August 2016

Kristen, Alicia & Ryan about NICARAGUA 2017 project

31. august 2016 at 21:54 | Angie. |  videos

Dneska a včera jsem byla v Plzni. Respektive v Plzni jsem byla jenom dneska, včera jsme byly s mamkou na návštěvě u tet, které bydlí kousek od Rokycan. Tedy u máminých kamarádek, které ale beru jako tety. Ale jsem z toho taková emocionálně vyčerpaná z toho výletu a dneska jsme ještě byli v Plzni v Zoo, takže jsem i docela uchozená. Každopádně je to tam ale moc hezký, naposledy jsem tam byla tak před 15 lety (což je strašný...), takže jsem si to tam už moc nepamatovala, tak to bylo moc fajn :) Prošly jsme si Plzeň, kam tedy jezdíme často, protože kousek od Plzně máme příbuzné, ale teď jsem tam zas delší dobu nebyla, tak to bylo fajn. Jak jste si vy užili poslední den volna? Já teda mám volno až do října, ale vím, že někteří z vás ne:D Já tedy zítřek a pátek strávím celé dny v práci, takže tu asi moc nebudu, i když uvidíme, jak to bude. Vůbec se mi tam teda nechce. Zítra si chci jít ale ráno zaběhat a to mě vždycky trochu nakopne nějakej ten pohyb, tak snad to tam pak nějak přežiju. No nic. Mám pro vás dnes jen krátké video, které můžu nazvat osobním, ale propagačním zároveň. Je v něm Kristen se svou přítelkyní Alicií Cargile a jejich společným kamarádem Ryanem Smalem a společně natočili video, ve kterém informují lidi o novém projektu NICARAGUA 2017, o kterém jsem psala před pár dny, kdy chtějí vybrat peníze na stavbu školy v Nikaragui. Pokud se o projektu chcete dočíst víc, můžete to udělat tady nebo tady. Jediné, co můžu říct je, že Kristen je v tom videu hrozně roztomilá.
* * * * * * *
I was in Pilsen with my mom yesterday and today. Well actually, in Pilsen just today, yesterday near to Rokycany to visit my aunts. Well, my mom's friends that I take as aunts. And it was fine, but I came home really tired and sad actually, because of some things that were discussed there. But today we went to the Pilsen zoo and it is very nice. We used to go there every year when we were kids, because we have cottage half way from Prague to Pilsen, but I wasn't there for about fifteen years. So it was a nice day. I have for you now short video, in which you can see Kristen with her girlfriend Alicia Cargile and their friend Ryan Smale to promote their new charity project I wrote about few days ago. If you want to read something more about it, you can do it here or here. All I can say is, that it is a great project and that Kristen is really cute in this video.


Elle France & Elle China Behind the Scenes videos

29. august 2016 at 17:15 | Angie. |  videos
Dnešek je tak hrozně proflákanej den, až to hezký není. Skoro se za sebe dneska stydím, jak jsem zase nic nedělala. Včera jsem to ale trochu přehnala s vínem a hrozně mě bolela hlava půlku dne a byla děsně unavená, takže si to trochu omlouvám tím :D Včera jsem měla fakt super večer, hodně jsem se nasmála a tak vůbec, akorát jsem se dostala k takové jedné divné informaci a moc nevím, co si s ní počít. Já s ní vlastně nemůžu dělat vůbec nic, ale nechávat si ji pro sebe mě zároveň docela ničí... no už jsem s tím otravovala tři své kamarádky, takže to zkrátka nebudu řešit a nechám ať to vyřeší ti lidé, kterých se to týká. Teda týká se to všech, ale prostě já s tím nic nenadělám. No nevím, proč to vytahuju, když vám stejně nemůžu říct, o co jde, ale to je fuk. Okolo Kris se toho zrovna teď moc převratného neděje, kromě toho, že se objevilo dalších asi tak 150 rozhovorů na překlad. Chtěla bych jich fakt překládat víc, než jich překládám, ale buď nemám čas anebo jsem líná, takže se mnou musíte mít trpělivost :D Každopádně novinky moc nejsou a tak jsem si ulila alespoň tahle dvě videa, až nebudu mít co přidat, jako dnes. Jsou to obě videa z focení photoshootů pro Elle. To první je z focení pro photoshoot Elle France, které proběhlo v Los Angeles a ne ve Francii, jak jsem si myslela. Každopádně můžete v těch záběrech kromě Kristen vidět i Adira Abergela, Kristeniného kamaráda a vlasového stylistu, který se stejně jako obvykle postaral o její vlasy. V tomto videu není žádný rozhovor, jen vyloženě záběry z focení. V tom druhém už tedy rozhovor je. Zatímco ve videu se objevují scény z focení photoshootu pro Elle China, Kristen je na telefonu a mluví. V tom videu jsou i anglické titulky, aby bylo lépe rozumět. Každopádně mluví o tom, že byla v Číně poprvé, když jí bylo 17, o tom, že pracuje hodně tvrdě a že i když se o to lidé nezajímají, tak ji tím neubírají to nadšení, které do toho vkládá. A potom dává jakousi radu, že to zní hrozně klišé, ale zkrátka být sám sebou a být sám se sebou spokojený a to je to hlavní. Trochu tam chybí ty otázky, tak je to trošku z kontextu ty její odpovědi, což třeba u té druhé podle mě trochu vadí, ale co se dá dělat. Určitě na videa mrkněte, nejsou moc dlouhá a Kristen to v obou hrozně sluší :)
* * * * * * *
Today was just so wasted day, I am almost ashamed of myself, really. I did absolutely nothing. I should go to the cinema again, but I didn't even go, because it's a storm outside and it's raining a lot, so I decided not to go. I was in the cinema three times last week, so I kind of have enough. Which doesn't happen to me very often, but whatever. There is nothing really going on these days around Kristen, so I have for you just two videos. Both of them are behind the scenes videos from the shooting of Elle photoshoots. The first one is behind the scenes video of Elle France, that was actually taken in Los Angeles, I actually thought it was in France, but obviously I was wrong. You can see Adir Abergel there with Kristen and I really love the kind of a retro style of this photoshoot, it is great. This video is very beautiful, just behind the scenes, Kristen is not giving any interview or something. The next one is also behind the scenes of one Elle photoshoot, this time of the Elle China, my favorite. And there is actually an interview in it, it is not very long, but I love it. Kristen is on the phone answering some questions and there are scenes from the shooting, so it is very interesting. There are also English and Chinese subtitles.Kontrola + náběr affiliates

28. august 2016 at 1:31 | Angie. |  diary

Nerada to dělám, ale občas je to zkrátka potřeba. Včera během dne a večer (a některé i v noci) jsem oběhla (snad) všechny své spřátelené stránky a i částečně proto jsem se rozhodla, že je dnes ideální den proto, abych udělala kontrolu affiliates. Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem jí dělala, ale zkrátka a dobře jsem teď přibírala nějaké nové spřátelené stránky a článek u wanna be už je tak přehlcený komentáři, že se vůbec nevyznám v tom, kdo je spřátelený a kdo spřátelený není a kdo sem chodí a kdo sem nechodí. Respektive vím o těch, kteří sem chodí, ale zkrátka si v tom chci udělat pořádek a tak vyřadit ty, kteří se tu neobjeví jak je měsíc dlouhý. Protože ano, ta kontrola tu bude měsíc. Protože jsem moc fixovaná na své spřátelené stránky a nikdy nechci nikoho smazat, tudíž dávám hodně prostoru na zapsání. Když se někdo nezapíše za celý měsíc, tak potom přihlížím i k tomu, jestli vím, že tu jinak byl nebo nebyl, ale to už mi přijde jako poměrně kritické na to, abych ho ze spřátelených nevyřadila. Každopádně zkrátka je to tak, je tu po dlouhé době kontrola a budu ráda, když se zapíšete. Pro ty, kteří by náhodou už NECHTĚLI být nadále spřátelení, napiště mi to sem do komentářů prosím taky, ať vím, na čem jsem. A jako už klasicky, Katie*, charlie a susan se zapisovat do kontroly nemusí. Do kontroly se také nemusí zapisovat Katrin, jelikož jsme spřátelily včera, takže je v podstatě zapsaná :D. Můžete mi ale odpovědět na tu třetí otázku, když se vám bude chtít, nebo mi nechat nějaký hezký vzkaz :D Je víc lidí, kteří by se zapisovat nemohli, ale to už bych sem taky mohla vypsat půlku lidí, tak to zkrátka omezím pouze na sisters sites :D Do kontroly pak stačí akorát:

1. Přezdívka + adresa blogu
2. Proč chcete zůstat spřátelení?
3. Jaké články byste tu rádi viděli častěji? (nepovinné)

Rozhodla jsem se zároveň dát prostor i pro potenciální nové spřátelené stránky, takže pokud spřáteleni nejsme a chtěli byste spřátelit, napište mi do komentářů:

1. Přezdívka + adresu blogu
2. Zaměření blogu
3. Proč chcete spřátelit?

Spřáteluji pouze s blogy, které jsou zaměřené na věci, které mě zajímají. Proto si prosím neberte osobně, když nebudu chtít spřátelit, přijde mi, že by nebylo správné, kdybych komentovala články o lidech, které ani neznám, nebo o tématech, která mě nezajímají, seriálech, které nesleduji, a tak dále. Pokud se vám neozvu do dvou týdnů, nejspíš z tohoto důvodu nespřátelím. Kontrola a náběr tu budou ode dneška do konce září.

The buildOn Campaign: Nicaragua 2017

26. august 2016 at 23:53 | Angie. |  articles

Kristen nepatří k těm celebritám, které navštěvují nemocné děti v nemocnicích, ani nedělá žádné ohromné veřejné projevy o věcech, které jsou důležité, ale pokud vás někdy napadlo, jestli Kristen vůbec dělá se svým vlivem a svými penězmi něco užitečného, tak odpověď zní ano, dělá. Vím o několika kampaních, do kterých se Kristen zapojila. Informace o tom ale většinou zkrátka unikly, protože Kris pravděpodobně nechtěla, aby to bylo nějak veřejně probírané novináři. Všichni známe Kristen dobře, ona není zrovna příklad otevřeného člověka, který je nadšen z pozornosti a je spíš takový ten tichý element. A to i co se týče různých kampaní, charity, a tak podobně. Myslím, že to může být proto, že zkrátka nechce, aby měli lidé dojem, že to dělá kvůli tomu, aby se zviditelnila nebo tak. Což nechci říct, že jiní lidé to kvůli tomu dělají, to samozřejmě říct nechci. Jen to, že Kris je zkrátka poněkud introvertní i v těhle ohledech. Nebo jak to podat. Doufám, že jste pochopili, co tím chci říct... Nikdo, kdo sem chodí, si doufám nemyslí, že by Kristen byla špatný člověk. Připomenutím nám může být třeba i kampaň na podporu hledání léčby na ALS, Ice Bucket Challenge, kterou Kris podstoupila, darovala neurčitý peněžní obnos a k tomu ještě nezapomněla ve videu přidat dovětek, aby lidé mysleli na kvalitu obnovitelných zdrojů a na to, že ne všude je pitné vody dost. To jen tak naokraj. O tom mluvit nechci. O čem se zmínit ale chci je nový projekt, do kterého se Kristen zapojila. Je to kampaň, kterou má na svědomí Kristenina dobrá kamarádka Riley Keough ve spolupráci s organizací buildOn. Rozjeli kampaň na vybrání peněz na stavbu nové školy v Nikaragui. Jestli jsem to správně pochopila, tak je to opakující se kampaň, tudíž už se nejspíš nějakou školu i podařilo postavit, nebo alespoň poskytnout finanční prostředky na to. Kdo by se o tom chtěl dočíst o trošku víc, tak může na těhle stránkách. I když moc tam toho není. Samozřejmě po vás nikdo nechce, abyste posílali nějaké peníze, to je na vás, pokud chcete, jen jsem vás o tom chtěla informovat. A svým způsobem tuhle informaci taky poslat dál, i když pochybuji, že ode mě se někam závratně rozšíří. Je to zkrátka pro dobrou věc a od Kris je skvělé, že se do toho zapojuje.
* * * * * * *
Kristen is not the kind of celebrity that goes to a hospital to visit sick kids, she's not even making huge public statements about things, but if it ever crossed your mind, does she do something important with all the money and influence she has, to do some good? The answer is YES. I remember her supporting an organisation that supported people with diabetes couple of years ago... and she supported several campaigns, most recently for example the Ice Bucket Challenge for supporting research for a cure to ALS, she of course also donated and she didn't forget to make a short statement about the resources of drinking water in that short video. I will not write about all things I know about that she supported, but I will write you about this one. Kristen is participating in a new project of her close friend Riley Keough, who is trying to raise money for a buildOn Campaign. This campaign is now focusing on building a primary school in Nicaragua. Kids in Nicaragua do not have the opportunities we have, it is really hard for them to actually get into a school and be able to get education they deserve. This campaign is a way how to help them. It starts with this one school, but it can go much further. If you want to find out more about it or even donate, you can do it on this link. I just wanned to inform you about it and say, that it is really great from Kristen that she's helping with this important project.

Gallery update 58.1: New bts & stills from Equals

26. august 2016 at 19:15 | Angie. |  gallery updates
Jedna z Kristeniných nejlepších kamarádek Lindsey Byrnes je profesionální fotografkou. Už jsme od ní viděly dřív pár fotek Kristen, které má na svědomí, ale nikdy jich nebylo zveřejněno tolik. Myslím, že jich dohromady bylo tolik, co se jich teď objevilo najednou. A to se jich teď objevilo celkem 6. Mám hrozně ráda její portréty, protože ona má zkrátka talent zachytit ty správné momenty. I když jde o oficiální portréty, tak jsou zkrátka krásné a působí přirozeně a to je podle mě umění. Kristen v roce 2014 natáčela v Japonsku svůj film Equals a pozvala tehdy Lindsey, jestli by se za ní nechtěla přijet podívat. Podle jejích vlastních slov nezaváhala ani na chvíli, vzala batoh s foťákem a hned letěla. Poté, co vše zařídila, samozřejmě. Z této její návštěvy věřím, že vznikla hrozná hromada fotek, no před pár dny, možná vlastně teprve včera, zveřejnila některé z nich, konkrétně tedy 6, které pochází z natáčení filmu Equals a jsou naprosto úžasné. V galerii jsou tedy ještě zbylé dvě a jedna, která byla pořízena jiným fotografem během natáčení, ta je tedy barevná. Ty od Lindsey jsou všechny ty černobílé. Na některých můžete vidět i Nicholase a Drakea, no a tedy hlavně na všech můžete vidět Kristen a ty fotky jsou vážně úžasné. No... A kromě fotek z natáčení mám pro vás ještě 12 nových stillsek z filmu s Kristen v roli Nii. Ty jsou taky úžasné, každá jedna z nich, nejspíš budu muset udělat někdy nějaký filmový design po dlouhé době. Kdo z vás už film viděl? Přiznejte se! :D O pár lidech vím a jsem moc ráda, že jste se podívali, i přesto, že je ten film tak netradiční.
* * * * * * *
One of Kristen's closest friends Lindsey Byrnes is a profesional photographer. We've already seen photos of Kristen by her several times, well this time it's something special. Kristen invited Lindsey to visit her in Japan while she was filming Equals movie in 2014. For a really long time, Lindsey couldn't publish any of pictures she made there, because of the film production wasn't finished yet. Now, when the film is out for couple of weeks already, she could publish them. She's taken six amazing behind the scenes photos. She maybe took much more, but she published these six, that I truly, truly love, because they are absolutely amazing. She is really talented, her photos are usually a take of a certain moment, which I really love. And if they are staged, they just seem to be so natural. There is also another one behind the scenes picture in the gallery in color by someone else and the rest of those by Lindsey. I also have for you 12 new movie stills photos, all with Kristen as Nia. Have any of you already seen the movie? I am really glad that some of you already did. Check out these photos, they are really great.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen will be honored at NYFF 2016

24. august 2016 at 23:37 | Angie. |  articles

Tři z Kristeniných nejnovějších filmů budou mít své promítání na New Yorském filmovém festivalu tento podzim. Festival ae koná od 30. září téměř do konce října a během tohoto dlouhého festivalu zde budou promítat Kristenin snímek Personal Shopper, který měl svou premiéru v Cannes a který režíroval Olivier Assayas. Film se dočkal velmi rozporuplných recenzí, což se vzhledem k tématice a vzhledem žánru dalo čekat, ale její výkon byl vždycky vychvalován. Druhým z filmů bude Certain Women, režírovaný Kelly Reichardt (já nechápu, kde se ty informace v mé hlavě běrou, takový věci si pamatuju, ale s věcma do školy mám problém), který měl svou premiéru také na festivalu, ale tento film konkrétně tedy v Sundance. Svou oficiální světovou premiéru tu bude mít i jeden z nejočekávanějších snímků roku od režiséra jménem Ang Lee, který zrežíroval poměrně známý film Pí a jeho život, Billy Lynn's Long Halftime Walk. Tento film bude mít premiéru 14. října právě na tomto festivalu před tím, než půjde do kin, takže doufám, že Kristen se na této premiéře objeví. Kromě toho, že tam Kris bude mít tři své filmy, tak se jí dostane také zvláštního ocenění od filmové společnosti Lincolnova Centra, což je podle mě absolutně skvělé. Nevím vyloženě, co to obnáší, ale vždycky je super, když někdo ocení Kristeninu práci, kterou za poslední roky odvedla, to je úžasné. Kristen bude oficiálně oceněna 5. října 2016. Dalším oceněným pak bude herec Adam Driver, který se v poslední době nejvíc proslavil jako Kylo Ren v těch nových Star Wars, ale já osobně ho znám třeba z filmu What If s Danielem Radcliffem a jeho filmografie čítá docela značný počet projektů, i když ho všichni odteď už budou znát jen jako toho ze Star Wars... Mimochodem What If je hrozně hezká komorní romantická komedie a rozhodně doporučuju, pokud zrovna nemáte co dělat. Zaručuji příjemně strávený večer. Tedy doufám, já mám ten film hrozně ráda :D No tak Adama ocení o 3 dny dříve, no ale Kristen právě toho 5. října. Momentálně je tak trošku novinkové ticho, tak jsem se dokopala k tomuhle informačnímu článku o NYFF a moc mě ty novinky potěšily.
* * * * * * *
Three of Kristen's newest movies will screen at New York Film Festival in October this year. Personal Shopper, directed by Olivier Assayas, that also premiered in Cannes and got quite controversial reviews, but her performance was praised all around, Certain Women, directed by Kelly Reichardt, that premiered this year at the Sundance Film Festival and it's world premiere will have here one of the most anticipated movies of 2016, Billy Lynn's Long Halftime Walk, directed by Ang Lee. That will be on October 14, 2016 and since Kristen really likes New York and she is incredibly proud of her movies, she could be there. I hope she will. But another thing is happening during this years New York Film Festival. Kristen will be honored this year by the the Film Society of Lincoln Center, it was announced yesterday. Which I think is amazing. Kristen will be honored on October 5, 2016 and I am not pretty sure what this honor actually means but I think that it is great that people are already finally giving her credit for all the work she did during last couple of years. Three movies at NYFF this year, that is craaaaazy! Independent movies that are usually the top topic at festivals like this. There is kind of a news silence now again, so I wanted to write you at least about this thing, because it really made me happy. Adam Driver will also be honored this year. If you don't know who Adam Driver is, he plays Kylo Ren in the new Star Wars films, but he also has quite a long filmography before Force Awakenes, I personally know him from before, I've seen him in What If movie with Daniel Radcliffe, which is actually quite beautiful, so if you don't know what to watch, watch that.

Layout no. 30

22. august 2016 at 14:24 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
June 13, 2016 - August 22, 2016

Přemýšlela jsem o novém designu už nějakou dobu, ale nějak jsem nebyla schopná ho udělat. Buď jsem neměla čas anebo se mi nepovedl, když jsem to zkoušela. Vážně, ten první pokus byl příšerný, ten se mi fakt nepovedl, nějak jsem nevěděla, co s tím. A tak jsem se přestala snažit s ním něco udělat a rozhodla se začít znovu. A výsledkem je tenhle design. Ten 30. se mi líbil, fakt se mi líbil a byl tu hodně dlouho, ale už mě zkrátka omrzel. Docela dlouho mi trvalo si tak nějak zvyknout na tu barvu a když jsem si zvykla, netrvalo dlouho a začala mě štvát. Vím, že v poslední době je to tu hodně často modré, ale s modrou se mi zkrátka v PS dobře pracuje a většinou to tak... zkrátka vyjde. Takže 31. design blogu je opět modrý. Použila jsem fotky z photoshootu pro Elle China, jak jsem avizovala. Jednu fotku jsem vzala z toho pro Elle UK a ty čtyři malé fotky jsou osobní fotky, které vznikly v Cannes na Chanel party. Doufám, že se vám design líbí, protože mně docela ano, vlastně celkem dost.. a zase tu nějakou chvíli pobude, tak by bylo špatný, kdyby se vám nelíbil :D
* * * * * * *
I was thinking about new layout for a while, but I didn't actually have time to do it, or an idea how should it look like. I tried once last week and it was a disaster. Really terrible, it wasn't worth it. It definitely was worse than the purple one that was here since June 13, 2016. So I tried again yesterday. And this is the outcome. I really liked the 30th one, I got used to that color and I even started to like it :D But it was here for a really long time and I just needed a change. I hope you like this new one, I do. I like how it turned out, because when I was doing it, I really felt like I'm going to give up again, but I didn't in the end. Which is good. I used two pictures from Elle China photoshoot and one picture from Elle UK photoshoot. Those four small pics are personal photos from Cannes. No surprise, I told you I'll use Elle pics for it, but I actually couldn't quite decide which I should use. So I hope you like it, it will be here for a while.

Gallery update 58.0: New photoshoot + scans for Elle France & Spain

21. august 2016 at 20:03 | Angie. |  gallery updates
Já fakt nevím, kam ty dny utíkají. Ani nevím, co jsem celý den dělala a už je zase skoro pryč. Blíží se týden, ve kterém toho budu muset hrozně moc řešit a napsat a udělat a to mě děsí. Řekla jsem si, že tento týden se v klidu vyležím a vymarodím a příští týden na to skočím, ale bohužel ten příští týden už začíná zítra... :D No holt se budu muset smířit s tím, že už je čas na to skočit a poprat se s tím, i když se mi z toho svírá žaludek. No nic. Po pár dnech mám pro vás další photoshoot Kristen. Byli jsme totiž asi hodní a zasloužili jsme si něco jako letní fotkové Vánoce. Už jsem to avizovala před pár dny, ale čekala jsem, až konečně zveřejní fotky ve vysoké kvalitě. Mám pro vás tedy 13 fotek z photoshootu a k tomu dokonce dvoje scany. Tento photoshoot vznikl pro Elle France někdy v březnu, kdy se Kristen zrovna vyskytovala v Paříži. Respektive to dává smysl, protože je to pro Elle France a v té době vznikla fotka s Adirem, který byl nejspíš opět vlasovým stylistou. Mám pro vás ale i scany z Elle Spain, který převzal jak ty fotky, tak i rozhovor. Který je ale zatím pouze ve španělštině a francouzštině, takže vám ho nepřeložím. Zatím. Respektive mohla bych z té španělštiny, ale moje španělština je den ode dne horší a horší, takže raději počkám na ten anglický překlad, který jistě někdo vyplodí, jak znám své zdroje. Každopádně si můžete všimnout, že má Kristen stále ještě hnědé vlasy a upřímně to docela ráda vidím. Mně se s blond líbí, a hodně, už jsem si zvykla na tu změnu, ale vždycky jsem byla spíš fanda těch hnědých vlasů :D Fotky jsou opravdu skvělé, líbí se mi ten retro nádech, no ale fotky pro Elle China teda stále vedou. Co na fotky říkáte vy?
* * * * * * *
I don't know where did the whole day go, I really don't. It's already evening. Time just runs so fast, I hate that. Next week will be full of things that I have to do finally, or I can have some trouble and that scars me. I am the kind of person that does things in the last minute, I know that about myself and I hate that, but what can I say. Whatever. I have for you new pictures. This is like really crazy, because this is like... third photoshoot in one week and it's also third photoshoot for Elle this year. This time for taken Elle France, but used also for the Spain issue, so the outtakes are in the gallery together but scans separatelly. The same interview and the same pictures were used for these two magazines. This photoshoot is a bit older that the one for China and the one for UK as you can see, because Kristen still has brown hair here. These pics were taken before she dyed her hair blond and I think that it was taken around the time she was with Soko in Paris, because one picture of Kris with Adir was published that time. It was in March. Well the one for Elle China is still my absolute top, but this one is also very beautiful and some of these pics are really great. I love the kind of retro style and I love those outfits she has. The article is still just in French and Spanish, so I could translate that from Spanish, but I will rather wait for the English version since my Spanish is worse and worse every day.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Elle UK 2016: Článek s rozhovorem od Lotte Jeffs

20. august 2016 at 17:32 | Angie. |  articles
Několik posledních hodin jsem strávila tím, že jsem překládala článek spojený s rozhovorem, který vyšel v časopise Elle UK, zářijovém čísle. Které bylo zveřejněno už v srpnu, což je tak trochu divný, neni? No nic. Každopádně je to jeden z těch rozhovorů, které jsem slibovala přeložit. Vzhledem k tomu, že jsem to dělala asi tři hodiny, tak ten druhý asi přeložím až někdy výhledově. Trochu jsem se vyčerpala. Měla jsem trochu pocit, že to asi nikdy neskončí. Samotný pasáže rozhovoru byly celkem v pohodě, ale ta omáčka okolo, přestože zajímavá, byla místama trochu vyčerpávající. Lotte Jeffs si dala na tomhle rozhovoru záležet, to se musí nechat. A je to jeden z nejotevřenějších rozhovorů Kristen. Mluví o tom, že se v poslední době víc otevřela a je to vidět. Dala jsem si s tím opravdu práci, takže jestli ho někdo okopíruje bez zdroje, tak ho sežeru. Občas jsou ty formulace malinko kostrbaté, protože přeci jen nejsem rodilý mluvčí... no moc mě potěšíte, když si ten článek opravdu přečtete, protože jsem se u něj docela zapotila. Vyznačené části jsou z úst Kristen, koho by nudila ta omáčka, ale podle mě je docela zajímavá. Kristen skutečně mluví o věcech, o kterých ji moc často mluvit neslyšíte, jestli vůbec někdy. Prozradila, jaký byl její život s úzkostí a jak se za ty roky změnila.
* * * * * * *
I spent last couple of hours with translating the cover story of Kristen for Elle UK September's issue written by Lotte Jeffs, who spent couple of hours with Kristen herself, doing an interview with her in her house. Who wants to read it in the original, he can do it here.

Od reportérky Lotte Jeffs:

V červnu jsem jela do Los Angeles udělat rozhovor s Kristen Stewart pro zářijové číslo ELLE UK. Když mě můj Uber vyhodil u dveří do jejího domu a odjel, přišla mi zpráva, že naše setkání bylo o hodinu posunuto. Uvízla jsem tak na vršku kopce v bohaté a uzavřené komunitě v poledním horku, oblečená do boiler obleku (boiler suit <<), což když nad tím zpětně přemýšlím, mohlo působit ještě podezřeleji, jak jsem vyrazila zpět dolů z kopce podél sídel lemovaných palmami s děsivými psi, kteří na mě agresivně štěkali. Potom jsem se musela protlačit dírou v bráně, protože tohle je LA a brána se otvírá jen pro auta. S 30 minutami volného času, který jsem musela nějak zabít a bez kaváren v docházkové vzdálenosti jsem si potíc se sedla do trávy u kraje cesty, vypadajíc jako nějaký uprchlý trestanec.

Netřeba dodávat, že když jsem se vrátila zpátky nahoru ke Kristeniným vchodovým dveřím, byla jsem zpocená jak prase, ale ona mě přivítala uvnitř, dala mi studenou vodu ve sklenici na džem (samozřejmě) a potom skočily do jejího auta jet zařídit pár věcí, včetně hlasování pro demokratického kandidáta.

Po asi hodině, zpátky v jejím obývacím pokoji, jak jsme pily letová latte, dostaly jsme se k mluvení.
Nalezla jsem v Kristen skvělého společníka; vtipná, bystrá, poutavá a především šťastná a při zemi. Mluvily jsme o její práci, včetně její první zkušenosti s režií, o tom, jak překonala úzkost a o její lásce k přítelkyni - která, jak mi řekla, není a nikdy ani nebyla její osobní asistentkou.

NOVÉ SVĚTLO: NEJOTEVŘENĚJŠÍ ROZHOVOR S KRISTEN STEWART, KTERÝ VZNIKL


Jestli vám přijde těžké uvěřit, že v Los Angeles existuje někdo, kdo neslyšel o Kristen Stewart, tak jste nepotkali Errola. Osmdesátník zasedající v místní volební místnosti pro demokratické kandidáty je k megastar, která stojí před ním, lhostejný. 'A vy jste?' dožaduje se, zatímco všetečně máchá oficiálními rejstříky. 'Je to S-T-E-W-A-R-T,' zašeptá Kristen, protože nechce příliš nahlas říkat celé jméno, které musí působit, jakoby patřilo víc ostatním, než jí samotné.

Gallery update 57.9: Photoshoot for The New York Times + video

18. august 2016 at 19:24 | Angie. |  gallery updates

Nějak pořádně nemůžu uvěřit tomu, že většina prázdnin už je pryč. Já mám teda prázdniny vlastně až do začátku října, ale se zářím většinou musím už začít něco do školy řešit, takže je to jen tak napůl. Měla jsem hrozně moc plánů na léto, ale kromě toho cestování skoro nic jiného nevyšlo. Chtěla jsem hodně číst, chtěla jsem hodně psát, chtěla jsem trochu překopat blog a chtěla jsem se přestat stydět za některé obří díry, které jsou jak tady, tak na blogu o Soph. Nedělala jsem nic z toho. Pořád ještě můžu, to ano, ale nedokážu uvěřit, že už je vážně 18. srpna. Dneska jsem měla jít na další koncert, ale bohužel jsem musela zůstat doma. Dopřála jsem si ale po dlouhé době Bubble tea, na kterém jsem tak trochu závislá, jak ví lidé, co pravidelně sledují můj instáčgram :D Musela jsem totiž k doktorce na kontrolu a tak jsem si ho cestou domů koupila, neodolala jsem. No nic. To jsem odbočila. Ačkoliv miluju cestování a jsem ráda, že jsem porůznu jezdila, jsem z toho tak nějak už celkem unavená. A tak ve výsledku... jsem možná i docela ráda za tenhle týden, obzvlášť teď, když už mě netrápí takové bolesti, že můžu mít jeden týden, kdy po mně nikdo nic nechce a nikam nemusím. No ale teď už k věci. Kristen nafotila další photoshoot a ten nám byl včera zveřejněn. Mně osobně se moc líbí, ne tolik jako ten pro Elle China, ale rozhodně je skvělý. Líbí se mi více méně vcelku všechny ty fotky, jen některé víc a některé míň. Ty první tři se mi líbí hrozně moc, ten zbytek už ne tolik. Ale miluju ten svetrovitý overal na 4. fotce, ten bych hrozně chtěla. Je to photoshoot pro 'T Magazine', který je součástí The New York Times. Byl tam zveřejněn i článek s rozhovorem, který bych ráda přeložila spolu s tím pro Elle UK, pokud máte tedy zájem ho číst. Já si ho přečetla v originále, takže já vím své, ale pokud byste chtěli, ráda vám ho nějak zprostředkuji taky. Akorát ten pro Elle China teda zůstane čínsky :D Spolu s photshootem bylo zveřejněné i video a vzhledem k tomu, že nefunguje vkládání a tohle ještě k tomu ani není na youtube, tak stačí kliknout na animaci nahoře a dostanete se k němu. Rozhodně doporučuji se na něj podívat. Není to video z focení jako takového. Kristen tam mluví o sobě, jsou to takové ty "screen testy", které herci občas dělají a je to opravdu skvělé video. Pro ty z vás, kteří třeba nerozumí tak dobře anglicky, jsem i přeložila, co cca Kristen v tom videu říká, ale každopádně určitě koukněte, je krátké, ale naprosto skvělé :)

"Eeee... Jsem Kristen. A... občas hraju ve filmech. A... dřív jsem měla ve zvyku kupovat si boty, které mi byly malé, protože jsem si myslela, že vypadají lépe. Tak nějak jsem přesvědčila sama sebe, že mám 36, ale ve skutečnosti mám 37 až 38. Všechny moje... no musela jsem vyhodit asi 50 párů bot a řekla si: "Kristen, ubližuješ si, musíš s tím přestat". Teď, když chodívám po ulici, moje oči jsou většinou přilepené k zemi, v podstatě pokaždé. Víte jak to myslím... Určitě jsem se trochu víc otevřela, čím jsem starší a být super slavná zní šíleně. Ale tak trochu jsem začala bořit ty zdi, které jsem kolem sebe postavila, protože stejně jako lidé nemohli vidět mě, tak ani já přes ně nemohla vidět je. Takže jsem byla tak trochu zavřená v tomhle izolovaném místě. Teď sama sobě dovoluji být mnohem více produktivně součástí společenského života jako normální lidi. Takže myslím, že kdybych na jeden den nebyla vůbec známá, nejspíš bych zůstala celý den venku, nechala svou tvář nahoře a zírala na lidi a byla jako: "Čus, jak to jde?" To je těžké. Jsou v tom lidé dobří? Mám pocit, že lidi jsou spíš jako "ne, eh uh" (to se musí vidět XD). Ok. Připravená. Co je tohle?" A netuším, co říká na konci, omlouvám se.
* * * * * * *
I kind of cannot believe that the summer holidays are almost gone. I still have more than month, because I am not on high school or primary school anymore, I have longer holidays, but I always feel kind of like the holiday is over when September begins, because I have to think about some things to school already and actually DO something. Which I actually do have to right now too, but since I am ill, I don't have that big remorses that I am watching Harry Potter series instead of studying latin. How is your summer by far? Do you have some more plans? I kind of planned much more things that I actually did. I wanted to read a lot, I wanted to write more, I wanted to do something with my blogs so I don't have to be ashamed of some things here anymore. But I did none of it. Instead I was traveling and just always gone somewhere, which was actually pretty fun too. Anyway. I have for you now another new photoshoot, it's like Christmas this week. Another one is coming out tomorrow for Elle France. Right now I have for you photoshoot and one scan fot the T Magazine of The New York Times. It was published alongside with an article about Kristen with an interview, that I am willing to translate, if you want to. I really like this photoshoot, but just some of these pict. The first three are perfect. I love the fourth one's outfit, but I don't really like the picture that much. And on the last one, I don't really like the outfit either. The one for Elle China is still top, but this one is also great, I might combine these two for the next layout. I actually tried to make something two days ago, but I hate it, it is terrible. That thing will never see the light of the world. So what do you think about this new photoshoot? If you click on the animation on the top ↑ of this article, you can watch behind the scenes video that is actually quite perfect.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Gallery update 57.8: New absolutely incredible photoshoot for Elle China

16. august 2016 at 14:23 | Angie. |  gallery updates
Tak co? Sledujete Olypiádu? Mně drásá nervy, že ta atletika je veškerá až prostě večer, tudíž u nás ve dvě, ve tři ráno, to je prostě na nic. Já mám asi nejradši atletiku z těch sportů na letní olympiádě, koukávám ještě na tenis, letos jsem koukala na golf... pak na to, v čem jsou naši, ale ne vždycky mě to úplně bere. Jako třeba fandím Krpálkovi hrozně moc a jsem nadšená, že vyhrál, ale judo mi jinak nic moc neříkám a fakt mě to nebaví, jak tomu nerozumím :D Ale radoval se teda krásně. No nic. K věci. Kristen byla před nějakými pár měsíci na pár dní v Číně. Primárně to bylo kvůli módní show Chanelu, ale v rámci návštěvy Pekingu nafotila i jeden nový photoshoot. Ten se ale dlouho neobjevoval a tak jsem ho tak trochu zašoupla do pozadí a trochu jsem na něj pozapomněla. Proto, když se dnes objevily tyhle fotky, naprosto mi vyrazily dech. Je to photoshoot pro Elle China. Photoshooty pro Elle já mám vždycky hrozně ráda, no tentokrát se musím říct opravdu překonali. Ten shoot pro Elle UK je taky hrozně pěkný, ale tenhle je božský!!! Vážně čumim, úplně valím oči, nechápu, jak je v lidskejch silách, být tak krásnej. Kristen je zkrátka nádherná, já jsem se zase jednou zamilovala. Je to 9 fotek v celkem dobré kvalitě, takže se koukněte do galerie na všechny, protože jsou úchvatné. Spolu s nimi byly zvežejněny MQ scany z magazínu, článek vám bohužel tedy nepřeložím, čínsky jsem se zatím nenaučila... :D A pak tedy ještě 4 fotky z focení se členy štábu Elle China. Tyhle fotky rozhodně půjdou na nový layout, který brzy chystám, tak se těšte. Muhaha :D Bože, jsou fakt úžasné ty fotky, já z nich prostě nemůžu, wow wow wow wow!
* * * * * * * *
Are you watching Olympics this year? I hate the fact that most of athletics is in the deep night... I love watching athletics, it's my favorite... I watched golf this year and I like sport gymnastic. I watch tennis... but apart from that, just when someone Czech is in it. Like... I am so happy that Krpálek won, of course, but I don't know anything about judo and watching it was kid of... boring. Anyway, to Kristen. When Kristen was in China couple of months ago, she spent some of her time doing a photoshoot for magazine Elle China. We have been waiting for it ever since. Just some behind the scenes were published and I think I didn't even published them back then. Maybe alongside with some fan pics, I don't remember and I am too lazy to look for it right now. Anyway, after Elle UK was published, I wasn't sure if it's actually not the photoshoot taken in China, despite the fact it was weird that it would be in China... so I kind of forgot about it. And this morning, a huge surprise waited for me, because the Elle China issue was finally published and with it a bunch of absolutely incredible pictures. Like really, this easily became one of my most favorite photoshoots of Kristen of all time, not just 2016. I fucking love every single one of these pictures. They go right to the new layout I wanted to make for some time now, that is for sure. I really don't know what to say more. I am totally speechless. Kristen is so beautiful in these pics, beautiful, gorgeous, hot... I'm in love once again. 9 pics in the gallery in quite a good quality, so check them all, they are perfect. Also 11 scans and four behind the scenes pictures. This made my day.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

O tom, jak se věci mají a nemají.

15. august 2016 at 14:21 | Angie. |  diary
Tenhle týden měl být super. Měla jsem se setkat s Lee Westwoodem, měla jsem jít na koncert The Neighbourhood, měla jsem jít na koncert Vypsané Fixy a také na letošní ročník Czech Masters. Nakonec to vypadá, že se nestane ani jedno z toho. Proč? Protože jsem v sobotu místo, abych byla na závěrečné slavnosti letošní sešlosti v Brně, seděla v autobusu do Prahy poté, co jsem navštívila pohotovost v brněnské nemocnici u Svaté Anny. Alespoň u jmenovkyně, když už nic jinýho. Proč? Protože mám dementní uši a po dvou letech se to dementnější rozhodlo, že už ho nebaví bejt v klidu a udělal se v něm zánět. Zánět zevního zvukovodu není nic, na co by se umíralo, ale stojí to za hovno i tak. Zaprvé neslyším už několik dní na pravé ucho, zadruhé to bolí jako sviň a zatřetí mám celkový antibiotika a nejen kapky, tudíž kromě toho, že jsem po nich dost mrtvá, tak bych neměla chodit na sluníčko a měla bych být v klidu. Zítřejší koncert The Neighborhood a setkání s Lee Westwoodem tak pravděpodobně konat nebude. Respektive konat se bude obojí, jen já tam nebudu. Lee Westwood je jeden z mých oblíbených golfistů, který letos přijel na Czech Masters a zítra se koná jedna doprovodná akce a má se odpalovat na plovoucí green na Vltavě. A v rámci toho měli mít návštěvníci příležitost si pokecat, vyfotit se a získat podpis od Lee Westwooda (a pár dalších). A já tam nebudu. Grr. No a večerní koncert The Neighbourhood. Nebudu to dramatizovat, je to jeden z těch koncertů, na které jsem se trochu nechala přemluvit, aniž bych tu kapelu tolik znala, takže mě to sice mrzí... bylo by to super, ale není to tak hrozný, jako kdybych přišla třeba o The Lumineers. Ale sakra, těšila jsem se. Miluju tu atmosféru koncertů, sere mě, že tam nebudu. Navíc mi dost možná propadne lístek, protože neseženu nikoho za sebe. No nic.

Každopádně jsem teda zpátky z Brna už 3. den, ale bylo mi tak zle, že jsem nepsala. A asi ani moc psát nebudu, protože mi fakt není zrovna dvakrát do zpěvu. Mimochodem teda na blogu aktuálně přestala fungovat videa z youtube. Netuším proč, ale zobrazují se jen a pouze černé čtverce, což mi značně komplikuje práci... a taky mi to teda dost kazí náladu. Dneska asi ne, ale zítra se tu možná ukážu a napíšu nějaký ten článek nebo vás alespoň oběhnu, aby to tu úplně nestálo, ale chtěla jsem vám zkrátka dát vědět, že sice jsem doma, ale nemocná, takže to s tou aktivitou nebude úplně ideální.

