July 2017

Gallery update 66.6: New 'Chanel' interview + portrait + new fan photos

28. july 2017 at 23:13 | Angie. |  gallery updates

Vždycky, když jdu do rozepsaných, vidím tam tu nedokončenou recenzi na Personal Shopper a pořád nějak ne a ne ji dokončit. Upřímně, čím dýl to je od chvíle, co jsem film viděla, tím víc si nejsem jistá, jak formulovat správně své myšlenky a do jaké míry se mi film vlastně líbil. Jako jo, líbil, ale prostě to nějak neumím správně vyjádřit. Asi se na to budu muset podívat znova, abych tu recenzi dokázala dokončit. Zato jsem tedy v poslední době viděla docela dost filmů. Stáhla jsem si dva nové filmy s Lily Collins, v jednom z nich hrál taky Jake Gyllenhaal, takže dvojnásobná trefa. Šlo o film Okja, který se mi moc líbil, potom o film To the Bone, který se taky hodně povedl, nebo tedy alespoň mně se líbil. Také jsem byla včera v kině na francouzském filmu Z Paříže do Paříže, což byl zase doják jako prase, ale naprosto skvělý film a rozhodně doporučuji. A dnes jsem byla s kamarádem na nejnovějším Spidermanovi a z toho jsem nadšená. Tom Holland je prostě skvělej Spiderman, až mi přestalo vadit, že z něj udělali teenagera :D Má ten film i svoje mouchy, ale celkově mě fakt bavil a moc se mi líbil. No, toliko k mým filmovým zkušenostem z poslední doby. Už jsem přestala sjíždět seriál iZombie, nějak mě to zas pustilo, když tam umřela jedna postava... nebudu říkat která, kdyby na to náhodou někdo koukal. Jináč... kartáč.. Co jsem chtěla. Jo, už vím. No začala mi 7. série Game of Thrones a já se absolutně děsím každé další epizody :D Co vy? Koukáte někdo? Vím, že někteří ano, tak mi sdělte své pocity, budu ráda.

Ale teď už ke Kristen. Kristen je aktuálně v Kanadě a to konkrétně ve Winnipegu, kde sídlí můj oblíbený hokejový tým Winnipeg Jets. Byla jsem ale fanouškem Jets hlavně proto, že v Jets hrál Pavelec, tak si nejsem úplně jistá, jestli jim budu fandit i nadále, když Pavelec se chystá jinam, nebo už možná odešel... No nic, to jsem odbočila. Kristen tam natáčí nový film s názvem "JT" podle skutečné události, o persóně jménem JT Leroy, jehož vytvořením vznikl obrovský hoax v showbyznysu. O tom už jsem párkrát mluvila, myslím, že netřeba opakovat. Kristen hraje ženu, která dlouhé roky předstírala, že je právě tento JT Leroy. Na place je už i Jim Sturgess, který hraje jejího bratra. Původně měl roli stvárnit James Franco, ale bohužel pro něj z toho zase sešlo... Touží po spolupráci s Kristen už roky a zas nic, ten má fakt smolíka. Zato se ale konečně na plátně sejdou Kristen a Jim, kteří spolu měli hrát v nikdy neuskutečněném projektu The Big Shoe, a protože Jima žeru, tak se na to moc těším. Jinak tedaaaa.... okolo Kristen se opět děje dost velké kulové, takže jsem bohužel musela upustit od toho, že pro 666. update galerie chci něco super ultra spešl, co vám všem vyrazí dech. Zato mám pro vás pár fotek s fanoušky, jeden nový portrét a jedno nové krátké video. Osobní fotky jsou převážně také z Winnipegu, kdy Kristen nepozvána vnikla na jednu svatbu, ale nikomu to zřejmě nijak nevadilo. Obě nevěsty tam Kristen i Stellu nechaly, aby s nimi oslavily jejich sňatek a teta jedné z nevěst - zarytá fanynka Kristen - z toho byla úplně hotová. Ze svatby jsou celkem 4 fotky. Ty zbylé dvě jsou potom staré fanouškovské fotky z natáčení Personal Shopper a druhá z natáčení Café Society, můžete na ní vidět i Jesseho Eisenberga. Portrét je potom focený pro Vogue Italia a byl focený na akci Chanelu, na které Kristen nedávno byla během Pařížského týdne módy na začátku července. Vzniklo také krátké video, které je součástí delšího videa pro Chanel. Já mám ale pouze tu vykuchanou část s odpověďmi od Kristen. Tak určitě koukněte a zase někdy... doufám, že se brzy něco objeví.
* * * * * * *
I still didn't finish my Personal Shopper review... but I am kind of battling with that, because I cannot find the right words to describe what I thought about the movie. I am actually still not really sure if I loved it or just liked it. I will write it, but maybe I'll have to watch it once more. Well... Kristen is in Canada right now, in Winnipeg, home city of my beloved Winnipeg Jets. But I started to follow them because of Pavelec, so I am not sure if it's still going to be my team after Pavelec leaving. Whatever. While she was in Canada, she accidentally crushed one wedding and while she was there, she stayed for few hours to party with both brides and their family and friends. I have 4 photos from the wedding with the brides. One of bride's aunt Laura is Kristen's super fan, so with her too. I also have for you 2 more photos with fans, that are older. One is from the set of Café Society with Jesse Eisenberg and the other one is from Paris, from Personal Shopper filming. I also have for you one new portrait from Paris, where Kristen was recently during the Paris Fashion week. It is portrait for Vogue Italia and I also have for you short interview that was made for Chanel with several celebrities, I have for you just a cut with Kristen. So check out. I wanted something really really special for the 666th gallery update, but unfortunatelly, nothing that would take your breath away showed up, so at least something... :D


79af58563341303.jpg 93dd7a565244173.jpg c20e4f566358973.JPG 32ea4e567121733.jpg fd9d66567479513.jpg

Videos from 'Gabrielle Chanel Fragrance Launch party' + gallery edit

25. july 2017 at 22:15 | Angelique. |  videos

Ahoj všichni. Jak se máte? Nějakou dobu jste ode mě zase neslyšeli a za to se vám omlouvám. Byla jsem teď se svou nejlepší kamarádkou na týden v Londýně. Bylo tam krásně, moc jsem si to užila, měly jsme hodně plánů spojených s Harry Potterem a všichni víme, jak já žeru Harryho Pottera :D Brzy na insta přibude fotografie letošních úlovků, až budu mít čas a náladu to vyfotit :D Jinak pokud jste Potterheads jako já a chystáte se do londýna, tak si zajděte na "Tour for Muggles". My jsme z toho s Emily byly úplně nadšené a k tomu nás provázel týpek, co si říká Scott Potter, který vypadá jak Radcliffův bratr :D Fakt jak Danielův dvojník, to bylo docela vtipný, hlavně to byl úplnej totální magor, ale byl výbornej, prostě paráda! :) Taky jsme vylezly na St. Paul's cathedral, což málem byla moje smrt :D Proč? Protože 528 schodů a vratký zábradlí... :D Prej, že když to dá člověk 3x nahoru a dolů a neumře, tak dostane odznáček, říkal hlídač. Ha ha, vtipálek... :D No nic. Každopádně jsem odjela do Londýna a než jsem odjela, nestihla jsem nastavit žádné články. Tenhle jsem měla připravený, ale text jsem úplně nezvládla, tak jsem si říkala, že se to nezblázní, když tu bude týden ticho, ačkoliv mě to mrzí. Já bych hrozně ráda psala články, mám fakt blogovou náladu, jak si mohli všimnout lidi, co sledují můj druhý blog o Sophie (která má aktuálně haldu novinek), ale Kristen opravdu nemá skoro žádné novinky, což mě... frustruje. Kristen aktuálně natáčí film "JT" ve Winnipegu spolu s Laurou Dern a Jimem Sturgessem, takže novinek je... skromně. Mám pro vás dneska ale aspoň nějaké starší věci. Mám pro vás 3 videa z nedávné akce, která se konala v Paříži. Šlo o Gabrielle Chanel Fragrance Launch. Odpověděla jsem správně na otázku v jedný anglický TV show, ptali se na jméno Coco Chanel, a já jsem to věděla, chá :D No nic. Jedno je oficiální video Chanelu, jedno je rozhovor, to poslední je tuším mix, ale už jsem to viděla docela dávno :D Potom mám pro vás ještě 10 nových fotek z této akce, které se mi hrozně líbí, jsou vážně skvělé :) Líbí se mi ty detailní záběry.
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? You haven't heard from me for a while and I am sorry about that. I was in London with my best friend and I didn't have time to prepare articles before I left. I actually didn't quite have anything to write about, because Kristen is now in Winnipeg, filming JT, so I am a bit frustrated. Luckily, Sophie has more news than I am able to process, so I have things to do... But I am so sorry Kristen doesn't have much news, because I would love to write articles until I have enough time. I missed Comic Con last week, so I have a loooot of catching up... No Kristen, unfortunatelly, still hope she might be there in the future some day again... Well. What do I have for you now? I have for you three videos from Gabrielle Chanel Fragrance Launch party. The first one is official Chanel video, the second one is an interview. And the last one is mixture, I think. I watched it when they were new, so it's some time ago :D I also have for you 10 new photos from that evening, that I really love.


086.JPG 087.JPG092~0.JPG 089~0.JPG VOGUE001.jpg


Prázdniny 2017

16. july 2017 at 16:06 | Angie. |  diary

Zdravím všechny. Letos jsem to nějak nezvládla před začátkem prázdnin a tak dodávám informace o mých plánech na prázdniny alespoň dodatečně. Z tohohle seznamu můžete vidět, jak na tom tyto prázdniny budu z časem. Toho volna není moc, ale třeba až budu v Brně, nejspíš budu částečně na příjmu. Naházela jsem si toho tenhle rok nějak moc. Je to i tím, že 1. září odjíždím na 5 měsíců do Utrechtu a tak jsem s některými lidmi chtěla strávit trochu víc času. Takže jedeme s nejlepší kamarádkou už v úterý do Londýna na týden, máme takovou Potterovskou tour naplánovanou, ale chystáme se i do divadla :) a taky jedu s kamarádkou do Kodaně. Budu trávit čas s přáteli v Brně a na závěr prázdnin ještě znovu s Emily na Hradech CZ. Nemám nejmenší tušení, jak bude probíhat mých 5 měsíců na univerzitě v Utrechtu v Nizozemsku. Vzhledem k tomu, že blog je moje terapie, tak se nemusíte bát, že bych tu nebyla vůbec, ale možná tu nebudu tolik, jako kdybych zůstala v Praze. Hlavně bych tedy v Praze měla v září ještě prázdniny. Na druhou stranu končím semestr už týden před koncem ledna a tak budu mít víc než měsíc volna před začátkem letního semestru. Také tu budu víc než dva týdny během Vánoc a dost možná i jeden týden, nebo alespoň pár dní, v listopadu. Tady je tedy seznam mých aktivit:

4. - 6. července: Rock for People
9. - 14. července: Jižní Čechy - částečná aktivita
18. - 24. července: Londýn
3. - 5. srpna: Sázavafest
8./9. - 13. srpna: Brno
15. - 20. srpna: Kodaň
25. - 26. srpna: Hrady CZ
1. září: Odjezd do Utrechtu.
6. září: Začátek zimního semestru na Utrechtské univerzitě.

Videos from CHANEL FW17/18 Fashion Show in Paris

16. july 2017 at 13:23 | Angie. |  videos
Už jsem zpátky z jižních Čech dva dny, ale tak nějak jsem neměla náladu psát. Hodně jsem se teď věnovala druhému blogu, který jsem v poslední době opravdu zanedbávala. Sophie má teď opravdu hodně novinek a dnes má premiéru 7. série Game of Thrones, takže je opravdu o čem psát. Kristen na druhou stranu odcestovala do Winnipegu natáčet nový film, tudíž se po ní opět slehla zem a žádné novinky pořádně ani nejsou. Mám pro vás ale alespoň nějaké ne úplně novinky. Začnu tím, že se vrátím k Sophie Turner. Proč? Protože se hned ve dvou rozhovorech zmínila o Kristen a vzhledem k tomu, že je Sophie téma mého druhého blogu a jedna z mých hereckých lásek, musím se o tom zmínit. Věděla jsem už dřív, že Soph má Kristen ráda, no teď se o ní zmínila v rozhovorech hned dvakrát. Potom i Maisie Williams projevila svou náklonnost ke Kristen tím, že se pokusila napodobit účes, který měla Kristen při své poslední návštěvě Jimmyho Fallona. No, Sophie se o Kristen zmínila v časopisu Marie Claire UK, kde řekla doslova toto: "Myslím, že lidé oceňují upřímnost... Vidět Kristen Stewart jak dává rozhovory, ve kterých mluví o své sexualitě - je to tak progresivní myšlení. To se mi líbí. Přestaňte s těma kravinama." (Myšleno vnímání nějakých tabu). V časopise VOGUE už šlo o méně vážné téma. Probírali Sophiiny vlasy a Soph se zmínila o Kristen: "Miluju sestřih na ježka Kristen Stewart. Je mým hočičím crushem, mým vlasovým crushem, mým crushem všeho." To zní líp v tom originále teda, ale nějak nevím, jak to líp přeložit. Každopádně další věc, co máme společnou se Soph :D No nic. Teď už tedy k tomu, co pro vás mám dneska. Mám pro vás dvě videa z módní přehlídky Chanelu, která proběhla v Paříži na začátku července. První video je sestřih, ve kterém je i několik rozhovorů s celebritami, které spolupracují s Chanelem, samozřejmě i s Kristen. Druhé video je potom ze samotné módní přehlídky, tak se můžete kouknout na některé nové modely. Je to Chanel, takže děs :D ale zas se tomu musí nechat, že je to plné zajímavých a jistě pracných detailů :D
* * * * * * *
My beloved Sophie Turner mentioned Kristen in two interviews recently. And also another star from Game of Thrones, Maisie Williams, expressed that she likes Kristen too by recreating hairstyle Kristen had during her last appearance on Jimmy Fallon. It makes me so happy, that my love loves my biggest love :D Sophie is one of my favorite people in the film industry, I love her to pieces. Kristen is my ultimate love, but I really kind of feel like if I knew Sophie in a real life, we would probably get along quite well :D I know it's stupid to think about this kind of stuff, but I just feel that way. Sophie mentioned Kristen in Marie Claire UK interview: 'I think people appreciate honesty…[Seeing] Kristen Stewart doing interviews talking about her sexuality - it's so forward-thinking. I like that. Cut the Bullshit.' and she also mentioned her in interview for VOGUE Magazine, where she talked about her [Sophie's] hair choices: "I love Kristen Stewart's buzz cut. She's my girl crush, my hair crush, my everything crush!" Oh, I feel ya sister. By the way, I made a new layout for my second blog about Sophie Turner and also wrote surprising amount of articles, so if you are interested, just click on the icon in Family sites. Well, whatever. Right now I have for you some articles with videos. Two actually. This first one is with videos from CHANEL FW17/18 Fashion Show in Paris. Both of them are official videos by Chanel from the fashion show. The second one is the actual fashion show, but in the first one are also some short interviews with celebrities that were present, including Kristen, so check out.


Full show:

Gallery update 66.5: New Chanel campaign photo + personal pics

11. july 2017 at 15:57 | Angie. |  gallery updates

Trochu jsem to s tím českým textem nezvládla. Jak se máte? Já jsem zrovna v jižních Čechách s rodiči. Jezdíme sem už 13 let, vždy na to samé místo. Miluju to tady, je tu boží klid. Chodíme na golf, na procházky, jíme, pijeme, a tak dál. Je to kousek od Jindřichova Hradce a je to jedno z mých nejoblíbenějších míst v Čechách. No ale ke Kristen. Chanel nám zveřejnil jednu fotku jako ochutnávku z nové kampaně, která má být spuštěna v září. Jde o kampaň na nový parfém značky Gabrielle Chanel. Ta fotka je absolutně dokonalá a nejspíš se objeví na příštím layoutu blogu. Je fakt perfektní, zbožňuju ji. Jak si můžete podle vlasů všimnout, vznikla určitě už před několika měsíci. Jsem zvědavá na zbytek kampaně. Kromě téhle fotky mám pro vás ještě 9 nových osobních fotek, které všechny vznikly v Paříži minulý týden a i ty jsou skvělé :)
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? I am in South Bohemia with my parents right now. Like almost every year. It's been 13 years since se where here fór the first time, which is insane. I love it here. It is one of my favorite places in the Czech Republic. Maybe even the most favorite after Prague. We are near to Jindřichův Hradec, 5 minutes from the border with Austria. It is always so peaceful here. I have my tablet here, do I can be online a little bit. I prepared previews of pictures And all I have to do is write the text. I have for you today a stunning picture od Kristen. I fell deeply in love with it. It is a teaser picture from the newest Gabrielle Chanel fragrance campaign. It officially starts in September, but they decided to release this picture And I am really glad they did. According to Kristen's hair, the picture had to be taken early this year, before Kristen shaved her head. It is an amazing portrait. I also have for you 9 new personal photos from Paris. These are also great, so check them all in the gallery.

19931850_1197020120404636_140201433487114240_n.jpg DD5EgmiVwAAaXUu.jpg DD73xVjXgAAqtn2.jpg DEGBGTxXoAAcYbh.jpg DD-SBo1XkAQPwNL.jpg

Gallery update 66.4: Gabrielle Chanel fragrance Launch Party

9. july 2017 at 14:29 | Angie. |  gallery updates

Nejsem si jistá, jestli jsem vám to vůbec říkala, ale Kristen se stala tváří další kampaně Chanelu, tentokrát pro nový parfém. Tuším jsem se o tom zmiňovala, ale nejsem si jistá a nechce se mi to hledat, a tak to radši říkám znovu. Kampaň by měla být spuštěna 1. září a já osobně se vážně hodně těším. Ne proto, že bych si parfém koupila, to bych asi musela prodat ledvinu, ale proto, že to znamená nějakou tu propagaci, alespoň doufám. Kdo je s tímhle blogem už hodně dlouho nebo sleduje novinky o Kris už hodně dlouho, tak si možná vzpomene, že Kristen už jednou byla tváří parfému. Tehdy ještě spolupracovala se značkou Balenciaga a šlo o parfém, který se jmenoval Florabotanica. Nebo tak něco. Pamatuju si, že jsem na něj narazila v Londýně, když jsem tam byla někdy v roce 2012 myslím, takže je to minimálně 5 let. Taky si pamatuju, že mi strašně moc nevoněl :D Ale to je detail. No proč vám to říkám? Kristen se objevila na jedné další akci během návštěvy Paříže, a šlo právě o akci, která byla věnována oficiálnímu oznámení této kampaně, jestli jsem to správně pochopila. Kristen tedy byla v centru dění. Z těch videí, co jsem viděla, mi přišlo, že se i celkem bavila... Z těch fotek to moc poznat není, protože se na nich Kris v podstatě vůbec neusmívá. Poslední dobou mám trochu pocit, že snad ty fotky, kde se usmívá, schválně nezveřejňují, aby podpořili tu její neprávem vytvořenou image, že se nesměje :D Ale možná, že prostě jen neměla náladu, všichni víme, že Kris se neusmívá na povel, když jí to někdo řekne. A na téhle akci tedy působila poněkud vážně. Měla na sobě samozřejmě Chanel, ale tenhle outfit se mi tedy musím říct líbil o hodně víc, než ten z módní přehlídky, o které jsem psala v pátek. Ty šaty se mi dokonce fakt hodně líbí, což se mi u Chanelu moc nestává. Měla bych pár výhrad, ale celkově si myslím, že jsou vážně skvělé, na to, že je to Chanel. A i jinak :D Je to jeden z těch mála poměrně normálních a cool kousků od Chanelu. Kris si umí vybrat, co si oblékne.
* * * * * * *
I am not quite sure if I actually told you before, but Kristen will be the face of new Chanel fragrance. It is her next project with Chanel that is already in making right now. It will be released on September 1, 2017 and I am very excited about that. If you know this blog for a long time or at least follow Kristen's life as long as I do, you can remember, that she was a face of a parfume once, when she was still working with Balenciaga, so it is really long time ago. I remember finding it in a parfumerie in London in 2012? I think it was 2012, so it's at least 5 years, it was called Florabotanica, or something like that, and I remember that I didn't like it actually. It was too strong for me. But I am really looking forward this new Chanel campaign, not because I would by the parfume, I would have to sell my kidney for it, but because there will hopefully be some photoshoot and definitely some advertisment. I am looking forward to it. During Kristen's stay in Paris, she attended another Chanel event and it was actually a Gabrielle Chanel fragrance Launch Party, that's why I was talking about the campaign. Kristen was in the middle of the attention there, but according to the videos I've seen, she probably quite enjoyed the event, I am not so sure about the attention part. I have for you 61 photos from this event. Kristen was once again of course wearing Chanel. I like this dress waaay better than the overal from the Chanel fashion show. I actually almost love it... which doesn't happen to me often with Chanel, but I think it is very Kristen, also very Chanel, but not the strange, weird, ugly Chanel, but the more... cool and punk Chanel. What else to say. She's basically not smiling in these pics which I am quite sorry about, but it is kind of normal these days, she's smiling when she's feeling like smiling, not when she's told to do it. And it became kind of part of her image, I actually kind of think that people who take these pics are not publishing those where she's smiling on purpose. So check out. I hope you like these pics.


021_28129.JPG 026_28129.JPG 014_28129.JPG 007~19.jpg 052.JPG

POTM: August 2017

8. july 2017 at 23:54 | Angie. |  Photo of the month
Vážně nemůžu uvěřit tomu, jak ten čas hrozně běží. Už je 8. července a já si pořádně ani nezačla uvědomovat, že už začaly prázdniny. A to už mám za sebou Rock for People, na který jsem čekala několik měsíců. A potom to uteklo tak hrozně rychle, to je vážně strašný. RfP byl rozhodně zážitek na celý život a nejspíš budu chtít jet zpátky i příští rok. Mělo to ale i svá úskalí. Třeba jsem se v podstatě nevyspala. Já taky nejsem zrovna pařící typ a tak jsem měla trochu neshody s ostatními členy výpravy o tom, jestli ještě někam jít nebo ne. Naštěstí jen jeden den, ostatní dny už byl mrtvý i kamarád a ti ostatní mi byli celkem fuk. Ale teda kamarád mě sem tam docela štval, abych pravdu řekla. Jsou prostě věci, které mě na něm dost rozčilují, především to, že nemá moc filtr a říká, co mu přijde na mysl, což jsou občas i docela hnusné věci a ani si neuvědomuje, že jsou hnusné no. Taky mě poprvé stavěli policajti, když jsme jeli domů :D Musela jsem si dýchnout, jestli nejsem pod vlivem :D Naštěstí jsem tea neměla ani zbytkáč. Věděla jsem, že ho mít nebudu, protože jsem schválně v podstatě nepila předchozí den a poslední alkohol jsem měla ani ne v 8 večer, ale stejně to bylo takové... nepříjemné :D No nevadí. Nadýchala jsem velké nula nula nic, takže pohoda :D Mám aspoň zážitek. No, příští rok asi pár věcí udělám trochu jinak. Ale celkově to bylo vážně super.

No, konečně mám pro vás po týdnu anketu o fotku měsíce. Nějak jsem to před odjezdem nestihla a včera jsem chtěla přidat fotky z akcí, tak na to došlo až dnes. Zítra zase odjíždím na pár dní pryč, ale připravila jsem pár článků, aby tu nebylo úplné ticho. A taky se tedy chystám vzít si tablet a dost možná se vám i ozvu přes ten tablet, minimálně bych aspoň mohla oběhnout, pokud to dneska nestihnu. Nevěděla jsem moc, co do ankety dál, a tak jsem si nakonec řekla, že bych mohla vybrat fotky Kristen s nějakými dalšími celebritami. Vybrala jsem fotku s Juliette Binoche, Julianne Moore, Taylorem Lautnerem a Nichoasem Houltem. Kromě toho, že jsou všechny s jinými lidmi, tak jsou všechny z jiných akcí a s jiným sestřihem, tak jsou takové různorodéa jsem zvědavá, kterou fotku vyberete za vítěze. Myslím, že to tentokrát není moc snadná volba, ale možná se mýlím :D
* * * * * * * *
I seriously cannot believe how far the time runs... It's already 8th day of July. I have already been to Rock for People, for which I was waiting for months and now it's over. It was really great, as I sad, but it had some downs too. For example one day, one of my friend's friend joined us for a while. Then he said he's going for beer and he'll be back, but we haven't seen him since. Like... I don't care, but he could at least send a message or something. I was quite mad at him. My friend was also a bit pin in the ass sometimes as he an be, but nothing that terrible. The worst were the nights. It was basically not possible to sleep during the nights because of the noise. I have also seen two movies during the festival, because there was a screen in TV Cool zone and they were screening the worst of American cinematography. Like seriously, the worst of the worst movies that were made. The first one was called Sharkansas Women's Prison Massacre and the second one was Komodo vs. Cobra and that was maybe even worse. Well... no, that was a bit better than the previous one, but it was both terrible. But it was so fun, you couldn't stop watching. It was fun. Most moments were fun, I am so sorry it is already over. I will definitely go next year too, but I will probably do some things differently :D

I finally have for you today the second poll of this month. I didn't know what photos I should choose, so in the end, I have chosen 4 pictures of Kristen with 4 different celebrities. I've chosen Juliette Binoche, Julianne Moore, Taylor Lautner and Nicholas Hoult. I am very curious which picture will you choose this time, I think it is not that easy choice. All of them come from different time, from different years and events, you can see Kristen has different hairstyle in all pictures. So it's up to you.


Gallery update 66.3: Paris Fashion Week - CHANEL Fashion Show

7. july 2017 at 23:01 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni! Jak se máte? Konečně jsem se vrátila z letošnícho festivalu Rock for People 2017. Bylo to skvělé, i když není každý den posvícení, že ano. Bylo pár momentů, které jsem si zrovna moc neužila, ale celkově to bylo fakt super. Většina kapel, na kterých jsem byla, byly vážně skvělé. Akorát jsem teda vážně nepochopila, co všichni vidí na kapele Die Antwoord. Já jsem tam jen stála a nevěřila vlastním očím. Chtěla jsem pryč, bylo to něco příšerného. Naštěstí i Jaromír chtěl odejít, tak jsme šli oba. Všichni to tam totálně žrali a mně se honilo hlavou jen to, že na tohle jsem moc málo opilá a moc málo sjetá. Opilá jsem trochu byla, ale sjetá vůbec. Takhle, proti gustu... ale v mých očích to bylo něco neuvěřitelně špatnýho a úchylnýho a radši jsme pak zamířili k James Dean stage, kde hrála kapela The Novelists. Ti mi zachránili život. Pařila jsem na ně tak moc, až se mi zamotala hlava a přestaly mi fungovat nohy a já jsem skončila držkou v zemi. Pak jsem se začala strašně smát, ale Jaromír měl pocit, že už bychom si měli jít lehnout :D Kapela mluvila dokonce přímo na nás, protože my byli úplně vzadu a tančili jako magoři, teda hlavně já, protože se mi fakt líbili :D Mám takové... tvrďácké chvilky, kdy žeru hard rock :D Prej: "No vy tam vzadu, já vás vidim! Nestyďte se, pojďte blíž!" :D Ale my teda pak odešli před koncem, abych si něco neudělala, prej, nechápu :D No nic. Viděli jsme spoustu kapel, spálila jsem si záda a docela dost jsme pili. Taky mě poprvý v životě kontrolovali policajti :D Jestli nemám zbytkáč, když jsem řídila domů. Což jsem samozřejmě neměla, protože nejsem debil, ale stejně jsem se klepala. Nejlepší z kapel, co tam byli, byli asi Three Days Grace, Paramore, Evanescence, Novelists a Cage the Elephant. Zpěvák Cage the Elephant je totální blázen, ale byl prostě nejlepší. Zamilovala jsem si ho. Taky Lenny byla skvělá. V podstatě všichni, až na Die Antwoord. Taky se mi teda moc nelíbili Foster the People, ti byli divní, ale jinak se většina věcí dala poslouchat a většina z té většiny se mi ještě k tomu fakt hodně líbila. Rozšířila jsem si obzory. No dávala jsem na instagram nějakých pár fotek, ale ne moc. Možná tam ještě hodím něco dodatečně. No vidět Evanescence naživo byl můj sen, ale upřímně jsem si to tolik neužila, protože hráli až od jedenácti večer poslední den a já jsem byla hrozně unavená a strašlivě mě bolely nohy. Mohla bych o festivalu mluvit hodně dlouho, ale asi to rozdělím do víc článků, ať se vůbec dnes dostanu k jádru pudla. Berte to tedy jako RfP část první :D Teď už ke Kristen.

Přesně jak jsem předpokládala, Kristen odjela do Paříže, aby se zúčastnila přehlídky Chanelu na týdnu módy, který tam teď probíhá. Kris ale nakonec nevyrazila na jednu, ale hned na dvě akce Chanelu, z čehož mám ohromnou radost. Zveřejním fotky odděleně, abych tady nemotala dvě věci najednou. Jako první mám pro vás 109 fotek z módní přehlídky Chanelu nové kolekce na rok 2017/2018, která byla opět dosti ve velkém stylu, dokonce tam měli model Eiffelovky. Karlovi udělili nějaké to ocenění, jak jsem o tom mluvila, ale nevím, jestli to bylo v rámci tohohle, nebo ne. Každopádně tedy Kris na sobě měla takový lesklý overal, který se mi docela i líbil, abych pravdu řekla. Přijde mi, že je v něm roztomila, ale zároveň má takový punkový vzhled, čemuž dopomáhá fakt, že má tedy stále krátký sestřih. Můžete si všimnout, že vlasy trochu ztmavly, nejspíš si nechává prorůst přirozené vlasy, aniž by je hned odpálila nějakou barvou. Vypadá to tedy docela zvláštně. Celkově to Kris ale podle mě opravdu slušelo, tak určitě přidejte i svůj názor. Na fotkách můžete vidět i další celebrity, Kristen vyfotili společně s Katy Perry, která se na přehlídce ukázala, stejně tak tam byla i Julianne Moore, která se Chanelem spolupracuje už taky dlouho. Kristen dokonce při přehlídce seděla vedle ní a obě vypadají, že byly moc rády, že se tam opět setkaly. Julianne o Kristen dokonce i tweetla jednu ze společných fotek a že ji prostě miluje. Jsem ráda, že mají tak dobrý vztah. No a samozřejmě nemůže chybět fotka s Karlem leklou rybou Lagerfeldem, jak jinak. No určitě koukněte do galerie aspoň na některé, obzvlášť ty s Julianne se mi moc líbí :)
* * * * * *
Hello everybody! How are you? I am finally back from Rock for People 2017. It was amazing, but some parts were terrible in the same time. But it was mostly amazing. I loved most of the bands we went to see. Everyone was so excited for Die Antwoord, but it was terrible. Like... seriously I don't understand this type of music and I honestly don't understand what is so great about them, because in my eyes, it was terrible. Like I didn't even want to be there and luckily my friend didn't either, so we left and went to another group, Novelists. It was hard rock / metal band and I danced so much I fell on the ground and couldn't get up. They talked directly to me during the concert, which was also great, I love these moments. "You in the back, I see you, don't be shy, come closer!" Or something like that. It was a great moment. And I totally fell in love with Novelists and I fell in love with Cage the Elephant, AMAZING show. They killed it, it was amazing. Their singer is total nuts. I have also seen Paramore and Evanescence, which was great, but for me, the best were Cage the Elephant and Three Days Grace. I would enjoy Evanescence and Paramore much more, if I wasn't so tired. It was both in the very end of each day and I was exhausted already. Especially yesterday. We didn't sleep much, because people were partying all night and there was so much noise all the time. I slept like.. 6 hours together in those 3 days. Well, I could talk about it for a long time, but I will skip to the point of this article, because I am very tired.

As I expected, Kristen went to Paris to attend CHANEL fashion show that was on July 4, 2017. But she didn't attend only one event, but two events, which I am very excited about. First I have for you photos from the Chanel FW17/18 Fashion show, which was again in a big style, with fake Eiffel tower and a lot of famous faces. Kristen had of course Chanel outfit, that I actually kind of like. She looks cute and a bit punk in the same time. You can notice that she has a bit darker hair. She has it a bit longer, but just a little bit. I hope she will get it at least a bit longer, because it looks a bit weird when she has it longer in front and this short in the back, or at least I think so. She was also photographed with Katy Perry and she was sitting next to Julianne Moore during the fashion show. You can see bunch of beautiful photos of these two together in the gallery. I love when they meet. Julianne wrote a tweet about Kristen that she loves her and posted one of those pictures. They have amazing relationship, which is amazing. You can also see some pictures with Karl Lagerfeld. I have for you 109 photos in the gallery, so I hope you like them.


Odjíždím směr Hradec Králové, tak se tu mějte!

4. july 2017 at 0:05 | Angie. |  diary

Dneska jenom úplně mega rychle, protože už pomalu usínám a to jsem si chtěla dát ještě vanu. Zítra nastává den D, tedy den, kdy vyrážím poprvé v životě na hudební festival Rock for People. Mám z toho trochu strach, ale zároveň se vážně hodně těším a tak doufám, že se zadaří. Letos je tam pár vážně skvělých kapel, které jsem si nemohla nechat ujít. Evanescence, Paramore, to prostě člověk musí vidět, obzvlášť, když konečně najde člověka, který do toho půjde s ním :D Já jedu s Jaromírem, což je můj spolužák z Fildy. Byla jsem s ním vloni v Amsterdamu, tak kdo tehdy zachytil nějaké fotky, možná si ho i vybaví :D Každopádně jsem na to zvědavá a vážně doufám, že tam neumřeme :D Takže tak. Budu pryč od 4. července do 6. července s tím, že se vracíme v pátek a netuším, jestli budu mít dost síly na to ještě něco ten den přidávat, ale pokusím se. Určitě se vám ozvu hned, jak budu moct, ale teď tři dny budu opravdu nejspíš dost mimo dění, tak se tu mějte co nejlépe!

Outfit duel no. 22

2. july 2017 at 21:55 | Angie. |  Fashion duel
Nejdřív ze všeho bych vám chtěla hrozně poděkovat, protože tenhle blog překonal další významný milník. Před pár dny překonala návštěvnost blogu 44 tisíc a to mi přijde naprosto úžasné. Děkuju vám moc, mám vás ráda! No... stejně jako každý měsíc, i tento měsíc mám pro vás další ankety. Jako první mám pro vás outfit duel, no bohužel pro vás nemám výsledky toho předchozího, protože je to aktuálně plichta... a tak vás poprosím, jestli byste někdo neskočil hlasovat tady, abych nemusela být ten, kdo to rozsekne. Protože všichni víme, že já bych rozhodný hlas Chanelu dala jen za předpokladu, že by obojí byl Chanel :D Což v tomto případě není. Nemůžu uvěřit, že už začal červenec. Hrozně to letí, je to šílené. Za dva měsíce už odjíždím do Utrechtu a upřímně mě to děsí, ale zatím si to tolik nepřipouštím. Pořád je ještě hodně, co musím udělat, než tam odjedu, tak to tak nějak... odsouvám. No nic. Teď už k anketě. Do nové galerie jsem nahávala staré fotky od roku 2002 až do roku 2008. Zatím tedy pouze fotky z různých akcí. A protože Kris teď neměla moc fotek z nějakých akcí, které by byly aktuální, musela jsem sáhnout do minulosti. A když už, proč nesáhnout do dávné minulosti? Vzala jsem dva outfity právě z roku 2008. První z nich je z prosince, konkrétně potom z Photocallu 'Twilight', který proběhl v Paříži. Jako druhý outfit jsem si vybrala outfit z premiéry 1. dílu Twilight Ságy - Twilight, která proběhla v listopadu v Los Angeles. Jsem moc zvědavá, který vyberete :)
* * * * * * * *
First of all, I would like to thank you so very much, because this blog achieved another amazing milestone with 44 000 visitors! Thank you so much, I love you guys!!! Well, as every month, I have for you new polls of the month. I cannot believe it's already July. Last couple of weeks were crazy, exams, my finals... and in two months, I am going to Utrecht. I am so scared. And it will get worse. Whatever. I have for you outfit duel no. 22, but I do not have a winner of last month's poll, because it's a tie for now. So I would like to ask one of you, if you could go vote, so I don't have to be the one, who chooses the winner. 'Cause everyone knows, I wouldn't choose Chanel. You can vote here. So I have been uploading photos from old events, when I got an idea, what outfits to choose for this months poll. I've decided to choose two outfits from events in 2008. First of them is from 'Twilight' photocall in Paris and the second one is from the World premiere of 'Twilight' in Los Angeles. I am very curious, which outfit will you choose. When the previous one is decided, I will add tha winner in this article.Gallery update 66.2: New/Old personal pics & photo with fan + current info

1. july 2017 at 0:38 | Angie. |  gallery updates

Dneska nějak nemám náladu na to psát o sobě, takže přejdu rovnou k jádru pudla, tedy ke Kristen. Kromě fotek mám pro vás také nějaké informace a s těmi začnu. Kristen je aktuálně pravděpodobně v Paříži. Objevilo se několik názaků, které na to ukazují, přestože oficiálně vlastně nic nevíme. Kristen byla zachycena paparazzi na letišti LAX v Los Angeles, no na letišti v Paříži kupodivu ne, takže vlastně nemáme jistotu, že je opravdu tam, ALE (vždycky je tam ale), CJ, Kristenin nejlepší kamarád, je v Paříži a hlavně tedy Pařížský týden módy tuším dneska v Paříži začíná. Vzhledem k tomu, že jeho součástí bude i přehlídka Chanelu, předpokládám, že Kristen se tam ukáže. Zároveň by měl Karl Lagerfeld a.k.a. leklá ryba dostat nějaké ocenění za celoživotní práci v módním průmyslu, nebo co já vím, co to je. Jmenuje se to Grand Vermeil medal a pochybuju, že by si to Kristen nechala ujít. Já sice mám s Karlem jisté nevyřízené účty, ale Kristen s ním spolupracuje už hodně dlouho. Takže se necháme překvapit, ale hádám se tam ukáže. Přehlídka Chanelu je 4. července, kdy já tu samozřejmě, jak jinak, nebudu, ale až se vrátím, tak všechno poctivě dopřidám. No... mohla by to být jedna z posledních akcí na pár týdnů, jelikož tuším nějak kolem 17. července (nebo 11?) začíná natáčení filmu o JT Leroyovi, který má aktuálně pracovní název "JT". Natáčení by mělo probíhat cca měsíc do půlky srpna a bude se natáčet ve Winnipegu. Jináč... Ještě jedna věc z Kristenlandu. Taková docela hodně zajímavá. Kristen byla přizvána filmovou Akademií k tomu, aby se stala členem Akademie. Přijali také dalších 773 filmových tvůrců, od herců a režisérů až po designery a Kristen je jedním z těchto přizvaných. Už teda nebudu moct říkat, že je Akademie plná páprdů, až vyhraje nějaký film, kterému nebudu fandit :D Ale to je detail. Každopádně kromě Kristen přizvali např. i Elizabeth Olsen, Aarona Taylora-Johnsona, Chrise Pratta i s manželkou Annou Faris, Elle Fanning nebo třeba i Gal Gadot, z čehož mám taky ohromnou radost. Toliko k obecným informacím, bohužel tohle je asi tak všechno, co se v posledních týdnech semlelo, kromě pár paparazzi fotek, které nepřidávám. Teď ale aspoň k tomu málu, co mám.

Mám pro vás několik staronových osobních fotek, které jsou některé sice klidně měsíce staré, ale objevily se v nedávné době. Jsou celkem čtyři osobní a jedna fotka s fanouškem. První z osobních fotek pochází z oficiálního instagramu herečky Riley Keough. Podle Kristenina účesu a absence 'Swim' tetování předpokládám, že už to bude nějaký ten pátek. Teoreticky by mohlo jít o Rileyinu rozlučku se svobodou, případně o nějaké její narozeniny. Riley si s Kristen zahrála ve filmu The Runaways a sedly si natolik, že jsou od té doby velmi blízké kamarádky. Druhá fotka je už z doby ne tak minulé. Konkrétně pochází z 20. května, z momentu po premiéře Come Swim, kde je Kristen spolu s těmi, kteří se na filmu podíleli. Ta fotka je opravdu skvělá. Třetí pochází z nedávné akce Brady Bear Event, která byla letos zaměřena na podporu lidí, kteří byli nějakým způsobem ovlivněni nějakou tragickou událostí, která souvisela se zbraněmi. To jsem vlastně zapomněla, Kristen pomáhá vydělat peníze na podporu boje za lepší pravidla pro legální držení zbraní v USA a nejspíš tento fond půjde i právě na pomoc obětem nějakých takových událostí. Poslední fotka potom pochází ze svatby Kristeniné publicistky Ruth Bernstein. Ruth je s Kristen už dlouhé roky a jsou i velmi dobré kamarádky. Kristen samozřejmě na její svatbě chybět nemohla a z té vznikla tahle krásná oficiální fotka, do které jsem se zamilovala na první pohled. Nějaké neoficiální potom najdete ve staré galerii, o svatbě jsem před pár týdny psala, ale v nové galerii bohužel zatím nejsou. No... a poslední fotka je fotka s fanouškem. Podle vlasů ž to taky bude nějaký ten pátek, co tahle fotka vznikla, no objevila se v oběhu jen před několika málo dny. Tak snad se vám fotky líbí :)
* * * * * * * *
So... I am not feeling like talking about myself, so I will skip to Kristen right away. Kristen is probably in Paris right now. That probably means, that she's attending Paris Fashion Week that starts actually today. But... there is always a but. It is not quite sure if she's in Paris. She was photographed at LAX, but not at Paris Airport, so nothing is confirmed. But CJ is in Paris and Paris fashion week is in Paris, Karl Lagerfeld gets honoured and Kristen went somewhere, so it is probably not a coincidence. It could mean a lot of photos, finally, after some time. I hope she's at least visiting the Chanel fashion show, she has to, make it happen. That might be the last event for weeks actually, since the filming of JT starts around July 17... or 11, I am not sure right now. Right now? I cannot say Kristen doesn't have any news, she just doesn't have many... Sophie mentioned Kristen in recent interview, I was excited. She said Kristen is her girl crush and that she loves her current buzz cut. What else? Well... Kristen is helping to raise money for the improvement in gun control topic. Another thing, cute exciting, Kristen was invited to be an Academy member alongside with another 773 new members from all film departments, actors, directors, screenwriters, designers, etc. It is an honour, I guess. Quite a big deal, I guess. The Academy finally recognized her as an accomplished actress, but I am still pissed she wasn't nominated for Clouds of Sils Maria or Still Alice, like... come on! Well, among the new members is for example another of my beloved ones, Elizabeth Olsen, also, Gal Gadot got the honour, or Elle Fanning or Chris Pratt with his wife Anna Faris. It is amazing. Another news? Well... not really, I suppose. Some paps, but you know me.

But I have for you at least some new/old personal photos and one old photo with fan. It's all I have, so... better then loose an eye, right? Well, whatever. Kristen's good friend Riley Keough published an old personal photo with Kristen in it. I suppose it's rather Riley's birthday or bachelorette party, but I don't know. This photo is super cute. You can tell from the haircut, that it is some time ago. Another picture is from Cannes Film Festival after the premiere of 'Come Swim' with the whole crew that was there. Next picture is from the Brady Bear event that was few weeks ago and the last one is from Ruth Bernstein's wedding. Ruth is Krisen's publicist for many, many years and they are also very close friends. I published some personal pics from the wedding couple of weeks ago, they are in the old gallery, not in the new one yet. This picture is an official wedding pic and it is really beautiful, I love it. Last photo is an old photo with fan that showed up just now. I have no idea from when, but it will be quite a long time. But I love it, it's great.