POTM: June 2017

7. may 2017 at 12:49 | Angie. |  Photo of the month
Proč ten čas tak hrozně utíká? To je vážně neuvěřitelný. Už je 7. května, za chvíli začíná zkouškové, za chvíli budu státnicovat, ani se nenaděju a budu v Utrechtu. To je fakt šílený, jak to utíká. Nechápu, kam všechny ty měsíce utekly. Z roku 2017 už jsou 4 měsíce v tahu a já ani nevím, jak se to stalo. A k tomu už je mi 23 let. Je to tak divný! No nic... Po týdnu jsem se konečně dokopala k tomu, abych udělala i druhou anketu tohoto měsíce. Nevěděla jsem vůbec, jaké fotky vybrat, protože Kris teď nemá skoro žádné novinky a tak jsem se uchýlila k fotkám staršího data. Na Twitteru jsem náhodou narazila na video z focení photoshootu pro NYLON z roku 2015 a hned jsem si vybavila, jak hrozně se mi tehdy líbil. Dokonce z něj byl udělaný i 25. photoshoot tohoto blogu, který si můžete připomenout zde. Někteří z vás si ho možná ještě pamatují. Já tenhle konkrétní ano, ale třeba na 24. jsem úplně zapomněla :D No každopádně jsem tenhle photoshoot vybrala do ankety, protože ho mám moc ráda a můžete si připomenout Kristen z roku 2015. Jsem zvědavá, kterou fotku vyberete jako tu vítěznou.
* * * * * * * *
Why does the time run so fast? It is unbelievable. It's already May 7, 2017... Where did those other months go? Where did al those years go? I am 23 now. That is so fucking weird. Well, whatever. After a week from the beginning of this month, I FINALLY have for you also the second poll of them month. Since Kristen doesn't have many news right now, I didn't know what to choose for this poll. I have decided to choose from older photos and then I was reminded of the NYLON photoshoot from 2015 and the choice was made. I loved this photoshoot so so much, it is amazing. There even was a layout made from this photoshoot, some of you might remember, but it's already almost 2 years... Which is insane. You can refresh your memories here. It was the 25th layout of this blog, now the 36th is here. Also, INSANE. I cannot believe it's already almost two years from the premiere of American Ultra. I am having a little bit of personal crisis right now :D Well, whatever. I've chosen this photoshoot for photo of the month june poll and I am very curious which one will you choose.


Myslela jsem si, že minulé kolo vyhraje buď ta poslední fotka, nebo právě 1. fotka, která nakonec ostatní převálcovala. Ani se nediví. Jde o fotku z TODAY show, na které je Kristen hrozně roztomilá a vypadá skvěle :)
* * * * * * *
I thought that the winner of May's poll will be the last picture or the first one. I was right, because the first one won. It is a picture from TODAY Show, where Kristen was in March, few days after she shaved her head and she looks so cute in that picture, so I am glad it won.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 susan susan | Web | 7. may 2017 at 14:24 | React

Angie, ani mi o tom plynutí času, nebo spíš jeho úprku, raději nemluv, jinak budu mít zas depky!:D Ani se nenaděju a bude mi třicet a v tu ránu budu mířit do důcbodu...je to šílený! Ale fakt, jak je člověk starší a starší, víc si to uvědomuje. Na střední jsem tohle vůbec nevnímala, tam jsem si přála, ať mám o pár let víc, teď zas naopak:D :D Ach jo!! :-?  :-D
Raději ke Kristen...jako ty fotky jsou bomba! A pamatuji si je jak na designu, tak když jsem je viděla poprvé...a znovu jsme u toho času...vážně jsou to dva roky???!!:D :D Hele, myslela jsem, že mám jasno a že dám jedničku, ale jak tak ty fotky zkoumám, nějak mě to víc táhne k trojce :-D Nevím, čím si mě získala, ale dám ji teda hlas ;-)

2 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 7. may 2017 at 17:46 | React

Jo, je to šílené, jak ten čas letí, někdy se mi chce z toho až brečet, ani se nenadějeme a bude nám už 30! To je úplně děsivé ... :D 8-O Kéžby ten čas mohl někdo zastavit. :D A co se fotek týče, tak jsem měla hned jasno, 4ka je skvělá! ♥

3 Katie* Katie* | Web | 8. may 2017 at 19:31 | React

Je to děs, jak rychle ten čas letí. Za chvíli budeme zase vytahovat vánoční výzdobu :D Někdy si říkám, že je škoda, že neexistuje nějaký ten kouzelný ovladač jako byl ve filmu Klik - život na dálkové ovládání... Sice se to pak na konci Sandlerovi vymstilo, ale já si v poslední době docela často přeju, aby ten čas šel zstavit nebo aspoň zpomalit... Ale k anketě. Fotky jsi vybrala opravdu pěkné! Já se rozhodovala hlavně mezi dvojkou a čtyřkou. Ale nakonec jsem dala hlas teda té poslední. Ta mě upoutala hned na první pohled a celkově se mi líbí ta Kristenina póza, líčení a rozcuch :D

4 Steeeva Steeeva | Web | 9. may 2017 at 19:25 | React

jop pametám si na ten lay a ten bol perfektný a veľmi sa mi páčil a to hlavne vďaka tej fotke ktoú si použila a za ktorú teraz aj budem hlasovať a to je číslo tri, lebo je DOKONALÁ a ani za inú by ma nenapadlo ani hlasovať, je to asi moja najobľúbenejšia fotka s Kristen :-D

5 Merylka Merylka | Email | Web | 10. may 2017 at 21:19 | React

Hlasuji pro první fotku, uchvátil mě ten její rebelský pohled.:)

6 Roxy Roxy | Web | 18. may 2017 at 12:43 | React

Mě o tom plynutí času ani nemluv, to je hrozný! Mě příští rok bude čtvrt století, no chápeš to??!! Já ne :D :D Strašný toto. Nicméně, jasně že si ten design pamatuju, tenhle photoshoot jsem si hned oblíbila a nejvíc se mi líbila vždycky ta třetí fotka, takže je jasný, že hlasuju pro ní :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement