January 2017

Gallery update 62.6: 'Come Swim' BTS photos + personal pics

31. january 2017 at 21:15 | Angie. |  gallery updates
Ahoj všichni. Jak se máte? Já jsem tak nějak hrozně zaneprázdněná tím, že nedělám vůbec nic. Už mám hotové zkoušky, respektive jsem se rozhodla některé předměty vypustit, protože jsou volitelné a já nepotřebuju kredity, takže mám hotovo. A vzhledem k tomu, že už nemám ani práci, tak mám najednou spoustu volného času a najednou nevím, co s ním. Což je na jednu stranu super, protože to už se mi dlouho nestalo, na druhou stranu si nejsem jistá, jak dlouho mi to vydrží, než si najdu brigádu, protože se budu moc nudit. Tak dneska jsem zabila asi 5 hodin tím, že jsem šla na kafe za kamarádkou. Necelou hodinku do centra, necelou hodinku z centra a ona je hodně ukecaná, takže není problém s ní strávit na kafi tři hodiny. Když jsem přišla domů, tak už jsem ale neudělala nic moc smysluplného. Zkrátka jsem tak nějak proplula dnem. Koukla jsem teda na Shadowhunters, to je asi tak všechno. Sice jsem říkala, že na to kašlu, po tom, co se stalo v minulém díle, ale tak nějak jsem se nedokázala nekouknout. Byla jsem příliš zvědavá. A naopak v dnešním dílem se konečně objevil jeden důležitý prvek, o kterém jsem se bála, že ho úplně vypustí, takže mě vlastně potěšili. Ono jde o to.. že já mám vážně hodně ráda ty knížky. A tak jsem byla nadšená, když se po ne úplně úspěšném filmu rozhodli vsadit na seriál. První série ale nebyla nic moc, na druhou stranu je to poměrně návykové a oblíbila jsem si některé ty herce, tak jsem se rozhodla tomu dát ještě šanci. Druhá série už je o hodně kvalitnější jak efekty, tak herecky, a i dialogy nejsou tak ploché... dokonce i Jace má sem tam záchvěv knižního Jace, ale zkrátka a dobře, jak už to tak u adaptací bývá, jde to zkrátka podle knihy jenom volně a ve 4. dílu došlo k dost drastické změně, kterou jsem si myslela, že nepřekousnu, ale jsem zkrátka příliš zvědavá, než abych se přestala koukat. Tak tomu dám ještě poslední šanci. Ale knížky jsou prostě nelpší. Přijde mi, že během té první série do toho nasázeli hodně nelogických záležitostí. Ale teď už ke Kristen.

Pořád mám toho spoustu co přidat. Zrovna teď opravdu netrpím nedostatkem novinek, i když tento týden se objeví dvě naprosto skvělé, takže nejspíš některé ze Sundance budou muset ještě potkat. Kristen totiž zamířila do New Yorku, kde bude natáčet Saturday Night Live! Adir Abergel hodil selfíčko na instagram, kde o tom píše. Kromě toho se Kristen ve čtvrtek objeví u Jimmyho Fallona, na což se taky moc těším. Je vedena jako hlavní host, takže nás nejspíš čeká celkem dlouhý rozhovor a nějaká ta hra :) I novinka, kterou mám pro vás teď, se Sundance dotýká pouze okrajově. Mám pro vás konečně ty čtyři nejnovější fotky z natáčení filmu 'Come Swim', což jsem hrozně dlouho odkládala. Jak si můžete všimnout, jedna z nich je již nějaký čas na aktuálním designu, oficiálně jsem je ale nikdy nepřidala. Já osobně je opravdu miluju, jsou vážně skvělé. Především se mi líbí ta poslední, ta je prostě perfektní, ale líbí se mi všechny. Kristen role režisérky sluší a tehdy ještě s těmi odpálenými blond vlasy, které jsem vážně žrala, takže paráda :) Dneska se mi zdálo v noci, že Kristen už má jméno pro nový film :D Ale to je blbost. Zatím bylo jen oznámeno, že ji Refinery29 podpoří a že se bude týkat kontroly zbraní.
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? I am very busy with doing absolutely nothing these days. I had coffee with my friend today, that basically killed five hours, 'cause for me it's almost an hour long trip to the center and my friend talks a lot, so it's easy to stay there with her for such a long time. And when I came home, I didn't actually do anything that would help to save our planet, I was just... passing through the day I guess. I watched Shadowhunters. I said I wouldn't but it's like a drug. They pissed me off by one plot twist in episode 4, so I thought I will stop watching, but I was just too curious. Here is the thing, I love the books, I truly love them. I loved them when I was a bit younger than I am now, but the love has never faded, so after the film with Lily Collins wasn't successfull, I was thrilled to find out they are making a TV show out of it. BUT... the TV show is a lot different. It has kind of the same structure in the main plot, but it goes different directions and I accept that, but some of those things just don't make sense and some of them are very drastically different from the books and I am not able to process the last one. But in the newest episode, they finally brought one important element in the game and that made me happy. A lot. So... we will see, I will probably give it one last chance. Well. To Kristen.

There is still a lot to write about, but I am slowly running out of options. Which is fine, because I will probably have enought news till something else happens, like Kristen's appearance on Jimmy Fallon or her SNL hosting. I cannot wait to see it. Adir posted a picture before he left LA for New York, writing a message about Kristen pre-taping SNL this week. It airs on Saturday, February 4th and it will be the best episode ever. Well, I don't know about that, but it will be amazing, because Kristen will be in it. I cannot wait. Well, but before that, Jimmy Fallon's show on February 2. Right now I have for you photos that I planned to publish for a long time, but then I felt like I should write more about all what was going on at Sundance. I finally have for you these fourt behind the scenes photos from the 'Come Swim' filming. You know the last one from current design, but I never published it properly. I love these pictures, Kristen looks really cute in every single picture and I love her in this new role. I dreamed about Kristen's new project today. I dreamed about it got a name... but it is too soon for that, it was just announced that Refinery29 is behind her with it and that it should be about gun control. Check out these pics, I love them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A to není všechno, co pro vás dnes mám. Také pro vás mám pár osobních fotek, které se teď nějak nastřádaly. Je jich celkem 7, což je na Kristen neobvykle hodně, vzhledem k tomu, že nemá veřejné sociální sítě a málokdo s ní fotky přidává právě proto, že Kristen nechce být veřejně na sociálních sítích. První fotka je už staršího data, stejně jako ta třetí. Ta první pochází z natáčení filmu "Lizzie" v Savannah v Georgii. Kristen je na fotce s rozkošným pejsánkem jménem Clyde, který kdysi býval toulavým psem, ale někdo se ho ujal a zřejmě někdo, kdo se orientuje ve světě filmu. Clyd má i svůj instagram, i když tam jeho majitel nepřidává zrovna moc často, ale během natáčení Lizzie měl štěstí, že mohl strávit nějaký čas s jednou z největších milovnicí psů, jakou znám. Druhá fotka pochází z příprav na premiéru 'Come Swim' a fotila ji Lindsey Byrnes. Třetí fotku hodil na svůj instagram Adir, pochází z doby, kdy Kristen fotila photoshoot pro novou kampaň Chanelu, která by měla vyjít někdy během března snad... A poslední je z premiéry Come Swim v Sundance s Joshem Kayem a Sydney Lopez. Kromě těhle čtyř jsou ještě další tři v galerii. Jedna s herečkou Laurou Dern, se kterou si zahrála ve filmu Certain Women, jedna focená v Sundance jako hromadná selfie Davida Ethana Shappiro a poslední je potom fotka Joshe a Kristen na schodech, která není v moc dobré kvalitě, ale mně se hrozně líbí.
* * * * * *
And that is not everything for today. I also have for you some personal photos that I didnt have time to publish sooner. No I have a chance. I have 7 of them, which is a lot, considering that Kristen's instagram is personal, so all these pics come from someone else. The first one is a bit older, it is from the set of 'Lizzie' that wrapped in December in Savannah, Georgia. You can see Kristen there with a dog named Clyde, who was a homeless dog, but now probably belongs to someone working on movies, so he had the opportunity to spend some time with one of the biggest dog lovers on this planet, with Kristen. The picture is so cute. The second one here is from the 'Come Swim' premiere preparation. The third one is a TBT by Adir Abergel from behind the scenes of new Chanel photoshoot, that we haven't seen yet, so I am excited. fourth one is from Sundance with Josh Kaye and Sydney Lopez. In the gallery, you can see a selfie made by David Ethan Shappiro in Sundance, then one great pic of Josh and Kristen on the stairs I love, unfortunately not in very good quality, and the last of the seven is a picture with Laura Dern, that Kristen met at this years Sundance Film Festival. They were both part of the 'Certain Women' movie, so they know each other well. Enjoy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 62.5: 'Women's March' in Park City + Supreme Scream

29. january 2017 at 14:28 | Angie. |  gallery updates

Před dvěma dny zemřel další z velkých britských herců, John Hurt. Na stejný typ rakoviny jako před rokem Alan Rickman. Je mi z toho vážně smutno, protože jsem ho měla velmi ráda. Kdo ho nezná podle jména, tak ho dost pravděpodobně znáte podle některé z jeho nejznáměnších rolí. Převážně potom předpokládám, že většina z vás ho zaznamenala jako prodejce hůlek pana Ollivandera ve filmech Harryho Pottera. Je známý ale i ze spousty dalších rolí, např. z role Doctora v 7. sérii a speciálu k 50. výročí. To je můj milovaný seriál, takže z té role ho znám dobře. Hrál také v prvním Vetřelci, ve filmu Sloní muž, V jako Vendeta nebo třeba v posledním Indiana Jonesovi. Byl to velký herec, dvakrát nominovaný na Oscara. Včera jsem byla v O2 aréně v Praze na prvním díle Harryho Pottera s živým orchestrem a to samo o sobě bylo nádherné, ale na obrazovkách promítali "In memory of John Hurt" a když se objevil na scéně, lidé začali tleskat. Myslím, že spousta lidí to ještě nestihla zaznamenat, ale zároveň velké množství hlavně těch velkých fanoušků a fanoušků mého věku, to zaznamenalo. Mně to třeba naběhlo na facebooku hned ráno, všichni to sdíleli. Každopádně to byl hrozně smutný, ale zároveň hrozně krásný moment, stejně jako když se na scéně poprvé objevil Snape. Bylo to dojemné. No co nadělám. Je to holt život. Upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům, je to velká ztráta hereckého světa.

Dneska jsem se rozhodla, že se zaměřím na něco trochu jiného, než na festival v Sundance. Trochu jsem vás novinkami na toto téma zahltila, tak dneska přidám něco jiného. Jsou to dva sety fotek, z nichž ten první vznikl 21. ledna 2017. Jde o pochod na podporu ženských práv, kterého se Kristen zúčastnila v Park City. Nemohla na ten hlavní ve Washingtonu kvůli propagaci v Sundance, ale tohohle se zúčastnila. Kristen otevřeně vystoupila proti Trumpovo politice, ale líbí se mi, že není tak radikální, jako někteří jiní. Kristen každopádně veřejně podpořila organizaci Planned Parenthood, která se zabývá podporou žen v těžké životní situaci, zajišťuje kvalitní zdravotní péči v případě potratů, zajišťuje osvětu ohledně spolehlivé ochrany, antikoncepce a tak. Zkrátka podporují to, že každá žena má právo na své vlastní tělo, financují třeba i vyšetření prsu a tak. No a Trump podle informací, které se ke mně dostaly, chce tuhle organizaci rozpustit a zakázat. Což se samozřejmě spoustě lidí nelíbí a i Kristen vyšla do ulic, aby podpořila to, v co věří. Kromě fotek z pochodu samotných mám pro vás i dvě osobní fotky. Můžete vidět, že na pochodu byl třeba i CJ Romero nebo Suzy Riemer.
* * * * * * *
So two days ago... John Hurt died. To the same type of cancer as Alan Rickman last January. I am really sad about it, because he fought so hard against this desease for jus a long time and I hoped he'll beat it in the end, but he didn't. He was 77 years old. For those who don't know the name, I am sure you know the actor himself. He played Mr. Ollivander in Harry Potter, War Doctor in season 7 of Doctor Who, he also played in the first Alien movie and many many more. My thoughts are with his family and friends. And I really hoped that 2017 will be better, but it didn't start that well. What can I do. Nothing. I was at the Harry Potter with live orchestra yesterday and it was so nice to be there when Ollivander showed up on the screen and people started to clap. Sad. But beautiful.

Well I have decided to write a different kind of article today. Well, not that different, it's another gallery update, but it's not from Sundance Film Festival like everything I wrote during last week and the week before. I still have a lot of news from Sundance, but today I've decided to publish some other photos. Two sets. The first one comes from Park City's Women March on January 21, 2017. Kristen couldn't be at the one in Washington despite the fact she really wanted to, but it was organised in Park City too. Kristen couldn't miss it. She herself is against the Trump presidency, but she is not as strickt as a lot of celebrities, she expressed comprehention with people who are on the other side, supporting Trum. I am personally not very politically educated person, so I will not say my opinion. I will probably wait what he will do in the future, but right now after few days, he really seems to be quite radical. According to my sources, he want to ban an organisation called Planned Parenthood, that supports women's right to their own body, provides sexual education, supports contraceptions, provides good health care for women in case of abortion and finances things like mammography and stuff like this. I have no idea why he wants to ban organisation like that, but Kristen was there to support this organization and women's rights to their own bodies.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Tak mám pro vás nějaké nové fotky. Jakože fakt nové, ne týden staré, ale fotky ze včerejška. Kristen se ukázala na farmě Knott Berry, aby podpořila iniciativu #ScreamAgainstBreastCancer Susan G. Komen. Jde o iniciativu na podporu lidí s rakovinou prsu, na podporu výzkumu léčby a prevence. Pro mě osobně je tohle téma hodně blízké srdci, jelikož moje babička zemřela na rakovinu prsu a tak mě hrozně těší, že Kristen se o takovéhle věci tolik zajímá a podporuje je. Šlo nejspíš o to, že je vystřelili na takovou tu šílenou věž s volnym pádem za účelem, aby hodně křičeli :D A teda nejspíš taky podpořili nějak finančně. Můžete si všimnout, že s Kristen je tam jeden z jejích nejlepších kamarádů, CJ Romero. Kris to opravdu moc slušelo a ty fotky jsou fakt perfektní, hrozně se mi líbí :D Jsou fakt vtipné :)
* * * * * * * *
I also have for you some new photos. Like really new, not one week old, but from yesterday. Kristen showed up at the Knott's Berry Farm to support Susan G. Komen's #ScreamAgainstBreastCancer Initiative to support the cause. So this article is kind of about Kristen's humanitarian actions. I am really happy she's involved in events like this to support something really important. My grandmother died of breast cancer, so for me this has a special meaning and I am really happy that Kristen is willing to support the project. Kristen was there with one of her best friends, CJ Romero, as you can see and I really love these photos very much.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 62.4: From 'The Hollywood Reporter' Studio + interview

27. january 2017 at 23:04 | Angie. |  gallery updates

Dnešní den je pro tenhle blog výjimečný. Dnes přesně před pěti lety jsem napsala článek s oficiálním otevřením tohohle blogu. 6. prosince 2011 jsem tenhle blog založila, ale 27. ledna 2012 ve večerních hodinách, tehdy vlastně byla skoro půlnoc, jsem se najednou z ničeho nic rozhodla, že už mě nebaví jen přidávat do galerie staré fotky, ale že už chci konečně začít přidávat plnohodnotné články a zkrátka tenhle blog otevřít. Z nějakého důvodu mi vždycky připadal důležitější k oslavám ten moment založení v tom prosinci, ale upřímně i tenhle byl neskutečně důležitý. Byl to večer, kdy jsem se oficiálně rozhodla dát tímhle směrem a už je to 5 dlouhých let. Očividně to bylo dobré rozhodnutí. Velmi sentimentální a dlouhý článek jsem napsala už toho 6. prosince, takže to nebudu opakovat, ale měla jsem potřebu to alespoň zmínit, protože 27. leden je pro existenci tohoto blogu důležité datum. Kdo by si chtěl přečíst tu sentimentální část z prosince, tak je na něj odkaz v menu :D Jsem dost unavená a hrozně mě bolí hlava, tak přejdu rovnou k věci.

Než se vrhnu na článek samotný, tak mám pro vás ještě jednu zprávu. Kristen bude 2. února hostem v Tonight Show Jimmyho Fallona. Už se na to opravdu moc těším. Jimmyho mám moc ráda a Kristen ostatně taky, do téhle talk show chodí asi nejčastěji. Byla jsem dneska v kině na filmu Psí poslání a bylo to hrozně krásné. Dojemné, smutné, ale krásné. Opravdu moc se mi ten film líbil. Příliš jsem toho o něm nevěděla, jen mi relativně nedávno kamarádka posílala trailer, že musíme jít a tak na to dnes došlo a jsem ráda, protože byl opravdu moc pěkný. No nic. Teď už ke Kristen. Mám pro vás nějakých pár dalších fotek ze Sundance Film Festival. Tentokrát se jedná o jeden portrét pro The Hollywood Reporter a o 10 fotek ze studia. Já osobně doufám, že se portrétů nakonec objeví víc, ale kdo ví. Kromě toho mám pro vás i rozhovor právě s The Hollywood Reporter. To poslední video je celý rozhovor, který se objevil, to ostatní jsou jen kousky. Dávám vám sem i ty kousky, protože narozdíl od celého videa nejsou editované a tudíž tam místo Kristenina obličeje nejsou obrázky z filmu. Každopádně se v tomhle rozhovoru dozvídáme poměrně dost zajímavých informací, které jsem už nedávno tak trochu vykecala Katie, měla to z první ruky :D Ale ve článku na to ještě nedošlo.

Kristen zde například mluví o svém novém projektu. Zmíní se totiž, že Refinery29, které podpořilo její první krátký film 'Come Swim' bude Kristen sponzorovat i její připravovaný další krátký snímek. Prozrazuje nám, že by měl být o kontrole zbraní. V rozhovoru zmíní i aktuální politickou situaci v Americe a že měla trochu strach přijít s 'Come Swim' v takové době na festival, že to, o čem film je, se nezdá být v takové chvíli důležité. Zmiňuje se i o tom pochodu žen, kterého se potom zůčastnila, o tom, že chtěla být režisérkou už odmalička, ale že když byla dítě, tak jediné, co mohla dělat na natáčení filmu bylo hraní. Zmiňuje se, že jí přijde, že je stará, že to měla udělat už dávno. Čemuž jsem se teda musela smát, mně je 22 a ještě ani nemám dostudováno a nemám ani práci, jí je 26 a už je celosvětově známou herečkou, která zrovna uvedla svůj vlastní krátký film v Sundance :D Rozovor má něco přes 3 minuty a mně osobně se moc líbí, tak určitě koukněte, jestli si najdete čas, já už si musím jít lehnout, dneska trochu umírám.
* * * * * * * *
Today is a very special day for this blog. Today, five years ago, I wrote an opening article to this blog. I founded this site on Debember 6 and I always treasure that day more than January 27, but today is pretty important to me too. On January 27 five years ago, I finally decided to officially open, to actually stop trying to add the old stuff and started to publish news. It was the day I finally decided this blog is what I really want and that is pretty important to me to remember that exact moment. It was in the evening, it was actually almost midnight. I usually have these ideas around midnight. I actually founded this blog basically in the middle of the night, just like that. It was the day when I changed my identity from Piper. to Angie. and it was also the day I realized that this blog is my blogging future. And god, it's five years. I cannot quite believe it, it is such a long time. I celebrated the first 5th birthday with a long sentimental article, I will not do the same with second 5th birthday, but I just wanted to mention it.

I wanted to talk about something else, but I don't know what it was, so whatever. I am very tired, so I will be very quick with this article, I just wanted to write something today to mention second 5th birthday. By the way, I was in the cinema to see Dog's Purpose, oh my God, I cried so badly. Whatever. I have for you now some more photos from Sundance and I am not even half way through it :D I remembered what I wanted! Kristen will appear on Jimmy Fallon's Tonight Show as a main guest on February 2, 2017. Two days before her SNL appearance, I cannot wait. So, I have for you now one new portrait for The Hollywood Reporter from Sundance Film Festival and another 10 photos from the actual studio where the interview was made. I have for you also the interview itself that I really like and I higly recommend to watch it. The last video is a version with editing, the other videos are just parts of the interview that are all in the last video, but these parts are with no editing, so you can actually see Kristen's face tha whole time and not just sometimes hear her voice.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Becoming a director:

About Tump's presidency & future project:Full with editing:

La La Land, aneb něco víc o mém novém nejoblíbenějším filmu.

27. january 2017 at 0:07 | Angie. |  Angie and her movie experiences.
Rozhodla jsem se mezi těmi všemi články s novinkami ze Sundance, že si udělám trochu času a proložím to i něčím jiným. Konkrétně pak článkem o filmu La La Land, který jsem slibovala už před několika týdny. Čekání na tenhle film se zdálo nekonečné, ale už v úterý 10. ledna na to konečně došlo. S mamkou jsme zašly do kina na film, o kterém se teď hodně mluví a je hodně oceňován. Trochu jsem se bála, že se mi nebude líbit, protože od něj budu očekávat příliš, ale to mi nezabránilo v tom na něj jít. Těšila jsem se na něj příliš dlouho na to, abych ho v kině vynechala. Kdo ví, kdy by se dostal na internet, abych si ho stáhla. Déle už jsem čekat nemohla ani náhodou. La La Land jsem zkrátka musela vidět, co nejdřív to šlo. A to i přesto, že mi nebylo dobře, šla jsem ze zkoušky a byla jsem utahaná jako pes. Myslím, že ten film mě vyléčil z přicházející chřipky. Přesto jsem tenhle článek odkládala. Proč? Nejspíš proto, že je pro mě z nějakého důvodu mnohem těžší psát o filmech, které si zamiluju, než o filmech, které se mi nelíbí nebo se mi líbí zkrátka tak nějak... normálně. Všechno, co jsem cítila, když jsem se dívala na ten film, jsem chtěla dokázat správně formulovat, aby to nevyznělo jako plytký sentimentální žvást. Jestli se mi to povedlo netuším, ale alespoň jsem se k tomu konečně dokopala. Vím, že jsem tu v poslední době nic nepsala, ale tak nějak jsem ztratila tu potřebu na konci roku a nalezla ji znovu až teď. Stejně jako vždycky upozorňuji, že tento článek bude obsahovat spoilery, stejně tak bude obsahovat můj a jenom můj názor. To, že se mně film líbil neznamená, že musí všem. Pokud se tedy po přečtení rozhodnete na film kouknout a nebude se vám líbit, neházejte to prosím na mě :DLa La Land je film režírovaný Damienem Chazellem, který režíroval už jeden z mých oblíbených filmů z poslední doby. Ten film se jmenoval Whiplash a více si o něm můžete přečíst tady. Když jsem zjistila, že se chystá natočit film z prostředí Los Angeles ve stylu starých filmových muzikálů z 50. let na způsob Singin' in the Rain a k tomu do hlavních rolí obsadil Emmu Stone a Ryana Goslinga, okamžitě jsem věděla, že to budu chtít vidět. O čem film vlastně je? Film vypráví příběh mladé ženy pracující v kavárně v Hollywoodu, která před 6 lety přijela do Los Angeles se snem, že se stane známou herečkou. Za těch 6 let si však prošla už haldou castingů a stále se jí nepodařilo prorazit. Hned na začátku filmu se setkáváme i s druhou hlavní postavou, kterou hraje Ryan Gosling. Jmenuje se Sebastian a cítí, že jeho životním posláním je zachránit jazz. On sám je skvělý pianista, přesto neúspěšný a musí brát i tak ponižující kšefty, jako hraní Vánočních koled. Jeho snem je založit si vlastní jazzový klub, kde by každý hrál jak chtěl a co chtěl. Skutečný, syrový jazz. A to byl jeden z aspektů, proč se mi tenhle film hrozně líbil. Protože já zkrátka miluju jazz. Tihle dva se setkávají několikrát v období, které se nedá úplně považovat za nejúspěšnější. A ano, čekáte správně. Zamilují se do sebe. Oba dva ale stále chtějí to, co si pro sebe vysnili... a tak nějak zjišťují, že si musí vybrat mezi snem a tím, jestli dokážou být spolu. Tolik bych asi řekla k příběhu, ať vám tu zase nevykecám úplně každý detail. I když se nejspíš zmíním i o tom konci, protože ten se tak nějak nedá opomenout. Tohle není recenze, je to výkec a já vás varovala. Spoilers all around.

Gallery update 62.3: Portraits for LA Times + interview

25. january 2017 at 15:17 | Angie. |  gallery updates

Okej, mám takový dotaz. V poslední době mi píšou komentáře různí lidé... kteří vždycky napíšou komentář dokonce i k tématu, ale ve webu mají adresu na nějaký internetový obchod, zkrátka nějakou reklamu. To je teď nějaký nový marketingový tah, obíhat blogy? Jen mě to zajímá :D No nic. V poslední době mi trochu přijde, že už sem nechodíte tak rádi, jako dřív a to mě mrzí, tak se chci zeptat, jestli je to jen můj pocit, nebo to tak fakt je. Já vím, že je teď dost blbé období, hodně zkoušek, sama je mám, málo času na blogy... a já sama málo obíhám, tak chápu, že taky nemáte čas, ale některé lidi už jsem tu neviděla třeba i víc než měsíc, někteří sem sice chodí časteji, ale i tak zůstává teď hodně článků bez nějaké reakce a mě to mrzí, protože já jsem z těch novinek nadšená, ale ráda to i s někým sdílím. Nemyslím to nějak zle nebo tak, jen by mě zajímalo, jestli je to tím, že už Kristen tolik nežerete, nebo tím, že se moc vykecávám, nebo jen tím, že jen nemáte čas. Protože pokud máte nějaké výtky k mému blogování, tak je vyjádřete, já se ráda pokusím na tom něco změnit. Každopádně jsem se rozhodla vás těma článkama teď moc nezahlcovat. Hodím sem tenhle a pár dní ho tu nechám viset a pak až další, protože mi přijde, že jsem to tu trochu zahltila novinkama, až není čas to sledovat. No nicméně popojedem. Co mám pro vás dneska. Tentokrát jsou to pouze dva portréty, ale jako už v několikla předchozích článcích, hezky dohromady s rozhovorem. Ten není moc dlouhý, takže jsem vám ho i přeložila, překlad najdete pod videem. Fotky i rozhovor jsou pro LA Times a Kristen to na nich opravdu moc sluší. Hrozně se mi líbí ty kšandy, co tu má. Na první fotce pak můžete splu s Kristen vidět i jediného herce z 'Come Swim', Joshe Kaye.
* * * * * * *
I know you are not half as excited as I am about all these Sundance news, but I am really sorry to see all those articles without or with one comment. I know I should visit other sites more, but I was never the kind of person who would gain visitors and I don't want you to feel like you should comment... I know it's a bad timing for so many articles. I myself have examination time, so I don't visit your sites very often and I am really sorry about that. But I will not write articles every day anymore despite the fact I could, because I have enough news... Because people usually comment the first one on the site, which I totally get and I do it myself, so I will leave the articles there alone a bit longer. Whatever. I have for you today just two portraits for LA Times, one just with Kristen and one also with Josh Kaye, the only actor from Kristen's film 'Come Swim'. As in the previous two articles, I also have for you an interview, but this time a bit shorter. I really love Kristen's look in these pictures, she looks really cute here.

imagebam.com imagebam.com


Překlad: "Hrozně ráda bych to rozšířila. Myslím si, že bych z toho rozhodně dokázala udělat 120 minut, protože první verze měla 40. Nesnažím se nikomu nic dokazovat, ale jsem na něj [Come Swim] hrdá. Chci natočit víc, ale není to nic, co bych chtěla ukázat lidem a říct: "Oh, tohle dokážu. Nechte mě natočit krátkej film a pak dostanete tohle a brzo natočím celovečerák." A s filmem lidé očekávají, že dostanou nějaký příběh a nějakým způsobem ho vstřebávají a nemůžu se dočkat, až něco takového udělám. Ale je skvělé vytvořit něco, co má naprosto volnou formu a nejednoznačné a jen to necháte působit. Takže ne, nesnažím se nikomu nic dokazovat."

Gallery update 62.2: Photos from Variety studio + interview

23. january 2017 at 20:12 | Angie. |  gallery updates

Nejsem zrovna v nejlepší náladě. Vlastně jsem docela naštvaná. Naštvaná na sebe, protože jsem se neučila, i když jsem měla, a místo toho jsem celej den koukala na Hawaii 5-0. Dobře, trochu jsem se na to koukla, ale zdaleka ne tolik, kolik jsem měla. Já se ještě chystám učit později, protože já se často učím až pozdě večer a v noci, tak nějak mi to myslí víc. Nevím no, je to blbý, protože ty testy pak píšu ráno a to mi to zase nemyslí. Nevím, co se sebou udělat, abych se dokázala soustředit. Hlavně moc nevím, co se učit, tak je těžké se do toho donutit, i přesto, že jsem to napoprvý nenapsala. No nic. Držte mi zítra v deset palce prosím. Včera jsem byla na koncertě Green Day a byl to naprostej nářez. I když stejně jako v září s těmi Red Hot Chili Peppers, i na Green Day mi tam trochu chybělo to moje 16 leté já, které se sice částečně probudilo hned s tóny první písně, ale i tak. Green Day tu byli naposledy před sedmi lety a já jsem je tehdy hrozně milovala, ale nemohla jsem na ně jít, protože mi to mamka nedovolila. Bylo mi tehdy čerstvých 16 a mamka měla paniku z toho, že bych šla sama na takový velký koncert. Jenomže že by šla se mnou na punkrockový koncert, to asi ne. Tehdy jsem ještě nebyla natolik silná osobnost, abych jí řekla, že prostě jdu a je mi to fuk, jak když jsem šla sama na 30 Seconds to Mars a vlastně polovinu koncertů v loňském roce. Včera jsem šla, protože jsem musela jít. Musela jsem to zažít, tak nějak splnit sen svému mladšímu já a naprosto jsem si to užila, jen tehdy bych to asi prožívala trochu jinak, možná trochu víc... možná bych se i nechala vytáhnout na podium, protože bych znala všechny texty. Já ale jsem ten typ člověka, kterej se nechá strhnout atmosférou a ta hudba je mi blízká, takže já tancovala, skákala a ječela, i přesto, že je zas tak moc už nežeru. Včera jsem je žrala naprosto maximálně. No nic, toliko o mém koncertním zážitku, teď ke Kristen.

Dnes mám pro vás další várku fotek ze Sundance spolu s rozhovorem. Jsou to fotky ze studia Variety a spolu s tím i rozhovor. Tentokrát nejen s Kristen, ale i s Joshem Kayem, Davidem Ethanem Shapiro a Michaelem Prussem, se kterým Kristen spolupracovala před pár lety na filmu Equals, takže se dobře znali a on souhlasil, že jí chce pomoci při tvorbě tohohle filmu. Ten i v rozhovoru říká, že mají podobný pohled na svět a i na tvorbu. V prvním videu Kristen mluví o tom, jaké to pro ni bylo, režírovat ten film. A všichni ostatní přítomní mluví o tom, jaká je Kris jako režisérka, že je skutečně velmi zapálená. Kristen je tam zas úplně hotová z toho, jak je Josh roztomilej, což on je, to musím souhlasit. Mluví o tom filmu opravdu tak, že je poznat, že je na něj hrdej a říká, že je to jeho první film a nikdy by ho nemohl dělat s někým jiným, než s Kristen. V druhém videu se potom reportértka Kristen zeptá na situaci v Americe. Na Trumpa a tak. Kristen zde v podstatě poprvé vyjádří svůj názor ohledně téhle situaci. Říká tam, že půjde ten pochod žen v Park City, který teda proběhl stejný den, jako ten ve Washingtonu a tak různě. Ale také říká něco, co se mi moc líbí, že by každý měl dělat to, čemu věří, ať už je to cokoliv, což se mi líbí, že není tak radikální, že prostě sice ona Trumpa nepodporuje, ale nenaznačuje, že ti, co ano, jsou totální kokoti. Takže asi tak. Já chápu, že Kristen se nelíbí komentáře proti ženám a komentáře proti homosexuálům, vzhledem k tomu, že ona sama je součástí LGBT komunity, ale já nechci zabřednout do politiky, takže to nebudu moc rozebírat. Také se jí reportérka ptá na tweety, které prolétly internetem před 5 lety. Trump tehdy napsal tweety na účet Kristen v době té velké aféry s rozchodem s Robertem. Kristen říká, že jí to přijde naprosto neskutečné, že tehdy to neřešila vůbec, ale že takhle zpětně, že jí tak řešil prezident USA, že to je úplně neuvěřitelný. Což souhlasím :D Že 65 letej týpek řešil milostnej život 20 letý herečky veřejně na twitteru je trochu creepy, zvlášť, když se z něj pak stane prezident :D Toliko k dnešní novince, tak určitě koukněte :)
* * * * * * *
I am not in very good mood right now. I am actually quite pissed. I am angry at myself, because I wasn't studying as I should and I was instead watching Hawaii 5-0 whole day. That is sad. It's what I call student's life. I am obsessed with Hawaii 5-0 by the way, it is real madness. I was at Green Day concert yesterday and that was AWESOOOOME. It definitely was one of the best concerts I've ever been to. But like with Red Hot Chili Peppers, I kind of missed the 16-year-old me there. I couldn't go to the concert when I they were here before 7 years ago, because my mom didn't let me. I was 15 or 16. And I loved them dearly back then. I went to their concert yesterday just because I felt like I should, because I used to love them. And I totally enjoyed the concert, it was amazing and my heart is still close to their music, but I think I would enjoy it much more if I went there those 7 years ago. But it was one of my dreams in my early teens, so I just had to be there... to make things right and I got CRAZY. Because I am not just an ordinary visitor, I enjoy it, full experience. I dance, I jump, I scream and I sing, when I know the lyrics. I have this talent to always stand in front of or behind some total idiot, but this time, it was fine, so that was good too. Well... so much about my concert experience, now to Kristen.

I have for you another bunch of photos, this time from the Variety studio at Sundance Film Festival. Except that I also have for you an interview by Variety. Two videos. You can see there Kristen with Josh Kaye, David Ethan Shapiro and Michael Pruss, with whom Kristen worked on Equals couple of years ago and he helped her with her short too. They are all talking about 'Come Swim' and about Kristen as a director. She's dying there from Josh's cuteness and to be honest, me too. I kind of fell in love with him during these last few days. In the second video, Kristen is reminded of tweets that now already president Donald Trump wrote about her on his twitter account like five years ago. It was in 2012, around the time of the famous affair, I won't talk about that. Kristen is asked about that and but she says that looking back now it seems kind of surreal. She is also talking about the Women's march and about the Trump situation, I don't want to get political, so I will just leave it as it is, but it is actually the first time when Kristen is openly speaking about Trump, she never talks about politics and she says it herself, she's not politically active person, she said it couple of months ago that she actually voted last year for the first time in her life, because she was always very busy or gone because of her job. But it is interesting to know her oppinion and I get that, she's part of the LGBT community, she of course doesn't like comments made on this topic... and yes, she's of course a women, so she went to march. Well whatever. she looks very cute there and I love the interview too.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comGallery update 62.1: Portraits for IMDB Studio + interview

22. january 2017 at 12:52 | Angie. |  gallery updates

Ach můj božeeeeee!!!!!!!!!!! ANO!!! ANOOO!!!! KRISTEN BUDE 4. ÚNORA 2017 UVÁDĚT SATURDAY NIGHT LIVE! (nevím, proč jsem napsala něco jinýho, asi výpadek :D) Bude to poprvé, co se do toho Kristen pouští a já jsem z toho naprosto nadšená. Vážně jsem z toho naprosto štěstím bez sebe, je to úžasná zpráva. Hrozně se na to těším. Nemůžu se dočkat. Nenapadlo mě, že Kristen v SNL někdy vůbec uvidím. Všichni víte, jak nervózí umí Kristen v těhle show být, ale v poslední době se hodně otrkala a je mnohem víc v pohodě, nejen u Fallona, ale u všech, takže byla pozvána a vzala to a já jsem nadšená. Bude to perfektní. Nádech, výdech, uf. Jsem v klidu. Nejsem, bude to paráda, já se nemůžu dočkat.

Toliko k nejúžasnější zprávě dne a teď už k dalšímu bodu programu. Včera jsem si předpřipravila pár článků, ale přijde mi, že vás příliš zahlcuju, takže to asi nebudu přehánět. Dneska jsem vám ale potřebovala říct o SNL, tak k tomu přidám i nějaké ty novinky ze Sundance. Mám pro vás teď téměř 30 fotek ze studia IMDB, kde Kris dělala jeden z rozhovorů. Moc jí to tam slušelo, já miluju tu její koženou bundu, ta je prostě perfektní. Můžete i vidět její oblíbenou oranžovou čapku, kterou teda nemá na hlavě, ale en v kapse. V Salt Lake City je teď dost velká kosa, což je po Los Angeles nejspíš dost zásadní změna. Na fotkách můžete vidět i Joshe Kaye, ale rozhovor pak dělala Kris samostatně. Možná i Josh nějaké dělal, ale o těch nevím. Kristen mluví v prvním videu o tom, co má vlastně snímek symbolizovat. Redaktor jí říká, že po dvou minutách měl dojem, že Kris je už teď lepší filmový tvůrce než on kdy bude a to dělá v branži 20 let. V druhém videu pak Kristen mluví o režii jako takové a o tom, jaké to je sledovat film z pohledu režiséra. Říká, že se to liší, protože v tomhle filmu není jediný záběr, který by naprosto 100% neschválila a byl by jinak, než ona chtěla, zatímco když hraje, tak má trochu ten odstup, že to není jen její práce, ale také dodává, že je jedno, co v tom filmu člověk dělá, že když je to správná skupina lidí, tak všichni chtějí chránit ten film a že nedělá v tomhle ohledu rozdíl mezi herectvím a režií. Určitě koukněte, jestli máte trochu času. A i na zbylé nejnovější články, je jich ranec, ale jsou plné skvělých fotek :)
* * * * * * * *
Oh my GOOOOOOOOOOOOOOD! YES!!!! YEEEEEES!!!!!!!!!!! KRISTEN WILL HOST SATURDAY NIGHT LIVE ON FEBRUARY 4, 2017 FOR THE FIRST TIME! I am so excited, oh my god, I am sooo fucking happy right now. That is absolutely amazing news, I am freaking out right now. I cannot wait. I literally cannot wait to see it. I am so suprised, I would never expected her to do it, because it's a lot you know, and she is usually quite anxious about appearances like this, but you could notice that she's still more and more confident in those situations and she said yes to SNL. I cannot even express how excited I am, it is incredible. Breathe, Angie, take a deep breath. Uf. Wow. How are you, by the way?

Right now, I have for you another news from Sundance Film Festival. I have for you bunch of photos from IMDB Studio and also a short interview. You can also see Josh Kaye there, but the interview is just with Kristen, I think they probably made some interviews only with him too, but those I don't have. I love those photos, they are really amazing and Kristen looks very cute there. You can see her favorite orange hat, she doesn't have it on her head, but in a pocket. I love the leather jacket so much. In those videos she talks about 'Come Swim' of course. In the first one, the interviewer asks her about what 'Come Swim' means and what can she tell him about it. In the second video, she talks about being a director and watching a movie that she made herself instead of watching it as an actor who "just" played in it and how proud she is of this film.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comLayout no. 33

21. january 2017 at 21:42 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
December 6, 2016 - January 21, 2017

Tákže... tak :D Netvařte se, že mě neznáte. Člověk, který mohl vyměnit layout během tří dnů, protože ho začal štvát, může v jeden den říct, že neví, jestli udělat nový design a ještě ten den ho udělat. A o den později napsat, že musí dodělat pár věcí a asi ho sem dá v pondělí a potom ho nastavit ještě ten den, co to napsal :D Takže ano, udělala jsem nový layout, protože já zkrátka většinou řeknu, že přemýšlím o novém layoutu a pak se té myšlenky nemůžu zbavit, dokud ho neudělám. A když se objevily ty Deadline portréty, které jsem vám zveřejňovala v předchozím článku, tak jsem si prostě nemohla pomoct. Stejné to bylo s těmi dodělávkami. Takže tadá. Změnila jsem barevné schéma. Předchozí layout byl světle modrý a byl spíše zimní, s lehce meruňkovou v záhlaví. Tenhle je zase v černobílém schématu. Doufám, že se vám líbí. Já jsem měla hned jasno, jaké fotky použiju. Zamilovala jsem se především do té černobílé, která pochází z natáčení 'Come Swim'. Ten předchozí tu byl od prvních 5. narozenin blogu. Původně jsem myslela, že tu vydrží až do druhých 5. narozenin blogu, které jsou 27. ledna, ale tak holt... jsem to nevydržela :D Tak mi dejte vědět, co si myslíte :)
* * * * * *
So yeah... don't pretend you don't know me. Once I make a new design, I cannot wait until I publish it. I told you I have to do some more touches on it and I will probably publish it tomorrow of on Monday, but to be honest, I kind of thought that I will do exactly what I did. Finish it right away and publish it. It is a big color change. This time I've decided to use some combination of black and grey and I used those new Deadline portraits and one behind the scenes picture from the 'Come Swim' set, that I absolutely fell in love with. It is very simple, but I hope you like it. I do. I loved the previous one, it was made for the first 5th birthday of this blog... well the second birthday is in six days, so... almost there :D I wanted to make new one for January 27, so I did it few days earlier, whatever. The previous one was in a bit cold winter colors and I loved it, but I really needed a change and I couldn't resist with all those beautiful new photos. So tell me what you think!

Gallery update 62.0: Various portraits from Sundance

21. january 2017 at 15:43 | Angie. |  gallery updates

Tolik jsem si stěžovala na to, že Kristen nemá žádné novinky a najednou mám tolik novinek, že ani nevím, co si s nimi počít. Ale jsem za to hrozně ráda, protože zaprvé mám konečně co přidávat a mám toho dost na několik dní... a zadruhé si Kristen plní svůj sen, za což jsem neskutečně ráda. Kristen chtěla režírovat vlastní film už hrozně dlouho, nad tímhle konkrétním projektem uvažovala už tři roky a teď měl premiéru, to je prostě skvělé. Jen tak nějak trochu sobecky uvažuju nad tím, že vážně doufám, že i přesto, že se postavila za kameru, nepřestane se stavět i před ní. V několika rozhovorech řekla, že miluje jak herectví, tak režii a že v tom nedělá rozdíl, ale i tak. Zkrátka se toho trochu bojím, ale snad na to nedojde, byla by to věčná škoda. Samozřejmě na ni budu hrdá a budu ji podporovat i pokud se bude plně věnovat pouze režii, ale zkrátka by mi ve filmech chyběla. Z toho, že za poslední dva roky natočila asi 8 filmů ale usuzuju, že jí to pořád baví a snad brzy přijde nějaký další projekt, který ji zaujme. No...

Kristen je momentálně na filmovém festivalu v Sundance. Liz Olsen je taky, z čehož mám sice radost, ale vzhledem k množství novinek a množství nesplněných zkoušek... to nejspíš bude muset počkat. Kristen má přednost. Tenle blog vždycky měl a bude mít přednost. Pokud tenhle blog někdy skončí, skončí tím moje blogová kariéra. Aspoň si to myslím. Ale zpět ke Kristen. Teď mám pro vás první várku fotek z propagace filmu 'Come Swim'. Jde převážně o portréty pro různé časopisy. K haldě z nich vznikly i rozhovory a část z nich tak přidám spolu s videi, která vznikla. Tahle várka je bez video rozhovorů, možná proběhly nějaké mluvené, ale zatím se neobjevily. Na fotkách není pouze Kristen, ale i jediný herec filmu Josh Kaye. V posledním setu pak i David Ethan Shapiro. Ty poslední nejsou moc portréty, ale já jsem úplně nevěděla, kam ty fotky šoupnout, tak jsem je hodila k portrétům. Jsou to tedy čtyři sety fotek, pro Wire Image, Deadline, IndieWire a poslední jsou ze studia Acuro. Mně osobně se hrozně líbí všechny, no nejvíc nejspíš ty pro Deadline. Oni většinou mívají naprosto skvělé photoshooty a tento není výjimkou. Portréty se opravdu povedly a zalíbily se mi až tak, že jsem ze tří z nich udělala nový layout, který musím ještě dodělat, ale můžete se na něj těšit nejpozději v pondělí. Jen bude těžké se rozloučit s tím aktuálním. Kromě toho, že tu Kris vypadá skvěle... tak musím tedy podotknout, že Josh působí hrozně mile na všech fotkách a je to tedy taky docela fešák, nemyslíte? :D To já jen tak. Určitě se dneska ozvu ještě s nějakým článkem, ale zatím si užijte fotky.
* * * * * * * *
I was bitching so much about not having any news and now I have so much more stuff to write about that I can handle. But I am so happy, I am so happy for Kristen living her dream and I am incredibly proud of her. She has always wanted to film her own movie, be a director, and she is now, officially. I am being a bit scared actually... I am so happy for her to do what she loves, but I really hope she will not quit acting for being a full time director. It would be badass and everything, but I just love her as an actress, she's incredibly talented and I would miss her in movies dearly. But she once said that she doesn't really make any difference between being an actor and being a director, that she loves both equally, so I hope that doesn't change really. Well...

Kristen is at the Sundance Film Festival right now and so is Liz Olsen, so I will probably be writing on my third blog too some time soon. But this blog is still my main site and it always will be. If I ever end this blog, that will be the end of my blogging career I guess. Well. Right now I have for you new photos from the 'Come Swim' promotion. A lot of photos showed up alongside with a lot of videos. I didn't want to put all of them in one article, so this is part one. Four sets. For Wire Image, Deadline, Indiewire and Acura studio. Those are not really portraits, but whatever. It's not just Kristen, Josh Kaye, the actor from Kristen's movie is also there with her. Not in every picture, but in some of them and I love all of them really much. Just for the record, not just Kristen is incredibly cute and beautiful here, but gosh, Josh looks like a total cinnamon roll, he seems to be so sweet. I love especially the one for Deadline, I usually do, because they have amazing photoshoots. I love it so much that I actually made a new layout from three of them, so I will change it during weekend. Say goodbye to this one, it will be hard goodbye for me, because I still like it, but it is time for it to go. So check out the photos, I hope you like them and I have sooo much more for you, I couldn't be more excited.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 61.9: Sundance Film Festival 2017 - 'Come Swim' World Premiere & After party

20. january 2017 at 23:03 | Angie. |  gallery updates

No tak jo no, jsem tady zas. To je u mě neobvyklé co? Že bych se dokázala natolik soustředit, abych v jednom dni napsala hned tři články. Ale už je to tak, jsem tady. S mamkou jsme se koukali na film Dívka ve vlaku. Já jsem ho viděla před pár měsíci v kinech, ale mamka ho ještě neviděla, tak si ho chtěla pustit a já většinou koukám taky, když si něco pustí, protože to neumím ignorovat, ale nechtěla jsem se zašít do pokoje, a tak jsem se koukala. Mně se ten film líbil, ale nemůžu říct, že by mě tak uchvátil no. Ale Emily Blunt je v něm úžasná, hrozně jsem si ji v poslední době oblíbila, hlavně díky Katie*, co si budeme namlouvat. Ona je opravdu skvělá herečka.

Každopádně o tom jsem mluvit nechtěla. Když jsem se potom koukla na svoje zdroje, zjistila jsem, že se začal objevovat docela ranec dalších fotografií a rozhovorů, tak jsem se rozhodla, že ty fotky z premiéry přeci jen zveřejním už dnes a ne až zítra, jak jsem původně zamýšlela. Hlavně mám dneska takovou hodně blogařskou náladu. Jak už jsem dnes zmínila víckrát, než bylo nutné, Kristen odjela na filmový festival v Sundance. Je to jeden z festivalů, které má skutečně ráda a ráda se tam vrací a tentokrát tam jela představit svůj režijní debut - krátkometrážní snímek s názvem 'Come Swim'. Premiéra tohohle filmu proběhla včera večer, 19. ledna 2017. Kromě Kristen můžete na červeném koberci vidět i hlavního herce, Joshe Kaye, což je Kristenin dobrý kamarád, potom Sydney Lopez, která do toho snímku něco namlouvala, to asi pochopíme, až ten film uvidíme. Potom je na fotkách vidět také David Ethan Shapiro, se kterým Kristen na filmu spolupracovala. Tyhle fotky se mi hrozně líbí, naprosto jsem se do nich zamilovala. V galerii najdete přes 100 fotek ze samotné premiéry a dalších 6 fotek z after party pořádané distribuční filmovou společností Refinery29. Kristen na sobě měla pohodlný outfit přesně v jejím stylu, rifle, tenisky, bílé tričko, řetěz se zámkem na krku a kožená bunda. Čapku tentokrát vyměnila za červenobílomodrou čelenku. Je vidět, že se Kristen skutečně dobře bavila, hodně se tam usmívá a přijde mi, že si to užívá, za což jsem hrozně ráda. Na těch fotkách je naprosto k sežrání, tak si je určitě prohlídněte aspoň některé i ve vysokém rozlišení. A určitě omrkněte i předchozí dva články, které se víc zaměřují na film samotný.

PS: Hrozně hrozně hrozně moc jsem vám chtěla poděkovat už před pár dny a pak jsem na to zapomněla. Návštěvnost blogu v minulém týdnu překročila 40 000 návštěvníků, za což jsem vám neskonale vděčná, miluju vás a ještě jednou děkuju!!!
* * * * * * *
So... yeah. Here I am again. We were watching The Girl on the Train with my mom. I've seen it in the cinema couple of months ago, but my mom didn't she just read that, so she was very curious and I had mood for a movie. I like the movie, but I don't love it, it is a bit... chaotic. Let's say chaotic. But Emily Blunt is amazing in it. Well whatever. I finally have for you the main article. I actually wanted to publish tomorrow, but more news and photos showed up and I want to publish everything circa on time, so I have them for you now. As I said twice today, Kristen is at the Sundance Film Festival 2017 right now and yesterday, on January 19, was the world premiere of Kristen's short movie 'Come Swim'. Kristen looked absolutely great, I love her outfit. She was wearing her typical tomboy look with leather jacket. She looks so very cute with the red-white-blue headband in the hair. You can see there with Kristen the main and only actor Josh Kaye, the voice of the movie, Sydney Lopez and David Ethan Shapiro. I love these photos a lot. I have over 100 from the actual premiere and six from the after party by Refinery29. So check out, enjoy photos, I am so happy to be publishing them, because it was a really long time since last event. I actually started to by kind of anxious about it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 61.8: New 'Come Swim' stills + behind the scenes pics

20. january 2017 at 19:29 | Angie. |  gallery updates

Tak... a je to. Trump už je oficiálně prezidentem Spojených států amerických. Koukáme na to zrovna ve zprávách. Rozhodně jsme nekoukali online, to bych u toho asi umřela nudou. Já nevím, nebudu se k tomu asi radši nijak vyjadřovat. Myslím, že je asi lepší to nechat být, protože každý má na to jiný názor a já to akceptuju. Všichni máme právo na názor a máme zatím i právo na to, ho svobodně vyjádřit a to je to, co je pro mě podstatné. Nechci převídat, co bude. Změnit, co se děje nemůžu a teď už to musíme nechat na něm... Osobně si trochu myslím, že to nebude tak hrozné, jak si všichni představují, ale kdo ví. To se dozvíme. No nic. Mám pro vás další článek, máte radost? Jak už jsem psala, Kristen je aktuálně v Sundance a já se moc těším na všechno s tím spojené. Doufám, že dojde i na nějaké rozhovory, i přesto, že je tam Kristen jako režisérka a scénáristka krátkého filmu a ne jako herečka v celovečerním filmu. Premiéra filmu 'Come Swim' proběhla už včera večer a já už jsem i uložila fotky, nejdříve chci ale přidat ještě něco dalšího, co s filmem souvisí. Mám pro vás 5 nových fotek. Dvě jsou stillsky z filmu, na kterých můžete vidět jediného herce ve filmu, Joshe Kaye. Hrozně se mi líbí hlavně ta první, ta je tak trochu děsivá a creepy, ale zároveň hrozně povedená. Kromě stillsek mám pak pro vás ještě dvě fotky z natáčení filmu, na kterých už můžete vidět Kristen. Líbí se mi hlavně ta druhá, jak je tam Kristen s těmi dětmi, ta je skvělá. Poslední vlastně není fotka, ale malba, kterou namalovala Kristen a která je na téma jejího filmu. Kristen několikrát v rozhovorech zmínila, že jedním z jejích koníčků je i malba, ale tohle je vlastně první, kterou vidíme. Tak co si o ní myslíte?
* * * * * * *
Soo.... that's it. Trump is officially new president of the United States. We are watching it right now. Not online, just the recap in evening news. I am not saying anything. I think it's better just leave it be... people have different opinions and that is ok. We are lucky that we can express our own opinions and that is what matters to me and I cannot see the future, we will have to wait. Whatever. I have for you now another update. Kristen is in Sundance right now and as I wrote in the previous article. She is there with her new short film 'Come Swim' that she wrote and directed. Right now I have for you new photos from this movie, that has just one actor in it, Kristen's good friend Josh Kaye. I have for you two stills, I love especially the first one, that is cool. I also have for you three pictures from the behind the scenes. Two photos from filming, where you can see Kristen, I love especially the second picture, how she walks on the beatch with those kids. The last picture is actually a painting, that Kristen painted herself. I've told you once or twice in the past, that she's also painting, she was talking about it in some interviews, but it is the first one we actually get to see. What do you think?

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind the scenes video of Kristen's short movie 'Come Swim' + teaser preview

20. january 2017 at 16:32 | Angie. |  videos


Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte moji drazí? Přemýšlím o novém designu. Ten, co tu je, mám hrozně ráda a vlastně ho ani nechci měnit, ale přijde mi, že už je to nuda, je tu nějak dlouho. Na moje poměry dlouho. Ale asi tu ještě nějakou chvíli vydrží, nevím, mám dilema. To dělají ty nové fotky... Ano, slyšíte správně, ale na ty si budete muset ještě chvilinku počkat. Momentálně jsem vážně šťastná a hned z několika důvodů. Zaprvé jsem přežila další šílenej zkouškovej víkend a už mi zbývyjí jen dvě zkoušky, které vánžně musím udělat. Dohromady ještě čtyři, ale ty dvě další můžu vypustit, když už se mi nebud chtít se s tím matlat. Druhým důvodem je to, že jsem doma a nikam už dneska nemusím, takže můžu hodit nohy nahoru a trochu si odpočinout. Na dnešek jsem spala asi tři hodiny, takže to potřebuju. Včera večer jsem vypila nějakýho Monstera ripper nebo co... a byla jsem potom jak duracel. Jsem se normálně učila a prozpěvovala jsem si u toho a ani jsem ráno nebyla unavená, přestože ten spánek, který jsem po energiťáku absolvovala, byl dost naprd. Teď už mě to ale trochu dohání. No co se dá dělat. Třetí důvod je to, že Kristen má konečně zase nějaké novinky a já vám je sem můžu přidat. Psala jsem, že mi přijde, že je tenhle blog trochu v rozkladu, jak nejsou žádné novinky, takovej nijakej a umírající, a tak se to samozřejmě během pár dní změnilo, protože Kristen vyrazila na filmový festival Sundance a v souvislosti s tím se objevila halda skvělých věcích, které všechny postupně přidám, samozřejmě. Ty nejdůležitější fotky nejspíš až na závěr, pardon. Ale všechny ty novinky jsou prostě super a já z nich mám hroznou radost. Kristen se několikrát vyjádřila, že má Sundance film festival vážně hodně ráda, protože je to opravdu takový syrový festival, kde se lidé zajímají hlavně o ty filmy jako takové a ne o slávu nebo o to pozlátko. Právě proto, že je to takovýhle typ festivalu, tak se taky Kristen nemusí tolik starat o to, co si vezme na sebe a může zůstat u svého tomboy stylu, který má tak ráda, což je pro ni taky plus. A zkrátka se tu cítí dobře. Poprvé tam byla, když jí bylo nějakých 13 let a vrátila se tam už mnohokrát. Naposledy v loňském roce s filmem Certain Women. Letos se tam ale poprvé objevila v nové roli. Ne jako herečka, nýbrž jako režisérka. Kristen během léta natočila krátkometrážní film, který má 17 minut a který sama napsala a i zrežírovala. Jmenuje se Come Swim a už jsem vám o něm psala mnohokrát. Včera si odbyl svou světovou premiéru právě hned první den filmového festivalu v Sundance a celkem bude promítán hned šestkrát. Ve filmu hrál jediný herec, a vlastně ještě k tomu neherec, Kristenin kamarád Josh Kaye a mluveným slovem do snímku zasahuje Sydney Lopez. Hudbu dělala St. Vincent a na snímku se podílel také David Ethan Shapiro, se kterým Kristen spolurežírovala hudební klip k písni od Sage + The Saints. Nějakou část efektů potom ještě pomáhal člen týmu z Equals, zkrátka jedna velká rodina. Já mám pro vás teď krátké video z natáčení tohohle filmu, které je zaměřené na Kristen v roli režisérky a které je fakt skvělé a mně se hrozně líbí. Kromě toho mám pro vás taky několika málo vteřinovou ukázku přímo z filmu a musím říct, že mě osobně na první pohled zaujal. Je popisován jako hodně umlecké a abstraktní dílo a podle toho to i vypadá a podle mě to vypadá fakt skvěle. Určitě se koukněte, stojí to za to.
* * * * * * * *
Hello hello hello. How are you my darlings? I am so happy right now, because first, it's Friday and I survived another crazy week full of exams, and second, because I don't have to go anywhere today and I can just relax a little bit. And the third reason is of course, Kristen. I was complaining about not having news to write about, so of course now I have more I have time for, obviously. Well, I actually have a lot of time, so I will probably publish everything I want and I kind of expect another short break from any other news... but we will see. Yesterday, on January 19, 2017, Sundance Film Festival 2017 has started. Kristen goes there pretty often, she was there for the first time when she was like 13 years old and she said various times that she loves this festival. And I understand. It is truly about the movies and not about the fame, she can wear whatever she wants on the red carpet and she just feels like fish in the water and not out of it. Speaking about water, I am slowly getting to my point. Kristen is there this year too, but this time in a completely different role, yet very similar. She's there for the first time as a director of her own 17 minutes long short film called "Come Swim". This movie is described as very artistic, impressionistic and inovating. There is only one actor in it, Kristen's friend Josh Kaye and a voice of Sydney Lopez, both Kristen's friends. She also cooperated with David Ethan Shapiro with whom she co-directed music video for a song by Sage + The Saints. Kristen also wrote this movie by herself and she said it all came out of a poem. Right now I have for you first two pieces from the Sundance puzzle. I have for you behind the scenes video fom the filming of this film, where you can see Kristen in her new role, as a director. Like a boss. And the second video is very very short preview from the short itself and I have to admit that it looks really cool. And I really hope you'll watch it. They are not long, so check out.

BTS:

Preview:

Gallery update 61.7: Total Film scans + new photos with fans

17. january 2017 at 19:00 | Angie. |  gallery updates
Trochu mi přijde, že tenhle blog v posledních týdnech umírá. Sotva dýchá, skomírá, občas se vzedme v nějaké naději a potom zase spadne do posmrtné křeče. Nechci tím naznačit nějaký konec nebo tak něco, jen mě hrozně mučí to, že nejsou skoro absolutně žádné novinky. Jsou takové střípky, o kterých ani nemá cenu psát jednotlivé články a zabíjí mě to, protože když se potápí můj blog, já se potápím s ním. Jak ještě k tomu ani nemám čas, protože je zkouškové, tak je to obzvlášť bída, protože ani neobíhám... Ale dneska mám v plánu udělat aspoň rychlé kolečko, tak snad to vyjde. Přeci jen se něco objevilo, něco, z čeho vymáčknu dokonce dva články, pokud se mi podaří ten druhý někdy v životě dokončit. V březnovém čísle časopisu Total Film vyjde článek o Kristen, je to z převážné části rozhovor s ní, který sice vznikl už během filmového festivalu v Cannes, ale byl zveřejněn až v tomto časopisu spolu se skvělými portréty, které jsme sice asi měli částečně to štěstí vidět, ale rozhodně není na škodu si je připomenout. Rozhovor je to poměrně dlouhý a je v angličtině, takže už jsem začala pracovat na překladu. Mně osobně se líbí, ty otázky některé sice jsou takové ohrané, ale aspoň nejsou debilní, jako občas. Je tam pár dost zajímavých, třeba Kristen mluví o Robertu De Niro, se kterým si zahrála ve filmu What just happened? a o kterém si třeba nepamatuju, že by někdy v rozhovoru mluvila. Asi ano, ale já taky nepřekládám a hlavně si nepamatuju všechno. Takže rozhodně je o co stát, tak doufám, že se mi povede to přeložit co nejdřív.
* * * * * * *
I feel like this blog is dead last couple of weeks. No news, just some not very interesting stuff and I have examination time, so I don't have time to visit all of you, my friends, so that is also terrible. I hope it gets better soon, because I am dying when my blog is dying. I really hope for some exciting news about Kristen, because this is torture. I actually have for you today some news, but nothing you cannot live without, I guess. But whatever. I have for you new magazine scans with very nice article and interview, but with old pictures from Cannes. The interview was made in Cannes during the film festival but was published now, it is part of the March 2017 issue of Total Film. I am working on the translation, but it will probably have to wait till the weekend, but we will see. That "Why him?" joke is mentioned there, by the way. You can read it English, but I get it, if you don't want, but the portraits are great, I love them. These fourt previews are not chronological, so if you want to read it, check it out in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kromě scanů mám pro vás ještě i nějaké aktuálnější fotky. Kristen byla v Miláně a dost možná se tam i stále ještě nachází. Z těhle fotek to sice není vidět, ale byla na nějakých soukromých akcích, afterparty nějaké akce a tak, ale nic oficiálního, takže bohužel jen úlovky od fanoušků a ne nějaké fotky z akce. Těch se asi už nikdy nedočkám. Ale ne, dobře, už jen pár dní do Sundance. Vlastně přesně pár, tedy 2. Sundance se letos koná od 19. do 29. ledna. Kristen je nebo byla v Miláně s kamarádem CíDžejem Romero a podle některých fotek to vypadá, že tam je i Stella Maxwell, ale ty fotky, co jsem viděla, byly tak nekvalitní, že to prostě jen mohla být nějaká blondýna, takže těžko říct. Každopádně fotky s fanoušky jsou skvělé a zase cítím silný osten závisti :D Furt mě štve, že jsem tehdy Kristen před tím rokem a půl nepotkala, když byla v Praze. No nic. Kromě fotek s fanoušky mám pro vás ještě moc krásnou fotku z natáčení Personal Shopper.
* * * * * * * *
I also have for you something else. I have for you some new fan photos fom Milan. It looks like Kristen is still there and she's there with CJ Romero and probably with Stella Maxwell. It is actually possible, that she's there because of Stella having some fashion shows there, but it is not anything I know, it is just a suggestion, that I have no proof for. But there was some blong thin girl seen in some fan pics, so... But I don't know. But nothing official, so no official photos or anything, just some lucky fans met her and I envy them so so so much. Still not over the fact she was in Prague and I didn't meet her. Maybe next time... hopefully next time. Whatever. Apart from the fan pics, I have for you also one new behind the scenes picture from Personal Shopper.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

New Personal Shopper spot

15. january 2017 at 21:11 | Angie. |  videos
Dneska jsem měla docela náročný den. Plánovala jsem takový volnější víkend, ale nepatřím k těm, kterým by tyhle plány vycházely. Včera jsem byla podruhé na Passengers. Ne, že bych tím byla tak uchvácená... líbilo se mi to, ale ne zase tolik, abych na to nutně musela 2x v jednom týdnu. Jen táta to chtěl vidět a mamka nechtěla jít, tak jsem slíbila, že půjdu s ním. Dneska jsem potom byla s kamarádku na running sushi, potom jsme se učily a potom jsem šla zase do kina. No jo, už je to tak :D Jsem blázen. No nic. Měla bych se učit. Ale nejspíš to nechám až na zítra. Chtěla bych před tím napsat ještě recenzi na La La Land, no to asi už dneska nedám. Mám pro vás ale alespoň nějakou novinku. Kristen byla v Itálii, nebo možná ještě pořád je. Konkrétně pak v Miláně. Doufala jsem, že tam jela kvůli nějaké akci a vlastně i ano, akorát, že to byla soukromá akce, takže jsou z toho jen nějaké fanouškovské fotky. No co se dá dělat. Teď mám pro vás ale něco jiného. Mám pro vás nový krátký trailer na Personal Shopper. Je to Korejský trailer, ale naštěstí je anglicky :D Jsou tam nějaké nové scény, tak pokud si nechcete nechávat překvapení, tak se určitě koukněte :)
* * * * * * *
I had pretty busy day today. I went to running sushi with my friend, then I studied and then I was in the cinema. I will probably not be here tomorrow at all, because I really have to study. I have few exams next week. But first I want to write this article and then I want to write about La La Land, but I am not sure if I will make it. Whatever. Kristen is or was in Italy. She's in Milan, or was. Maybe she's back already, but I kind of hoped she might show up at some event. Which she actually did, but it was a private fashion event and I have just some fan photos from it. But I have for you now something else. It is another something from Personal Shopper. It is a teaser trailer or a spot from South Korea, but it is luckily not dubbed, just subtitled, so you can watch it in English. There is a new footage. I really just cannot wait to see this movie, not just because of Kristen, but also because it was partly filmed in Prague. So check out, it is not long and I love it.


Gallery update 61.6: New photos with fans

13. january 2017 at 16:11 | Angie. |  gallery updates
Možná jste si někdo všimli, že jsem do menu přidala k Family Sites přidala další odkaz. Ano, už je to tak, upsala jsem se ďáblu. Dělám si srandu, zkrátka jsem se nechala přesvědčit do jednoho blogového projektu o herečkách, což je teď takové dost oblíbená a já jsem nejdřív myslela, že tam nebudu, protože mi nefungovala galerie, ale teď během toho zkouškového jsem ve stresu a blogem upouštím větinou páru a tak nějak jsem se do toho pustila, máme nový modem, takže internet už nepadá pokaždý, když se snažím něco nahrát do galerie a zkrátka se tam můžete kouknout, není tam toho moc, ale já každopádně mám na starost Elizabeth Olsen a Jaimie Alexander, design jsem tam dělala já, ten co tam je teď a zkrátka trochu reklamu dělám no :D Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Každopádně abych toho neměla málo se dvěma blogy plus osobákem, néé, já si musím začít hrát i na dalším. No nic. Ale mně to rozptyluje, aspoň pak nemyslím na blbosti, jako třeba zrovna teď, mám zas zážitky, na který nechci myslet a hrozně nevím, co budu dělat a trochu doufám, jako vždy, že to tak nějak samo vyhnije. Jako vždy. No... tak co mám pro vás dneska. Nic moc bohužel, tak nějak jsme stále v novinkové krizi, ale Kristen se přeci jenom alespoň objevila na čerstvém vzduchu, kde jí i někdo ulevil, takže mám pro vás čtyři fotky s fanoušky. Jedna už je starší, mohli jsme vidět podobnou, vznikla během natáčení v Savannah. Ty ostatní potom pochází z tohohle týdne z Los Angeles a jsou opravdu skvělé, líbí se mi hlavně ta druhá, ta je hrozně roztomilá :)
* * * * * * * *
As you could notice, I have add another icon to the family sites category. I got myself into a new project, that is on for few months, but I wasn't sure if I'm going to and if I want to be part of it. I am now. It is very popular to make sites about multiple actresses, well, I got myself into one of those blog projects and I am blogging about Elizabeth Olsen there. I just started and I might quit as quickly as I started, but right now, I am there. And also with Sophie and also this one, so yeas, I don't have time. I actually don't, I had four exams this week, but I am so stressed, that I need to write articles, it makes me feel better and think about something else. Right now I am trying not to think about something that happened today, but I really don't know how to do it. Whatever. I have for you today just few photos with fans, because Kristen still doesn't have any news at all except these pics. They are all very cute by the way. The first one is a bit older, the others come from last couple of days. I think the first one is from Savannah when she filmed there the new movie, but the others are already from LA. I love especially the second one, it is very cute.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Two new 'Personal Shopper' clips (dubbed in German) + weird movie appearance

10. january 2017 at 23:01 | Angie. |  videos
Konečně jsem viděla La La Land a pro mě to byla čirá dokonalost. Naprosto jsem se do toho filmu zamilovala. Já mám tyhle typy filmů hrozně ráda a měla jsem úplně strašně krásný nostalgický pocit, protože se jim úplně povedlo vrátit se do minulosti k těm klasickým muzikálům z 50. let jako byl Singin' in the Rais, můj zamilovaný film, ale přesto v moderním prostředí a nepůsobilo to kýčovitě nebo nuceně, bylo to zkrátka nádherná. Já jsem odcházela z kina naprosto nadšená a naprosto dojatá. Mamka sice měla nějaké výhrady ohledně konce, ale mně se to líbilo tak, jak to bylo. Neřeknu proč, protože by to byl spoiler a to si nechám až na svůj klasický výkecníček. O tomhle filmu vám musím napsat víc, to je zkrátka nutnost, ale dostanu se k tomu nejspíš až o víkendu. Emma Stone i Ryan Gosling byli ve filmu naprosto úžasní a Damien Chazelle je zkrátka skutečný umělec. Líbil se mi už film Whiplash, tehdy jsem koukala s otevřenou pusou. Tohle byl úplně jiný film, ale také naprosto skvělý a líbil se mi snad ještě víc. A jsem hrozně nadšená, že si film odnesl tolik Zlatých Glóbů, včetně toho za nejlepší herečku a herce, protože oba si to naprosto zasloužili. No nic, už se vrátím od filmu zpět na zem a na chvíli ještě dnes i ke Kristen. S novinkami je to tak nehorázně špatný, že z toho umírám, ale naštěstí má zrovna dobré období Sophie, takže zatím nemlátím hlavou do zdi, to teprve přijde. Je docela fajn, že se holky takhle střídaj, alespoň toho najednou nemám tolik. Každopádně tenhle blog byl, je a vždy bude mým hlavním blogem a proto cítím výčitky svědomí, když tu nejsem a zároveň mi to chybí sem psát články, takže si zkrátka cucám novinky z prstu jak jen můžu. Tentokrát mám pro vás dva nové klipy z filmu Personal Shopper, které jsou oba skvělé. Ten první tak trochu děsivý, ten druhý zajímavý, ale mají jeden drobný háček. Jsou dabované. A to konkrétně do němčiny. Což není až takový problém v prvním klipu, protože tam jde vyloženě hlavně o tu atmosféru a Kristen tam toho moc neřekne a to, co řekne, tuším bylo v jednom traileru částečně. Něco jako: "Jsi to ty, Louisi?" a potom: "Potřebuju víc než jen tohle." Já německy nevládnu, takže nevím, jestli to tak vážně je nebo kolik je tam toho navíc, ale zkrátka v prvním klipu o to zas tolik nejde. Druhý klip už je horší, protože tam Kristen jako Maureen nakupuje a konverzuje s prodejkyní v obchodě a i jí přijde pár smsek, takže tenhle klip spíš ze zájmu, pro ukázku, kvůli Kristen, protože tam vypadá skvěle... ale jinak toho člověk, který německy neumí, moc nemá. A tak bych byla hrozně vděčná komukoliv, kdo by snad uměl německy a prozradil mi, co je v klipech řečeno, děkuju předem! :) Zatím se mějte. Mám tenhle týden ještě dvě zkoušky, takže tu asi zítra ani pozítří moc nebudu, ale uvidíme.
* * * * * * *
I've finally seen La La Land, and for me it was pure perfection. I love this kind of movies, Singing in the rain is one of my most favorite movies of all time, so I was pretty sure that I am going to like La La Land, but like is not enough. I loved it. I loved it so much it made my cry. I cried how perfect it was. It won a Golden Globe and Emma won a Golden Globe and Ryan Gosling too, and it is absolutely deserved, 100%. Emma was incredible, Ryan too and the two of them together are just great, they worked together many times and it is always a good choice. I might write a special article about the movie, but I will not have time for that until Friday. I just wanted to let you know that it's definitely worth watching. More than once. Like every free Sunday basically. I just fell in love with it. Ok, I'm done now. I have for you now two new clips from the Personal Shopper movie. The only bad thing about them is, that it's dubbed in German. And I don't speak German. BUT, luckily, Kristen is not speaking much of herself either in the first clip, she has like... two really really short sentences, because she's alone in a huge house, she's not talking to herself, she's just talking to the possibly ghost of her brother and I remember from the trailer she's saying: "Louis, is that you?" and then something like: "I need more from you", so that's the summary of the first clip, it's basically mostly worth watching just because of the atmosphere, not much of talking. And the second clip has more talking, but you can watch it out of interest, if you would like to see Kristen, because she looks cute in there, but I am unfortunatelly not able to tell you what are they saying. If some of you speak German, I would be very grateful, if you would help me with that.Děkuji hrozně hrozně hrozně moc mé milované Katie*, která si našla čas a přeložila mi ten druhý klip, takže díky ní se teď všichni německy nemluvící můžeme dozvědět, o čem se Kristen jako Maureen baví s prodavačkou:

Prodavačka: Nachystala jsem vše, co Kyra chtěla. Oboje šaty z fotky a ještě jedny, které na fotce nejdou moc vidět, ale myslím, že se vám budou líbit.
Maureen: Skvělé. Které to jsou?
Prodavačka: Tyhle. Hedvábná organza. Fotka je bez lesku, ale krásně fungují se světlem.
Maureen: Jsou hezké.
Prodavačka: Vršek máme i v jiných barvách.
Maureen: Můžu je vidět?
Prodavačka: Jistě. Tady je ve zlaté, černé a nude.
Maureen: Ten v černém.
Prodavačka: Není to pro každého, ale Kyře to bude určitě sedět skvěle. Chceš si to vyzkoušet?
Maureen: Ano.
SMS - neznámý: Chceš si hrát?
SMS - Maureen: Nesnáším hry.
Prodavačka: Chceš si to obléct přes šaty?
Maureen: Ne. Vezmu si to ve dvou barvách, aby si mohla vybrat.
Prodavačka: Dobře. Zabalím ti to.
Maureen: Díky.

* * *
Jenom taková krátká věc, kterou jsem se teď dozvěděla. Co to kurva má zas bejt, Kris? :D Jsem sprostá, já vím, omlouvám se za to. Ale jsem v šoku :D Slyšeli jste o filmu s názvem "Proč zrovna on?", v originále "Why Him?" Podle všeho by to měl být docela dobrý film, hraje v něm James Franco, Zoey Deutch a úžasný Bryan Cranston (ano, je mu 60 a miluju ho, na tom není nic divného). Každopádně proč mluvím o tomhle filmu? Protože se v něm hodně zvláštním způsobem objevila Kristen. Jak? Proč? Nemám tušení. Kdy? Ví o tom? Nejspíš jo. Co to melu? Ani sama nevím. James Franco je poměrně známý tím, že je posedlý Kristen, respektive se tak dost často vyjadřoval. Šly dokonce nějaké hlasy o tom, že snad spolu mají i natáčet nějaký film, tuším dokonce dva, ale z toho nakonec bohužel nebo možná bohudík, sešlo. Já Jamese moc nemusím, abych to nějak osvětlila. Netušila jsem ale, že James a naše Jaymes se znají. Dobře, vysvětlím to. V tom filmu nějakej fanoušek Kristen totálně random náhodou dával velkej pozor a narazil na to, že na jedné fotce, kterou nejspíš ukazuje Jamesova postava na svém mobilu, je s Francem na fotce jako jeho bejvalka nejen Kristen, ale i Kritenina fenka Cole. Neznám tu fotku, tudíž jsem přesvědčená o tom, že je to skutečná fotografie a ne fotomontáž. Pokud by si Franco přimontoval sám sebe a ještě to dostal do filmu, to už by bylo fakt divný. Zkrátka ta fotka vypadá, že vážně vznikla. Což znamená, že nejen, že nám to všem naprosto uniklo, ale zároveň se Kris s Jamesem musí nutně znát, když souhlasila s tím, že se ve filmu objeví na jedné jediné fotce, případně s tím, aby ve filmu tu fotku použili. Možná, že vznikla úplně náhodně, kdo ví. Každopádně je to fakt divné a mě to fakt pobavilo, takže se na tu fotku můžete kouknout v nic moc kvalitě dole, ale je fakt pěkná, o tom žádná.
* * * * * *
Just a short thing. What the fuck Kristen? What the fuck?! :D How the fuck did this happen? I am in shock! Well... nothing really, just something unexpected. Did you hear about the new movie called Why him? With James Franco, Zoey Deutch and the amazing Bryan Cranston? (He's 60, but I love him nothing weird abou that...) But that is not the news. Kristen actually appeared on the movie. What the hell? She didn't have a role, she was just in a picture there, but it is incredibly weird, I didn't even know Kristen and James Franco know each other and now she appears in a picture as his character's ex or something. And there is even Cole in it, her dog. I know about those rumors about a movie they should film together, but that was a long time ago and that wasn't happening in the end and I know, that James Franco loves Kristen, but WHAT?! This is so weird, but it is a beautiful picture, so check it out. It also could ba a montage, but that would be weird.

imagebam.com

Gallery update 61.5: Various new stills + 2 new personal photos

8. january 2017 at 19:56 | Angie.
Ahoj všichni, jak se máte? Vím, že tu teď moc nejsi, ale není to úplně jenom moje volba. Částečně ale asi ano, neměla jsem moc čas kvůli škole a vzhledem k tomu, že je zkouškové, tak ani moc mít nebudu, k tomu mám dneska teplotu a není mi vůbec dobře a poslední dva dny jsem strávila v krásné, avšak mrazivé Vídni. Kromě toho se mi ještě trochu zkomplikoval můj odchod z práce, takže to s tím časem bylo ještě horší. A ještě kromě toho Kristen nemá absolutně ŽÁDNÝ novinky, kromě paparazzi fotek, které nepřidávám. Takže jsem za těch několik dní, co jsem tu nebyla, nastřádala pár věcí, ale nic extra ultra strhujícího, jen zkrátka pár věcí. Mimochodem, dneska jsem byla náměsíčná. Což bylo hrozně vtipný, protože jsem se vzbudila a vedle postele stál obraz, který mi normálně visí nad postalí a já si nepamatuju, že bych ho sundala, takže jsem musela být náměsíčná. To se mi nestalo už aspoň 10 let. Když jsem byla dítě, sem tam se mi to stalo, ale teď už dlouho ne. No nic. K těm novinkám. Tak o čem se mluví je, že Kris možná chodí s modelkou Stellou Maxwell, ale nic nebylo potvrzené, klidně můžou být jen kamarádky, teď spolu tráví poměrně dost času, ale tenhle drb už koloval asi před rokem a nikdy se to nepotvrdilo, takže kdo ví, kdo ví. Je to její věc. Mě by to teda asi mrzelo, protože mi přišlo, že se St. Vincent jí to slušelo, ale tak to jsou ty vztahy slavných, často od sebe kvůli práci... to nedělá dobrotu, bohužel. Toliko k těm paparazzi fotkám, sice je neuvidíte u mě na blogu, ale aspoň obrázek, co na nich je. A teď už k věci. Mám pro vás čtyři nové stillsky. Dvě jsou z filmu Personal Shopper. Jedna je úplně nová a druhá dřív vyšla jen ve velmi malé kvalitě, tak dnes ve vyšší. Druhé dvě fotky jsou potom z filmu Certain Women. Ten film mám stažený už několik měsíců, ale pořád jsem ho neviděla. Začala jsem se na něj koukat, ale vůbec mě nebavil. Myslím, že nejsem ten správný druh diváka pro tenhle snímek. Vím, že bych ho měla zkouknout, už jen kvůli Kristen, ale nějak jsem k tomu ještě nenašla odhodlání. Za to na Personal Shopper se kouknu hned, jak to bude možný :D
* * * * * * *
Hello everyone, how are you? I know I am not here very much since the new year started, but it's not exactly my choice. At least not just my choice. I don't have much time, because it became a bit complicated with my job and I also had some things to do in school... and I am sick right now. I was in Vienna from Friday to Saturday and it was really cold there and tonight... it was so weird, I was sleepwalking again, which I used to do when I was a kid, but it never happened to me in an adult life... and I got cold, I have a fever and I am sick, so it sucks too, especially because I have a lot of exams during next two weeks. And then... Kristen has literally NO news at all right now except paparazzi photos, that I do NOT publish and I never will. That is probably the main reason why no one goes to my site about Kristen, but whatever. She is now hanging out a lot with British model Stella Maxwell. I will not say they are dating, because there is no proof, but I remember these rumors from couple of months ago, but it was never confirmed and then they weren't seen together for a really long time. I would be sad, if it's true, because I liked Kristen with St. Vincent together, but whatever, it is Kristen's personal life, not mine. So these are the only news... apart from this not big amount of photos I have for you now. I have for you two new stills photos from Certain Women movie that I still haven't seen, shame on me. And then I have for you two photos from Personal Shopper, one new still and one in a better quality. And Personal Shopper is still not avaible anywhere to watch, by the way. I want to see it so badly. I don't want to see Certain Women that badly, I started watching couple of weeks ago and it just didn't catch me, but maybe another time... in the future. Hopefully. I should watch all Kristen's movies, but I don't care enough for this one, I don't think I will like it, I would watch it just because of Kristen. I don't think I am a good audience for this film. But photos are all great.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Kristen už si nejspíš nikdy nenachá narůst vlasy, protože si je opět nechala zkrátit. Asi už si tolik zvykla na to, že je nemusí dávat do žádného culíku a tak, že se k tomu nechce vracet, nebo nevím. Neříkám, že si je musí nechat narůst, ono jí to sluší i s krátkými, jen mi zkrátka trošku chybí ty delší no. Líbilo se mi, když měla takové to delší mikádo. Přeci jen dlouhé je nemá už hodně dlouho. Ale holt se k tomu zatím vracet nechce a k dlouhým už tuplem ne. Jak to vím? No objevila se jedna osobní fotka vyfocená před pár dny v Los Angeles, kterou pořídil Kristenin kamarád a vlasový stylista (nevím, kdy se přestalo říkat kadeřník) Adir Abergel. Co se dá dělat, musím se s tím smířit. Adir se tak postaral o jedinou aktuální novinku, abychom věděli, že Kris ještě žije. Ale za pár týdnů Sundance, už se těším. Kromě té černobílé fotky od Adira mám pro vás ještě starší fotku, která pochází z New Yorského filmového festivalu. Můžete na ní vidět Kristen spolu s Dakotou Fanning, CJ Romero a s herečkou Uzo Adubou. Pochází z afterpárty premiéry filmu American Pastoral, ve kterém hrála jak Dakota, tak Uzo a udělali si všichni čtyři tuhle boží selfie, kterou zveřejnil CJ na svém instagramu před několika málo dny. Díky CJovi také víme, že nejspíš před premiérou Kristenina krátkého filmu Come Swim v Sundance dostaneme i krátkou ukázku, na což jsem hodně zvědavá.
* * * * * * * *
Kristen is probably never gonna have long hair again. Not that I need her to have long hair, it's her business, but I kind of miss it, you know. Long haired Stew. Or at least a bit longer. How do I know, well... Adir Abergel published a new photo of Kristen on his instagram account from Los Angeles from yesterday or maybe Friday and he cut her hair again. Not just obviously, he also wrote that. She looks great, I just kind of miss the hair. I loved the lenght she had back in 201, the longer short. Whatever. I have for you this photo and also one more personal picture from New York Film Festival 2016. You can see Dakota Fanning there with Kristen, CJ Romero and actress Uzo Aduba. It is from 'American Pastoral' premiere after party. There is also half of Kristen's face, but the picture is amazing and I love it. CJ posted it on his instagram couple of days ago. He also wrote something that gave us a possibility that there is going to be a Come Swim teaser before the Sundance premiere.

imagebam.com imagebam.com

POTM: February 2017

4. january 2017 at 18:47 | Angie. |  Photo of the month
Vážně bych se měla učit. Ale už pár dní mi není úplně dobře a taky se nějak nemůžu přinutit. Řekla jsem si, že se najím a zveřejním tenhle článek a pak se začnu učit. Tak uvidíme, jestli to taky splním. Snad ano :D Zítra mám první zápočet, ale nějak se nemůžu dostat do té učící nálady. Měla bych ještě napsat jeden sloh. Proč já vždycky nechávám všechno na poslední chvíli? No nic. Chtěla jsem tenhle článek napsat už včera, ale pak jsem to nějak nedala. Vlastně úmyslně, protože 3. ledna já tu nikdy nejsem. Kdo zažil tenhle blog už v roce 2013, ví proč. Tak nějak jsem ten den vždycky trochu v depresi, pořád ještě. Včera jsem na to ale zapomněla. Vzpomněla jsem si až někdy ve dvě... fakt jsem na to zapomněla až do odpoledne, vůbec nevím, jak se mi to mohlo stát. Občas o tom přemýšlím a na výročí si nevzpomenu. Měla jsem kvůli tomu trochu výčitky. No nic. Mám pro vás konečně anketu o fotku měsíce. Tentokrát jsem zvolila čtyři fotky z klipu skupiny The Rolling Stones jménem Ride 'Em On Down [kuk sem]. Miluju ten klip a miluju i ty fotky, takže jsem zvědavá, kterou zvolíte.
* * * * * * *
I really should study. But I am not feeling well and I cannot make myself to start. So I told myself that I will publish this article and then I will start to study. I have first test tomorrow... and another one after that. I really don't know if I am going to make it this year, I kind of lost the will to do anything for school, I am in very bad place right now. Whatever. I wasn't good yesterday, I never am around this time. I wanted to publish POTM yesterday, but I just couldnt. You know I never am here on January 3rd. Who knows me, knows why. I actually had pretty normal day yesterday, because I forgot. I forgot. How could I forget? I did realize pretty soon in the afternoon, but I forgot about it in the morning, totally, absolutely, I was feeling so bad because of it. But I guess it's life. I am thinking about it sometimes... it doesn't necessarily has to be on the anniversary. Whatever. For POTM February I've chosen photos from The Rolling Stones's music video Ride 'Em On Down in which Kristen appeared last month [check out]. I love that clip and I love these pics, so I am very curious about which one will you choose.


Outfit duel no. 16

2. january 2017 at 19:44 | Angie. |  Fashion duel
Seděla jsem v obývacím pokoji a přemýšlela jsem o tom, co to sakra mělo bejt ten novej díl Sherlocka. Ale ne, o tom mluvit nechci, je to čerstvé a nechci spoilerovat. Dneska to běží na dvojce, tak se můžete kouknout dokonce s dabingem. Ne, že by to byla nějaká výhra s dabingem, ale aspoň je tomu pak líp rozumět než v té angličtině bez jakýchkoliv titulek :D No nic. Zkrátka jsem hrozně přemýšlela, jaký bych napsala článek, protože nějak novinky teď nejsou a vůbec mi nedošlo, že se měsíc prosinec přehoupl v měsíc leden a tudíž bych mohla udělat ankety, že ano. Je to tak hrozně divné, že už je rok 2017. Když odkazuju na nějakou událost, která se stala 2016, tak mám tendenci pořád říkat "letos" nebo "tenhle rok" atd. Jak jste oslavili Silvestra? Já jsem byla s pár kamarádama na chatě u jedné z bývalých spolužaček z gymplu. A se třema psama. Byla to sranda, ale chvílema i nebyla. Pili jsme hodně moc celej den a půlku noci, ale ani jsem nebyla opilá. Narozdíl od některých spoluslavících. Což je dobře, protože mně bývá po alkoholu poslední dobou hodně špatně. Mně teda bývá poslední dobou hodně špatně po hodně věcech, možná bych si konečně mohla skočit na testy, jestli nemám alergii na lepek. Každopádně vám všem ještě jednou přeju všechno nejlepší do nového roku 2017! Pro Kristen to byl hodně úspěšný rok. V tomto roce mělo svou premiéru hned pět filmů. Equals, Certain Women, Personal Shopper, Café Society a Billy Lynn's Long Halftime Walk (u nás v kinech od února). Kromě toho se zúčastnila hned tří prestižních filmových festivalů, v Sundance, v Cannes a v New Yorku. Tento rok také natočila svůj první vlastní krátký film, který napsala a zrežírovala. Získal název 'Come Swim' a bude mít premiéru právě na festivalu v Sundance za pár týdnů. Dále také nadále spolupracuje se Chanelem, více se otevřela ohledně svého soukromého života a připadá mi, že je teď o něco sebevědomější i v situacích, kdy se dříve úplně necítila ve své kůži. Kristen také v tomto roce natočila nový film o Lizzie Borden s Chloë Sevigny a také si zahrála v klipu The Rolling Stones. Co se u Kristen chystá v roce 2017 težko říct. Už teď ale víme, že se objeví v Sundance, z čehož mám velkou radost. Kristen se také zmínila o dvou krátkých filmech, které by chtěla natočit, tak uvidíme. Během NYFF se zmínila i o novém filmu, který by měla natáčet jako herečka... více informací jsme se od té doby ale nedozvěděli, tak těžko říct. Každopádně jsem na to, co tenhle rok přinese, zvědavá. Pro mě bude hodně podstatný. Tak uvidíme, jestli i pro Kristeninu kariéru. Ale teď už tedy k jádru pudla. Mám pro vás první anketu tohoto měsíce. Outfit duel. Tentokrát jsem vybrala také dvě události z letošního roku. První outfit je z festivalu v Cannes, konkrétně pak z premiéry filmu American Honey. Druhý outfit pochází z New Yorského filmového festivalu, konkrétně z premiéry Certain Women. Dneska se mi zdál hrozně divnej sen, že jsem byla v New Yorku a nachytala jsem Elizabeth Olsen a Zaca Efrona, jak se snaží někam vloupat a já se furt chtěla s Lizzie fotit a totálně jsem házela bobek na Zaca, kterej se furt snažil na sebe upozornit, že je jako taky slavnej. Tak jsem mu řekla, že vim, kdo je, ale že je mi to fuk :D :D :D Bože, to bylo divný :D No nic. Už jsem zase mimo. Tak hlasujte prosím v anketě pod článkem a dejte mi vědět, který outfit se vám líbí víc.
* * * * * * *
I was sitting in our living room with opened admin and I was thinking really hard what to write about and I couldn't find the answer. I don't know what I was thinking. I was probably still stuck in 2016 and didn't realize it's already January. I cannot quite believe it's another year already. 2017. So strange. So unreal. How was your New Year celebration on last December? Have you done anything special? I was with my friends and it was fun but also not so fun sometimes. But mainly fun. I wasn't even sick yesterday after we drinked almost whole day, which was good. I hope you enjoyed it. I wish you happy new year once again!! Kristen had a pretty good year. Five of her films premiered this year. Café Society, Personal Shopper, Certain Women, Equals (in the US) and Billy Lynn's Long Halftime Walk. She also filmed her first own short movie written by her and directed by her called 'Come Swim' that will premiere at Sundance this month. She also played in The Rolling Stones music video and filmed a new movie about Lizzie Borden with Chloë Sevigny. She was at Sundance Film Festival, she was in Cannes, she spent a lot of time at the New York Film Festival and was also awarded for her work. She still cooperates with Chanel and she signed for a new campaign. She also opened up about her privacy this year and in my oppinion became even more confident in her own skin. So lets see what 2017 will bring. Right now we know, she's going to be at Sundance with her directional debut. Kristen talked about possible new short movies she may direct and she also talked about some possible new movie role in 2017 that was never mentioned again, so I kind of hope it is true. But now to the point of this article. I realized, that it's January, so I realized, that I should do the polls. I have for you first the outfit duel, I will publish photo of the month tomorrow, I hope. I've chosen two quite different articles from two biggest events of last year. First one is from Cannes Film Festival and the second one is from New York Film Festival. I had this weird dream today, that I was in New York and I've met Lizzie Olsen there. She was hanging out somewhere in New York streets with Zac Efron and I told him: "I know, who you are, but I like Lizzie more" :D And they were trying to break into some house and I interrupted them and wanted to take a selfie with Liz... that was soo weird. And she made me cry, because she wasn't really happy, I am fangirling all over the place when they want to break into someone's place :D Why am I telling you this? Yeah, right, the New York Film Festival. The first photo is from 'American Honey' premiere and the second one from the Certain Women premiere. So let me know, which one you choose.