August 2017

Gallery update 67.2: New/Old Chvrches' music video BTS + photos with fans

Today at 1:19 | Angie. |  gallery updates

Nakonec jsem měla čas připravit jen dva články. Ono těch novinek zase nebylo tolik, tak aspoň budu mít co přidat až se vrátím, pokud by se nic nového neobjevilo. Taky jsem připravila asi 4 články na druhý blog o Sophie Turner, jelikož ta má novinek zas až nad hlavu a já jsem furt seká u Comic Conu... Ale zpět ke Kristen. Mám pro vás 2 nové fotky z natáčení hudebního klipu kapely Chvrches, který režírovala Kris před pár měsíci. Píseň byla součástí charitativního alba na podporu organizace Planned Parenthood a fotky z natáčení jsou super! Další set fotek jsou pak úplně nejnovější fotky s fanoušky, které pochází z Winnipegu v Kanadě, kde Kristen aktuálně natáčí film JT. Většina fotek pochází z klubu, ve kterém se Kris před pár dny ukázala a fotky jsou to vesměs vážně skvělé. Na té fotce sedí na zemi, je Kristen se Savannah Knoop, kterou ve zmiňovaném filmu hraje.
* * * * *
I had time to prepare only 2 articles in the end, so the rest when I come back. I actually also prepared 4 articles to my other blog about Sophie Turner, since se has tons of news right now and I am still stuck with Comic Con. But back to Kristen. I have for you two new/old behind the scenes photos from the filming of Chvrches music video Kristen directed this February or so... I really love them, so I hope you like them too. I also have for you some recent photos with fans from Winnipeg in Canada. Kristen visited some club and she was caught by fans and these pictures are from that. So check out. They are cute.

20583342_132702880671554_8691190795350310912_n.jpg 20589986_1348676358514637_3784470386595332096_n.jpg
003_28529.jpg 001_28529.jpg 1dbb0d577180653.jpg 95f39d572414873.jpg 25f22f577484923.jpg

Gallery update 67.1: New promo picture for Chanel 'Gabrielle' fragrance campaign

Wednesday at 11:04 | Angie. |  gallery updates

Když jsem se zmínila, že Kris má novinky, nebylo tím myšleno, že jich má nějakou ultra nálož, ale pár jich je. Já už jsem nadšená ze všeho. Aktuálně jsem v Kodani, takže tento článek je prednastavený. Mám pro vás novou oficiální fotku ž nejnovější kampaně Chanelu na novou vůni Gabrielle, jejíž je Kristen tváří. Kampaň startuje ofiko až v září, ale dvě fotky už byly zveřejněny. Tohle je ta druhá z nich. Libi se mi, jak je to hodně přirozená, čistá fotka. Kris tu nemá nijak výrazný make-up, ale to vůbec nevadí, naopak. Je tu nádherná. Tak snad se fotka líbí í vám. Pokud je v článku nějaká blbost, můžete to T9... píšu totiž ž mobilu :D
* * * * *
When I said Kristen has news do not expert 30 articles, but the has some. I am in Copenhagen right now, so this article is pre-written. Í have for you new official promo picture for Kristen's newest Chanel campaign. 'Gabrielle' Chanel fragrance campaign starts officially in September, but two pics were already published. This is the second one and I maybe like it even better than the first one. Kristen is so beautiful here. Like seriously, pure beauty. I love it.


Gallery update 67.0: New photos for 'Chanel' Fragrance campaign

Monday at 1:17 | Angie. |  gallery updates

Nejsem si jistá, co přestně se stalo, ale držte se... Kristen má novinky! Já jsem tomu taky nemohla uvěřit, pořád jsem ještě v šoku :D Doufala jsem v nějaké novinky posledních několik měsíců docela často a vždycky se objevilo něco málo, ale tentokrát? Tentokrát fakt nářez. Mám pro vás totiž další photoshoot a to už je třetí v podstatě během dvou týdnů. Nemám pro vás teda ještě úplně ten photoshoot, protože nebyl zveřejněný v oficiální kvalitě, ale mám pro vás něco málo z něj. Něco víc z něj vlastně :D K tomu se dostanu. Dneska jsem přijela domů z Brna a doma na mě čekal nový mobil a nový počítač. Teď tedy píšu ze starého notebooku, protože jsem se s Johnnym ještě nezvládla rozloučit, ale jinak už mám nový. Johnny má trochu problém, že když se do něj moc drcne, obraz se rozprskne na červené čtverečky, což není úplně ideální, když si ho s sebou musím vzít do Nizozemska. Mobil zase má problém ten, že je to chytrý telefon a tudíž nic nevydrží. On ještě funguje a docela dobře, ale má jisté své nálady a to taky není zrovna ideální jet s napůl rozbitým mobilem na 5 měsíců do ciziny. Teď jsem měla úplně hnusné deja vu, poslední dobou se mi to stává nějak často. No nic. Každopádně to, že už mám konečně ten nový comp a nakonec tedy i přes protesty ten mobil, nějak způsobil, že jsem přešla z období popírání do období deprese, protože datum mého odjezdu se kvapem blíží a mně je z toho úplně zle. Už mám i kolo... Bude to peklíčko. V anglické verzi mluvím vlastně o tom, jak bylo v Brně, ale v české se to nějak vymklo... :D V Brně bylo fajn, ale letos to nějak nebylo ono. Došlo tam k pár konfliktům, kvůli kterým se bohužel musím dívat na určité lidi jinak, než dřív a musím říct, že mě někteří lidi dost zklamali, takže jsem docela ráda doma. Teď mám den doma a v úterý zase mizím. Upřímně jsem to ale přehnala... být na cestě celé léto je únavné. Těším se do Kodaně, ale zároveň bych nejradši zůstala doma a nedělala vůbec nic :D No dost bylo mých keců, zpátky ke Kristen.

Mám pro vás dvě fotky ve vysoké kvalitě, no jsou to obě varianty jedné fotky. První z nich je pro Fashion Magazine a druhá je pro Aubazine Magazine. Ta fotka se mi neskutečně líbí, je vážně skvělá. Nejspíš se objeví na novém layoutu, který chystám co nejdřív. Vzhledem k tomu, že budu muset nějakým způsobem ukrást novější verzi photoshopu, než kterou mám, nejsem si úplně jistá, jak často budu v Utrechtu měnit layout... protože si nejsem jistá, zda jsem schopná cracknout PSko... :D Uvidíme. Jinak tedy všechny fotky v tomto článku jsou z nového oficiálního photoshootu Chanelu k nové kampani nové vůně od Chanelu, který nese jméno Coco Chanel, tedy Gabrielle Chanel. Kromě té jedné fotky ve dvou variantách mám pro vás ještě 8 scanů z chorvatského čísla časopisu GloriaGlam. Bohužel to nejsou nijak moc kvalitní scany, ale svému účelu poslouží... a já doufám, že se brzy photoshoot objeví oficiálně i od Chanelu a v lepší kvalitě. Ne všechny fotky v tomhle shootu se mi líbí, ale většina ano a opravdu hodně. Strašně se mi líbí ty fotky, kde má Kristen na těch nohách ty pásky. Jinak teda beru zpět, ta druhá fotka není pro magazín Aubazine, ale byl focen v Aubazine, což je hrad a město ve Francii. Moje chyba :D Zítra to předělám :D Každopádně ten photoshoot má hrozně skvělou atmosféru tím, jak je focen v tom hradním prostředí a mně se opravdu moc líbí. Co vy si o novém shootu myslíte?
* * * * * * * *
I am not sure what happened, but Kristen actually has news. I am shocked, like seriously shocked. I was hoping for something for weeks and weeks and now, when I am still on the road, bunch of news that I don't have time to publish. But I do have time now, so I am writing at least something and I will also prepare some articles for next week, since I am leaving on Thuesday morning again, so... I go to Copenhagen with my friend Thea. I have never been there, so I am really curious, but I am actually kind of tired of being on the road... I would probably prefer if I could stay home at least few days, not just one day and half. Those few days in Brno were fine, but it was kind of weird this year. Some people I love weren't there and I just didn't feel the way I usually do. I am leaving Czech Republic in few weeks and I am not ready... I am more than not ready... but kind of leaving the denyal state, getting to the panic state of mind. But enough about me, back to Kristen.

I have for you today new photoshoot. I KNOW, it's shocking. I actually don't have a full photoshoot, I have two verisons of the same picture, one for Fashion Magazine and one for Aubazine magazine, both come from new official promotional Chanel photoshoot made few weeks ago. It wasn't officially published as a photoshoot yet, so I made these two sections in the gallery... I also have for you the whole photoshoot, but only as not very high quality scans for GloriaGlam Croatia magazine. I personally cannot wait to see all these pictures in a high quality, officially published by Chanel and I also hope that more photos will show up, because I absolutelly love them. It is supposed to be part of the Gabrielle Chanel fragrance campaign and Kristen looks amazing. I love especially the first black and white picture.

39137e576445053.jpg 001_28629.jpg
02.JPEG 05.JPEG 06.JPEG 03.JPEG 04.JPEG

Gallery update 66.9: New/Old photos from 'Just One of the Guys' music video

11. august 2017 at 10:43 | Angie. |  gallery updates

Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte? Já jsem momentálně v Brně, takže tenhle článek je přednastavený. Teda takhle, momentálně jsem v obýváku u nás doma a je úterý dopoledne, ale v momentě, kdy tenhle článek vyjde, jsem v Brně. Je mi aktuálně pěkně blbě a vůbec nikam se mi nechce, ale v momentě, kdy tenhle článek vyjde, budu nejspíš spokojená, protože budu s partou lidí, které mám neskutečně ráda. Jen doufám, že letos se to obejde bez zánětů v uších. No nic. Mám pro vás jednu takovou dost starou novinku. Jsou to fotky, které byly nafoceny už před 3 lety (což je šílený, že je to tak dlouho, přijde mi to nedávno), ale zveřejněny byly až teď. Jsou to nové stillsky z klipu zpěvačky Jenny Lewis, 'Just one of the Guys', ve kterém si zahrála naše Kristen. Kromě ní tam byla také třeba Anne Hathaway. Mně osobně se ta písnička moc nelíbí, ale ten klip je boží, koukám na něj dost často :D I vy si ho můžete připomenout zde. Jsem ráda, že se nové fotky objevily a to hned ze dvou důvodů. 1. se konečně něco děje v Kristenlandu za posledních pár dnů :D a 2. jsou fakt skvělé. Miluju hlavně tu na úvodce, ta je prostě boží :D #BieberStew
* * * * * * *
Hello hello hello. I have for you another news that showed up in Kristenland during last few days. I have for you 4 new photos from Jenny Lewis' music video 'Just One of the Guys'. It was filmed in 2014, so it's already 3 years, which is totally insane by the way, I cannot quite believe it. You can remind yourself of the video here. I don't like the song that much, but I personally LOVE the clip and I watch it quite often. Mostly because of Kristen and Anne Hathaway. I love these new pictures and I am glad they were published, despite the fact they are three years old.

1cae1d572966503.jpg 13151a572966543.jpg e941e2572966663.jpg BtG2kOQIUAAYXqn_28129.jpg

Gallery update 66.8: New photos for Harper's Bazaar UK

9. august 2017 at 12:46 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni. Stihla jsem nastavit pouze dva články před tím, než jsem odjela, tak snad vám to nebude moc vadit. Kristen teď má nějaké novinky, ale není jich zase tolik, takže si nějaké nechám i na příští týden. Zase to dělám na poslední chvíli no, kdybych tak něco dělala v pondělí celý den, nééé. Jen jsem se flákala a nenastavovala, typická já :D No nic. Mám pro vás slibované nové fotky pro Harper's Bazaar UK. Photoshoot byl focený v bytě Coco Chanel a má podle mě naprosto úžasnou atmosféru, mně osobně se ten shoot neskutečně líbí, zamilovala jsem se do něj a to i přesto, že Kristen má na sobě na všech fotkách oblečení od Chanelu. Nevím, asi jsem se praštila do hlavy, ale na těhle fotkách se mi téměř všechno to oblečení hrozně líbí :D Kristen tu podle mě vypadá naprosto skvěle, tak určitě koukněte jak na 6 scanů, tak na 7 nových outtaků.
* * * * * * *
So hello everyone. I had time to prepare just two articles, but I hope you don't mind that much. Kristen has some news, but not too many, so I will keep some for next week. I am in Brno right now, so I won't probably be here at all. I have for you today another update on Harper's Bazaar photoshoot. I have for you 6 new MQ scans with new photos and then also 7 new outtakes. Some of them are the same as in those scans, some of them are new. I will save scans with complete article, when I get home, I didn't have time for that before I left. I have to say, that I completely fell in love with this phosothoot, I think it's amazing. It is photographed in Gabrielle Chanel's apartement and it has amazing atmosphere. Kristen looks stunning and I am very happy she made new shoots after a long time.


Outfit duel no. 23

8. august 2017 at 1:10 | Angie. |  Fashion duel
I u minulého outfit duelu z toho nakonec vyšla plichta 5 proti 5... Tak jestli byste někdo byl tak hodný a skočil mi tam hodit ještě nějaký ten hlas, ať to nemusím rozhodnout já... Zřejmě to ale zkrátka bylo vyrovnané :D Minulé kolo najdete na tomto odkazu. Teď mám pro vás outfit duel tohoto měsíce a rozhodla jsem se vybrat pro anketu outfity z dvou nejaktuálnějších akcí. Kristen byla během týdne módy v Paříži hned na dvou akcích a já jsem nějak moc nevěděla, jaké outfity vybrat, a tak jsem šla na jistotu. Oba dva tyhle outfity jsou Chanel, samozřejmě, no jak já Chanel normálně fakt nemám ráda, tak oba tyhle outfity se mi vcelku líbily. Jen si nejsem úplně jistá, který z nich je lepší. A proto se obracím na vás a vy to budete muset rozseknout. Který z outfitů byl podle vás vydařenější? Já už tu usínám u toho, jak to píšu. Mám zavřené či, ležím v posteli a píšu na klévesnici po paměti. Teď jsem ale měla malinkej mikrospáneček, takže nejspíš ůjdu raději spát. Chtěla jsem ještě přednastavit nějaké články, ale nevím, jak to budu stíhat. Minimálně na jeden se ráno vrhnu, ale víc úplně nevím. Což mě štve, protože zrovna i kupodivu je o čem psát. Uvidíme, jak to dopadne :D
* * * * * * * *
Also last fashion duel is a tie in the end. So I gotta ask you one more time to go vote, so I don't have to be the one who will decide. You can vote here. I decided to choose the most recent events for this month's fashion duel. Kristen attended two Chanel events during Paris fashion week in the beginning of July and she looked like a rock star at both of them. I usually hate Chanel outfits, but these two I rather like. I am not sure which one I like more and so I decided to make you choose, which one is better. I am almost sleeping right now, so I am going to go, but I will hopefully prepare some articles in the morning.


POTM: September 2017

7. august 2017 at 22:45 | Angie. |  Photo of the month
Ahoj všichni, jak se máte? Byla jsem teď posledních pár dní na Sázavafestu a byl to pravděpodobně můj nejhorší pracovní zážitek, jaký jsem kdy měla. Já jsem těch prací moc za svůj život nedělala, ale tohle bylo strašný, protože ta, co nám tam šéfovala, je strašná kráva a bylo to fakt peklo. Nechci to moc rozebírat, ale byl to děs. Ne úplně všechno tam bylo děsný, ale tohle teda jo. Jsem doma zase jen na otočku, ale chtěla jsem připravit nějaké články, než půjdu spát, protože je, ač je to šokující, dokonce i o čem psát. Zatím mám pro vás ale alespoň konečně první anketu na tento měsíc. Nemůžu uvěřit tom, že už uběhl první týden v srpnu... Už za 24 dní odjíždím do Utrechtu, to je prostě šílený. No nic. Vybrala jsem pro anketu pro fotku měsíce září fotky z nového photoshootu pro Harper's Bazaar. Některé z nich jsem ještě ani nenahrála do galerie, ale musela jsem je použít, rotože jsem se do nich absolutně zamilovala. Jinak tedy... minulé kolo POTM skončilo naprostou plichtou 2 hlasů pro každou z fotek, tak prosím někdo skočte hlasovat sem, nechci být tím, kdo to rozhodne :D A teď už tedy výběr na září. Jsem zvědavá, kterou fotku vyberete.
* * * * * * *
Hello guys, how are you? I was at Sazavafest last couple of days and it was probably the worst job I have ever had. I didn't have many jobs during my lifetime, but this was definitely the worst one, because our boss was a total bitch. But I don't really want to talk about it, I want to forget it as soon as possible. Whatever. I finally have for you polls for next month. I have for you photo of the month first, not fashion duel, because I still haven't decided which outfits to choose. I've chosen new pictures for Harper's Bazaar for this next photo of the month poll. I haven't published some of them yet, that's something I will do right away as soon as I have time. I fell in love with these pictures, so it was an easy choice. Last poll was a complete tie. Two votes for each photo, so I beg you, go vote, to choose the winner, because I don't want to be the one to decide. You can still vote here. So... I am very curious, which one of these new pics will you choose, because I personally love all of them.


Gallery update 66.7: New photoshoots for Harper's Bazaar & Marie Claire France

2. august 2017 at 15:39 | Angie. |  gallery updates

Včera jsem přišla domů a vyskočilo na mě velikánské překvapení, které jsem vážně nečekala. Kristen má novinky! A nejen ledajaké. Hned dva nové photoshooty pro zářijová čísla dvou časopisů. Upřímně jsem z toho nadšená, protože Kristen neměla žádnou pořádnou novinku od začátku července, takže musím říct, že se mi ulevilo, že konečně mám o čem psát :D Vůbec jsem si neuvědomila, že už je srpen, ten čas tak strašně rychle utíká, že to ani není možný. Nejspíš nestihnu nastavit ani ankety na příští měsíc, protože za hodinku odjíždím na Sázavafest, ale hned jak se vrátím, tak to napravím. Pokusím se vás oběhnout dnes večer z ubytka, ale nevím, jak to tam bude s připojením. Každopádně ale k těm novinkám. V anglické verzi jsem rozebírala erasmus, ale zrovna dneska jsem v náladě popírání, takže to řešit prostě nechci a nebudu. No... Mám pro vás 5 fotek z nového photoshootu pro Harper's Bazaar UK a zároveň dva scany z časopisu, na jehož obálce Kristen v zářijovém čísle bude. Článek ještě nevyšel, ale až vyjde, jsem zvědavá. Druhé scany jsou pro Marie Claire France a tam byla zatím zveřejněna pouze jedna fotka, doufám, že se jich objeví víc, stejně jako doufám stále, že se objeví další i pro Harper's Bazaar. Všechny fotky jsou naprosto úžasné a neskutečně se mi líbí. Kris měla na všech fotkách Chanel, ale pěkný Chanel, ne odporný Chanel jako obvykle. Ale upřímně na některých fotkách až "vážně se mi líbí" Chanel, což se nestává. Ty šaty na té první obálce třeba naprosto zbožňuju. A to se mi fakt u Chanelu nestává. Jsem nadšená, že Kris po dlouhé době nafotila nové photoshooty a že už bylo alespoň něco zveřejněno. Doufám ve víc, ale zase jsem skromná, smířím se i s málem a jsem z tohohle mála nadšená, snad i vy :) Líbí se mi u toho shootu pro Harper's, jak tam pracují s těmi zrcadly. Připomnělo mi to tento starší photoshoot pro Variety.
* * * * * * * *
I came home yesterday and I was so happy, when I found out that Kristen has some news!!! What a surprise! I am kind of shocked actually. Well, whatever :D I will not be here next few days, I go to a music festival for work, so I will probably just prepare monthly polls if I have time and that will be all, since those news will be published in this article today. I didn't even realized it's already August, that's so fucking weird, the time runs so fast, it's crazy. I have so much plans and I am leaving to Utrecht in few weeks, I am so afraid... It's getting real. I am having serious panic attacks sometimes, but I am kind of in denyal to be honest. One day, I am totally fucked up and the other day, I am not even realizing that I am going somewhere. Weird mind, weird moods. Whatever. I have for you today new photoshoots and new scans! That's exciting, right? There was quiet around Kristen for a long time, basically since the beginning of July, so I am happy something showed up. And it will be even better when more pictures will be published. Kristen is on the cover of September issue od Harper's Bazaar UK. Photoshoots for Harper's Bazaar are always amazing, so I am very excited about that. I have for you two scans from the new issue and three outtakes, for now, I hope they made much more. I also have for you three scans from Marie Claire France's September's issue. Only one outtake was published and I am not sure if there is actually more, but I hope so. Kristen looks absolutely stunning in both photoshoots. She's wearing Chanel for both. But nice Chanel, not the usual Chanel. But seriously, she's wearing I LOVE IT Chanel, which happens... like... never? :D Article for Marie Claire is in French and the one for Harper's Bazaar is not yet released, so I cannot tell you what are they about, but I have at least these photos.

001_28329~0.jpg 002_28329~0.jpg 001_28429.jpg 002_28429.jpg 3cacc8570507903.jpg
003_28329~0.jpg 004_28329.jpg 005_28329.jpg 006_28229.jpg