Videos from CHANEL FW17/18 Fashion Show in Paris

16. july 2017 at 13:23 | Angie. |  videos
Už jsem zpátky z jižních Čech dva dny, ale tak nějak jsem neměla náladu psát. Hodně jsem se teď věnovala druhému blogu, který jsem v poslední době opravdu zanedbávala. Sophie má teď opravdu hodně novinek a dnes má premiéru 7. série Game of Thrones, takže je opravdu o čem psát. Kristen na druhou stranu odcestovala do Winnipegu natáčet nový film, tudíž se po ní opět slehla zem a žádné novinky pořádně ani nejsou. Mám pro vás ale alespoň nějaké ne úplně novinky. Začnu tím, že se vrátím k Sophie Turner. Proč? Protože se hned ve dvou rozhovorech zmínila o Kristen a vzhledem k tomu, že je Sophie téma mého druhého blogu a jedna z mých hereckých lásek, musím se o tom zmínit. Věděla jsem už dřív, že Soph má Kristen ráda, no teď se o ní zmínila v rozhovorech hned dvakrát. Potom i Maisie Williams projevila svou náklonnost ke Kristen tím, že se pokusila napodobit účes, který měla Kristen při své poslední návštěvě Jimmyho Fallona. No, Sophie se o Kristen zmínila v časopisu Marie Claire UK, kde řekla doslova toto: "Myslím, že lidé oceňují upřímnost... Vidět Kristen Stewart jak dává rozhovory, ve kterých mluví o své sexualitě - je to tak progresivní myšlení. To se mi líbí. Přestaňte s těma kravinama." (Myšleno vnímání nějakých tabu). V časopise VOGUE už šlo o méně vážné téma. Probírali Sophiiny vlasy a Soph se zmínila o Kristen: "Miluju sestřih na ježka Kristen Stewart. Je mým hočičím crushem, mým vlasovým crushem, mým crushem všeho." To zní líp v tom originále teda, ale nějak nevím, jak to líp přeložit. Každopádně další věc, co máme společnou se Soph :D No nic. Teď už tedy k tomu, co pro vás mám dneska. Mám pro vás dvě videa z módní přehlídky Chanelu, která proběhla v Paříži na začátku července. První video je sestřih, ve kterém je i několik rozhovorů s celebritami, které spolupracují s Chanelem, samozřejmě i s Kristen. Druhé video je potom ze samotné módní přehlídky, tak se můžete kouknout na některé nové modely. Je to Chanel, takže děs :D ale zas se tomu musí nechat, že je to plné zajímavých a jistě pracných detailů :D
* * * * * * *
My beloved Sophie Turner mentioned Kristen in two interviews recently. And also another star from Game of Thrones, Maisie Williams, expressed that she likes Kristen too by recreating hairstyle Kristen had during her last appearance on Jimmy Fallon. It makes me so happy, that my love loves my biggest love :D Sophie is one of my favorite people in the film industry, I love her to pieces. Kristen is my ultimate love, but I really kind of feel like if I knew Sophie in a real life, we would probably get along quite well :D I know it's stupid to think about this kind of stuff, but I just feel that way. Sophie mentioned Kristen in Marie Claire UK interview: 'I think people appreciate honesty…[Seeing] Kristen Stewart doing interviews talking about her sexuality - it's so forward-thinking. I like that. Cut the Bullshit.' and she also mentioned her in interview for VOGUE Magazine, where she talked about her [Sophie's] hair choices: "I love Kristen Stewart's buzz cut. She's my girl crush, my hair crush, my everything crush!" Oh, I feel ya sister. By the way, I made a new layout for my second blog about Sophie Turner and also wrote surprising amount of articles, so if you are interested, just click on the icon in Family sites. Well, whatever. Right now I have for you some articles with videos. Two actually. This first one is with videos from CHANEL FW17/18 Fashion Show in Paris. Both of them are official videos by Chanel from the fashion show. The second one is the actual fashion show, but in the first one are also some short interviews with celebrities that were present, including Kristen, so check out.


Full show:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie* Katie* | Web | 17. july 2017 at 19:42 | React

Je škoda, že Kristen má teď těch novinek méně - snad se něco objeví z natáčení filmu! - ale na druhou stranu ti to kompenzuje Sophie (já ještě musím okomentovat článek s fotkami z premiéry :D). Taky ráda slyším, že Sophie (a i teda Maisie) se o Kristen zmínili. To je docela zajímavá náhoda, že? Ale Sophie o Kristen řekla pěkné věci :) Z videí jsem koukla jenom teda na to první. Musím říct, že jsem se v duchu smála nad tím, jak v rozhovorech celebrity chválili to oblečení, jak je super a kdesi cosi - a přitom je to v 97 % děs běs :D Chanelu se nedá moc věřit. Třeba ty svatební šaty - kdo by to chtěl mít na své svatbě?! Aspoň umí dělat pěkná videa. A taky se mi líbí to prostředí, ve kterém přehlídka proběhla. Ta "Eiffelovka" je parádní ;)

2 Used Pc Exporter Used Pc Exporter | Web | 18. july 2017 at 14:09 | React

Nice Blog Post !

3 Steeeva Steeeva | Web | 18. july 2017 at 20:35 | React

mn otak to je skvelé, že sa takto tvoje dve lásky prepletajú :-D, je škoda, že sa takto po nej zľahla zem ako si to nazvala ale zas tak máš priestor pre Soph a nemusíš ju toľko zanedbávať, mno a vyjadrila sa o nej veľmi pekne a viedieť z rozhovoru, že je má dosť v obľube :-), mno prrehliadka, prostredie bolo naozaj krásne a veľmi zaujímavo spracované  mólo, to sa mi veľmi páčilo, mno a presne je to chanel, je to proste nenositeľné ale zas musím povedať, že sa mi tam aj niečo páčilo :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement