June 2016

Cold Creek Manor, aneb konečně jsem se k tomu dokopala.

30. june 2016 at 22:26 | Angie. |  articles
Vzhledem k tomu, že kolem Kris je teď zase tak nějak ticho, tak se vám hlásím s další recenzí. Tentokrát se ale nejdená o recenzi některého z nových a dlouho očekávaných filmů, ale o recenzi jednoho z těch nejstarších filmů s Kristen. V rychlosti mám pro vás alespoň dvě informace, kdo se chystá do Varů na filmový festival, tak Café Society tento festival letos uzavírá. Je v podstě jen velmi malá šance, že se tam dostanete, pokud tam jedete, protože na tyhle typy filmů je volných vstupenek většinou dost málo a jsou pryč hned ráno, ale na druhou stranu je to poslední den, takže určitá šance je. Druhým oznámením je, že Kristen se objeví v Live with Kelly. Ano, už je to jen with Kelly, protože Michael s tím seknul kvůli lepší nabídce. Byla z toho docela aféra, zahlédla jsem to na twitteru, ale moc o tom nevím. Každopádně Kris se tam ukáže nejspíš v rámci propagace Café Society a to pěně prosím 14. července. To budu zrovna pryč, ale pokusím se vám nějak to video zprostředkovat i tak, nebo holt až se vrátím. A teď už tedy k té recenzi jako takové.

Včera jsem se po dlouhé době zase jednou sešla s mojí draze milovanou Rosie, která mě bohužel opouští, protože se po roce stěhuje z Prahy, fňuk. Nicméně jsme se sešly u ní na koleji a pustily jsme si film. A jelikož jsme nevěděly, jaký film si pustit a nějak jsme se sekly na tom, že chceme vidět film s Kristen, rozhodly jsme se pro Cold Creek Manor. Proč? Protože jsme zjistily, že ani jedna z nás tenhle film nikdy neviděla. Já vůbec a Rosie jen kousek. Ano, čtete správně, neviděla jsem všechny filmy s Kristen. Jsou filmy, které se mi stále vyhýbají. Z těch novějších jsem až na On the Road viděla všechny, ale u těch vyloženě starších mám mezery. Tak teď už mám o mezeru míň. Více se dočtete v celém článku.


Let's talk about Equals.

27. june 2016 at 17:17 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Zrovna teď jsem psychicky naprosto rozemletá na pidi kousíčky a můj počítač už je téměř vybitý, takže tenhle článek dokončím až zítra. Pro vás čtenáře je mé zítra ale vaším dneškem. Takže budu o dni, kdy jsem konečně po dlouhých měsících nedočkavého čekání viděla Equals, mluvit jako o včerejšku. Včera mi bylo nadšenou Rosie oznámeno, zrovna když jsem mířila domů z Brna, že už se objevila možnost shlédnout film Equals na internetu. A jelikož jsem se na tenhle film skutečně nehorázně těšila, rozhodla jsem se, že se na něj podívám hned, přestože jsem se cítila jak po srážce s buldozerem po té, co jsem od čtvrtka do neděle spala dohromady asi 12 hodin. To možná trochu přeháním, ale řekněme, že jsem tomu spánku zrovna dvakrát moc nedala. Film ale není přehnaně dlouhý, má tuším asi 101 minut, tudíž něco málo přes hodinu a půl a tak jsem věděla, že mě od spánku zase nedělí tak dlouhá doba. Nemohla jsem to odkládat, zkrátka jsem si ten film včera pustila. A byla jsem z něj následně poměrně emocionálně odrovnaná. A právě teď jsem tady proto, abych vám o tom, jaký tenhle film byl, napsala. Nebude to úplně recenze, protože je možné, že mi ujedou nějaké ty spoilery, ať už úmyslně, nebo neúmyslně. Tímto jste ale byli upozorněni, že tam ty spoilery můžou být, takže čtěte na vlastní nebezpečí. Více se už dozvíte v celém článku. Pokud si chcete přečíst závěrečné hodnocení a nějaké to shrnutí, tak to je pod poslední dvojicí animací, a je to bez spoilerů. Neprozrazuji v celém článku rozuzlení filmu, ačkoliv mám sto chutí se z něj vypsat, ale i přesto jsem napsala docela dost z toho děje, takže tak.


Gallery update 56.4: Launch Party for CHANEL’s Le Rouge Collection No1

26. june 2016 at 21:09 | Angie. |  gallery updates
Umírám. Nespala jsem pořádně několik dní. Nemůžu se dočkat, až se zítra konečně vyspím. Rozhodně nevstanu dřív než v 10 a nejspíš půjdu i hodně brzy spát. Jinak tedy film Equals už je k sehnání na internetu, ale tedy jen bez titulek. Což se dalo čekat, čekala jsem, že to někdo ukradne, vlastně mě překvapilo, že to trvalo tak dlouho. Equals bylo totiž na nějakou omezenou dobu zpřístupněno asi za 8 nebo kolik dollarů na DirectTv, což znamená, že si to tam můžete koupit a stáhnout, nebo já nevím, jak to funguje. Já už byla odhodlaná, že za to zaplatím, a asi bych v rámci podpory Kris i měla, ale já si pak objednám Dvd až bude, tak aspoň to vyrovnám třeba tak. Nepředpokládám, že by to jelo u nás v kině. Mně to na tom DirectTv nějak nechtělo fungovat, tak nevím, co jsem dělala špatně, možná je to jen připojením. Každopádně kdo by se chtěl kouknout neofiko cestou, tak může tady. Což já udělám, protože nehodlám dýl čekat, doufám, že mě za to nikdo neodsoudíte :D Už se nemůžu dočkat. Jen je to tedy bez titulků, což asi bude docela drsné. Každopádně to ale musím vidět. Nemůžu to už odkládat, na to se na to moc těším už moc dlouho. Ale asi si půjdu hned pak lehnout, protože jsem fakt mrtvá. Byla jsem na víkend v Brně a kromě toho, že jsem teda spala na zemi, tak jsem ještě k tomu nespala moc dlouho, kvůli svatbě, která se konala kousek od místa, kde jsme spali... :D A taky proto, že jsme hráli hry a kecali. Jsem vyčerpaná. V pátek jsem totiž spala dohromady asi 3 hodiny... :D Ale zkoušku z literatury, které jsem se tolik bála, jsem úspěšně zvládla, takže bomba!!! :) Jsem fakt ráda, měla jsem vážně nervy. O zkouškovém vám možná napíšu i celý článek, v rámci shrnutí toho, jak tu budu a nebudu během léta. No nic. Mám pro vás pár, bohužel opravdu jen pár, fotek z jedné soukromé Chanel párty v rámci té nové kolekce rtěnek, pro kterou je Kristen tvář. Moc se mi líbí ten make-up a ta rtěnka obzvlášť, ale ten model se mi fakt nelíbí. Je to trochu jakoby Kris zrovna seskočila ze své motorky a přišla se kouknout na párty. Už mě ten Chanel unavuje, upřímně ano :D ale tak jí se to asi líbí no.. :D Akce se konala v pátek v Londýně a kromě 13 tak napůl oficiálních fotek mám pro vás ještě 3 osobní s nějakými dalšími hosty a video, ve kterém se Kris krátce mihla.
* * * * * * * *
I am dying, I didn't sleep properly in days. I really cannot wait till tomorrow, I will not get up from bed before 10 a.m., not a chance! Equals is online, ladies and gentleman. Without subtitles still, but it's online! I am sooo excited, I am going to watch it today. I hope I will understand at least half of it :D I think it's going to be hard with all those sci-fi futuristic things around, but I just HAVE to see it. Actually, I am not happy that it leaked, but I kind of expected that. I lost hope that it's going to be in our cinemas, so it's basically the only chance. Well, I actually wanted to buy it from DirectTv, but it wasn't working. Maybe it was because of my computer or internet connection, but it just wasn't working and I was quite furious about it. So if you want to watch it, you can do it here. Right now, I am really tired, I had quite busy weekend, I was in Brno and it was exhausting. Great, but exhausting. So I will publish this article and then I go watch Equals and to bed. I have for you few pictures, really just a few, only 13 pics from Chanel's Le Rouge Collection launch party. Kristen is the face of this collection, so she obviously had to be there. It was on Friday 23, in London. She looked interesting. I love the make-up, I love the hair, I love the red lipstick, what I don't love is that outfit, because it just looks like she just came from a ride on a motorcycle. Sorry, Chanel, I don't like your clothes :D Just sometimes, not this time. I also have for you 3 personal photos. It was kind of a private party, so not many pictures were taken and published.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 56.3: New photos from Chanel Le Rouge Collection

