April 2017

Gallery update 65.0: Chvrches' "Down Side of Me" music video + photo

28. april 2017 at 23:33 | Angie. |  gallery updates

No... zítra mám narozeniny. Bude mi už 23... A mám z toho upřímně trochu depku, nějak nevím, kam ty roky šly. V podstatě mám čtvrtinu života za sebou. Možná i víc než čtvrtinu. Je to hrozný, kam ty roky utekly? Přijde mi, že jsem se zastavila někdy v 17 a od tý doby se můj život nějak významně nezměnil, kromě toho, že jsem měnila školy :D 23... to je hrozný. Připadám si stará :D Vím, že nejsem, ale připadám si tak. No nic. Je teda pravda, že se teď pro mě bude hodně věcí měnit, pojedu na Erasmus, to bude velká změna, to je pravda. Někdo tu vyjádřil naději, že budu stále na blog přidávat, i když budu pryč. Já osobně si myslím, že určitě, ale upřímně nemůžu nic slibovat. Myslím, že to nějak půjde, ale možná ne tak často, jako to dělám teď. Ale budu se muset nějak udržovat při smyslech, sama v Nizozemsku víc než kdykoliv jindy. Ale samozřejmě uvidíme, jak to všechno bude, na to je ještě čas, odjíždím až na úplném konci srpna. Ale já nejsem připravená tenhle blog ukončit, nejspíš na to nedojde ani kvůli Erasmu. No nic. Teď ke Kristen.

Mám pro vás hned dvě novinky, což je docela div, protože se toho kolem Kristen teď moc neděje. Natáčí totiž stále film Underwater a tak se akorát sem tam objeví nějaké ty candids, které jak víte nepřidávám, takže je to zkrátka bída. Stejně tak je to i bída s mým obíháním, za což se omlouvám. V neděli se to pokusím napravit. No, k těm novinkám. Jen velmi krátce, mám nějaké nové zprávy ohledně filmu o JT Leroy. Vypadá to, že na spolupráci Kristen a Heleny Bonham Carter si ještě budeme muset počkat, protože zřejmě z filmu vypadla. Tu nejspíš nahradila právě Laura Dern. O jejím obsazení jsem psala před nějakou dobou. James Franco by ale stále měl být součástí obsazení, on by nevycouval z filmu s Kristen, to opravdu nehrozí, vzhledem k tomu, jak hrozně dlouho si s ní chtěl v nějakém filmu zahrát a všichni víme, že James Franco je trochu pako, takže nejen zahrát ve filmu, že, úchylák jeden :D No dobře, s nadhledem, já vím. Každopádně by se mělo začít natáčet už v červnu podle nejnovějších informací, což znamená, že to teď bude mít Kris opravdu hodně nabité. Sotva dotočí Underwater pojede do Cannes a sotva se vrátí z Cannes tak začne natáčet. On tam nějaký ten čas mezitím je, ale není ho zas tolik. No a k hlavní novince dne. Včera vyšel nový klip skupiny Chvrches, který zrežírovala právě naše milovaná Kristen. A myslím si, že se jí to hodně povedlo, ten klip je každopádně dost zajímavý. Píseň se jmenuje 'Down Side of Me' a je součástí projektu 7-inches pro Planned Parenthood. Je to akce na podporu této organizace, kterou aktuální americký prezident Donald Trump chce zakázat, jelikož je striktně proti asistovaným potratům a tato organizace pomáhá ženám v nalezení adekvátní zdravotní péče, když jsou v situaci, že se právě pro tuto variantu rozhodnou. Nepomáhají jenom s tímhle, také se zaměřují na osvětu, na informace o tom, jak se chránit, na pomoc ženám obecně, na pomoc s umělými oplodněními a tak podobně. Kromě videa, na které se můžete podívat tady< nebo po kliknutí na náhled nahoře, mám pro vás i jednu fotku z produkce, kterou fotila Kistenina kamarádka Lindsey Byrnes.
* * * * * * *
Soooo.... it's my birthday tomorrow. I will turn 23 already. And I am a bit depressed because of that. I am still in my early twenties, but you know... I am one year older and things seem to be all the same. But they aren't actually. I am changing my life, I'm going to Erasmus... and so on. And it is very scary but also very exciting. But my 23rd birthday is just scary :D Someone wrote in a comment, I think it was Katie, that she hope I will be still here on this blog, writing articles, when I am in the Netherlands. I would love to say yes, but personally? I just don't know how it's all going to be, so I am not promising anything. But I am not ready to leave it here, I just think that instead of three or four articles a week I will write three or four in a month, but I could also be completely wrong and maybe I will have even more time during that time there. I just don't know, but I am definitelly not planning to leave, that's not gonna happen. Or at least I think so right now. Thinking about leaving this blog makes me sick, I am not ready to let go, I love it, I love writing articles, gathering information about Kris, I love this blog and I love you all, so nah... whatever. I won't leave for good. I just might not be as often as now. Well, whatever. Kristen.

It is not very good period for this blog, because Kristen is filming, so there is almost nothing to write about. But I knew this news is coming. Before I talk about the main topic, I have for you additional info about the JT Leroy film project. I found that the filming should start in June. So Kristen will be very busy this year, she will finish filming of Underwater, then she goes to Cannes and then she starts to film another film, but it is exciting. It was also confirmed, that James Franco is in this movie and Laura Dern (probably) replaced Helena Bonham Carter. And now the news. Kristen directed another music video, this time she alone, without co-director. Kristen directed music video of music group Chvrches. The song is called 'Down Side of Me' and it is part of the 7-inches project to support Planned Parenthood. I have for you the video, it was released yesterday alongside with official picture from the production. Lindsey Byrnes was a photographer, Kristen was the director, Melanie Shaw editor and Sean Steigmeirer DP, whatever that means. You can watch the video here< or when you click on the picture on the top.

imagebam.com

Gallery update 64.9: New personal pics from Coachella & New Orleans

25. april 2017 at 22:29 | Angie. |  gallery updates

Tak no... viděla jsem Personal Shopper. Viděla jsem to už před dvěma dny a ano, začala jsem psát recenzi, ale pak jsem nějak nevěděla, jak to uchopit. Došlo mi, že si to musím nechat trochu rozležet a tak ji nejspíš dokončím až během víkendu. No v minulém článku jsem psala o tom, že letos nejsou žádné oficiální fotky z hudebního festivalu Coachella no a to jsem se měla kousnout do jazyka, když jsem to říkala, nebo spíš do prstů, když jsem to psala, protože asi půl hodiny poté, co jsem zveřejnila článek, se ofiko fotka objevila. Já jsem ji teda objevila až o několik hodin později a tak už jsem ji nepřidávala k tomu původnímu článku a místo toho mám pro vás dneska nový. Kristenina kamarádka Lindsey Byrnes je fotografka a občas se zadaří, že udělá nějakou fotku, na které je Kristen. Ta, kterou pro vás mám dnes já, byla dokonce focena oficiálně pro Nylon a ano, přestože ji většina zdrojů obrací, tak to je naschvál že je v originální verzi vzhůru nohama. Chtěla jsem ji tak nechat i v náhledu, ale pak měla Kris adresu blogu přes obličej a to mě štvalo. Nejspíš půjde o nějakou sérii z Coachelly, nebo to byl asi ten prvotní nápad, jestli to tak fakt bude, toť otázka. Trochu doufám, že se těch fotek objeví víc, ale těžko odhadovat. Ta fotka se mi hrozně líbí, Kris tu vypadá skvěle. Mimochodem mi přijde, že Kris začala trochu víc nosit nějaké líčení i normálně v civilu, poté, co si oholila hlavu, takže pořád nemůžeme s Katie zhodnotit, jak vypadá bez něj :D No nic. Druhá fotka, kterou pro vás mám, pochází z neděle, kdy byla Kristen, pár jejích kolegů z filmu Underwater a pár přátel Kristen, konkrétně Suzie, CeeJ Romero a Kristenina přítelkyně Stella Maxwell (nemůžu si pomoct, nemám ji ráda :D), na exkurzi v bažinách. To je asi nějaký New Orleanská záležitost :D Bažiny, krokodýli, a tak podobně. No z toho vznikla ta druhá fotka, tak určitě koukněte :)
* * * * * * * *
So... I've seen Personal Shopper. I saw it two days ago and yes, I did start to write review, but then I just felt so weird, I couldn't find the right words, so I decided to wait few days, just to think about it a little bit more and then finish it. Whatever. I wrote that there are no official photos from Coachella, so I should probably bite my tongue before I speak, because something showed up right after I published the previous article. Unfortunatelly, it's just one photos, but I love it. I hope that more photos will show up like last year, but I am glad for this one at least. This photo was taken for NYLON Magazine by Kristen's friend, photographer Lindsey Byrnes. And yes, that is on purpose that it's upside down. I love this picture, I really do, it is great. It is strange a bit, but great and I love it. Kristen looks amazing here. I feel like Kristen started to wear make-up a little more since she shaved her head even during personal events :D Whatever. I also have for you one personal photo from New Orleans. Kristen, her friends Suzie and CJ Romero, her girlfriend Stella and the cast of Underwater went to a swamp tour. Kristen doesn't seem very pleased by that picture, but maybe it's just my feeling. I cannot help myself, but I don't like Stella Maxwell... I am happy that Kristen is happy, they are together for quite a long time, comparing to St. Vincent or Soko for example, but I just don't like her... Whatever. Kristen's happy, I am happy, whatever. Enjoy photos.

imagebam.com
imagebam.com

Gallery update 64.8: Kristen at Coachella 2017

22. april 2017 at 18:46 | Angie. |  gallery updates

Já vážně nevím, co to se mnou tenhle rok je, ale už jsem zase nemocná. Dneska jsem celej den spala a jsem úplně nechutná, protože furt kejchám a smrkám a je mi zle. Bolí mě hlava a jsem strašně unavená. Včera jsem si stáhla k večeru Personal Shopper, už je na uložto, tak se chystám si ho pustit v rámci marodění, ale zítra už zase musím něco dělat, protože je toho teď moc hlavně kvůli erasmu. No každopádně... ještě než si to pustím, tak chci napsat aspoň něco, protože jsem tu zase docela dlouho nebyla. Má to jednoduchý důvod, zkrátka se nic neděje, protože Kristen stále natáčí v New Orleans ve studiu ten film Underwater a tudíž se moc neobjevuje na veřejnosti. A když náhodou jo, tak jssou to candids, který jak víte, nepřidávám. Ačkoliv teď mě to začíná trochu štvát, protože bych aspoň měla co přidávat, kdybych se tohohle svého pravidla nedržela :D No mimochodem se chystám udělat nový design. Tenhle už tu nějakou dobu straší, ale ještě nějakou dobu tedy bude, protože mi není dobře, tak nechci moc koukat do počítače a přemýšlet... :D Tak doufám, že vám nebude vadit, když ho změním, sice je super a mám ho ráda, ale už je tu fakt dlouho... No. Co pro vás dneska mám vlastně? Jenom jednu jedinou fotku z letošní Coachelly. Objevilo se jich teda víc, ale jsou to fanouškovské fotky z dálky, které jsou nekvalitní a hraničí to s paparazzi, tak mám pro vás jen jednu. A k tomu ještě tedy jedno osobní video. Kristen na festivalu asi ještě nikdy nechyběla, tedy alespoň v posledních letech, a tak si udělala pauzu od natáčení a jela i tentokrát. Video pochází prý z koncertu Lady Gaga jsem někde četla, ale nezní mi to úplně jako Gaga, tak nevim :D Kouknout se na něj můžete kouknout tady, pokud stále nefungují videa na blogu.
* * * * * * * *
I really don't know what's with me, but I am ill again. I really hate it. I sleep whole day and it is that disgusting kind of illness, when you have runny nose, headache and you are so tired that you cannot do almost anything. It started yesterday and now I don't feel very well. I slept a lot today, I was lying most of the day, I really didn't imagine my weekend like this... I really need to do something tomorrow, so I am giving myself one day off but tomorrow, the work starts again. I wasn't here for a while again, it has a simple reason. There are absolutely no news about Kristen. Well, today something showed up, but nothing I couldn't live without. I don't publish those articles about who said something about Kristen, I find them kind of boring... But I have for you today at least one personal photo and one personal video from this years Coachella Music Festival. Kristen gave herself a break from filming Underwater to go there. She never misses it. There were more pictures from last year, but this year, Kristen didn't visit any of the official events there like for example Sophie Turner did, so I unfortunately have just this. I am also thinking about making new layout. I love this one, but It's been here for a long time. But since I am not feeling good, it will stay here for a little while. So check out the photo and you can watch the video here, if it's still not working. I was supposed to be Lady Gaga concert.

imagebam.com


Gallery update 64.7: Personal + fan photos

16. april 2017 at 0:22 | Angie. |  gallery updates

Poslední dobou mám v té osobní části takovou povídavou, už to zase začíná být jako za starých časů. Možná je to i trochu tím, že už teď tolik nepíšu na osobní blog, těžko říct. Všechny moje blogy jsou a budou tak nějak trochu osobní, ale vyloženě ne deníčkový. I když posledních pár článků to tak vypadá. Zítra jedeme na chalupu... a já tam hrozně moc nechci jet. Nechci jít ani spát, protože až se vzbudím, budu tam muset jet. Jezdívali jsme tam každé léto, když jsem byla malá a já to tam milovala, ale teď? Teď to tam nenávidím. Ne ani tak kvůli té chalupě, ale kvůli tomu, co ve mně vyvolává. Především depresi. To, že tam teď bydlí mámy bratr taky moc nepomáhá, protože s tím člověkem já nemám vůbec žádný vztah a ano, je to náš příbuzný a je to rodina, ale pro mě je to v podstatě cizí člověk. Nemůžete se přinutit mít někoho rádi, prostě to nejde. Ať už se za to nesnáším sebevíc. A k tomu vždycky, když tam jedem, tak akorát celý den vyklízíme ten neskutečný bordel, nebo sbíráme spadlý jabka, no zkrátka tam furt akorát makáme. Chtěla bych tam někdy jet jen tak, sednout si na zahradu a číst si. Jenže se tam nikdy nemůžu cítit dobře, když tam je on. A navíc nikdy není čas tam nic nedělat. Mámy bratranec, se kterým jsme měli tu chalupu napůl, byl totiž sběrač a tudíž je v jeho půlce baráku nestkutečný bordel. To si nedovedete nikdo představit, pokud nemáte sběrače v rodině. Minule jsem tam našla lidský zuby a málem jsem se z toho zeblila. Je mi do breku, když si představím zítřejší den. Nejraději bych ho celý přeskočila. Kéž by to šlo.

Ale dost o mém strastiplném životě :D Máte hádám lepší věci na práci, než si číst o mých malicherných problémech. Včera jsem dokoukala 13 reasons why. A ano, ve čtvrtek jsem začala, takže jsem si dost mákla. Včera jsem zkoukla asi 8 nebo 9 dílů, což je asi 8 nebo 9 hodin koukání na seriál. Ale chtěla jsem to mít rychle za sebou, chtěla jsem s tím strávit jeden den a pak už dost. Ale nezkoušejte to doma děti, bylo to až moc intenzivní. Všechny ty díly se mi slily do jednoho velkého celku a bylo to hodně drsné vidět takhle najednou. Ale rozhodně ten seriál doporučuju, je hodně zajímavej. No nic. Teď už bych mohla konečně říct něco ke Kristen, což? Kolem ní se toho teď moc neděje. Jak jsem psala ve čtvrtek, že nejspíš letos na Coachellu nepojede, tak jsem se teda zmýlila, protože ta druhá fotka byla vyfocena nejspíš někde v blízkosti festivalu, podle toho, co jsem si tak přečetla. Mám pro vás dvě fotky s fanoušky a jednu osobní fotku. S tím, že ta první je možná taky osobní, ale tu holku vpravo neznám, ta vlevo je Suzie Riemer, Kristenina nejlepší kamarádka, ale tu vpravo neznám, tak jsem zhodnotila, že to bude spíš fotka s fanouškem, ale je to celkem jedno. Neděste se, Kristen nedal nikdo pěstí, alespoň ne doopravdy, je to make-up z natáčení Underwater. Ta osobní fotka je fotka z její narozeninové oslavy v New Orleand a je na ní strašně roztomilá. Měla vážně super dort a doufám, že to parádně oslavila. S Kristen se v New Orleans sem tam vyskytuje právě Suzie, ale v rámci toho, že měla narozky, se tam objevili i CJ Romero a Stella Maxwell. Kdo by se chtěl kouknout na krátké video z oslavy, tak může tady.
* * * * * * *
We are going to our cottage tomorrow and all I want right now is not to go there. We used to go there every summer when I was a kid and I loved it there, but now I hate it. It reminds me of how it looked all those years ago and I am not able to get over some stuff... like my uncle living there right now. Of course he's there, he has nowhere else to go, but I don't have a good relationship with him. I actually don't have any relationship with him at all to be honest. And with all that, I just hate to go there, 'cause he's there and also the mess we have to clean out... My mom's cousin was a picker, so in his half, that is already my mom's, is crazy mess, because he was fucked up... I did like him when I was a child, he was one of those many uncles I had, but he had... issues. And he was kind of a dick, which I see now and I didn't see when I was a kid, 'cause kids don't see this kind of stuff. So he was a picker and we have to clean that all out. But it is a nightmare. I hate it. I HATE IT. The last time I was there cleaning, few weeks ago, I found human teeth. I almost puked. It was disgusting. I am not able to go there without freaking out. Despite the fact what it's doing to me, I have to go, because my parents said so... and it makes me cry, when I imagine tomorrow. I would like to skip it whole.

So much for my life. I finished 13 reasons why yesterday, I watched like... 8 episodes in row, which is 8 hours, which is kind of nuts. Don't do that kids, don't do that, I beg you. It was too much for one day. It was too much for 2 days to watch this entire show, it is very heavy issue and I shouldn't watched it so fast, but I did... I cannot take that back unfortunately. But it is an amazing show and I can only recommend it. But to Kristen. I have for you today at least some photos. Kristen is kind of in hiding right now, I would actually expect more candids photos since she looks a bit like Justin Bieber right now. Ok, that was a bad joke, sorry :D But it looks like she's going to Coachella music festival, I didn't think she would, but according to the source of the second picture, she is. So I have for you two photos with fans and one personal picture. I don't know for sure, if the first photo is a fan picture or a personal picture, but there is someone I don't recognize as Kristen's friend, so I assume it's a fan. And you can also see Suzie Riemer there with them. Susie is present in New Orleans with Kristen, since she's her best friend and sometimes even her assistent. CJ Romero and Stella Maxwell were also seen around. And the personal picture is from Kristen's birthday party and it is adorable. You can also watch one short video here.

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Another directorial project + news about JT Leroy & Come Swim

14. april 2017 at 0:56 | Angie. |  articles

Ahoj ahoj ahoj. Dneska hodně dlouhý osobní výkec, jsem nějak v náladě :D Chtěla jsem tenhle článek zveřejnit už předevčírem, ale pak jsem se k tomu nějak nedostala. Neměla jsem zrovna dobrý týden... začalo to už pondělím, zkrátka špatný den, byla jsem unavená a trochu mě naprdla kamarádka... úterý taky nic moc, protože jsem četla jednu strašnou knihu, na kterou jsem měla další den referát v italštině. No a další den jsem měla ten referát, kterej byl katastrofickej a katastroficky pokračoval i zbytek dne, takže už jsem vůbec nepsala. Chtěla jsme, ale nešlo to. Místo toho jsem dělala... vlastně ani nevím co. Asi nic. Nemám tušení, co jsem dělala. Stejně jako v podstatě nevím, co jsem dělala dneska dopoledne. Jsem mimo. Ale tohle se mi občas stává, je to prý normální, když je člověk hodně ve stresu a má nějaký úzkosti... ale mně to teda normální nepřipadá a fakt se mi to nelíbí. No nic. V rámci zlepšení nálady (ha ha ha) jsem začala koukat na nový seriál Netflixu s názvem 13 reasons why. Kdo o tom seriálu něco slyšel, tak chápe tu silnou ironii v prohlášení, že jde o zlepšení nálady. Asi budu trochu spoilerovat, tak když tak přeskočte...

Jde totiž o hodně zajímavý seriál a chcete koukat pořád dál a dál a dál, ale je to o holce jménem Hannah, která chodila na střední a z nějakého důvodu spáchala sebevraždu. Nenechala ale dopis na rozloučenou. Místo toho nahrála svůj hlas na několik kazet, kde na každé kazetě z každé strany je jeden důvod, proč spáchala sebevraždu... těmi důvody jsou lidé z její střední školy a věci, které udělali, způsobili, nebo jim nezabránili. Hlavním hrdinou seriálu je Clay, který Hannu dlouho miloval, ale nejspíš jí to nikdy neřekl. K tomu se teď dostaly nahrávky a on zjišťuje, kdo všechno je za smrt Hanny zodpovědný a že možná i on nese kousek viny. I když je ten seriál fakt hodně dobře natočenej, zajímavej a hrozně chytlavej, tak musím upřímně přiznat, že po 4 epizodách jsem se nějak nedokázala propojit s tou Hannou... a s tím, proč se zabila. Já mám dost vyhraněný názor na sebevraždu a myslím si, že vždycky existuje jiný způsob, jak to řešit. Bohužel spousta hlavně mladých lidí si to neuvědomí a berou sebevraždu jako jediné východisko, na což chce tenhle seriál očividně upozornit a ten záměr chápu, ale ta hlavní dívčí postava mi zatím nijak moc sympatická není. Respektive ano, byla by mi sympatická být s ní na střední, ale z těch nahrávek prostě ne. Ano, ostatní decka na střední jí způsobily nějaké nepěkné věci, ale zatím nic, za co by se měl jeden zabít. To možná přijde v dalších dílech... Zatím mi upřímně Hannah přijde spíš krutá, protože poslala nahrávky lidem, které viní ze své smrti... ale přijde mi, že si neuvědomuje, co tím může způsobit. Zatím mi to tak připadá. Prostě to, co udělali Alex a Jess... je sice na nic, ale nepřijde mi to jako věc, kvůli které by si měli až do smrti říkat, že jsou zodpovědní za její smrt, protože to, že se rozhádají kamarádi, to se prostě stává, jakkoliv je to na nic. Koukáte se někdo taky? Když tak mi sdělte své myšlenky na toto téma. Teď už ale ke Kristen.

Kristen vlastně pořád natáčí film Underwater, takže se toho nijak moc neděje. Teď někdy začíná hudební festival Coachella, na kterém Kristen nikdy nechybí, ale pochybuju, že se tam letos ukáže... i když možná ano, ale z toho jsou stejně skoro vždycky jenom paps, takže se nás to stejně netýká :D Teda tohohle blogu rozhodně ne. Každopádně mám pro vás al tři krátké zprávy, které se Kristen týkají. První z nich je ta, že se Kristen znovu postavila za kameru a zrežírovala další hudební klip. Po Sage + The Saints je to hudební skupina Chvrches. Tato skupina se totiž zapojila do projektu s názvem 7-inches for Planned Parenthood a je to na podporu této organizace, kterou podporuje i Kristen a kterou hodně nepodporuje prezident Trump. Na podporu se spojilo mnoho hudebníků, včetně této kapely nebo třeba zpěvačky St. Vincent. No Kristen je součástí tohoto projektu díky klipu, který režírovala kapele Chvrches. Nevím, kdy přesně by to mělo být zveřejněno, ale snad brzy. Druhou novinkou je to, že do projektu o JT Leroy, který by se měl začít natáčet v léte, se před několika dny až týdny připojila herečka Laura Dern. Ta s Kristen spolupracovala už ve filmu Certain Women, který vyšel v minulém roce. Třetí novinkou je to, že Kristenin krátký film Come Swim bude promítán na filmovém festivalu v Cannes. To vlastně novinka není, ví se to už dlouho. Ale teď jsme se dozvěděli, že bude součástí speciálních oslav na počest 70. výročí tohoto festivalu. Letos se bude konat mezi 17. a 28. květnem a já doufám, že se tam Kristen ukáže. V té době by už Underwater měl být dotočený, takže by snad mohla :) Teď nezbývá, než doufat. No holka rozhodně nezahálí, to se musí nechat. Nechápu, kdy stihla natočit ten klip, bez toho, abychom se to dozvěděli :D
* * * * * * * * *

Happy 27th Birthday, Kristen!

9. april 2017 at 12:22 | Angie. |  articles

Když jsem tenhle blog zakládala, bylo Kristen ještě nějakou chvilku 21 let. Ten první rok tohohle blogu oslavila svoje 22. narozeniny. Mně je teď 22 let, tak se nám tak zajímavě uzavírá kruh bych skoro až řekla. Dneska je 9. dubna 2017 a Kristen slaví svoje 27. narozeniny! A k těm jí chci popřát jen to nejlepší. Za uplynulý rok se toho v jejím životě stalo hodně. Dva její filmy měly premiéru na filmovém festivalu v Cannes a následně i v kinech, v létě zrežírovala vlastní krátký film, který následně v lednu uvedla v Sundance, natočila další snímek v roli herečky a začala natáčet další před několika týdny. Nafotila několik nových photoshootů pro kampaně Chanelu a na New Yorském filmovém festivalu uvedla dokonce 3 ze svých 5 filmů, které vyšly v roce 2016. Kristen také několikrát navštívila Jimmyho Fallona, TODAY show, objevila se po několika letech u Ellen Degeneres a tuším poprvé vůbec byla hostem u Stephena Colberta.

Kristen se také více rozpovídala o svém osobním životě, zapojila se do charity na stavbu škol v Nicaraguy, podporuje několik organizací, které mají pomáhat lidem a poprvé v životě vystoupila jako hlavní hvězda v Saturday Night Live, kde veřejně vystoupila proti Donaldu Trumpovi a zahrála si v hudebním klipu legendární skupiny The Rolling Stones. Kristen si taky zvládla obarvit vlasy na blond, pak si je obarvit zpátky na hnědo, natočit film a následně si je obarvit znovu na blond a nechat si je oholit. Kristen byla také oceněna Elle Women in Hollywood Awards a na New Yorském Filmovém Festivalu též, za svou práci v uplynulém roce. Od narozenin v roce 2016 až do těch dnešních, toho opravdu stihla hodně, měla neskutečně hektický rok, ale podle všeho i neskutečně úspěšný. V tomto roce by měl vyjít jeden její film a její kraťas Come Swim by měl mít premiéru na letošním festivalu v Cannes. Také zrovna aktuálně natáčí film Underwater a v létě by mělo začít natáčení filmu o JT Leroyovi. Takže ne, nevypadá to na žádný odpočinkový rok a já jsem za to ráda. Do dalšího roku jejího života jí přeju hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, spoustu budoucích úspěchů, spolupráce se skvělými režiséry, štěstí v osobním životě. Zkrátka všechno nejlepší, Kristen!!!

Nebyli by to ale Kristenini fanoušci, pokud by letos neuspořádali projekt na podporu nějakého projektu ve jménu Kristen. Jestli si vzpomínáte, začalo to celé více významně v roce 2015, kdy fanoušci vybrali něco přes 27 000 dolarů na podporu výzkumu v hledání léčby na Alzheimerovu chorobu. O rok později fanoušci vybírali peníze na záchranu opuštěných zvířat a v letošním roce se zaměřili hned a dva projekty. První z nich, více propagovaný, je příspěvek organizaci Planned Parenthood, za kterou Kristen otevřeně stojí a která má problémy kvůli novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, protože se mu nelíbí, co tato organizace dělá. Tato organizace se přitom zaměřuje na edukaci mladých žen ohledně sexu, informuje lidi o způsobech ochrany, zajišťuje zdravotní péči v případě, že se někdo rozhodne pro potrat, zajišťuje tuším snad i podporu v případě umělého oplodnění a zkrátka pomáhá ženám v tom, aby byly vlastnily svoje vlastní tělo. Pro tuto organizaci bylo ve jménu Kristen vybráno zatím 10 126 dolarů, ale stále je možnost přispět, takže se to možná ještě zvedne. To je v přepočtu přibližně něco přes 250 000 korun. Druhý projekt se spustil až později a jde o podporu organizace ASPCA, která se zaměřuje na pomoc zvířatům v nouzi. Víme, že Kristen je milovníkem zvířat, takže takovéhle projekty by jednoznačně podpořila. Na tuto organizaci se zatím vybral 1 695 dolarů, v přepočtu nějakých 42 000 korun. Já osobně myslím, že je to opravdu úžasné, jak jsou fanoušci schopní se semknout v něco takhle krásného, co pomáhá lidem a jsem na všechny, kdo přispěli hrozně hrdá. Tak ještě jednou všechno nejlepší k 27. narozeninám, Kristen!

Gallery update 64.6: Various New/Old photos

8. april 2017 at 17:58 | Angie. |  gallery updates

Včera jsem měla dost špatnou náladu, byla jsem naštvaná a docela dost hnusná a radikální, tak se za to omlouvám, ale fakt jsem nebyla zrovna v nejlepší náladě po tom všem. Tenhle článek zase píšu celej den, já mám vážně problém s udržením pozornosti, až to hezký neni. Vůbec nevím, kam se zase celej den ztratil. No co se dá dělat. Dneska mi není moc dobře, mám zas nějakej divnej žaludek, musím si s tím konečně dojít k doktorovi, i když na to absolutně nemám čas. Mimochodem moji rodičové mají dneska výročí svatby. 28 let, což je neuvěřitelné. Ráda bych našla někoho, s kým strávím zbytek svého života, ale pochybuju, že se to stane :D No nic. Mimochodem jsem se rozhodla, že si nechám nabarvit vlasy na fialovo. Příští týden zjistím, jestli mi to udělá můj kadeřník a když ne, tak už mám i záložní plán u jiného týpka, ale zkrátka a dobře budu mít fialové vlasy, juhů. Už se na to těším. Proč? Protože jsem se úplně zbláznila nejspíš, ale tak kdy už by měl člověk dělat hovadiny s vlasama, než dokud je mladej :D Měla jsem to udělat už dávno.

Ale teď už ke Kristen. Kolem té se toho teď upřímně moc neděje. Poslední candids se objevily asi před týdnem a kdyby se před dvěma dny neobjevila jedna osobní fotka nebo fotka s fanynkou nebo co to je, tak bych snad i začínala mít starost. Kristen aktuálně stále natáčí film Underwater a ještě nějakou dobu ho natáčet bude, takže se holt musíme smířit s tím, že bude nějaké to novinkové ticho. Naštěstí se mi ale objevuje spousta nových fotek do starých photoshootů, a tak mám co přidat i dneska. Mám pro vás několik nových fotek do několika už dříve zveřejněných photoshootů. Jako první mám pro vás 2 nové fotky do kampaně pro Chanel na líčení očí, Ombre Premiére Collection. Tenhle photoshoot se mi celkově hrozně líbí, Kristen tu vypadá skvěle. Jí zkrátka výrazný make-up očí sluší. Jako další mám pro vás dalších 6 fotek pro Los Angeles Times, které byly foceny před Kristeninou radikální změnou účesu na oholenou hlavu. Jako třetí mám pro vás dva nové scany z V Magazinu. Tenhle photoshoot je hodně zvláštní, ale tyhle nové fotky se mi obě hodně líbí. Photoshoot fotil Mario Testino. Další fotka je ze Sundance pro LA Times, stejně tak ze Sundance jsou i další 4 fotky, konkrétně pro Variety. No a poslední dvě fotky jsou asi nejstarší. První pochází z New Yorského Filmového Festivalu 2016 a druhá je z photoshootu pro Marie Claire France z roku 2016. Všechny fotky jsou skvělé, já osobně mám hrozně ráda tu pro LA Times, jak má Kris nohy na stole a chill. Tak se pokochejte, snad se budou líbit.
* * * * * * *
I was quite angry yesterday and also a bit offensive, I am sorry about that, but I was just really pissed out. I am not feeling very well today, I should probably finally go to see my doctor because of these problems I am having from time to time recently, but I don't have time for it. My parents have a wedding anniversary today. They are married for 28 years today. It is unbelievable, how can someone stay with one person for such a long time and be also happy with this one person the whole time. I would love to have that one day, but I don't think I will. By the way, I have decided to dye my hair purple. I will find out if my hairdresser will do it for me and if not, I have another one in mind, who will definitely do it, but it will be expensive. But it's going to happen, I am 100% sure about it. But I will stop talking about myself, because I have quite a lot of stuff to publish in this article.

Most of the photos I have for you today are additional pics from already published photoshoots or scans, but it doesn't really matter. They are mostly new, or at least from a recent period of time, but I also have for you one new picture from New York Film Festival 2016 and also one new picture from 2016 photoshoot for Marie Claire. Then I have for you two new photos for Chanel Ombre Premiere collection Make-up campaign, six new photos for Los Angeles Times, two new scans from V Magazine, five new photos from Sundance Film Festival. One for LA Times and four for Variety. I have some more but I don't want to publish it all in one article, so that is all for this moment. There are no proper news about Kristen right now. She's still in New Orleans, filming Underwater and because she's filming it in the studio, a lot of green screen, probably, so we don't even have any photos from the set. I've seen one picture with a fan, but I didn't want to publish it with all this older stuff, so maybe next time. I also still hope, that something will show up.

imagebam.comimagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 64.5: Chanel 'Gabrielle' Bag Campaign photos

7. april 2017 at 21:50 | Angie. |  gallery updates

První odstavec je plný mých depresivních a vůbec ne pozitivních myšlenek, takže kdo nemá náladu na to, nechat si zkazit náladu, může přeskočit rovnou k dalšímu odstavci, ve kterém už jsou informace o Kristen. Jsem tak hrozně naštvaná... je mi špatně z lidí. Měla jsem docela dobrý den. Sice jsem byla ráno vážně unavená, ale dalo se to. Pak jsem se dozvěděla, že už přišla odpověď z Utrechtské univerzity a že mě berou na Erasmus, z čehož jsem měla hroznou radost, ale potom se to zase posralo, samozřejmě. Přišla jsem domů a ve zprávách na mě vyskočilo, že zas nějakej zasranej kretén najel do lidí. Tři zabil a množství zranil. A já už toho mám prostě plné zuby. Nedokážu tomuhle světu porozumět, nedokážu porozumět lidem. Pořád se mluví o lidskosti, ale mám pocit, jakoby ten pojem začínal ztrácet svůj smysl, protože už ji v lidech nedokážu vidět. Moc špatných zpráv v poměru k těm dobrým. Tahle planeta je nemocná a její nemocí je lidská rasa. Viděla jsem před několika minutami rozhovor s mužem ze Sýrie, který přišel o celou rodinu při útoku před několika dny. Při útoku, při kterém měly být použity chemické zbraně. Přišel o celou rodinu, včetně své ženy a malých ročních dvojčat. Přišel o svůj život, i když on pořád dýchá. Jenom si na to video vzpomenu, zase začínám brečet. Jsem z těch lidí, kteří nejspíš už moc dlouho nedokážou snášet to zlo, které se šíří jako moc. Nikdy jsem nedokázala pochopit, proč se lidé nejsou schopní přestat navzájem vraždit. Nejspíš proto, že jsme pořád jenom zvířata. Prošli jsme si evolucí jen proto, abychom se dál zabíjeli? Vážně? Proč nikdo nevidí ten velký obraz? Lidé se budou vzájemně vraždit z různých důvodů, dokud jeden z nich nevyhraje a nezbaví se všech, kterých se chtěl zbavit. A co bude potom? Mír? Ne. Potom se začne ta vítězná strana zase zabíjet mezi sebou, dokud nebudou mrtví úplně všichni. Až tam to skončí, až budou dva poslední lidi na planetě stát proti sobě... a možná tehdy si řeknou: "Hele, co kdybysme se na to konečně vysrali a aspoň si užili život, který nám zbyl." Rasa, která nepřestane se zabíjením nevinných lidí ani po té, co v 2. světové válce zemřelo 60 milionů lidí... není rasa, která si zaslouží žít na téhle planetě. Jsem znechucená, smutná a zklamaná z lidského pokolení. No pro rozveselení se koukněte na tohle video, aspoň se zasmějete. Mně to trochu zvedlo náladu.

Tak konečně tedy ke Kristen, když už jsem vás zavalila tou svojí depresí. Tenhle článek píšu už několik hodin, furt od toho odbíhám, tak ani nevím, jestli ho zvládnu vůbec někdy zveřejnit. Snažila jsem se si trochu zlepšit náladu, což se mi trochu povedlo, ale jen trochu. No každopádně mám pro vás ty slibované fotky pro novou kampaň Chanelu, která se jmenuje Gabrielle podle Gabrielle 'Coco' Chanel. Kolem té kampaně bylo velké haló, ale nakonec se zatím objevily jen dvě oficiální fotky a reklama, na kterou se můžete kouknout v minulém článku spolu s videem z natáčení. Zato se ale objevilo docela hodně fotek z natáčení a z focení, takže alespoň něco. Dneska mám pro vás tedy jednu novou oficiální fotku, na které konečně také vidíme tu kabelku :D a potom dalších 16 fotek z tvorby photoshootu a videa. Ty fotky jsou vážně skvělé, hrozně se mi líbí některé, nejvíc asi ta, co je na náhledu. Tak doufám, že se vám budou líbit taky. A taky doufám, že se těch fotek objeví víc, protože jen dvě oficiální? To by bylo zklamání. Uvidíme.
* * * * * * *
The first paragraph is very angry and depressive, so if you don't want to read that, skip it and go to the second one. I am so sick of people. I had a good day, I really did. I found out that I was accepted at the Utrecht University, so I will go there for 5 months, thanks to Erasmus+ program. But then some crazy motherfucker killed three and injured several people in Stockholm and I am just so tired of it, I am so pissed of, I cannot understand this world. This planet is sick. And we, people, are the sickness. I've seen an interview with a man from Syria, who lost his entire family, including his two little baby twins, during that attack few days ago, where were supposedly used chemical weapons. It was devastating. I could never understand why are people unable to stop killing each other. It is because we are still just animals. So we came throught evolution to this? Really? Why doesn't anybody see the bigger pictureM People are killing other people for various reasons and when those who are not wanted by those who killed them dead, what then? Peace? No. Because the killing never stops, the war never ends. They will start to kill each other again for some other stupid reason, until there is no one left. And that's where it ends. Because race that doesn't stop with mass killing of innocent people not even after 60 million people died in WWII doesn't deserve to live on this planet. Obviously, I am not in good mood and I am just very disappointed by human race right now.

Well... but this article should be about Kristen. I promised you photos and I have for you photos. I need to get myself distracted a little bit, because it is eating me alive. Kristen is the face of new Chanel handbag campaign called 'Gabrielle'. Two videos were published, I wrote about them yesterday, but actually not many official photos showed up. On the other hand, I have for you a lot behind the scenes photos. I really hope more pictures will show up. They were talking about this campaign so much and then just two official photos show up, that is just weird, but what can I know. I love these pics though, Kristen looks amazing. I hope you guys like them.

imagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com

CHANEL’s Gabrielle bag campaign film starring Kristen - videos

5. april 2017 at 23:03 | Angie. |  videos

Ahoooj. Já jsem tak hrozně nadšená z novinky, kterou jsem se dneska dozvěděla, ale je zbytečné kvůli tomu psát vlastní článek a tak to jen napíšu sem. Je to něco, co bych vám mohla sdělit v jedné větě, ale to bych nebyla já. Kristen právě v New Orleans natáčí film 'Underwater', o kterém se toho zatím moc neví, ale co se ví je, že se k filmu přidal herec Vincent Cassel. A z toho jsem prostě nadšená jak malý dítě, protože já miluju Vincenta Cassela. Je to jeden z mých možná dokonce i dětských crushů :D Tohohle herce jsem milovala od chvíle, co jsem ho poprvé viděla v Dannyho Parťácích, což vyšlo někdy v roce raz dva (2004). A tak jsem samozřejmě hrozně nadšená, že bude hrát ve filmu s Kristen, to je prostě skvělý a mám z toho ohromnou radost. No... měla bych psát úkoly na italštinu, ale jsem z toho hrozně otrávená. Jsem hrozně demotivovaná... nějak se mi poslední dobou nechce psát nic. Na osobní blog už jsem nic nenapsala hrozně dlouho a to jsem tam dřív psala o všem možném. Nevím, co to se mnou je. No nic...

Mám pro vás dneska dvě zbrusu nová videa. Byla zveřejněna oficiální verze reklamy pro novou kampaň Chanelu jménem Gabrielle, která je zaměřená na kabelky. Já nevím proč, ale to video se mi upřímně moc nelíbí. Má takovou divnou atmosféru, moc mi to nepřijde jako reklama na kabelku... moc to nechápu. Ale tak to je asi můj problém. Je v tom Kristen, což je vždycky super, hrozně jí to tam sluší... a je to vizuálně rozhodně zajímavé, tak se určitě koukněte. Kromě té oficiální reklamy mám pro vás ještě video z natáčení videa, ve kterém Kristen mluví o tom, co má to video vyjadřovat, že se snaží objevovat toho ducha Gabrielle Chanel a jsou tam záběry z toho, jak reklama vznikala, tak to je taky zajímavé. Hrozně mě štve, že stále nefungují ta videa. Někomu z vás možná ano, ale mně stále ne, takže pod tím prostorem, kde mají být videa, se nachází odkazy. Objevily se i nějaké nové fotky, ale ty vám přidám až někdy výhledově. Možná zítra, ale spíš asi až v pátek, uvidíme.
* * * * * * *
Hello. I am soooo excited, oh my god. I don't want to write special article because of it, because it's just a really short information that I can tell in one sentence, but I am so excited about it. Vincent Cassel joined the cast of the 'Underwater' movie that Kristen is filming right now in New Orleans. And I love Vincent Cassel. I had enormous crush on Vincent Cassel for years. He is already 50 years old, but gosh, he's amazing. I loved him probably in everything he played in and I am so excited Kristen is going to work with him. I should do something to school but I am so demotivated right now. I should write a movie review, but I just have this period when I don't want to write anything at all. But I have for you at least this article. I have for you finally official advertisment video for Chanel's new bag campaign called "Gabrielle". The video gives me strange vibe for some reason, I don't know why. I just don't feel it, it is weird. Well it is great, because Kristen is in it and visually it's really nice, but I am probably missing the point, 'cause I don't really care about the bag in it, I am more interested in the other parts of clothing :D like the shoes, for example. But whatever. I also have for you behind the scenes video, that is shorter, well Kristen talks about the meaning of the short film or ad or how to call it, where she explains that in the video it's about searching for the spirit of Gabrielle Chanel. By the way, I am very pissed of, because videos are still not working on blog, or at least I don't see them, it makes me crazy, they could finally fix that, or I don't know...


BTS:

POTM: May 2017

3. april 2017 at 22:42 | Angie. |  Photo of the month
Ahoj ahoj, no konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala i článek s druhou anketou. Koukáme s mamkou na Marley a já na Joj Plus... už se to pomalu blíží ke konci, tak se chystám na hysterák :D No nic. Každopádně... což o to, napsat ten článek není žádný problém, problém je to, zapnout ten photoshop a konečně něco udělat s těmi fotkami, a před tím ještě teda vybrat fotky, mezi kterými vám chci dát rozhodnout. Tentokrát jsem zvolila fotky z různých událostí uplynulých dvou týdnů. Konkrétně potom z TODAY show, z premiéry Personal Shopper v Los Angeles, z after party premiéry Personal Shopper v New Yorku a ta poslední je potom ze samotné premiéry. Jsem hodně zvědavá, kterou fotku vyberete, já sama bych se asi neuměla rozhodnout, i když favorita mám, o kterém si myslím, že vyhraje.
* * * * * *
So, well, finally, yeah. I have for you the second poll of the month. I chose various photos from last couple of week. From TODAY show, Los Angeles premiere of Personal Shopper, after party after New York premiere of Personal Shopper and the last one is from the New York premiere itself. I am really curious which one will you choose. I have my personal favorite, but I love them all, so I don't know which one is going to win. So it's up to you.


Outfit duel no. 19

1. april 2017 at 20:23 | Angie. |  Fashion duel
Ahoj všichni. Tak co, napálil vás dneska někdo, když je ten Apríl? Málem jsem napsala Valentýn, nevím proč :D Já se většinou obtěžuji nějakými blbými vtípky o tom, že končím s blogem nebo tak něco, ale tenhle rok žádný takový nehrozí. Tenhle rok jsem ani nevnímala, že je 1. dubna a že je Apríl. Před několia dny se stalo něco strašného, co hodně ovlivnilo jednoho blízkého člena mojí rodiny, který se to včera dozvěděl. A vzhledem k tomu, jak přecitlivělý člověk jsem a jak emotivní jsem, vždycky přebírám ty pocity i na sebe. Když je někdo smutný, jsem smutná i já, a když je zničený, trpím spolu s ním. Stalo se něco, co mě donutilo znovu zhodnotit smysl života a to, jak důležité je si života vážit. Jak je důležité žít přítomností a žít každý den, jakoby byl váš poslední, protože nikdy nevíte, co se stane. Uvědomila jsem si zase jednou, jak křehký život je a že může skončit během několika vteřin. Nechci to úplně rozpatlávat, jen tímhle směrem se teď ubírají moje myšlenky. Važte si života, užívejte si život, zhluboka dýchejte a dávejte na sebe pozor. Vždycky se rozhlídněte pro jistotu dvakrát, když přecházíte silnici a nezapomeňte, že být opatrný není žádný důkaz trapnosti, naopak. Vždycky je lepší být opatrný, než být lhostejný. Ale to jsem zabředla do trochu jiného tématu.

Je nový měsíc a já mám pro vás další anketu o outfit měsíce. Když jsem viděla ten outfit z Los Angeleské premiéry filmu Personal Shopper, hned jsem si vzpomněla na jeden outfit z roku 2012. Ten outfit jsem si tehdy zamilovala na první pohled a nemohla jsem se na něj vynadívat. Šlo o outfit, který Kristen vytáhla na premiéru filmu On the Road na filmovém festivalu s názvem AFI Fest. Oba dva outfity jsou si vážně hodně podobné, oba jsou kombinací vysokých kalhot a croptopu, nebo tedy u prvního outfitu nevím úplně, jestli to spadá do téhle kategorie, no a boty jsou dost možná dokonce úplně ty samé, protože vypadají jako Kristeniny oblíbené lodičky od Jimmy Choo. Nevím teda, jestli u Kris vůbec existuje něco, jako oblíbené lodičky, ale ty černé s tou červenou podrážkou zkrátka tahá už roky na různé akce :D Je to tedy focené s odstupem necelých 5 let, což je docela drsné. No jsem zvědavá, který outfit zvolíte. Já osobně ten první miluju, ale ten druhý se mi taky na první pohled hrozně zalíbil. A kdybych se ptala na vlasy, je mi jasný, že vyhraje ten první, ale berte to jako outfit prosím :D I tak si myslím, že vyhraje ten první :D Ale třeba mě překvapíte :D
* * * * *
Hello everyone. Did anyone try to fool you toda, as it's 1st April? I didn't really care about this day, I usually post some little joke here about me ending this blog or something even less original, but not this year. Something terrible has happened, and it is no April's fool, I should not write what is it about, but it is something really bad that made me once again think about life and about its value. About how important it is, to live every day as it is the last one. Appreciate life, appreciate those little things. I don't really want to talk about it, because it doesn't affect me directly, but one close member of my family was hit hard by this event and when he is devastated, I am with him. Just take care of yourself, people, think about your safety, think about your life. Look twice, when you are crossing the street, 'cause you never know, what might happen.

But I am here to talk about much less heavy topic. It's a new month, so I have for you another fashion duel poll. When I've seen that outfit from Los Angeles premiere of Personal Shopper, I remembered in that exact moment one another outfit from few years ago. In that exact moment, I was sure about this months outfit duel. I think that I know, which one is going to win this time, but still, I wanted to let you choose from these two. I love both of them, the first one is one of my most favorite Kristen's outfits of all time. It was in 2012, at the On the Road premiere at AFI Fest. I am very curious about which one will you choose. I know which one would I choose, but I have usually very different taste, so... surprise me.