November 2018

Gallery update 71.5: New Lizzie stills + Old TIFF portraits

Friday at 22:32 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni, jak se máte? Já se mám celkem fajn, ale mám teď docela složité období. Před pár dny mě tedy hodně zasáhla zpráva o tom, že zemřel jeden z otců Marvelu, Stan Lee. Jsem velký fanoušek a tak i nějaká ta slzička ukápla. Je to jeden z těch lidí, u kterých máte pocit, že budou žít věčně. Na druhou stranu víte, že nebudou a bohužel Stan Lee před několika dny zemřel. Bylo mu teda 95 let, což je neuvěřitelně krásný věk, ale pro komiksový i filmový svět je to opravdu obrovská ztráta a pro fanoušky samozřejmě taky. No a úplně nejvíc tedy samozřejmě pro jeho rodinu. Myslím ale, že žil skvělý život, snad si to myslel i on. Jinak byl pro mě tenhle týden opravdu hodně fyzicky i psychicky náročný. Pondělí i úterý jsem byla v práci, ve středu jsem jela do Tábora na koncert Tomáše Kluse, což bylo naprosto skvělé a kdo zná můj instagram, tak ví proč... ale ve čtvrtek jsem zase, stejně jako všechny ostatní dny, musela vstávat hodně brzy, abych se dostala zpět do Prahy a můj spánkový deficit se jen dál a dál sčítá. Byla jsem také na benefičním promítání Lásky nebeské, které uvedl samotný Bill Nighy, což byl pro mě ohromný zážitek a dneska jsem byla na Fantastických zvířatech. Dejte vědět, až to uvidíte, mám potřebu to s někým probrat, ale nebudu nic říkat. Snad jen to, že jsem možná čekala, že mě to nadchne trochu víc, ale jako líbilo se mi to, to jo. Zítra jdu potom zase do práce, takže se opět nevyspím. Hned po práci jdu na demonstraci, po demonstraci pro změnu na koncert Kluse :D A pak asi umřu mám ten dojem. :D Ale asi to bude stát za to. Poslední dobou mám ale trochu problém s tím udržet si zdravý rozum a myslím, že si lidé začali všímat toho, že ztrácím nervy. Takže ačkoliv je tenhle tejden náročnej, aspoň se zabavím a nepřemýšlím o těch věcech, ze kterých mi hrabe no. Ale nechci vás tím nějak zatěžovat, takže přejdu ke Kristen.

Pořád mám problém s těmi náhledy a pořád jsem nepřišla na to, čím to je a tak jsem tedy náhledy k těm prvním třem fotkám udělala v photoshopu. Potom se mi ale začal nějak sekat, tak ty další dva jsou zase překopírované, tak si nejsem jistá, jestli se zobrazí nebo ne. Budu s tím muset něco udělat. Mám pro vás dneska tři nové fotky z filmu 'Lizzie'. Opravdu doufám, že se ten film někde brzy objeví, protože to chci opravdu moc vidět. Hrozně se mi líbí hlavně ty dobové kostýmy a ta třetí fotka je podle mě naprosto nádherná. Jsem na ten film hodně zvědavá, tak snad se ho konečně dočkáme. Kromě toho mám dvě další fotky, ty jsou trochu staršího data. Pochází už ze září. Vznikly před premiérou filmu Jeremiah Terminator Leroy na Torontském filmovém festivalu a fotil je Kristenin vizážista Beau Nelson. Ty fotky jsou podle mě opravdu nádherné, tak na ně určitě koukněte v galerii. Obzvlášť, pokud ty blbé náhledy pořád nefungují :D A zatím se mějte krásně. Příště se vám asi ozvu s nějakými videi. Buď rozhovory z TIFF, které mám v rozepsaných už od září anebo s nějakými klipy z filmu Lizzie. Novinky jako takové teď úplně moc nejsou až na pár fotek s fanoušky, tak na to třeba taky časem dojde. Uvidíme...
+ + + + + + +
Hello everyone. How are you? To be honest, I am in pieces right now because Stan Lee has passed away. He was 95 years old, that is an amazing age, but he was one of those people you thought would live forever. My heart is broken, really. I am a massive Marvel fan, so for me as for so many others, it is a huge loss. I have never met him, I know, but I just feel sad. I feel like world has lost such a great human being. But I think he lived a good life. I hope he thought that too. Anyway. I had a pretty busy week and I am very tired, but I enjoyed it very much and I hopefully will tomorrow too, even though I am not sure if I am gonna survive. I went to Tábor with my friend to a Tomáš Klus concert and I go to another one tomorrow. I also went to a special charity projection of Love Actually in Prague with Bill Nighy as a special guest, which was pretty awesome. And today, I went to see Fantastic Beasts: Crimes of Grindelwald and I unfortunatelly cannot say I loved it, but I did like the movie for sure. I one say a word about it, it is early, so I don't want to spoil anything for you. I am going to work tomorrow, then to a demonstration and then to that concert, so it will be quite funny I guess. I have been kind of bitchy recently, I am having a hard time recently to keep my shit together and people are kind of starting to notice it. But I don't really want to bother you with that, so I will rather go to Kristen. I would also like to apologize, that I don't visit you very often recently, I will try to improve.

I am having trouble with previews from the gallery, so I kind of decided to start making them in Photoshop, if it doesn't work anymore. I made the first three, but I haven't for the next too, but I might make them tomorrow, I just really wanted to finish the article. But maybe they will work, who knows. I have for you today some new stuff and some older stuff. The first three photos are new. I have for you three new stills pictures from 'Lizzie'. I really hope that it will be possible soon to see this movie, because I am dying to watch it. I love these pictures, especially the third one from the trial. I love those costumes, they are absolutely awesome. It is a bloody masterpiece. I am not so sure about the movie itself since I haven't seen it, but those costumes are perfect. I also have for you two older photos from the Toronto Film Festival in September. These two pictures were taken by Kristen's make-up artist, Beau Nelson and I think they are very beautiful. I thought I have published them already before my computer died but I found out that I didn't, so I am doing it now.


KRISBIANSITE_28229~3.jpg KRISBIANSITE_28129~3.jpg

Flashback 0.2: Hand & Footprint Ceremony (November 03, 2011)

9. november 2018 at 23:52 | Angie. |  Flashbacks

Ahoj všichni, jak se dneska máte? Já jsem teď měla docela náročných pár dní. Minulý týden jsem byla nemocná, takže jsem neměla úplně kapacitu na nic, ale zároveň jsem musela jít v pondělí do práce a do školy, tak jsem se musela uzdravit. Tenhle týden jsem měla mít takový volnější, ale nakonec jsem se ze všeho zase málem zbláznila. Stihla jsem jít ale behem 7 dní 3x do kina. A nejspíš půhdu i zítra, což se mi nepovedlo už hodně dlouho. Znáte mě někteří dost na to, abyste věděli, že do kina chodím vážně často. V poslední době jsem nějak ale neměla moc času a dokonce i na tom zpropadeném Venomovi jsem byla až teď minulou neděli a to to bylo v kině už snad měsíc nebo tři týdny. Zato jsem teda už stihla vidět dvakrát Bohemian Rhapsody, což je naprosto úžasný film a naprosto ho doporučuju všem. Je fakt skvělý, myslím si, že je to jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla a jestli za to Rami Malek nedostane Oscara, tak už nikdy za nic. Byl fakt neskutečnej. Oni všichni teda... a všichni v tom filmu prostě vypadají vážně jako ti, koho hráli. Neuvěřitelný. Hlavně ten, co hrál Briana Maye, jak kdyby mladý Brian May přicestoval do budoucnosti hrát sám sebe :D No nic, dost o Bohemian Rhapsody. Byla jsem v poslední době taková hodně unavená a neměla nějak moc radost ze života, tak se s tím snažím něco trochu dělat. Ale to je tak trochu téma na někdy jindy, nechce se mi to moc řešit. Každopádně jsem se ale dokopala aspoň k nějakému tomu článku.

Dneska jsem se rozhodla pro něco trochu jiného. Už před několika měsíci jsem založila rubriku flashbacks, ale nakonec jsem do ní zatím zveřejnila jenom jeden článek. A tak jsem se rozhodla, že vzhledem k tomu, že teď není moc novinek, nebo nějakých moc... dobrých novinek, až na nějaké poztrácené osobní fotky nebo tak, že bych mohla zabrousit někam trochu víc do minulosti. Je to skoro přesně 7 let ode dne, kdy Kristen, Robert a Taylor otiskli své ruce a nohy do cementu před Grauman's Chinese Theater v Los Angeles. V poslední době jsem taková trochu sentimentální a tahle akce patří k mým oblíbeným, a tak jsem si na ní chtěla tak trochu zavzpomínat a v rámci toho také doplnit galerii, ve které tyhle staré akce chybí. Když se tahle událost odehrála, už jsem měla blog, i když ne tenhle. Tehdy jsem blogovala o Twilight obecně a byla jsem hodně aktivní. Několik článků za den. Vůbec nechápu, jak jsem to dokázala. Upřímně, asi jsem neměla moc žádnej život mimo blog. Asi i proto jsou moje vzpomínky na tu dobu takové nijaké... Ale co se dá dělat. Nikdy jsem nelitovala toho, že jsem měla blogy. Pomáhaly mi a pomáhají s mojí pomatenou myslí. Kdybych neměla blog, tak už jsem nejspíš někde ve cvokhauzu, takže díky bohu za něj. Jen jsem na něm možná mohla trávit aspoň trochu míň času no :D Nevadí. Abych se vrátila k tématu, Kristen v té době natáčela nebo zrovna měla natáčet Snow White and the Huntsman a proto měla pořád ještě ty dlouhé černé vlasy, které jí podle mě hrozně slušely. A kromě toho měla vážně skvělý outfit. Jestli se někdy vrátím k fashion battles, tak tam asi hodím tyhle šaty s nějakým dalším náhledem do minulosti, ať je to zas trochu něxo jiného. Před 7 lety jsem ještě nikoho z vás neznala anebo o tom nevím. Možná, že jste fotky z téhle akce viděli už milionkrát a možná je vidíte poprvé. Každopádně mě zajímá váš názor. Kromě fotek mám pak pro vás i video s celou ceremonií. Tak. Zamáčkla jsem slzu :D Nechápu, že už je to 7 let. Chybí mi ty časy, kdy propagovali Twilight. To bylo akcí během jednoho měsíce. Teď člověk skáče radostí, když se objeví jedna akce za čtvrt roku :D Ale já si očividně vždycky najdu něco, o čem přidat článek.
+ + + + + +
Hello everyone, how are you today? I had a pretty hard few weeks. I was quite sick last week, but I had to be ok in no time, because I had to go to work, so it is still not OK. I was three times in a cinema during last 7 days, so that was pretty cool. You know I go to cinema quite a lot, but I haven't been going much recently and I have missed that. Well I actually saw just two movies, because I went to see Bohemian Rhapsody two times. I fucking love that movie. It is definitely one of the best films I have ever seen. I love Queen, so it was very special. And I cried like a little baby. I don't really have mood to talk about myself. My life was kind of boring, so I am trying to improve that a little bit. But I am just so tired all the time, my blood tests turned out pretty shitty, so it basically my immune system is not working right, but I don't really have time to go see some specialists, so I am just kind of... surviving from day to another day.

I have something different for you today. I was a bit nostalgic and since Kristen is still filming and I don't have many news, I decided to do a little throwback friday special. I did found this category a long time ago, but I have published only one article there since, so I have for you something today. I blogged about Kristen already in 2011, but it was on my Twilight blog and I did not know yet, that I will stick with Kristen for six years. I was very active at that Twilight blog all those years ago, it is kind of funny. I've read the old article. I was 17 or so, so I wasn't that young. The English was bad though, I kept this two language model for quite a long time. Well, almost exactly 7 years ago, Kristen, Robert Pattinson and Taylor Lautner were honoured to have a desk in front of the Grauman's Chinese Theater with their hands and foot printed into a cement. It is, or at least was then, quite a big deal. It is kind of as a Star on the walk of fame. Just kind of, I guess, but it still is a pretty big deal and honour. I am remembering it now, because these photos were missing in the gallery and so many others are still missing, so I am slowly beginning to do something about that. And this event is one of my absolute favourites of all those years I was with Kristen. When I first wrote about this event all those years ago, I didn't know any of you. So I would really like to hear from you what do you think. I think Kristen looked absolutely stunning. And I also have a video from the whole ceremony. Maybe you have already seen it, maybe not. If so, I hope it will be a nice reminder of maybe also your favourite event... if not, I at least brought something new for you.

002~45.jpg 009~29.jpg 071~7.jpg 605~0.jpg 465~0.jpgGallery update 71.4: Personal photos + video

3. november 2018 at 23:21 | Angie. |  gallery updates

Ahoj všichni. Jak se máte? Já vím, že jsem říkala, že tu teď už budu víc, když už mám zpátky ten počítač... Ale nevrátila se mi spolu s ním nějak ta správná blogová nálada. Upřímně jsem trochu vypadla ze zvyku. Taky jsem přišla o spoustu věcí, včetně šablon, photoshopu, všech obrázků a tak to bylo takový náročný chvíli vstřebat. A taky jsem teda trochu nachcípaná posledních pár dní, tak nebyla úplně nálada cokoliv dělat. Táta kouká na Mortal Instruments: Město z kostí a já úplně TRPIM u toho dabingu hroznýho. Je to fakt očistec. No nic, asi si radši půjdu lehnout, až dopíšu tenhle článek :D Nějak nemám moc náladu kecat o sobě a tak přejdu rovnou ke Kristen. Ta má plné ruce práce s natáčením Charlieho Andílků, které stále pokračuje, ale zřejmě se přesunulo někam mimo oči veřejnosti, protože se objevilo jen pár nových fotek se stejným outfitem ze scén z Hamburgu a od té doby nic moc. Tak uvidíme, třeba se ještě něco objeví. Jinak teda oficiálně se premiéra přesunula na 1. listopadu 2019. Já mám pro vás dneska 5 osobních fotek, které jsou tak různě staré... a pak ještě jednu fanouškovskou fotku, která pochází z Berlína a je na ní Kristen spolu s Ellou Balinskou a Noahem Centineem, kteří ve filmu taky hrají. Osobní fotky jsou takový mix. První z nich pochází z Toronta, na které je Kris s režisérem filmu Jeremiah Terminator Leroy před premiérou. Druhá je o něco starší, pochází z Cannes 2016... myslim, když tam Kristen měla Café Society, a na fotce je s Adirem Abergelem. Ta se mi hrozně líbí tahle fotka. Na další je Kristen v Berlíně s nejlepší kamarádku Suzie Reimer, na další s přáteli v Berlíně, když slavili Halloween. A ne, nevím, za co měla být Kristen :D A na poslední je Kris s kolegou z filmu Murali Perumalim (netušim, jak se to skloňuje). A ty fotky jsou super, tak určitě koukněte i na větší variantu.
+ + + + + + +
Hello everybody. How are you? I know I have said I have my computer back, but I didn't have my blogging mood back unfortunately. I was sick for a few days and I had quite a lot of shifts at work, so I didn't really get into the blogging mood, because I was so out of it, when I was without my computer. Whatever. I am here now. Kristen also doesn't much news, I have some older stuff to publish, so I will try to do this as soon as possible. Kristen is probably still in Germany filming Charlie's Angels, so there is not much to write about. There are some new photos from the set that are actually very similar to the old ones, so I will publish those later. Right now I have for you five personal photos. Some of them are new and some are old. The first one is older, it comes from Toronto and Kristen is there with the director of Jeremiah Terminator Leroy. Then there is an new/old picture from Cannes Film Festival 2016 with Adir Abergel, there is one from Berlin, when they were celebrating Halloween and the one I used for preview is from Kristen's co-star, German actor Murali Perumal and the last one is with Kristen's best friend, Suzie Riemer in a fluffy sweather that I absolutely adore :D I also have for you one new photo with fans from Berlin, where you can also see Kristen's co-stars, Ella Balinska and Noah Centineo.

d94b19974854784.jpg 8f9f92996512074.jpg tumblr_pgjeuyj6Au1u9p5h5o1_1280.jpg acda851014557774.PNG DqibJ7CWwAAOAR5.jpg

b6b986994108794.jpg

Jako poslední mám pro vás ještě krátké video s Kristen. Tento rok Twilight oslavil 10 let od uvedení do kin a Kristen už se k tomu několikrát i vyjadřovala, všech se na to ptali v poslední době a dokonce bylo oznámeno, že se na Comic Conu v New Yorku bude konat nějaká fanouškovská akce k příležitosti tohohle výročí. To se nakonec i konalo, ale bohužel tam tedy nedorazilo moc herců. Nevím, mohli aspoň trochu předstírat, že jim to není úplně ukradený, já nevím :D Vždyť je tyhle filmy proslavily... ale tak co se dá dělat. Každopádně tam byl akorát Jackson Rathbone, Eddie Gathegi, Kellan Lutz a režisérka filmu Catherine Hardwicke. V průběhu večera se ale pokusili o skype hovor s Robertem Pattinsonem, což úplně nevyšlo, jak plánovali, protože mu to nějak blblo a sekalo se to, ale snaha se cení :D No a Kristen tam taky nemohla být, jelikož byla už v Berlíně na natáčení. Ale když byla v Torontu, natočila alespoň tohle krátké video jako zprávu pro fanoušky a je fakt hrozně roztomilá v tom videu, tak ho sem házím. Mrzelo mě teda, že nemohla přijet, ale tak co se dá dělat.
+ + + + + + +
The last thing I have for you today is a video. This video was filmed while Kristen was in Toronto and played a few weeks ago, when there was a Twilight fan event at the New York Comic Con to celebrate 10 years anniversary since the first movie came out. Kristen could not be there since she was filming Charlie's Angels already, but she at least filmed this short message for the fans. They also tried to do a skype call with Robert Pattinson but they had some technical dificulties so it didn't really go as they planned. I actually feel like the fan event was quite sad, because only three of the actors were there with the director Catherine Hardwicke, no one else. Robert and Kristen at least tried to be part of it somehow, but the others? It made their career, they could come or at least pretend they care... Whatever. This video is supercute. It's just few seconds, but it's great.