Gallery update 67.6: 'Come Swim' Screening + Q&A in New York

9. september 2017 at 0:54 | Angie. |  gallery updates

Nejspíš budu na blogu jen o víkendech a k tomu ještě po večerech a nocích, protože prostě nemám vůbec čas. Respektive bych čas i měla, ale tak nějak když ho mám, tak dělám jiné věci... To proto, že mám toho vážně hodně ve škole už první týden a k tomu se koná hodně studentských akcí, kterých se i přes svou sociální fobii a introvertní sklony zúčastňuji. Jako třeba dneska. Byli jsme s partou asi 30 lidí v jedné restauraci, kde dělají úplně božské palačinky. Jak jste pochopili, pořád jsem naživu, což je pozitivní. Taky jsem potkala nějaké nové lidi, což je taky pozitivní, ale já to mám se seznamováním těžké, tak doufám, že si odvezu alespoň nějaké přátele po těch pěti měsících :D ale snad ano. Taky píšu o své zkušenosti v Utrechtu blogy. Není to každý den ani zdaleka, vlastně jsem zatím napsala jen dva, ale koho by to náhodou zajímalo, jsou na mém osobním blogu. O tom jsem vám sem tuším párkát už psala, ale nikdy jsem nezveřejnila jeho adresu, ale tak kdo by měl zájem, může se na něj kouknout tady. Dneska jsem chtěla nějaký zápis napsat, ale nakonec nebyl čas. Tak třeba příště. Toliko tedy ke mně, bych si tak tipla... A popojedu rovnou ke Kristen. Kristen začala mít spoustu novinek v momentě, kdy já jsem odjela a tudíž jsem neměla a nemám čas. To je prostě typické. Jak jinak. Ale tak jsem ráda, že, nebudu si stěžovat. Píšu teď se zavřenýma očima, protože se mi chce hrozně spát, ale chci ten článek dokončit, tak by mě fakt zajímalo, jestli to, co napíšu, bude dávat smysl. Mám totiž nový počítač a tak si nejsem úplně jistá tou mechanickou pamětí na téhle klávesnici. No nic, to jsem odbočila. Kristenin film Come Swim byl před pár sny promítán hned na dvou místech na dvou speciálních projekcích a na obou dvou také odpovídala na otázky při Q&A. Z prvního bohužel nemám skoro žádné fotky a ty, co jsou, tak jsou hrozně nekvalitní. Ale mám pro vás alespoň 19 fotek z toho druhého Q&A asi před týdnem. Kristen na sobě měla hodně pohodlný outfit a vypadala skvěle. Je to takové její typické oblečení. Teď jsem úplně napsala větu jak z románu, jak jsem u toho začala usínat. Asi už nechám oči otevřené. No nejvíc se mi líbí ty její boží ponožky s nápisy mother na jedné a fucker na druhé :D Kromě toho, že tam přišla spousta random lidí, tak se tam přišli podívat i nějací Kristenini známí, jako Zoe Kravitz nebo třeba Ashley Benson. Jinak tedy kromě dobrých zpráv i jedna taková špatná... Zase došlo k úniku nějakých fotografií ze soukromých účtů celebrit a je to fakt hnus. Tentokrát se jedním z terčů bohužel stala i Kristen a unikdy nějaké dost osobní fotky na internet. Já osobně jsem tím znechucena, zvlášt když vím, jak si Kris svoje soukromí střeží. Je to vážně odporné.... No ale teď už konečně ty fotky, tak koukněte :)
* * * * *
I will probably just be here in the weekends and also in the evenings, because there is so much to do, that I just can't handle it differently. Hi there, how are you? I am still alive, so that's positive. I've met some new people, that is positive too. And I also saw an enormous teapot on the top of a building, which is pretty weird. I am writing blogs about my Utrecht experience at my personal blog. I never told you the actual link to it, but for some time it was possible to find it in the menu if you were looking well. So who wants to read some details about my stay in Utrecht, I wrote two articles so far, I don't do it daily, because I don't have time, but you can do it here. But only in Czech. Whatever. So I'm doing quite allright. I have a lot of stuff to do to school, so that's quite new. I am used to that the first week is more like... introduction week, when they tell you what will be the programme and what they expect and stuff and not like read 70 pages for the first ever lesson at this school or be punished :D Whatever. I have some student events tomorrow, so I am quite curious... That's it about me for today. I have for you some news about Kristen. She actually has a lot, since I don't have time, that's typical. Well, her short film Come Swim had recently two special screenings and from one of them in New York, I have for you these 19 pictures. Kristen not only attended the sceening, but also did a Q&A about the film. Bunch of her friends were actually there to see her film, like Zoé Kravitz or Ashley Benson, and also Stella was there of course. You know, I said that I don't like Stella multiple times and that haven't change, but it looks like it's really serious between the two of them, so if Kristen is happy, I am happy too. There are also some not that good news, there were some celebrity leaks again and this time, Kristen's privacy was violated by hackers, publishing some pretty personal stuff and I just wanted to express how sorry I am, since I know how careful Kristen is when it comes to her private life. Well, check out the pictures, she has a really... well... Kristen style outfit. I love especially those muther-fucker socks, those are amazing. She's just herself, doesn't give a shit and I love that.

00bc3a589310213.JPG1517e7589323233.JPGab104d589323183.JPGc7f156589323303.JPG aa9774589323093.JPG
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie* Katie* | Web | 9. september 2017 at 19:59 | React

Jsem ráda, že už sis v Nizozemsku jakž takž zajela do nějakých těch studentkých kolejí - já jsem 18. zvědavá na sebe teda :D To bude. A řeknu ti - my jsme asi dvojčata. Já bych se taky nijak zvlášť nehrnula do těch společenských akcí. Ale je dobře, že jsi tam šla - poznala ses s novýma lidma a hlavně si dala dobré palačinky! :) A budu ti držet palce, abys nějak ten nával s učením zvládla. Co se týče Kristen, tak ráda slyším, že má v poslední době novinky. Je super, že na tuhle akci se přišli podívat i její známí z řad celebrit. Pokud jde o její outfit, tak jak jsi sama napsala - tohle je prostě celá Kristen. Nejvíc se mi teda líbí její bundička ♥ A ty ponožky taky nemají chybu! :D Díky, že jsi na ně upozornila, jinak bych si toho nevšimla. Jinak se teda přiznám, že o tom úniku fotek jsem neslyšela, ale je to hrozné, když se to stane. Na jednu stranu si říkáš "neměli jste ty fotky dělat, vždycky existuje šance, že to někdo použije proti vám", na druhou má zase člověk svobodnou vůli, může si dělat, co chce a je to vážně zločin, když se ti někdo takhle nabourá do počítače nebo telefonu. Hlavně teda všem, co se jich to týče, přeju pevné nervy!

2 Bebey Bebey | Web | 10. september 2017 at 9:56 | React

Sluší jí too :)

3 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 10. september 2017 at 14:12 | React

To jsou skvělé fotografie. :) Kristen byla moc pěkně nalíčená, jí takové líčení strašně sekne. :) Měla i pěkný outfit, takový trošku klučičí, ale jí sluší úplně všechno. ♥ Líbí se mi ta bundička a i ty kalhoty nejsou vůbec špatné! :)

4 Malia Malia | Web | 11. september 2017 at 16:16 | React

Jsem ráda, že si Utrecht užíváš a socializuješ se :D Já to mám se vztahama stejně, za chvilku mě čeká nástup do prváku na vysokou, takže mě to taky čeká :D Kristen vypadala super, moc se mi na ní tenhle styl líbí. A ty ponožky jsou fakt super :D Jinak k těm osobním fotkám, je to hnus a ty lidi absolutně nechápu...

5 Terýý Terýý | Web | 12. september 2017 at 11:31 | React

V první řadě - na nějakej blog se na erasmus vyprdni a užívej si to tam! Nozizemsko je krásná země (až na smrad od kanálu, všude samý lehký holky a smrad z hulení tě zhulí aniž by sis dala jointa :D :D :D ) a já ti to závidím, že tam jsi! :)

Ke Kristen - hrozně jí to na tý akci slušelo! Miluju kombinaci bílé a černé a kor když Kristen zvolila tu nádhernou koženku ♥ takovou se snažím sehnat už měsíce, možná roky, ale mě prostě žádná nesedí :D

6 Steeeva Steeeva | Web | 12. september 2017 at 14:03 | React

tak to sa ti čudujem, že všetky tieto blogy , ja ledva stíham jeden a aj to mám niekedy dosť :-D  :-D, to zoznamovanie je tiež niekedy pre mňa problém ale vždy sa to nejak vyriešilo a dopadlo to v pohode, že som si našla mových priateľov :-P alebo známych, tebe prajem to isté aby si ich našla a dobrých :-D ono sa to podá :-P, a ani sa nie je čomu čudovať, že si unavená a vôbec na blog chodievaš, jop presne to ako naschvál sa furt niečo objaví keď máš kopec práce :-D  :-D  :-D, mno a ten únik tak ja to teda nikdy nepochopím prečo to vlastne robia, na to nemajú právo aj keď sú to celebrity, veď aj tak o nich dosť vieme a popritom unikne kopec ďalších vecí :-( je to smutné, mno a teraz ako vyzerala, veľmi dobre, ležérne ale veľmi pekne, ja nie som na bielu farbu ale tuto to vyzerá dobre, teda ja si ju neviem prestaviť na sebe :-P ale na niekom inom sa mi to páči :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement