April 2016

Sicílie 30.4. - 8.5.2016

30. april 2016 at 9:09 | Angie. |  diary

Už teď jsem na nervy, a to jsem ten článek psala ve čtvrtek večer pěkně prosím. Každopádně se vám tu dnes hlásím předpřipraveným článkem, protože právě teď nejspíš už reálně hodně vyšiluju, protože za pár hodin odlítám na Sicílii. Opravdu se tam těším, ale nervuje mě hrozně moc ta cesta a to, co nás tam čeká, takže mám takové rozporuplné pocity. Klepu se jak ratlík už asi tejden proto, že budu muset během jednoho tejdne nastoupit do celkem 4 letadel. Jak si to uvědomím, chce se mi zvracet. Takže na mě prosím myslete. Letíme dneska ve 13:30 do Milána, z Milána potom v 19:10 do Katánie, což je cesta tam. A zpátky se vracíme další neděli, do Prahy bysme měli přiletět někdy kolem půl desátý a z Palerma do Milána letíme v 9:15, což je fakt parádička, protože budeme vstávat tak v pět no. Já každopádně doufám, že to nějak zvládnu, protože mám z letadel naprostou hrůzu a vždycky jsem totálně na prášky z každý malinkatý turbulence, ale ani jedno z těch letadel neletí nijak zvlášť dlouho, tak snad to bude v pohodě.

Kdyby náhodou některý z nich spadlo *ťuk ťuk ťuk*, tak jsem vás měla všechny ráda :D ale tyhle kecy nesnáším a vůbec bych je neměla nahlas řikat, tak toho radši nechám :D Asi mě vomejou, áááá. Každopádně v pondělí máme výšlap na Etnu, takže jestli neumřu hrůzou v letadle, tak umřu na vyčerpáním uprostřed Etny :D Mějte se tu nicméně co nejlépe, články jsem nastavit nezvládla a ono upřímně ani nebylo moc co, tak doufám, že mi to odpustíte. A až se vrátím, tak už bude v podstatě skoro Cannes, takže to bude novinek určitě hodně. Samozřejmě teda bude novinek halda i jinak, protože odlítám, takže hned v sobotu večer se určitě Kris objeví na nějaké akci nebo tak něco :D Už musím letět, určitě dám vědět, až se vrátím, a doufám, že najdu i někde nějakou wifi a tudíž budu k zastižení na instagramu, kdo by měl náladu mě stalkovat nebo se kouknout na nějaké fotky ze Sicílie :)

Gallery update 54.3: Café Society stills, poster + new Coachella photos

28. april 2016 at 23:45 | Angie. |  gallery updates
Jak se máte zlatíčka? Před tím, než v sobotu odletím, mám pro vás nějaké novinky. Jako první mám pro vás docela zajímavou a překvapivou informaci, která je takovým detailem ohledně filmu Café Society. Kristen měla hrát postavu jménem Theresa, ale nakonec to vypadá, že se ta její postava jmenuje Vonnie. Prý teda Vonnie, já slyšela Bonnie, ale nevadí. Padlo to už v tom traileru a docela mě to překvapilo, no nic. V rámci tématu Café Society mám pro vás 15 stillsek k tomuto filmu. Ne všechny jsou s Kristen, ale zveřejnila jsem všechny, které se objevila. Těch prvních několik je v hodně špatné kvalitě, ale ta druhá půlka fotek už je ve vysoké kvalitě. Osobně musím říct, že se mi hrozně líbí, jsou parádní a Kristen to v těch dobových kostýmech hrozně moc sluší, je tam vážně roztomilá :) Potom mám pro vás tedy ještě oficiální plakát k tomuto filmu, který je opravdu skvělý a navozuje tu atmosféru starého Hollywoodu. Abych na chvíli opustila to téma Café Society, tak jsem vám do tohohle updatu galerie hodila i fotky z Coachelly, protože už nejspíš nestíhám napsat článek zvlášť. Jsou to další dva portréty, které má na svědomí Vanity Fair, a které jsou naprosto perfektní, dokonalé a já je žeru.
* * * * * * *
What's up guuuys? Before I leave on Saturday, I have for you some news. First of all, there is something that I was quite surprised about. Kristen's character in Café Society changed name, she's not Theresa as she should be, but Vonnie. I don't know why or when it happened, but it was obvious after the trailer. Second thing, I have for you new stills photos from this upcoming movie. 15 pictures, not all of them are with Kristen as Vonnie, but I decided to publish also those that aren't. I love these pictures, Kristen is so cute as Vonnie. Some of them are in very bad quality, so I hope they will show up in better quality soon. I also have for you first official poster to Café Society movie, that is very cool. And as the last thing, I have for you two new Vanity Fair portraits from this years Coachella music festival. I fell in love with them, completely, they are perfect.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 54.2: New pictures from Coachella

26. april 2016 at 23:16 | Angie. |  gallery updates
Dnešek byl fakt divnej den. Vlastně posledních několik dní je dost divnejch. Není mi moc dobře... a jsem taková bez jiskry ze všeho toho, co musím dělat a ze všeho toho, co chci dělat, ale nestíhám to, protože musím dělat jiné věci. V pátek mám narozeniny, ale nějak se na ně dvakrát netěším, zase o rok starší. Jdeme ale s E. na Majáles, takže to snad (teda určitě, pokud nebude sněžit...) bude super :) No nic. Už se těším na Cannes, už mě nebaví, že Kris nebyla několik týdnů na žádné oficiální akci, doufám, že do Cannes teda dorazí, měla by... snad. Každopádně mám pro vás teda aspoň nějaké fotky, konkrétně tři. Do konce týdne vás určitě všechny oběhnu, než odjedu v sobotu na Sicílii (o čemž jsem mluvila před pár týdny až měsíci, tak nevím, jestli si to ještě pamatuju), omlouvám se, že na to teď nemám moc čas. Zpět k těm fotkám. Jsou to fotky z Coachelly, což je hudební festival, který Kris v podstatě nikdy nezmešká už několik let... Objevila se nová fotka pro Vanity Fair, teda já si myslím, že jí fotili na tom večírku Vanity Fair, protože má takovou podobnou atmosféru, jako ta předchozí, kterou můžete vidět na aktuálním layoutu. Druhá a třetí fotka jsou potom fanouškovské/osobní, nebyla jsem si jistá, každopádně jsem je zařadila do osobních. Líbí se mi hlavně ta první, kde je Kris s přáteli. Já teda poznala akorát CeeJ, protože ten je takovej rozpoznatelnej, jinak mají všichni sluneční brýle, takže pak poznám akorát tu Kris :D Ale zkrátka s přáteli...
* * * * * * *
Today was weird. Actually... last few days were pretty weird. I feel kind of sick of everything. I have an exam from latin tomorrow, but I didn't even start learning, I am so tired of it. I am tired of everything. I don't even have time to visit your sites, so I am sorry, I am going to do something about it before I leave on Saturday. I go to Sicily, I wrote about it few moths ago, I am not sure, if you remember. Today I have for you just three new pictures. I really cannot wait to Cannes Film Festival, it is so long since Kristen was at some official event or something, not many news are around right now. These two pictures come from Coachella music & art festival that Kristen never misses. The firs one is another portrait for Vanity Fair, or at least I think so, and the other two are a fan/personal photos, I don't know, I put it in the personal category. I love especially the first one, Kristen is there with her friends, but I recognize just CeeJ and Kris, I really don't know, everyone is wearing glasses, so it's hard to say.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 54.1: 12 new 'Equals' stills

24. april 2016 at 23:46 | Angie. |  gallery updates
Dnešek byl docela divnej den. Jeli jsme navštívit příbuzné, oslavit strejdovy narozeniny a taky stejně jako každoročně na pouť. Letos jsem ale byla jenom na jedné atrakci a úplně mi to stačilo. Celý den mi třeštila hlava a bolela mě záda a upřímně mi moc nepomohlo to, že jsem vypila pivo, víno, irish cream a další pivo, snědla svíčkovou a pak pár chlebíčků a potom šla na Extreme, což je taková ta obří houpačka. Bylo mi fakt hrozně blbě, ale ne od žaludku, ale tak nějak celkově kvůli zádům a kvůli hlavě, děs a hrůza. V tomhle stavu jsem vážně neměla náladu na blog, ale pak jsem si trochu odpočinula, nadopovala jsem se a přestala mě bolet aspoň ta hlava, a tak jsem si řekla, že bych mohla nějaký ten článek napsat. Táta mě ale rozptýlil tím, že si pustil Iron Mana 3, takže jsem se k tomu dopsat ten článek dostala až teď :D Mám pro vás 12 nových stillsek z filmu Equals a začínám mít trochu pocit, že ty fotky jsou už tak trochu spoileroidní, nebo alespoň nějaké z nich. Tu nejvíc spoileroidní jsem nechala jen v galerii, takže vám tímto dávám možnost se na ní nepodívat, ale je tam i halda dalších, takže to zvažte pořádně :D Každopádně teda zveřejnila jsem i fotky, kde je jenom Nicholas Hoult jako Silas a to z toho důvodu, že jsem se do tohohle projektu naprosto zamilovala a to jsem to ještě ani nemusela vidět :D takže vás zkrátka nejsem schopná ochudit o ty fotky, kde není Chris, protože jsem zkrátka skvělé všechny. Nemůžu se tohohle filmu dočkat!
* * * * * * * *
Today was a pretty weird day. I am sick, my back hurts, my head stopped hurting, but I was in pain whole day and we went to visit our family as every year during this part of year. My uncle had a birthday recently, so we went to celebrate and so on. I didn't even want to write any articles, because I really wasn't in mood, but when my headache stopped, I decided to publish at least something. I feel like these photos are starting to be quite spoiler-ish. I've not put in this update the one that felt the most like a spoiler, but it is in the gallery, so I am giving you an opportinity to chose if you want to see them all or not. I have for you 12 new stills from the 'Equals' movie, that is coming to cinemas quite soon. Most of them are with Kristen but quite a lot of them are actually just with Nicholas hould, like the last one in this update, but I love this movie already so much (and I didn't even see it yet) and that's why I decided to publish all pictures, not just those with Kristen. I hope you guys like it, I cannot wait to see this movie, they are still publishing new pictures, which is great, but I want the movie already!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

First official 'Café Society' trailer!!!

21. april 2016 at 21:39 | Angie. |  videos
Tenhle týden je jen lepší a lepší, nepřestává mě překvapovat. Vůbec jsem netušila, že by mělo něco takového přijít, o to nadšenější jsem, že to přišlo. Přišla jsem zrovna z kina, byla jsem na Lovci s podtitulem Zimní válka nebo něco takovýho, kterej měl sice Chrise Hemswortha a Emily Blunt, ale to nestačilo na to, aby to ten film zachránilo. Fakt mě naštvali vývojem událostí a rozodla jsem se, že tenhle film neexistuje. Pro mě existuje jen ten první díl s Kristen. Úplně mi to zkazili, zkrátka to neakceptuju. No nic. Popojedem, to já jen tak, musela jsem si postěžovat. No když už mluvíme o filmech Kristen, tak mám pro vás naprosto úžasnou novinku. Tou novinkou je první oficiální trailer k nejnovějšímu snímku Woodyho Allena, Café Society, ve kterém hraje naše drahá a milovaná Kristen. Její postava se jmenuje Theresa a v tom traileru sice nemá dvakrát moc scén, ale je tam hrozně roztomilá, aspoň mi to tak připadá :D Ten film se točí kolem postavy jménem Bobby, kterou hraje Jesse Eisenberg, který přijede do Hollywoodu pracovat pro svého strýce, který je nějaké dost velké zvíře v Hollywoodu a tak, a věci se začnou trochu komplikovat, zřejmě nejen v lásce, kdy bude pendlovat mezi postavou Blake Lively a právě tou, co hraje Kris, ale i nejspíš v nějakém špinavém byznysu, o který tam běží, nevíme přesně a z toho traileru těžko říct, ale hází tam někoho (nejspíš Jesseho) do betonu, takže... :D Uvidíme. Každopádně to vypadá hrozně vtipně a neskutečně se na to těším! Nemám úplně na to to teď překládat, ale dodám to, určitě se ale koukněte!:)
* * * * * *
It's getting better and better. Cannes film festival is coming, but I really did not expect this. One of Kristen's newest movies - Café Society by Woody Allen will premiere in Cannes, which is a fact that we got to know few weeks ago. What I didn't know was, that they are preparing to publish first trailer to it, I did not expect it at all. I did expect, it's coming before the festival starts, but not during April, this is just amazing. Kristen plays Theresa in this movie, love interest to Jesse Eisenberg's character, who comes to Hollywood to probably work for his uncle and things will get a little bit complicated. Kristen is not that much in this trailer, but she has some scenes there and I am just so excited, it's so amazing! I cannot wait to see this movie, I was kind of disappointed with the previous one, I didn't like Irrational Man that much, but I hope this film will be great, it at least looks great, so fingers crossed.


Gallery update 54.0: Pictures from Coachella 2016

20. april 2016 at 0:19 | Angie. |  gallery updates
Znáte ten ultra obří hudební a umělecký festival, kterému se říká Coachella? NE? Pokud ne, tak se divím, protože o něm píšu pravidelně každý rok. Je to hudební festival, na který bych někdy nehorázně moc chtěla, ale zřejmě na to nikdy nedojde. No tenhle festival je pro zaměření tohohle blogu důležitý proto, že na něm Kristen v podstatě nemůže chybět. Tuším se tam neobjevila akorát v roce 2014, ale jinak už několik let zkrátka každý rok. V roce 2012 i 2013 se tam objevila spolu s Robem Pattinsonem, což bylo tehdy stěžejní téma bulvárních plátků v Americe... v roce 2015 s tehdejší možná přítelkyní Aliciou, což dopadlo s těmi plátky úplně stejně, a letos tedy s poměrně dost 100% přítelkyní Soko. To, že jela Kris letos na Coachellu vyvolalo vlnu kritiky, kdy nedorazila na pondělní premiéru Equals na filmovém festivalu Tribeca. Festival končil v neděli, premiéra byla v pondělí, dost možná měla jiný důvod tam nebýt. A i kdyby ne, tak je to její věc a její život, má právo na to se taky někdy bavit a zrovna Coachella je něco, co si zkrátka ujít jen tak nenechá. Kris propagovala tenhle snímek už hodně, na dvou různých festivalech, zasloužila se o to, že byla koupena práva, půjde v Americe v červnu do kin, tak já nevím, proč lidé pyskují. Navíc teda Nich i Drake o Kris mluvili během toho Q&A a tak a rozhodně tam mezi nimi nepanuje nějaká zlá krev, naopak. Nikdo teda ale nekomentoval, proč tam Kris není, ale zkrátka tam nemohla přijet a to by nám všem mělo stačit. Mrzí mě to, když jsem tak viděla ta videa a fotky, ale nic s tím nenaděláme. Já jsem osobně ráda, že se objevila na Coachelle, byla bych překvapená, kdyby na to nedošlo. Co mě teda překvapilo i tak je to, že vznikl oficiální portrát z této akce, což se ještě nestalo, většinou jde o fotky s fanoušky, od fanoušků nebo zkrátka o candids. Tentokrát tedy ne, Vanity Fair pořádal nějakou párty a tam pořídili ten první úžasný portrét, který žeru natolik, že jsem z něj udělala tu novou variantu layoutu. Krásně nám ukazuje tu stránku Kristen, která jasně říká, že je jí úplně ukradené, co si o ní kdo myslí, že je zkrátka tím, kdo je. Také můžete poprvé pořádně vidět její nový účes, blond a trochu zkrácené vlasy. Nějací fandové BlondStew? Já teda preferuju tmavé vlasy, ale moc jí to sluší. K tomuto snímku byl zveřejněný i popisek: "Královna nenucené coolovosti". Což ona rozhodně je. Kromě tohohle portrétu mám pro vás potom ještě 5 osobních fotek, z nichž teda první je fanouškovská fotka Kris a Soko, ale zařadila jsem jí do osobních, na druhé fotce, která má ještě sestřičku v galerii, můžete Kris vidět s umělcem Shamem Ibrahimem z 15. dubna, byli na párty časopisu Galore. Třetí fotka je fotka fotky, kterou zveřejnil Kristenin kamarád CeeJ, na fotce můžete kromě jeho prstů vidět Kris spolu právě s ním samotným a se Suzie Riemer. Na poslední fotce je pak Kris znovu právě se Suzie a s kamarádkou Lindsey, nejspíš Byrnes.
* * * * * * * * *
Do you know this ultra huuuuge music and art festival? Have you ever heard about it? It's called Coachella and it's every year in Los Angeles, near to Valley where Kristen grew up. She's going there every year, because first, she has it you can say right over the corner second, she's really this kind of person, music festivals like this one? She just has to be there. There are some photos from every year since 2012, I think. In 2013 she was there with Robert, which was a top topic in so many magazines... this year, she went there again. Some were criticising her because of it, because she left New York to go there during the Tribeca Film Festival and she didn't go to the Equals premiere and Q&A. Festival ended on Sunday, premiere was on Monday, she probably had something else to do, or even if she didn't, it's her life, she has a life too and she can do whatever she wants. She never misses Coachella, I would be surprised if she would this year. Her girlfriend is a musician, she just had to be there, where else would she be? Whatever. I have never had any official photos from this event, most of Coachella pics are candids or fan pictures, but this year is different. Kristen and Soko visited the Vanity Fair party there and a beautiful portrait of Kristen was taken and published on Vanity Fair's official instagram with short text saying: "The queen of effortless-cool, K-Stew." + something else like check the other portraits blah blah, not important. She slays. With every new picture, she just slays. I love her more and more and this picture is just perfect, I fell in love with it, it's just so... Kristen. The "i don't give a fuck what you think" Kristen. And you can see her blond hair properly. Some BlondStew fans over here? I prefer brown, but she looks great. I also have for you another 5 pictures from this festival, which are personal pictures, or I put them in personal, the first one is actually fan picture of Kristen and Soko, but I liked it, so I published it alongside the others. In the second picture, you can see Kris with Sham Ibrahim, they were at the Galore magazine party, one more pic in the gallery. The third one was publishe by Kristen's friend CJ, it is a picture of a... picture. You can see there Kris with her friends CeeJ and Suzie. And the last one is also with Suzie and with another friend Lindsey (probably Byrnes, I am not sure).

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout no. 28

19. april 2016 at 22:26 | Angie. |  past layouts
imagebam.com

From: April 8, 2016
To: April 19, 2016

Noooo.... nějak nevím, co mám říct. Lidi... takhle. Kdo je tu se mnou vážně dlouho tak ví, že mi sem tam hrábne a já najednou vytvořím nový design, protože mi ten předchozí z nějakého důvodu začne lézt na nervy. Kdysi to došlo dokonce do takového extrému, že jsem změnila design po dvou dnech. Trvalo mi 11 dní, než jsem začala nenávidět 28. design tohoto blogu. Ačkoliv, to není úplně pravda. Dost jsem ho nesnášela hned, jak jsem ho nastavila :D Hrozně se mi nelíbily ty barvy, nebyla jsem spokojená, fakt ne. Úplně se mi začala hnusit ta barva pozadí :D vím, že mi šibe, nemusíte nic říkat :D Objevila jsem tu hlavní fotku, kterou jsem ještě nestihla ani nahrát do galerie a prostě jsem si řekla, že to musím změnit, udělat to znovu a v jiných barvách. Takže spodní část designu zůstala stejná, včetně popisků a animace a tak, ale to záhlaví jako takové je změněné a je laděné do světle modré a né do té hnusné šedozelené. Tak snad se vám nová verze líbí, mně tedy rozhodně mnohem víc, já jsem spokojená. Ale raději se jděte kouknout na design na Equals, místo čtení těhle mých výlevů :D Je hned pod tímhle článkem. Mimochodem tedy návštěvnost blogu překročila 34 000, což je naprosto úžasné a hrozně moc vám za to děkuji!
* * * * * *
Weeeeeell... what to say. Guuuys.... I don't know. Please, comment the trailer article, not this one, I just... The previous layout, the 28th one was here just few days. It took me 11 days, before I couldn't handle how much I hate it. It wasn't good. Well, maybe it was good, but I just couldn't look at it, I had to make new different version of it, so that is what you see now. I've changed colors and I've changed the header, the rest remained the same, but I just had to do it, I couldn't watch the previous one, I hated the grey-green color... I will definitely use those Chanel photos again in the future, but right now, I just needed something else and that is what you see now. I used the newest picture as the main picture, I didn't even save it in the gallery yet, but I will definitely write about it later today or tomorrow. I hope you like this design, I like it much more than the previous version.

'Equals' Full Theatrical trailer!!!!!!!

18. april 2016 at 19:17 | Angie. |  Equals articles
Ach můj božeeeee! Když jsem se na tohle v metru podívala, tak jsem nahlas prohlásila: "No doprdele." Tenhle trailer mě naprosto rozsekal, na malinkatý kousíčky, jsem z něj naprosto totálně hotová, ale naprosto totálně ho žeru, jsem tak nadšená! Mám pro vás oficiální kompletní kino trailer k filmu Equals, který nám konečně prozrazuje trochu víc, než ten teaser před pár měsíci a je naprosto dokonalý. A Ajjinkou jsme se shodly na tom, že tenhle film nás zkrátka zabije. Ten trailer je opravdu nadupaný emocemi a je podle mě vážně mistrovsky sestříhaný, naprosto skvělou hudbu vybrali, nádherně to doplňuje to, o co tam jde a co se tam děje. Nicholas Hoult je jako Silas k sežrání, Kristen jako Nia je úžasná a to je pouze trailer, ach můj bože! Poprvé můžeme vidět i Jacki Weaver v roli Bess a jednu větu tam má i Guy Pearce v roli Jonase. Opravdu se nemůžu dočkat, vypadá to naprosto luxusně, tenhle film bude opravdu emocionální horská dráha a bude hodně zvláštní, jsem si jistá, že bude hodně zvláštní, nejen vizuálně, ale i tím příběhem a tím prostředím, do kterého je zasazen a přesně na to se těším. Rozhodně nejlepší trailer, jaký jsem v poslední době viděla, pouštím si ho pořád dokola. V celém článku najdete překlad traileru. Nich mi dával docela zabrat, ale snad jakž takž... A teď už se koukněte, nepřidám další článek, než budu mít pod tímhle aspoň 5 komentářů, protože o pocity z téhle úžasnosti se zkrátka musíte všichni podělit! :D Ne, že bych vás chtěla nutit, ale sáááákra :D Je to dokonalost.
* * * * * * * *
Oh my Gooooood. This movie will kill me. Not just emotionally, but also physically. I suffered when I was in school, because I knew it's out already, but I couldn't watch it! I did watch it on my phone after I left and now also on computer and I more than just love it. I didn't even breath during watching. I have for you full lenght theatrical trailer to the 'Equals' movie with Kristen and Nicholas Hoult in leading roles. And I cant even... I don't know what to say, it is amazing trailer, it is fantastic. It's very well done technically, it has soooo much feelings in it, it's visualy amazing and Kristen and Nich? Oh my Carlisle, that is just the best trailer I've seen in a while, I am so excited! Just check out, no more words.


Gallery update 53.9: New 'Equals' stills + info

16. april 2016 at 18:27 | Angie. |  gallery updates

Když dojde na tenhle film, tak jsem tak trochu jako posedlá. Nemůžu se ho dočkat, neskutečně moc se na něj těším a šílím z každé novinky, která se ohledně tohohle filmu objeví. Doufám, že budeme mít brzy možnost ho vidět, protože jestli ne, tak asi už zešílím. Každopádně se mluvilo o tom, že když je Kris v New Yorku, tak by se mohla objevit na premiéře Equals, která proběhne v rámci filmového festivalu Tribeca. V New Yorku ale zřejmě byla kvůli něčemu jinému, protože už ho zase opustila a zamířila s přáteli jako každoročně na hudební festival Coachella, což jí nehorázně závidím, protože to je jedna z těch akcí, na které bych fakt někdy v životě chtěla jet, ale nejspíš nikdy v životě nepojedu. Podobně, jako třeba Comic Con :D Drake Doremus potvrdil na svém twitteru, že on přijede a objeví se tam i Nicholas Hoult, ale o Kristen nepadlo ani slovo. Kvůli čemuž se teda lidi opět začli chovat jako dementi a pár jich prohlásilo, že to je fakt profesionální, že si jede radši na Coachellu, než aby podpořila svůj film. Coachella ale končí už v neděli a premiéra v New Yorku je v pondělí večer, tudíž má zřejmě Kristen na práci něco jiného, kvůli čemu tam nemůže být. Nebo je pořád šance, že se tam objeví, i když o tom docela pochybuju. Má i vlastní život, tihle lidi by se měli uklidnit. Kristen je na tenhle svůj film hrdá, což předvedla už na festivalu v Benátkách a nikdo jí nemůže podezírat ani z toho, že tam nejede třeba kvůli Nichovi nebo Drakeovi, žádná špatná krev mezi nimi nevládne, ona oba zbožňuje a oni mají rádi jí, takže v tom je zkrátka něco jiného, do čeho nám nic není. Každopádně mě to tedy mrzí, samozřejmě, že tam Kris nebude, doufala jsem v nějaké fotky nebo tak, takže tahle informace moc pozitivní není. Co pozitivní je, je to, že v pondělí bude zveřejněn nový finální trailer k filmu Equals, takže normální, dlouhý filmový trailer, aspoň doufám teda, na což se nehorázně těším a jsem z toho nadšená!!! Jako takové navnazení mám pro vás dneska 7 nových stillsek z filmu, které jsou opravdu skvělé, přestože nejsou v příliš velké kvalitě.
* * * * * * *
I am almost obsessed when it comes to this movie, I cannot wait to see it. Kristen was in New York, so people thought she might attend the Tribeca Film Festival, which is right now, but unfortunately, it looks like she's not. Drake Doremus confirmed that he will be there and Nicholas Hoult also, but nothing about Kristen. A picture of Kristen appeared on the Internet and kind of confirms that, because she's at Coachella right now, which I envy her sooo much, I want to go there too! Did you know, you can watch it online on the internet? :D I am truly sorry that she will not be supporting this movie alongside with Nich and Drake, but on the other hand, she might have some other work and it's Coachella, I totally get it. People like to be rude, so some guys were pretty mean about it, that she's not professional, when she chose fun over work, but we don't know anything about her schedule and she has right to do what she wants, so for those people, shut the hell up. I am sorry that she's not going to be there, but no one can accuse her of not supporting this movie, because she is really proud of it and she loves Drake and Nich, so no bad blood there. Also... what I've heard, the Equals press or whatever is supposed to be on Monday, April 18, I think. So she might come in the end. But I wouldn't count on that, she probably has a good reason for not being there and that's not Coachella, because it ends on Sunday. What we do know is, that the final trailer will be released soon, also on Monday and I can't wait, I think I'm going to cry when I see it, because I am very excited about everything that comes around connected to this film. I also have for you 7 new stills pictures from the movie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 53.8: New photos with fans + personal pictures

15. april 2016 at 17:14 | Angie. |  gallery updates
Kristen už je zase blond, dámy a pánové! A má kratší vlasy. Trochu jsem se bála, že si je nechává zase narůst, ale není tomu tak, nechala si je opět zkrátit. Nikdo tak nějak neví, jestli proto, že se jí chtělo nebo kvůli nějakému novému projektu, to je ve hvězdách. Každopádně BlondStew je zpátky! Z čehož má spousta lidí radost, mně je to vcelku jedno, ale je to fajne změna a moc jí to sluší :) Víc je to tedy vidět na paparazzi fotkách z New Yorku, kde teď zrovna Kristen je, ale ty sem dávat nebudu, protože zaprvé je to na tomhle blogu normální, že je sem nedávám, zadruhé jsem se zase naštvala, když jsem nějakých pár viděla. Kristen je na nich očividně hodně naštvaná a otrávená, protože ty krysy fotily doslova každý krok, který Kris a Soko udělaly a já se jí vůbec nedivím, že jí to štve. Vypadala vyloženě nasraně a mně je to hrozně líto, že jí takhle ztěžují život. Co mi ale přijde fajn je, že Kristen je tak otevřená ohledně vztahu se Soko. Vždycky byla taková tajnůstkářka a s ničím nevyšla najevo a se Soko si vesele vykračují ruku v ruce, to je prostě pěkný :) Ale je to teda nezvyk no, asi je to i tím, jaká povaha je Soko no. Každopádně já mám pro vás tedy dvě osobní fotky, ta první pochází z Kristeniné oslavy narozenin, kde Kris hrála na bubny :D To je skvělá fotka. Miluju to tričko, to můžete vidět i na fotkách s fanoušky, kterých mám pro vás celkem 7. Jak jsem říkala, Kristen je teď v New Yorku a pár lidem se poštěstilo... hajzlové :D No a ta poslední fotka, o které jsem se ještě nezmínila, tak ta je staršího data, pochází nejspíš z doby, kdy se natáčel klip zpěvačky Sage, který Kristen spolurežírovala a ten týpec na té fotce je ten, co s ním ten klip režírovala, David Ethan Shapiro, který jí pod fotkou nechal i přání k narozeninám.
* * * * * * * *
Kristen is blond ladies and gentlemen! And her hair are shorter. No one really knows if it's because of some new project or just because she wanted to dye her hair, but BlondStew is back. It is more noticable in candids pictures from New York, but I'm not publishing them, I saw few of them and I was so pissed, that I stopped. I feel like paparazzi in New York are the worst and in those photos I've seen was obvious, that Kristen is really really angry and annoyed by them. They were literally taking pictures of every single step she and Soko did on the street and I find that kind of disgusting, I'm really sorry she has to go through this. What I am kind of happy about is, that she's so open about her relationship with Soko, they are holding hands on the street and everything, she never did that, not even when she dated Robert and they were dating like... what? 4 years or something? Whatever, paps are rats, but I have for you some other pictures. I have for you two personal photos and seven photos with fans. The first picture comes from Kristen's birthday party, when she was playing drums and it was actually the first picture in which we could notice the new hair color. The second one was published the day of Kristen's birthday, her friend with whom she co-directed the Sage music video posted it wishing her happy birthday. And seven photos with fans from yesterday or Wednesday, I am not sure. I love her t-shirt!

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 53.7: New 'Personal Shopper' stills + new info

15. april 2016 at 15:28 | Angie. |  gallery updates
Všichni o tom teď mluví jako o hrozné novince, ale já jsem to tak nějak věděla už dávno. Film Personal Shopper totiž bude mít premiéru v Cannes a bude soutěžit v hlavní soutěži... Oficiálně to teda podle všeho asi bylo oznámeno až dneska, když to všichni tak řeši, ale já jsem to asi špatně pochopila před pár týdny, kdy jsem psala o tom, že bude v Cannes jak Café Society tak právě Personal Shopper a rovnou jsem napsala, že bude v soutěži :D Jsem zkrátka a dobře vědma :D No nic, každopádně teď je to tedy už potvrzené :D Další věc tedy je, že producent filmu Charles Gillibert na svém twitteru oznámil, že trailer na tenhle snímek, ve kterém hraje Kris hlavní roli pod taktovkou režiséra Oliviera Assayase, se kterým Kris už pracovala na filmu Sils Maria, bude hotový na filmový festival, tudíž se ho dočkáme 12. května, kdy festival začíná, nebo možná dokonce i dřív. Kromě toho byla ještě zveřejněna další oficiální stillska z filmu, na které je Kristen jako Maureen a má naprosto boží svetr. Ta fotka je skvělá, moc se mi líbí :) Dneska mám těch novinek docela hodně, tak už to ukončím, ať stihnu i něco dalšího. Kdyby měl někdo zájem, tak budu psát i hordu článků na blog o Sophie Turner :D a hrozně mě deptá poslední dobou, že ty skvělé novinky nikoho nezajímají :D
* * * * * * *
Everyone is talking about how Personal Shopper goes to the competition at Cannes Film Festival like it's something new, but I acutally wrote about it few weeks later when it was announced that Café Society will open this years festival. So... I kind of don't understand, but I knew it before today :D Maybe I made it up back then because of some misunderstanding, but now it became true. So I can see a future! Muhahahaaaa! Well. So, Personal Shopper, Kristen's second movie under Olivier Assayas's direction, will premiere at Cannes and also will compete in the main competition, which is great. The producer of this movie, Charles Gillibert, with whom Kristen worked for the third time on this movie, wrote on his twitter, that the official trailer will be ready for Cannes 2016, so it means that it will be released on May 12, 2016 when the festival starts or even a bit sooner. I am soooo excited! I also have for you one new stlls picture from this movie with Kristen as Maureen. There are two pictures, but it is actually the same, just different version. And I love it so much, it is great.

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 53.6: New pictures from Chanel photoshoot

11. april 2016 at 23:24 | Angie. |  gallery updates
Trochu lituju toho, že jsem s tím děláním nového designu nepočkala pár dní. Použila jsem na něj fotky z nové kampaně Paris in Rome pro Chanel, které jsem zveřejnila před pár dny, no dneska se objevilo 8 dalších fotek, osm dalších úchvatných fotek. Jsou naprosto dokonalé. Když říkám dokonalé, myslím dokonalé! Kristen je ode dneška bez nejmenších pochyb korunovanou královnou Chanelu. Po těhle fotkách už tomu nemůže být jinak. Ani si nedokážu vybrat, která z těch fotek je nejkrásnější, protože jsou krásné všechny. Kristen to na nich neskutečně sluší, je to rozhodně nejlepší photoshoot z poslední doby, jestli ne vůbec jeden z úplně nejlepších. Naprostá dokonalost. Vážně nemám slov, mohla bych vám tu vykládat ještě dál žvásty o tom, jak jsou ty fotky úžasné, ale myslím, že líp udělám, když vás vyzvu, abyste se na ně podívali sami a půjdu si lehnout. Určitě se koukněte i na všechny zbylé v galerii, protože rozhodně stojí za to.
* * * * * * *
I regret a little bit, that I didn't wait few days with the new design. I used those new pictures for Chanel 'Paris in Rome' Metiers d'Art Collection Campaign that I published few days ago, but today more were published, more pictures even more beautiful ones. Okay, equally beautiful, because they are all absolutely amazing and stunning!!! Kristen looks so beautiful, I love these pictures so much, they are gorgeous and sexy and everything. She slays it. She's the Chanel Queen, it's official. I have for you 8 new photos and I beg you, check the rest of them in the gallery, because they are absolutely worth seeing! I cannot even choose one, that I love the most, they are all just perfect!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy 26th Birthday, Kristen!

9. april 2016 at 12:00 | Angie. |  articles
I didn't make this picture, I just loved it so much, so I used it for this article. Source: http://melindasordinos.tumblr.com/

Ahojte všichni. Dneska jsem tu především proto, abych popřála Kristen všechno nejlepší k jejím dnešním 26. narozeninám! Všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí se vším, co si jen bude přát a čeho bude chtít dosáhnout, jak v osobním životě tak v kariéře. Vážně nemůžu uvěřit, že je Kris už 26. Je to krásný věk, nemyslím si, že by byla stará, to tím říct vůbec nechci :D Ale nemůžu tomu uvěřit z toho pohledu, že Kristen byla součástí mého blogování už od roku 2009. Když jsem začínala tehdejší blog o Twiligt, tak bylo Kris 18, v dubnu jí bylo 19... to je 7 let. Sedm dlouhých let, připadá mi to jako hrozně vzdálená minulost a přitom to tak hrozně uteklo. Doufám, že Kris své narozeniny pořádně oslaví a ještě jednou jí přeji vše nejlepší! Kromě toho mám pro vás tedy aktuální informace o narozeninovém projektu. Tento rok fanoušci uspořádali sbírku na organizaci Lange Foundation, která není moc rozsáhlá a rozhodně si zasloužila finanční pomoc, vzhledem k tomu, co dělá. Tato organizace zachraňuje opuštěná a zraněná zvířata a stará se o ně, zařizuje jejich adopce, a tak dále. Fanoušci Kristen tento rok vybrali 15 427 dolarů, což je něco kolem 370 000 Kč. Je to méně, než v minulých letech, což si myslím, že souvisí i trochu s tím, že to šlo na zvířata a ne na výzkum pro lidi... bohužel... a možná taky trošku proto, že ta organizace není moc velká, přišlo mi, že ta propagace narozeninového projektu letos probíhala trochu v menším měřítku. Pořád je to ale naprosto úžasná částka! Během dneška je ještě možné přispívat, takže možná nejde o konečnou částku. V posledních několika dnech, jak se blížil 9. duben, se částka zvedla poměrně radikálně, tak třeba se to ještě trochu zvedne. V Lange Foundation dokonce pojmenovali jednu z posledních zachráněných v jejím jméně, takže pozdravte Kristen :) Je rozkošná.
* * * * * * *
Hello everyone, I am here today to celebrate Kristen's birthday. She turned 26 today and I want to wish her best of luck in life, in her career, in everything she will want to achieve. I really cannot believe my baby is already 26 years old. I started bloging about her short after the first Twilight movie in 2009, she was 18 at the time, soon turned 19. This feels almost not real to me anymore, it is 7 years ago, 7 years is such a long time but it felt so short. 26 is a beautiful age and I hope she will celebrate her birthday the best she can. I also checked out the birthday project and fans of Kristen donated 15 427 dollars to the Lange Foundation, which is an organization that saves and takes care of abandoned animals. This organization also decided to name one of the recent rescuers after Kristen, so say hi to her. She's so cute. It is less then previous years, but it is still amazing I think. People can still donate during this day, so this number doesn't have to be the final amount.


Gallery update 53.5: New photoshoot for Chanel

8. april 2016 at 20:41 | Angie. |  gallery updates
Jsem hrozně unavená, celý tenhle týden byl tak nějak docela šílený a jsem vážně ráda, že je konečně víkend. Je hodně věcí, které chci tenhle víkend udělat, ale žádná z nich neobsahuje nutnost jít kvůli tomu ven. Jsem odhodlaná strávit víkend zavřená doma a pořádně si odpočinout, protože jsem totálně mrtvá. Skoro se ani nejsem schopná přinutit, abych udržela oči otevřené, je to děs. Náročný byl tenhle týden a příští bude asi ještě náročnější, hlavně co se vstávání týče, protože budeme mít nějakou blokovou výuku a některé dny budu muset vstávat do školy na 7:30.. což znamená tak v půl šestý... maximálně v 6... a z toho mi asi hrábne. Nicméně než tu úplně usnu, mám pro vás alespoň nějakou novinku. Na tuhle novinku jsem narazila ve škole a hrozně mě nadchla. Celý den jsem se těšila, až konečně dojdu domů, abych o těch fotkách mohla napsat. Nakonec jsem to vzala trochu oklikou, jak můžete vidět na vzhledu blogu, ale už jsem konečně tady a píšu o nich. Bohužel jsou jen tři, ale doufám, že se jich objeví víc. Tyhle fotky jsou součástí nové kampaně pro módní značku Chanel, které je Kristen tváří. Nejsem si úplně přesně jistá, kdy tenhle photoshoot vzniknul, ale každopádně je úžasný. Kampaň, pro kterou je, se jmenuje 'Paris in Rome' Metiers d'Art Collection a připomíná nám to módní přehlídku, která proběhla v Římě někdy v prosinci, ale myslím, že ty fotky tak staré nebudou. Těžko říct. Vznikl i rozhovor, ale ten jsem zatím ani neměla čas přečíst, rozhodně bych ho ale ráda přeložila. Otázkou zůstává, jestli se tak i stane. Každopádně ty fotky ale miluju, Kristen je na nich nádherná!! A doufám, že se líbí i vám, alespoň z poloviny tak, jako mně, protože i v tom případě by to znamenalo, že je totálně žerete :D protože já z nich nemůžu spustit oči.
* * * * * * * *
I am very tired today, this whole week was very busy for me, so I am very glad it's already weekend. I have a lot of things that I want to do this weekend, none of them out of home, I really need to spend this whole weekend in my room, sleep a bit and kind of chill... I didn't almost rest last weekend and then the crazy week has come and I just cannot even force myself to stay awake. But I have for you some news before I go to bed. These are the pictures I have talked about and made new design from. They are part of the new Chanel 'Paris in Rome' Metiers d'Art Collection campaign and I really hope that some more will show up. These three are absolutely amazing, Kristen looks stunning! I fell in love with these pictures, I fell in love with Kristen once again and I didn't even have to stop loving her for it. There is also an interview, that I really want to translate, but it is definitely not going to be today. I hope you like these pictures at least half as much as I do, because it still means that you like them very much. And see you soon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout no. 27

8. april 2016 at 20:22 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
From: January 27, 2016
To: April 8, 2016

27. design tohoto blogu byl narozeninovým designem a byl tady opravdu dlouho. Od druhých čtvrtých narozenin blogu, které měl blog 27. ledna. Byl tu tedy na konci ledna, přes celý únor, březen a část dobna, což je na mě hodně dlouho. Většinou mě totiž moje vlastní layouty začnou štvát dost rychle. Tenhle byl ale výjimečný především tou hlavní fotkou. Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych udělala nový, ale nějak jsem pořád neměla čas a kamarádka mi pak řekla, že na tenhle by mohla koukat klidně ještě několik měsíců, a tak jsem to odložila. Včera jsem ale už nemohla vystát design, který byl na blogu o Sophie Turner a jak jsem dělala ten, říkala jsem si, že bych mohla změnit i ten, co byl tady. A o den později jsem to i udělala. Designy jsou si opravdu velmi podobné, je to úplně stejný koncept, jen záhlaví u Sophie-Turner-fan je jednodušší, protože jsem byla líná. Ten předchozí design jsem měla ráda, ne že ne, milovala jsem tu hlavní fotku a vůbec (teď už zas mluvím o K-S-F), ale ta tmavě fialová na mě už poslední dobou působila takovým tíživým dojmem. Měla jsem z ní trochu depku, už tu byly ty tmavé barvy tak hrozně dlouho, že jsem zkrátka potřebovala nutně změnu a trochu světla. A tak vzniklo, co vzniklo... je to taková rychlá splácanina, ale docela se mi to i líbí, tak doufám, že i vám alespoň trochu. Myslím, že tu asi nevydrží moc dlouho, ale přechodně určitě. Použila jsem úplně nejnovější fotky, které jsem ještě ani nestihla přidat na blog, ale do kterých jsem se naprosto zamilovala.
* * * * * * * *
The 27th layout of this blog, the purple one, the one that I changed today, was one of my most favorite since I founded this blog. Not my top favorite, but definitely high on my top 10 list. BUT it was here way too long. I loved the main picture and I still love it, I lovet the colors and I loved it, I think it turned out very well and that you also liked it, not just me, but I kind of started to hate the fact it is so dark. I really needed change. It was too dark for too long. I like dark layout, I've always like them, I used to make very dark graphic during my graphic period, I used to say that it's easier to hide stuff in dark colors than in light and that is true, but this layout started to feel kind of depressive to me after some time, despite the fact Kris is smiling in that picture and everything, I just really needed change. Yesterday, I made similar layout to my blog about Sophie Turner, it is actually the same concept, but the one on Sophie-Turner-fan is simplier. I kind of liked the way it was done, so I decided to try it here too... and this turned out. I used most recent pictures of Kristen, I didn't even publish them yet, but I plan that right after this article, I completely fell in love with them. I hope you like this layout at least a little bit. I just needed some... light.

Gallery update 53.4: New 'Equals' Stills photos

5. april 2016 at 22:00 | Angie. |  gallery updates
Dejte mi konečně ten film!! Už ho chci vidět. Už ho potřebuju vidět! Nemůžu už čekat o nic dýl. Prosííím!! Ale vím, že to ještě bud trvat dlouho, je to na nic. Mám pro vás dvě nové fotky z filmu Equals, to je ten důvod, proč tak vzdychám nad tím, že chci ten film. Teď se toho kolem Kris moc neobjevuje, ale přeci jen aspoň něco v podobě těhle dvou stillsek. Mám teď jedno ze svých dost špatných neaktivních a trochu depresivních období, protože mi šibe. Mám teď trochu problémy s paranoiou a tak vůbec, události ve světě na mě přeci jen mají nějaký dopad. Tak se omlouvám, že tu zas moc nejsem, ale ono je to podpořeno i tím, že není co přidávat no... Na těhle fotkách je na obou Kristen jako Nia a Nicholas Hoult jako Silas a jsou opravdu skvělé. První fotka se mi líbí v tom, že je v takovém novém prostředí, všechny ostatní jsou takové sterilní, kolem nich je bílo a tak, je to prostě v nějakých těch budovách a v komplexech, ale ta první je jiná, někde v přírodě, to je super :)
* * * * * *
Just give me this movie already. I want to see it. I NEED to see it. I cannot wait any longer, please, just... please! I have one of my bad periods in life, I am struggeling with paranoia issues right in the moment, I have my issues. I don't know what is wrong with me. Anyway, Kristen doesn't have many news last few days, but today at least something showed up. Two new stills from the 'Equals' movie. I love both of them. Both of them are with both Kristen and Nicholas Hould. You cannot see Kristen's face on the second picture, but it's obvious it's her. I'm gonna love this film so much, I am sooo sad it will take such a long time before we will have opportunity to see it. I have to go to bed, because I have to learn latin early in the morning, so see you hopefully soon. I love these pictures, I hope you like them too.

imagebam.com imagebam.com

POTM: May 2016

2. april 2016 at 23:03 | Angie. |  Photo of the month
Kristen má tisíce fotek, ze kterých si můžu vybírat, jak se mi zlíbí, ale stejně mám každý měsíc problém vybrat ty čtyři do ankety o fotku měsíce. Tentokrát je tedy na vás vybrat fotku měsíce květen, vzhledem k tomu, že už začal duben, a nakonec jsem tedy zabrousila úplně jinam, než jsem původně zamýšlela. Původně jsem chtěla použít fotky z jednoho vážně docela dost starého photoshootu, ale nakonec jsem si řekla, že photoshooty používám pro fotky měsíce pořád a že bych mohla šáhnout trochu do jiné kategorie fotek. Vybrala jsem nakonec 4 osobní fotky, všechny jsou tedy tak z období posledního roku, roku a půl, nevím přesně, každopádně co mají společné (kromě toho, že je na nich Kris) je to, že spolu s ní je tam její kamarád a vlasový stylista Adir Abergel. Tyhle fotky mám hrozně ráda i proto, že z nich je zkrátka cítit, že ti dva spolu nemají jen profesionální vztah, ale že jsou opravdu zkrátka i skvělí kamarádi, to je jasné :)
* * * * * * *
I have so many options what pictures choose for this poll but every month I just have no idea... I was thinking about completely different stuff, I wanted to use 4 photos from one very old photoshoot, but in the end, I changed my mind and decided to use personal pictures this time, because photoshoots were here quite often. I've decided to use four personal pictures with Kristen's friend and hair-stylist Adir Abergel. I love all photos of Kristen with him, because it's obvious that they are not just working together, but they are actually really good friends. I personally don't know which one I would chose, but I once again thing that I know which one is going to win, but maybe I am wrong. So chose the one you like and I am very curious about the winner :)


Outfit Duel no. 7

1. april 2016 at 23:56 | Angie. |  Fashion duel
Ahojte všichni. Tak nějak jsem si zvládla uvědomit, že začal nový měsíc, ale už jsem si nezvládla uvědomit, že to znamená, že bych taky měla něco dělat. Úplně jsem zapomněla na to, čemu se říká ouftit duel nebo třeba i na fotku měsíce, prostě se mi vykouřilo z hlavy, že nějaké takové ankety na blogu vůbec mám. A jelikož jsem líná jak veš a taky dost unavená, tak dneska zveřejním už jen outfit duel a anketu o fotku měsíce udělám zítra nebo v neděli. Taky nějak nevím, jaké fotky vyberu o fotku měsíce. U duelu outfitů to bylo jednodušší, protože tohle jsem měla v plánu už docela dlouho, v podstatě od chvíle, co jsem tu anketu založila. Kristen se MTV Movie Awards zůčastila celkem 4x, alespoň myslím. Což znamená, že mám rovnou prostor na dvě ankety. Ne, že bych nutně musela outfity kombinovat ze stejných typů akcí, ale na druhou stranu proč ne. Vybrala jsem tedy dva z těchto čtyř outfitů pro anketu na měsíc květen. A to konkrétně outfity z roků 2009 a 2012. Když jsem hledala ideální fotky na náhledy, říkala jsem si, že je mi jasné, který outfit vyhraje. Když jsem se ale nad tím zamyslela trochu víc, musím říct, že to najednou už tak jasné není a vážně nedokážu odhadnout, který outfit se vám líbil a líbí víc. Pro mě je volba jasná, jeden z těhle dvou outfitů je moje srdcová záležitost a stále patří mezi mé nejoblíbenější vůbec za celou dobu, co bloguju o Kristen, přestože už jich měla vážně haldu, ale jak to vidíte vy? To je to, co mě zajímá. Na MTV Movie Awards 2009 všichni fanoušci Kristen, kteří byli jejími fanoušky už tehdy, vzpomínají s úsměvem. Nejen kvůli roztomilému outfitu, který měla a který se sestával z šatů značky Yigal Azrouël a páru Conversek. Souvisí s tím tohle video. I ona si na to jistě vzpomíná, já osobně jsem si na to vzpomněla v souvislosti s tím, jak se bála vzít si svého Césara :D Tehdy tedy Kris ještě nosila Conversky na červený koberec i oficiálně, a ne až poté, co si ji vyfotí v podpatcích a ona zaleze do zákulisí :D Druhý outfit je tedy potom z MTV Movie Awards 2012 a tehdy měla na sobě šaty od Guishem a botky od Louboutina. Od koho taky jiného. Jimmy Choo nebo Louboutine, jiná možnost skoro ani neexistuje :D Oba outfity jsou podle mě opravdu skvělé a jsem hodně zvědavá na to, který vyberete vy. Můj hlas potom poputuje tomu mému vyvolenému pouze v případě, že by nastala situace, kdy to bude plichta :D
* * * * * *
Hello everyone. I do know that it's 1st of the new month today, I just kind of forgot, that it means that I should do something... I found out just now, almost midnight already, so I'm probably going to do just fashion duel today and I will publish the photo of the month poll tomorrow, because I have no idea what photos should I chose and I am too lazy to think about it right now, so tomorrow. With outfit duel it was a bit easier, because I knew from which outfits I want to chose the two that will compete. I wanted to use MTV Movie Awards outfits for a long time. Kristen attended this event four times, I think. So I have another two for future polls. I've chosen 2009 and 2012 outfits. I did think that I know which one is going to win but when I think about it more, I actually have no idea. I have my favorite, one of these two is part of my list of top outfits for a long time, but that is just me. I think that for some of you it might be quite hard to choose. First dress is by Yigal Azrouël and she had pair of Converse on the red carpet. Officialy. We all know she does that pretty often, but last couple of years just after the red carpet, not ON the red carpet. So that is definitely what I love about this outfit. I also remember this MTV Awards quite well because of this. We all remember, don't we? She does remember that moment too very well, it's for sure, I remembered it during the César Awards :D Anyway. More photos from MTV Movie Awards 2009. I saved them really really long time ago, so some of them don't work anymore, I have to check the gallery out and repair these things. The second event is also MTV Movie Awards but this time 2012. The dress is by Guishem and shoes by Christian Louboutine, of course. I really loved this outfit back then and I still like it very much. I am very curious which one do you chose.


I can't do this anymore.

1. april 2016 at 16:38 | Angie. |  diary
Nedávno jsem někomu říkala o tom, že vedu tři blogy... Ten dotyčný se zhrozil a zeptal se mě: "To jako vážně? A máš vůbec nějakej život?" Nevěnovala jsem tomu vůbec pozornost, ale po pár dnech jsem si na to vzpomněla a musela jsem se nad tím zamyslet. Je mi 21, za měsíc (ani ne) mi bude 22 let, studuju na vysoké, chodím do práce a vedu tři blogy. Ne, žádný život nemám, protože jsem buď ve škole nebo v práci a pak jako blázen doháním, co jsem zmeškala na blozích. Došlo mi, že už to dál dělat nechci. Že už zkrátka takhle nemůžu dál... že už je možná čas se od blogu konečně odpoutat a začít trochu žít i mimo něj. Rozhodla jsem se, že si musím dát pauzu, nebo to možná ukončit úplně. Nejen tenhle blog, ale všechny blogy, které mám, že už to takhle zkrátka dál nejde.


A víte co? Houbeles. Vyděsila jsem vás dostatečně na to, abyste tenhle článek četli dál? To jsem ráda, protože mám něco důležitého, co bych vám chtěla říct a tentokrát to i budu myslet vážně. Když se mě ten člověk zeptal, jestli vůbec mám nějaký život, vysmála jsem se mu do očí. Vzpomněla jsem si na to, jak jsem víkend strávila v Německu, jak jsem v úterý byla na kurzu pečení, jak často jsem někde venku s přáteli a jak často chodím třeba do kina. Uvědomila jsem si, že to, proč nestíhám školu a práci není ten fakt, že mám tři blogy, ale zkrátka to, že nejsem ochotná té škole a práci obětovat svůj život. Blog je pro mě koníček, který je součástí toho života, ale ne natolik, abych zanedbávala všechno ostatní. To, co vám chci říct, je, že když se mě tenhle člověk zeptal na to, na co se zeptal, uvědomila jsem si naprostý opak toho, co jsem psala na začátku jako vtípeček, když je tedy dneska ten Apríl.

Už dlouho mi nezáleží na tom, jakou mám návštěvnost. Už dlouho je pro mě nejdůležitější to, kdo ke mně na blogy chodí, a ne, kolik lidí na něj chodí. Už hodně dlouho mi záleží na těch lidech, kteří mé články opravdu čtou, zajímají je a okomentují je nějakými několika nebo někdy i více milými slovy, a ne 50 komentářů s obsahem "hezký". Nikdy jsem netoužila po tom proslavit se s blogem a tudíž jsem ani nikdy nepatřila k těm, kteří by se hnali za návštěvností, ačkoliv byly na starém blogu doby, kdy jsem měla přes 200 návštěv denně, což mi tehdy přišlo vážně hodně a byla jsem za to ráda. Došlo mi, že nezáleží na tom, jestli člověk přidá jeden článek nebo padesát, ale na tom, jestli ho to baví. A mě to, věřte tomu nebo ne, i v 22 letech jako studentku vysoké školy a několik let oficiálně dospělého člověka prostě baví. Na všechny svoje blogy se vracím ráda a neberu to jako povinnost. Sem tam mám špatný pocit, že jsem nic nenapsala, ale většinou si zkrátka řeknu, že je to jedno. Že ti lidé, na kterých mi díky blogu opravdu záleží, mě neopustí kvůli tomu, že jsem týden nic nepřidala. Takových týdnů už bylo, kdy jsem nic nepřidala a tolik z vás je tu se mnou pořád. Katie* už to se mnou vydržela takových let, v podstatě od úplného začátku KSF. A takových je víc, kteří jsou se mnou už v podstatě roky a nezačla jsem jim lézt na nervy. Naučila jsem se, že když něco nestíhám přidat hned, jak se to objeví, tak se nic neděje, svět nekončí. Někdo rád kreslí, někdo rád zpívá, já ráda píšu články na blogy. A ráda dělám spoustu dalších věcí. A dělám je, protože na věci, které mě baví a které miluju, si čas zkrátka udělám. Ano, nadávám, jak jsem pořád unavená, jak toho mám moc ve škole, jak musím být furt v práci, jak chodím domů pozdě, ale ve výsledku je to proto, co já jsem si zvolila a co já chci. To, že mám tři blogy mi rozhodně nebrání v tom mít život. To, že mám tři blogy znamená jen a pouze to, že tyhle tři blogy jsou součástí toho života. A upřímně doufám, že ještě dlouho budou. Nebo alespoň tenhle, protože ten pro mě znamená nejvíc.

Děkuju, že tu se mnou pořád jste, mám vás všechny ráda a omlouvám se zaprvé za ten vtípeček na začátku a zadruhé za tenhle velmi sentimentální výkec, ale tak nějak jsem zkrátka musela. Já jinak obecně Apríla dost nemám ráda :D Ale nějak jsem si nemohla pomoct. Mějte se famfárově.

- Angie.