New interviews with Equals cast from the set

13. august 2016 at 11:49 | Angie. |  Equals articles
V podstatě už používám to, co jsem vyhrabala v rozepsaných, protože mi docházejí nápady. Respektive to byl v podstatě můj jediný nápad, který jsem měla, vyhrabat ty novinky, které mi v minulých týdnech přišly méně důležité, a zveřejnit je, když je čas. Je fascinující, že dokážu připravit několik článků během chvíle a když jde o to, abych oběhla nebo napsala nějaký článek na blog, když mám ve skutečnosti dost času je psát, tak to né, to mi jeden článek trvá klidně pět hodin, než ho konečně dokončím, jak dělám padesát věcí okolo... právě proto, že mám ten čas, který teď už rozhodně nemám. Jsou skoro dvě ráno a já vstávám před osmou, jupí. No tak si holt zdřímnu při cestě do Brna. Nevadí. Kdybyste si říkali, co to sakra melu, tak tohle je předpřipravený článek, já jsem teď momentálně v Brně, ale ve chvíli, kdy ten článek píšu, je pondělí a tři čtvrtě na dvě ráno, koho by to náhodou zajímalo :D Zase moc kecám na to, že nemám čas a chci napsat ještě alespoň jeden článek na blog o Soph. Hm... to asi nedám. No nic. Mám pro vás tři videa, která pochází z natáčení Equals. Už třetí novinka s Equals, to jsou mi věci, tenhle týden jsem se nějak rozjela. Jsou to rozhovory, které jste částečně mohli vidět v posledním featurette, které jsem vám sem dávala před pár dny... až týdny, už ani nevím, ale v tom videu nebyly všechny části, jen některé, takže asi tak. Kristen, Nich a Drake mluví o filmu a o tom, jak vznikal a je to zase trošku jiné, jak je to natáčené během té produkce nebo krátce po ní. Kristen tam má ještě kraťoučké vlasy, jak můžete vidět. A tak vůbec. Napsala bych víc, ale už se mi chce docela spát, takže to nechám tak.
* * * * * * *
I am basically using what I've found in the prewritten but never published for this weeks articles. I truly have no way how could I publish some real news, so I am doing the old ones. I've never published these three videos despite tha fact I really wanted, but then I forgot about them. Drake Doremus, Nicholas Hould and of course, Kristen, made some interviews about the filming during the actual filming of the 'Equals' movie and these videos are those interviews. Just part of them because the rest wasn't published yet or I haven't found it. You could partly see some of this footage in the last Equals featurette, but not all of it, so I am publishing it anyway. And it is kind of funny that I am able to write articles for almost every day that I'm gone during one evening, but when I am at home, it just feels impossible to write at least one proper article. Probably because I am really trying to write about the new things and I am forgetting about the old stuff I have in my pocket for moments like this one, when I am gone whole week. It is really interesting, what the actors and Drake are saying about making this movie, so if you have some time and you understand English, just check out.


Gallery update 57.7: 'Café Society' After Party in New York

12. august 2016 at 14:09 | Angie. |  gallery updates
Po New Yorkské premiéře filmu Café Society se 13. července 2016 konala také malá after party. Nevím moc, jak moc malá byla, ale nevzniklo z ní zrovna moc fotek a člověk by ani neřekl, že je to after párty k filmu Woodyho Allena, protože tam Kris není vyfotecná s jediným z herců z toho filmu. Pořád jsem ještě nepřekousla, že na jediné slavnostní premiéře filmu v USA se neobjevil Jesse Eisenberg, ale co nadělám. Kristen je na většině fotek buď sama nebo s šedovlasou starší dámou, ke které se sem tam přidá ještě černovlasá slečna, o které ale netuším, kdo je. Fakt nemám páru, omlouvám se. Ta šedovlasá dáma je ovšem hudebnice Patti Smith, kterou Kristen velmi obdivuje a miluje její tvorbu a má to štěstí, že ji může i nazvat svou kamarádkou... i když u starší dámy už zní to označení kamarádka trochu zvláštně. Každopádně nedávno byla Patti Smith i u nás v Praze, ale mně její hudba nic moc neříká a že bych tam šla jen proto, že se zná s Kristen? To asi ani já ne :D Každopádně jsem se rozhodla ty fotky konečně zveřejnit, pořád jsem k tomu hledala nějakou vhodnou příležitost... a tou se zdá být moje nepřítomnost. Toto je předpřipravený článek, pořád ještě jsem se nevrátila domů. Nicméně Kris tu byla roztomilá, už úplně něco jiného, než na premiéře a rozhodně vypadala líp, než v té zácloně, co měla na premiéře na sobě :D Hrozně mě baví ta její oranžová čapka, z té nemůžu, je super.
* * * * * * * *
After the New York premiere of 'Café Society' on July 13, 2016, there was also small after party. I don't know how small it actually was, but not many pictures were published and Kristen wasn't seen there with another cast mates that much. At most of those pictures she's alone or with Patti Smith, musician, that Kristen really loves and admire and luckily enough can also call friend. I don't know if Patti was in any way involved in this movie or if she was just there as a guest, but it is the older lady with grey hair. I actually don't know who's that black haired woman and I am sorry about that. I never published these photos despite the fact I had the files saved in my computer, so why not do it now. This is a prepared article, so I am still not here.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 57.6: Two new 'Equals' stills

11. august 2016 at 12:39 | Angie. |  gallery updates
Další novinka na téma Equals, už tento týden druhá. V neděli nebo v sobotu, už nevím, což je smutné, vzhledem k tomu, že je neděle teď, se objevily dvě nové stillsky ze zmíněného filmu, na kterých je Kristen jako Nia. Tenhle článek bude hodně rychlý, protože je předpřipravený a tudíž vám nepovím, jak se zrovna mám, kde jsem a co dělám. Nejspíš jsem v Brně, dělám nějakou kravinu a mám se dobře, ale těžko říct. Každopádně ty dvě fotky jsou skvělé, líbí se mi především ta první. Ten film má speciální místo v mém srdci, i když si uvědomuji, že má svoje mouchy, a moc se mi líbil. Už se mi stalo, že se mi nelíbil nějaký film s Kristen, ale z poslední doby takový žádný není. Možná proto, že jsem neviděla On the Road. Tomu se pořád tak nějak vyhýbám, ani nevím proč. No doufám, že se vám fotky líbí alespoň tak, jako mně.
* * * * * * *
Another Equals news, the second one this week. I will be really short with this one, because this is a prepared article and I am not actually here, so I cannot tell you where I am and what am I doing or how do I feel as I usually do. I believe I am near Brno, I am doing something stupid but great and I am feeling well, but who knows. Whatever. I have for you two new stills pictures from the 'Equals' movie with Kristen as Nia. I love especially the first one. You can already dowload this movie on Ulož.to with subtitles and watch online without. I hope you like these pictures as much as I do. I love them and I love the movie, it has a really special place in my heart, with knowing that it is not perfect and it has it's mistakes, but I just cannot not love it. Kristen is in it, so... But I already disliked some movies she was in, but none of those newer ones. Maybe because I haven't seen On the Road yet...

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 57.5: Personal pics + photos with fans

