December 2017

Veselé Vánoce!

24. december 2017 at 16:53 | Angie. |  diary

Ani jsem se nenadála a Vánoce už jsou tady. Tolik jsem se na ně těšila, ale když přišly, tak vlastně nějak ani nemám pocit, že jsou Vánoce. Nějak mě ta Vánoční horečka letos moc nechytla. Stromek jsme letos ozdobili až asi ve tři odpoledne, dárky jsem sháněla ještě 22. prosince a na cukroví nějak letos vůbec nemám chuť. Možná, že až tedy budu mít před sebou toho kapra, nebo až zapneme toho Anděla páně, na kterého se všichni těšíme, tak to bude lepší. Těžko říct. Asi je to tím, jak jsem přijela 21. večer a hned za chvíli jsou Vánoce. Víc ve mně tu vánoční náladu vyvolaly trhy v Utrechtu, než návrat domů, abych pravdu řekla. Ale třeba to ještě přijde. Včera jsme byli s našima na Staromáku, to bylo moc hezký, ale tam bývá vždycky strašně moc lidí. Stromek se ale vydařil a jak ho rozsvěcí každou hodinu a hraje k tomu Má Vlast, tak to bylo krásný. To ve mně vyvolalo takový ten šťastný pocit, že už jsem zase doma. I když já vám nevím, cítím se tak nějak divně... Asi mi Nizozemsko bude přeci jen i trochu chybět, až se vrátím natrvalo. Možná něco je na tom, že si člověk prožije ten obrácený kulturní šok po návratu domů. No nic, už se tu vykecávám moc dlouho, teď k tomu hlavnímu.

Přeji vám všem krásné a ničím nerušené prožití Vánoc Doufám, že si je všichni pořádně užijete, ať už je slavíte jakkoliv, a že nedojde na žádné požáry nebo kosti v krku nebo něco podobného, zkrátka nádherné a pohodové svátky! :)


Gallery update 68.6: The opening of 'Anton Yelchin: Provocative beauty" exhibit

20. december 2017 at 20:31 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni. Po pár dnech se vám zase opět hlásím s nějakou tou novinkou, i když tahle novinka je taková... trochu smutná. Respektive spíš taková melancholická, řekla bych. Kristen se objevila na další akci minulý týden, no nešlo o žádnou přehlídku či nějakou filmovou premiéru, ale o otevření výstavy fotografií Antona Yelchina. Anton Yelchin byl herec, který zemřel před více než rokem ve věku 27 tragickou smrtí, kdy se mu odbrzdilo auto, které ho následně přimáčklo ke zdi garáže a způsobilo mu smrtelné zranění. Jeho tragická smrt nezasáhla pouze jeho rodiče a fanoušky, ale samozřejmě také jeho přátele a kolegy. I Kristen je jedním z lidí, kteří měli to štěstí s Antonem spolupracovat a to konkrétně na filmu Fierce People z roku 2005. Je to sice už více než 10 let, přesto se ale na natáčení tohoto filmu spřátelili a přestože si nebyli třeba tak blízcí jako s jinými lidmi, Kristen se jeho smrt samozřejmě také dotkla. Aby uctila jeho památku, rozhodla se navštívit slavnostní otevření výstavy jeho dosud neznámých fotografií. Výstava byla pojmenována "Provokativní krása" a jsou to tedy skutečně zajímavé fotky. Málokdo věděl, že kromě hercem byl Anton i fotografem. Pro jeho rodiče to musí být neskutečně těžké, nedovedu si představit, jak strašné musí být přijít o své dítě, k tomu ještě o své jediné dítě. Rodiče by neměli přežívat své děti, musí to být příšerné... Oni jsou ale neskutečně silní a hodně se zasazují o to, aby památka jejich syna zůstala živá. Starají se o to, aby nebyl zapomenut jeho odkaz. Ten bude žít nadále ve filmech, které natočil a v umění, které stvořil. Kromě Kristen se na výstavě objevili i další známí lidé, třeba Ashley Benson, se kterou se Kris v poslední době dost sblížila, nebo Bryce Dallas Howard, se kterou si Kris zahrála ve třetím díle Twilight ságy, Zatmění. S tou se dokonce i chvílemi zasmály, ale zároveň Bryce musela Kristen utěšovat ve slabé chvilce... Nedivím se, já bych se tam rozsypala a Kris je ještě tak hodně emoční člověk, že úplně chápu, že se jí to neneslo úplně lehce. Proto nečekejte žádné fotky plné úsměvů. Kris to jinak moc slušelo, měla moc pěkný outfit, takový typický pro Kris, když zrovna není na červeném koberci. No já už tenhle článek ukončím, protože už zase řvu. Milovala jsem Antona z těch nových Star Treků, ta jeho smrt i mě docela dostala... Antonovi rodiče také založili nadační fond s jeho jménem, o kterém si můžete víc přečíst zde, koho by to zajímalo.
+ + + + + + + +
The death of Anton Yelchin has influenced many people, not only his family and his fans, but also his friends and co-workers. Kristen herself was one of his friends and co-workers, the two of them were working together in a film called Fierce People in 2005. It is more than ten years they worked together, but they remained friends. Probably not as close friends as with some people but still, his death had to crush her as a lot of other people. Anton was only 27 at the time of his unexpected and tragic death last year. Kristen, as many others, went to an exhibit of Anton Yelchin's photographs. Not many people knew, that he wasn't only an actor, but also a photographer. His parents are trying really hard to keep the memory of him alive, his legacy lives on through his work. If you feel like Kristen looks sad in these pictures, she does, I just explained why. There was also a small Twilight reunion actually, because Bryce Dallas Howard went to this exhibit too, so these two had some time to catch up. Kristen also talked to Anton's parents and all that had to be pretty devastating. Kristen is very emotional person, so I believe it had to be really hard for her, but I am glad she went there to support Anton's family and to support his memory. I feel so sorry for his parents, it was their only child... parents should never live longer than their kids... There is nothing worse than loosing your child. I cannot even imagine what these two have to come through, but they are wonderful people who are really trying to focus on keeping the memory of Anton alive... I am crying so hard right now, I loved him from the new Star Trek movies, I just still cannot quite believe he died and it is already more than year.

069a16688191133.jpg d7cc6d688191463.jpg dc63b3688189583.jpg 8e1fe4687883253.jpg 438614688191973.jpg

POTM: January 2018

16. december 2017 at 23:43 | Angie. |  Photo of the month
No, tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych zveřejnila anketu o fotku měsíce leden 2018. Já vím, půlka měsíce v tahu a já teprve přidávám druhou anketu, ale nějak jsem to tenhle měsíc nezvládla a pak jsem měla problém s tím photoshopem, což mě štvalo a pak jsem zas neměla čas. Je to se mnou teď hrozné, ale co se dá dělat. Konečně jsem se k tomu dokopala, tak můžete vybrat, která fotka je nejroztomilejší. Všechny jsou poměrně nové a žádnou z nich jsem ještě nezveřejnila v článku, ale brzy se na to chystám. Jsou to asi nejroztomilejší fotky Kristen, protože je na nich na všech s nějakými zvířaty. Je to vrchol dokonalosti a já jsem zvědavá, kterou z nich vyberete! :)
+ + + + + + +
So I finally made this happen. Like I know, half a month gone and now I am posting POTM, I am sorry, I just had that problem with photoshop and then I didn't have time, so now I finally managed to do it. I chose four photos that are probably the cutest pics of Kristen ever, because they are all with Kristen and animals. All of them are new and I haven't publish any of them in a separate article as I wanted for a long time, but I will do it soon. Right now, you can choose for me, which one is the cutest, because I just can't! They are all absolutely adorable!


Anketa vložena, pardon :D

Gallery update 68.5: Chanel Métiers d'Arts Paris-Hamburg Fashion Show

13. december 2017 at 20:50 | Angie. |  gallery updates

Mám pocit, že do Utrechtu přišlo tornádo, protože to, co se děje venku, není normální. Obecně se za poslední dny děly v Nizozemsku divy. V neděli třeba napadlo asi tak 10 čísel sněhu. Což se 10. prosince děje málokdy, obzvlášť v Nizozemsku. Ale teď už je bohužel všechen sníh pryč, zato ale přišel tajfun. Co se dá dělat, vybrala jsem si zemi, ve které je počasí asi tak stabilní jako třínohá židle. Vím, že bych měla zveřejnit anketu o fotku měsíce, přeci jen už je skoro půlka prosince, ale mám trochu problém s photoshopem, z nějakého důvodu tam nemůžu otevřít ty fotky, které chci a tak se s tím snažím něco udělat... při nejhorším se smířím s tím, že použiju jiné fotky, ale ještě jsem to nevzdala. V anglické verzi, kterou jsem psala včera, se trochu pouštím do depresivních záležitostí, o kterých se mi dneska už tak moc mluvit nechce, takže to jen tak zestručním. Docela mě ničí jeden z těch předmětů, které tu mám a upřímně se z něj docela hroutím. Rozhodla jsem se ale, že ty tři lekce ještě nějak přežiju a příští čtvrtek hurá domů na Vánoce... a problémy, které jsou s předmětem spojené, budu prostě řešit až po Vánocích. Každopádně jsem konkrétně včera byla v takovém stavu, jako poslední měsíce na VŠE a tehdy jsem na tom byla hodně špatně. Řekla jsem si, že tak už se nikdy cítit nechci, ať už se v mém životě bude dít cokoliv. Deprese je věc, se kterou bojuju už dlouho a nehodlám jí opět podlehnout. I když to není zrovna něco, co se dá úplně ovlivnit pouze silou vůle. No, každopádně dost o mně.

Jistě jste zaznamenali, že byly vyhlášeny nominace na Zlaté Glóby a dneska je doplnily nominace na SAG Awards. Nikoho jistě nepřekvapí, že Kristen letos opět nebyla nominována ani na jedno. Upřímně už jsem přestala doufat, že se něco takového někdy stane. Přestože Kris byla za svou roli v Personal Shopper vychvalována do nebes mnoha kritiky, nebyl Personal Shopper dostatečně velkým a propagovaným filmem na to, aby se Kristen umístila mezi nominované herečky v hlavní roli. Spolknu svou zášť, kterou k Akademii cítím a povznesu se nad to, protože to není poprvé, co byla Kris z ocenění zkrátka vynechána, přestože si to zasloužila. Vzpomeneme třeba na Clouds of Sils Maria nebo na Still Alice, že... Nechci působit jako někdo, kdo nepřeje nominaci těm, kteří byli nominovaní. Obzvlášť nadšená jsem potom z nominace Saoirse Ronan za Lady Bird, ale zkrátka mě to štve. Obzvlášť ten rok, kdy nominovali na herečku ve vedlejší roli na Golden Globes radši Jane Fondu za Mládí, která v tom filmu byla asi tak přibližně jednu minutu... No nic, zase odbíhám. Každopádně je tam pár lidí, kterým to opravdu přeji, jako je zmíněná Saoirse, nebo Emma Stone, Meryl Streep, to už je sice ohrané, ale ona je prostě skvělá... :D Jsem ráda za nominaci pro Margot Robbie, kterou mám moc ráda, ale letos jsem zatím většinu nominovaných filmů ještě ani neviděla, takže pro mě těžko posuzovat. Ale hodně se těším na The Greatest Showman s Hughem Jackmanem. A asi nejvíc jsem nadšená z nominace animovaného filmu Loving Vincent, což je asi nejnádhernější film, který jsem za poslední dobu viděla. Brečela jsem celou dobu dojetím a tím, jak krásné to bylo. Pro mě to mělo ještě obzvláštní význam, že Vincenta van Gogha zbožňuju a k tomu studuju Nizozemský jazyk a kulturu... Z jaké nominace máte radost vy? Docela mě překvapilo, že nebyla nominována Jennifer Lawrence za Matku!, protože ačkoliv ten film měl rozporuplné reakce, tak její výkon byl prý vážně výjimečný. No, a teď už opravdu k jádru pudla. Tenhle článek bude dlouhý.

Mám pro vás fotky z další z úžasných módních přehlídek Chanelu, která se tentokrát konala v Německu, konkrétně v Hamburgu. Kristen tam samozřejmě jako jedna z tváří Chanelu nemohla chybět. Seděla jako obvykle v první řadě, aby podpořila nejen Karla leklou rybu Lagerfelda, ale také svou přítelkyni Stellu Maxwell, která se mihla na mole jako jedna z modelek. No, když je váš partner několik let tváří Chanelu, asi není těžké se dostat mezi ty vyvolené, co předvádí oblečení, pokud se teda živíte jako modelka tak, jako Stella. No nic. Každopádně Kristen tam dorazila a nebyla tedy ze známých lidí showbyznysu jediná. Kromě ní se tam objevila třeba i Tilda Swinton, která se Chanelem spolupracuje taky už dlouho, Lily-Rose Depp, dcera Johnnyho Deppa, která je také jednou z tváří Chanelu. No a Kristen zde potkala starého přítele, Larse Eidingera, se kterým si zahrála v obou filmech Oliviera Assayase, jak v Sils Maria, tak v dnes již zmiňovaném Personal Shopper. Ti dva se při natáčení velmi sblížili a jak můžete vidět na fotkách, tak se velmi rádi viděli. Kristen údajně i prohlásila, že si musí udělat selfie, aby ho poslali Olivierovi :D Co se outfitu týče, tak tentokrát jsem z něj nijak ultra nadšená nebyla, ale nedá se říct, že by se mi vůbec nelíbil. Kristen vypadá ve všem skvěle, takové lidi normálně nemám ráda :D U Kristen mi to nevadí... Akorát ten černý kabát se mi k tomu příliš nehodí. Z celého modelu ale Kristen vzala pouze kalhoty, to sáčko, které k nim původně bylo zamýšleno, ji asi nijak nenadchlo, tak vybrala něco jiného. No nová kolekce vypadá zajímavě, tak jsem zvědavá, co Kris vytáhne v budoucnu. Teď nejblíž, o čem víme, nás čeká až festival v Sundance, kde bude mít film Lizzie premiéru 19. ledna. Já doufám, že se před tím Kris ještě někde ukáže :D ale nechci příliš doufat. Přeci jen přes svátky mají lidé jiné myšlenky. No, každopádně koukněte na fotky, v galerii jich je 79 :)
+ + + + + + + +
I should probably publish the photo of the month poll, but I have some trouble with my photoshop which I am trying to solve right now, so I will not be able to do what I need to for the poll, so hopefully tomorrow or on Friday, we will see. I am a bit falling apart because of the school here, it is really hard to stay focused, when you have to study something you don't care about... not even a bit. I have one subject like that and it is just useless. And I don't even understand what is going on on those lessons, it is just waste of time. And I feel so demotivated, because I have to do assignments for that and then I have to read a lot of stuff for my literature classes and it is just too much, so I kind of end up doing nothing whole day, because I don't seem to have enough strenght in me. I felt like this when I was at VŠE and that was bad, that was really bad, I was depressed, like... it was a legit real depression those times and I am feeling like it is coming back. Today, I almost couldn't get up from my bed, I didn't even go to school, just to my Dutch course and I started to cry in the bus, because I was late because of the snow situation in here. It is not good..

Well, enough about me. I have for you some new photos. Kristen went to Hamburg last week to be present for another Chanel event. She of course had to be there, not only because she is one of the faces for Chanel, but also because her girlfriend was there as a model for the new collection. Yes, Stella is now one of the Chanel models, not only Chanel, but she hosted there at this event. Kristen still haven't done anything with the hair, but whatever :D She looked stunning, she wore of course Chanel, and I really liked the outfit, but actually without that black jacket, that looked a bit weird. Well, the show was enourmous as always, but I have to tell you, I really hate the fashion business when I look at those models. What message do they send to young women around the world with legs thin as my arm? It is almost terrifying and Chanel is one of those companies that still work with these almost anorectic models, it needs to stop, really. Kristen met Lars Eidinger and was sitting next to him during the show. The two played together in Clouds of Sils Maria and in Personal Shopper and they have become really close friends. You can see that they were both excited to see each other. Kristen supposedly even took a selfie with saying that she'll send it to Olivier Assayas :D Kris also posed with another of Chanel's faces, Lily-Rose Depp, daughter of my beloved Johnny Depp and the two were sitting with Karl Lagerfeld during the afterparty / dinner. So check out the pictures. Kristen looked a bit tired to be honest. I saw some fan on Twitter claiming that she said to her she was sick, but I didn't find when exactly that happened, but she definitelly looked a bit tired, but stunning, as always. Not so thrilled about the eye make-up this time to be honest, but still, it's Kristen, she's rocking it. Apart from pictures, I also have for you a video from the show.

003~26.jpg 006~25.jpg 043~7.jpg 065~3.jpg 087~1.jpg
011mmm.jpg 010~22.jpg 014~17.jpg 100~1.jpg 108~0.jpg


Outfit duel no. 27

10. december 2017 at 23:41 | Angie. |  Fashion duel
O víkendu jsem tu měla na návštěvě rodiče, takže jsem neměla úplně tak čas, jak jsem chtěla mít. Také tu přespávala kamarádka, který s námi jeden den jela na výlet a nakonec tu spala dvě noci a ne jen jednu, jak jsem původně myslela, takže jsem včera večer nakonec neměla čas psát, i když jsem to původně plánovala. No, každopádně ale píšu teď. Mám pro vás konečně alespoň jednu z anket tohoto měsíce. Tentokrát začnu duelem outfitů. Vím, že už je 10. prosince, ale ten čas je zkrátka neúprosný. Vybrala jsem dva z těch novějších outfitů a jsem zvědavá, který vyberete. První z nich pochází z premiéry Come Swim v Los Angeles, na kterou Kristen měla na sobě kombinaci kalhot značky Zuhair Murad a crop-topu od značky Murmur. Tenhle outfit jsem si naprosto zamilovala, ale moc se mi líbí i druhý, který jsem do duelu vybrala a tak jsem zvědavá, který vyberete. Ten pochází z filmové benefice MoMA, na které byla oceněna za své dílo Julianne Moore a kam ji Kristen přišla podpořit. Na sobě měla ten večer v podstatě vše od Chanelu, ale i přesto vypadala naprosto skvěle, tak jsem fakt zvědavá, co vyberete.
+ + + + + +
I had my parents here during the weekend, so I didn't quite have the time I kind of wanted to have. My friend was also here, sleeping over two nights and not just one, so I couldn't write yesterday as I wanted originally, but I am writing now. I have for you today at least one of the month's polls. I know, it's already December 10, but I really just didn't have any time to write. I have decided this time to choose two recent outfits and I am really curious, which one are you going to choose. The first one is from Come Swim Los Angeles premiere last month, when Kristen wore a combination of pink pants by Zuhair Murad and crop-top from Murmur and I completely loved this outfit, as I did the second one, that Kristen wore on the occasion of honoring Julianne Moore at MoMA Film Benefit few weeks ago. Most of this outfit is Chanel, but I also liked it a lot... So the choice is yours and let me know.


Six years with K-Stewart-fan!

7. december 2017 at 14:19 | Angie. |  diary

Upřímně nemůžu uvěřit tomu, že už je to 6 let, co jsem založila tenhle blog. Strávila jsem v podstatě celé dospívání na blogu a celou mojí dospělost tím, že jsem blogovala na mnoha různých blozích. Už si je ani všechny nepamatuju a nedokážu je spočítat, ale jsem si jistá, že jich bylo aspoň deset. Tenhle blog byl ale vždycky speciální a vždycky speciálním bude. A teď už je i tím nejstarším blogem, který jsem kdy měla. Blogovala jsem o Twilight přibližně pět let s různými pauzami, ale tehdy během posledního roku nebo dvou jsem už tušila, že to nevydrží a že odejdu. Na chvíli jsem z blogového světa odešla úplně, než jsem si uvědomila, že mi to opravdu chybí. Jenomže jsem neměla žádné téma, o kterém bych psala. Posedlost Stmíváním mě už pustila a na osobní blog jsem nebyla připravená. Vždycky jsem potřebovala nějaké téma a vždycky jsem milovala mít fanouškovský blog. To až teď posledních pár let jsem byla schopná ten svůj osobní blog tak nějak udržovat a sem tam na něj něco napsat. Ale pořád jsem se tak nějak držela na tom blogu o Twilight, ale uvědomila jsem si, že vůbec nebloguju o Twilight, ale když už nějaký článek napíšu, tak je o Kristen. Potřebovala jsem změnu, změnila jsem blogovou identitu, nikomu jsem o novém blogu neřekla, prostě jsem ho v záchvatu šílenství 6. prosince 2011 založila. Před šesti lety. Stala se ze mě Angíe. a tou jsem už zůstala.

Už je to šest let a upřímně? Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych odešla. Bylo pár momentů, kdy byl tenhle blog lehce v krizi, nějaké ty pauzy taky přišly, ale nikdy to nebyla krize takového ražení, že bych věděla, že už se nevrátím. A je to šest let a já tu pořád jsem. Zdá se to neuvěřitelné, opravdu. Přijde mi šílené, že už je to tak dlouho. Docela dost věřím tomu, že oslavím i 10 let na tomhle blogu, protože ačkoliv nemám teď moc čas, můj Erasmus rozhodně je jednou z těch krizí tohohle blogu :D, tak mám stále chuť a neopouští mě. Upřímně si myslím, že jen tak neopustím blogovou sféru. Nebudu na tomhle blogu věčně, je mi jasné, že nebudu, ale v blogové sféře budu déle než tenhle blog, protože si myslím, že by mi to zkrátka chybělo moc na to, abych jen tak zmizela. Blog mi vždycky pomáhal, vždycky to pro mě byla terapie, pomáhal mi s mými úzkostmi, depresemi, pocity anebo jen s tím, abych si vyčistila mysl, což obzvlášť teď potřebuju jako sůl. Možná to někomu přijde divné, blogovat o životě cizího člověka... a ano, možná to i divné je, ale já jsem s tím dost v pohodě. Byla jsem s tím dost v pohodě minimálně posledních 10 let, co se Kris poprvé na některém z mých blogů objevila... :D Miluju Kristen, myslím, že jsem asi největší fanoušek Kristen, kterého znám. A vždycky bude mojí nejoblíbenější herečkou a to je přesně ten důvod, proč jsem tu byla schopná vydržet takovou dobu. Šest let, já vím, že jsem jak na smyčce, ale pořád mi to přijde hrozně neuvěřitelné. Psát o Kristen články mě prostě baví, tak proč bych v tom nepokračovala?

Gallery update 68.4: New stills photo from Lizzie + personal pics + info

6. december 2017 at 23:11 | Angie. |  gallery updates

Zrovna jsem si uvědomila, že jsou dneska 1. šesté narozeniny tohohle blogu. Nechápu, jak jsem na to vůbec mohla zapomenout. A to jsem na to myslela v listopadu, jak na to nesmím zapomenout a... zapomněla jsem. Téměř přesně před 6 dlouhými lety jsem se v záchvatu náhlého nápadu rozhodla založit tenhle blog. Nikdy bych netušila, že na něm zůstanu 6 dlouhých let, protože když jsem ho zakládala, myslela jsem, že ho po měsíci nechám plavat, ale nestalo se. Vím, že první narozeniny tohohle blogu z hlediska toho, jak dlouho je aktualizovaný, nejsou tak důležité, ale pro mě byly vždycky důležitější, než ty druhé. Vždycky pro mě byl důležitější ten den, kdy jsem se rozhodla tenhle blog založit. A proto nechápu, jak jsem na to mohla zapomenout. Ale je to tím, kolik se toho teď v mém životě dějě... Je to šílené. Každopádně! O narozeninách blogu ještě pár slov napíšu, nejspíš tedy až zítra, ale nemohla jsem si odpustit alespoň zmínku teď, když už jsem si vzpomněla. Teď ke Kristen, ať vám konečně napíšu zas nějaké novinky, protože jich Kristen zrovna teď má opět docela hodně. Třeba teď v tomhle momentě je na jedné Chanel akci. Tedy, teď už možná spíš na afterparty, těžko říct. Každopádně, novinka, o kterou mi teď jde, se týká Kristenina filmu Lizzie, ve kterém si vloni zahrála po boku Chloe Sevigny. O tomto filmu jsme toho dost dlouho moc nevěděli, už jsem pomalu přemýšlela, jestli se vůbec někdy něco objeví... no a objevilo. Ty nejlepší zprávy, jaké se vůbec objevit mohly! Film Lizzie bude mít totiž světovou premiéru na příštím filmovém festivalu v Sundance! Kristen je královnou Sundance, už tam byla tolikrát, že to snad ani nespočítám a jsem nadšená, že její vláda nekončí! Vloni tam byla jako režisérka, letos jako herečka a film Lizzie bude soutěžit v kategorii o nejlepší drama. Už se upřímně nemůžu dočkat. Společně s tímto oznámením byla zveřejněna i nová stillska, na které můžete vidět Kristen a Lizzie Borden, kterou hraje právě Chloé Sevigny. Ta zveřejnila v den oznámení o Sundance jednu fotku z natáčení filmu, na které je s ní právě naše Kristen a ještě se objevila fotka z natáčení od asistentky režiséra, Wendy. Všechny tyhle tři fotky pro vás teď mám. Upřímně se tedy osobníh fotek a dalších věcí nahrnula spousta, ale nechci to příliš mixovat a tak se můžete těšit snad v brzké budoucnosti na další články. Ankety potom zveřejním snad během zítřka. Zatím se mějte krásně! :)
+ + + + + + + +
I just realized it's first sixth birthday of this blog... Oh my God... How could I even forget? I know I am not here much lately and I am so sorry about that, but I even forgot this blogs anniversary? Like seriously? I know that the first birthday is not as important as the second one, but I actually always consideres December 6th the true beginning of this blog, because it was founded on this day, six years ago, I just started write actual articles later. I can't believe it's almost midnight and I remember this now, like... what the hell. Whatever. I will write article about that... But first things first. Kristen actually has some really exciting news. She is the Queen of Sundance Film Festival and her reign continues! It was officially announced, that the film "Lizzie" about Elizabeth Borden, that Kristen filmed preciesly one year ago, will premiere at Sundance Film Festival 2018 and will compete in the drama section! Which is exciting, because Kristen will be in Sundance again and we might also get a trailer for this movie, but most importantly, something is finally happening. I was afraid about the post-production, because there was a long silence. With the announcement, that this film will go to Sundance, was also pulished one new stills picture from the movie and Chloé Sevigny, who plays Lizzie Borden, published one personal picture from the set. Also one other picture showed up, where Kristen is with the assistant director Wendy and all these three photos I have for you right now. I also have some more pics, but those have to wait, I don't want this article to be too long. Kristen is also at one Chanel event right now in this moment, the pictures are coming up hopefully tomorrow, because I will have some time to save them and write. I will also try to publish the polls of the month, but I am not sure if I will make it. I am a bit fucked when it comes to time for writing articles, I am so sorry.
98e7f9672584973.jpg
3f0962663490193.jpg 6ee875672753873.jpg