak chytlo, že to teď má spousta fan stránek. Cítila jsem, že jsem tak trochu pozadu .D a ak jsem se po skoro čtyřech letech rozhodla, že to zavedu tay. Taky se možná vrátím k té soutěži "Do you know this movie?", ale to je zatím jen výhledové. Uvažuju ale o nějaké větší anketě, že bude několik duelů a z toho nakonec vyleze, který film nebo postavu Kristen máte nejraději. Ale na to se ještě musím psychicky připravit :D Takže pro vás mám dneska anketu o fotku měsíce. Vybrala jsem portréty z roku 2014, konkrétně z filmového festivalu v Sundance, kde Kristen propagovala svůj film Camp X-Ray a já jsem opravdu moc zvědavá, kterou fotku vyberete.
* * * * * * *
Yep. Here we go. I did it. I am in it with you. I decided actually in August, that I want to do something like this, that I do want to start with these votings for picture of the month and best outfit... you know, to do something, that can be fun sometimes and in which you can be those who decide something, who is involved. I also want to start again with that competition, if you remember, I called it "Do you know this movie?", so it could be fun if I really will start with it again. Well, there are no news right now, so I decided, that I will finally find time to do this. So here is the first round of Photo of the month for November, when you can decide, which of these four pictures you like the most. I used portraits from laste years Sundance Film Festival when Kristen was there to promote Camp X-Ray. I personally love all these pictures, they are very similar... well, the first one is not :D but the others are. So I am really curious, which one you'll vote for.


Gallery update 48.0: Personal photos from Venice & Toronto

1. october 2015 at 21:04 | Angie. |  gallery updates
Mám nějaké ulité články. Nebyla jsem tu v době největší novinek zase tak moc, takže mi docela dost věcí zbylo, což je dobře. Mám totiž teď spoustu článků, které můžu napsat, i když to vypadá na novinkové ticho :D Fotek z premiér a tak všeho bylo tolik, že na některé věci už ten čas nevyzbyl. Ale mám ten čas teď, takže to napravuji. Jedním z těch článků, které jsem si schovala, je právě ten, co píšu teď. Jsou to vesměs osobní fotky z Benátek a nějaké v galerii jsou potom i z Toronta. A já je naprosto zbožňuju, protože jsou prostě skvělé. Hlavně ty s Nichem, ty jsou rozkošné. Taky se mi líbí ta druhá, na které je parta z Equals a trénují tam italská gesta před premiérou :D To mě docela pobavilo. První fotku, jak vidíte, jsem využila i na novém designu. Doufám, že se vám fotky líbí, protože já je naprosto žeru, jsou perfektní :D
* * * * * * *
I have some spare articles. I wasn't here that much, so I didn't have time to publish some things from Toronto and Venice. I focused on those important things like photos from the premiere and so on. So I left these other articles for some time in the future, when I have time for it. So I have now, because there is kind of quiet around Kristen. She's still in New York right now, according to some photos with fans, but I don't know about any upcoming event. We will see. Anyway, back to these photos. These photos are personal photos mostly from Venice, that I love very much. Most of them are very, very cute. Especially those with Nicholas. And I love the second one, which was published with a comment that said something like they were training for the Italian premiere with those gestures. Enjoy photos, they are perfect. I also used the first one for the new design.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com