10. august 2016 at 13:59 | Angie. |  gallery updates
Mám otázku, ale chtěla bych, abyste na ni odpověděli naprosto, ale naprosto upřímně. Pokud nechcete odpovídat, tak nemusíte, ale byla bych vám vděčná, kdyby se tak stalo. Všimla jsem si totiž, a není to tedy žádná novinka, že články s video rozhovory zkrátka netáhnou, když zrovna nejde o Jimmyho Fallona nebo tak něco. Chtěla jsem se tedy zeptat, když zveřejním nějaký článek, jako třeba ten předchozí, s rozhovory a tak, koukáte se na ně? Naprosto upřímně, koukáte na videa, která jsou v článcích obecně? I kdybyste odpověděli, že ne, nejspíš je budu zveřejňovat i nadále, ale zkrátka mě to zajímá. A pokud zní vaše odpověď ne, nebo málokdy, co můžu udělat proto, aby se to změnilo? Všichni víme, že já jsem tu ten největší magor, co se Kristen týče, jsem posedlá a tak vůbec, a ani já se nekoukám na všechno, co se kde objeví, protože to by mi z toho hráblo (což už se dost možná stalo), ale na videa, která dávám sem, vždycky koukám, nepřidala bych je, kdyby ne... a pak mě mrzí, když tu visí článek, u kterého není žádný komentář... a přitom je v něm tolik skvělých rozhovorů, nebo třeba jen jeden, akorát dlouhý. Chápu, že ty vyloženě dlouhé zrovna netáhnou, přeci jen třeba člověk nemá čas nebo tak, ale mrzí mě to i z toho důvodu, že dost často jsou to zajímavé věci. Tak se chci zeptat, co můžu udělat proto, aby se to změnilo. Jestli psát víc to, o čem mluví, víc to rozvést nebo to rovnou celé přeložit, pro ty z vás, kteří si třeba v angličtině nejsou tak jistí? Chtěla bych vám ta videa nějak zpřístupnit a přesvědčit vás, abyste se na ně chtěli koukat :D Ale nevím, jak to mám udělat :D No nic. Neřešte mě. Ale odpovězte prosím, upřímně, jak jste na tom s těmi videi. A teď už k jádru pudla. Mám pro vás poměrně dost fotek s fanoušky, které se nastřádaly během posledních týdnů. Všechny pocházejí vesměs z července, až na ty první dvě (a v galerii tuším další tři, nebo čtyři), které pochází z Arizony, kde Kristen natáčela svůj snímek Come Swim a o kterých jsem mluvila v nedělním článku právě o tomto filmu. Jsou to ty fotky, na kterých má Kristen to bílé tričko se žlutým nápisem a roztrhané džíny. No, ostatní jsou potom tak porůznu, ale většina z těch 25 fotek pochází z New Yorku ze dne, kdy měla Kristen ten press junket pro Café Society, alespoň podle toho, co má na těch fotkách na sobě. Miluju ty fotky, každou jednu z nich, jsou skvělé. Je zkrátka vidět, že s fanoušky se Kristen vždycky ráda vyfotí a to i přesto, že jich tam stojí takový zástup. Pokud má tedy zrovna čas. No... kromě fotek s fanoušky mám pro vás pak ještě 5 osobních fotek, z nich 4 pochází už ze začátku července, z momentů před premiérou filmu Equals a pochází od Kristenina kamaráda a vlasového stylisty Adira Abergela. Jsou venku už hrozně dlouho, ale já jsem na ně zapomněla jako na smrt. Poslední, černobílá fotka, potom pochází ze dne, kdy se fotil photoshoot pro Elle UK. Kristen je tam s ženou, která s ní dělala rozhovor pro zářijové číslo tohoto časopisu.
* * * * * * *
Lets be honest with me, please. I have a question. Do you honestly watch interviews and videos that I am posting sometimes or not? I don't mean just those really long, but in general. Do you like articles with videos and interviews? Because sometimes I kind of feel like I am giving a lot of time into something that nobody actually cares about. And I really like those interviews and I will probably be publishing them anyway, but if your answer is no... is there anything I could do to make a difference? Write more about it, like what is Kristen saying so you understand her or? I just really don't know. I know that those interviews can be hard for some people to understand and I also know that I am the most obsessed one here. It is not even healthy how much I love Kristen... and I don't watch all of them neither. But I do watch all that I am publishing and when no one watches them... it kind of makes me sad, because I know how great they were. I am probably crazy. Whatever. Right now I have for you a lot of photos with fans and some older personal photos. The black-and-white personal picture is from the shooting of the Elle UK photoshoot, with the woman who was interviewing Kristen. The other 4 personal pics are from Adir Abergel, Kristen's friend and stylist, from before the premiere of Equals. So these are like one month old, but I totally forgot that I have them in the gallery. I also have for you 25 photos with fans, as I said. Quite a lot, don't you think? Yes, I know, I should have published them earlier, but it was just something that could wait in my eyes. The first two are the newest ones from Arizona, where Kristen was filming her first own short movie. There are some more in the gallery from the same day. The others are just random photos with fans that I found and didn't publish until Sunday. Most of them from the New York promotion of Café Society, based on what was she wearing. I truly love these pics, because it is so obvious how cool is Kristen when it comes to her fans, always takes pictures with them... well maybe not always, but usually doesn't have problem with it. Gosh, why couldn't I meet her in Prague? WHY???? And also, this is a prepared article, I am gone right now, so if you have anything on your mind that you have to tell me, you will probably have to wait until Sunday for my answer. But don't forget about my question, I mean it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Equals' movie: Interviews from press junket in July 2016

9. august 2016 at 13:29 | Angie. |  videos
Nikdo nejspíš moc nekoukal na ta videa z propagace Café Society, která jsem vám sem házela v sobotu, ale i přesto to nevzdávám a mám pro vás obdobný článek i dnes. Měla jsem ho připravený už hrozně dlouho, ale pořád jsem se k němu nemohla dokopat, protože mi dlouho trvalo, než jsem se podívala na ten 17 minutový rozhovor pro Collider, který je tu jako první a který doporučuju, přestože předpokládám, že se spíš asi podíváte na některé ty kratší rozhovory. Nemám bohužel čas ke každému zvlášť psát, co čem mluví, zmíním třeba alespoň některé... Jde tedy o rozhovory s Kristen, Nicholasem Houltem a sem tam se objeví i Drake Doremus. Zveřejňovala jsem už tři videa z propagace Equals, když byla úplně nová, ale tehdy se objevila jen a pouze tři. Na ta se můžete podívat tady. Dnes už jich mám pro vás o dost víc, co se tak nastřádalo za těch pár týdnů. Až na ten Collider má většina kolem 3 minut, některá i míň. Třeba v tom E! News Nich říká, že je Kristen nejlepší "ruční" herečka, jakou zná. Naráží tak na to, co Kristen dokáže se svýma rukama předvést ve filmu. Což zní blbě... ale nemyslí to nijak perverzně. Obzvlášť v Equals je to občas dost znatelné v těch scénách z velké blízkosti, že Kristen zkrátka hraje i rukama. Rotten Tomatoes sice z duše nenávidím, ale rozhovor s nimi by vám mohl přijít zajímavý, moderátorka se ptá, jaké emoce by se chtěli zbavit, kdyby mohli. Nich okamžitě odpovídá, že závisti, přičemž mu dají všichni za pravdu a řeší tam zkrátka tohle. Jinde zase řeší jejich vztahy a jak pomohly pocity třeba z těchto vztahů proniknout do té role a do toho prožitku první lásky, o který vlastně v Equals jde. Není to všechno na jedno brdo, ale v podstatě nevím, co vám říct, viděla jsem všechny, ale splývají mi do jednoho, už nevím, co bylo v kterém, jen že u některých jsem se vážně pobavila. Samozřejmě mluví především o filmu, jak jinak. Pokud si pustíte ten pro Collider, tak už ani žádný jiný v podstatě nemusíte :D ale já osobně doporučuju všechny, protože ti dva jsou zkrátka roztomilí. A když se k nim ještě přidá Drake...
* * * * * * *
No one probably watched those videos from the 'Café Society' promotion, because no one commented on it, but I will give it a try and still publish this article, because I just want to have these videos here and come back to them when I have mood to check them out once again. Nicholas Hoult and Kristen made quite a lot of interviews during the 'Equals' press junket in the beggining of July and in some of them there is also Drake Doremus with them. I already published three of them back then when it was new, but just three videos were published that time. During last couple of weeks, I found another and this is all what I found, minus those three that you can watch here. Nich and Kristen are so cute together, I just love them both. The first one is the longest one and it is for Collider. It has aroun 17 minutes. The others are all around 3 minutes long and usually answering one or two questions, like usually. I love the one for Collider, so I will tell you to watch it. But I understand if you will not do it. But do it anyway. :D I love them all. I truly do, I am addicted to Kristen's voice and some of them are quite funny and most of them are cute, so... Check out.

Collider:

Gallery update 57.4: 'Come Swim' Behind the scenes

7. august 2016 at 23:20 | Angie. |  gallery updates
Proč mě lidé pořád akorát serou, můžete mi to říct? Poslední dobou mám pocit, že se všichni kolem mě snaží mi dělat nějaké naschvály nebo mě štvát. Nevím, čím to je. Ocitla jsem se na dost temném místě v posledních pár dnech a nelíbí se mi to. Proto jsem i dneska nakonec proflákala den, místo abych psala tak, jak jsem chtěla. Nakonec jsem ale přeci jen zavítala na tenhle blog, protože zkrátka a dobře blog mi vždycky pomáhá, když potřebuju zlepšit náladu, obzvlášť díky vám všem, kteří sem chodíte. Zjistila jsem, že jsem na blog.cz už od roku 2007. Konkrétně od března. Je to šílené. 9 let. Už to bude brzy 10 let. Tedy ještě za docela dlouhou dobu, ale zkrátka i tak, 10 let, to je šílené. A pět let z těch 10 jsem na tomhle blogu, což je úžasné. A šílené zároveň. Nepřijde mi to, že bych tu byla už takovou dlouhou dobu, ale opravdu, v prosinci to bude 5 let, co jsem na tomhle blogu, to je prostě... šílené. Jo jo, já vím, to prosince je ještě čas a já už se tu rozněžňuju, nechám toho. Mám pro vás konečně článek, který jsem chtěla napsat už nějakou dobu. Kristen měla režírovat svůj vlastní krátký film během tohoto léta a tak se také stalo. Natáčení krátkého snímku jménem 'Come Swim', který Kristen i sama napsala, proběhlo od 25. července do 3. srpna a kromě Los Angeles produkce probíhala především v Arizoně. Z toho je i docela dost fotek s fanoušky, které vám chci ale předpřipravit na příští týden, kdy tu nebudu. Hlavní roli v tomto snímku si zahrál Kristenin kamarád Josh, který sice není herec, ale podle jejích slov je úžasný. Cinematografem snímku je John Guleserian, který byl na stejné pozici i při natáčení filmu Equals, ve kterém si Kris zahrála, takže je super, že může spolupracovat s někým, koho dobře zná. Mám z toho natáčení bohužel pouze tři fotky, ale i jedno video, které vzniklo se všemi, kteří se na natáčení podíleli, včetně Kristen, která sedí na autě.
* * * * * * *
Why do people force me to feel like shit all the time? I am in a very dark place right now, so I decided to come here, on my blog, to you, my dear friends, because blog always makes me better. You make me feel better. That is basically the main reason why I still blog. Nine years guys. Nine freaking years. I am on blog.cz since March 2007. That is CRAAAAZY. It will be ten years quite soon, I still cannot quite believe it, but it's true. And half of this time I am here with you. Five years. It's going to be five years already, five freaking amazing years. In December. It is so weird. Whatever. I finally have for you article that I wanted to write for a really long time. As you know, or I at least hope that you remember that, Kristen had the opportunity to direct her own short movie that she also wrote. The short movie is supposed to be part of an anthology and it got a name 'Come Swim'. Kristen did shoot this movie last week, from July 25th to August 3. The filming is officially over and I have for you some pictures and also one video. John Guleserian who was a cinematographer for Equals movie was confirmed as cinematographer of Kristen's short. The main role was played by Kristen's friend Josh, who is not an actor, but according to Kristen, he's amazing. So check out.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 57.3: New Elle outtakes & scans + bts pics from Le Rouge

6. august 2016 at 22:29 | Angie. |  gallery updates
Ahojte všichni. Musím vás zítra oběhnout, ale jsem v tom během léta fakt špatná, pořád někde lítám. Ale zítra bych měla být doma, tak to snad zvládnu. Chci taky stihnout něco přednastavit, protože tu příští týden nejspíš moc nebudu. Každopádně jeden článek mám pro vás i dneska. Jsou to zase nějaké ty nové fotky, ze kterých jsem nadšená. Jsou to další fotky z photoshootu pro Elle UK, který se světu poprvé ukázal teprve před pár dny. Ta třetí je ve skutečnosti už starší, ale byla použita na cover, tentokrát už bez nápisů. Osobně se mi nejvíc líbí ta úplně první, ta je dokonalá. Zároveň byly zveřejněny i scany ve vysoké kvalitě. Článek vám přeložím, ale až se vrátím domů z Brna. Kromě fotek a scanů mám pak pro vás ještě fotky z focení jiného photoshootu, a to konkrétně toho krásného pro Chanel pro kolekci Le Rouge, do kterého jsem se zamilovala před pár měsíci [více zde]. Ty fotky jsou moc krásné, hlavně ta první se mi hrozně líbí. A trochu podle toho soudím, že by se mohlo objevit i víc oficiálních, protože jsou tam záběry, které jsme ještě neviděli.
* * * * * * * *
Hello everybody. I have to visit you all tomorrow, I am really bad at it during summer, I'm sorry. But I am still doing something else... like today, I spent my whole day sitting on a bench, chatting with my friend that I haven't seen for a while. Yesterday, I was actually home whole day, but this week is just so weird. I will definitely write some articles tomorrow, I have some that I want to write and I also prepared them, so I hope I will publish them. I have for you now one of them. More pictures from the newest Elle UK magazine were published few days ago. And also HQ scans of the article. I will definitely translate it, but probably later next week, because I will not be here. Actually the third picture was already published as the second cover version, but now it's without text. I love especially the first one, that one is perfect, I love it so much. I also have for you behind the scenes photos of another photoshoot, the one for Chanel's Le Rouge collection. These pictures are also great and I love them. Especially the first one. That one is simply amazing.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Café Society' Movie: Press Junket interviews

5. august 2016 at 16:44 | Angie. |  videos
Okej... jak jste asi zaznamenali, tak jsem tu nebyla tenhle týden ani zdaleka tolik, co jsem slibovala a kolik jsem chtěla. Proč? No to má několik důvodů. Stalo se něco, co mě tenhle týden totálně dorazilo a o čem jsem psala na instagramu, ale tady to rozpatlávat už nebudu. Nebyla už vůbec žádná nálada, byla to taková trochu poslední kapka. Chodila jsem každý den do práce a potom většinou šla někam ven s někým, jednou do kina a tak vůbec, takže jsem chodila domů buď pozdě, nebo unavená, nebo obojí, protože mi pořád ještě není tak úplně dobře. A tak se stalo, že bylo úterý, středa, najednou je pátek a já jsem pořád nenapsala jediný článek od chvíle, co jsem zveřejnila ankety. Za což se omlouvám, ale občas přes to zkrátka nejede vlak a nejde to, i když člověk hodně chce. Je pár věcí, které čekají na zveřejnění a jednou z nich je i tento článek s rozhovory Kristen během propagačního dne Café Society. Kristen ten den udělala hodně rozhovorů a já pro vás teď mám většinu z nich. Možná dokonce všechny, každopádně všechny, co jsem našla. Všechny už jsem je i viděla, takže je můžu konečně zveřejnit. Nikdy bych asi nezveřejnila něco, co jsem vlastně sama neviděla, ale upřímně mi to teď docela splývá, co bylo v kterém rozhovoru :D Já osobně bych vám doporučila kouknout se na všechny, ale pokud nemáte čas, tak alespoň na dva, na tři... a nepište mi prosím komentáře typu "hezká videa", protože to je mi vždycky jasné, že jste neviděli nejspíš ani jedno a akorát mě to vždycky otráví se vůbec snažit a nějaká videa zveřejňovat. Osobně bych vám pak určitě doporučila rozhovor pro E! News, protože je to jiný rozhovor než ostatní, protože se Kris ptají na různé otázka a ona na ně musí odpovědět během 42 vteřin. Potom je hodně zajímavý ten poslední rozhovor, který je z nich všech nejdelší, má asi cca 7 minut a mně se hodně líbí. Kristen tam mluví například o tom, jak se vyrovnávala se slávou a sílou Holywoodu, když se stala slavnou. Moc jí to tu sluší a když si vzpomenu na ty dřívější rozhovory, tak je zkrátka mnohem víc v pohodě a mnohem víc se třeba rozpovídá a už není tak nervozní jako bývávala. Pořád je, ale už to je pro ní podle mě mnohem jednodušší, což je super.
* * * * * * *
Okay. As you noticed, I wasn't here this week as much as I hoped to be and as I kind of promised to be. Something happened that some of you might notice on my instagram account, but I won't be talking about that. And not that it was the only reason why I wasn't here, but it was one of the main aspects. I was also going to work every day this week and then to see some of my friends and I am still sick, so I was usually very tired and without mood. I promised you this article weeks ago but now I finally finished it. I've finally watched all of these interviews, so I can finally publish them. I would never to that if I didn't see them all, but it's kind of... I don't know now what was said in what interview, basically Kristen talks about very similar things in every single one, so I really don't know what to say. I would tell you, if you don't have time for every single one, watch at least three of them and it will be fine. But don't write comments like "nice videos", because then it's obvious you didn't even watch one of them. My favorites are the one for E!News, because that one is slightly different, the man is asking Kristen questions that she should answer in 42 seconds. And the last one is great, because it is the longest one, it has something around 7 minutes and many things are answered about Café Society. The rest of them are mostly short, around 3 minutes or shorter. So check out, choose some and let me know. She's so cute, she looks very beautiful there and much more confident. I love the last one expecially because she talks about fame and about how she was dealing with it when she became famous.

AP:

E! News: