October 2016

Kristen's schedule for November

30. october 2016 at 23:31 | Angie. |  articles

Vím, že jsem si tu otvírala pusu a říkala něco ve smyslu, že mám hordu věcí, které můžu přidávat... a potom jsem za celý víkend nepřidala vůbec nic. Tak nějak jsem byla celý víkend bez nálady a to je i ten důvod, proč jsem ho celý v podstatě proflákala. Trochu jsem pracovala na jednom blogovém projektu, který se možná rozjede a možná taky ne, ale jinak jsem dělala dost velké kulové, kromě pátku, kdy jsem aspoň vyšla z domu, narozdíl od soboty a neděle :D Má to asi i co dělat s tím, že mi nebylo přes víkend moc dobře, ale hlavně je to tedy mojí nesnesitelně unavující lenorou a prokrastinací. Ale což. Během toho víkendu jsem ale stihla shlédnout tři filmy a stáhnout si čtvrtý. Tím čtvrtým je Certain Women s Kristen, dá se už stáhnout na uložto, ale nemám to jak s ostatními jejími filmy, upřímně kouknout se na tenhle mě tolik netankuje a tak trochu to odkládám. Místo toho jsem shlédla hned tří filmy s Elizabeth Olsen. Od nejhoršího po nejlepší, řekla bych. Hrozně jsem se do téhle herečky v poslední době zamilovala. Nedávno jsem mluvila o Emily Blunt, teď budu mluvit o Elizabeth Olsen, zvyknete si. Přijde mi, že zatímco její sestry se chytily spíš té módy a možná i dobře udělaly (Mary-Kate a Ashley), tak Lizzie byla podle mě předurčena k tomu, aby byla herečkou. Nejznámější její role je teď aktuálně v Marvel universe, hraje Scarlet Witch a já tu postavu mám hrozně ráda, i když jí pak v komiksech totálně hrábne a už ani nevím, co všechno, ale Lizzie jí zkrátka hraje skvěle. No a o tom posledním filmu, který jsem dnes viděla, vám určitě napíšu i článek. Co mám osobní blog, tak většinou tyhle věci směřuju tam, ale nechci vás o to ochudit, po delší době bych mohla napsat nějaký názor na film, který není s Kristen. Jestli tedy chcete, jestli ne, tak to určitě bude na mém osobáku, ale jeho adresu dávám jen na požádání a ne veřejně. Takže kdo vydržel mé kecy až sem a chtěl by znát adresu mého osobního blogu, může mi napsat na mail. No nic. Hrozně dneska kecám, mám nějakou povídavou, ale už toho nechám. Protože Kristen čeká propagační kolečko filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk už velmi brzy, konkrétně už v první polovině listopadu, který začíná již v úterý, tak se nakupilo pár informací, ze kterých mám ohromnou radost a tak jsem se vám o tom rozhodla napsat.

Co zatím víme s jistotou, jsou tři potvrzené talk show, kterých se Kristen zúčastní. První z nich je TODAY show, ve které Kris bude 8. listopadu spolu se svými kolegy z filmu, Joem Alwynem, Stevem Martinem, režisérem Angem Lee a Garrettem Hedlundem, se kterým se Kris ve filmu sešla už podruhé a v nedávném rozhovoru prozradila, že jsou dobří přátelé. Trochu mě mrzelo, že se Kristen neukázala u Fallona, když byla tak dlouho v New Yorku, dokonce i kolovaly takové zprávy, že by měla, ale pak na to nedošlo. Rozhodla se ale, že mi to vynahradí, protože dámy a pánové, Kristen se znovu ukáže v show 'CONAN' Conana O'Briena 9. listopadu 2016. Ale to pořád není ta nejlepší zpráva. Já zbožňuju Conana a už se na to hrozně těším. Nejlepší zpráva ale přišla snad jen den poté, co oznámili TODAY a CONANA. Dámy a pánové, Kristen se po letech 11. listopadu 2016 konečně objeví v show Ellen Degeneres!!!! Já z toho mám tak ohromnou radost, jsem absolutně nadšená. Conan a Ellen rozhodně patří do mé top desítky oblíbených talk show. Vede pořád Graham Norton, ale nepředpokládám, že by se tam Kris někdy v brzké době znovu objevila. I když v to stále doufám. To jsem ale ostatně nepředpokládala ani u Ellen. Zrovna jsem koukala na nějaká stará videa na kanálu Ellen a říkala jsem si, jak je možné, že tam Kris byla jen jednou a to ještě před tolika lety a k tomu ani ne sama, ale s velkou částí castu Twilight? Absolutně nechápu. Tehdy to bylo tuším nějak před 1. dílem Breaking Dawn, to už je spousta let. Což je teda dost hrozný, když si uvědomím, kolik let to je a já jsem pořád tady a píšu vám novinky o Kristen :D No nic. Každopádně se na to nehorázně těším a udělalo mi to strašnou radost, tak doufám, že i vám.
* * * * * * * *
I know that I was talking about how I have so many things to write about, but I actually kind of lost the mood I had on Friday, so I didn't write anything whole weekend. I was actually working on something new I became part of, but I am not sure if it will become something or not. And I basically did nothing the whole weekend, which I am pretty angry about, but what can I do? I cannot change what happened, I have to live with it :D It sometimes happens, that you have a tons of time, but you actually don't do anything. I watched three movies during the weekend, all with Elizabeth Olsen. Do you know Lizzie Olsen? I love her, I fell in love with her after I've seen Avengers: Age of Ultron, she portrays Scarlet Witch so good, and I also think that she is incredibly beautiful. She looks a lot like her sisters Mary-Kate and Ashley, but she is actually much more talented and much more beautiful. I don't want to be mean or anything, I just feel like her sisters found their way in fashion after some years of acting, but Elizabeth just has it, she is a pure talent. I will write more about one of those movies I've seen, because it was really strong experience and I actually haven't written about my movie experiences for a while, I do it less, since I have my personal blog, but I will write about this one. Well... I have for you now just a short article, that is why I am talking too much about myself. But Kristen will appear on some talk shows during the Billy Lynn's Long Halftime Walk promotion in November, that I am really really excited about and it is very possible, that she will stop by some more, so I decided to write you short article about that. So...

What we know so far is, that Kristen will appear on three talkshows. I thought she will appear on Jimmy Fallon's since she was in New York for such a long time, she never misses Fallon, but she actually didn't which I was really sorry about. But she decided to make it up to us, because she will be on ELLEN!!!!! I am so fucking excited. I was just watching some old Ellen Degeneres videos and I was thinking about how is that even possible, that Kristen was there so many years ago with the Twilight cast and never again. But she is going to be! Very very soon, I cannot wait. She is going to appear on Ellen Degeneres show on November 11, 2016. And before that, she will also visit TODAY show on November 8, 2016 alongside with Joe Alwyn, Steve Martin, Ang Lee and Kristen's good friend Garrett Hedlund who also stars in the movie. But that is still not all. Kristen will also be on CONAN the day after, on November 9! This will be such an amazing week and I cannot wait. You know like... Ellen and Conan are both in my TOP 5 favorite talk shows. The number one is of course Graham Norton, but I kind of lost hope that Kristen will appear there again any time soon, but she will be on Ellen and Conan, that makes me so happy.

'Billy Lynn's Long Halftime Walk' Trailer #2

28. october 2016 at 12:25 | Angie. |  videos
Ahojte všichni. Docela teď trpím na blogu o Soph, protože nemá absolutně žádné novinky, kromě tak jedné fotky s fanouškem za týden maximálně. Natáčí teď další sérii Hry o trůny, takže jakoby se po ní slehla zem, klasika. Ách jo. Ale naštěstí toho má teda Kristen až nad hlavu, takže mám dost práce i jen s tím, abych všechno přidala, tak se nenudím ani náhodou :D Jen mě to mrzí. No, dneska mám pro vás nový trailer k filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk, který jde do Amerických kin už v listopadu, vlastně za pár dní. Původně měl být v listopadu i u nás, ale nakonec bude až v únoru, což mě hrozně štve. Myslím ale, že se na něj vyplatí počkat, protože jsem hodně zvědavá na tu 3D verzi. Je to prý průlomový způsob zachycení, i když jsou z toho ti, co to viděli, takoví rozpačití. Reakce se liší, ale tak to vždycky no. Já se opravdu hodně těším, protože když už nic jiného, tak ten příběh sám o sobě vypadá zajímavě a dost dojemně. KRisten má v tomhle traileru jednu novou scénu hned zezačátku. Během filmového festivalu v New Yorku jsme se o postavách a příběhu dozvěděli něo trochu víc. Billy šel k armádě proto, aby se vyhnul vězení, protože byl obviněn z ublížení na zdraví. Zmlátil totiž bývalého přítele své sestry Katherine, kterou hraje Kristen, po té, co ji opustil poté, co měla nehodu. Teď, když je Billy zpátky, je to právě Kath, která se ho snaží nejvíc přesvědčit, aby se už nevracel, protože si vždycky byli velmi blízcí, chybí jí a má strach, že by o něj mohla přijít. Myslím, že by tenhle film mohl mít šanci na nominaci na Oscara, protože je to v určitých ohledech průlomové, je to zajímavý příběh, je to takový americký příběh, řekněme si to na rovinu, to mají Američani rádi :D ale nebudeme předbíhat. Určitě koukněte na ten nový trailer, mně se moc líbí :)
* * * * * * *
Hello everyone. I am having the worst time at the Sophie Turner blog, because she's filming season 7 of Game of Thrones and there are absolutely NO news except like one personal photo in a week. I am dying. That's terrible! But I luckily have a looot to write about at this blog, so I can blog anyway. I have for you now second official trailer to Billy Lynn's Long Halftime Walk movie. Kristen is in it too and in the very begining, she has a new scene there. We actually learned a little bit of a backgroung of her character during the New York Film Festival. Billy actually went to the army to avoid prison, because he beated up Kath's ex, because he left her after she had an accident and was hurt. Now, when he's back, Kath is trying to convince him not to go back there. I am very excited about this movie, I kind of think it could be considered for Academy Award. The reactions are pretty mixed, but it is a breakthrough technology and a beautiful story, so... but who knows, I didn't see it yet and we won't for a really long time, it will be in Czech cinemas in February. But in the US, it will be in theaters in November, so really soon. I am pretty sure that it will leak, but I am also kind of sure that this movie should be seen in the 3D, so I will go to the cinema, when it's here, definitely. Check out the trailer.


Gallery update 59.5: Vogue Fashion Fund Show & Tea

27. october 2016 at 23:28 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Jak se máte? Dneska jsem měla fakt divný den. Už od rána jsem se cítila jako kus hadru, byla jsem naprosto neschopná vstát, byla jsem tak hrozně unavená, naprosto mi chybělo odhodlání se zvednout z postele, ale hlavně to teda bylo tím, že jsem byla příšerně unavená, bolela mě už od rána hlava a měla jsem strašně psychadelické sny. To už snad ani nejsou sny, to už jsou halucinace. Tak třeba se mi už podruhé tenhle týden zdálo o 7. sérii Game of Thrones, jak se furt bojím, co se tam stane a je to hrozně daleko :D Pak se mi zdálo ještě asi 5 dalších snů, protože jsem se v noci pořád budila. A já mám to štěstí, že si svoje sny pamatuju. Já mám většinou svoje sny ráda, ale občas je to vážně únavné. Hlavně se mi furt zdají takové akčňáky a všechno to působí tak opravdově, až mám občas pocit, že jsem se probudila unavenější, než když jsem šla spát. No nic. Fakt divnej den. No ale teď ke Kristen. Kris se nám teď rozjela, co se akcí týče. Na několika fotkách ji zachytili na včerejší akci pořádané Vogue. Byla to nějaká módní přehlídka, kde se ukázali lidé, kteří soutěží o cenu CFDA... a vzhledem k tomu, že to má v názvu fund, tak předpokládám, že jestli jsem to správně pochopila, tak to je i na podporu nějakého fondu a Kristen se tam ukázala po boku své nové přítelkyně Annie, která je známá pod uměleckým jménem St. Vincent. Já jí ale asi budu říkat Annie, protože se mi to prostě líbí, sama se tak jmenuju a pořád psát dokola St.Vincent je zdlouhavější. Jen abyste věděli. No. Trochu mě pobavilo, že Kristen na sobě neměla Chanel, ale Annie ano :D Kristen obecně už docela dlouho neměla Chanel, zvláštní. Ne, že bych si stěžovala :D Spolupracuje s nimi ale pořád, vzhledem k tomu, že během tuším předminulého týdne v Paříži fotila s leklou rybou Karlem Lagerfeldem nový photoshoot. Ale to jsem odbočila. Kristen si teď oblíbila kalhotové outfity, které já mám u ní moc ráda. Tentokrát prý značky Philip Lim. Nevím, neznám, budu věřit internetům :D Kromě Kristen se na akci objevila třeba i Nikki Reed, která byla i na té akci ELLE Women, tam je ale společně nezachytili, tady na jedné fotce ano. Kristen a Nikki si byly zezačátku natáčení Twilight hodně blízké, později se ale odcizily a jejich cesty se rozešly, myslím, že spolu v kontaktu asi moc nebudou, ale tak když na sebe takhle narazí, tak je trapné se ignorovat, že ano :D Tady bylo přeci jen o hodně míň lidí, než na té ELLE akci, takže se i hůř vyhýbá :D No každopádně to asi přestanu rozebírat. Vedle Kristen seděla v první řadě jedna z mých nejoblíbenějších hereček, Emma Stone, z čehož mám ohromnou radost a vedle Emmy ještě také zpěvačka Katy Perry. S tou teda taky mají nějakou nehezkou historii ohledně vztahů, ale tak to bych přeskočila, už je to hodně dlouho :D No všem to tam hrozně slušelo, Kristen samozřejmě vypadala skvěle, jí tenhle styl hodně sedí. Nevím tedy, co to je s těma vlasama, jestli teď někdy v poslední době koukala na Pomádu :D mně se to moc nelíbí, ale tak její věc, samozřejmě. Fotek je jen 12, vzhledem k tomu, že to byla tak napůl soukromá akce, ale i tak stojí za to.
* * * * * * * *
Hello everyone. How are you? I had pretty weird day. I felt like piece of sh*t whole day, I was really tired and I had terrible, terrible headache and my back hurts too, I had absolutely incredibly insane dreams and I just didn't sleep well. Weird day. I am so glad that tomorrow is no school, I really am. Well I have for you today a few pictures from yesterday's charity event in Los Angeles, it was a Vogue Fashion Fund Show and Kristen went there alongside her girlfriend Annie, known as St.Vincent. She was also sitting next to one of my favorite actresses Emma Stone, who was next to Katy Perry. Kristen was also photographed with her Twilight co-star Nikki Reed, with whom they were very close during the Twilight times, but their ways kind of split up. The reason was actually never officially said, so there are just some rumors about it. But they don't seem to hate each other in this picture, if they did, they wouldn't probably even talk to each other, but when I remember those old times, it kind of make me sad. Nikki was also at the ELLE Women event, but they probably didn't have an intention to meet up or at least no pics from that were taken. Whatever. Funny thing, kind of... St.Vincent was wearing Chanel and Kristen did not! Which is unexpected :D She didn't wear Chanel for quite a long time, not that I am sad about it :D Kristen was wearing 3.1 Phillip Lim outfit. I don't know what is it with the greased hair, but whatever. I am sorry there is not more of these pictures, but at least these 12.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 59.4: ELLE Women in Hollywood Awards

25. october 2016 at 23:04 | Angie. |  gallery updates
Jsem na Kristen tak hrozně pyšná, musím se přiznat. Kristen včera dostala ocenění ELLE Women in Hollywood a to je vážě skvělé. Spolu s ní ho dostalo ještě několik významných žen, které jsou silnými osobnostmi v Hollywoodu, jako třeba Helen Mirren (Helen Mirren dokonce řekla na červeném koberci, že je nadšená, že potká Kristen, to byl taky moc hezký moment.), Lupita Nyong'o, Anna Kendrick nebo Amy Adams, ale i další, jejichž jména si takhle z hlavy nepamatuju a jsem v tuhle hodinu trochu líná je hledat. Kristen rozhodně je inspirativní osobou a pro mnohé lidi je skutečným vzorem ženské síly a tak nemůžu být šťastnější, že byla oceněna právě ona, protože i pro mě je v mnohých ohledech Kristen vzorem. Jo, ještě vlastně Felicity Jones. No zpět k věci. Přijde mi opravdu skvělé, že ocenění Kristen předala právě Dakota Fanning, Kristenina kolegyně z několika filmů, ale především jedna z jejích nejlepších přátel. Ten proslov, který Dakota měla, je absolutně nádherný a hrozně milý a můžete se na něj podívat na celý ve videu nad fotkami i spolu s proslovem Kristen, když přebírá cenu. Není to zrovna dvakrát obrazově kvalitní, ale když si to hodíte na celou obrazovku, tak se to dá. Kromě toho tedy doporučuji kouknout se na tenhle kousek. Kristenina reakce je k nezaplacení. Tohle je moje oblíbená část :D Každopádně ještě k tomu proslovu... Pobavil mě Dakoty závěr: "I can't present an award to Kristen Stewart and not say fuck so...I love you so fucking much." (Nemůžu prezentovat ocenění Kristen Stewart aniž bych řekla slovo kurva, takže... Miluju tě tak kurevsky moc). Kristen to tedy kromě všeho ostatního taky moc slušelo. Měla docela netradiční šaty značky Roberto Cavalli a ulíznutý účes, který se mi moc nelíbí, ale sluší jí to i tak. Celá zářila, pořád se smála, no já se nedivím :) Jsou to opravdu krásné fotky, tak určitě koukněte :) Rada pro ty, kdo chtějí zůstat a být úspěšní v Hollywoodu od Helen Mirren osobně? "Buď dochvilný a nebuď kretén." (Be punctual and don't be an asshole).
* * * * * * *
I am so incredibly proud of Kristen right now. She was honoured yesterday with the ELLE Women in Hollywood award and that is pretty awesome. She definitely is an influencional strong women in Hollywood and she definitely deserves this award. Some other famous women were honoured, for example Helen Mirren, Anna Kendrick, Lupita Nyong'o, Amy Adams, Felicity Jones and some more, but most importantly, our lovely Kristen Stewart. I love her so much. And it was sooo accurate that it was Dakota Fanning who was presenting Kristen and it was so cute and sweet and amazing. They are really really really good friends, so who else could it be. Kristen was wearing Roberto Cavalli dress, that is pretty strange, but I love it. It was also kind of a Twilight reunion there with Dakota, Anna and also Nikki Reed present at this event. I think that Kristen looked incredible, I don't really like the hair this time, but she looks beautiful anyway. She is smiling a lot all around and I just love every single one of these pics. I also have for you full Dakota's speech about Kristen and also Kristen's acceptance speech. The video is in a low quality, but if you play it in full screen, it's not that bad. I also recommend to watch this video, because it is from a different perspective and this part is supercute. Kristen reaction is priceless. Check out these pics, they are just amazing.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 59.3: New NYFF portraits + Personal Shopper stills

24. october 2016 at 21:55 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Týden po týdnu žiju tak, že plánuju, který den co zatáhnu. Vtipný. No nic. Dneska jsem kupodivu nic nezatáhla, na druhou stranu by to bylo dost smutné, mám dneska jen a pouze dvě přednášky, takže jsem to vydržela. Jen je to debilní, protože mám až od čtyř. Takže dopoledne se tak plácám a nic se mi nechce, ve tři musím vyrazit do školy a vrátím se v osm. Ještě jsem si na ten režim nenavykla. Dneska jsem se dopoledne akorát stihla kouknout na jeden díl seriálu a potom na film, který jsem si stáhla před pár dny. Byla to tak trochu blbost, ale v poslední době jsem si hrozně moc oblíbila Emily Blunt, díky blogu Merylky a Katie* fan-of-celebrities, kde o ní Katie* přidává. Je vážně skvělá, hrozně vtipná a v Dívce ve vlaku byla absolutně úchvatná. No v tom dnešním filmu byla taky vtipná, ale ten film sám o sobě byl takový přiblblý. Jmenovalo se to Zásnuby na dobu neurčitou. No stáhla jsem si s ní i další filmy, chystám se na Sestra tvojí sestry, ale nějak nevím, co od toho čekat. Má to teda lepší hodnocení, než ten dnešní. No uvidíme. Mám pro vás teď pár věcí, které jsem neměla přes ty akce kam strčit, ale uložila jsem je i tak, tak na ně konečně došlo, protože se mi nechtějí překládat rozhovory :D Ale dojde asi i na to no. Každopádně mám pro vás tři nové portréty pro The Hollywood Reporter z filmového festivalu v New Yorku. Rozhovor vznikl taky, ale zatím na něj nedošlo. V galerii je i čtvrtý portrét, který jsem vám sem házela před nějakou dobou. No a pak mám pro vás ještě dvě skvělé stillsky k filmu Personal Shopper. Jsou vážně skvělé. Hrozně se těším až ten film uvidím, už aby byl někde k sehnání.
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? I am living week after week planning which lessons will I skip. Funny. Well whatever. I didn't skip school today, but I did absolutely nothing during today's morning and an early afternoon. I watched a four year old movie with Emily Blunt. I started to love this amazing actress thanks to Katie's and Merylka's blog fan-of-celebrities. I know Katie* loves her and I actually found myself being in love with her too, she's amazing. But that movie wasn't very deep or anything, but she was great in it. I just dowloaded Your Sister's Sister. Anybody here saw it? It has better score at CSFD than the movie I've seen today, The Five-Year Engagement, but I don't know what to expect. Whatever. I have for you now some more new photos from last couple of weeks. I have for you three new portraits for The Hollywood Reporter from the New York Film Festival and I also have for you two new stills photos from Personal Shopper movie. I am really curious and I want to see this movie so badly, I hope that it will be avaible soon. I love both stills. And she's always perfect in portraits photos, so...

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Happy Sad Confused' Podcast with Josh Horowitz

22. october 2016 at 21:32 | Angie. |  videos
Ahoj ahoj dnes podruhé. Koukám se na Star Dance, ale když netančí, tak jsem schopná dělat víc věcí najednou :D Nekoukám se kupodivu na Harryho Pottera, protože jsem ho viděla poměrně nedávno a k tomu nemám absolutně nervy na ty reklamy, které dávají do filmů na Nově každých 10 minut. To je vážně strašné, já už se nejsem skoro schopná koukat na televizi kvůli tomu, je to hrozné. Hlavně, že nedávají reklamy mezi pořady, ale za to se na filmy nedá koukat vůbec. Každopádně mě se tanec vždycky líbil, sice jsem nenáviděla taneční, protože to pro mě bylo přesně to traumatické, kdy se vždycky ti tupí puberťáci rozběhli pro ty vychrtlé blondýny a já zůstala čumět v rohu :D A když už nějací kluci zbyli, tak to bylo jak Ron na plese při turnaji tří kouzelníků, kdy na jednu z Patilových: "Tak pojď". :D Ale na pohled se mi to líbí a i mě to baví, jen já vypadám jako opilý šimpanz :D No nic. Koukáte taky někdo? No teď už ke Kris. Mám pro vás jeden rozhovor, který bude atraktivní asi především pro lidi, kteří zaprvé umí dobře anglicky a zadruhé jsou Kristen posedlí podobně, jako já :D A takových pár je, proto to sem dávám, ale není to věc pro každého. Protože je to hodně dlouhý rozhovor, který je pouze audio a není k němu video. Tudíž pro některé ztrácí tu jednu atraktivní věc, vidět Kristen... :D Ale ten rozhovor je vážně skvělý. Je to rozhovor s Joshem Horowitzem pro jeho pořad "Happy Sad Confused". Josh v krátkém 3 minutovém intru říká, že s Kristen dělal rozhovor asi nejvíckrát v životě. A myslím, že i Kris je ráda, když ji osloví právě Josh, že se s ním cítí poměrně v pohodě. Ten rozhovor je vážně skvělý a vtipný, poslouchala jsem ho ve čtvrtek, když jsem umírala na celkové vyčerpání organismu :D A moc jsem se pobavila, jen ten rozhovor má asi 25 minut a k tomu to tří minutové intro no... Takže je to fakt pro fajnšmekry no :D Ale říkala jsem si, že bych vám ten rozhovor přeložila celý, kdybyste měli zájem. Tak mi dejte vědět. Teď jen stručně, Kristen se rozmluví o tom, jak režírovala svůj krátký film a také se zmíní, že plánuje další dva menší projekty, ale že celovečerní film ještě nějakou chvíli režírovat nebude, že to chce brát postupně. Každopádně je hrozně nadšená, když o tom mluví, což mě hrozně těší. Také mluví o tom, že by hrozně ráda spolupracovala s režisérem Jorgosem Lanthimem, že je to jeden z jejích aktuálně nejoblíbenějších režisérů a že se s ním i setkala (že by?). Mluví také o Café Society, o práci s Woodym, o Certain Women a práci s Kelly Reichardt. Mluví i o svém osobním životě a o tom, že když začala chodit se ženou, řekla si, že nechce, aby si lidé mysleli, že se za to stydí, protože nestydí, a tak už se přestala tolik bránit tomu o sobě něco prozradit. Kristen se také zmíní o Marvelu v souvislosti s tímhle tématem, že by například chtěla dělat film s Marvelem, ale Amerika by nebyla v pohodě s tím, že chodí s holkou nebo chodila s holkou a že nechce, aby to tak bylo, tudíž se tím nijak nechce tajit. A že jsme teď v době, kdy se věci hodně mění a že třeba za pět let si lidi řeknou, co sakra řešili, vždyť je to normální? Tak Kris říká, že by nikdy na sebe nenalepila nálepku nebo mluvila o něčem hodně osobním, ale že se zkrátka neskrývá a mluví o médiích a o špatném vztahu k němu. Dozvídáme se, že Kris byla jedním ze jmen na seznamu možností role Lois Lane, což jsem třeba nevěděla (to je teda DC a ne Marvel). Ale že to prostě tak nemyslela, že by se chtěla přimlouvat, aby jí obsadili :D Ale přišlo mi to takové vtipné. Každopádně je to takový hrozně na pohodu rozhovor a hrozně skvělý, tak kdybyste měli zájem, tak si to určitě pusťte :)
* * * * * * *
Hello once again. I am watching Star Dance, because I saw Harry Potter few weeks ago, so I don't really need to watch it today and even more when it's on Nova, so with billion adverts in it. Is here someone who's watching too? I have always been fascinated by classical dance, but I hated my dance classes, so I stopped going there and never learned to dance. But I love watching them, it is just beautiful. I love dancing, I just look like a drunken monkey when I do it :D Well. Now to Kristen. I have for you absolutely great interview with Kristen, but it has one mistake. It is just audio. So you cannot see Kristen, but you can only hear her. I listened to it on Thursday in my bed, when I came home from school and was so tired, I couldn't even get up. So it was great way how to relax. There is a short introduction in the begining and then there is the interview itself with Kristen by Josh Horowitz. Josh said in the intro, that he probably made the most interviews with Kristen actually and I am really happy she was willing to do another interview with him. I think that Josh is one of those people Kristen actually likes to make interviews with, because he is just so cool and she feels kind of comfortable with him and I think it is a good way how to do an autentic interview with Kris, because there are no cameras, it is just on tape and they can just talk, even tho it's still an interview. They talk about a lot. About her short, about Certain Women, Personal Shopper, I guess about Billy Lynn too, about the festival, about why is she now more open about her relationships and personal life, about possible future projects and many more and I love it, but I understand that it's not for everyone. It has about 25 minutes and 3 minutes intro.


Gallery update 59.2: NYFF 2016 - 'American Pastoral' Premiere (October 19, 2016)

22. october 2016 at 13:41 | Angie. |  gallery updates
Noooo... ták co bych vám tak řekla. Včera jsem byla na koncertě Tomáše Kluse po roce, co nevystupoval a musím říct, že to byl opravdu nářez. Teda v Klusovském stylu. Já ho zkrátka miluju. Ale to je trochu jiný příběh. No maximálně jsem si to užila. Za chvíli odjíždíme na rodinnou oslavu, kde mi asi hrábne, protože nemám rodinné oslavy ráda :D ale holt s tím nemůžu nic dělat :D Ale teď k věci. Dakota Fanning se také objevila na filmovém festivalu v New Yorku, aby zde podpořila svůj nejnovější film jménem American Pastoral, který režíroval Ewan McGregor, který i hraje hlavní postavu a na který se vážně těším. Kristen se vrátila do New Yorku při příležitosti premiéry tohoto filmu, aby podpořila svou dlouholetou kamarádku a kolegyni z několika filmů, právě Dakotu. Moc jí to tam šlušelo a je to od ní vážně skvělé, že ji tam jela podpořit :) Na sobě měla blazer značky Sandro, triko Alo Yoga a boty od Rodarte, k tomu měla klasické černé džíny s roztrhanými koleny a musím říct, že jí to podle mě neskutečně slušelo, je to takový outfit, který Kristen prostě sedne. Kromě oficiálních fotek mám pro vás i dvě fotky z after party, kde je Kris s Dakotou a jednu fotku s fanouškem z New Yorku. Taková zajímavost, že vlasy Kris tentokrát nedělal Adir, ale její kamarád CJ.
* * * * * * *
Soooo.... I went to the Tomáš Klus concert yesterday and it was absolutely incredible and totally insane! I love him, e is so crazy XD Dakota Fanning was at the New York Film Festival too with one of her movies. Why am I telling you this? Because Dakota is one of Kristen's best friends and Kristen made it to the premiere of her movie at the New York Film Festival on October 19, 2016. The film is called American Pastoral and it will also be in our cinemas in November. I really really really want to see it, I cannot wait, because Ewan McGregor plays the main character and Dakota is in it. But back to Kristen. She came back to New York from Los Angeles to attend this premiere and she looked absolutely amazing. I am really glad she went to support her friend there :) She was wearing Sandro Verica blazer, Alo Yoga top and Rodarte shoes, that I absolutely love. It was really comfy outfit, but very very nice and I love it. I also have for you two photos from the after party with Dakota and one photo with fan from New York. Enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 59.1: Billy Lynn's Long Halftime Walk photocall + press conference + personal pics

20. october 2016 at 21:57 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Tak dneska jsem odešla ze školy už po dvou hodinách, protože jsem nechtěla čekat 6 hodin na další přednáškou a šla jsem domů, byla jsm totiž hrozně unavená. Dorazila jsem domů kolem půl druhý a říkala jsem si, jak mám hodně času a jak toho hodně stihnu. No... a potom jsem usnula a spala jsem asi čtyři hodiny :D Takže skutek utek :D Ale co se dá dělat no. Každopádně mám pro vás teď fotky, které jsou pár dní staré, nějak jsem se k nim nedostala. Kristen tak pendluje mezi New Yorkem, LA a byla i v Paříži. Třeba byla vyfocena na letišti v LA, ale včera už zase byla v New Yorku, takže já jsem z toho upřímně dost na větvi :D Kristen si včera zašla na premiéru jednoho z festivalových filmů, ale o tom vám napíšu zase až v příštím článku. Teď k věci. 15. října proběhl photocall a tisková konference k filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk. Konferenci moderoval Josh Horowitz, ale bohužel z toho je pouze audio záznam a ne video. Poslechnout si ho můžete tady. Kristen se tam samozřejmě objevila a měla na sobě hodně pohodlný outfit, který se mi líbí v podstatě jen od pasu nahoru :D Měla moc hezký účes a to sáčko je taky super, ale ty kalhoty se mi moc nelíbí. Blazer a kalhoty jsou od značky Ragand Bone a boty jsou Shutz, ale ty se mi teda taky nelíbí :D no jo, jsem náročná. Kris sluší všechno, ale můj šálek kávy to zkrátka nebyl. Každopádně jsou ale fotky moc pěkné, hlavně tedy ty z té tiskovky, většina z toho jsou momentky a detailní fotografie torza nebo i jen obličeje. Kristen je tam krásná. Na společných fotkách z photocallu můžete vidět i Kristeniné kolegy z filmu, je tam Vin Diesel, Garrett Hedlund, Joe Alwyn, Chris Tucker, Steve Martin, Ang Lee, Makenzie Leigh a ten poslední chlápek, který je na pár fotkách, netuším, kdo je, ale nevadí. Kromě oficiálních fotek mám pro vás ještě dvě osobní, jednu zveřejnil na svém facebooku Vin Diesel a ta druhá je s Garrettem a Chrisem Tuckerem. Obě jsou skvělé :)
* * * * * * * *
So I went home today after just two lessons, because I was really really tired. I came home around 1:30 p.m. and I was like, that is great, I can do sooo much work today. But it didn't really work out, because I fell asleep and slept for four hours. It was like I passed out, I couldn't wake up, I was deadly tired. So of course I did almost entirely nothing. But I have for you today at least some photos, that are actually few days old, but I didn't have time to publish them yet. I have for you photos from the Billy Lynn's Long Halftime Walk photocall and press conference that took place on October 15, 2016 at the New York Film Festival. Kristen is traveling to LA and back to NYC very often. She went to a movie premiere yesterday and I saved photos also from that event, but I will published those later on. Maybe even today. But now the press conference and the photocall. I love all these photos, especially those from the press conference. But also those from the photocall with Kristen's colleges from the film. You can see Vin Diesel, Garrett Hedlund, Joe Alwyn, Chris Tucker, Steve Martin, Ang Lee, Makenzie Leigh and I don't know who is the last guy who is only in some pics. Kristen had very comfortable outfit. She was wearing Ragand Bone blazer and pants, Shutz shoes and she looked very cute, but I really just don't like those pants. You can see in some photos Kristen's newest tattoo, that is a reminder to her short movie Come Swim. I also have for you two personal pics, one was published by Vin Diesel on his official facebook account and in the other one is Kristen with Garrett and Chris Tucker.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery update 59.0: 'AOL Build' photos + full interview

17. october 2016 at 23:51 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj aoj. Dneska jsem měla docela dobrý den. Zatáhla jsem školu teda, což ve mně vyvolává něco málo výčitek, ale jinak jsem si ho užila. Nemělo moc cenu do té školy chodit na jednu hodinu, ze které bych stejně musela odejít dřív. Každopádně jsem ráno odeslala finální návrh bakalářské práce, přičemž jsem následně šla na přivítání jeho svatosti Dalajlámy na Hradčanském náměstí v Praze, potom jsme šly s nejlepší kamarádkou na oběd, protože kromě toho, že jsme tam docela vymrzly, tak jsme dostaly hlad :D a poté, co jsem završila svůj oběd dýňovým latte, což je jedno z mých největších guilty pleasure a jediná věc, kterou si kdy kupuju ve Starbucks :D, jsem zamířila na turnaj v laser game. V životě jsem to nehrála a hned jsem se napsala do turnaje XD No co na to říct. Každopádně to byla sranda a těším se na další kolo. Moji spoluhráči ale asi moc ne :D Protože jim to kazím, ale tak co, chtěli mě tam, věděli, do čeho jdou, já jim říkala, že jsem to nikdy nehrála, takže ať jdou někam, jestli mají nějaké poznámky :D Zkrátka skvělý den, zítra to bude horší, vzhledem k tomu, že mířím do školy a budu tam od rána až do večera. Doslova. Což mě asi zabije. Než to půjdu konečně po náročném dni zalomit, mám pro vás alespoń jeden článek. Jsou to fotky a video už ze 14. října, dala jsem ale přednost fotkám z premiéry Billy Lynn's Long Halftime Walk před tímto článkem. Mám pro vás fotky z diskuze AOL Build, kde byla Kris přítomna s několika kolegy ze zmiňovaného filmu. Byli tam Chris Tucker, Joe Alwyn, Ang Lee a také Steve Martin. Fotky jsou hrozně roztomilé, Kris to neskutečně slušelo, miluju hlavně ten svetr značky ETRO. Také mám pro vás video z celé diskuze, má to přes 40 minut, takže si úplně nedělám iluze, že byste všichni koukli na celou diskuzi, ale aspoň si to můžete trochu proklikat na nějaké části s Kristen. Přidám sem i krátkou novinku bulvárového rázu, Kristen skutečně chodí se zpěvačkou St. Vincent, paparazzi to tak nějak potvrdili posledními fotkami. St.Vincent se podílela na soundtracku ke Kristeninému filmu Come Swim.
* * * * * * * * *
Hello hello hello. I had pretty cool day today. I went to that event in Prague to welcome here his holiness Dalai Lama, then I had lunch with my best friend, then I had my favorite pumkin spice latte, which is the only thing I buy in Starbucks, because it is one of my biggest guilty pleasures, and then I went with my friend and her friend to a laser game tournament. I have never played it before, so I was the worst there with no doubts, but it was fun, I enjoyed that, it was great. Our team was last, but it doesn't matter. I was at our cottage on Sunday at a family reunion, so I didn't have time to write any articles yesterday. I have for you now photos from October 14, 2016 and also full interview with the cast from Billy Lynn's Long Halftime Walk. The video has more than 40 minutes, so I am publishing it, but I guess that most of you will not watch it all, but you can at least check out some parts when Kristen is talking, if you're interested. Chris Tucker is there, also Joe Alwyn, Steve Martin and the director Ang Lee. Kristen looked really really cute, I love the outfit she had here. She was wearing a cute ETRO sweather, that I really love. BTW, just for the record, I was talking about it earlier, so I will just tell you, short tabloit news... it is kind of confirmed, that Kristen is now datin St. Vincent, ex-fiancé of Cara Delevingne.

 


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery update 58.9: 'Billy Lynn's Long Halftime Walk' Premiere at NYFF 2016

15. october 2016 at 22:50 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Tenhle víkend toho musím stihnout moc, takže taky nebudu asi tolik, kolik jsem původně chtěla, ale nevadí. Některé věci prostě musí být udělány, nemám na výběr, nemůžu před nimi utíkat. To jsou holt povinnosti. Může se mi to nelíbit, ale to je tak jediné, co s tím můžu dělat :D Každopádně mám pro vás ale dost věcí, protože maraton s názvem New York Film Festival stále ještě neskončil :D Docela mi z toho šibe, abych pravdu řekla, protože jsem sama ještě ani nestihla kouknout na AOL Build, a to jsem se na to tolik čekala. No nic. Holt někdy výhledově, možná v noci, stejně teď blbě spím :D No každopádně teď mám pro vás téměř 150 fotek ze včerejší světové premiéry filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk. Na ten film jsem hodně zvědavá, kvůli té nové technologii, kterou použili. Lidé jsou z toho dost rozpačití, co jsem tak četla ty první reakce, ale to je asi normální, když někdo přijde s něčím novým. Některé ty reakce mě docela pobavily, ale nebudu je tu rozpatlávat. Třeba někdy jindy. Co se Kristen týče, nejsem si úplně jistá, co si myslím o tom outfitu. Moc se mi líbí ty kalhoty se sicherhajckami, ty jsou naprosto perfektní, hrozně se mi líbí. Ten top je ale takový zvláštní. Když jsem ten outfit viděla, hned jsem si řekla, no jo, Chanel :D On to ale Chanel teda tentokrát není, je to outfit od značky Rodarte. Líbí se mi některé ty detaily a líbí se mi, i jak v tom Kris vypadá, ale celkově se mi ta halenka nelíbí. Ten jeden rukáv občas vypadá dobře, Kris to jeden čas dost nosila, kolem propagace Eclipse [třeba tady], ale na téhle halence mi to připadá hrozně divné. Nevím, jak vám, možná jsem to jenom já. Každopádně se mi ale moc líbí ten účes a stejně tak jsem nadšná i z make-upu, jako obvykle. Fotky jsou všechny hrozně krásné, i přesto, že se mi moc nelíbí ten outfit, ale do fotek jsem se zamilovala. Na některých můžete vidět i zbytek obsazení, který se na NYFF ukázal, mezi nimi Garrett Hedlund, se kterým si Kris zahrála už dřív, Joe Alwyn, který hraje titulní roli, Vin Diesel, Steve Martin nebo Chris Tucker. Nechybí samozřejmě ani režisér filmu Ang Lee. Co si o fotkách myslíte vy?
* * * * * * * *
Hello hello hello. I have a looot of work this weekend, so I will not be here as much as I hoped to be, but whatever, some things need to be done. But I have quite a lot of things to write about because the New York Film Festival didn't end yet. Kristen attended the world premiere of Billy Lynn's Long Halftime Walk at this festival yesterday. I have very mixed feelings about her outfit actually. I really like those pants with safety pins, that is sooo cool! But I am not sure about the top, I kind of like some details on it, but in general, I really don't. It is kind of weird. I don't really get the part with one sleeve. It looks great sometimes, but I don't think it's this case. My first reaction was "I don't like it, it has to be Chanel", but it's not actually. It is Rodarte. Louboutine heels, by the was. I really like the make-up and the hair tho and Kristen looks like she enjoyed the red carpet, kind of. You can also see her in some photos with the rest of the cast, with Vin Diesel, Garrett Hedlund, with whom she played in another movie - On the Road, with Ang Lee, the director, Joe Alwyn, of course, also Chris Tucker was there, Steve Martin too and some other people. I really love all these photos, because they are awesome, despite the fact I am not so happy about the outfit. What do you think?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On 'The Today Show' with Laura Dern on October 12, 2016

14. october 2016 at 20:58 | Angie. |  videos
Kristen je Ninja. Je to potvrzené. Nejspíš má soukromý teleport, ale nikomu to neřekla :D Shrnu vám to. Kristen byla v New Yorku na filmovém festivalu, odskočila si do LA na koncert St.Vincent, potom se vrátila do New Yorku, pak odletěla do Paříže, kde včera fotila nový photoshoot pro Chanel a dneska už je zase v New Yorku na filmovém festivalu a zrovna teď dělá rozhovor pro AOL Build. No nebo alespoň před nějakou chvílí dělala. Jak něco takového vůbec může někdo přežít, pořád lítat sem a tam, to je šílené :D No každopádně diskuze AOL Build bývají vždycky skvělé, Kristen tam jednou byla spolu s Julianne Moore při propagaci Still Alice, tentokrát je tam s kolegy z filmu Billy Lynn's Long Halftime Walk spolu s Angem Lee, Chrisem Tuckerem, Stevem Martinem a představitelem hlavní role, Joem Alwynem. Je tam hrozně roztomilá a má skvělý outfit, ale o tom není tenhle článek, o tom bude až jeden z těch následujících, až zveřejní oficiální video z rozhovoru. No. Teď mám pro vás tedy taky rozhovor, ale trochu jiný. V tomto článku jsem se zmiňovala, že vůbec netuším, kam zmizela Laura Dern. Kristen byla hostem The Today Show a z fotek to vypadalo, že tam je spolu s Laurou Dern, ale pak vyšlo tamto video a byla tam jen a pouze Kristen. Byla jsem zmatená. No nakonec se ukázalo, že skutečně natočili rozhovor i společný, s Laurou a Kristen dohromady, jen ho odvysílali o dva dny později! A ten mám pro vás právě teď. Ten první se mi tedy líbil víc, protože měla Kris víc prostoru, ale i tenhle je skvělý, tak se na něj určitě koukněte. Kristen tam má úplně skvělý outfit :) Dneska možná napíšu ještě něco, nějak zas nevím, co přidat dřív :D
* * * * * * *
So Kristen is a ninja, definitely. She traveled to LA, then she went back to New York, then she went to Paris and made a new photoshoot for Chanel and today she returned to New York again to join the Billy Lynn's Long Halftime Walk promotion at the New York film festival. It's crazy, I cannot even imagine how exhausting that has to be. Kristen joined the cast at AOL Build discussion which I am really excited about, because it is usually pretty awesome interview. Joe Alwyn is there, Steve Martin, Chris Tucker and Ang Lee are there. Well whatever, I will definitely write about it more, probably tomorrow, but we will see. Now... I was wondering, how is it possible, that Kristen was photographed with Laura Dern in the Today Show, when they were pre-taping the interview, because the show aired on Monday and Laura wasn't there, just Kristen. But in photos that were released, there was Laura Dern too. So I was confused. I am not anymore, because another part aired two days ago, on October 12, 2016, with Laura Dern in it. I personally like the first part more, because Kristen is the only one there, so she talks a lot more, but this one is also great.


Gallery update 58.8: Elle US - 'Women in Hollywood' issue + NYFF portraits

12. october 2016 at 23:24 | Angie. |  gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Měla bych napsat nějaký krátký textík na zítřejší seminář, ale jsem už tak líná a unavená, že se na to nejspíš vykašlu. Jsem unavená, ale zároveň se mi nechce jít spát, protože jsem přišla domů dost pozdě a nestihla jsem udělat vůbec, ale absolutně vůbec nic. Musím si nějak začít trochu jinak organizovat svůj volný čas, protože třeba dneska jsem spala asi do jedenácti, což mi zrovna nepomáhá ve využívání volného času, když mám školu od půl jedný do osmi a přijedu domů v půl desátý. No nic. Je to docela únavné, mám 4 dny v týdnu až do večera, takže chodím domů kolem osmé a i když mám třeba dopoledne volno, tak to zkrátka není ono. Mnohem radši bych měla školu ráno a chodila domů ve čtyři, než abych měla školu od tří a chodila domů v osm. Ale co se dá dělat. Budu si s sebou nosit do školy notebook a psát články o volných hodinách. Nebo prostě něco dělat o volných hodinách. Obzvlášť poslední dva týdny jsou náročné, protože jsem kromě školy chodila ještě do práce a to mi málem hráblo musím říct. Ale teď už k věci. Mám pro vás takhle na sklonku dne slibované fotky, o kterých jsem mluvila v předchozích článcích, plus ještě něco navíc. První téma je tedy Elle US, a to konkrétně číslo s názvem Women in Hollywood. Kristen pro toto číslo udělala krátký rozhovor, je na obálce a také nafotila photoshoot. Z něj máme tedy pouze jednu oficiální fotku plus tu, co je na té obálce. Už teď ale můžu říct, že vážně doufám, že se jich objeví víc, protože obě dvě jsou naprosto úchvatné!! Kromě toho mám pro vás i zbrusu nový photoshoot, jde o portréty focené po nebo před tiskovou konferencí Certain Women, která proběhla na začátku října (tuším 3.) na stále probíhajícím filmovém festivalu v New Yorku. Portréty má na svědomí fotograf James Ryang a musím říct, že se mu vážně povedly. Kromě Kristen můžete na posledním portrétu vidět i kolegyni z filmu Lauru Dern. Ty fotky se mi vážně hrozně líbí, jsou skvělé a taky doufám, že se časem objeví ještě nějaké, i když se obávám, že u tohohle je to méně pravděpodobné. Jinak už vím, co se stalo s Laurou Dern v Today Show, ale o tom zase třeba až zítra :D
* * * * * * * *
Hello hello hello. I should write a short text for my yesterdays lesson, but I am kind of lazy. I came home at 21:30, so I am really tired. But I actually had a good day, because I had subjects that I really like and then my italian lesson in the evening, but it is just sooo tiring fo come home so late every single day. Four days a week I come home after 8 p.m., it's terrible. I have to find a way how to work with my free time better... like I could try not to sleep till 11 a.m., when I start at 12:30 in school. Whatever. Right now I have for you what I write about in previous articles and also one thing extra. Kristen appeared on the cover of Elle US Women in Hollywood issue and also made a photoshoot for it and short interview. The shoot is not out yet full, but we already can see the cover and also one photo from the photoshoot. I really hope that more photos will be published, because these two are absolutely incredible. I also have for you new photoshoot, that was made during the New York Film Festival, on the day of 'Certain Women' press conference, as we can tell according to the outfit Kristen has there. These portraits were taken by photographer James Ryang and in the last picture, there is also Laura Dern with Kristen. I love these photos, I also hope for more, but I kind of think that this is all we will get, but who knows. We will see. I hope you like these photos too, I fell in love once again.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chanel Beauty Talks with Lucia Pica - Le Rouge N°1

11. october 2016 at 21:26 | Angie. |  videos
Čím déle znám a stalkuji Kristen, tím víc jsem přesvědčená o tom, že je to jeden z nejkrásnějších lidí, jaké znám. Vážně, ona je prostě nádherná. Videa, jako je tohle, to jen potvrzují. Kristen je jednou z múz Chanelu už nějakou dobu a stala se i tváří poměrně nové kampaně s názvem Le Rouge N°1, která se zaměřuje na make-up. Myslím, že lepšího člověka pro tuhle kampaň nemohli vybrat. Tohle video bylo natočené jako propagační video, ale vážně skvělým stylem, kdy jsou tam prostřihy na záběry, kdy je Kris nalíčená a oblečená a všechno, a střídá se to s prostřihy na moment, kdy jí Lucia Pica, která je kreativní duší této kampaně, líčí právě pro příležitost této akce a focení propagačních materiálů. Při těchto scénách z líčení si Kristen a Lucia také povídají, o make-upu, o změně Kristenina změnu, o tom, že si chtěla dát pauzu od hraní, než natočí svůj krátký film a tak mohla změnit svůj vzhled. Také mluví o tom, že normálně bývá na červeném koberci hodně nervózní, ale že ten den, co se konala ta akce, byla opravdu nadšená. No určitě se na video koukněte, je úchvatné <3
* * * * * * *
Longer I know and support and stalk Kristen, more I think that she is one of the most beautiful people I know. Things like this prove that, in my oppinion, she definitely is incredibly beautiful women and I love her so much. I have for you absolutely stunning video for a new Chanel make-up collection, that I talked about few times past few weeks called Le Rouge N°1. Make-up artist Lucia Pica is the one, who is behind the creative part of this project. This video is partly a behind the scenes video and partly a small-talk between Kristen and Lucia, who's doing Kristen's make-up in this video, according to those shots, for this event. And it was used as a propagation video for this campaign, which was I think genius. They talk about make-up and also about Kristen's new appearence. She is the perfect person to be face of this campaign, this video is really really amazing, I love it!


'ELLE' Women in Hollywood: Video

11. october 2016 at 11:17 | Angie. |  videos
Tohle je nekonečný příběh. Ne, že bych si stěžovala. Potřebovala bych to ale nějak zprůměrovat. Buď nejsou žádné novinky a nebo je jich miliarda, že je ani nestíhám přidávat. Nemůže být něco mezi? :D Asi očividně ne. Jsem ráda, že je tolik novinek, ale s tím, jak začala škola, zkrátka nestíhám přidávat tolik článků, kolik bych potřebovala, abych to přidala všechno relativně včas. Před pár týdny jsem ale zase byla zoufalá, že nemám absolutně co přidávat, tak to je rozhodně změna. Mám pro vás teď jedno další video, které souvisí s jednou další novinkou, ze které budete jistě stejně nadšení, jako jsem já, ale nevím, jestli o ní stihnu napsat ještě dneska. Každopádně Kris zkrátka nafotila další photoshoot pro ELLE, takže se těšte. Kromě toho, že vznikl photoshoot, tak vzniklo i video. Vyjde totiž speciální číslo nebo víc čísel nebo já nevím co, na téma "Ženy v Hollywoodu" a několik známých hereček natočilo tento krátký rozhovor, ve kterém všechny odpovídají na tu stejnou otázku, jaký byl jejich oblíbený film v dětství. Jednou z těchto žen je kromě třeba Anny Kendrick nebo Helen Mirren, i naše Kristen, která odpovídá jako úplně poslední. Po několikáté za spoustu let opět zmiňuje, že když byla malá, viděla film Taxi Driver. Párkrát už i řekla, že si uvědomuje, že byla moc malá na to, aby ho viděla a přesto ho viděla. V tomhle krátkém videu zmiňuje, že když měla začít pracovat s Jodie Foster, tak už ji znala z tohohle filmu a Jodie byla šokována tím, že to Kris viděla, protože jí bylo tehdy teprve 10 let. A to fakt není zrovna film, který byste pustili svému 10 letému dítěti na dobrou noc :D Kristen tam má hrozně roztomilý outfit, tak určitě koukněte :)
* * * * * * * *
This is a never ending story last few days. Which is great, because few weeks ago, I was totally out of options what to publish and now I don't know, what to write first. Right now I have for you a short video. It is an interview with several famous women in Hollywood for magazine ELLE that prepared an issue about women in Hollywood. Kristen is one of the women that are giving short answer in this video, she's in the very end. All these actresses are answering the same question, what movie was their favorite, when they were kids. You can see Anna Kendrick or Helen Mirren there and some more, but more importantly, our Kristen. She talks about a Taxi Driver movie. She did mention this movie in several interviews past last few years, she also said that she was way too young to see it when she saw it. In this interview, she adds, that she knew Jodie when she started working with her for Panic Room and that Jodie was shocked, that she saw it, when she's only 10 years old.


Kristen on 'The Today Show' (October 10, 2016)

10. october 2016 at 22:56 | Angie. |  videos
Je jedna věc, kterou vážně nechápu. Tou věcí je to, že mám pro vás 6 fotek z natáčení The Today Show, které proběhlo 4. října. Pořad byl odvysílán dnes a přináším vám tedy v tomto článku i video s rozhovorem. To, co nechápu je, že na těch fotkách na některých je i Laura Dern. Ale přitom v tom rozhovoru není. Prostě tam není. Tak nevím. Já jsem získala dojem, že to bude rozhovor s oběma dvěma, ale očividně... jsem se asi spletla, nebo se rozhodli Lauru vystřihnout, nebo já nevím, každopádně v tom rozhovoru je jen a pouze Kristen sama samotinká s moderátorkami. Ne, že by mi to nějak extrémně vadilo, alespoň má Kris více prostoru, ale jen mi to přijde takové zvláštní. Jak už jsem říkala, tak kromě fotek, které jsou pod videem, mám pro vás i ten rozhovor samotný. Kristen to musím říct moc slušelo, měla na sobě opravdu krásný, jednoduchý outfit. Černou sukni, bílou Chanel blůzku a pod ní černý top, skvělé boty a z těch ponožek jejích já prostě nemůžu. Je to hrozně roztomilé. Ten rozhovor má jen něco málo před 4 minuty, ale rozhodně stojí za to se na něj kouknout. Kristen tam mluví o Certain Women, o čem ten film je, o tom, jak je o normálních životech normálních žen a ne o ničem výjimečném, zkrátka o reálných příbězích a problémech. Mluví o postavě, kterou hraje ona a o vztahu s postavou Lily Gladson. Potom změní téma a zaměří se na její vlasy, Kris mluví o tom, že si dala pauzu od hraní a proto mohla změnit svůj vzhled. Rozpovídá se také krátce o svém režisérském projektu, že nikdy nebyla šťastnější, ale že mezi herectvím a režijí nedělá rozdíl, že miluje obojí. Na začátku ještě vtipkuje, že zbožňuje dívat se sama na sebe, že i hledá všechny ty rozhovory na internetu :D :D Musí to být fakt divné, koukat sám na sebe, hlavně třeba v některých scénách :D
* * * * * * *
There is one thing that I really don't get. I have six photos from the day The Today Show was pre-taped on October 4, 2016. And there is Laura Dern with Kristen. Not in all of them, but some of them... but in the interview? She's not there. I don't understand. I thought it will be an interview with Kristen and Laura, when I've seen those pics, but this video I have for you, is only with Kristen. Not that I care that much, at least Kristen is the one who talks all the time, but I just don't understand that. Well as you probably understood already, I finally have for you an interview with Kristen, when she was a guest on The Today Show. It aired today morning and I truly love it, it's amazing. Kristen looks very beautiful, wearing a comfy black skirt and Chanel blouse. I love those socks, oh my god! She talks about Certain Women, about all those three stories that this movie is about, then she talks about her hair and about her directorial debut. It has only something over 4 minutes, but it really is a nice interview, so check it out.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 58.7: NYFF 2016 - 'Personal Shopper' Premiere