22. june 2016 at 19:29 | Angie. |  gallery updates
Ahojte všichni, jak se máte? Měla bych se učit. Zase. Což jsem měla dělat celý den, ale mo jsem to nezvládla. Zase. Ale co. Rozhodla jsem se, že přidám jeden článek a pak se k tomu opět navrátím. Mám pro vás nové fotky z nové kampaně Chanelu, jejíž je Kristen tváří. Jde o součást kampaně na make-up, konktrétně v tomto případě na nové rtěnky této značky. Nemohli si podle mě vybrat vhodnější tvář kampaně, než Kristen, protože jí rudé rtěnky neskutečně sluší a navíc je to zkrátka krásná žena, co si budeme namlouvat. Ty fotky se objevily až na tu první zatím v ne úplně nejlepší kvalitě, pak je ještě spousta fotek od fanoušků zde. Doufám, že se jich brzy objeví víc, protože jsou opravdu skvělé! Tak doufám, že se vám budou taky líbit :)
* * * * * * * *
Hello everyone. How are you? I should study. Again. And I will, but first But I decided to give myself a break, because have for you new amazing pictures from new Chanel campaign. Not that I started to study properly, I didn't, and I am already taking a break. I didn't expect any new pictures, so this is just amazing. Kristen is a face of a new make-up campaing, and this campaign is called Le Rouge Collection N1, it is a new collection of lipsticks. Kristen is a perfect person for doing it and these photos are extraordinary and beautiful! I love them and I really hope that some more will show up, or at least in better quality, because HQ is just the first one. And there is also bunch of media pictures here. Enjoy, they are perfect.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 56.2: First stills from Certain Women

21. june 2016 at 17:39 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Měla bych se učit, ale dneska je hrozně divnej den. Nejsem schopná se vůbec soustředit na nic, jsem hrozně unavená a většinu dne mě bolí hlava. Skoro usínám ve stoje, asi nějakej divnej tlak, nebo nevím. U doktorky mi měřila tlak asi na 4x, protože jí to furt házelo error, tak možná se není čemu divit, že mi není nijak zvlášť dobře. Taky se furt snažím vyhnout nevyhnutelnému, a čím víc se o to snažím, tím víc si uvědomuju, že si tím docela seru kálím na hlavu, ale zřejmě to mám zkrátka v povaze, že odkládám povinnosti, dokud můžu. Nevím, proč jsem takové hovado, ale zkrátka jsem :D No nic. Kolem Kristen se toho nijak zvlášť moc neděje, ale něco málo přece, tak aby to tu nestálo, tak jsem se dokopala alespoň k tomuhle článku, přestože jsem ho rozepsala už asi před dvěma hodinama. Jen s mou neschopností se soustředit na cokoliv to vždycky trvá. Něco mě rozptýlí a je to v kopru :D Před už nevím kolika týdny se objevily první stillsky z filmu Certain Women, ve kterém Kristen hraje postavu Beth Travis a který měl premiéru na filmovém festivalu v Sundance, na které jsem ale v té době, kdy se objevily, úplně zapomněla v rámci mnoha jiných novinek. Myslela jsem teda, že jsem je zveřejnila, ale ten článek jsem nenašla a neexistuje ani ta složka v galerii, takže zřejmě jsem to neudělala :D A protože se včera objevila jedna zbrusu nová stillska z tohohle filmu, na které je Kris, tak jsem si vybavila i ty ostatní a tím zjistila, že jsem vám je sem nedala. No. Tak je mám pro vás teď. Certain Women získalo několik promítacích časů na filmovém festivalu v Sydney, spolu s Personal Shopper, a CW i na Novém Zélandu. Personal Shopper získal docela dost pozitivních ohlasů na Twitteru, co jsem tak viděla, i o Certain Women mluví poměrně pozitivně. Negativní hlasy se vždycky najdou, ale někteří lidé označili Personal Shopper dokonce za nejlepší film na festivalu v Sydney, co viděli... samozřejmě nevím, jaké všechny filmy tam byly :D Ale každopádně mě to těší, zvlášť po těch rozporuplných recenzích ze Sundance (CW) a z Cannes (PS). No k těm fotkám, postava Beth je žena, která provozuje a vyučuje kurzy práva (nebo tak něco) a sblíží se s hlavní postavou filmu. Kris je na fotkách roztomilá, i v tom dosti babičkovském oblečení. Moc se mi líbí ta fotka s koněm. Zvlášť, když si uvědomím, že Kris se koní bojí :D Sice už na nich i jezdila ve Sněhurce a lovci, ale nevím, jestli je její vztah k nim tak blízký, jak to působí na této fotky.
* * * * * * * *
Hello hello hello. I should study, but I today is such a weird day, I am not able to focus on anything and I am really tired, I have a headache the major part of the day and I'm almost falling asleep when I'm walking. I think I have some kind of a crisis today :D I couldn't even get up from my bed today in the morning. I am still trying to avoid stuff that is unavoidable, that is probably part of my nature, I don't know why am I such a prick. Whatever, that is my fight. I have for you now some new pictures. Kristen doesn't have much news right in this moment, but there is some stuff I can write about. For example these pictures. Just one of these 5 pictures is actually new, the fourth one in this update, but there were a lot of news that time I found them for the first time, that I forgot about the other four and I never published them. I thought I did, but then I found out that the article doesn't exist in the gallery, so I obviously did not. And I did it today. So I have for you first stills pictures from Kristen's movie Certain Women which premiered at Sundance Film Festival this year and in which she plays character called Beth Travis. I think that Kristen looks very cute even dressed kind of like someone's grandma :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rest in Peace, Anton Yelchin.

19. june 2016 at 21:10 | Angie. |  articles
Tenhle rok je tak posranej. A to je teprve v půlce. Nejdřív Bowie, pak Alan Rickman, Prince, Umberto Eco, minulý týden Christina Grimmie, potom ty hrůzy, co se dějou po světě, jako třeba Orlando... A dneska? Dneska další mladý talentovaný člověk a já už se snažím vážně nebrečet půl hodiny, ale bohužel mi to nejde a slzím pokaždé, když si na to vzpomenu. Herec Anton Yelchin zemřel v pouhých 27 letech po fatální autonehodě, jejíž okolnosti jsou stále ještě neznámé. To podstatné a to, co mi láme srdce, je fakt, že je mrtvý. Je mi z toho na nic a jsem vážně smutná, protože jsem ho měla hrozně ráda. Proč o tom píšu sem? Zaprvé proto, že to byl vážně někdo, koho jsem měla opravdu ráda a k jehož smrti jsem se chtěla vyjádřit a popřát upřímnou soustrast jeho rodině a vyjádřit žal nad jeho smrtí. Druhým důvodem je to, že kromě mnohých dalších, i Kristen si s Antonem zahrála v jednom filmu. Konkrétně ve snímku Fierce People z roku 2005. Byl to jeden z prvních filmů, ve kterých Kris hrála. Nevím o tom, jaký byl jejich vztah mimo ten film, ale jsem si jistá, že jeho smrt Kristen jistě zasáhla taky. Je mi to opravdu moc líto. Je to děs, je to vážně děs. Anton si za svůj krátký život zahrál např. také ve filmu Drakea Doremuse (který režíroval Equals s Kris), Like Crazy, po boku Felicity Jones a Jennifer Lawrence, nebo v mých milovaných nových Star Trek filmech. Star Trek: Beyond se ponese ve smutném duchu... a pokud budou další díly... nechci si je ani představovat bez Chekova, zkrátka nechci... Srdce mi krvácí, odpočívej v pokoji, Antone.
* * * * * * *
This year is so fucked up. Bowie, Alan Rickman, Prince, Umberto Eco, Christina Grimmie, all what happened in Orlando, and so many things... And now, another young souls is gone and I am crying. I am really crying, because it was someone I really liked. Actor Anton Yelchin has passed away, he had a car accident. He was just 27 years old. Why am I writing about it? Well it has two reasons. First, I am really really sad about it, I am heartbroken. Second reason is, that he was Kristen's co-star from a 2005 movie called Fierce People. It was one of Kristen's first movies. He also played in Drake Doremus's film Like Crazy alongside Felicity Jones and Jennifer Lawrence. And he starred in my beloved Star Trek movies. Star Trek: Beyond is supposed to premiere this summerr, but it will not be a great event, it will be very sad moment. Star Trek without our Chekov... I don't want to see that. I think I'll be crying during whole movie, this is surreal. I don't know much about Kristen and Anton's relationship, but they did a movie together, I think she'll be very sad about what happened. My heart hurts, it really does, I cannot even... Rest in peace, Anton. I'll remember you.'Equals' movie: Another new official clip

16. june 2016 at 23:39 | Angelique. |  Equals articles
Viděla jsem tenhle klip už asi 15x a nějak se na něj nemůžu přestat dívat pořád dokola. A pořád teda ještě nerozumím všemu, co říkají, trapáááás :D Místo toho bych se měla učit na latinu, ale to jsem tak nějak asi už vzdala rovnou. No nic. Mám pro vás další klip z filmu Equals, na který už se skutečně nehorázně těším, no musím se na ty klipy přestat koukat, protože pak už mi v tom filmu nezbyde žádné překvapení :D Každopádně tenhle klip je z nějaké přednášky nebo něčeho, těžko říct, kde Silas převrhne hrnek a upustí nějaké brýle, což upozorní ostatní, že něco není v pořádku. To nám nejspíš bude vysvětleno v kontextu filmu, takhle to působí trochu zvláštně. Nicméně Silas se přizná, že byl diagnostikován s tou chorobou, kterou označují SOS a která se projevuje projevem emocí, což je považováno za něco špatného ve společnosti této budoucnosti. A tak koukněte se, kdo chcete, nebudu vám to popisovat celé, každopádně v celém článku je pokus o překlad. Kdo by rozuměl v těch místech, kde jsou mezery, tak vám budu vděčná, když mi to napíšete do komentářů :D Něco na tom způsobu, jakým Kris v tomhle klipu mluví, mi trochu nahání husí kůži. Pokud se vám to nebude chtít načíst, tak to zkuste tady.
* * * * * * *
I've seen this clip like 15 times now and I cannot stop watching it over and over again. I should probably watching my notes from latin, but nope... I am watching this. But I really need to stop doing it, because they are showing us too much, I want some surprise when I am watching the full movie. I have for you another clip from the Equals movie. This time with Nia and Silas with other people at some... I don't know, presentation. Silas admits, he was diagnozed with SOS, the "disease" they cure, when someone has emotions. Nia suggests in this clip that he should not sit with them anymore. There is something in the way Kristen talks that gives me chills.

 


Gallery update 56.1: 7th Annual Thirst Gala

14. june 2016 at 10:37 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Tohle bylo nečekané. Kristen se neobjevila na veřejnosti už několik týdnů, dokonce ani žádné candids se neobjevily. Ne, že bych to nějak extra sledovala, ale sleduju stránky, na kterých se sem tam objeví, tak tomu neuniknu. Skoro to začlo vypadat, jakoby se Kris schovávala nebo jakoby ji paparazzi přestali pronásledovat, což by bylo rozhodně pozitivní. Vůbec jsem nečekala nějakou událost v blízké době, trochu doufám v nějakou větší premiéru Cafe Society nebo tak, ale to je ještě daleko. Přesto mě ale NinjaStew opět překvapila. Ne, tentokrát necestovala bez povšimnutí na druhý konec světa, ale i tak. Kristen se objevila na letošním 7. výročním Thirst Gala v Beverly Hills, což je událost, na které je oceňována spolupráce s jedním projektem, který se jmenuje Thirst Project a je to organizace, která se snaží pomáhat vyřešit, nebo alespoň zmírnit globální krizi nedostatku pitné vody. Kristen tam byla, aby podpořila a předala ocenění Board of Governors Award, režisérce a scénáristce Catherine Hardwicke (která režírovala 1. Twilight, mimo jiné). Catherine je jednou z guvernérů tohoto projektu a zapojuje se do této charity, proto získala toto ocenění. Mám pro vás i video z toho předání, kdy Kristen tedy má nějaký ten proslov a potom je ještě puštěno video, ve kterém jsou krátké rozhovory s přáteli Catherine, mezi kterými můžete vidět i herečku Nikki Reed, která si s Kris zahrála v Twilight Sáze. Nikki hrála i v jiném projektu Catherina a to konkrétně ve filmu jménem Třináctka, který tak trochu reflektuje život Nikki Reed v jejím útlém mládí, protože ona měla nějaké trable s drogami a tak, takže tenhle projekt pro ni byl velmi osobní a po spolupráci na něm se z nich staly blízké přítelkyně. Moc k tomu ocenění Catherine gratuluju, no já jsem především nadšená z toho, že jí ocenění předávala právě naše Kristen, která vypadala naprosto totálně úchatně. A neměla na sobě Chanel! Což byla příjemná změna. Šaty byly značky #PREEN z kolekce Spring 2016 "Galen" s nádhernou jemnou květinovou krajkou a podle mě v nich Kristen vypadala nádherně <3. Doufám, že se objeví víc fotek, zatím mám pro vás pouze 12 34 + 2 osobní fotky.
* * * * * * *
Hello everyone. This was unexpected. Kristen didn't show up in public for weeks, not even candids were published anywhere. It almost felt like she's hiding... or that paparazzi don't follow her anymore. Which would be fine. But she appeared somewhere yesterday. She was one of the presenters at 7th Annual Thirst Gala in Beverly Hills. She was presenting the Board of Governors Award that was given to Catherine Hardwicke, director of first Twilight and so many other films. The Thirst project is a charity organisation that tries to help with the global water crisis and Catherine supports this organisation and probably because of that she received this award. I also have for you video from the inside when Kristen presents Catherine before giving her that award and they also show a video with short interviews with her friends and co-workers, including Kristen's co-star from Twilight - Nikki Reed. Nikki played in another Catherine's film called Thirteen, that was really personal to Nikki and kind of reflected her life, because she had issues with drugs and stuff. They became very close friends. I am really glad Catherine received this award and I am even happier that Kristen was there to give it to her. She looked absolutely gorgeous and she wasn't wearing Chanel, which is kind of refreshing. She had beautiful #PREEN Spring 2016 "Galen" floral lace dress and she was stunning. I hope for more pictures, right now I have for you just 12 + 2 personal pictures 34 photos + 2 personal.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Layout no. 29

13. june 2016 at 19:36 | Angelique. |  past layouts
imagebam.com
April 19, 2016 - June 13, 2016

Ten design, který máte v náhledu, a který tu byl až do dnešního odpoledne, byl asi můj nejoblíbenější, jaký tu kdy byl. Tenhle blog měl dnešním dnem 30 různých vzhledů, což je docela šílené. A ten 29., ten byl prostě skvělý, skromně to uznám. Hlavně tedy kvůli té hlavní fotce, protože ta je dokonalá. Chtěla jsem ale změnu. Těžko jsem se s tím předchozím loučila, ale udělala jsem to, změnila jsem ho... a možná, že ho sem budu dávat zpátky jen tak, pro srandu, ve chvílích, kdy mě bude štvát nějaký design, ale ještě nebudu mít vytvořený nový :D Kdybych už nikdy neměla možnost změnit design, nechala bych tu ten světle modrý, který jsem dnes vyměnila. Ale já tu možnost mám a tudíž jsem to udělala. Přijde mi trochu vtipné, že před dvěma lety jsem dělala design z fotek z Cannes, protože tehdy měl ten design podobné barvy. Byl to 17 design. Ten se mi tehdy hodně líbil, když se na něj koukám teď, už to není tak silný pocit, přijde mi moc růžový :D A já nejsem zrovna fanda růžový ani fialový, ale tak nějak to vzniklo i dneska... ale líbí se mi, co z něj vzniklo. Použila jsem stejný koncept, jako u předchozího designu, protože se mi ten koncept docela zalíbil, s tím textem a animací. Zvolila jsem pak animaci z Equals, protože... prostě už se nemůžu dočkat tohohle filmu. Každopádně doufám, že se vám tenhle 30. alespoň trochu líbí, chápu, že není lepší, než ten předchozí, ale snad jsem vás nezklamala :D
* * * * * * * * *
The previous layout was my absolute favorite and I didn't want to say goodbye to it, but on the other side, I kind of needed a change. I liked it, i loved it, but you know me, I never let designs be here for too long and this was too long. It was here for almost 2 months and I just really wanted to use some pictures from Cannes, because I fell in love with some of them. This new one reminds me a little bit of the 17th one, that was here after Cannes 2014, because it was in similar colors. I am not too much into pink and purple, but this happened, when I was makind this design, so I hope you like it, because I do actually. I used the same style as for the 29th one, I think I will abandon it with the next one, but I still like it. So what do you think? I know the previous one was better, the previous one was the best I've ever had here, but I hope you like this one. It's 30th layout. That is sick...:D

Gallery update 56.0: New portraits from Cannes

12. june 2016 at 20:52 | Angie. |  gallery updates
Ahojte všichni. Vytvořila jsem nový design, ale nejsem si jistá, jestli se toho aktuálního chci zbavit... pořád se mi hrozně líbí, je takový světlý a pozitivní, ale zároveň se mi líbí i ten, co jsem vytvořila, ach jo, já nevím... myslíte, že už to chce změnu? Na mě už je tady ten aktuální hodně dlouho, ale i tak... prostě nevím, jestli ho chci dát pryč. Každopádně mám pro vás alespoň jeden článek, ke kterému se chystám půl dne a pořád ne a ne ho dokončit. Jsem taková přejetá nějaká, příští týden bude hodně náročný a tak se mi dneska nechtělo nic moc dělat, i když jsem nejspíš měla. Včera jsem byla na Avon pochodu s mamkou a bylo to moc fajn :) Stihla jsem téměř celé vystoupení Jelena, což bylo super, já je prostě miluju :) Pořád jsem se nedostala k té druhé části rozhovorů z Cannes, ale mám pro vás tedy alespoň nějaké fotky. Konkrétně tedy portréty z Cannes, 5 pro Liberation magazine, které jsou naprosto perfektní a já je miluju. A dalších 13 pro The Hollywood Reporter, ale v podstatě jsou jen 4 nové, protože ty ostatní jsou varianty těch 5, které se objevily, akorát trochu jinak barevné a tak. Ale uložila jsem vám všechny. Tak doufám, že se vám budou fotky líbit a prosím, vyjádřete se k té otázce designu, díky :D
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? I am kind of lazy today, I was with my mom at yesterday's Avon Walk. I wanned to write articles today, but in the end, I actually did pretty nothing. I have another exam tomorrow and I am really tired of it. My back hurts and I am kind of wasted, but not really. I need to get wasted really soon. I need alcohol. I usually don't need alcohol for anything, I don't drink pretty often, but sometimes, I just has this feeling I need it... :D Whatever. I still don't have for you the other part with Cannes videos, I am letting you breath a little bit before I do it. And I also don't have mood to get pissed because of the French again yet :D So I have for you at least some new portraits from Cannes. 5 new portrait that were taken the day of the premiere of Personal Shopper for the Liberation magazine. And I also have for you another 13 portraits for The Hollywood Reporter. Actually, just 4 new, but in 3 different color versions, so that makes 12 and also the last one is just the first published few weeks ago in different color version. I love those first 5 for Liberation, these are perfect.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Outfit Duel no. 9

11. june 2016 at 0:25 | Angie. |  Fashion duel
Původně jsem chtěla dát na tenhle měsíc anketu s outfity z premiér v Cannes, když v minulém kole byly outfity z photocallů, ale pak jsem si říkala, že tam by to bylo až moc jasné, a navíc jsem už měla dost těch duelů, ve kterých rozhodujete mezi úžasnými róbami, chtěla jsem něco úplně jiného. A proto jsem vybrala dva outfity z fotek, které pořídili paparazzi... Jsou to první paparazzi za několik let, které se tu na blogu objevují. Váhala jsem, jestli do toho mám jít nebo ne, protože já paparazzi nijak podporovat nechci, protože podporuji Kristenino soukromí a hlavně vím, jak ona je nenávidí a jak jí ztrpčují život. Jsou to dost často dost krysy, jsou schopný všeho, provokují ji, protože ví, že se nechá vytočit. A tohle zkrátka neschvaluju. Přesto jsem se ale rozhodla, že vrámci duelu outfitů sem tam udělám výjimku, protože mám ráda Kristeniné outfity, ty čistě její, které nosí ven, ten její tomboy styl. A tak i proto jsem do těhle fotek sáhla. Oba outfity pochází snad z roku 2015, ale už jsem si ty stránky zavřela a jsem líná je hledat, takže to není úplně na sto procent. Tentokrát vám tedy ani nedám odkazy pod nádhledy, zaprvé proto, že jsem líná to hledat a zadruhé i proto, že nechci ty candids nějak víc rozšiřovat a podporovat tím, že na ně dám odkaz, a tak doufám, že vám to nebude vadit a spokojíte se jen s těmi náhledy. Jsem opravdu zvědavá, který outfit to u vás vyhraje.
* * * * * * *
These are like first candids pictures in years actually. You know this blog is paparazzi free and I never publish candids pictures, because I think that paparazzi's are doing terrible, terrible job and sometimes even ruin people's life and treat them as shit. Kristen hates them a lot, so also because of that I don't do the candids pictures, I look at them sometimes but I never publish them on my site. But this is actually a special occasion, because I was kind of tired of all those beautiful gowns fashion polls, I wanted to let you choose over some very random outfits from street and that's actually the reason why I chose two candids pictures for this months poll. Both come from 2015, I don't remember when exactly, because I accidentaly closed it and I am too lazy to look for it again. But you can tell, because Kris has short hair. So which outfit do you like more? This is pure Kristen style, that I love so much, so I will not comment on it more. You tell me which one is better in your eyes. I am also not giving you links this time, not just because I am lazy to find those sites again, but also because that would be promoting paparazzi's pictures... which I don't want to do.


Cannes Film Festival 2016: 'Cafe Society' Press Junket

10. june 2016 at 15:12 | Angie. |  videos
Přiznejte se. Mysleli jste si, že tenhle článek nikdy nevznikne? Že ho nikdy nenapíšu, i když to slibuju už takovou dobu. Abych byla upřímná a trochu vás uklidnila, pokud jste si to vážně mysleli, tak jsem si to myslela taky :D Já často něco slibuju a pak to nesplním, jako třeba rozhovory z propagace American Ultra, ty jsem tehdy hodně zazdila a ještě jednuo se za to moc omlouvám :D Víte ten hlavní důvod, proč mi tak dlouho trvalo se tím vším prokousat je fakt, že jsem se vždycky hrozně nasrala, když jsem se o to začala pokoušet. V podstatě jsem pak projížděla ta videa a u každého druhého řvala na ten počítač, ať jdou někam! :D Proč? Protože teda ač to nechápu, tak jsou Francouzi naprosto posedlí tím, že všechno dabují do francouzštiny, protože jsou buď moc hrdí na to, aby akceptovali nějaký jiný jazyk, nebo jsou moc líní na to, aby četli titulky, nebo já nevím. Každopádně víc než půlka všech těch rozhovorů, které se objevily, je nadabovaná do francouzštiny tím stylem, že sice slyšíte, že Kristen mluví, ale přes tu fráninu už neslyšíte, co přesně říká a je těžké se na to soustředit. Proto jsem musela projet každé jedno video a zjistit, jak moc je to rozeznat, abych pak nakonec zjistila, že nikdy skoro vůbec a že nejsem schopná z toho mít absolutně nic a tudíž jsem vám sem dala jen ta videa, která nadabovaná nejsou. V některých je sem tam nějaká francouzština, ale když mluví Kristen, tak jsou tam titulky nebo tam titulky ani nejsou, protože ne všechny jsou dělané Francouzema. Hrozně mě to štve, protože bych ráda viděla všechny ty rozhovory a slyšela, co moje oblíbená herečka říká, ale nemůžu, protože nemluvím francouzsky. Ale není to jen o té fránině, našla jsem i pár videí, které byly nadabované do italštiny, protože Italové touhle dabovací chorobou trpí taky... a italsky já umím a rozumím, ale prostě chci slyšet hlas Kristen a to, co ona říká, ne nějaká náhodná dabérka, protože mnohdy se to, co říká, ztratí v překladu ať chtějí, nebo ne, zvlášť s její zábavou používat anglické fráze, které v životě nikdo neslyšel, že XD Já trpím jasným případem závislosti na Kristeniném (a Sophiiném) hlase, takže když mi je někdo předabuje, jsem nepříčetná. No nic. Jediný mráček na úžasné události, jakou byl letošní festival v Cannes. Každopádně mám pro vás tedy několik videí z tiskového maratonu na propagaci filmu Café Society. Rozhodla jsem se to rozdělit, protože těch videí je halda a z press junketu Personal Shopper je jich snad ještě víc, tak vás nechci zahltit. Kristen tedy v některých samozřejmě mluví o obou filmech, ale především jde tedy o Café Society v této části. Osobně doporučuji ty rozhovory pro People, potom ten pro Deadline, tam je celý cast, který byl přítomný v Cannes a pak ten poslední pro Canal+, který je sice trochu delší, ale je vážně skvělý a opět je tam celý cast a naprosto mě šokovalo, že není nadabovaný :D Líbí se mi taky moc ten pro Kino TV, kde Kristen mluví o tom, jak odlišné oba filmy, které přivezla do Cannes, jsou. Zmiňovala jsem před nějakou dobou, že Kris v jednom rozhovoru řekla, že si chce dát pauzu od hraní, a že teď natočí krátký film a zkurví si vlasy :D Tak to je to druhé video, jen abyste věděli, že jsem nekecala :D Nebudu vám tu vypisovat ke každému videu, co Kris řekla, protože to bych tu byla ještě příští týden. Řeknu vám jen tolik, že je z těch rozhovorů poznat, jak moc je hrdá na oba dva ty filmy a šťastná, že v Cannes může být. Už se mi to motá dohromady, jak jsem koukala i na ty z Personal Shopper, takže nebudu asi moc konkretizovat. Každopádně v několika těch rozhovorech se zmínila, že si nebyla vůbec jistá tím, jestli dokáže Vonnie zahrát správně, protože má hodně jinou osobnost než ona sama a že se bála, že nebude do toho Woodyho světa zapadat. Také v tom rozhovoru pro People říká, že Woody nebyl přítomný jejímu konkurzu, že jí při tom natáčeli a když odcházeli, chtěla si tu pásku vzít s sebou, že nebyla spokojená s tím, co předvedla. V rozhovoru pro Deadline také padne zajímavá věc, že bylo natáčení filmu mnohem snazší, než si myslela. Že normálně dá hodně na instinkt a nedrtí se scénář, ale že u Woodyho jí opravdu záleželo, aby svoje repliky znala, ale že se ukázalo, že jim nechává mnohem větší volnost, než by kdokoliv čekal a že ji to skutečně překvapilo, že i u Woodyho Allena se sem tam improvizuje. Tak doufám, že se aspoň na některé z těch videí kouknete, protože jsou skvělá.
* * * * * * * *
Admit it. You thought I will never do it, right? You thought I will never ever publish this article. To be honest, I didn't think that either. Because every single time I started to do something with all those videos, I got suddenly pissed so much, because half of them is dubbed. It really really makes me crazy and it makes me want to kl someone, because I don't fucking speak French but I want to watch interviews with my favorite actress. And it's not just about French, I found some that were dubbed in italian, I speak italian, but I don't want to listen some random girl dubbing what Kristen says, I just want to hear Kristen's voice and hear what she actually said because a lot can be lost in translation, especially with Kristen and her hobby to make up her own expressions... :D And I got pissed again today, because maybe even more than half of it is in French and I actually do not understand why aren't they able to just add subtitles and leave it like it is, but whatever. I have for you finally some interviews from Cannes Film Festival. I decided to do two articles, the first one I'm writing now is from the 'Café Society' press junket and the promotion of this movie. Of course that sometimes Kristen talks also about her second movie, but it is mostly about Café Society. I've seen all of them more than once and I really hope you'll watch at least some of them. I really like these first two for People, I also recomend the one for Deadline and the very last one, for Canal+ which is surprisingly not dubbed. But I love all of them, it's obvious that Kristen is really proud of this movie, of both of them and that she's really happy she could be at Cannes Film Festival once again.

People:


'Equals' movie: New official clip

9. june 2016 at 21:13 | Angie. |  Equals articles
Ahoj všichni. Tákže... jsem vám slíbila, že vám vysvětlím, proč jsem se tu od soboty neukázala a proč jsem i napsala krátkou zprávu o tom, že tu budu nejdřív dneska. Neukázala jsem se tu na moje poměry už docela dlouho bez toho, aby to bylo plánované nebo alespoň nějak oznámené, takže chápu, že některé z vás to možná mohlo trochu zaskočit. O co vlastně jde? Ono to ani pořádné vysvětlení nemá. Já jen tak nějak trochu procházím osobní krizí, alespoň mi to tak připadá. Ve škole toho mám moc, chodím teď i do práce a musím řešit téma bakalářky, z čehož je mi na zvracení pokaždé, když si to představím. Je toho na mě teď zkrátka hodně. A tak nějak jsem se dostala do stavu, kdy se mi nic nechce a nemám absolutně chuť nic dělat. Protože když je člověk půl dne v práci, málo spí a ještě se musí učit, tak potom už nemá náladu na nic, a to ani na věci, kterémiluje, bohužel. Alespoň já aktuálně ne. To, co mě čeká, mi kazí každý den náladu a já nejsem schopná se soustředit vůbec na nic, ani na to učení. A tak se stalo, že jsem několik dní nedělala v podstatě nic, ale zabralo mi to celý den. Stala se pak ještě jedna věc, která se sice vyřešila, ale taky tomu moc nepřidala a tak jsem byla trochu mimo. Dneska jsem měla jednu zkoušku a já jsem věděla, že dokud jí nebudu mít za sebou, určitě žádný článek napsat nedokážu. Docela mi k tomu nahrával i fakt, že Kris teď moc novinek nemá. Po tom náročném cestování si chce asi pořádně odpočinout, což jí schvaluju, a neukazuje se moc ani na veřejnosti, nevznikají moc žádné paparazzi fotky, takže kdo ví, kde teď zrovna vůbec je :D Známe jí, je to ninja. Každopádně dneska tu jsem a snad mi to i vydrží, ale během toho zkouškového je to zkrátka děs, tak se za to omlouvám. Dneska se objevilo jedno nové video, je to nový oficiální klip k filmu Equals, který je opravdu skvělý. Ten film bude hodně tichý a velmi intimní, ale to se mi právě líbí. Je to scéna z filmu, kdy Kristen jakožto Sia chytí čmeláka (který ale nevypadá, jako čmělák) a říká tam, že: "Podle zákonů aerodynamiky by neměli létat. Jenomže to neví, a tak i přesto létají." A Silas je Niou očividně fascinován. Když kliknete na náhled, dostanete se k tomu videu. Časem se možná objeví i na youtube.
* * * * * * * *
Hello everybody. So... I haven't been here since Saturday and I really wanted to explain you why, despite the fact it actually doesn't have much of an explanation. I feel like I am going through some personal crisis, when I don't know what I want and I don't have pleasure from anything I do. I have quite a lot of exams in school, I have to work on the topic of my bachelor thesis and I go to work. There is so much I HAVE to do and when I do it, I just don't have mood to do anything else, despite the fact it's something I love. But most of the time this week and the last week, I was in work and when I wasn't, I did nothing, because I was just so tired of... life I guess. Then something else happened and I really don't want to talk about that, but all together caused that I was without mood. So I disappeared for couple of days with what also helped the fact, that Kris didn't have many news. She's probably taking some time off right now, because not even candids are appearing. But some stuff showed up. For example the one video I have for you now. I have for you new clip from Equals movie. Kristen as Sia catches a bumblebee (that doesn't look like bumblebee at all actually) and talks about it in front of Silas and one other girl from the society. It is very intimite and quiet, as is the whole film, probably, and I cannot wait to finally see it.
POTM: July 2016

9. june 2016 at 19:46 | Angie. |  Photo of the month
Tenhle měsíc jsem zláááá, muhahahahaháááá. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych zveřejnila anketu o fotku měsíce. Fashion duel sem hodím až zítra, protože mi nějak blbne photoshop a nemám na to nervy :D Tenhle a částečně i minulý týden se děly různé věci a já jsem na blog neměla ani pomyšlení. Možná o tom napíšu víc v dalším článku, abych to nějak trochu upřesnila, každopádně se vám za to chci ale omluvit, protože jsem tím pádem ani neobíhala a tak vůbec. Teď už ale k té anketě. Vybrala jsem 4 krásné fotky z photocallu Personal Shopper v Cannes, které všechny miluju a podle mě je opravdu těžké vybrat si jen tu jednu nejlepší... tak jsem zvědavá, kterou zvolíte :D Doufám, že to pro vás bude trochu složitější volba než třeba v té předchozí anketě :D
* * * * * * * *
I am being mean this month. Muhahahahaaa. I finally have for you POTM poll for this month, I had some issues this week, so I wasn't here at all, I am sorry. I am here now, I will talk about it more later in another article, let's talk about POTM. I've chosen 4 pictures from Personal Shopper photocall in Cannes for July's poll. All of them are perfect and I love them, but I personally don't know which one of them I love the most, because they are all very similar and Kristen looks lovely. So I will let you choose one. Which one it's gonna be?


Kristen for the Paris in Rome Metiers d'Art Campaign

4. june 2016 at 22:44 | Angie. |  videos
Nevím, co se sebou dělat, jsem tak hrozně unavená. Myslela jsem, že by to mohlo zas souviset s tím, s čím před pár měsíci, ale podle doktorky se to naopak zlepšilo, tak já nevim. Radši to tu nebudu rozpitvávat, ale mám pocit, že se mi zdají tak šílené sny, že si prostě vůbec neodpočinu. Dneska se mi zdálo o dost divný apokalypse... jako fakt nechápu :D Z nějakýho důvodu jsem tam byla zabouchlá do Zaca Efrona (moje podvědomí asi pracuje, wtf? :D), ale nebyl to teda Zac Efron, jen tak vypadal :D a dost ke konci toho snu se tam objevil obří jezevčík... a to už na mě bylo moc a řekla jsem si v tom snu, že taková sračka se mi zdá, že už to ani neni možný a probudila jsem se :D No nic :D To jen tak pro pobavení. Takže až přijde apokalypsa, ve které bude hlavní roli hrát obří jezevčík... tak jsem to předpovídala! :D Nakonec jsem si řekla, že bych mohla něco málo napsat a proto mám pro vás tahle dvě videa. Jsou to videa, která vznikla v době, jako tenhle photoshoot a všechno je to pro kampaň nové kolekce Chanelu Paris in Rome Metiers d'Art 2015/2016. Ta videa jsou naprosto úchvatná, úplně z toho umírám, jak jsou perfektní. Kristen je tam naprosto nádherná! A i ta hudba je skvělá! :) Chanel se předvedl, vážně smekám!
* * * * * * *
I don't know what to do with myself, I am so tired. I have these crazy dreams and I don't even rest when I'm asleep, or I don't really know. I don't want to sound depressive, so I will not talk about it any more. I just don't have very good mood today. That's actually the reason why I wasn't here, but in the end of the day, I realized, that I could write at least something. I have for you two short, but incredible videos, that were made for Chanel as a part of Paris in Rome Metiers d'Art Campaign 2015/2016. You can remember these pictures from the same campaing, that I love a lot. These two videos were made during the shooting and they are both awesome, Kristen is soooo beautiful there. Let me introduce you to Slaysten Stewart. She's the queen.Gallery update 55.9: New portraits from Cannes Film Festival 2016

3. june 2016 at 22:29 | Angie. |  gallery updates
Jak jsem doufala, objevilo se víc portrétů, z čehož mám osobně opravdu velkou radost. Cannes je velká událost a je to jedna z mých nejoblíbenějších filmových akcí roku, takže jsem naprosto nadšená, že tam Kris letos po dvou letech zase byla, ale ty portréty mě trochu zklamaly, na můj vkus jich bylo hrozně málo, ale objevily se další, takže mé modlitby byly vyslyšeny! První portrét je pro Madame Figaro, který byl focen v den premiéry Cafe Society, protože má Kris na sobě ten krásný outfit, co měla na premiéře, Chanel zaválel, alespoň jednou :D I ten portrét samotný je moc pěkný, jen mě mrzí, že jich není víc. Nejspíš ani nebude, Madame Figaro mívají z těch Cannes většinou po jednom no... možná po pár letech :D No každopádně hlavní jsou pro mě ty další fotky, je to 9 portrétů pro časopis Arte a do těch jsem se naprosto zamilovala. Jsou vážně úchvatné, jsou fakt dokonalé, hrozně se mi líbí, že jsou takové detailní, ostré, úplně ty oči, bože, zkrátka dokonalost. Možná z nich mám tenhle dojem jen já, ale prostě mně se strašlivě líbí, Kris je na nich nádherná :) A rozhodně se některá z nich objeví na novém designu, který sice ještě nechystám nijak aktivně, ale tohle je jasný :D
* * * * * * * *
As I hoped, more portraits were published, which I am personally really happy about. Cannes is a huuuge deal and it's my favorite part of the year, when we're talking about the film industry, so I was really happy, Kris was there, but kind of disappointed with the amount of portraits. I wanted MOOORE. And I got more, so, thank you for that :D I have for you completely new portrait for Madame Figaro that was made the day of the Cafe Society premiere. Kristen is wearing that beautiful Chanel outfit that I fell in love wih and I also love the portrait. They usually have nice portraits. Anyway, I also have for you 9 new portraits for Arte and I am completely stunned by those, because they are absolutely incredible and I love them, I love them, I love them. Kristen looks soooo beautiful and gorgeous and I love how detailed they are, those EYES! I cannot even. I know from which photos will I make the new layout, if I ever make a new one. Check them all in the gallery, they are perfect.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 55.8: New 'Cafe Society' stills + BTS

3. june 2016 at 20:38 | Angie. |  gallery updates
Jsem tak hrozně unavená dneska, jsem fakt mrtvá... vůbec nevím, proč, ale už jsem se probudila s bolehlavem a v podstatě unavenější než když jsem šla spát. Asi mě včera ten koncert zmohl víc, než jsem myslela. Zkouším si sehnat lístek na Muse, ale jak jsem začala shánět, tak mě to zas trochu přešlo. Chtěla bych tam jít, ale na druhou stranu se nerozbrečím, když nepůjdu. Měla jsem na to myslet dřív. Každopádně chci teda napsat dneska pár článků i sem i na blog o Sophie, ale nějak nevím, jestli na to dojde, uvidíme, jak budu stíhat, ale znáte mě. POTM a Fashion duel nechám až na zítra, dneska na to nějak nemám náladu. Jako první mám pro vás fotky z filmu Cafe Society, ze kterého se toho teď objevuje neskutečná halda a mě to docela překvapuje, protože Woody vždycky dělá hrozné tajnosti kolem svých filmů a najednou je toho tolik, až začínají být trochu spoileroidní, ale nevadí. Taky mám pro vás k tomu ještě 5 fotek z natáčení filmu. Komu nevadí spoileroidní fotky, tak se koukněte i na ten zbytek v galerii, jsou skvělé. Kristen je v těch dobových kostýmech hrozně roztomilá <3
* * * * * * * *
I'm soooo tired today, I am really dead, I feel like piece of... not very nice thing. I don't know why, I just woke up this morning and I already had a headache and I was more tired than in the evening. Whatever. I would like to write couple of articles today, but I am not sure if I will, you know me. I think that the polls will be published tomorrow, I don't have mood for it today :D First I have for you new stills from Cafe Society movie and also 5 behind the scenes pictures. They are still publishing more and more and more, it is getting weird, when I consider, that Woody keeps his movies sooo secret all the time and now he's letting so much photos out. They are becoming kind of spoilerish... that is probably not even a wod, but it doesn't matter, you know what I mean. But I still love them, so if you want, check out the gallery. Kristen looks so cute in those 30's costumes, I love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 55.7: New 'Personal Shopper' stills

1. june 2016 at 13:19 | Angie. |  gallery updates
No... dneska je 1. černa a já jsem stále ještě nezveřejnila ty rozhovory z Cannes, ale udělám to, slibuju! Dobře, nebudu slibovat, ale doufám, že to udělám. Ale ještě před tím mám pro vás nějaké fotky. Dneska už neudělám ankety, protože nejspíš přijdu domů hodně pozdě, ale zítra ráno to napravím. Zítra jdu taky na koncert Jelena a hrozně se na to těším. Aktuálně mám v plánu 4 koncerty a to je celkem solidní počet, mám už doma i lístky. Např. na Red Hot Chili Peppers v září, z toho jsem nadšená. Ten teda nemám doma, má ho kamarádka, ale zaplatila jsem za něj :D Každopádně... mám pro vás nové stillsky z filmu Personal Shopper. V anglické verzi ještě plácám něco dalšího o koncertech, na kterých naopak nebudu, ale nějak se mi nechce to psát i česky, nemám čas, musím za chvíli do práce :D Každopádn jich je 6 těch fotek a některé z nich byly zveřejněny už mnohem dřív, ale já jsem přes to všechno v Cannes nějak nezvládala myslet i na to. Ty první dvě jsou nejnovější, ty se objevily včera. Všechny jsou vážně skvělé, ale jsou takové temné, mám z toho filmu trochu strach, ale doufám, že to nebude moc děsivé. Kristen kvůli roli Maureen během natáčení hodně zhubla, o čemž i mluví v jednom z těch rozhovorů, které jsem vám sem ještě nedala :D A na těch fotkách mi přijde, že je to i celkem vidět. Nelíbilo se mi, že tolik zhubla, bylo to vážně moc, ale je úžasné, co všechno je ochotná udělat pro roli, na které jí záleží.
* * * * * * *
So... today is June 1st and I still didn't publish all those interviews from Cannes, but I will do it, I promise. I hope. But before that, I have for you some new pictures. I will not do the polls today, because I will come back home late, but I'll do it tomorrow morning. I go to Jelen tomorrow, I cannot wait. Right now I have four concerts planned and that is really good. I go to Red Hot Chili Peppers in September, that is pretty awesome. Hope something else will show up, I will probably miss Rock for People, but whatever. I will have another opportunity. Jake Bugg is going to be in the Czech Republic, I'm sorry I'm gonna miss that one too. Well, the new pictures. I have for you 6 new Personal Shopper stills. Some of them were published earlier last month, but with all what was going on, I just didn't publish them. The first two are the newest. They are all great, but they seem pretty dark. I am quite afraid that I will be afraid watching this movie, but we'll see. It is not said it's horror movie, so I hope it will not be that bad. Kristen lost a lot of weight during making this movie and I feel like it's quite possible to see that. She does anything for he r movies, even this, which is extraordinary.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com