9. october 2016 at 22:06 | Angie. |  gallery updates
Tak ještě jednou ahoj. Mám pro vás konečně slibované fotky z premiéry Personal Shopper, která proběhla před dvěma dny naNew Yorském filmovém festivalu. Bylo zveřejněno hrozně málo fotek, což mě po té náloži z předchozích premiér tak trochu překvapilo. Možná, že to bylo tak zkrátka koncipované, jako menší akce, ale překvapilo mě to i tak. No obecně nejsem zrovna nadšená z těch fotek. Přijde mi, že Kristen tam vypadá trochu unaveně a ne tak nadšeně, jako na ostatních akcích. A upřímně se ani nedivím, poslední týden je v New Yorku a v podstatě konstantně propaguje své filmy, musí to být hodně náročné, nedávala bych tomu asi hlubší významy. Kris si odskočila na koncert St. Vincent do L.A., ale teď už by snad měla být zase v New Yorku nebo na cestě tam, moc jsem to z těch zpráv nepochopila :D Každopádně jí ještě čeká premiéra Billy Lynna a možná i nějaké ty rozhovory. To o Jimmy Fallonovi možná byla kachna, nějak jsem to nikde nenašla, ale tak uvidíme. Každopádně mám pro vás tedy fotky z premiéry, potom z Q&A a nakonec z after párty. Vůbec se mi tentokrát nelíbí ten celkový outfit. Líbí se mi ta bundička s tím černým trikem, ale vůbec se mi nelíbí ty lesklé kalhoty, připadají mi vážně divné. Make-up je opět skvělý jako vždycky, ale celkově mi to moc nesedlo. To bude tím, že je to Chanel :D Co si o tom myslíte vy?
* * * * * * *
Hello once again. I have for you now photos from the 'Personal Shopper' premiere at the New York Film Festival. I have to be honest, this event is my least favorite yet. A little photos were published, like really, like... 11 pics from the actual premiere and then over 15 from the Q&A after the screening, that is a change. So many photos from the last few events and now just this? I am very disappointed. But at least something. But in general, I didn't really like the outfit. I really like the jacket with the black T-shirt, the hair and the make-up, as usually, but I really don't like those pants, I really don't. It's Chanel, so no surprise I don't like it. I have for you photos from the red carpet, from the Q&A and also from the after party. I kind of feel like Kris looks quite tired and not as excited as she was at those other events, but maybe it is just my feeling. Check out.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 58.6: 'Personal Shopper' Press Conference pics + portrait + video

9. october 2016 at 17:48 | Angie. |  gallery updates
Měla jsem docela super večír včera. Slavili jsme rozlučku se svobodou jedné kamarádky, takže jsme se docela opili a užili si spoustu zábavy. Přišla jsem domů tedy relativně brzy, oni to ještě táhli dál, protože přespávali někde v centru, ale já se musela dostat domů, abych si nemusela volat taxíka, tak jsme s Emily vyrazily už dřív. Měla jsem celkem slušném množství koktejlů a panáků a bylo to moooc fajn. No nic. Mám pro vás teď taky nějaký ten článek, jak jsem slibovala. Dala jsem dohromady víc věcí, abych toho neměla zase tolik. Konkrétně jsou to pak fotky z 6. října, z tiskové konference filmu Personal Shopper s Kris a Olivierem Assayasem, potom jeden portrét pro The Hollywood Reporter, který pochází z toho samého dne, dle outfitu, a potom ještě také video z této konference, která začíná příchodem Kristen a jejím prohlášením: "Já jdu včas, to on tu byl brzy." Kristen měla hrozně parádní outfit, připomněl mi trochu outfit z Cannes z roku, kdy tam Kris byla s On the Road, tuším 2012 nebo 2013, pohodlné, ale stylové kalhoty, sáčko a top, tentokrát opět velmi odvážný, ale Kris si to může dovolit. Tentokrát tedy top má, ne jako na premiéře Certain Women. Tenhle outfit se mi vážně hodně zalíbil. Jinak tedy Kris na pár dní odjela zpět do LA, ale do New Yorku se ještě vrátí kvůli premiéře Billy Lynn's Long Halftime Long a také by se měla objevit u Jimmyho Fallona, protože Kris nemůže chybět u Jimmyho, když je v New Yorku. Tak doufám, že tahle informace je pravdivá, protože jsem na ní narazila jen někde, trochu jsem jí přešla a teď už nevím, kde to bylo:D Každopádně tedy bohužel ty fotky z konference jsou z větší části pouze dost nekvalitní a fanouškovské, protože v sálu žádní oficiální fotografové nebyli, stejně jako u konference k Certain Women, tak to je škoda no, ale co se dá dělat. Konference má lehce přes 15 minut, podle mě to stojí za shlédnutí, ale je to samozřejmě na vás.
* * * * * * *
I had pretty nice evening and night yesterday. My friend had a bachelor party, she's getting married next week, so we went to this party and it was pretty cool. I got home at 1 a.m., which is much earlier then I thought I'll get home, but on the other hand, the party started in the early afternoon, so we spent a lot of time together. They continued, but I and my best friend Emily had to go home, so we could go with a bus and didn't need to call a cab. It was fun. I got home quite drunk, to be honest :D Whatever.... Well, I have a lot of things to write about, so I have decided to put some things together in one article, just to make it quicker. Basically just things that are somehow connected. So I have for you photos from the New York Film Festival 2016 of course, and I have for you pics from the Personal Shopper press conference, I also have for you a video from this conference and last thing is a portrait for The Hollywood Reporter from the same day. Kristen had absolutely incredible outfit, but most of the pictures is unfortunatelly in very low quality as it was with the Certain Women conference. No official pics, just the audience. But she looked really beautiful, I love it. Enjoy photos and... the conference. Well, it is funny, I love it. I understand if you will not watch it full, but some parts are really really interesting and funny. "I am on time, he's early." That is the very begining, when Kristen arrives late at the event.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

'An Evening with Kristen Stewart' Interview

8. october 2016 at 12:52 | Angie. |  videos
Ahoj všichni. Objevuje se hrozně moc novinek z filmového festivalu v New Yorku a já to nějak nestíhám přidávat. Kristen bude u Jimmyho Fallona! Na to se moc těším. V pondělí taky budou vysílat konečně The Today Show. Včera proběhla premiéra a Q&A k filmu Personal Shopper a fotky jsem už uložila, nejspíš vám o tom ale napíšu až zítra, jelikož za necelou hodinu odcházím na rozlučku se svobodou jedné kamarádky a nejspíš se kardinálně opijeme a přijdu pozdě, takže už nemám čas. Přesto jsem chtěla ale napsat alespoň nějaký článek. Mám pro vás video z večera s Kristen, kdy byla oceněna organizátory filmového festivalu a také jí byl věnován večer. Ten rozhovor má přibližně 22 minut a já vím, že to je dlouhé, ale rozhodně to stojí za to, pokud umíte tedy anglicky jakž takž. Kristen mluví o všech svých projektech, které přijela na festivalu podpořit, tedy o Personal Shopper, o Certain Women a o Billy Lynn's Long Halftime Walk. Kris mluví o Olivierovi, že je to prý sociopat :D O Kelly Reichardt a o tom, jak miluje její filmy, zmíní se o Dakotě Fanning a o Jessem Eisenbergovi v kontextu filmů Kelly Reichardt, kteří spolu v jednom z nich hráli, mluví o procesu natáčení Billyho Lynna, že to bylo hrozně divné. O tom, že kdyby věděla, do čeho jde, tak by do toho nechtěla ani jít, že by to nebyla žádná výzva a zábava... Na konci pak mluví i o svém režisérském a scénáristickém projektu, o krátkém filmu, který natočila a když o tom mluví, je úplně hrozně nadšená a já jsem nadšená i za ní :) Mluví o svých rodičích, o herectví obecně, o tom, co to pro ni znamená, jaké to je pracovat na velkých filmech a menších. No zkrátka o všem možném a pokud máte 22 minut svého času, které tomu můžete věnovat, určitě koukněte, protože Kristen je tam dokonalá, hrozně jí to sluší a k tomu mluví v podstatě celou dobu ona, je to prostě pěkný rozhovor a moc se mi líbí. Koukněte aspoň na kousek, stojí to za to :)
* * * * * * * *
Hello everyone. I have for you so many things, but I don't have that much time. I am going to a bachelor party today, so I will get terribly drunk and I will come home probably in the middle of the night :D So I will continue with writing news tomorrow. I have for you today at least one thing, I have for you full interview with Kristen from tha evening she was honored. It has about 22 minutes and I know that it is a lot, but it's definitely worth watching. Kristen is talking about all her movies that she brought to this years New York Film Festival and in the end also about the short movie she directed and wrote. She called it the most satisfying thing she has ever done. When she talks about it, she gets super excited and I am excited and happy for her. It is a really nice interview and I hope that you will watch at least some parts, if not full video. She looked absolutely adorable and I love it.


Gallery update 58.5: New York Film Festival 2016 - An Evening with Kristen Stewart

6. october 2016 at 20:57 | Angie. |  gallery updates
Kolují teď takové drby kolem Kristen a nejsem si úplně jistá, jestli bych je měla řešit, protože je to prostě fakt jen spekulace bulváru, ale zkrátka mi to nedá. Kristen byla vyfocena v New Yorku po boku své známé Annie Clark, která je známá pod pseudonymem St. Vincent. Je to americká zpěvačka a kytaristka a mimochodem také bývalá snoubenka Cary Delevingne. Rozešly se tuším někdy během září, alespoň se o tom tedy spekulovalo. Zároveň s ní byla Kris viděna někdy v té době v LA a včera je vyfotili v New Yorku. A samozřejmě, jak se dalo čekat, dvě neheterosexuální slavné osoby si vyšly ven, takže spolu samozřejmě musí okamžitě chodit, že ano :D Každopádně ale kolují i spekulace, že se Kris rozešla s Alicií, už zase, i přesto, že v nedávném rozhovoru pro Elle se poprvé veřejně vyznala z toho, jak moc je do ní zamilovaná. A to jen podporuje ty teorie o tom, že Annie a Kristen se daly dohromady. Já proti tomu osobně vůbec nic nemám, je to samozřejmě jejich život, jen mě to zaujalo, jak jsou všichni propojení :D Je ale dost možné, že jsou zkrátka jen kamarádky a nic víc. Je mi líto, že se s Carou rozešly, přišlo mi, že se k sobě hodily. No kdo ví, jak to ve skutečnosti všechno je. A vlastně nám do toho nic není, jenže jsem stalker, že. No nic :D Dneska mám pro vás nové fotky z filmového festivalu v New Yorku a ani zdaleka nekončíme. Jupi jupi jej. Právě skončila tiskovka Personal Shopper, na kterou Kris dorazila pozdě se slovy "Já nepřišla pozdě, to on [Olivier] přišel moc brzy". :D Doufám, že budou zveřejněna aspoň jakž takž kvalitní videa a fotky. Z toho teda fotky ještě nemám. Já mám pro vás fotky ze včerejšího večera z akce jménem "An Evening with Kristen Stewart". Kris totiž byla oceněna organizátory filmového festivalu za svou práci, za to, že na festival přivezla tolik filmů a za to, kolik toho v posledních letech dokázala, o čemž jsem vám psala tady. Jeden z ředitelů dokonce prohlásil letošní ročník za festival Kristen Stewart. No a pro tuto akci Kristen sáhla pro další z úžasných dámských obleků. Zatím jsem z jejích outfitů na festivalu nadšená ze dvou důvodů, moc se mi ten styl líbí a zadruhé to není Chanel :D Tentokrát tedy měla pod krásným vzorovaným sáčkem triko :D Oblek je od značky Cinqà Sept a podle mě Kris opravdu moc slušel. Zároveň se mi tentokrát víc než kdy jindy v poslední době líbí její účes. Mám s tou platinovou blond trochu problémy, ale na těhle fotkách měla vlasy upravené krásně a musím říct, že si na to docela začínám zvykat a i se mi to začíná líbit, myslím, že si to nakonec zamiluji :) Co mě nadchlo ale asi úplně nejvíc, když nepočítám celkový outfit, tak je make-up očí. Ten je absolutně dokonalý. Doufám, že se vám fotky líbí tolik, jako mně, já jsem z nich nadšená a hrozně moc gratuluji Kristen k ocenění, které jí bylo uděleno, rozhodně si ho zaslouží :)
* * * * * * * *
There are some rumors going on and I am not sure if I should tell you or not. Well... I will. You may know that Cara Delevingne recently split from her girlfriend Annie Clark, known as St. Vincent. She is an American singer. There are also some rumors, that Kristen and Alicia Cargile broke up (again), because they were not seen together for quite a long time. And now the bombshell, Kristen was recently seen hanging out with St. Vincent, about month ago in LA... and yesterday in New York. You know what I think about all this stuff, but there is a possibility that Kristen and Annie are now together, but they are maybe just friends, that is also possible, of course. But I don't know how I feel about the first possibility, because I really love Cara and I was really sorry to hear the news about their ending engagement, but on the other hand, I like Kristen more and it's not like they broke up because of Kristen, they just did, so I am ok with that, totally. I am really curious if it's true or not, but I am also sorry if it's true, because it means that Kris and Alicia broke up and she recently said in an Elle interview how much in love with her she is, so... Whatever. Right now I have for you a lot of photos. Few moments ago a talk about Personal Shopper has ended and Kristen was there super cute, but I have for you pictures from something else. I have for you pics from yesterday. There was an event at New York Film Festival yesterday called "An Evening with Kristen Stewart", because Kristen was honored yesterday. I wrote you about it here. She looked absolutely wonderful, I love this outfit even more than the one from Certain Women. She decided to go suit style this year at NYFF and I totally support and love the idea, she's not wearing Chanel, so I am excited. Kristen was wearing patterned Cinqà Sept Resort 2017 suit. I think it suits her so very well and I am also in love with the hair and especially the eye make-up. So check it out, I really hope some videos will show up. I am really getting used to the platinum blond really fast, I love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 58.4: New York Film Festival - Certain Women press, premiere + Q&A

5. october 2016 at 0:00 | Angie. |  gallery updates

Je mi fakt zle a jsem hrozně unavená. Cítím se jako vyžvejkaná žvejkačka, je to děs a hrůza. Neměla bych být tak unavená po dvou dnech ve škole, ale bohužel je to tak. Hrozně mě bolí záda a není mi moc dobře. Je to tím, jak mi bylo o víkendu hrozně zle, pořád jsem se z toho úplně nezmátořila a dneska jsem zkoušela jíst normálně, což nebyl úplně nejlepší nápad. Je mi zase špatně. Ne tolik, ale dobře mi není. Taky jsem hned dneska zatáhla jednu přednášku. Původně jsme mysleli, že to s Jaromírem stihnem, ale nakonec to nevyšlo. Šli jsme totiž o pauze do kina na Nerve: Hra o život, od 12:10... jenže to začalo až asi ve 12:20... možná spíš i později, takže jsme to zkrátka zpátky do školy nezvládli. Zvládli bychom tak 20 minut, protože to vyučující rozpustil dřív, a to už nemělo cenu. Tak jsme si prostě udělali trochu volno, než jsem se vrátila na další hodinu do školy. A je mi to upřímně dost fuk, protože je to jen volitelný předmět a k tomu není ani nijak zvlášť podstatný pro mé příští studium, takže je to v podstatě jedno. Stačí, že mi vysoká škola ničí stravování, ducha mi ničit nemusí. Nahradila jsem si ty dva zkažené dny. Zítra jdu do práce a pak jdu taky do kina. Ale to mám teda volno. Respektive takhle, do té práce musím, takže jeden předmět vynechám, ale nevadí to, protože jsem ho měla tenhle týden už dvakrát a omluvila jsem se. No každopádně mám pro vás dneska aspoň něco pozitivního, přestože já sama o sobě moc pozitivní nejsem. Mám teď takové špatné období. To ale neplatí pro Kristen, která odcestovala do New Yorku, aby zde podpořila tři své filmy na tamním filmovém festivalu. Včera proběhly hned dvě akce v rámci uvedení filmu Certain Women a to konkrétně tisková konference a následně i premiéra filmu spojená s Q&A po promítání. Na tiskovce měla Kristen pohodlný outfit, bílé triko, černé šortky, sáčko a naprosto dokonalé boty. Co se premiéry týče, vytáhla elegantnější model, tentokrát kalhoty a sáčko značky Sandro, ano, čtete správně, není to Chanel. Moc se mi líbí ta barva toho kompletu ve spojení s tou červenou rtěnkou a přírodním líčením očí. Moc se mi líbí tentokrát i účes, sice je takový ulíznutý, ale přijde mi, že k celkovému outfitu se hodí. Pokud se díváte a zkoumáte, tak jako já, co má Kristen pod tím blazerem, jestli nějaké tělové body nebo něco... tak to není tělové oblečení, je to tělové tělo. Ano, je to Kristen freaking Stewart, která si zkrátka dovolí přijít na premiéru svého filmu, aniž by pod sakem měla jakýkoliv další oděv, jen s přívěškem na krku. Dávala si ale sakra pozor, aby nebylo nic vidět a na Q&A a i během rozhovorů ho měla zapnuté, přesto si myslím, že je to tedy hodně odvážný outfit, ale já jsem se do něj naprosto zamilovala. Doufám, že se líbí i vás. V galerii je téměř 150 fotek z premiéry a pár z těch zbylých akcí. Bohužel ty fotky z konference jsou jenom fanouškovské, takže vyloženě víc kvalitní jsou asi jenom dvě nebo tři.
* * * * * * * *
I am so sick and so tired. I shouldn't be tired after two days of school, I should be allright. It's the weekend, I was so sick and I still kind of am. It's also because I'm stupid. I tried to eat normally today, but it obviously was a bad bad idea. Well whatever. It was my second day in school and I went to the cinema rather than to one subject. I am a bad student and a bad person, obviously, but I just really don't care. We should make it back on time, but then things messed up a bit and we didn't, so we just skipped it, it is not an important subject, it is actually kind of a useless subject and I don't even have to have it, so it's fine. I actually don't really care about almost anything these days, I was robbed of my last summer happy days, I am not letting anything rob me of my spirit and soul, I need to feel alive a bit. I don't have very good mood recently, I am sorry for being so negative. I have for you now something possitive now. I have for you over 150 photos from yesterday. The New York Film Festival has already started and Kristen already made it to some events. She pre-taped The Today Show today and she also attended 'Certain Women' press conference and the premiere and Q&A of this movie. She had very beautiful Sandro blazer and pants and I really like this whole outfit, including the natural eye make-up and red lipstick and that necklace. If you wonder, what is Kristen wearing under the bordeaux blazer, the answer is nothing. She didn't have any top underneath. She's Kristen freaking Stewart, she is a rebel. Only she can go to a movie premiere topless. Well she wasn't topless, she had the blazer, so nothing to see, but it was definitely a brave choice. I also love the hair, I think that this outfit looks kind of badass. You can also see the director Kelly Reichardt and the other three main actresses, Lily Gladsen, Michelle Williams and Laura Dern. Before the premiere, there was also the press conference, where she wore a normal t-shirt with black shorts, a black jacket and AMAZING shoes. These photos are unfortunately just fan pics, not official photos, so the quality is not very high. Enjoy photos, I love them and there is more to come during this years NYFF. I cannot wait to see more.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com